GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

..:: Karczma "Dziurawy Kocioł" ::.. <[ Rok | 44 | Nowa Era ]>

26.12.2004
17:37
smile
[1]

|Black Moon| [ Konsul ]

..:: Karczma "Dziurawy Kocioł" ::.. <[ Rok | 44 | Nowa Era ]>

Zamykam oczy...ciemność ogarnia mój umysł...

Londyn, godz. 16:24

Czuje jak moje powieki powoli odchylają się w górę. Jestem w pustym, ponurym mieście. Nie mogę uwierzyć w to co widzę. Patrzę w górę. Niebo ma kolor czerwony, gdzieniegdzie wolno przelatujące szare chmury rzucają mroczny cień na puste ulice kompleksu miejskiego. Choć próbuję...nie mogę znaleźć słońca. Przeszkadzają mi w tym liczne wysokie biórowce i inne budynki. Lekki podmuch wiatru przepłynął po moim ciele. Był zimny...wręcz zamrażający. Poczułem na całym sobie gęsią skórkę, zaś w środku serce zaczęło mi bić jak oszalałe. Wydaje mi się, że jestem gdzieś w centrum, jednak zastanawia mnie to, że jest tu tak pusto...Zaczynam iść przed siebie. Idę środkiem ulicy wciąż zastanawiając się nad tym co mnie otacza. Krocząc na przód zaczynam szybko rozglądać się wokoło w obawie przed nagłym atakiem. Od początku nie opuszcza mnie strach...ta cisza jest przerażająca. Zwalniam kroku, gdyż wydaje mi się, że słyszę jakieś dziwne dźwięki i odgłosy dobiegające z pobliskiego sklepu z zabawkami. Zastanawiam się...”Podejść bliżej i sprawdzić czy coś lub ktoś tam jest ?”...w żołądku czuje ucisk. Powoli, na palcach, wręcz skradam się pod wystawę sklepową. Kucam, nie chcąc być zauważonym...w razie czego. Wychylam się powoli i ostrożnie, by spojrzeć przez szybę wystawy na wnętrze sklepu. Widzę poszarpane, porozrzucane, połamane, zmiażdżone zabawki zarówno na wystawie jak i w całym sklepie. Nie przepadam za takimi widokami. Drzwi do sklepu są lekko uchylone. Przysuwam się do nich. Z wnętrza sklepu wciąż dochodzą dziwne odgłosy...stają się coraz wyraźniejsze. Boję się...BuM ! Nagły huk powala mnie na ziemie. Czuję jak rozbite szkło witryny sklepowej spada na mnie i wbija się w ciało. Leżąc na ziemi gwałtownie się odwracam i widzę przed sobą olbrzymiego mutanta. Czarne stworzenie na czterech łapach. Wygląda jak smok bez skrzydeł i ogona, z grubymi i potężnymi przednimi nogami. Cały jest pokryty łuskami...a z jego pyska ścieka żółta maź. Strasznie cuchnie...Myślę - „To on był w sklepie z zabawkami ! To on wydawał takie dźwięki !”. Choć niesamowity ból ogarnia wszystkie moje członki, o wiele silniejszy strach szybko każe podnieść się na nogi i rozkazuje uciekać. Wstaję...bardzo powoli. Ku mojemu zdziwieniu bestia stoi nieruchomo wpatrując się we mnie swoimi olbrzymimi czerwonymi ślepiami. Stoję na ugiętych nogach i trzymam się za mocno krwawiącą rękę. Od monstrum dzieli mnie tylko kilka kroków. Ból i przerażenie powodują, że stoję jak zamroczony, nie zdając sobie sprawy z tego co się wokół mnie dzieje. Patrzę prosto w oczy mutanta. Sprawia wrażenie jakby mi się uważnie przyglądał. Po chwili bezruchu otwiera swoją parszywą paszcze, z której zaczyna ściekać żółty płyn...nagle wydobywa się z niej przeraźliwy, ogłuszający krzyk, przypominający krakanie przepłoszonych wron, jednak że o stokroć głośniejszy. W ułamku sekundy bestia napręża się i skacze prosto na mnie. Stoję zrozpaczony i obojętny, na potężny ból powstały przez zatopione w moim ciele zębiska stwora. Jednak nic się takiego nie dzieje...Tylko ucichł krzyk. Otwieram zamknięte ze strachu oczy. U swych stóp widzę martwe monstrum w kałuży atramentowo niebieskiej krwi. W jego łbie tkwią dwa długie, stalowo czarne pręty. Z niedowierzania otwieram usta i przecieram oczy. Gdy próbuję podnieść lewą rękę, przypomina mi o niej ostry, przeszywający ból. Spoglądam na nią. Jest cała we krwi, jednak nie mogę dopatrzyć się rany. Momentalnie słyszę przed sobą gruby męski głos...Podnoszę głowę i widzę, tuż za martwym mutantem, wysokiego mężczyznę o czarnych włosach. Jest cały ubrany na czarno. Na sobie ma długi czarny płaszcz, a na głowie niewielki stylowy melonik. Czarne okulary zasłaniają jego oczy. Uśmiecha się do mnie. Wiem, że to właśnie on uratował mnie przed bestią. Podchodzi do mnie i każe mi nie martwić się zakrwawioną ręką, gdyż już się nią zajął. Nie mam pojęcia jak, jednak rzeczywiście rany nie mogę się doszukać. Pozostał tylko lekki ból, który powoli wygasał.
Mężczyzna odchyla swój płaszcz i wyciąga z niego nieco mniejszy ( w sam raz na mnie ). Sięga głębiej i wyciąga mały melonik. Podaje mi płaszcz oraz nakrycie głowy i każe założyć na siebie, co szybko czynię. Oświadcza, że powinienem być tak ubrany, ponieważ lepiej dla mnie jakbym się nie wyróżniał chodząc w czymś innym. Nie bardzo go rozumiem.
Zauważyłem, że jest bardzo skupiony, gdy lata na swojej miotle, więc choć chcę bardzo podziękować za uratowanie życia wiem, że on mnie nie słyszy. „Lecimy do Dziurawego Kotła” oznajmił mi tuż przed tym jak wziął szybki zamach nogą i siadł na swojej pięknej, długiej miotle. Kazał siadać za nim i mocno trzymać się jego płaszcza, więc szybko to zrobiłem...Ufam mu. Lecimy już dosyć długo. Wysoko nad opustoszałym miastem. Staram się nie patrzeć w dół, boję się tego co mógłbym tam zobaczyć.
