GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oszukaństwo w tym plebiscycie na gre roku!

29.12.2004
22:00
smile
[1]

kajojinka_22 [ Centurion ]

Oszukaństwo w tym plebiscycie na gre roku!

6. Wśród wszystkich osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody wyeksponowane w "Komputer ŚWIAT GRY" nr 2/2005 oraz na www.gryonline.pl . Listę nagród stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Fundatorem nagród jest Axel Springer Polska Sp. z o.o., Samsung, Logitech, Intel, HP, Multimedia Vision, Gigabyte, Cenega, CD Projekt, Axel Springer Polska, Gry-Online.pl Axel Springer informuje także, o konieczności zapłacenia podatku od nagród przez laureatów, których kwota przekracza 760 zł brutto.


widzicie jakie oszukaństwo .!!!!

jak was wybiora to bedziecie musilei zaplacic prawdopodobnie 760 zl. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja sie w to wkopalam !!

Odpowiedź Admina:
kajojinka_22 ---> droga czytelniczko, jest nam przykro że przeczytanie regulaminu wywołało u ciebie taki szok. Chciałbym cię poinformować o tym że nie zrozumiałaś tego co jest zapisane w regulaminie. Punkt ten oznacza że jeżeli wygrasz darmową nagrodę. Wartość tej nagrody przekroczy 760 pln. Odbierzesz tą nagrodę. Będziesz zobowiązana do zapłacenia podatku tak jak wszyscy mieszkańcy tego kraju. Nigdzie nie jest napisane że podatek ten będzie wynosił 760 pln. Będzie wynosił sporo mniej. Zresztą nie masz zupełnie powodów do zmartwień. Podatek musisz zapłaci wyłącznie w chwili gdy wygrasz coś wartościowego. Także będziesz miała czas na odpowiednia reakcję. Wygrasz grę odbierzesz ją, wygrasz panel nie odbierzesz. Jest też druga metoda. Możesz w wypadku wysokiej wygranej postarać się o adopcję. Jeżeli adoptuje cię ktoś z redakcji GRY-OnLine to nie będziesz spełniała warunków formalnych aby odebrać nagrodę i nie zapłacisz wtedy podatku. Także wszytko jest pod kontrolą. Życzę ci abyś nie przeżywała tak okropnych stresów przy następnym plebiscycie.


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-30 09:21:57


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-01-26 09:25:26

29.12.2004
22:03
smile
[2]

graf_0 [ Nożownik ]

Axel Springer informuje także, o konieczności zapłacenia podatku od nagród przez laureatów, których kwota przekracza 760 zł brutto.

Ja się nie boje, nawet jak zostanę laureatem, to nie będę wart więcej jak 7,50 zł :)

Kochajmy polską gramatykę:)

29.12.2004
22:03
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Bez przesady. Tragedii nie ma. Ale faktycznie - o tym nie wiedziałem.

29.12.2004
22:04
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

kajojinka_22 --> ty naprawde jestes taka [cenzura ;)]? POWYZEJ tej kwoty bedzie trzeba zaplacic podatek w wysokosci DZIESIECIU procent WARTOSCI WYGRANEJ... oczywiscie nie musisz go placic, mozesz zrezygnowac z wygranej... ale w sumie warto, bo sprzet zawsze mozna sprzedac z duzym zyskiem na Allegro

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-29 22:06:56]

29.12.2004
22:06
[5]

Arxel [ SperMan ]

chodzi o to ze jak jakas nagroda przekracza 760zl to laureat musi zaplacic podatek...
o tak...czytanie ze zrozumieniem :]

29.12.2004
22:07
[6]

Father Michael [ Padre ]

I co w tym dziwnego ze za darowizny trzeba placic podatek?

29.12.2004
22:08
[7]

kajojinka_22 [ Centurion ]

ej ty JACKU HAŁASIE (STRANGER) --->DOBRZE ZE TO OCENZUROWALES!!!!PRACUJESZ W GRY-ONLINE CZY CO??

PHI!!


