pryting [ Legionista ]
super giera
Commandos2
Jestem w 10 misji i mam wszystkie kawałki bonusa oprocz jednego tego z lewego gornego rogu gdzie maozna go znalezc i czy wzystkie kawalki sa w tym samym budynku
I drugi problem jest taki ze przeszedlem 8 misje (saving private smith) Zebralem caly bonus i obronilem miasto. Pisze ze dostaje medal ale w galerii (w menu tam gdzie reszta medali za wykonanie misji bonusowych) go nie ma.

lukihart [ Junior ]
Commandos 2 to dobra gra szkoda że skopali trójkę- przeklęci debile

Gepard206 [ Konsul ]
lukihart----->myśle tak samo:/!!

Gepard206 [ Konsul ]
pryting====>Jeżeli dobrze pamiętam medale to się tylko dostawało za bonusowe misje.A co do tego ,że jakiś medal dostałeś to nie wiem dawno nie grałem chyba z 3lata będzie...