red47 [ Legionista ]
Problem z kasą ....[Knight online]
MaM pytanie gdzie mozna nieźle zarobić i przy tym poznajdywać unikaty...?? mam 30 lvl

Solsk [ Chor��y ]
powiedz kim grasz!!(rogue,priest,mag,warrior)
Watzap [ Centurion ]
Mysle ze w Delos Zone(Abyss) poniewaz z abysak zawsze moze cos wypasc konkretnego ale to trzeba miec szczescie np.sztabka zlota.A co do unikatow to tylko na boskach ktore sie pojawia niezaczesto wiec tez trzeba miec szczescie na ich trafienie.