GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

x-box = PROBLEM?

25.12.2004
08:37
smile
[1]

Magdulla [ Konsul ]

x-box = PROBLEM?

Witam...Wczoraj pod choinkę dostałam x-boxa no wi wszystko podłączyliśmy i wszystko jest ok oprczucz...? Nie ma koloru =(. Jest przestawione na PAL więc nie wiem co się dzieje...
Pomóżcie!

25.12.2004
08:43
[2]

winner [ Generaďż˝ ]

spradż dobrze podłączenie albo wyjscie w TV,skąd jest ten Xbox pochodzenie, przez co podłączasz przez chinche ? orginalnym kablem ?

25.12.2004
08:51
[3]

Magdulla [ Konsul ]

Wszystko sprawdzaliśmy 10 razy ... A co do podłączenia to orginalnym kablem

25.12.2004
08:54
[4]

winner [ Generaďż˝ ]

ale niema koloru w dashboardzie (menu) czy w grze ? czy konsola jest przerobiona ?

25.12.2004
08:58
[5]

Magdulla [ Konsul ]

Nigdzie nie ma koloru!
Konsola jest przerobiona.
Sprowadzana z Holandii.
Dystrybutor nigdy nie miał żadnych reklamacji!

25.12.2004
09:10
[6]

winner [ Generaďż˝ ]

jeśli konsola pracuje w PAL-u to powinnien być kolor w każdym TV,natomiast jeśli chodzi w NTSC to zalezy czy telewizor już taki sygnał obsługuje, najlepszym rozwiązaniem sprawdzić na innym TV, zobaczyć w ustawieniach jaki system wyświetla, i podłączyć pod inne gniazda, np pod RGB tam powinno być już oki do tego zyskasz na jakośći obrazu.

25.12.2004
09:11
[7]

winner [ Generaďż˝ ]

oczywiście wymagany jest zakup nowgo kabelka

25.12.2004
11:06
[8]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

A czy przypadkiem Holandia nie ma inne wersji PAL'u? Wiem, że np. Niemcy mają, więc może tu leży przyczyna. Kabel RGB może pomóc, ale nie musi.

25.12.2004
15:16
[9]

winner [ Generaďż˝ ]

niema różnicy jaki rodzaj PAL to PAL jedynie może zmień wyświetlanie z 50hz na 60hz albo na odwrót , a jaką ta konsola ma przeróbke z jakim biosem ?

08.01.2005
06:13
[10]

JasQ [ Legionista ]

Jeżeli konsolka jest przerobiona proponuje wejść w dashbordzie do ustawień włączyć programik enigmah video selector i zmienić na pal ostatnio dostałem też konsolkę z holandii i miała przestawione video na ntsc

08.01.2005
10:50
[11]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

winner --> Co Ty chrzanisz, oczywiście, że jest różnica. Bzdury piszesz. W Europie wersji PAL'u jest co najmniej kilka. Inna obowiązuje w Polsce (PAL/DK), inna w Niemczech, a jeszcze inna w reszcie Europy (PAL B/G). Jeśli TV nie potrafi współpracować z odpowiednią wersją systemu PAL, to koloru może nie być. Wersje systemu, to: PAL B,G,H, PAL I, PAL D, PAL N, PAL M i praktycznie każdy kraj używa innej.
A tak przy okazji, PAL to tylko 50Hz. 60Hz to wyłącznie NTSC (30 klatek).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.