Jesteśmy na miejscu. Stoimy przed wejściem do metra. Jestem zaskoczony – „Gdzie jest ten Dziurawy Kocioł” ?? - myślę. Człowiek, który uratował mi życie chwyta mnie za rękę i szybko schodzimy do metra. Biegniemy. Z zawrotną prędkością mijamy perony. Właściwie to tylko czuję jakbym unosił się w powietrzu, a człowiek trzymający mnie za rękę biegnie bardzo szybko. Otwieram szeroko oczy. Widzę jak suniemy prosto na marmurową ścianę metra. Krzyczę. Zamykam oczy.
Otwieram je powoli...jestem w niewielkiej karczmie. Małej...jednak pełnej oszałamiającego uroku. Wszechobecna magia sprawia, że czuję jak w mojej duszy dzieje się coś równie magicznego.Jestem w „Dziurawym Kotle” !
Stoję tuż przy barze. Za sobą widzę zamknięte, stare drewniane drzwi. Z niedowierzania przecieram oczy. Strasznie mię pieką odkąd tutaj jestem, muszę się przyzwyczaić do takiej siły magicznej. Ku mojemu zdziwieniu, próbując dostać się do oczu, napotykam na przeszkodę jakimi są czarne okulary. Spoglądam na swoje dłonie. Są w czarnych rękawicach. Nie mogę uwierzyć. Patrzę na nogi, tors, ręce. Wyglądam jak człowiek, który mnie tu przyprowadził ! Z wrażenia nie mogę wydobyć jakiegokolwiek dźwięku. Dopiero jak ktoś szturcha mnie niechcący w ramię, potrząsam głową i wówczas dochodzę do siebie. W karczmie jest pełno ludzi...
Jako pierwszy moją uwagę przyciąga mag siedzący przy stoliku zaraz przed barem. Momentalnie, gdy tylko na niego spojrzałem, odczuwam, że wiem o nim wszystko...Nazywa się |Black Moon| i jest najwyższej klasy wojownikiem magów. Wysoki i w miarę dobrze zbudowany. Na głowie ma duży czarny kapelusz, z pod którego gdzieniegdzie widać długie czarne włosy. Nigdy nie rozstaje się ze swoim olbrzymim, długim mieczem dwuręcznym, który nosi na plecach. Posiada również długą różdżkę, z której lubi często korzystać by m.in. rozbawić towarzystwo w karczmie. Jednak jego najsilniejszą bronią jest „Siła Umysłu”, którą jak mało kto potrafi się posługiwać. Wielu mówi, że jest pół elfem, lecz chyba nikt go tak naprawdę nie zna...jest bardzo tajemniczy. Często przesiaduje przy swoim ulubionym stoliku i spisuje swoje przygody jakich niegdyś doświadczył.
Przy dużym stole, w samym środku karczmy, siedzi umięśniony mężczyzna średniego wzrostu...a mianowicie cronotrigger. Człowiek wojownik. Jego ciało jest prawie w całości pokryte tatuażami symbolizującymi historię „Białych Wilków”. Rodu, którego jest przedstawicielem. Jeden, największy, znajduje się na jego klatce piersiowej i przedstawia łeb dużego białego wilka, w którego w różnych okolicznościach potrafi się zamieniać. Bronią jego jest długi lśniący miecz jednoręczny przymocowany do pasa. Odziany jest skromnie w białe, futrzane skóry zwierząt, tak by wszystkie jego tatuaże były dość widoczne dla wszystkich. Jego głowa jest prawię łysa, gdyż tylko na jej tyle zwisa średniej długości warkocz śnieżnobiałych włosów. Bardzo lubi długo przesiadywać w karczmie i rozmawiać z innymi bywalcami „Dziurawego Kotła”, a między innymi z X-Cody, kobietą, która mimo swojej słabości do picia krwi nie jest - wbrew plotką - wampirem. Znana również jako Cody Ringhsilven... Rozsiewa wokół atmosferę śmierci i szczyci się byciem najlepszym Zabójcą we wszechświecie. Ubiór jej składa się z przepięknej, obcisłej czarnej sukni oraz czarnej przepaski na czole ze znakiem Płonącego Oka w środku. Nie jest zbyt wysoka, a jej długie czerwone niczym krew włosy i piękne, czarne przenikliwe oczy, niesamowicie wpływają na mężczyzn, co często sprawia, że przegrywają z nią w walce. Kiedy się zbliża, słychać z daleka ( o ile tego chce ) podkute metalem podeszwy jej ciężkich butów. Posiada ona krótka różdżkę, którą posługuje się jak na zwolenniczkę Czarnej Magii przystało, jednak jej główną bronią jest...jej siła perswazji, dzięki której toczy walki tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. W karczmie jest jednak spokojna, bo wyznaje zasadę, ze nie zabija się znajomych od kufla. Stara się odwiedzać Karczmę regularnie jednak praca dla Sił Zła pochłania większość jej drogocennego czasu.
Przy samym barze siedzi niski czarodziej, zwany White Star. Choć bardzo znany, tak naprawdę nikt do końca nie wie na co go jeszcze stać. Choć wydaje się być otwarty dla wszystkich, prawdą jest, iż to bardzo tajemniczy osobnik. Wzbudza zaskoczenie oraz zdziwienie u wielu, gdyż...interesuje go świat mugoli ! Jest kibicem jednej z mugolskich drużyn piłkarskich, w której chyba tylko on ma pojęcie o co chodzi. Posługuje się swoją magiczną różdżką, której strzeże jak oka w głowie. Tak samo jak małego pudełka z obrazkami zwierząt, które dawno temu przywiózł z podróży w świecie mugoli. Wpatruje się w nie godzinami nie zwracając na to co się wokół niego dzieje...
W zaciemnionym kącie karczmy można dostrzec maga...Jake’a. Choć niewysoki, z trzydniowym zarostem, niezdarnie zapuszczanymi włosami oraz na pierwszy rzut oka słaby...to w głębi jest potężnym magiem. Na sobie ma czarny płaszcz, którego czerń jest nieprzenikniona. Do czarów nie używa żadnego przedmiotu, tylko jego oczy stają się śnieżnobiałe, a bijący z nich nieziemski blask potrafi oślepić i oszołomić niejednego silnego czarodzieja. Krąży o nim legenda, że w jego żyłach płynie zarówno krew człowieka jak i elfa, która niegdyś uratowała mu życie...Z reguły cichy, lecz lubi pogadać z przyjaciółmi...W ułamku sekundy potrafi zniknąć niewiadomo gdzie i na ile.

