Morbus [ - TRAKER - ]
Znalezione w Sieci " ahh ta zazdrosc" ;)
sciagnijcie sobei filmik ;] i ogladnijcie ..
pozdrawiam
https://members.lycos.co.uk/tiromaniak/CEMENT.MPEG

Api15 [ Konsul ]
zajebiste

Siara_1 [ Konsul ]
LOL dobre, ale szkoda go

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
dobre to :))

dance for me baby™ [ Konsul ]
juz to widzialem ale zajebioza

snopek9 [ Legend ]
Fajoskie..polecam i ja ...

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
hyhyhy , niezle , ale latwo przewidywalne :D

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Hehe, ojeeeeeeej :]
Hitmanio [ KG 21 ]
O rety, biedny człek :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Nie domyslil bym sie LOL!!!!!!!

amoreg1234 [ użytkownik ]
swietne!!! :)

Tortured_Soul [ Pretorianin ]
kurde super:D jakbym se tak zniszczyl taki prezent:P pochlastalbym sie:P

pXXq [ Pretorianin ]
super...odrąbane...szkoda gostka...

eJay [ Gladiator ]
Dobre, dobre:)
TheAnswer [ Quetzal ]
Wyrąbiste
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
buhaha nigdy nie dajcie sie poniesc:P
BBC BB [ massive attack ]
ale koles mial zonka... dobre :D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Po takim czymś wpadłym w niezłą depresje.

tigerkb [ Konsul ]
Ściągnąłem, ale mam sam głos bez obrazu ;(
mam zainstalowany kaza kodeck pack!
Czemu tak mam? wie ktos może??

Mc-Muza [ Konsul ]
HEHEHE - dobre
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
LoL ! Nikt jescze nie powiedział " BYŁO"

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
OMG!! :)
JAKI LOL!!!! :)))))))))

Rellik [ Kuciland seeker ]
Arcy Hp ----> Ale padlo jzu "juz to widzialem"
Zreszta tez to widzialem juz kiedys.. :)

stanson_ [ sta-N-son ]
dobre :-)

Sofiksos [ Pretorianin ]
hehehe spoko, ale szkoda mi tego autka

Kogitto [ Centurion ]
To nie będę oryginalniejszy od innych i też powiem, że jest zarąbiste! A co, przecież jest :]

cronotrigger [ Rape Me ]
LOL na maxa hehe
mrEdDi [ ShoguN ]
zarypiste !!!! LOL
-=K@kTuUuS=- [ Konsul ]
OMG jaki loleq ja bym sie chyba sam zabetonowal na jego miejscu albo nogi w miche z betonem i do rzeki z mostu hehehe

gacek [ Litzmannstadt ]
Filmik pierwsza liga, zapowiadał się klasycznie jako zemsta na kochanku a tu prosze :)

tigerkb [ Konsul ]
A czy ktoś zauważył wogóle mój post? I czy jest dla mnie jakaś nadzieja ?? ;D

Wybor [ Battlefield 2 ]
LOL

gladkicom [ Pretorianin ]
buhahahhahah ale zajefajne

Morbus [ - TRAKER - ]
tigerkb zainstaluj inne kodeki :) jedyna rada

okix [ Ze Francesco ]
SUPER!!!

kurzew [ Demon Driver ]
pelen wypas :]

Laios [ Centurion ]
hahaahahaha zajefajne;D

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
Wielki Brat jest pod wrażeniem :]

Riven [ infamousbutcher ]
buhahahahahahhaha :D
Zajebiste ;))))
thx, poprawilo mi humor :)

Marksman [ Promyk ]
*widzi, że stary wątek*
Life is brutal...

wafelskate [ Noodles ]
hahaha ... dobre :D ... wiecej takich filmow :D

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
Co z tego, że było:) ZAJEBISTE!:P
Anarki [ Demon zła ]
buehehe....dobre dobre :)

|Black Moon| [ Konsul ]
Buahahaha !
No koleś dał cement...eeee...plame :D

Solesar [ Konsul ]
Czy tylko mnie to az tak bardzo nie smieszy ? Prawde mowiac wogole mnie nie smieszy ..

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
ROTFL

arthe[16] [ breakdance ]
OMG hahahahaa
Rogue [ Mysterious Love ]
Super filmik ale gdyby to mój maz mi zrobił to bym zabiła udusiła ...:PPPPPPPPPPPPPPPPPP

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!