GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z ikonkami :/

30.12.2004
09:50
smile
[1]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Problem z ikonkami :/

No właśnie przed chwilą na moim pulpicie pokazały się jakieś głupie ikony :/
Nie można ich usunąć ani nawet przemieszczać :(
Jak je usunąć?? :P
Jeśli moje pytanie jest głupie to SORRY !!!

Z góry dzięki za pomoc :)

30.12.2004
10:00
smile
[2]

BBC BB [ massive attack ]

moze wejdz w Oczyszczanie Pulpitu, a potem przeskanuj antyvirem i adaware'em

30.12.2004
11:33
smile
[3]

Jałokim [ mniej głupoty ]

mozę po prostu masz taki bajerek który ja sobie zrobiłem. Mam ustawiony jako tło pulpetu skrin mojego... pulpetu... <lol> Jak przesuwam jakąś ikonkę w miejsce w którym nie powinno jej byc to wyglada jakby na pulpecie były 2 bliźniacze skróty o tej samej nazwie :) Mozę masz jako tapete ustawiony skrin z twoim pulpetem i dodatkowymi ikonkami skoro ich przesunać nie mozęsz :))

30.12.2004
22:21
smile
[4]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Jak już usuniesz, no zainstaluj jakiegoś firewall'a i popup blockera. Ja mam takie dwa programiki i cyk. Zero wałków. A poza tym, skąd one Ci się ściągnęły? Jakie Ty strony otwierałeś, he ? :D

30.12.2004
22:46
smile
[5]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Mr.Dziabol------> strony normalne nie takie jak myślisz :P

01.01.2005
20:50
smile
[6]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Może mi jeszcze ktoś pomoże?? Te ikonki doprowadzają mnie do szału :(

02.01.2005
08:51
[7]

ADEK24 [ Konsul ]

Wybor ----> a mozesz klikac na ikony??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.