29.12.2004
22:08
smile
[8]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Hehe - kiedys byla taka scena. Pewien bezdomny "klochard" wygrał samochód. Musiał zapłacić od niego podatek - ale czym? I nie odebral nagrody mowiac "dajcie wy mi wszyscy świety spokoj"...

29.12.2004
22:10
[9]

kajojinka_22 [ Centurion ]

arxel-->obys mial racje bo nie zamierzam placic 760 zlotych za wygrana..rownie dobrze moge sobie pojsc do sklepu i kupic to samo lub lepsze..!!!!!

29.12.2004
22:10
smile
[10]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

ej ty JACKU HAŁASIE (STRANGER) --->DOBRZE ZE TO OCENZUROWALES!!!!PRACUJESZ W GRY-ONLINE CZY CO??

A no on tam pracuje. Życze Ci, by Bóg Ci dał jego zdolności gramatyczne oraz do ubierania myśli w słowa. I wyłącz caps lock, moja droga.


29.12.2004
22:12
[11]

kajojinka_22 [ Centurion ]

a co mnie to obchodzi ze on tam pracuje!!!

wymwgam troche wiecej szacunku i kultury..

29.12.2004
22:15
smile
[12]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


22 :)
ma w nicku :)
little bit retarded ? :)

29.12.2004
22:16
smile
[13]

>Luzer< [ Music Addict ]

<-Szkoda mi takich ludzi jak kajojinka_22
Jak podasz numer konta to ci prześle te 7zł biedna ofiaro reformy szkolnictwa

29.12.2004
22:18
smile
[14]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


a, BTW Loonatyk, widziałem twoje posty na *imho* :)
dupowłazka na 2 fronty :)
gosh, chłopak, przestań być taką ścierą.
to sie niesmaczne robi.
co ty, groupie jesteś, że tak do każdego VIPa z branży IT ?

29.12.2004
22:20
[15]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ahahaha a to mnie rozsmieszylas ;P Oszukanstwo... jasne... a wiesz w ogole co to takiego regulamin czy tez mam ci to wyjasnic?

29.12.2004
22:20
[16]

kajojinka_22 [ Centurion ]

luzer-->7 zlotyh to ja mam ale 760 zl. to nie zamierzam..

29.12.2004
22:20
[17]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Nie do kazdego, tylko do dobrego. Zreszta tam akurat nie dupowlazuje :>. A Strangera juz pochwalilem w inny sposob. Przebij go, to o Tobie tez beda dobrze mowic. Chyba nie zazdoscisz?

29.12.2004
22:21
smile
[18]

iNfiNity! [ Senator ]

Luzer - mógłbyś mi wysłać te 7 zł? Zbieram na głodujące kotki i ofiary trąby powietrznej w Mongoli. Oto numer konta:
38 1140 2004 0000 3802 2231 6206

kajojinka_22 - jak się wymagą od kogoś szacunku i kultury, trzeba najpierw samemu je okazywać...

29.12.2004
22:22
[19]

kajojinka_22 [ Centurion ]

dowiem sie czegos czy nie..??

29.12.2004
22:23
smile
[20]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

kajojinko, taaak musisz juz zaczac zbierac, bo zjawi sie u Ciebie komornik z zadaniem zaplaty tych 760 zlotych!!!

29.12.2004
22:23
[21]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Chuj to jest, a nie oszukaństwo. Regulamin się czyta przed wzięciem udziału. Nikt do głosowania nie zmusza.

BIGos - pewnie, że uje, bo chce się wbić. Ale kiedyś zaprezentował też podejście "dlaczego redakcja Tego i owego nie przesłała mi jeszcze materiałów na temat nowego numeru?!". To było jeszcze śmieszniejsze.

29.12.2004
22:24
[22]

kajojinka_22 [ Centurion ]

mozemy zakonczyc temat o szacunku jak sam nie wiesz chyba co to znaczy...??

