
Justa__ [ kreska kreska ]
mroczna WWWAIS
...z dedykacją dla przeciwników słodkopierdzących zwierzątek :))
w tej częsci wielbimy szatana, śpiewamy mroczne pieśni, budujemy ołtarze, urządzamy czarne msze, pijemy kozią krew (o czymś zapomnialam? :) )
SZATAN NIE LUBI WIEPRZOWINY ALE LUBI POMPKI :P
wszyscy razem:
GROARGH!!! I WANNA YOU BLOOOOOOOOOOOD!!!!!!!!!!!
ARGH! ARGH! ARGH! WHHHHHHAAAAAA!!!!!!GROARGH!!!
SATAN IS MY LORD!!!!!!!!!
GROARGH!!! SATAN!!! I WANNA DRINK YOUR BLOOD!!!!!
tekst by legrooch
na zdjęciu: Szatan porywa dziewicę czyli czyj widelec...
nadal twierdzę że jestem normalna, tylko trzeba się dostosować do otoczenia :P
negatywne komentarze prosimy zgłaszać na infolinie do operatora Mariusza P.
poprzednia msza:

L@WYER [ Valaraukar ]
Wiernyj wystrieł
L@WYER [ Valaraukar ]
Wiernyj wystrieł
L@WYER [ Valaraukar ]
Wiernyj wystrieł

L@WYER [ Valaraukar ]
i awaria ie ... diabli nadali ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Statsiarz.

bebzoon [ bucydonna ]
nie wiem co braliście ale poproszę podwójną porcję :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Cholera, zapomniałam.
GRRRRRRRRRRROARRRRRRRRRRRRGH!!!
Shadow będzie niepocieszony, że to przegapił.

L@WYER [ Valaraukar ]
I to jaki ... na razie zjeżdżam - jadę kupować mainboarda z Hayabusą. Pewnie objawię się później ...
Narka
bebzoon --> herbatka ZIOŁOWA :> ...

Siwy4444 [ Senator ]
!RROOAARR!
Ale chaos!

Jałokim [ mniej głupoty ]
"DZISIAJ CHRZEŚCIJAŃSKĄ KREW
PRZELEJE MOJA STAL!
ZEMSTY OGIEŃ, GNIEWU MOC,
ZNISZCZONYCH CHRAMÓW ŻAL!"
AVE! Bracia satany!

Jałokim [ mniej głupoty ]
tutaj na pewno znajdę wyznawców chłodnej mocy stali! :>
PAGAN GLORY RULES!!!

artaban [ swamp thing ]
Ach, ach, jak mrocznie i szatańsko :) W końcu się postarałaś, Justa.
No i: Szatan lubi widelce :)
GRRRRRROOOOOAAARRRRRGGGGGHHHH dla nieobecnego Shadowa :) Też nie miał kiedy wyjechać :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Ja tu niezły bu*del widzę ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Szatan, szatanem a ja nadal bez formy, za to z żołądkiem, który robi GRRRRROOOOOAAAGGHHH!!
Ps. o ile mnie pamięć nie myli, to Walka o widelec została wygrana przy użyciu podstępnie zdradzieckiej podłogi;P

Yans [ Więzień Wieczności ]
yagienka ====> a tam w górach, to jakiegoś leczniczego krupniku nie mają ?! W ostateczności jagódki, oby tylko nie wilcze ;-)

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> a miętkę z nieśmiertelnym Amolem ;) piłaś ?!? smakuje co prawda jak (cyt.) "wywar z onuc" ale potrafi pomóc .
Yans --> no nie ? :D

legrooch [ Legend ]
Do dupy.
Ja zakładam następną część pod skrzydłami HH.

legrooch [ Legend ]
I zapomniałem - GRRRROOOOAAARGGGGHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> i w dziób ... ;)
KREEEEEEEEEWWWWW !!!
yagienka [ pułapka na Misia ]
w górach to mają piknie, a za krupniok, jagody i inne wynalazki dziękuję, wolę nie eksperymentować i napiję się słabej herbaty, a może rumianku lub dziurawca, idę poczytać etykiety

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Wy jesteście trochę nie teges ?

L@WYER [ Valaraukar ]
Piotrasq --> większość (z tego co Ich znam) to taaak ... Ale Justa i Paudyn są CAŁKOWICIE NORMALNI ... A przynajmniej oni tak twierdzą ... ;D

Jałokim [ mniej głupoty ]
moja sygnatóra wyjaśnia kto tu jest normalny, a kto nie, wiec wypraszam sobie :/ <phii!>

L@WYER [ Valaraukar ]
Jałokim --> tu wszyscy są mniej lub bardziej szaleni (poza dwoma osobami)... A JEDYNYM PRAWDZIWYM Napoleonem jestem JA !!!

Jałokim [ mniej głupoty ]
W takim zrazie TYMBARDZIEJ mnei dziwi zę nie znacie Warrahy! (a przynajmniej nie dajecie o tym znać :P)
Zapraszam an stronnicę Pagan Glory :>
Niestety nie ma tam już utworu o tytule "Wnukowie Dadźboga"... Tylko załujcie i błagajcie Pana by wyznaczył wam możliwie najmniej słodką karę za te niedopatrzenie... :D Radze wam dobrze! Poszukajcie tego kawałku w necie, bo jest wart uwagi heretyka-bluźniercy <lol>
oto tekst tej piesny:
____________________________________________________________________________________________
WNUKOWIE DADŹBOGA
autor: Wszebąd
Zniszcz Chrześcijan, spal ich domy!
Perun będzie teraz czczony
Wznieście swoje ostrza krwawe
Tak wojuje się z Trygławem!
A na tarczy Słońca Znak
Sławski rycerz rzecze tak:
Bogom Sława, Bogom Wojny
Grzmotu, Słońca, Urodzaju
Złóżmy żertwę w Świętym Gaju
Bądźże nam Swaroże hojny!
Dziś walczymy znów za Ciebie
Za cesarstwo Twoje w Niebie
Myśmy twe złociste dzieci
I to dla nas jasno świecisz
Dałeś nam ogień, dałeś rzemiosło
Sekrety Stali, Twoje Ojcostwo!
Bogom Sława, Bogom Wojny
Grzmotu, Słońca, Urodzaju
Złóżmy żertwę w Świętym Gaju
Bądźże nam Swaroże hojny!
Wnukowie Dadźboga, walka czeka nas
W obronie swej Ziemi, zemsty naszej czas
Za Honor i Naród, za Sławską, czystą Krew
Najeźdźcy z Syjonu - oto nasz gromki Zew!
Wnuków Dadźboga to GNIEW!
____________________________________________________________________________________________

L@WYER [ Valaraukar ]
Jałokim --> z heretykami-bluźniercami może być cienko - duża część, to heretycy-wolnomyśliciele - a to jeszcze gorsza zaraza ...
GROOOOOAAAAARGH!!!SATAAAAAN!!!

Justa__ [ kreska kreska ]
Kermit zawsze się staram ale dopiero teraz to doceniliście :>
yagienka walka zostala wygrana dzięki moim umiejętnościom a nie jakiejś tam podłodze :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
a propos podłogi wlasnie jej piękno zostało zbeszczeszczone przez walizkę Tatusia, jakby mało było nieszczęść, ale i tak będziemy was torturować zdejmowaniem butów

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Jako że jutro wyjeżdzam życze wszystkim teraz szcześliwego nowego roku:] zbyscie poznajdywali jeszcze mniej wymagajace i jeszcze lepiej paltne prace:) i dajace jeszczie wiecej satysfakcji;)
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy jesteś? możnaby w coś pograć :) (nadal jestem zła :P )

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
a nie pisze sie mozna by czasem? proponuje rozbierane statki na przyklad

Justa__ [ kreska kreska ]
ostatnio z Siwym w to graliście, teraz coś innego :|

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
...

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
aaa tak tak , teraz sobie przypominam, zawsze Ci mowie ze gram z Siwym jak siedze na sex czacie onetu :P

Justa__ [ kreska kreska ]
zapomniałeś podać linka do swojego pokoju :)
dla kandydatów: Banita jest bardzo niesmialy i dlatego woli być passive :P jego ulubionym kolorem jest niebieski, ulubiona potrawa spagetti, ulubiony fikcyjny przyjaciel - Soulcatcher
jeśli jesteś zainteresowany wyślij smsa o tresci "TAK" na 0700 a dostaniesz szczegółowe info

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
i po cos to podala?teraz wszystkie geje z wyspy mi spokoju nie dadzą!!
Justa__ [ kreska kreska ]
nic się nie boj, panowie już mają swoich partnerów, pozostaje ci Siwy :)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
no i Ty :P
Justa__ [ kreska kreska ]
dziewczynki się nie liczą :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ROOOOOAAAAARGGGGHHHHHH!!!!
14 stycznia mam zmianę, ale postaram się ją komuś zbyć i być na Tiamacie, zwłaszcza, że na kolejny miesąci przewidziano dla mnie praktycznie pełniutki etet i aż 25 dni pracujących ;>
To byłem ja, Paudyn, najnormalniejszy w świecie absolwent Kołłątaja... wtajemniczeni wiedzą, co i jak.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Tak czytam co wypisujecie i pojęcia nie mam jak ja z Wami wytrzymuję, jesteście przerażającą zbieraniną, a najgorsi są ci normalni... ;)
Idę poczytać. Jutro trzeba rano wstać, bo dziecko uczę. GROARGH, szatańskich snów.

