
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Gdzie najlepiej wybrać się w dzień wagarowicza?
Gdzie najlepiej pójść tego dnia (21luty jakby ktoś nie wiedział). Do kina, do baru na piwo, a może zrobić sobie samemu wysieczkę w odległe miejsce, lub pójść gdzieś z klasą albo kumplami, może można gdzieś jeszcze pójść. Oczywiście to wszystko można zrobić zamiast pójścia do szkoły :)))
inaczej niebyłby to dzień wagarowicza.
RRBM [ Pretorianin ]
Do szkoły :)

Annihilator [ ]
21 luty??????? ze co?????????????
Fudoshin [ Generaďż˝ ]
Napewno warto isc do szkoly... chyba, ze nie ma normalnych lekcji - wtedy mozna sie wyspac
gofer [ ]
ja proponuję któryśtam z kolei raz isc na LOTRa ;P

Beren [ Senator ]
na Waly (ciekawe ile osob bedzie wiedzialo o co chodzi :)

RRBM [ Pretorianin ]
pewnie wiele osób wagaruje w nie dni wagarowicza. Więc można by się kiedyś wybrać w ten dzień do budy w formie zadośćuczynienia.

RRBM [ Pretorianin ]
pewnie wiele osób wagaruje w nie dni wagarowicza. Więc można by się kiedyś wybrać w ten dzień do budy w formie zadośćuczynienia.
Jormungand [ Centurion ]
beren => racje masz, Wały rulez:))) to jedna z niewielu zalet ze mieszkam w grodzie o nazwie szczecin:)))
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
OCZYWIŚCIE SORY ZA POMYŁKĘ. JEST TO 21 MARCA A NIE LUTEGO TAK JAK NAPISAŁEM.

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
a do mnie przychoda kumple i ogladamy wladce piersciani (divX oczywisvie) a przychodzimy tulko na 2 ostatnie lekcie w koncu so to 2 wf a bardzo lubimy noge ;-)

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Marcio--->Divx? ble...mam LoTRA na Divx, ale jakos wole znowu do kina:P
LUser [ Pretorianin ]
Można się wybrać wszędzie. Szczególnie z osobnikiem/czką płci przeciwnej ;).
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
moim zdaniem divX-y sa lepsze wystarczy na noc dac zeby ci sie sciagalo i rano ogladasz mozesz sobie przyniesc wygodny fotel i chipsy ( nie chce tutaj nikogo reklamowac wiec pisze chipsy) a jak zachce ci sie wydalac to dac pauze mozesz isc do kibelka :)

Annihilator [ ]
masować gałki przy pomocy piszczałki (dobre dla kolosa)
^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]
A ja radze isc w Kraku nad Wiselke (jak bedzie cieply dzionek) i sie ... przespac! Po ostatnich wydarzeniach, ktorych nie przytocze , nie mam zamiaru tam konsumowac nic alkoholowego :(.

Gandalf-biały [ Mithrandir ]
jak bedzie brzydka pogada to nie ide do szkoly a jak bedzie Łada pogoda to tym bardziej mnie nie ma w budzie ---:)
(K)leszcz [ Centurion ]
jak to gdzie?! Na popijawe!!! :))

Arab [ Senator ]
A na studiach tez jest cos takiego jak dzien wagarowicza?