GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z kasą ....[Knight online]

27.12.2004
18:33
[1]

red47 [ Legionista ]

Problem z kasą ....[Knight online]

MaM pytanie gdzie mozna nieźle zarobić i przy tym poznajdywać unikaty...?? mam 30 lvl

07.01.2005
15:49
smile
[2]

Solsk [ Chor��y ]

powiedz kim grasz!!(rogue,priest,mag,warrior)

08.01.2005
10:46
[3]

Watzap [ Centurion ]

Mysle ze w Delos Zone(Abyss) poniewaz z abysak zawsze moze cos wypasc konkretnego ale to trzeba miec szczescie np.sztabka zlota.A co do unikatow to tylko na boskach ktore sie pojawia niezaczesto wiec tez trzeba miec szczescie na ich trafienie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.