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Jestem ale idę spać albowiem ledwie zipię. Pobawimy się inną razą. ;)
Banita: Nie, nie będę nic rysował ani pokazywał. ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Tak, tak... pokazywałeś, jak byłeś mały... ;o)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
"Tak, tak... pokazywałeś, jak byłeś mały... ;o)
Od MaLLyego to WARA!
A tak poza tematem:
WSTAWAĆ i DO PRACY!
PS: GRRROOOARGGGGGHHHHHH!!!!!
legrooch [ Legend ]
Chyba Ci się kursywa rąbnęła :)
Polecam poprawiacz humoru wraz z resztą filmików :)
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Picie krwi??? O wy hematofile jedne! Bogini Kali was pokarze, zobaczycie!

Yans [ Więzień Wieczności ]
GRRROOOAAARRRGHhhhh, khy, khy, aaapsiik !!!
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ufff...doleczylem kaca po swietach i juz sobie siedze w pracy...
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Sekta dusicieli znowu działa! Tym razem żadni brytyjczycy nas nie powstrzymają! Porzućcie śmieszne antychrześcijańskie idee i przyłączcie się do prawdziwego mrocznego kultu!

Yans [ Więzień Wieczności ]
ILEK ====> do piątku ??? ;-)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Yans---->raczej do czwartku:)))

Siwy4444 [ Senator ]
Hello!
Oglądam Tron w tv. :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Siwy4444
też bym tak chciał...
ale siedze w robocie....
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Mally--->nie tylko ty:(((
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
JA dopiero będę siedział i znów wrócę do domu przed północą, więc mi tu nie pitolcie...

legrooch [ Legend ]
A ja już na półmetku :>

artaban [ swamp thing ]
Hehe. A ja (pracując 10-18) w poniedziałek wyszedłem o 16, we wtorek o 13, a dziś o 11 :) A do tego dwa ostatnie dni w tym roku firma postanowiła nie pracować, więc mam wolne i jeszcze mi za to płacą :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
a ja nadal zdycham:((

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Kermit---->a chcesz ostatnie dni roku spedzic w zimnie?? wiem ktore to okna:)) nie draznij ludzi:)))

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
A ja już za półmetkiem.... urlopu ;P Miał być urlop bibliofila, wyszła uczta kinomana, ale i tak jest fajnie :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kermit ::> Normalnie banda opier*** ;oP
PS. NIe zgadniesz. To nie chciało się zainstalować, bo jest dodatkiem i wymaga podstawy ;oP Tak w ogóle, to działa. W każdym razie dwa litki dały dupy, a mój LG poleciał, aż miło

artaban [ swamp thing ]
Psy ogrodnika :P
legrooch [ Legend ]
A ja na 3.I. zawożę Olympusa do serwisu :>
Już mi za bardzo na głowie siedzi i czas najwyższy :>

sakhar [ Animus Mundi ]
GGRROOOAGGHHHH!!!!!
Jak miła niespodzianka - co za diabelski wątek:)!!!
Aż się na serduszku cieplej robi - chyba z tej radości pójdę i kilka kotów dzisiaj wieczorem ukatrupię:)))
I zarzucę tu szatańskie hasło wzywające do rzeźni - ogi dogi, ch** nam w nogi:)
Ave satan, milky way!:)

Misio-Jedi [ Legend ]
sakhar: od kotów to ty się odp%^$#@&!

yagienka [ pułapka na Misia ]
no tak i Misio został zdecydowanym obrońcą integralności cielesnej kotów, a to jak wszem i wobec zapewne wiadomo byłam ja yagienka

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
O, sakhar... Wraz z nim wkracza w nasze progi ruja, poróbstwo i ogólne zboczenie... :P
A ja piję. Hik. Pzdr. W imieniu swoim i jednej grubej Żaby.

yagienka [ pułapka na Misia ]
a ja nie mogę pić...buuuuuu fyfyfy...wypijcie za mnie
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Eh, mroczna część...
Mroczny, to jest mój nastrój. Tak jakoś wyszło.
Mój los jest przesądzony...
Niemniej, Sylwester nadal będzie, więc może depresja mnie do końca nie pożre.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Hayabusa: jakby na to nie partrzeć wszyscy skończymy tak samo;)
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Yagienko --> a co najśmieszniejsze, to mnie NAPRAWDĘ pocieszyło :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
Hayabusa: bo nie ma to jak własciwa perspektywa:)
ps. wpadło nam w ręce Azumi, czyli japońska ekranizacja pewnej mangi

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pytanie, komu przyjdzie skończyć we śnie, a komu w męczarniach...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Idę jutro do pracy.
Rano uczę mamuta - i to aż przez 2 h.
Czy ktoś zechciałby zapukać w moje dno od spodu? Bardzo bym prosiła. Bardzo.

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Mogę puknąć.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Proszę bardzo. Jutro mam nockę, idę do roboty na 23, wychodzę o 7. Stamtąd załatwiać sprawy, następnie na jedną z 3 imprezek sylwestrowych, może nawet poza Wawę, Zaś pierwszego do pracy na 7. Więc nie narzekaj.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Piotrasq --> poproszę. Mozesz nawet kopnąć, niewykluczone, że taki wstrząs mnie postawi na nogi.
Paudi --> no koleś, jak Ty masz czas i siłę na imprezowanie okołosylwestrowe, to nie jest z Tobą tak źle, nie pitol :>
Strasznie mi się nie chce iść na sylwestra, nienawidzę go.
Ogarnia mnie jakiś cholerny marazm i zniechęcenie. Otępienie kompletne. A najgorsze, że tak marudzę, że sama siebie nie mogę znieść.
Naprawdę niech mnie ktoś kopnie... ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie pitol, spędzicie sobie wieczór z Żabolem i dobrze będzie...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mamy ustawioną niewielką imprezę w dobrym towarzystwie. Kermitowi się ten pomysł spodobał,a zwykle jest odwrotnie, to ja chcę gdzieś wyjść, a on woli siedzieć w chacie.
Zaproponowałam, żeby szedł sam, a ja spokojnie pójdę spać, ale marudzi że tak to on nie chce ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
to zmyjecie się zaraz po północy...

Justa__ [ kreska kreska ]
postanowilam że w tym roku spęłnię swoje postanowienie noworoczne, co prawda co roku tak postanawiam i nic z tego nie wychodzi ale czuje że w tym roku się uda :) (to też mowiłam rok temu :) )
Gwiazd głowa do góry, może chcesz pożyczyć siostre i na niej się wyrzyć? to pomaga :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> max. o 1:00 spadamy. Ale wciąż mam nadzieję, że może uda mi się go wypchnąć samego, a ja sobie spokojnie będę spała :)
Justa --> ja podchodzę do tego o wiele rozsądniej. Nie robię żadnych postanowień.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Na całe szczeście ten Młochów kolezanki jest pod Pruszkowem, więc może uda się wyciągnąć bryczkę od starszego. Wtedy jednak dużo sobie nie wypiję.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zdecyduj się: albo transport, albo zabawa ;>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pewnie da się to jakoś połączyć... może jak mniej wypije, to będę w stanie poderwać jakąś laskę...

Justa__ [ kreska kreska ]
pamietaj że najpierw musimy ją poznać z Gwiazd żeby stwierdzić czy jest dla ciebie odpowiednia :>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie ma to jak podryw na samochód, nie? ;>
Czy Ty mógłbyś przestać tryskać tak przerażającym optymizmem? Zaczynam popadac przy Tobie w depresję, że nie mam takiego humoru...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Dlaczego z Gwiazd, a nie z Tobą? ;> Ona przetestuje, czy dziewczyna ma wystarczająco chwytne uda, Ty pewnie też możesz coś sprawdzić ;>
Gwiazd :::> Optymizm to moja życiowa dewiza. Od siania defetyzmu i wizji apokaliptycznych jest moja matka. Całe szczęście, że w domu jestem jeszcze ja, bo bez takiego totalnego przeciwieńśtwa wszyscy byśmy się już dawno do grobu położyli ;>

Justa__ [ kreska kreska ]
Paudi nie zrozumialeś, "musimy" czyli ja i Gwiazd, nic się nie bój :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wiadomo, że ja ją muszę przetestować, nie oddam Paudiego byle komu... :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ok, nim przedstawię ją rodzinie i sam zapoznam się z nią lepiej, zgłoszę się z pannicą co Was na testy ;>
Tak w ogóle Wasza troska o moją ksromną osobę wzruszyła mnie niezmiernie ;oP

Justa__ [ kreska kreska ]
jak już powiedziala Gwiazd, nie mozemy pozwolić żebyś był z byle kim kogo nie akceptujemy :>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Biorąc pod uwagę, ze jesteś jedynym znanym mi w okolicy źródłem optymizmu, a ja przesuwam się powoli w stronę całkowitego otępienia - mam zamiar TROCHĘ [to po to, żebyś się nie przyzwyczajał za bardzo] dbać o Ciebie, bo jeszcze mi uciekniesz i pozostanie tylko spaść nie widząć dna.