29.12.2004
22:24
smile
[23]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Bosh, gdzie Ty bylas jak rozdawali mózgi? Jesli wygrasz nagrode, wartą więcej niż 760 zł, musisz uiścić od niej ileśtam procent podatku (zalozmy, ze 10% - czyli 76 zł wzwyż). Bierzesz wtedy pieniążki od rodziców i płacisz ten Kurde... podatek. Potem odbierasz nagrode. Sprzedajesz za 500 zł, 76 wzwyż oddajesz rodzicom, a reszte wydaj na encyklopedie...

EDIT - musisz jeszcze wygrac :-)

29.12.2004
22:25
smile
[24]

>Luzer< [ Music Addict ]

iNfiNity! -> nie umiesz czytać? Wysyłam tylko biednym ofiarom reformy szkolnictwa, Ty się do nich na szczęście nie zaliczasz:P

29.12.2004
22:27
[25]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

kajojinka_22 --> dobra, o ironii nie bede nawet wspominal, bo nie jestem mistrzem czarnej magii ;)

29.12.2004
22:31
smile
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

mimo wszystko RADZILBYM Ci uwazac ze slownictwem :) i rzucaniem pochopnych opinii...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-29 22:30:25]

29.12.2004
22:32
smile
[27]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Hahah...Kajojinka naogladala sie westernow :D

29.12.2004
22:33
smile
[28]

*emerald* [ zakręcona ]

kajojinka ---> heheh nie chcę się wtrącać ale żeby tak się do Admina zwracać... hmmm :-)))
lepiej uważaj na słowa ;-)

29.12.2004
22:34
[29]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


Luzer - ja sie zaliczam :)
niestety jako przykładna ofiara szkolnictwa nie mam konta...
... więc się wypchaj ty oszuście!!! :D

Loonatyk, nie oceniam umiejętności redaktorów :)
nie robie w tej branży, więc też nie mam jak go przebijać. I właściwie nie mam po co :)
Pewnie nawet nie umiałbym. I co z tego?

Szanuj sie sam, to inni też cię będą szanować.
a tak to jesteś śliski koleś i wzbudzasz "obrzydzenie" :)

Carnifex - niektórzy tak mają.
Kenny z South Parka wcinał świństwa za 5 dolców :)
taka mentalność chyba :)

29.12.2004
22:34
[30]

graf_0 [ Nożownik ]

Stranger -> ale zgodzisz się chba, że w tekście jest niewielki bład gramatyczny, regulamin powinien raczej brzmieć:

... informuje także, o konieczności zapłacenia przez laureatów podatku od nagród, których kwota ...


nie twierdze jednak, że ty w jakikolwiek sposób za to odpowiadasz itp. ot taka uwaga na boku :)

29.12.2004
22:35
smile
[31]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

E...Stranger nie jest tu adminem. Jakby mnie jakis admin zlookał, to juz by mnie z Wami nie bylo =/ (wzdycha...)

29.12.2004
22:36
[32]

kajojinka_22 [ Centurion ]

graf_0->dzieki za wsparcie..:D

29.12.2004
22:37
[33]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

^Loonatyk^ --> moderatorem jak juz cos :)

29.12.2004
22:41
[34]

graf_0 [ Nożownik ]

kajojinka_22 -> ależ ja cię wcale nie wspieram w żadnym momencie, sens tego regulaminu jest jasny, i nie wymaga wielkiego wysiłku umysłowego aby go włąściwie zinterpretować, a co do dalszego przebiegu "dyskusji" - szkoda słów

29.12.2004
22:42
[35]

kajojinka_22 [ Centurion ]

stranger -->wow!! nie poznaje cie..

29.12.2004
22:44
smile
[36]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

kajojinka_22 --> jak mozesz mnie nie poznawac skoro w ogole mnie nie znasz ;P ?

29.12.2004
22:45
[37]

kajojinka_22 [ Centurion ]

a widzisz jednak..

