Brisk. [ Chomik ]
Internetowy Klub Buraka <Pole nr. 130> Wydanie Świąteczne i na Nowy Rok....
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
[ by Mazio ]
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. Andrewlee (burak Samurai)
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR (BiAłA GwIaZdKa)
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowosci)
56. Magdulla (burak, którego zjadła zakonnica)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Storm Shadow (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (gwiazdkowy buziaczkowiec)
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
19. gofer (bardzo miły i lubi plosić :D)
20. KayaKrK (Wiślaczka :D)
21. Hellmaker (Śpioch Wielkobrzuszny :D)
-------------------------------------------------------------------
Link do poprzedniego pola:
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-15 14:21:27]
Brisk. [ Chomik ]
łelkam na nowym polu:P [ by Ewunia]
Cześć Kość :D [by Gaba]
Witamy na nowym polu :) [by Czamber]
Szafa gra :D
Najwyższa pora dUPnąć wątek buraczany do górey a że okazja jako taka jezt to czemu by nie ^^
Szystkim tym co się ostali tutaj a i tym co się nie ostali życzem jako dyrektor wykonawczy główniem spokojnych i wesołych Świąt ^^ I niech Wam gwiazdka pomyslności.....lekką gdy spadnie będzie :P
Ps. Dziś był Misiowy dzień więc cosik takiego dodam:
Świat słodki jest jak miód, i to prawdziwy cud,
a Kubuś stale nowe piękno w nim odkrywa.
Gdy czujesz, że jest Ci źle, tam on melduje się,
smutek odpływa ulatują myśli złe,
bo to przyjaciel, który wszystkim pomóc chce.
To on nauczył nas, że serce to nie głaz,
i że z miłością łatwiej będzie w życie iść od dziś.
EwUnIa_kR [ Legend ]
..pora na dobranoc...bo już ksiezyc świeci....dzieci lubią misie....misie lubią dzieci...........
Brisk. [ Chomik ]
słit drims..
aksamit nocy trzymasz lapkami...on nie ucieknie jak mysz...jjest twoim futrem
w wiatr wmieszanym więc dalej spokojnie śpij...
buba [ Cuckoo For Caca ]
Wesolych Swiat Buraczyska :)
Wszystkiego... tego co sie zyczy na Swieta. I nie obzerajcie sie za bardzo coby nie pęc :)

okix [ Ze Francesco ]
Buraki sa wszedzie!! Nawet na wigilie jemy potrawe z burakow!! BARSZCZ :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
oooo buraki!
Nooo... wreszcie coś o mnie! :]
Yo ekipa :]
Burax Squad RoXxX jak widze :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
ello :)
ze ja nie zagladam za czesto przez awarie kompa to zrozumiale (i nie doczekam sie go w tym roku :/), ale ze Wy ... wstydzcie sie :P ;)
Brisk - czyzbys teraz nie wpadal na pole bo sie nie mozesz doturlikac do kompa? :P ;)
hmm patrzac na date to:
Szczesliwego Nowego Roku :) ...(bo w tym roku pola juz raczej nie odwiedze)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i udanej zabawy

Da5id. [ Snufkin ]
Oj buraczki buraczki... cos maly ruch u was teraz... kiedys, kiedy pisywalem tu jeszcze na starej ksywce nowa czesc powstawala co 2-3 dni...
W kazdym razie - szczesliwego nowego roku wszystkim :)

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
a ja wam, buraki, życzę udanego przetwórstwa cukrowego!
btw: możecie mn ie dopisać do przyjaciół buraków?
White Star [ Soldier ]
hehe;] jeszcze moja stara ksywka jest;]
Wszystkiego Najlepszego;]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
po pierwe - drrrryyyyn pobudka, koniec snu zimowego - na dworze wiosna choc to styczen ;)
a tak po wtore to bry :)
Silver Fox [ spamer ]
*otrząsa się ze śniegu*

Silver Fox [ spamer ]
Numer 55. ni jest aktualny

Zofia [ Generaďż˝ ]
Dzień dobry
Czy ktoś tu jest z Warszawy?
EwUnIa_kR [ Legend ]
od nas nie kojarzę nikogo z wawki:|
cześc zofia:*
szukaj mazia:)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Cześć Ewunia
Poszukam Mazia

Kresselack [ Konsul ]
Witam wszystkich. A teraz quiz: Kim jestem?? Podpowiedz: Jednym z listy stalych bywalców:)
Brisk. [ Chomik ]
No co Ty nie powiesz :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
hmm..jakas podpowiedź?
Kresselack [ Konsul ]
Podpowiedz, podpowiedz, tak...hmm zostałem znienawidzony przez tutejsze towarzystwo;]
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie zgaduję...bo pewnie nie ty jeden:)

Kresselack [ Konsul ]
zgaduj zgaduj :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
jeśli kiedyś cię znienawidziłam chociaz nie pamiętam takiego faktu...to pewnie do dzisiaj nic się nie zmieniło..więcpo co mam sobie zawracac głowe zgadywaniem?
Kresselack [ Konsul ]
Moze zle sie wyslowilem: Nie znienawidzony lecz skazany na banicje
Brisk. [ Chomik ]
jeżeli zostałeś jak mówisz skazany na banicje [ banicja kara polegająca na wygnaniu z ojczyzny; wygnanie. banita skazany na banicję; wygnaniec. Etym. - śrdw.łac. bannitio 'banicja' od bannire 'skazać na wygnanie'.] to czego tu szukasz? wyny, papa, ciacho :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
zmiana nicka w niczym ci nie pomoże;)
nara
Kresselack [ Konsul ]
hoho to chyba nie jest ta Polska, karczmiarska goscinność o której tyle się mowi?? Ale ok nie chcecie mnie tu??ok juz mnie nie ma
Brisk. [ Chomik ]
tylko niech Ci sie znów nie odwidzi banicja i nie wracaj tym razem :> żegnam :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
wiiiitam :D
bzzz bzzz trzask piii ...jakies zaklocenia na trasie ja - Kres... ;) mialem cos napisac ale widze ze juz nie musze, spoznilem sie ;)