Justa__ [ kreska kreska ]
ja też jestem optymistką a mnie nie chwytasz udami w kinie
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wiecie... zaczynam współczuć mojej przyszłej wybrance... ilośc akceptacji, które będzie musiała dostać, jest zaiście zatrważająca ;>
PS. Do niczego się nie przyzywczajam. Wręcz przeciwnie, podchodzę do sprawy bardzo nieufnie ;oP
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> ta, jak cholera, szczególnie widzę to po tej zmartwionej mordce obok posta :P Skoro tak łzawo reagujesz na to, że nie obejmuję Cię chwytnymi udami - jesteś niestabilna emocjonalnie i nie możesz być moją życiową podpórką ;))
Paudi --> ale my jesteśmy łaskawe i nie będziemy jej stawiały wygórowanych wymagań... w każdym razie ZBYT wygórowanych według nas :>
Słusznie, nie przyzwyczajaj się. Przyzwyczajenie to taka stabilizacja i ciepełko, a Tobie lepiej radziłabym uważać. W koncu jesteś normalny, kto wie co by się z Tobą stało gdybyś nagle zrobił się zbyt ufny :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Sądząc po stwierdzeniu, że najwiękzym wrogiem kobiety jest druga kobieta, już ja widzę przyszłe losy swojej wybranki i zaliczanie przez nią wszystkich Waszych wymagań ;>
PS. Jestem "Normalnym Absolwenem Kołka", a to róznica ;>
PPS. Na studiach nauczyłem się być nieufnym jak nigdy, bez obaw ;>>

Justa__ [ kreska kreska ]
nie będzie tak źle, w końcu obie z Gwiazd jesteśmy ciche, nieśmiale i boimy sie nowych ludzi wiec nie wiadomo czy z nią w ogóle pogadamy :))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To jak Ty chcesz mnie chronić przed niewłaściwymi pannami...? Nawet do tego się nie nadajesz ;oPP
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> słuchaj Justy, dobrze gada!
A że nie lubię większości innych kobiet - to żadna tajemnica. W koncu większość innych kobiet nie lubi też mnie... ;> [Justa, nie stresuj się, Ciebie lubię :))]
btw: słowo "normalny" w jakimkolwiek wyrażeniu mnie przeraża...
Justa --> i miłe. Nie zapominaj o tym, ze jesteśmy miłe, więc jak się już odważymy przemówić - to będziemy bardzo słodkie. Na pewno nas polubi :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja poczytuję sobie "Normalnego Absolwenta Kołka" za największy dotychczasowy zaszczyt ;>
PS. Też nie lubię znakomitej większości kobiet, zwłaszcza tych głośnych.
PPS. Ide pograć w PESa, dobranoc.

Justa__ [ kreska kreska ]
własnie, jesteśmy bardzo miłe przez duże M :) - to akurat prawda :P
wow, Paudi nam wierzy! :))
Gwiazd nie stresuje się, ja ciebie też :)
na wyznania nam się wzięło :>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Atmosfera wzajemnej miłości i zrozumienia... wiesz, Justa, pewnie nas łączy ta wspólnota nieśmiałych dusz ;)) Ci głupi meżczyźni pewnie by to nazwali solidarnością jajników, ale oni się nie znają ;))
Idę do łóżka, poczytam trochę i chyba będę spać, bo jutro rano muszę coś przygotować dla tego cholernego mamuta.
Branoc :)
p.s. Humor dużo lepiej :)
Justa__ [ kreska kreska ]
myślę że we dwie jakoś sobie z tym poradzimy i będziemy mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie :))
też powinnam iść spać ale nie chce mi się, znowu będe zaspanym zombi @_@

Yans [ Więzień Wieczności ]
Grrr, grrr, grrroOOOARGH ;-) WSTAWAĆ LENIE !!!

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no ja dzis wyjatkowo wszczesnie do pracy dotarlem...i zabieram sie za...forum:)))

Yans [ Więzień Wieczności ]
ILEK ====> no, no, no, a jak samopoczucie horyzontalno-vertykalne ?! :-D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Yans---->troche glowa boli...ale to raczej przez zab a nie przez te dwa piwka co z wieczora walnalem:))) no a u Ciebie??

Yans [ Więzień Wieczności ]
ILEK ====> na ząb, to trzeba porządnego klina, tak przynajmniej mówił mój dziadek ;) A ja o suchym pysku cały tydzień, tzn. do jutra :D

legrooch [ Legend ]
GROAAARRRGGGGHHHH!!!!!
Jutro wolne :>
Wypad pod Dęblin :>
sakhar [ Animus Mundi ]
GROAAARRRGGGHHH!!
Jest mrocznie i diabelsko jak w odbycie diabła:))
Nie chciałem nic robić na sylwestra, ale okrutny los i tak mnie dopadł w postaci desantu dwóch zwyroli i opojów wraz z małzonkami - a taki miałem chytry plan na sylwka - filmy, szlampiorka i perwersyjny seks, a potem spać - miałbym w końcu siły żeby zrobić coś w domu konstruktywnego:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja zaś własnie zwlokłem zwłoki, by zakrzyknąć GROAAARRGGGHHHH!!!!
Teraz nie lada maraton. Za chwilkę wypad na miast, z miasta na nockę do pracy, z nocki załatwianie spraw na mieście, z miasta na imprezę, a z imprezy do pracy na 7 rano... może jednak się nieco jutro po nocce wyśpie, bo mogę nie wyrobić fizycznie...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Za godzinę przyjdzie mamut, a ja już jestem załamana, bo nienawidzę akurat tego konkretnego egzemplarza mamuta - wrrr, prych i w ogóle - Pauuuuuuuuuuuuuuudi, gdzie jesteś, potrzebuję optymizmu!
O, jesteś... :)
Groargh.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pauuuuuuuuuuuuuuudi, gdzie jesteś, potrzebuję optymizmu!
Ślepa, czy czuś...? ;oP Tobie okularów trzeba, a nie optymizmu ;o)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ech, jakiż Ty niemiły od rana! A ja liczyłam na głaskanie po głowie i ogólne pocieszanie :P
Jak pisałam poprzedniego posta, to Twojego jeszcze nie było. Pewnie usłyszałes moje wołanie i przybiegłeś ;>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taaaa... dlatego byłem wcześniej od Ciebie ;P
Ale żebyś nie myślała, że jestem taki zły... <głaszcze po główce>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
*szok*
On mnie pogłaskał....! Nigdy tego wcześniej nie robił, nawet jak się domagałam!!!
*nieufne spojrzenie* Czy Ty czegoś ode mnie chcesz czy zwyczajnie się litujesz, tak jak nad bezdomnymi psem? :>

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> oszalałeś, ona Ci odgryzie zaraz całą łapę :-D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Powiedzmy, że sentyment wspólnego pochodzenia ;oP
Yans ::::> Nie jedna już próbowała i skończyło się to dla nich niedobrze, więc ta pani niech lepiej nie próbuje szcztuczek, bo skończy jak pozostałe ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Yans --> nie, ja go nie ugryzę, jeszcze bym się czymś zatruła... :>
[b[Paudi --> skoro tak.... *układa się i czeka na drapanko* :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
<głask, drap, głasp, drap>

Yans [ Więzień Wieczności ]
Paudyn ====> żeby później nie było, że nie ostrzegałem ;-) !!! A o zdradzieckich i podstępnych mackach już nawet nie wspomnę :D
Gwiazd ====> nie ze mna takie numery ;-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->widzisz jak sobie radzisz?? a ostatnio sie zaliles ze niemasz w co lap wycierac:PPPPP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
*rozlewa się wygodnie na środku wątku i pozwala się drapać*
O, i jeszcze pod prawą łopatką! I po lewym boku. I wzdłuż kręgosłupa.... ;)))
Oooooooooo, jak mi dobrze................ *mruczenie* :)))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Yans --> macki nie są zdradzieckie i podstępne, a poza tym mam dzisiaj dzień dobroci dla zwierząt i pozwalam mu się drapać, niech ma... :P
ILUŚ --> *SZLOMP! macką* :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dzień dobroci to mam ja, a jak jeszcze będziesz tutaj cwaniakować, to szybko się on skończy i dam powycierać łapy o Ciebie ILKOWI ;oPPP

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
macka!! Bohaterow???
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> Ty drap, a nie gadasz i chcesz mnie rozdawac dookoła... :> :P
ILUŚ --> ciesz się, że nie prądem :>
Zbieram się powoli... niedługo mamut przypełznie... może uda mi się ją spławić po godzinie *diabelski chichot* chociaż jęczałą, ze chce dwie... *gniewne prychniecie*
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Gwiazd--->spokojnie, od pradu to my tu mamy Yansa:)))
Siwy4444 [ Senator ]
Hello!
Ależ ohydna pogoda. :/

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Siwy---->aj tam ohydna...a czego sie spodziewales z grudniu?? sniegu???:))))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Iluś --> też prawda, też prawda ;))
Siwy --> ohydna? Hmmm. Ale przynajmniej nie jest chyba jakoś wyjątkowo zimno?
A moze jest?
Przecież ja jeszcze dzisiaj nie wychodziłam z chaty...