29.12.2004
22:46
[38]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dobra, EOT z mojej strony, bo:
a) powiem cos czego bede pozniej zalowal
b) [bardziej prawdopodobne] wykorkuje ze smiechu :P

29.12.2004
22:50
smile
[39]

techi [ Legend ]

kajojinka==> Nie łykaj tego więcej;]

29.12.2004
22:59
smile
[40]

iNfiNity! [ Senator ]

Luzer - jak to nie jestem ofiarom szkolnictfa? Muwie ci, rze jestem tom ofiarom! Zafsze starałem sie byc pilnym óczniem, ale pszez to szkolnictwo i jego głópote nie moglem sie niczego naóczyc!

To jak z tą kasą? Ewentualnie mogę przyjąc oryginalnego Operation Flashpoint, jak masz oczywiście ;-)

29.12.2004
23:03
smile
[41]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Stranger-->

Ty nie stosuj takich skrótów (EOT:) bo nie wszyscy tu zgromadzeni rozumieją (kajojinka_22:) "gwary" gracza:)

29.12.2004
23:09
smile
[42]

techi [ Legend ]

EOT-Enemy on territory;]

29.12.2004
23:19
[43]

iNfiNity! [ Senator ]

Jogurt - czemu gwary gracza? EOT to skrót od End Of Topic, a to z grami ma malo wspólnego?!

29.12.2004
23:31
[44]

V(i)ader-ko [ Konsul ]

haha Kajojinka22 czytaj tekst ze zrozumieniem bo ja zaglosowalem i tylko teraz sie modlic zeby wygrac

29.12.2004
23:45
smile
[45]

>Luzer< [ Music Addict ]

"Ewentualnie mogę przyjąc oryginalnego Operation Flashpoint, jak masz oczywiście"
Nie wiedziałem że głodujące kotki i ofiary trąby powietrznej w Mongoli lubią gre operation flashpoint:P Chyba nie chciałeś mnie nabrać co?;(
BIGos -> moge ci dać cos innego ->
Wysłać na maila?;)

29.12.2004
23:47
smile
[46]

iNfiNity! [ Senator ]

Luzer - no co ty, OPF jest niezbędny by pomóc tym kotkom - dzięki niemu poznam lepiej sytuacji domograficzno-społecznom w południowo-wschodniej czesci Burkina Faso!

29.12.2004
23:48
smile
[47]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


wypchaj sie oszuście, mam takich duzo, a tak w ogóle to kto zapłaci za znaczek na liście elektronicznym co?!
pewnie ja?!

29.12.2004
23:49
[48]

Rewolucjonista [ Konsul ]

>Luzer< > grrrrrrrrr......... narobiles mi smaku :P

30.12.2004
00:01
smile
[49]

Pongooo [ Centurion ]

jestem w stanie zapłacić 20% od wygranej (jeśli wygram), to i tak dobry interes.
a może nie ???
kajojinka_22---> uśmiechnij się, będziesz się "martwić" jak wygrasz
pozdr.

30.12.2004
00:17
smile
[50]

iNfiNity! [ Senator ]

Idąc tokiem rozumowania Murphyego i tak wygra to kajojinka... :)

30.12.2004
00:28
smile
[51]

techi [ Legend ]

Wiecie co eam powiem??
Potrzeba matką dziwnych towarzyszy w łózku:)

30.12.2004
00:58
smile
[52]

<Przem@x> [ Pretorianin ]

ech jak dzieci
przyczepiacie sie do czegos co jest zrozuiale i czytelne :/

30.12.2004
02:01
smile
[53]

Speeed [ Gladiator ]

kajojinka_22, nie wiem czy słyszałaś (istoto), ale wprowadzili nowe regulacje prawne. Otóż każda osoba, która weźmie udział w tym plebiscycie i dodatkowo zada pytanie na ten temat na Forum GRY-OnLine (czyli zupełnie jak Ty), zobowiązana jest w terminie 30 dni zapłacić 100,99 PLN.