Kresselack [ Konsul ]
Oki i nie zapomnijcie skreslic 49 osoby z listy. Ciao :]
Brisk. [ Chomik ]
np nie zapomne, nawet sobie wyjątkowo zapisze że mam coś we wstepniaku zmienic :] <papapa>
Khe robimy czystki :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
serafin:|
ja cię nawet nie znam:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
khe---> cześc mężusiu:*
Kresselack [ Konsul ]
Miiiiili jesteście, nie powiem...
następny [ Rekrut ]
Bry
Przy okazji wywalcie nr. 48 :P
zmieniam zawód :D z buraka na kartofla
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - witam zonko :) :*
Brisk - ooo a co przyniesc CIF czy moze lepiej Domestos? :D
wlasciwie to ja tez nie pamietam osobnika o nicku Serafin :)
Brisk. [ Chomik ]
Kresselack bądź słowny i <papapa> :>
nastepny ok :> dawno Cie nie było :>
Brisk. [ Chomik ]
Khe zmieniłes słodycze na chemikalia? :D

następny [ Rekrut ]
Brisk --> Wiem :P byłem straaasznie zapracowany <leży na leżaku> :P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - nie zmienilem ale przeciez nie bede robil czystek slodyczami :P
Kresselack [ Konsul ]
Dobra a teraz to _definitywnie_mój ostatni post tutaj:
Zawsze sadzilem ze w Karczmach panuje serdeczny nastrój gdzie nawet najwiekszy wróg, swojemu największemu wrogowi postawi piwo. Widać myliłem się. Szkoda bo uważałem Was za ludzi miłych, sympatycznych i wyrozumiałych. Przezyłem niemiły zawód. Chociaz po co ja to pisze skoro i tak mnie olejecie badz robicie sobie ze mnie jaja. Pozdrawaim i zycze miłego dnia;]
Brisk. [ Chomik ]
Khe tru tru :D Ale wiesz rózni ludzie rózne zainteresowania :>
następny tak tak jak każdy :>
następny [ Rekrut ]
Brisk cóż na to poradzić? ciężkie czasy nastały :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Kres - my tutaj lubimy robic sobie jaja ...na twardo, na miekko, jajecznica ...itd. itp. :D
Brisk - a skoro juz o tym mowa ...dawno nie odwiedzalem Twojej lodowki ...zaczekaj no tutaj, zaraz wracam :D
Brisk. [ Chomik ]
Kresselack zacznijmy od tego ze NIENAWIDZE/IMY ludzi ktorzy zmieniają nicka i potem kryja sie pod nim zamiast zaraz powiedziec kim sie było wczesniej. kolejne: sam napisałeś że Cie znienawidziliśmy i skazali na banicje, to czego sie spodziewałeś? herbatki? kawki?:> serdecznego powitania?:> czasy sie zmieniaja, ludzie sie zmieniaja, golsie zmienia :> jedynie wredota ta sama :> pytaj nastepnego jego tez męczyłem :>
nastepny jak dla kogo :>
Khe wara od mojej lodówki :> pingwiny mi przestraszysz :>

następny [ Rekrut ]
Brisk może :P chyba je odmienie zapełniając lodówkę :P
lece kupić żarcie :D
dobranoc
Brisk. [ Chomik ]
nastepny dobranoc?:> smacznego :>
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
mlask mlask ....pingwiny? eeee a ja sie dziwilem czemu te kurczaki ktore wrzucilem do piekarnika tak dziwnie wygladaja ;)
...dobra to "kurczaki" juz sie robia a ja przez ten czas poczekam na nastepnego przedjego lodowka :D

Brisk. [ Chomik ]
nawetnie wiedziałem że pingwiny są jadalne :D

następny [ Rekrut ]
<wpada jeszcze na chwilę>
Khe -> a sio! nie widać tabliczki wstęp wzbroniony? :P
Brisk -> dziękuję, napewno będzie smaczne :D
dobra lece
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - rusza sie? rusza - wiec pewnie jest jadalne ;) ...mmmm czujesz juz te zapachy z kuchni? ;)
nastepny - popatrz na moj stopien - teraz widzisz ze zadne tabliczki ani inne mnie nie odstrasza :D
Brisk. [ Chomik ]
Jesteśmy tu tylko na moment
poznajemy świat i tracimy go.
Kroczymy przez życie wiedząc,
że za każdym rogiem czeka śmierć.
Spotykamy ludzi - kochamy ich,
przywiązujemy się do nich,
lecz oni odchodzą.
Cóż więc warte jest życie?...
Najpiękniejsze są tylko chwile,
kiedy jesteśmy razem.
Nie wtedy gdy się śmiejemy,
czy trzymamy pod rękę,
lecz wtedy gdy zamiast słów
spłynie łza przyjaźni...
mówiąca wszystko co chcemy usłyszeć.
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...
Marksman [ Promyk ]

EspenLund [ Live For Speed ]
Jestem burakiem, to widać,
jestem burakiem, to słychać,
jestem burakiem, to widać słychać i czuć
jeeeeszcze raz.....
:):):):):)
Cześc Wam