Yans [ Więzień Wieczności ]
ILEK ====> dobrze gada dać mu wódki ;-)
Gwiazd ====> życzy sobie Pani elektryzujący masaż przy pomocy lampek choinkowych ??? :D
Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Jest bardzo ohydna. A nawet jak nie jest zimno, to lada chwila będzie. :(
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Siwy---->to wracaj do kraju...:))))))
Yans---->moja Matula tez miala przejscia z lampkami...wypalilo dziure w okleinie na szafce i az oderwalo wtyczke:))) kurde pieprzone jednorazowki z hong kongu zabilyby mi Mame:(((
Siwy4444 [ Senator ]
ILEK: Blah blah. Nie zrozumiałem.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zbieram się... w zależności, czy uda nam się dostać bilety na mecz hokeja, wrócę dziś póżnym popołudniem, bądż dopiero jutro rano. Trzymać się wiara.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wypchnęłam mamuta po godzinie :>
Do pracy na 15, więc się specjalnie nie spieszę, bo i po co.
I przyznaję rację Siwemu <no nie, żebym ja się zgadzałaz facetem, świat się kończy...> - jest WŚCIEKLE zimno. Wyszłam tylko na balkon na chwileczkę, ale to mi wystarczyło, żeby zamarznąć... brrr. Niefajna pogoda, niefajna. Ktoś nie wie kiedy ma być jakieś ocieplenie? :>
Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: A tamten złośliwiec chce żebym gdzieś wracał. Jutro ma być cieplej i mnóstwo deszczu jak lubisz. ;)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Wlasnie bylem Galerii i wcale nie jest tak zimno jak mowicie (gdziekolwiek jestescie:))...gdyby bylo faktycznie tak zimno to bym wracal biegiem i moje ukochane frytki nie bylyby zimnie:PPP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Chcę, żeby już było ciepło, ja marznę w każdej temperaturze ponizej 20 stopni, więc przeżywam teraz straszne chwile... ;)))
*trzęsie się*
A w ogóle to jestem głodna, chyba pójdę zmontować jakąś kanapkę... a w pracy od razu po przyjściu pójdę na godzinny obiad, żeby się nie przemęczać ;D

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Ja niestety ostatnio mam podobnie.
Ilek: Ani chybi dostałeś genetycznie zmodyfikowane frytki. Ziemniaki z dodatkiem skorpiona albo coś podobnego.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja mam tak całe życie. Nie wiem czy moim drugim imieniem jest "lenistwo" czy "zmarźluch" - jakoś nie mogę się zdecydować co jest u mnie bardziej widoczne ;)))
*nadal się trzęsie*

L@WYER [ Valaraukar ]
Nie wiem, dlaczego wam zimno ... snieg nie pada, mrozu nie ma ... czepiacie się, bo w waszym biednym kraju murzynów tłuką ...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Gwiazd ====> a może Ty się trzęsiesz jeszcze po tych porannych figlach z Paudynem ??? :D

Justa__ [ kreska kreska ]
ja dzisiaj przeszłam pól Wawy (kolezance zachciało się poszukać sylwestrowej kreacji :| ) i nie było mi zimno, jestem wkurzona bo bolą mnie nogi i nie znalazłam swojej torby, musze jechac na pieprzone zadupie do galerii mokotów :/

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> tak to jest jak się na peryferiach miasta mieszka ;P .... Mokotów, to przecież piękna okolica ... Pomyśl sobie, że byli tacy ambitni :>, co na Targówek na rowerku dzisiaj sobie radośnie pomykali - i też im zimno nie było .
Justa__ [ kreska kreska ]
mi jest dobrze na moich peryferiach :P a "far far away"mokotów zabierze mi dwie godziny z zycia spędzone w tramwaju wrrr
L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> co kto lubi - lokalizacja obu moich "rezydencji" bardzo mi odpowiada ... No i fakt faktem, że ja od jakiegoś czasu przemieszczam się po mieście na bicyklu, co pomimo kilku minusów, ma duże plusy .

Yeenny [ Pretorianin ]
Witam wszystkich marudzących i tych optymistycznie nastawionych do życia :))
W imieniu swoim i Legroocha składam wszystkim wyspiarzom Najlepsze życzenia sylwestrowo- noworoczne :)))
My już jutro ok. południa wyjeżdżamy i nie będziemy mieli okazji by życzyć wam wszystkiego naj, naj w późniejszym terminie :))
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i mnóstwa optymizmu w nadchodzącym roku 2005 :)))))))
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Hayabusa
podasz jekieś szczegóły na temat jutra czy mam dzwonić do L@wyera??
(nie mam do ciebie telefonu, nie wiem jakim cudem...)

yagienka [ pułapka na Misia ]
No, no ale życzenia, aż wali po oczach, dziekuję w imeniu własnym oraz Misionka* i też życzę szampańskiej zabawy:))
A wracając ad rem do tematu żołądka (sądzę, że jednak jesteście zaineresowani stanem mojej agonii, szczegolnie że jeszcze nie napisałam testamentu) mam zaleconą przymusową dietę i bedę jeść same gotowane świństwa dla dzidziusiów, w związku z czym zanabyłam w drodze kupna słoiczek gerbera i idę go testować....
*Misionek= Misio-małżonek
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Powróciłam z pracy <i to już jakiś czas temu!> - cieszycie się, prawda? *uroczy uśmiech*
Ogólny luz i opierdalactwo, nic się nie działo, siedziałam tam 3 h, a pracy było na 40 minut. Co nie znaczy, ze nie chciałabym spędzić tych godzin w domu. Oj chciałabym.
Od Mokotowa się odklepcie, ja tam pracuję! :) I Kermit tam kiedyś mieszkał. I mąż ma tam rezydencję. Jednym słowem - miłe miejsce. Chociaż i tak Ochota to najlepsza dzielnica :P
btw: pogoda nadal fatalna, chociaż mam wrażenie, że rano było zdecydowanie zimniej.
Ogólny bilans dnia:
Zmęczenie: 40%
Głód: 60%
Chęć pójścia na piwo: 80%
Chęć pójścia na sylwestra: 0%
Złość wzbierająca na myśl o pójściu na sylwestra: 70%
Lenistwo: 100% :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
A my jutro spędzamy sylwestra w domu po bożemu z rodziną w postaci Tatusia Misia...może to i dobrze i tak nie mogę pić a iść mi się nigdzie nie chce:P
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Czy ktoś jeszcze... piszę się na Sylwestra ? pytam tak dla porządku, żeby nie okazało się że o kimś z Wyspy nie pamiętam .
MALLY ----> OK.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja wracam do klasyki i gram sobie w BG 1 :)))

HopkinZ [ Senator ]
Gwiazd--->
słuszna postawa :).

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pewnie, że słuszna, ja lubię sobie co jakieś czas [tak mniej więcej raz na pól roku albo rok :D] po raz kolejny pograć w BG 1 - wyciągam save'y, przechodzę sobie kawałek, po czym mi się już nie chce grac i czekam na moment aż znowu mi się zachce :))) Teraz np. zaczęłam właśnie 7 rozdział :)))
Strasznie lubię tę grę, przeszłam ją tyle razy, że nie mogę jej teraz przerąbać jednym ciągiem, bo za dobrze wiem co się będzie działo co chwila :D

Mortan [ ]
Hurra juz po polnocy mamy nowy rok !!! :) a no tak to jeszcze 24 godzinyu :)
Podły wieczor draństwu :)
Gwiazd --> przedwczoraj kupilem znow Baldura bo mi sie płyty porysowały i jak narazie doszedlem do 4 rodziału, ale ciągnalem głowną linie fabularną tylko. Tak czysiak gra jest genialn,a tak samo fajnie sie grało w to 5 lat temu, 3 lata temu i teraz :) Teraz sie juz troche bawie i eksperymentuje, ale coz ile razy mozna przechodzic to tradycyjnie :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mortan --> ja właśnie zaczynam siódmy rozdział [z tego miejsca miałam ostatnie save'y], ale jak zwykle bawię się, próbuję, wszędzie wtykam nos, kradnę jak szalona i ogólnie kombinuję sobie wesolutko. Nie chciałoby mi się przechodzić całości od początku, ale samą końcówkę - chętnie, chętnie, bo nawet niezbyt dokłądnie ją pamiętam, więc gra się o wiele przyjemniej.
BG 1 to dla mnie jedna z tych ponadczasowych gier, które zawsze się bronią, cudeńko. Co ciekawe - dwójka już nie przypadła mi aż tak do gustu, była bardzo dobra, ale jednak wolę jedynkę. To klasa sama w sobie :)

Siwy4444 [ Senator ]
Tak! Jest zaraz po Torment.

Mortan [ ]
Bano wtykanie nosa to podstawa, do czego sa savy:] Teraz druzyna jest juz dobierana wyłaczie pod katem moich upodoban, a nie tego zeby przezyc, wiec jest cała zberanina roznych postaci, tylko ze 3 z nich jest uwięzona fabularnie, dlatego jestem zmuszony szybko otworzyc sobie wejcie do wrot baldura dopiero potem, pozwiedzac mapy. Jak skoncze tak ustawieniem ,to potem robie sobie zła druzyne, gdzie wszyscy beda mieli zły charakter, zobaczymy co sie wydarzy :) Lecz przyznam sie szczerze iz teraz z mojego czystego lenistwa i braku cierpliowasci, do wolnego przemieszczaniasie bohaterów odpaliłem kody i dałem kazdemu buty szybkosci dzieki czemu całkiem szybko łaża po mapie, tylko zawsze zapominam podczas wazniejszych walk pozmieniac im te buty na jakies inne ochronne.