Life is brutal... niestety. :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 02:02:19]

30.12.2004
02:58
[54]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

.... i full of zasadzkas, jak mawial dziadek Bronek

a co do nagrod - to wysylacie za granice?
czy moze bede musial wrocic zeby mi mama czasem nie spieniezyla? :D

30.12.2004
03:04
smile
[55]

techi [ Legend ]

żeby o tej porze wątek upować:)

30.12.2004
03:14
[56]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

hehe
prawdziwy ninja spi z otwartymi oczami z reka na klawiaturze! :)
i tak byl wysoko, wiec nikt nie ucierpi :D

30.12.2004
03:18
smile
[57]

Chacal [ ? ]

zaczynam rozumieć zasadnosc uczenia w szkołach dzieci i młodzieży czytania ze zrozumieniem... powinny być jeszcze zajęcia z logicznego myslenia.

Btw widziałem kiedys wyniki jakichs badań z których wynikało, że chyba połowa Polaków (nie pamietam ile dokładnie) ma trudnosci ze zrozumieniem ulotek dołączanych do lekarstw, lub instrukcji obsługi sprzętów domowych.

31.12.2004
19:03
smile
[58]

Denior [ Junior ]

Czyli mamy zaplacic tzw. podatek od wzbogacenia jesli cos wygramy? Kurde! Ile to? 22%?

31.12.2004
19:32
[59]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Denior --> nie, podatek płaci się jeżeli nbagroda jest cenniejsza niż 760 zł brutto

31.12.2004
20:06
smile
[60]

Sandro [ Wymiatacz ]

Założycielka wątku to pewnie naturalna blondynka :D

31.12.2004
20:23
smile
[61]

kociamber [ Canada ]

To nie oszukanstwo, tylko polskie prawo, a w niektorych przypadkach nieokilelznana chec zysku. Wygrana na loterii, czy w innym konkursie podlega podatkowi, chociaz tutaj suma nie jest zbyt duza, niestety kochane. Sa maze dwa kraje w ktorym taki podatekj est zwolniony, hard but tru, trzymaj sie :)

31.12.2004
20:27
[62]

kociamber [ Canada ]


Soulcatcher - hel Souly Ty ciąglele w pracuy/domu, chywtaj za wuimno imusujace i na impreze :)

01.01.2005
12:41
smile
[63]

xcxc [ Junior ]

eh głupoty piszesz

01.01.2005
12:53
[64]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

jezeli wygram cos porzadnego to zapłace

01.01.2005
13:01
[65]

CeZaReXiS [ Legionista ]

Inteligencja podczas e-kontaktów to podstawa-chociaż coraz częściej brak podstaw.

01.01.2005
13:05
smile
[66]

malinka [ Junior ]

:)

01.01.2005
17:44
[67]

Hitmanio [ KG 21 ]

Z tego co ja zrozumiałem z wypowiedzi, to zapłacę 7 zł za odbiór nagrody, a nagroda ma wartość 760 zł, tak ?

01.01.2005
17:53
smile
[68]

Bajt [ ]

O rany!! Odpowiedz Admina polozyla mnie na lopatki, leze i kwicze :))

01.01.2005
21:38
smile
[69]

Kumavan [ child of KoRn ]

"Możesz w wypadku wysokiej wygranej postarać się o adopcję. Jeżeli adoptuje cię ktoś z redakcji GRY-OnLine to nie będziesz spełniała warunków formalnych aby odebrać nagrodę i nie zapłacisz wtedy podatku."

muhahahahahahahahahahahaaaaaa eheheheheee :D

Tatuś Soul, tatuś Stranger, tatuś Misza, tatuś De Sade - wybieraj kajojinka_22 ehehehehehee

01.01.2005
21:43
[70]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

iNfiNity!-->

Wybacz, źle to ujałem, ale często w grach online używane są skróty do szybkiej komunikacji

01.01.2005
22:55
[71]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hitmanio --> jezeli nic sie nie zmienilo to podatek ten powinien wynosic 10% wartosci wygranej... policz sobie
Kumavan --> musialbym zobaczyc zdjecie itp. itd. bez tego nie ma mowy o adopcji, przynajmniej nie z mojej strony ;P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 22:54:41]

01.01.2005
23:00
[72]

viesiek [ hoo-doo ]

ucz sie czytania ze zrozumieniem...

