GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DEFTONES - muzyka atakująca umysł i duszę

29.12.2004
23:07
smile
[1]

Silveria [ Konsul ]

DEFTONES - muzyka atakująca umysł i duszę

i co wy na to?

chłopaki się zmineili nieźle przez te wszystkie lata, ale psychodelia pozostała!!!
juz niedługo nowa płyta!!!

29.12.2004
23:11
smile
[2]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

RX Queen i Engine no. 9 - ahh... :)

29.12.2004
23:13
smile
[3]

Mortan [ ]

Nigdy ich nie lubilem, jak słucham muzyki rockowej to albo klasyczny heavy w wykonaniu Iron Maiden, albo rzeźnia deatch metalowa np. Morbid Angel, Dies Irae.

29.12.2004
23:16
[4]

Rewolucjonista [ Konsul ]

Do jakiego zespołu deftones jest podobne ? Jakiś rok temu widziałem na MTV2 klip 'My Own Summer' i tyle o tym zespole wiem :/

29.12.2004
23:17
[5]

Kruk [ In Flames ]

wolę Vader i Acid Drinkers, a ostatnio Guess Why :)

29.12.2004
23:17
[6]

Silveria [ Konsul ]

oj to dużo w życiu straciłeś chłopcze...
Deftones jest podobne do... DEFTONES :D

29.12.2004
23:37
smile
[7]

Kumavan [ child of KoRn ]

Ogólnie rzeźnia jakiej nie lubię, ale jeden utworek jest super ---> MX.

Ale, nie ma to jak KoRn :>

29.12.2004
23:40
smile
[8]

_Jotun_ [ spamer ]

Mortan -> Morbid Angel twoim zdaniem to rzeznia? :D Posluchaj Mastabah... :))

29.12.2004
23:55
smile
[9]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


deftones to klasyk.
trzeba znac, nie trzeba lubić.
ja lubie, ale bez rewelacji :)

30.12.2004
00:02
[10]

Rewolucjonista [ Konsul ]

Kumavan > Let's follow the leader ! korn jest w mojej czolowce i nigdy nie zmieni swojego miejca - 10 lat pracy, 7 swietnych albumów, przestery... nie ma takiego drugiego zespolu !

30.12.2004
00:05
smile
[11]

Mortan [ ]

_Jotun_ (Bregan ? :) --> nie lubie nic powyzje deatchu, dalej to juz dla mnie nie muzyka tylko tartak ;)

05.01.2005
13:27
[12]

Silveria [ Konsul ]

przywracam wątek do zycia

"I,ve watched change in you..."

05.01.2005
13:29
[13]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

BIGos ---> "trzeba znać"? Dobry żart.

05.01.2005
13:36
smile
[14]

sekret_mnicha [ Pretorianin ]

Znac nie trzeba. Lubic tez nie trzeba. Ale ci co znaja i lubia, maja lepiej :P heheh. Ja bardzo znam i bardzo lubie, i bardzo czekam na nowy album. Ile czasu jeszcze bedzie to cholerne rozpikselizowane wideo na ich stronie siedziec, sie pytam?

05.01.2005
13:57
[15]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

sekret_mnicha ---> Tak się składa, że znam i szczerze powiedziawszy, nie wiem o co te podniety. Rozumiem, że każdy ma swój gust ale żeby wynosić na piedestał kapelę, która jest tylko jedną z wielu?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 13:56:29]

05.01.2005
14:02
[16]

Elum [ Generaďż˝ ]

Deftones zdecydowanie ma klimacik i może się podobać. Nie powiedział bym że jest kapelą "jedną z wielu".

05.01.2005
14:04
[17]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Dla mnie jedną z wielu. Poza tym jeśli już koniecznie miałbym wybierać, wolę Korn.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.