Mortan [ ]
Siwy ---> no u mni odwrotnie, bo napierw skoncze Baldura, potem kupie Tormenta, a potem cos jeszcze :) Taie gry po 20 zł to genialna sprawa :)
Gwiazd -- > Co do BG2 to tam jest zupelnie inny klimat gry, otoczeia wyglada zupelnie inaczej i specyficznie sie gra, co nie oznacza iz zle jednak nie jest to typowy fantasy jak wbg1

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Siwy --> niech Cię uściskam! *ściska serdecznie i przyjażnie wali łomem po plecach* Kocham Tormenta całym moim małym, zimnym, żmijowatym serduszkiem, żadna inna gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia, to najpiękniejsza opowieść w cRPG, z jaką miałam okazję się zetknąć. I niech mi tylko ktoś powie, że tam jest za dużo tekstu, to utłukę. Strasznie mnie cieszy każda osoba, która docenia Torma :) *ociera łzę wzruszenia*
Mortan --> zaglądanie we wszelkie zakamarki i grzebanie po wszystkich schowkach to podstawa każdej gry :D No i kradzież, jestem po prostu urodzonym złodziejem, we wszystkich grach kradnę jak szalona :> [kiedyś w w Falloucie okradłam KAŻDĄ OSOBĘ, którą spotkałam. KAŻDĄ. :)))]
Nie wiem z czego się bierze mój mniejszy entuazjam w stosunku do BG 2, może mam wrażenie, że więcej tam walki, a poziom został trochę wyśrubowany... to nie jest absolutnie niczym złym, ale jakoś pozostało mi wspomnienie wielu questów związanych w jakiś sposób z walką i przerażająco wypasieni przeciwnicy... a ja lubię spokojny i niespieszny rytm jedynki, buszowanie po lasach i otwartych przestrzeniach, rzucanie uroków na wiewiórki ;))) i takie tam :)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: BG2 wraz z dodatkiem była "nieco" epicka, a coś takiego o wiele trudniej zrobić. Wyszło bardzo dobrze ale nie genialnie, jak to miało miejsce w przypadku obu poprzednich tytułów. Ja nie kradnę ale rozwalam wszyskie beczki w grach. :)
Patrzę na łzy wzruszenia poparte ciepłym vocalem i chyba zaraz sam się zryczę. \o/

Mortan [ ]
rzucanie uroków na wiewiorki
Takich cudów to raczej nie robilem :) Tak czy siak dzieki za informacje , moze wypróbuje. A btw miałaś kiedys w druzynie Tiaxa ( kaplan- złodziej jest gdzes przy jakiejs duzej budowli we Wrotach Baldura) ma swietne teksty mowione glosem Krzysztofa Kowalewskiego.
HopkinZ [ Senator ]
To mnie może przekonacie, bo dla mnie Torment, mimo, iż gra bezapelacyjnie fenomenlana, jest zarazem dziełem odpychjącym :). Niby jest pozór, że można wszystko pakować w magię, samą gadką rozwiązac i w ogóle a jak przychdozi co do czego to, trach, nie da sie przejść lokacji bo przecinwik Cię pokonuje, nie da się w ogóle odpoczywać i w ogóle razi jakimś takim calokształtem :).

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Siwy --> po prostu dla mnie dwójka nie miała już tego klimatu, który wiadrami sączył się z jedynki. A przecież była dopracowana, ładniejsza graficznie, ogólnie dopieszczona i śliczna. Tyle tylko, że brakowało jej jakiegoś nieuchwytnego ducha, czegoś, co powinno mnie przykuć do monitora na dłużej... a ja czasem miałam wrażenie, że niektóre fragmenty przechodzę z obowiązku, bo to druga część gry, która bardzo mi się spodobała.
Wzruszyłeś się? No tak, Twoje miękkie serduszko. Zaraz znowu będę szlochać... ja to jednak uczuciowa jestem... *chlipie w chusteczkę*
Mortan --> nie ma to jak przyłączenie sobie wiewiórki albo kurczaka do drużyny za pomocą zauroczenia :D
Za Tiaxem nie przepadam, jest wyraźnie obłąkany, więc się go wystrzegam :))) Z kapłanów wolę Yeslicka - nie dość, że to kapłan-wojownik, to jeszcze jest krasnoludem, a ja uwielbiam krasnoludy :)
btw: czy Wy też zabijacie Drizzta, czy to tylko ja jestem takim potworem, który szatkuje największego z bohaterów? :D
HopkinZ --> *lodowaty ton* Uważaj... narzekasz na moją ukochaną grę... :> :D
Uwielbiam Tormenta, bo jest przepiękną opowieścią pełną emocji i zostawia po sobie kilka innych reflekcji niż tylko "to była fajna gra". W żadnym innym znanym mi cRPG rozmowa z napotkanymi postaciami nie ma takiego znaczenia. Tak, w tej grze większość questów można rozwiązać za pomocą odpowiedniej rozmowy, co nie znaczy, że nie napotkasz na swojej drodze przeciwników, wobec których będziesz musiał użyć siły. Mimo wszystko to dialog jest na pierwszym miejscu, nie machanie mieczem, i za to bardzo sobie cenię Torma.

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Ja też jestem wrażliwy, mam to po babci. Jak oboje się spłaczemy to będzie tego ze wiadro aluminiowe. A grywasz w rpg z widokiem z pierwszej osoby?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Siwy --> na następne spotkanie przyniosę prześcieradło, bo chusteczka może nie wystarczyć jak się spłaczemy ze wzruszenia. I moze od razu ktoś powinien mieć kropelki na uspokojenie, bo z tych emocji łatwo o spazmy i ogólną histerię :)
Absolutnie nie. Głownie dlatego, że mi się nie podobają [no i co to za gra jak się nie widzi swojego bohatera! Nie wiem jak mi się ubranie układa i w ogóle... ;)], dwa - bo łapie mnie choroba morska i kontakt z grą kończy się rzygawką :) [mam ześwirowany błędnik i głupieje]
Wyjątkiem jest HL, przeszłam go w całości, ale tam trzeba było zwykle latać po ciasnych korytarzach, więc błędnik się specjalnie nie buntował. No ale za to złapała mnie rzygawka przy Opposing Force jak włączyłam noktowizor ;))) Co za młotek wymyślił sobie, żeby w ramach noktowizora było śnieżenie niczym w TV bez obrazu?!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wyjątkiem jest HL - oczywście wyjątkiem w kategorii widoku pierwszoosobowego, nie w cRPG - mimo całej sympatii do Halfa, to do erpegów raczej bym go nie zaliczyła :))

Justa__ [ kreska kreska ]
czy myślicie że o tej godzinie komuś chce się czytać wasze przydlugie nudne posty? nie :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> sio, statsiaro, to że Ty nie piszesz i nie czytasz niczego dłuższego niż jedno zdanie nie znaczy, ze inni też tak robią :P

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd streść poprzedniego posta bo doczytalam tylko do statsiary :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
I tyle Ci wystarczy, dalej i tak nie było już o Tobie :P

Jerryzzz [ Senator ]
Czolem my ladies :) Jak jest?

Justa__ [ kreska kreska ]
jak nie o mnie to nie czytam :)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Ha! Mój kolega też tak ma. Rozwiązuje sprawę stawiając wiadro alibo miednicę przy stanowisku komputerowym. W Morrowind bardzo dobrze widać jak wygląda postać bo można się przełączyć na widok TPP. HL też niesamowita gra. Jak się spotkamy to się wypłaczę w szalik. :)
Justa: Hello! :*

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ok, od dzisiaj każdy post, w którym będziemy Cię obgadywać, zacznie się od słów "To nie jest post o Juście"!

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy cześć
:P
Gwiazd nie będziecie mnie obgadywać bo mnie bardzo lubicie :P
i co Jerryzzz mówi bo znowu nie doczytalam :)
Jerryzzz [ Senator ]
To nie jest post o Juscie!
A wiecie, ze Justa wczoraj... :>
HopkinZ [ Senator ]
Gwiazd--->
cztery lata myślałem tak jak ty o BG2. Podchodziłęm do tego z dziesięć razy.
Pewnego dnia zainstlaowałem (dwa tygodnie wolnego miałem), zaparzyłem dzbanek herbaty, zainstlaowałem gre i nagle się zorientowałem, że już ranek. Tak po prostu gra mnie zasała i nie puściła aż do końca :).
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Siwy --> widzę, że nie jestem jedyna ze swoim błędnikowym problemem, co nie jest zbyt wielkim pocieszeniem, ale daje przynajmniej świadomość, że takich upośledzonych jednostek jest więcej :) Może przyprowadź kumpla na spotkanie. Popłaczę z nim nad miednicą.
Moje uwielbienie dla HL jest powszechnie znane, więc nie będę Cię męczyć po raz kolejny jego opisem. A Morrowin mi się nie spodobał. Był jakiś taki... błotnisty. O, kanciasty i błotnity, właśnie tak.
Justa --> oj tam, zaraz lubicie... ja Cię po prostu TOLERUJĘ :PPP
HopkinZ --> ja też podchodziłam do BG 2 jak pies do jeża, ale mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Zresztą właśnie polecono mi kilka modów, które warto zainstalować, więc mam nadzieję, że rozrywka zrobi się jeszcze ciekawsza :)
Aha, ten post nie jest o Juście.
I żadna Justa nie została skrzywdzona podczas pisania tego posta.
Jerryzzz [ Senator ]
Niech mnie ktos przytuli :( Justa, tak, Ty tez mozesz ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Kanciasty & błotnisty?! Będziemy musieli to dokładniej omówić. Kolegi nie przyprowadzę albowiem jest zbyt krótko trzymany przez ślubną. :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja nikogo nie tulę. No, może czasem, jak się wzruszę. Ale chwilowo mój limit wzruszeń został wyczerpany przez Siwego ;))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Siwy --> Kanciasty & błotnisty?! Będziemy musieli to dokładniej omówić. - znaczy co, jako fanatyczny wielbiciel Morrownida pobijesz mnie tą miednicą za herezje, które gadam? ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
Jerryzzz ale nie chcę :P przytulam się tylko do Gwiazd jak siedzimy w kącie :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Tak, tak, to prawda, Justa [a widzisz, to o Tobie!] osobliwie lubi się do mnie tulić w kątach! ;D
HopkinZ [ Senator ]
Gwiazd--->
Tja, no fajnie. Tam jest sporo okazji dla złodziejów. Tzn. w tym BG 2 :).
No i nie wiem o co chodzi, ale żeby Justa nie była na mnie zła to nic o niej nie napisze.