01.01.2005
23:01
[73]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

I tak nie wygrywasz #$%#$!$@$$!!@#, wiec sie nie martw.

01.01.2005
23:11
[74]

WolverineX [ Senator ]

ale porobany temat :|

ale spiesze z wyjasnieniem.
kojo...cos tam , jesli wygrasz nagrode przekraczajaca kwote 769 złoty (np.800 złoty) to bedziesz musiała zapłacic podatek od tej sumy w wysokości 10% tej kwoty.
Wygrana nagody ponizej progu sumy wymaganej do zaplacenia podatku czyli ponziej 760 złoty (np.600 złoty) jestes zwolniona z płacenia podatku.

Koniec.

PS. sugerujac sie tym ze w nicku ma _22. To jesli w rzeczywistosci masz 22 lata to zadajesz dziwne, na ktorych odpowiedzi mozna juz poznac w Liceum.

Koniec pernamentny

01.01.2005
23:11
smile
[75]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Jacy ludzie stąpają po tej Ziemi :/...płakać sie chce :/

02.01.2005
02:41
smile
[76]

Gepard206 [ Konsul ]

Chyna najśmieszniejszy wątek jaki czytałem:D
kajojinka--- nie wiem po co się się martwisz i tak masz małe szanse wygrać:)
Jeśli bym wygrał to bym się cieszył a nie martwił się podatkiem:]

04.01.2005
21:40
smile
[77]

Przemodar [ Konsul ]

Troszkę mnie rozczarował pkt. 8 Regulaminu. Przypomnę: "8. W dniach 7-8.02.2005 między godziną 9.00 a 17.00 Organizator skontaktuje się telefonicznie z wylosowanymi uczestnikami plebiscytu [...] Próba uzyskania połączenia z uczestnikiem podejmowana jest nie więcej niż dwukrotnie..."
Generalnie uczestnikami konkursu są ludzie posiadający pieniądze na komputery czy też czasopisma komputerowe. A zatem ludzie w ciągu dnia zarabiający lub co najmniej uczący się. Skąd obostrzenie, że trzeba siedzieć w domu przy telefonie od rana przez dwa dni i czekać na sygnał? Skąd przypuszczenie, że wszyscy mają komórki przy sobie? Czy posiadacze telefonów stacjonarnych są z konkursu wyłączeni? Bo kto z pracujących i uczących się siedzi w domu od rana? Pora powiadomień akurat obejmuje okres nauki lub pracy zawodowej. Dlaczego nie uwzględniono kontaktu mailowego (z wymaganą szybką odpowiedzią w ciągu np. jednego dnia)? Wśród sponsorów nie widziałem żadnego operatora komórkowego, więc dziwię się mocno tej sprawie i takiemu traktowaniu...

04.01.2005
21:45
[78]

squallu [ saikano ]

heh normalnie juz teraz wydaje mi sie ze ten watek to bedzie lol roku buahahahhahahahaha skad sie biora takie osoby to ja nie wiem

06.01.2005
15:16
smile
[79]

Totencham [ Junior ]

Była kiedyś taka Karolinka, której rozmowę z pewnym jegomościem można było przeczytać na joemonster.org. Ludzie tak się z tego śmiali, że rozmowa ta dalej znajduje się na jednej z czołowych pozycji w top 15 najlepszych artykułów w historii. A ja mam poważne wątpliwości, czy kajojinka_22 nie jest TĄ samą Karolinką...

06.01.2005
15:30
smile
[80]

artaban [ swamp thing ]

Przemodar --> Generalnie to czytanie ze zrozumieniem jest fantastyczną umiejętnością, która pozwala nie robić z siebie idioty :)

W dniach 7-8.02.2005 między godziną 9.00 a 17.00 Organizator skontaktuje się telefonicznie z wylosowanymi uczestnikami plebiscytu w celu ustalenia brakujących danych adresowych niezbędnych do wysłania nagród.