Uśmiecham się i powoli podchodzę do jednego z wolnych stolików. Siadam na krześle i wówczas dociera do mnie, że jestem w swym prawdziwym domu...Ja...Ben...znów jestem w karczmie o niezwykle magicznej nazwie „Dziurawy Kocioł”...


Za będy w pierwszym poście z góry przepraszam.

Link do przeszłości...1 część "Dziurawego Kotła" !!
https://» https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1019691

Link do poprzedniej części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3115210&N=1

26.12.2004
17:43
smile
[2]

|Black Moon| [ Konsul ]

Ten tego...co ja miałem napisać...hm...

A !

Pierwszy ! :D

26.12.2004
20:46
[3]

Jake [ R.I.P. ]

Mówiłem że założyciel się nie liczy :P

A gdzie jest godło kotła? Gdzie nasz obrazek?

26.12.2004
21:00
smile
[4]

cronotrigger [ Rape Me ]

Witam w nowej poswiatecznej czesci :)
wlasnie wrocilem z Poznania :)

26.12.2004
21:06
[5]

Jake [ R.I.P. ]

Witaj szanowny Crono. Jak było w Poznaniu? Opowiedz coś człowiekowi który święta spędził w domu, z braku możliwości wyjścia gdziekolwiek.

26.12.2004
21:09
smile
[6]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake --> bylo nawet fajnie...( znaczy sie ujdzie....) wczoraj poszlem spac o 3 .... bo mi spac nie dawala kuzynka, jej kuzynka i brat kuzynki mojej kuzynki, a no i siostra kuzynki mojej kuzynki :)
prezentow troszke dostalem, ale w koncu nie to jest najwazniejsze ( jak to nie?..) :P

ale sie ciesze ze jestem w domu :)
home sweet home....

26.12.2004
21:12
[7]

Jake [ R.I.P. ]

Crono---> Prezenty prezentami, a najważniejsza jest rodzina i WIARA. U mnie w tym roku było skromnie z rodziną (większość za granicą), ale za to napełniła mnie, nie wiadomo dlaczego, wielka wiara...

27.12.2004
10:35
smile
[8]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake --> ja tam zadnej wiary nie uswiadczylem.... ale rodziny owszem.. i to w duzych ilosciach :)

27.12.2004
10:50
[9]

Jake [ R.I.P. ]

Crono---> U mnie różnie z rodziną bywa. W tym roku było (u mojej babci ze strony ojca) tylko 10 osób. A rok temu 23 i i tak to nie była cała rodzina. No ale mój tato t ma tą rodzinke :D

27.12.2004
11:03
smile
[10]

|Black Moon| [ Konsul ]


Hej !

Do rodziny i wiary...dodałbym stos uczuć jakich wówczas się doświadcza...bynajmniej ja doświadczyłem :) Prezenty nie sa najważniejsze... ;)

Jake - co do godła...hm...tak właśnie się zastanawiałem czego tym razem się przyczepisz :) heh...Zmienił nam sie nieco klimacik w karczmie, więc pomyślaęłm, że może dobrze byłoby zrobić inne godło...Nie zdążyłem tylko zapytać, a właściwie to nie miałem kogo ( wczoraj, gdy zakładałem nową karczme nie było nikogo...no Jake na chwile się pojawił, ale zaraz zniknął :) ), czy zostawić stare godło, czy też postarać się o nowe :) Dla świętego spokoju, by nie zrodzić żadnych sporów sprzeczek itp. postanowiłem pominąć godło karczmy ;)

PS.
Sorki, że nie zapytałem o to wcześniej... ;)

crono - przy 3 kuzynce się zgubiłem... :) hehe :P

27.12.2004
11:14
[11]

Jake [ R.I.P. ]

Black---> Hm. Zgadza się klimacik troche się zmienił. No i osobiście też byłbym za zmianą godła, ale czy znajdziesz gdzieś coś co pasuje i opatrzysz takim napisem? Ja proponowałbym poszukać nowego godła, a do tego czasu zostawić to które było. Bo tak bez niego... jest jakoś pusto.

27.12.2004
11:27
smile
[12]

|Black Moon| [ Konsul ]


Jake - Ciesze się, że się zgadzamy :) Chętnie czegoś poszukam...a jeśli nie znajdę odpowiedniego godła do czasu założenia nowej części...zamieści się stare ;)

27.12.2004
11:37
[13]

Jake [ R.I.P. ]

I przed zamieszczeniem nowego proponuje skonsultować się z ludem karczmy. Żeby nie było nieporozumień.

27.12.2004
11:51
smile
[14]

|Black Moon| [ Konsul ]


Jake...no to chyba jasne jest... :> :D Tobie tysz proponuje poszukać... ;) niech każdy choć trochę się wysili... ;)

27.12.2004
12:32
[15]

Jake [ R.I.P. ]

Black, a jakby Łukasz K. narysował jakieś fajne godło? Potem by się to do kompa wrzuciło i włala. Jakiś napis to już nie problem. Zły pomysł?

4all ---> Nie ważne kto to ten Łukasz K. Ważne że ma gość talent do rysowania.

27.12.2004
14:08
smile
[16]

White Star [ Soldier ]

yyy...ten tego...kto wygrał konkurs na ten rysunek??

27.12.2004
14:19
[17]

|Black Moon| [ Konsul ]


Jake - Nie goopi pomysł...to trzeba przyznać ;) Hm...zobaczymy !

White - gratulujemy przebudzenia :)

Idem oglądać jakis dobry film...na kompie :P

27.12.2004
15:19
smile
[18]

|Black Moon| [ Konsul ]


Hm...zasiadłem sobie na kilka minut przed odpowiednim programem i zmodziłem małe conieco...
Oceńcie moją propozycję na godło karczmy... ;)

27.12.2004
15:26
[19]

cronotrigger [ Rape Me ]

mi pasuje

27.12.2004
17:05
[20]

White Star [ Soldier ]

może byc:D wypasione;]

27.12.2004
18:37
[21]

Jake [ R.I.P. ]

Hmmm... Nie jest złe, ale myslałem że pokaże ono naszą karczme, a w wypadku tego zdjęcia wychodzi ze jest ona tym wielkim budynkiem... Nie mam nic lepszego, ale uważam że ten obraz wytworzy hm. Błędne wyobrażenia karczmy, jaka już prawie dwa lata gości w mojej głowie.

27.12.2004
20:29
[22]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

*do karczmy wchodzi postać odziana w czarny płaszcz z głębokim kapturem*
Yo!
*Jej piękny kobiecy, a zarazem niski głos rozbudził we wszystkich pogodę ducha, ale ona jednak była zimna jak lód (a nawet bardziej)... nieśmiało stanęła w progu i rozejrzała się*
Pamięta mnie ktoś jeszcze?

27.12.2004
20:30
smile
[23]

cronotrigger [ Rape Me ]

Avi --> Pamiętamy..:)

witaj w skromnych progach

27.12.2004
20:31
[24]

Jake [ R.I.P. ]

Avi---> To że jestem stary nie znaczy że mam skleroze. Witam w naszych skromnych progach :D

27.12.2004
20:38
smile
[25]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

ahhh .... jesteście koffani!!

*rzuca sie Cronowi i Jake'mu (jak to się odmienia?) na szyję *

27.12.2004
20:40
[26]

Jake [ R.I.P. ]

Spokojnie Avi spokojnie. Jeszcze ktoś zobaczy.
Dlaczego tak długo to trwało nim do nas wróciłaś?

27.12.2004
20:41
smile
[27]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> ehhh... długo gadać...

27.12.2004
20:42
[28]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

klawiatura:

długo gadać = długo by trzeba gadać

27.12.2004
20:42
[29]

Jake [ R.I.P. ]

My mamy czas :D a ty możesz to w skrócie opisac.

27.12.2004
20:48
[30]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> nie teraz... filmik jest!! zapomniałam

papa :*:*:*:*:*:*:*:*

27.12.2004
20:50
[31]

Jake [ R.I.P. ]

Papa. Ja tez już ide.

27.12.2004
20:55
smile
[32]

|Black Moon| [ Konsul ]

O ! Widzę, że się podoba... :)
Thx !

Jake - Hm...no cóż, trochę masz racji, ale popatrz na to z drugiej strony...a mianowicie:
Klimat jaki wypływa z treści wstępniaka wydaje mi się być nieco podobny do klimatu jakim przesiąknięta jest ta grafika. I tym się sugerowałem przy wyborze odpowiedniego obrazka ;)
Ale...no cóż...jeśli się nie podoba to mamy czas...można jeszcze czegoś innego poszukać ;) Chętnie mogę się tym zając :P

PS
"Przejście" do DK znajduje się w metrze...porównajmy ten olbrzymi budynek do owego metra. Można założyć, że metro w "naszym" Londynie jest niezwykłe...magiczne...zarówno jak i cała karczma oraz miasto, dlatego owa budowla wyróżnia się na obrazku. Jest jak widać dość spora...Londyn z godz. 16:24 też jest nadzwyczajny... ;) Tak to sobie wyobraziłem...Dodam, że moje wyobrażenie karczmy zmieniało się wraz z trworzeniem nowego wstępniaka, co dosyć mocno wpłynęło na dobór grafiki. :)

Avi -> Siema ! :*

*nastawia szyje* :P

27.12.2004
21:45
smile
[33]

cronotrigger [ Rape Me ]

ja mysle ze logo jest ok....
:)

27.12.2004
23:24
smile
[34]

|Black Moon| [ Konsul ]


Heh...jakaś nieokiełznana siła nakazała mi zasiąść po raz kolejny za sterami odpowiedniego programu...przez co skłoniła mnie do strworzenia wizerunku Skrzata naszej karczmy :)
Oto on...powiedzcie co o nim sądzicie...

PS
W miejscu kropek myslałem w przyszłości wstawić imię naszego skrzata ;) :P

Tak sobie pomyślałem...nie mam chwilowo co z sobą zrobić...chęci są..."Pal licho...stworzę skrzata, może się komuś spodoba :D Nie rzucać truskawkami jakby co :P

27.12.2004
23:49
[35]

|Black Moon| [ Konsul ]


Ups...obrazek był za duuuuży :P

27.12.2004
23:51
[36]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
Black --> Nie ma sprawy:) ciesze sie, ze juz jest nowa czesc :D

Ech, ale ja mam pozonkowany dzien dzis...;)

27.12.2004
23:54
smile
[37]

|Black Moon| [ Konsul ]


Teraz powinno być wszystko OKI :)

28.12.2004
00:04
[38]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Black --> Bez urazy, ale wyglada jakby mu ktos krzywde zrobic ;)))

28.12.2004
10:06
[39]

Jake [ R.I.P. ]

Nie uwarzacie że przesadzamy z tym mrokiem? Tzn. ja to wszystko inaczej zobaczyłem. A mianowicie tak, że świat jest taki jak na obrazku Blacka (pierwszym) a nasza karczma jest raczej ostoją gdzie nie mówi się raczej o tym jak wygląda teraz świat. Że u nas gości radość i rozmawia się na każde tematy, a osoby powszechnie wzbudzające strach są tutaj milsze niż zawsze. Wkońcu kto chciałby zagościć w karczmie której świat jest szaro-bury?

28.12.2004
12:57
[40]

cronotrigger [ Rape Me ]

ten skrzat wyglada jka eeee.... jakis marchewkolud skrzyzowany z pomoitem trolla.... czyli nieciekawie :P

Jake --> .... masz...racje....wiec co byc zaproponowal?

28.12.2004
13:06
[41]

Jake [ R.I.P. ]

Hm. Narazie nie mam za bardzo co zaproponowac, więc będe poprostu szukał jakiegoś innego godła. No a jak sie nie znajdzie to zostanie to które Black zaproponował. A co do skrzata. Mi skojarzył się z Gwiezdnymi Wojnami i z takim jednym gościem co był przy wyscigu ściagaczy.

28.12.2004
13:16
[42]

Jake [ R.I.P. ]

A może zatrudnimy u nas taką oto skrzatkę?

28.12.2004
13:38
smile
[43]

cronotrigger [ Rape Me ]

co do skrzatki jestem nawet za :)

co do karczmy..to szukaj szukaj...

28.12.2004
13:38
smile
[44]

|Black Moon| [ Konsul ]


hehe...z nudów zacząłem przeglądać galerie przeróżnych zdjęc i tapet, aż znalazłem tego skrzata...heh...powstało takie cuś...krzywus z niego...fakt ! :)

Jake - "Przesadzamy z tym mrokiem" ?? No...jeśli uważasz, że zaproponowane przezemnie logo karczmy przedstawia szaro - bury i przerażająco mroczny świat...to już sam nie wiem czym dla ciebie jest mrok :D Jak juz napisałem...logo przedstawia bardziej ogólne połączenie świata magii ze wstępniaka z sama grafiką...Nie prezentuje ona samej karczmy...dlatego nie przerwałem poszukiwań i nadal szukam czegoś co mogłoby spasować w 100 % ;) Ty również szukaj...gdy połaczymy siły to napewno wyjdzie coś wspaniałego i orginalnego :)

28.12.2004
13:45
[45]

cronotrigger [ Rape Me ]

co wy na to?? troche obrobic i fajne by bylo :)

28.12.2004
14:02
[46]

Jake [ R.I.P. ]

Black---> Mówta co chceta, ja napisałem jak ja to widze.

Crono---> Też dobre...

A tak pozatym to coś mi się psuje forum. Czasami do żadnego wątku nie moge wejść nie wiadomo dlaczego. Dziwna sprawa...

28.12.2004
14:09
smile
[47]

cronotrigger [ Rape Me ]

mi tez dosyc wlono chodzi.....

no ale nic...

28.12.2004
14:12
smile
[48]

|Black Moon| [ Konsul ]


hehe...Jake...pewnie w twoich oczach grafika crono wymięka w porównaniu z poziomem mroku na mojej grafice :)

crono - mi siem tam podoba :)

Z forum rzeczywiście coś nie ten tego...z 5 razy wbijałem się by napisać posta :P

28.12.2004
14:26
[49]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
A mnie ten caly mrok nie pzreszkadza, w koncu zawsze alternatywne swiaty, jak dla mnie byly morczne, a dlaczego? Bo dobrze sie tam czulam :)
Ale robcie, co chcecie - i tak w Kotle zostane, bo mi sie tu podoba :)

28.12.2004
14:32
[50]

Jake [ R.I.P. ]

Jak to mówią, o gustach się nie dyskutuje...

28.12.2004
14:35
[51]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A wlanie powinno sie nieceo podyskutowac, zbye wszyscy byli zadowoleni :) W koncu chodzi o nasz karczme, parwda? Chcemy sie tu czuc milo, ja moge miec swoj mini-mork w kaciku :) a jesli komus ciemno, to moze zapalic sonie swiece, albo jakis czar, kory mu oswietli reszte. Bar i tak musi byc oswietlony, bo jka by drinki podawali? :D

28.12.2004
14:38
smile
[52]

|Black Moon| [ Konsul ]


Cody - i za to Cię tak lubimy ! :D

Skoro jesteś w DK...masz prawo decydować co zmienić, a co nie :) Jakie zmiany wprowadzić w życie, jakie odrzucić ;)

28.12.2004
14:42
smile
[53]

|Black Moon| [ Konsul ]

Choroba...spuźniłem się nieco z tym postem :P

Cody - popieram... ;)

Jake - jesli tak "mówią"...ty powiedz inaczej ! :)

28.12.2004
14:45
smile
[54]

cronotrigger [ Rape Me ]

:) ja wiem ze moja propozycja najlepsza :P
tylko trzeba usunąc ten napis na dole... wstawic napis Dziurawy Kocioł i bedzie git

28.12.2004
14:49
smile
[55]

|Black Moon| [ Konsul ]


crono - toż to kościół ! :D

A tak na marginesie | Pamiętacie jak Bremen tworzył logo naszej karczmy ?? Heh...jego pierwszą propozycją była grafika z dziurawym "kościołem" :), na której pięknie napisał...Karczma "Dziurawy Kościół"...hehe to były czasy :P

28.12.2004
15:01
smile
[56]

cronotrigger [ Rape Me ]

ja bym raczej powiedzial ze to jakis gotycki zamek, warownia...
no ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...

29.12.2004
14:40
smile
[57]

|Black Moon| [ Konsul ]

Ale cicho... :) Gdzie wy ?! :P

Choroba...nie znalazłem żadnej ciekawej grafiki...już mam dość szukania :| Hm...

29.12.2004
15:51
[58]

Jake [ R.I.P. ]

Black---> Cicho cicho...A może oguchłeś :D No a do grafiki... ja też nic ciekawego nie mam narazie...

29.12.2004
19:04
smile
[59]

cronotrigger [ Rape Me ]

JA tez nie :)

29.12.2004
19:21
[60]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
Black --> Dzieki :)
ja niestety nie biore udzialu w dyskusji, bo wlanie testuje nowego kompa. Nie zabradzo mma tu nawet jak dzialac(znow nie moge dawac pl literek, bo musialam tu zainstalowac holenderskiego windowsa;)
A tak w ogole to pochwale sie, bo ejstesm starsznie szzcesliwa :))) Kupialm sonie kemerke cyfrowa :P
Sony DCR-HC18E

29.12.2004
19:45
smile
[61]

White Star [ Soldier ]

mi tez kup;]

29.12.2004
20:03
[62]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

White Star --> Ciezko na niego pracowalam:) Imho

29.12.2004
20:16
[63]

White Star [ Soldier ]

no to może być dla mnie gorszy...;]

29.12.2004
20:47
[64]

Jake [ R.I.P. ]

Cody---> Cacko :D Napewno powstalo już kilka godzin filmu co ? hehehe. U mnie po 2 dnich od dostania aparatu cyfrowego miałem już ok. 100 zdjęć zrobionych :P A tu kamerka... No no...

29.12.2004
23:32
smile
[65]

|Black Moon| [ Konsul ]


Jake - Zboczek !

Cody - Gratulejszyn...nie ma to jak cieszyć się cieżko zapracownaym prezentem :) Brrr...zazdoszczę ! :P Jak jesteś szczęśliwa...to taką pozostań ;)

30.12.2004
10:29
[66]

Jake [ R.I.P. ]

Black---> Ja? No cośty ! Ja jestem zawsze grzeczny :]

30.12.2004
14:10
smile
[67]

cronotrigger [ Rape Me ]

bój sie Boga :)

30.12.2004
14:25
[68]

Jake [ R.I.P. ]

Crono---> Co to miało znaczyć?

30.12.2004
14:25
smile
[69]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake --> a tak sobie napisalem :D

31.12.2004
13:51
[70]

White Star [ Soldier ]



Szczęśliwego Nowego Roku!!!;]

31.12.2004
16:12
[71]

Jake [ R.I.P. ]

Taaa... Wesołego ! Mnie tu już raczej w tym roku nie zobaczycie :D

31.12.2004
16:44
[72]

White Star [ Soldier ]

Ciebie nie...ale twoje posty jak najbardziej;]

31.12.2004
16:49
smile
[73]

cronotrigger [ Rape Me ]

a wlasnie


Happy New Year nr 2005

31.12.2004
17:03
smile
[74]

|Black Moon| [ Konsul ]


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2005 !

I udanego sylwka... :)

01.01.2005
03:12
smile
[75]

cronotrigger [ Rape Me ]

żyjecie??

haha..pierwszy post w 2005 roku w ktle..hahaha
odbija mi

01.01.2005
12:25
[76]

White Star [ Soldier ]

moglem to zrobic, bo sedzialem od 1;]

p.s. 2 post w 2005 roku;] ciekawe czy dojdziemy do miliona<lol2>

01.01.2005
12:51
[77]

CeZaReXiS [ Legionista ]

Dzieńdobry!
JA jestem nowy, ale się chyba zaaklimatyzuję.
Dziś pierwszego-żałosny dzień:-(
O co chodzi z tymi karczmami?

01.01.2005
12:56
[78]

White Star [ Soldier ]

czemu żałosny??mi tam starego nie szkoda...

w karczamch o to chdzi ze niewiadomo o co chodzi;] posiedzisz troche to zrozumiez;]

01.01.2005
15:35
[79]

Jake [ R.I.P. ]

Tu to poprostu się rozmawia o wszystkim... Uuuuaaa... Dopiero wstałem... Wstrętną pogode mam... Ble... Chyba ide dalej w kime...

01.01.2005
16:13
smile
[80]

White Star [ Soldier ]

u mnie tez pogoda paskudna..nawet mi sie niechce nic za bardzo robić:(

01.01.2005
17:17
smile
[81]

|Black Moon| [ Konsul ]


Hej !

A ja...ja...ja powoli dochodzę do siebie :D Burza w mózgu...nieciekawie...żołądek ciągle wysyła delegacje do gardła...ale tak łatwo się nie poddam...woda mineralna na biórku i jest dobrze ;) :D

Pogoda fatalna...deszcz...błoto...szrówa...no styczeń panowie i panie ! :D Możnaby śmiało rzec...stydziernik, albo patyczeń...jakaś chora transmutacja stycznia w październik :)

Cezar - O co chodzi z tymi karczmami ?? Hm...Zaciągnij* się treścią pierwszego posta ( wstępniaka )...jeśli tego dokonasz, ufam że twoja wyobraźnia otrzepie się z zakurzonej rzeczywistości, a wówczas wszystko stanie się jasne ;). Załapiesz z czasem o co chodzi... :)

*przeczytaj :)

Ps. to jest mój 2 post w 2005 roku :) :P

01.01.2005
17:34
[82]

White Star [ Soldier ]

jak tak dalej pojdzie to w tym roku bedzie 3 M i 4M post;]

01.01.2005
20:58
[83]

Jake [ R.I.P. ]

Ehhh... Nie spałem od 35 godzin... Przydałoby się troche snu... Ja nie wiem jak to jest. Człowiek wraca rano do domu, po nieprzespanej nocy, a tu nawet łużko nie pościelone... A jak już człowiek się ułozy, todopiero się zaczyna. Najpierw telefony, potem rodzina odwiedza, a potem robią dobitke po sylwestrze... Ehhh...

01.01.2005
21:32
[84]

cronotrigger [ Rape Me ]

ja dzisaj siem obudzilem o 13 30... a przeciez o ile pamietam to nic ( no prawie) nie pilem... baardzo dziwne

01.01.2005
22:09
smile
[85]

|Black Moon| [ Konsul ]

Heh...jak wróciłem do domu, odrazu siadłem przed monitor, odpaliłem kompa i wbiłem na forum :) Nie mam pojęcia skąd i dlaczego, ale naszła mnie taka ochota :D Wjechałem na wątek o sylwku i napisałem pościka. Hehe...Nie wiem co i jak napisałem, więc zaraz biore się za szperanie w GOL'owej wyszukiwarce :) :D Sam jestem ciekaw...*kręci głową* :P

Jake - co ciekawe...gdy wszedłem do mojego pokoju (a właściwie "dotarłem" do niego :D) ujrzałem...co ? Niepościelone łóżko :P Grrr... Nawet nie pamietam jak je sobie pościeliłem :)
Spałem do 12:00...dlatego już powoli sie wyłączam, brak snu mnie dobija :)

02.01.2005
16:04
[86]

Jake [ R.I.P. ]

Hm. Czyżby mi coś się urwało, czegoś nie pamiętam, coś gdzieś zniknęło? Możliwe... Black, co ja jeszcze mówiłem?

02.01.2005
17:27
smile
[87]

|Black Moon| [ Konsul ]


Jake - hę ? :> *drapie się po głowie*

02.01.2005
19:09
[88]

Jake [ R.I.P. ]

Eeee... nieważne... Tak czy inaczej z wczoraj an dzisiaj spałem jak nigdy. Bite 13 godzin! Nie ma to jak własne łużko... Humor psuje mi tylko mysl o jutrzejszym dniu... Szkoła, a fe! Ale jak mus to mus. Dobrze że to tylko dwa tygodnie, a potem ferie...

02.01.2005
19:43
smile
[89]

|Black Moon| [ Konsul ]


Jake - No nie ma to jak własne łóżko :) Eh...szkoła...hm...*wzdycha i kręci głową* no niestety...
Żeby mi sie tak chciało, jak mi się nie chce :D

02.01.2005
19:56
[90]

Jake [ R.I.P. ]

Łużko czy łóżko... niewarzne :-/ Wiesz że nie nadaje się do ortografi... Gdybym przy nauce spędzał tyle czasu co przy komputerze byłbym geniuszem... Ale nie wytrzymałbym tego psychicznie...

02.01.2005
20:02
smile
[91]

|Black Moon| [ Konsul ]


hehehe ;)

02.01.2005
21:47
[92]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

White Star --> ;)
Jake --> hehe, wiem cos o tym :)) dostalam aparat cyfrowy na 18-stke i od arzu narobilam tony zdjec :) niestety aparat mi ukradli :( ale teraz juz sie tym nie martwie, bo ma te kamerke :)) juz nakrcilam sporo fazowych scen :P
Black Moon --> Jestem :) i postaranm sie pozostac.

Mieliscie fajnego sylwestra?:)

02.01.2005
22:29
smile
[93]

|Black Moon| [ Konsul ]


Siema Cody !

No ja mysle, że zostaniesz... :D

Sylwester ? Fajny...i z deka dziwnawy...ale tylko fajny :)

02.01.2005
23:18
[94]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Black --> Moj byl super :) I jedno czego NIE mozna o nim powiedziec to : przecietny;)
No, a z tym zostawaniem to wiesz - postram sie, jak moge:)

03.01.2005
15:08
[95]

White Star [ Soldier ]

módlcie sie zebym jutro chemie i fizyke na 3 poprawił;] bo jak nie to harakiri;]

03.01.2005
17:15
[96]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

White Star --> Bede trzymac kciuki :) A z czego te egzaminy masz?

03.01.2005
17:33
smile
[97]

|Black Moon| [ Konsul ]


White - staraj się...trzymam kciuki ;)

Bu....nudzi mi się :)

03.01.2005
17:38
[98]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Black --> Nudzi? Ja chce miec czas, zeby mi sie nudzilo :)) Moze cos poczytaj, albo popisz?:)

03.01.2005
17:58
[99]

White Star [ Soldier ]

chemia>>> kwasy...wszystkie umie co były i własciwości wiec nie powinno byc problemu..

fizyka>>> kinematyka... tez umie wiec rowniez ma byc dobrze;]

03.01.2005
18:40
smile
[100]

|Black Moon| [ Konsul ]


White...czyli 2 gimn ? :)

Cody - dziwnie nic mi się nie chce... :) Wszystko mnie nudzi...to nie jest mój dzień :D

03.01.2005
18:43
smile
[101]

cronotrigger [ Rape Me ]

a ja mam wlasciwie wszystkie oceny pewne..( jeszcze plastyka i muzyka... sic! )
głupia ta szkola...ehhhh....ale jakos wytrwam te 2 tygodnie do ferii =)

03.01.2005
18:46
smile
[102]

White Star [ Soldier ]

taa...2 gim...przewalone...

03.01.2005
18:47
smile
[103]

|Black Moon| [ Konsul ]


crono - ja muzyke i plastyke mam jak najbardziej pewne :D

Muzyka: 5
Plastyka: 6

jeszcze tylko fizyka...hm...może matma...reszta pewna ;)

03.01.2005
18:49
smile
[104]

cronotrigger [ Rape Me ]

a ja 3gim..jeszcze bardziej przzewalone.....

Blade --> heh..ja nigdy nie przejawialem zbyt wielkich zdolnosci w zakresie ogólno pojętej sztuki :P.....ale mysle ze mi 5 wstawi z obu przedmiotow...co do fizyki..no rzeczywiscie... moga byc problemy......ale bądźmy dobrej myśli :)

04.01.2005
14:01
[105]

White Star [ Soldier ]

wybronilem sie;] teraz sytuacja w moich rekach;] z chemii sie z baba umówilem ze bede pisal a z fizyki juz pisalem;]

04.01.2005
15:05
[106]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Black --> Znam to ;)) tez mam czasem takie dni:)
White Star --> No to gratuluje :)
Crono --> Poczekaj do matury ;))

04.01.2005
15:15
[107]

White Star [ Soldier ]

dzieki;] ja tam niebeda matury zdawal;] lupie se na rynku:D

04.01.2005
15:18
smile
[108]

cronotrigger [ Rape Me ]

ehhh...glupi niemiecki.... nie chce mi sie zadawac na 5.....bleh
jutro fizyka i moja 3 z sprawdzianu pewnie...co by oznalczalo 0% sznas na 5 na polrocze...

04.01.2005
16:23
[109]

Jake [ R.I.P. ]

Ja będe miał conajmniej dwie 3 :-/ z Histori i francuskiego... Ehhh... A co do fizyki to właściwie nie wiem co mi wstawi... ostatnią mieliśmy chyba z miesiąc temu jak nie dlużej no nie Black?wyliczyłem sobie, ze w najgorszym wypadku będe miał średną 4,2 na półrocze... Ale na koniec musi być conajmniej 4,75...

04.01.2005
16:24
[110]

cronotrigger [ Rape Me ]

srednia... niemiecki sie nie wlicza wiec.... 4,89 albo 4,76

04.01.2005
16:36
[111]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ech, nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa, ze juz nie mam szkoly :)

04.01.2005
16:53
[112]

Jake [ R.I.P. ]

Crono---> Przepraszam jaka?! Nie mogłeś powiedzieć że 3 coś? wtedy przynajmnie lepiej bym się czuł... Ale nieee... Musiałeś mnie dobić...

Cody---> Nie dziwie się...

04.01.2005
16:58
[113]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jake --> Ja Wasn nie chce dobijac. Po prostu nieznisilam szkoly, a teraz mam spokoj(chwilowy;) Wszyscy mowia, ze studia to juz co innego - mam nadzieje, ze sie przekoanam :)

A tak btw, to mam dzis urodzinki :)

04.01.2005
17:10
smile
[114]

cronotrigger [ Rape Me ]

Cody --> To wszystkiego najlepszego! Czego byś sobie tylko zażyczyła =)

Jake --> ja jestem tak średnio zadowolony z mojej średniej.....

04.01.2005
17:13
[115]

Jake [ R.I.P. ]

Niech nam żyje sto lat. Niech nam żyje sto lat. Niech nam żyje nasza Codyyyyy... Niech nam żyje sto lat !

Nie wiem jak jest na studiach, ale z tego co mi mowiła znajoma to zalezy na co idziesz. Ona jest na medycynie to mówi że gorzej niż w szkole. Żdnej rozrywki, no nic... Na gadu jest raz na 2 tygodnie i to na góra 2 h. Mówiła też że jej kolega jest na filozofi (zrobie to zaocznie) i ma totalny luzik... Także wszystko zależy od przedmiotu...

04.01.2005
17:17
smile
[116]

cronotrigger [ Rape Me ]

ja o sstudiach nie mysle..nawet o profilu liceum mi sie nei chce mysles..chociaz ciagle wszyscy sie pytaja... do jakiego gimnazjum pojde..na jaki profil....
etam jeszcze pol roku w gimnazjum :P

04.01.2005
17:17
[117]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Przedw wszystkim thX za zyczenia :)
Jake --> Moi znajomi raczej mowia, ze jest OK. czasem masa nauki, ale raczej uczysz sie tego, czego chcesz. I wreszcie tarktuja Cie normalnie, a nie jak dzieciaka. No, mam nadzieje, ze mi sie uda:)

04.01.2005
17:22
[118]

Jake [ R.I.P. ]

O profilu liceum Ci się nie chce mysleć a pytają się do jakiego gimnazjium pójdziesz jak sjkończysz gimnazjium tak? No bo z tego co napisałeś tak wychodzi :P Hehehe... No ja narazie jestem niezdecydowany...

04.01.2005
17:26
smile
[119]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake ---> aaaaaaa sorry oczywiscie sie pomylilem..chodzilo o liceum jak wczesniej wspomnialem...hehe...nie chce powtarzac gimnazjum jeszcze raz

04.01.2005
17:28
[120]

Jake [ R.I.P. ]

Crono---> Oczyiscie sie domysliłem.

Cody---> Napewno Cię inaczej będą traktować... Muszą...

04.01.2005
17:31
[121]

cronotrigger [ Rape Me ]

wiecie co..
ostatnio tu Avi wpadła...ale jakoś słuch o niej zaginął ? dziwne...
może pożarłją telewizor?

04.01.2005
17:34
[122]

Jake [ R.I.P. ]

Może zagineła w tych zaspach śniegu, albo w jednej zamieci? W końcu tegoroczna zima jest straszna...

04.01.2005
17:38
smile
[123]

cronotrigger [ Rape Me ]

hehe.... wlasnie

zarty zartami ale snieg ma zaczac padac bo 16 na narty jade.....

04.01.2005
17:47
[124]

Jake [ R.I.P. ]

Croo---> A gdzie jesli mozna wiedzieć?

04.01.2005
17:51
smile
[125]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake --> w Bieszczady...a dokladniej.... to dokladnie na samym poludniowym wschodzie... na tym cypelku :) dokladnie to jakas tam wioska..ale wyciagi sa i pensjonat tez fajny ( z basenem =)

04.01.2005
17:53
[126]

Jake [ R.I.P. ]

Uuuuu... Czyli pełen serwis... Ja moge liczyć tylko na Krynice ale i tak będzie super.

04.01.2005
17:54
smile
[127]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake --> tez mailem jechac do Krynicy...ale moi rodzice wyszukali gdzies calkiem tanio ten pensjonacik wiec jade tam =)

w krynicy jeszcze mnie nie bylo.. :)

04.01.2005
17:56
[128]

Jake [ R.I.P. ]

Ja z regóły tam jestem... Raz czy dwa byłem w Zakopanym... Tak czy inaczej mam już swoje scierzki wyznaczone :D A teraz mykam... Miłej zabawy :)

04.01.2005
17:57
smile
[129]

cronotrigger [ Rape Me ]

Na razie Jake...

04.01.2005
20:27
smile
[130]

cronotrigger [ Rape Me ]

Blade ---> jak bedziesz to odpowiedz..

Moze założylbym nowa karczmę... ale czy pozostawic ten sam wstepniak? Bo jak chcesz cos zmienic to zmieniaj i ty zakladaj nowa czesc :)

05.01.2005
11:34
smile
[131]

|Black Moon| [ Konsul ]


Hej !

Jake - no fizyki dość dawno nie mieliśmy... ;)

Cody - Wszystkiego naj, naj, naj, naj, naj, lepszego !! ;) - sorki za spóźnione życzenia...ale wczoraj nie miałem jak ich napisać... ;)

crono - jestem...no jak narazie nie zamierzam nieczego zmieniać we wstępniaku, więc jakby co można zakładać nową część... ;)
Tylko co z tym logo karczmy ?? :>

Skończmy rozmowę o szkole...proszę ! :)

05.01.2005
12:34
[132]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam!

Dawno tu nie byłem, pewnie już nikt nie pamięta jak kiedyś z Cody zrobiliśmy sobie z Kotła prywatną karczmę:D I może to i dobrze:P

Cody---->JAkto holenderskiego windowsa? A nie mogłaś normalnie polskiego zainstalować? Piszesz, że się cieszysz, że skończyłaś już szkołę. Też tak mówiłem mniej więcej przez pierwszy rok studiów, a teraz coraz częściej zaczynam wspominać jakto fajnie było w czasach liceum.

Black Moon--->już kończymy tą rozmowę, tylko musiałem jeszcze swoje trzy grosze wtrącić do wypowiedzi Cody gdzieś z połowy karczmy:D

05.01.2005
12:39
[133]

Jake [ R.I.P. ]

Witam.

Prix, czy już mówiłem że nigdy wam tego nie zapomne?

No a z tym godłem coś trzeba wymyślić bo tak bez niego troche.. no niezabardzo... Wiem ze tamto stare nie pasuje do klimatu wstępniaka no ale co zrobić...

05.01.2005
13:00
[134]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Jake---->nie pamiętam, czy już coś takiego mówiłeś, być może wtedy gdy tak robiliśmy:)

A z godłem, ta ja się nie wypowiadam. Nie bywam w tej karczmie często.

05.01.2005
13:25
[135]

Jake [ R.I.P. ]

Prix---> opuściłeś nas... Tak jak wielu innych :D Ehhh... No ale wypowiedziałbyś się. Mamy 2. Jedno stare i jedną propozycje na nowe. Znajdziesz ją w tym wątku... Które lepsze?

05.01.2005
13:47
[136]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Jake---->czasu miałem niewiele, nie starczało go, zeby w karczmach przesiadywać. A godło, no cóż, to zaprezentowane w tym wątku lepiej pasuje do wstęopniaka moim zdaniem.

05.01.2005
14:06
[137]

Jake [ R.I.P. ]

Czas, czas... Czas wymyślili ludzie żeby sobie życie utrudnić... No a co do godła... też mi się wydaje że to lepiej pasuje do wstępniaka (to Blacka, bo mamy jeszcze inne...) ale jakoś się do tamtego przywiązałem... Ehhh... Sentymenty.

05.01.2005
14:12
smile
[138]

|Black Moon| [ Konsul ]


Witam Pirix ! ;)

eghm...takie małe info dla Ciebie:
|Black Moon| = BLADE22
:D

Jake - no cóż...można zamieścić moje logo w nowyej części, lecz nadal będziemy poszukiwać :)

Pozwólcie, że ja założe nową część...mam zamiar dodac kilka...słów :P

05.01.2005
14:25
[139]

Jake [ R.I.P. ]

Black--> Prosze bardzo. Zakładaj nową część :D Tylko dodaj pogrubienie dla "Kotła"...

Ja się zmywam. Bye
*Wszystkich karczmiarzy oślepiło białe światło, a w podłoge wsiąkła kałuża wody. Jake'a nie było*

05.01.2005
14:32
smile
[140]

|Black Moon| [ Konsul ]


Zapraszam do Nowej Części !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.