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Może by i do tego doszło gdybym był fanatycznym wielbicielem. Tymczasem zostawmy miednicę jej przeznaczeniu aby nie ochlapać publiczności. Już wyczerpałem? :)

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd może oprócz tulenia powinnyśmy przedziurawić sobie języki i zrobic serię zdjęc z kolczykami a potem wrzucić na forum,podobno to jest teraz cool :)
i na wszelki wypadek od razu <macham> :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
HopkinZ --> ooooooooooo, to teraz mnie dopiero naprawdę zachęciłeś... ;)) <w większości gier prezentuję przerażającą chciwość, zachłanność i tendencję do chomikowania przedmiotów>
Siwy --> ufff, przynajmniej miednicy się nie boję. Zawsze zresztą możesz mnie udusić tym szalikiem, w który mieliśmy zgodnie płakać, prawda?
Jestem delikatną dziewczynką, łatwo mnie wyczerpać ;)
Justa --> yeah, i będziemy przy tym rozdawać urocze cmoki nastoletnim wielbicielom. To chyba też jest trendy. Zawsze było :>

Justa__ [ kreska kreska ]
proponuję zrobić casting na nastoletniego wielbiciela, ktoś chętny?
ale tutaj większość panów to stare d*** :P

Siwy4444 [ Senator ]
Ja już dziad jestem. :)
HopkinZ [ Senator ]
Gwiazd--->
i jest więcej miejsca w ekwipunku, hyhy :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> nie przesadzaj, może uda nam się znaleźć przynajmniej jednego ;)
A zresztą po co Ci kolejny wielbiciel, zdaje się, że masz tutaj już dwóch, któzy ośliniają nam wątek słodkimi ciumkaskami pod Twoim adresem :PPP
Siwy --> Ty i tak jesteś wielbicielem Justy, więc się nie liczysz :P
HopkinZ --> *żywe zainteresowanie* Kusisz, oj kusisz... :))))

Justa__ [ kreska kreska ]
<niesmiala istota on/rumieni się> nie wiem o czym mówisz... </nieśmiala istota off>
tylko dwóch? cholera, nie postarałam się, wielbicieli nigdy za wiele :))
może zwiększmy granice "nastu" do 30 lat? wtedy będziemy miały ich dużo więcej i będziemy bardziej tru i cool :>

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd; Justa: Mimo wszystko przegrywam, i to wyraźnie, z NIM. Widać to jak na dłoni podczas potyczek intelektualnych w rodzaju drobnych sprzeczek oraz przykładowo kalambur. Niestety nie jestem w stanie dorównać mu także odwagą. Moja klata była osłonięta koszulką podczas gdy ON pokazał się jak same widziałyście. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> no wiesz, ale przynajmniej dwóch, to już coś, pomyśl jaka muszę być zazdrosna, że mnie tak nikt nie wita ;)))
Głosuję za rozszerzeniem granicy do lat 30, jak najbardziej. To da nam tyle nowych możliwości... *rozgląda się z przerażającym błyskiem w oku*
Siwy --> wobec tego możesz być vice-wielbicielem, jeżeli uważasz, że ktokolwiek inny zasługuje lepiej na tytuł Głównego Wielbiciela Justy :)

Justa__ [ kreska kreska ]
naprawde mnie zawstydzacie... ale się słodko i uroczo zrobiło :D
Gwiazd a twoje zabawy z Paudim? a mąż? więc nie przesadzaj :P
Siwy nie wiedzialam że jest jakaś rywalizacja :D przyjdziesz na spotkanie to będziemy pertraktować :>

Siwy4444 [ Senator ]
Czyżbym słyszał jakąś aluzję? Drugie miejsce to też medalowa pozycja!
edit
Od tych emocji chyba zaraz zasłabnę. Muszę iść spać. Kolorowych snów dziewczęta!
:* :*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 02:21:26]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> no niby tak, ale sama widziałaś jak oni mnie traktują :P Mnie nigdy tak nikt nie całuje na tym wątku *szlocha rozdzierająco starając się wzbudzić współczucie*
Siwy --> no dobra, wydało się, liczę na jakąś rywalizację, wiesz: bójki, kopniaki i ogólna awantura o Justę ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Ech, teraz wszystko jasne. Bardzo współczuję. Rywalizacja o cokolwiek wykluczona. ON jest ciągle na dopingu. :)
Gwiazd: :*
Justa: :*
Nite!

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd mi starczy innych awantur, nie rób zamieszania jeszcze na forum :P
i szlochać możesz jak są panowie, na mnie to nie działa :PP
Siwy dobranoc, no dobra... :*
:P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
szlochać możesz jak są panowie, na mnie to nie działa :PP - no do cholery, przecież nie na Tobie próbuję robić wrażenie, tylko na mężu i na Paudynie, gupia babo :P
Zmykam poczytać sobie jeszcze z pół godzinki, a potem spać.
Branoc!

Justa__ [ kreska kreska ]
najgorsze jest to że nikt nas nie czyta i jutro żaden z panów nie będzie wiedzial o castingu :|
ja też spadam do łóżka, dobranoc
btw. wegetarianka :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Spokojnie, spokojnie, to się im jutro przypomni :>
Znikam, niech się wam wielbiciele/wielbicielki przyśnią.
btw: nie dość, że gupia baba, to jeszcze statsiara :P

Mortan [ ]
casting ?

Mortan [ ]
A jak jest nagroda ?

Mortan [ ]
Ee dupa juz doczytalem, casting na nastoletniego wielbiciela, nie łapie sie ....zycie spadam spac albo grac bo to jeszcze nie jest do konca jasne i oczywiste :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja BG1 wyłączyłem po jednym dniu grania... nudy, nudy i jeszcze raz nudy... może jeszcze kiedyś spróbuję.
PS. Pozdrowienia z nozki na infolinii przy Nowogrodzkiej ;>

Justa__ [ kreska kreska ]
POBUDKA!!!! :P
casting rozpoczęty :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Co k***?
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Ech... Czasami z mimi dwudziestoma paroma wiosnami na karku czuję się staro...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie Ty jeden. Po dzisiejszej nocce jestem wrakiem człowieka. Lecę w kimę, aby jakoś na imprezie wyglądać.

Yans [ Więzień Wieczności ]
Gdybym nie miał już dzisiaj okazji, to życzę wszystkim WWWAISowiczom Noworocznego GROARGH ;D eee, tzn. Wszystkiego Najlepsiejszego w Nowym 2005 Roku ;-)
Ps. Nie bawcie się dzisiaj "Urwiłapkami" ;-)

Siwy4444 [ Senator ]
Dzień dobry!
Paudyn: Czujesz się staro bo dziad już jesteś. :)
L@WYER [ Valaraukar ]
YEEEAAAH !!! BLOOOOOD !!!
Gdyby diabli mnie tu później mieli nie przynosić (w co szczerze mówiąc wątpię :> ), to życzę wyspiarskiemu towarzystwu tego, żeby rok 2005 był o niebo (a nawet i więcej) lepszy od 2004.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
o kt`orej pojawiasz sie u Hayabusy ??
-->Gwiazd
nie przeginasz z tym castingim??
masz juz meża(L@wyer), męszcyzne na boku (Żaba), jak sama raz w MA stwierdziłaś nieoficjalnego kochanka (że niby ja nim jestem...) i nie zapominajmy o Paudynie....
nadal ci mało?? (toż to zakrawa na nimfomanie...)
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> z kwadratu zamiarowuję wyjść około 18tej - prawdopodobnie u Hayabusy będę +/- o 19tej .
BTW - widziałeś kiedyś zadowoloną kobietę ? Czego byś nie wymyślił, jaki byś miły i dobry dla takowej nie był, to zawsze będzie coś, z czego będzie niezadowolona i nieszczęśliwa ... Ehhhhh ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
...it’s been a long december and there’s reason to believe
Maybe this year will be better than the last
I can’t remember all the times I tried to tell my myself
To hold on to these moments as they pass
Wiem, wiem, nie wpisuję się w klimat. Trzeba było wkroczyć z "Born in hell" albo "Am I demon" na ustach... ewentualnie z "Satan is my motor" ;)
Kupa błota i źle.
Boli.
Zniechęcenie, otępienie, ogólny leń do tego. Eeeech.
Casting - no cóż. Wszyscy panowie do 30 są brani pod uwagę. Bójcie się.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
mi tam nic nie grozi...nie boje sie:PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mi raczej też nie...

