GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

super giera

28.12.2004
14:14
[1]

pryting [ Legionista ]

super giera

Commandos2

Jestem w 10 misji i mam wszystkie kawałki bonusa oprocz jednego tego z lewego gornego rogu gdzie maozna go znalezc i czy wzystkie kawalki sa w tym samym budynku

I drugi problem jest taki ze przeszedlem 8 misje (saving private smith) Zebralem caly bonus i obronilem miasto. Pisze ze dostaje medal ale w galerii (w menu tam gdzie reszta medali za wykonanie misji bonusowych) go nie ma.

28.12.2004
19:27
smile
[2]

lukihart [ Junior ]

Commandos 2 to dobra gra szkoda że skopali trójkę- przeklęci debile

02.01.2005
02:17
smile
[3]

Gepard206 [ Konsul ]

lukihart----->myśle tak samo:/!!

02.01.2005
02:20
smile
[4]

Gepard206 [ Konsul ]

pryting====>Jeżeli dobrze pamiętam medale to się tylko dostawało za bonusowe misje.A co do tego ,że jakiś medal dostałeś to nie wiem dawno nie grałem chyba z 3lata będzie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.