madptak [ Legionista ]
MMORPG? ale jaki? pomozcie!
moze ktos mi polecic jakies fajnego rpg online (darmowego najlepiej :) ) zeby zassac i grac :)
hum4ncry [ Konsul ]
Wez sobie poszukaj w starszych watkach bo caly czas jacys nowi o to pytaja
Andrewlee [ BFXXJ ]
Ultima Online :)

Nazgrel [ Jedi ]
World of Warcraft :)
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
knight online lub mu online lub A3
goldenSo [ AnomaliA ]
Lineage II :D

Nikolaus [ Centurion ]
EverQuest2 :))))

Fatalis [ Konsul ]
Wszystko czego szukasz znajdziesz w linku ponizej.
Thomolus [ Generaďż˝ ]
madptak pytał o jakieś darmowe MMORPG a tu ludziska wypisują płatne :-)

Fatalis [ Konsul ]
Thomolus -> Dlatego podałem linka do forum z darmowymi mmorpg i nie tylko.
Thomolus [ Generaďż˝ ]
Fatalis -------------> akurat ty napisałeś na temat :-)
Buloff [ Legionista ]
Spróbuj Rubies of Eventide - www.cyberwar.com

Gehosus [ Junior ]
Nawet nie próbuj grać na Rubies of Eventide tandeta jakich mało a co do walki nie będe wspominał heheh.Najlepszy MMORPG to Lineage 2 i na tym właśnie zagraj ja gram na darmowym servie he .
Pozdrawiam