L@WYER [ Valaraukar ]
Teraz, to i ja już się nie muszę bać ...
ILEK --> jesteś na kwadracie ?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lair--->nie
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Widzę tu mojego męża, moje mężczyznę z kina i jednego pana, którego może jakoś uda mi się wmontować w nasze radosne towarzystwo - więc mysle, Ileczku, że właśnie Ty powinieneś się bać ;>
*rozmarzonym głosem* Hmmm, tak mieć własny harem...

L@WYER [ Valaraukar ]
No dobra, ja sobie zjeżdżam ... ogólnie - miłej zabawy, warszawskie ludki ... obojętnie kto, gdzie i z kim pije :D . Do przeczytania/zobaczenia/wypicia czy co tam jeszcze można wymyślić ...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
uwierz mi...to Ty tego niechcesz:)))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja? Ależ ja chcę, chcę, ja jestem ogólnie zachłanna... ;>

Yans [ Więzień Wieczności ]
Gwiazd ====> po mnie lepiej nie wyciągaj swoich macek ;-) Hmm, a tak z ciekawości, to czemu panowie do 30 ?! :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Yans--->to pewnie nie wiek...tylko biceps...albo jeszcze lepiej: waga!!! czuje sie taki bezpieczny:))))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
*#$^@#$%^, komp mi się zwiesił, pluję jadem ze złości.
Yans & ILEK --> to 30 to miliony na koncie... :>
btw: *pełznąca po Yansa macka z żalem zawraca*

Yans [ Więzień Wieczności ]
ILEK ====> a może jej chodziło o COŚ zupełnie innego z tą 30-stką, jeśli wiesz co mam na myśli ??? :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
DO 30 baniek na koncie... cholera... cała nasza wyspiarska biedota się łapie..

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Yans---->to troche niezdrowe takie...na mnie nie patrzcie:)))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
chyba zadluzenie u komornika:)))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A Wam tylko jedno w głowie....
Paudi --> dla Ciebie zrobimy wyjątek i pozwolimy Ci się wielbić bez względu na wymagania majątkowe :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Phi, też mi. Wielbić bez względu na wszystko to ja mogę sam siebie...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Brutal.
Też Cię nigdy nie lubiłam!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Tam zaraz brutal.... po prostu człowiek znający swoją wartość, z pewną nutą zarozumialstwa...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Czyli zarozumiały brutal. No pięknie. Moje uda w takim towarzystwie. Zgroza!
[Post numer 5550, to wszystko przez Was, statsiarze]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Uważam, że Twoje uda są w niezwykle doborowym towarzystwie...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Chciałęś chyba napisać, że moje uda są niezwykle doborowym towarzystwem... :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Też, choć nie aż tak doborowym, jak moje...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Of kors, moje towarzystwo, a nie moje uda...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Też, choć nie aż tak doborowym, jak moje... - jak Twoje uda? :>>> :P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Kurwać, sekunda spóźnienia.....................................!!!!!!!!!!!
Ale myslimy o tym samym jak widać :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Odświeżanie, się kłania...
BTW. No popatrz, w tej samej chwili wpadliśmy na tę dwuznaczność... o my niedobrzy zboczeńcy...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Widać zły wpływ Kołka :> Potrafi skrzywić człowieka na całe życie :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Przypomniał mi się dowcip
Kasiu. Wyprostuj się, żeby pan doktor zobaczył, jaka jesteś krzywa...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Zmieniliśmy plany i jednak wychodzimy outside do znajomych, którzy chcą nas zobaczyć nawet z Tatusiem....a ja nie mam się w co ubrać...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Spadam na dżamprezę, do niejakiego Młochowa. 3majcie się wiara.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Oby był lepszy niż poprzedni i gorszy, niż ten, który nastąpi po nim
;o)

Siwy4444 [ Senator ]
Wszystkiego najlepszego etc etc życzy koffany Siwy. ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Dobrego roku robalki i do rychłego zobaczenia:))

Hellcat [ Legend ]
Szczęśliwego Nowego Jorku i swędzenia w kroku :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
i jeszcze rymowane:
El Millera miej ty w nosie
Er Kalisza nazwij prosie
Bo czy Kulczyk czy też Kwas
nie zajmują dzisiaj nas
Niech więc nowe 365 dni
szczęście i radość przyniosą Ci

L@WYER [ Valaraukar ]
GROAAAAAAAAAARGH!!! I WANNA YOU BLOOOOOOOOOOOD SATAAAAAAN!!!
Tradycyjnie - jakiegokolwiek sensownego Szczęśliwego Nowego Roku, życzy Warszawiakom radośnie popijająca w Wilanowie ekipa, z której wyróżnia się radośniejsza chwilowo bardziej niż ustawa przewiduje trójca czyli Hayabusa, MaLLy a także niżej (czy raczej/także wyżej) podpisany A.A. L@WYER vel Wielki Gonzo :D ... Oby ten rok był co najmniej 13 razy lepszy niż lata rządów ostatniej koalicji :D .

Hellcat [ Legend ]
HEP!! :D
A o mnie to zapomniał :D

L@WYER [ Valaraukar ]
Hell --> :>
1. a od kiedy jesteś spoza miasta stołecznego,
2. nie pijesz z nami .
Miłej zabawy ...
Hellcat [ Legend ]
A, nevermind

L@WYER [ Valaraukar ]
Hell --> płytka "Nevermind" była całkiem niezła ... Ale ile lat temu ja tego słuchałem ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
My już od jakiejś pół godziny w chacie.
Nienawidzę sylwestra.
Do życzeń się nie nadaję, bo i tak nie powiem niczego optymistycznego. Ale jeśli ktoś się bawi, to niech się bawi dobrze.
Pozdrówka ode mnie i od Żaby, idę zjeść pierwszy posiłek w tym roku.
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> swój pierwszy posiłek w tym roku wypiłem już kilka godzin temu :> w każdym bądź razie - smacznego . Jak na razie - pijemy dalej ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mężu - ZJEŚĆ, nie WYPIĆ :> ...alkoholiku :P
[btw: w ramach pierwszego posiłku: zupka chińska, bo niczego innego nie mamy w chacie... ;)))]
Jerryzzz [ Senator ]
wstzytkiwgog najlepzefo w nowym rku zyczy wasz kolejdga z "ajk poceizcy dziwczyne". Jstum wlanise po skoczonej imoewzie inie ch ce mi is epasra
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> jeśli chodzi o jedzenie , to cóż, niedawno skonsumowałem bigosik, a co do reszty, konsumuję dalej żubrówkę ... I dalej (ambitnie jak diabli ;P), życzę smacznego ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Cóż, przynajmniej niektórzy się nieźle bawią [vide kolega Jerryzzz ;)))]
W przyszłym roku prześpię sylwestra. Obiecuję.
btw: żubrówka - no, no, burżuje.
Jerryzzz [ Senator ]
J adizsz pilem GOLD COS TAM... To plewa w wodcec kawalki 23 karartowego zlota is,akuje jak eukliptus -zajeibsute!
Gwiazd -- :*
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> Kwestia dobrej/złej/jakiejkolwiek zabawy to kwestia dyskusyjna - czasami więcej mówią o zabawie komentarze uczestników zabawy udzielane post factum ...
BURŻUJE ?!? Kto i gdzie ?
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja chcę spać. Chcę przespać początek tego @&%*#%$& roku, który będzie zapewne jeszcze gorszy niż zeszły.
Nie, absolutnie nie jestem optymistycznie nastawiona do świata.... nigdy nie byłam, ale teraz mi się to nasila.
There's a devil lying by your side
You might think he's asleep but look at his eyes
He wants you, baby, to be his bride
There's a devil lying by your side
Jerryzzz [ Senator ]
Gazjd - ten trok jest zajebisty bo sie upolem D
L@WYER [ Valaraukar ]
Jeśli chodzi o pesymizm - cóż, ja osobiście uważam, że może być tylko gorzej - ale to tylko moja osobista opinia ... Aczkolwiek* - gdyby mogło być gorzej - już by było ...
*Dlaczego "aczkolwiek" ? Ponieważ aczyżby ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Gazjd - ten trok jest zajebisty bo sie upolem D - a po polsku? :>
Idę spać. Tak chciałam spędzić od początku ten wieczór. A nawet jeśli nie będę spała - to przynajmniej się położę. A co!
Ale, żeby nie było, że nie czuję kompletnie nastroju dzisiejszej nocy - macie: :*
btw: męzu, jako Twoja żona zapewniam Cię, że na pewno będzie gorzej ;>
Odpływam z sieci. Off.
L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> zaczynam się bać - toż to była jawna groźba karalna ;> ... Kwestia pod jakim względem będzie gorzej ... W każdym bądź razie - miłych snów .
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pod każdym, pod każdym... ;>
Znikam ostatecznie.

artaban [ swamp thing ]
Ja tylko sprostuję blondie twierdzącą, że je zupkę chińska, bo niczego innego nie mamy w chacie... - mamy mnóstwo, ale ktoś wybrzydza i twierdzi, że mięso, cebula i kukusia to nie jedzenie :)
No i wesołego kolejnego, tak a propos :)
Jerryzzz --> Jako rodowity białostoczanin udzielam ci publicznej nagany za upijanie się i dawanie temu wyrazu na forum :) To my przez lata staramy się, kombinujemy i rozpuszczamy famę, że chłopaków ze wschodu alkohol nie tyka, a ty nam tu psujesz cały misternie utkany plan? Wstyd! :)
Jerryzzz [ Senator ]
artban --> Jestes z bialegostkku?:) A skad wiesz, ze ja tez?:D BTW: skad jestes konkrenei ? Bo ja "Gwinta" to widze rpawie przez okno :P
A co fo tych stereotypow - ja dzis ostro przegialem :D

