GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MMORPG? ale jaki? pomozcie!

29.12.2004
17:04
[1]

madptak [ Legionista ]

MMORPG? ale jaki? pomozcie!

moze ktos mi polecic jakies fajnego rpg online (darmowego najlepiej :) ) zeby zassac i grac :)

29.12.2004
17:11
[2]

hum4ncry [ Konsul ]

Wez sobie poszukaj w starszych watkach bo caly czas jacys nowi o to pytaja

29.12.2004
18:10
[3]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Ultima Online :)

29.12.2004
18:18
smile
[4]

Nazgrel [ Jedi ]

World of Warcraft :)

29.12.2004
18:18
[5]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

knight online lub mu online lub A3

29.12.2004
18:46
[6]

goldenSo [ AnomaliA ]

Lineage II :D

30.12.2004
07:00
smile
[7]

Nikolaus [ Centurion ]

EverQuest2 :))))

30.12.2004
07:21
smile
[8]

Fatalis [ Konsul ]

Wszystko czego szukasz znajdziesz w linku ponizej.

30.12.2004
07:49
[9]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

madptak pytał o jakieś darmowe MMORPG a tu ludziska wypisują płatne :-)

30.12.2004
07:58
smile
[10]

Fatalis [ Konsul ]

Thomolus -> Dlatego podałem linka do forum z darmowymi mmorpg i nie tylko.

30.12.2004
07:59
[11]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Fatalis -------------> akurat ty napisałeś na temat :-)

30.12.2004
09:45
[12]

Buloff [ Legionista ]

Spróbuj Rubies of Eventide - www.cyberwar.com

05.01.2005
16:51
smile
[13]

Gehosus [ Junior ]

Nawet nie próbuj grać na Rubies of Eventide tandeta jakich mało a co do walki nie będe wspominał heheh.Najlepszy MMORPG to Lineage 2 i na tym właśnie zagraj ja gram na darmowym servie he .

Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.