Na wszelki wypadek wyjaśnię: masz wpisane wszystkie dane - nie musisz siedzieć na telefonie.

06.01.2005
20:58
smile
[81]

gawlow [ Legionista ]

To jest najfajniejszy temat na całym forum. Tylko płakać ze śmiechu buhahaha. Ale trafiają się tacy ludzie którzy poziom IQ mają bliski 0 [kajojinka_22 ]

06.01.2005
21:00
smile
[82]

piokos [ ]

i jak tu się z Juniorem nie zgodzić? :D

06.01.2005
21:27
smile
[83]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

brawo za wątek :D grunt to CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM - a ja bardzo chętnie wygram > 760 PLn np. SyncMaster 920T lub GV-NX66T128D i zaplace od tego podatek

07.01.2005
08:10
[84]

k4szkiet [ Junior ]

oj ciezko polski niektorym wchodzi hehehe :D

PIECZARKOWI LUDZIE ROX :D

07.01.2005
15:59
smile
[85]

Rutinoscorbin [ Junior ]

Ten kto założył ten temat za bardzo się nie zna. PS. JAK SIE NIE ZNASZ TO NIE PISZ !!

08.01.2005
16:19
[86]

isi_sid [ Junior ]

Ludzie! Podatek od nagród w Polsce wynosi 10%! (tylko od nagród wartych powyżej 760zł). To znaczy że wygra się nagrodę o wartości 750 zł i się ją dostanie bez płacenia podatku, albo wygra się nagrodę o wartości 761 zł i trzena zapłacić podatek od niej 76,1 zł. Wygra się np. samochód o wartości 30 000zł, więc trzeba zapłacić 3 000 zł!

11.01.2005
17:26
smile
[87]

Lalka [ Junior ]

gówno prawda isi_sid jak np. wygrasz samo 30 000 to płacisz 15 000, a nie 3 000 zł

13.01.2005
16:07
smile
[88]

om302 [ Pretorianin ]

Stranger po co ją wyzywasz, nie zrozumiała tekstu



>>>>>>>>>>> odrobina kultury dla pań

13.01.2005
16:09
[89]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a niby gdzie ja wyzywam :) ?

edit: wypadaloby sie najpierw zastanowic zanim nazwie sie kogos oszustem...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-13 16:08:33]

13.01.2005
17:15
[90]

Requiem [ has aides ]

"odrobina kultury dla pań"

A niby dlaczego? Chcą mieć równouprawienie, to niech mają.

13.01.2005
21:50
smile
[91]

misiek06 [ Legionista ]

autorka tego tematu chyba nie umie czytać tekstu ze zrozumieniem :)

13.01.2005
21:58
[92]

InsicT [ Pretorianin ]

Hahahahaha, hihihihihhi, hehehehehe, buahahahahaha, :D

13.01.2005
22:19
[93]

Stoigniew [ Centurion ]

tak sie wtrace: wszyscy pisza o czytaniu ze zrozumieniem to moze i ja: ostatnie dwie linie pkt. 6 pisal jakis glab i matol. Jest :
"..Axel Springer informuje także, o konieczności zapłacenia podatku od nagród przez laureatów, których kwota przekracza 760 zł brutto. " Jasno z tego wynika ze jezeli laureat kosztuje wiecej niz 760 zl to placi podatek. Kajojinka_22 --> jesli wyceniasz sie na mniej to nie zaplacisz podatku;). Do osla ktory to pisal -powinno byc tak: "..Axel Springer informuje także, o konieczności zapłacenia przez lauretow podatku od nagród, których kwota przekracza 760 zł brutto. "

13.01.2005
22:45
[94]

The LasT Child [ GoorkA ]

ROTFL.. ale beka...

13.01.2005
22:52
smile
[95]

Adamss [ -betting addiction- ]

Stoigniew --> Szukasz dziury w całym.. ale to nie zmienia faktu, że to co zacytowałeś to nie po polsku :)).

13.01.2005
23:09
[96]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Skoro nie po polsku, to czemu mówisz, że szuka dziury w całym?

14.01.2005
16:11
[97]

Stoigniew [ Centurion ]

Adamss-->fakt : nie lauretow a laureatow. O ja glupia ... :)))

14.01.2005
16:14
smile
[98]

Dziki Tur [ Konsul ]

tu chodzi o to że jesli nagrada ma wartość powyżej 760 zł to wtedy prawdopodobnie zapłacisz podatek jakieś 20 zł

16.01.2005
20:17
[99]

siek [ Junior ]

fajnie jej pojechała moderatorka...głupote trzeba tępić :-)

22.01.2005
12:35
smile
[100]

zenon [ Junior ]

Otym sie dowiedziełem nie dawno i nawed jesli wygram to to nie zapłace wiecej niż 10%tej wartości nagrody.
OSZUSCI TYLKO BY ŻEROWALI NA LUDZIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22.01.2005
12:53
smile
[101]

V(i)ader-ko [ Konsul ]

ten inteligentny watek ma juz sto postow chyba zostanie nasza perelka:)

22.01.2005
19:35
smile
[102]

covalska [ Junior ]

I to właśnie świadczy jak PoLacy czytaJa ze zrozumieniem teksTu ...... nie płaci sie 760 złotych tyLko płaci sie podatek od nagrody która przekroczy ta kwote....

23.01.2005
20:10
smile
[103]

Th0r|n [ Legionista ]

Fajnie!! Post jest o podatku a rozwia sie nie w te strone!! "ale to nie jest wazne" troche rozrywki zabawy i duzo rozmowy "to jest naprawde wazne"

25.01.2005
19:52
[104]

Brian [ Junior ]

co za ........... przeciez nikt nie kaze placic 760zl tylko jzeli nagroda przekroczy ta sume to bedzie trzeba zaplacic 10% wartosci nagrody a nie 760zl

26.01.2005
09:11
[105]

kryst(ian) [ Legionista ]


wy wszycy to źle zrozumieliscie :)

" o konieczności zapłacenia podatku od nagród przez laureatów, których kwota przekracza 760 zł brutto "

z tego jasno wynika, ze podatek zapłaci laureat, którego wartośc przekraca 760 zł brutto :) jezeli rodzice wyceniają was na mniej to nie bedziecie musieli płacić nic :)

26.01.2005
09:16
[106]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

kajojinka_22 jaki masz kolor wlosow??

26.01.2005
09:33
[107]

Dziubdziak [ Pretorianin ]

hahahaahhaaha kajojinka !! Dobrze są tacy ludzie... Jakby wszystcy byli inteligentni to by było nudno:)

01.02.2005
15:11
smile
[108]

Romi89 [ Junior ]

MAM NADZIEJĘ ŻE MNIE NIE WKRĘCACIE I JAK MNIE WYLOSUJĄ TO DOSTANĘ TA NAGRODĘ

01.02.2005
15:11
smile
[109]

Tayshaun [ Junior ]

Ja wszystko wygram.

01.02.2005
15:15
[110]

Romi89 [ Junior ]

CHCIAŁ BYŚ

01.02.2005
15:21
[111]

Romi89 [ Junior ]

wALICIE GŁUPOTY I TEN KTO PORUSZYŁ TREN TEMAT NIECH SIĘ WALI I NAUCZY

02.02.2005
10:13
[112]

dziobaty wór [ Junior ]

Jejku i po co tyle ambarasu ???? Wy niektórzy chyba nie umiecie liczyć ... nawet jak wygracie jakąś nagrodę ponad 760 zł to podatek bedzie wynosił symboliczną kwotę....;/;/ jak wam to przeszkadza to czytajcie uważniej całe regulaminy konkursów. A jak przykładowo nie chcecie za procesor zapłacic tej malutkiej kwoty, to kupcie go sobie za 2000 zl. I nie róbcie z tego wielkiej sprawy, bo tak jest wszędzie ;-)

02.02.2005
10:23
[113]

Vasago [ spamer ]

To kiedy oficjalnie podacie, ze wygralem ten LCD?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.