
Wybor [ Battlefield 2 ]
Problem z ikonkami :/
No właśnie przed chwilą na moim pulpicie pokazały się jakieś głupie ikony :/
Nie można ich usunąć ani nawet przemieszczać :(
Jak je usunąć?? :P
Jeśli moje pytanie jest głupie to SORRY !!!
Z góry dzięki za pomoc :)

BBC BB [ massive attack ]
moze wejdz w Oczyszczanie Pulpitu, a potem przeskanuj antyvirem i adaware'em

Jałokim [ mniej głupoty ]
mozę po prostu masz taki bajerek który ja sobie zrobiłem. Mam ustawiony jako tło pulpetu skrin mojego... pulpetu... <lol> Jak przesuwam jakąś ikonkę w miejsce w którym nie powinno jej byc to wyglada jakby na pulpecie były 2 bliźniacze skróty o tej samej nazwie :) Mozę masz jako tapete ustawiony skrin z twoim pulpetem i dodatkowymi ikonkami skoro ich przesunać nie mozęsz :))

Mr.Dziabol [ Konsul ]
Jak już usuniesz, no zainstaluj jakiegoś firewall'a i popup blockera. Ja mam takie dwa programiki i cyk. Zero wałków. A poza tym, skąd one Ci się ściągnęły? Jakie Ty strony otwierałeś, he ? :D

Wybor [ Battlefield 2 ]
Mr.Dziabol------> strony normalne nie takie jak myślisz :P

Wybor [ Battlefield 2 ]
Może mi jeszcze ktoś pomoże?? Te ikonki doprowadzają mnie do szału :(
ADEK24 [ Konsul ]
Wybor ----> a mozesz klikac na ikony??