Justa__ [ kreska kreska ]
wszystkiego najlepszego w nowym roku zycze wam ja :*
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Niech będzie dobry...
Heh, hłeh, hłeeeh :)
Sylwester wykazał oznaki udania się.
Tylko jak pomyslę, że od poniedziałku pełen powrót do kieratu, to trochę tak nie bardzo... ale nic to.
Szczęścia, radości, łagodnych wyroków Losu.
HopkinZ [ Senator ]
Spełnienia marzeń w nadchodzącym roku. Spać i marnować czas, czy nie spac i marnować czas, oto jest pytanie :).
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
<MaLLLy wreszcie sie obudzil>
-->Hayabusa
Dzieki za udaną impre...
Mieliście z L@yerem racje, do mnie sie jedzie 30 min...
Odziwo dotarłem do domu w całośći, chociaż wejście do autobusu wymagało pomocy kierowcy... uprzejma bestia trzeba powiedzieć. :)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU!
(a teraz ide odpocząć, bo stukanie w klawisze mnie zmęczyło...)

Misza [ Prefekt ]
Hej Hej w Nowym Roku ---> wszystkim moim dobrym znajomym z WWWAIS życzę duuuuużo szczęścia, zdrowia i radości NIE TYLKO w A.D. 2005 ale i w latach następnych :))))
(ps. mam nadzieję, że jakoś niedługo znów będzie okazja żeby spędzić miły wieczór w stolicy a nie w powrotnym pociągu do Krakowa :)))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja się wciąż wyleguję u Kermita, bo mi się nie chce ruszać do chałupy :) Ogarnęło mnie lenistwo poimprezowe i nic mi się właściwie nie chce.
Cóż, samo życie ;)
Najlepszego w nowym roku, droga ekipo ;)
MaLLy --> dotarłem do domu w całośći, chociaż wejście do autobusu wymagało pomocy kierowcy - lol :) Widzę, że było wesoło ;)
Misza --> my również mamy nadzieję, że się niedługo u nas pojawisz :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Gwiazd
Było Wesoło. :)
Ale nie zapominaj też że autobus to skomplikowane urządzenie...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No to w końcu dotarłem do domu... 33 godzinny maraton bezsenności, dobiegł własnie końca..
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja się w końcu łaskawie ruszyłam i powoli zaczynam się przygotowywać do wypełznięcia do chaty :)
W każdym razie ja mam już dosyć roku 2005.... :)
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Mally --> cieszę się :)
Wszystkim jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego, powoli wracam do egzystencji...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No i co, wszyscy padli? Zaczynam podejrzewać, że jestem jedyną osobą, która nie przespała pierwszego dnia roku.
Nie spać! Zwiedzać!
Bilans roku 2005 na chwilę obecną: zgubiłam rękawiczkę. Niedobrze, niedobrze... chociaż i tak była stara i poprzecierana ;) Jednym słowem: podstępna rzeczywistość trzyma mnie uparcie w swoich szponach ;))
yagienka [ pułapka na Misia ]
to plotki wcale nie śpimy...zieeew

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jak na Misiostwo przystało, zapadacie pewnie powoli w zimowy sen Anno Domini 2005... :)

Siwy4444 [ Senator ]
Ja wstałem o 6 AM i do tej pory jeszcze nie spałem. ;)
yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd: niestety nie zimowy, a szkoda, od wielu lat marzy nam się zimowy sen gdzieś tam w głuszy przy kominku, z zapasem dobrego jedzenia, trunków i książek, ach.....
Siwy: perwers:P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja rozumiem Siwego, bo poszliśmy z Żabą spać około 4:30, po czym Kermit zaczął momentalnie się rozpychać i pochrapywać, a mnie pozostało tylko smętne leżenie do chwili, kiedy już nie miałam siły dalej się zmuszać do leżenia i w końcu wstałam. Nie umiem spać w dzień, a dodatkowo nie cierpię spania w cudzych łóżkach. Szczególnie jesli są wąskie i zajęte przez wielką ropuchę ;D

Siwy4444 [ Senator ]
Hehe. Gdzieś to słyszałem... :)
Zaraz padnę na gębę.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Popykałam sobie około godziny w BG, teraz z czystym sumieniem mogę iść do łóżka poczytać - bo mam dziwne wrażenie, że doszłam już do tego etapu zmęczenia, w którym ciężko zasnąć.
Zachwyt polonistyczny, którym muszę się z Wami podzielić: znalezione w tekście o deratyzacji słówko "należy zadbać o szczuroszczelność pomieszczeń" niezmiennie zachwyca mnie swoją formą :))
Woda mineralna się skończyła <bardzo niedobrze!>, popijam więc ziółka <konkretniej pokrzywę - wygląda jak coś pośredniego pomiędzy absyntem a zielonym piwem, szczególnie pod światło>, trzymam się całkiem nieźle, ale i tak odpływam sobie spokojnie w odmęty kołdry, zostawiając pierwsze życzenia dobrej nocy w tym roku.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ech, człowiek idzie spać o 22, by sobie odspać, w sumie 39 godzin, i budzi się przed 2... porażka. Szkoda, że nie mam w domu piwa. Walnąłbym i było by po sprawie,
Justa__ [ kreska kreska ]
ja zrobiłam to samo i też nie chce mi się teraz spać

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No nic, walnę trochę soku jabłkowego i jakoś powinno polecieć :o)
PS. Post numer 14000 ;oD
Justa__ [ kreska kreska ]
to sok jabłkowy pomaga zasnąć czy może sok jabłkowy z prądem? :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie wiem, czy pomaga. Mnie po prostu najzwyczajniej w świecie suszy ;oP

Justa__ [ kreska kreska ]
mnie nie ma po czym, wczoraj oprócz szampana (pierwszy raz nie śmierdzacego starymi skarpetami, pozdro Gosiu :) ) nic alkoholowego nie piłam :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja, jako, że prowadziłem, wypiłem przed północą raptem 2 drinki, lampkę wina oraz lampkę szampana o północy. Od północy - pełna abstynencja ;o)
Dobra, czas znów się położyć.
Justa__ [ kreska kreska ]
myśle czy założyć nową, ale żadna przyjemność jak nie ma mnie kto powstrzymywać :>

mortan_battlehammer [ Legend ]
Jak cos to powiesz ze ja chcialem Cie powstrzymac, zawsze jest na kogo zwalic ;)
Jerryzzz [ Senator ]
NIE! Nie zakladac nowej czesci!

Justa__ [ kreska kreska ]
milo z waszej strony ale to nadal nie jest to :)

Jerryzzz [ Senator ]
JAK ZROBISZ NOWA CZESC TO OBETNE CI GLOWE I WRZUCE DO SZAMBA

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Jerryzzz a teraz ładnie odszczekaj poprzedniego posta
Jerryzzz [ Senator ]
Banita ---> Przepraszam najserdeczniej, zrozumialem, ze przegialem i plaszcze sie u stop Justy. Przepraszam, zachowalem sie jak skonczony burak. A to wszystko przez ten browar. Przepraszam goraco.
Partyjke w FlatOut? Jakby co, to sie odezwij na gg

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Jerryzzz mieczak jestes, a myslalem ze bedziesz tfardszy :PPP

Jerryzzz [ Senator ]
Banita ---> A co to ironia to wiesz? :>
To jak z tym FlatOutem?

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa mi nie pozwala grac, ją musisz uprosic to pogramy :P
Justa__ [ kreska kreska ]
to wy się bijcie chlopcy a ja chyba wracam do łozka :P

ronn [ moralizator ]
ale jestem pijany :D

Siwy4444 [ Senator ]
Hello!
Chyba się wyspałem. 10 h. Miłego dnia!

Kumavan [ child of KoRn ]
Jakiś rekord bijecie ilości postów czy jak ? :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Kumavan---->jak my bilismy rekordy postow to ty na ksiedza Zorro wolales:)))))))))))))))))))
Kumavan [ child of KoRn ]
lol, widzę wstęp na wątek WWWAIS wyłącznie za zaproszeniami, już nie przeszkadzam <znika>

Justa__ [ kreska kreska ]
no i czemu nikt nie zakłada nowej?

Siwy4444 [ Senator ]
Lenistwo. Nic więcej.
Dziolo [ Legionista ]
Siwy zakładaj nową :| kiedyś musi być ten pierwszy raz :P

Siwy4444 [ Senator ]
Gdzieżbym śmiał! Za mały staż. :)
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy dawaj, masz pozwolenie z góry :)

Siwy4444 [ Senator ]
Taa, prawie wszyscy śpią. Potem dostanę łomem i co? :)

ronn [ moralizator ]
Fajna Dżaga :)))
Ja ciagle pijanyyy... second day after new year :]]]
Yeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

legrooch [ Legend ]
GROARGH!!!!!!!
Wróciliśmy z leśnych labiryntów. Ptaki spadały z wycieńczenia 10 km wcześniej :]

Justa__ [ kreska kreska ]
nikt się nie palil więc nowa: