GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GORKY 02 - warto czy nie????

25.12.2004
18:26
smile
[1]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

GORKY 02 - warto czy nie????

pytanie w temacie; 1częśc była fajna, ale nad tą się zastanawiam, wart kupic czy nie???

05.01.2005
15:25
[2]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Za 19.90 na pewno warto. Poza tym to całkiem sympatyczna gierka.

05.01.2005
16:17
smile
[3]

CHESTER80 [ no legend ]

Wystarczyło się zapytać w odpowiednim temacie o grze, a są na GOLu aż dwa takie :)
Pisałem już dużo o tej grze na różnych forach więc nie chce mi się kolejny raz kogoś przekonywać, dlatego powiem tylko że WARTO ! Gierka jest doskonała a na dodatek za śmieszne pieniądze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.