
Wybor [ Battlefield 2 ]
Kilka pytać do MixPlus :)
No właśnie mam kilka pytać do Was w sprawie taryfy MixPlus w sieci Plus GSM
Szukałem informacji na www.plusgsm.pl ale sie nie mogę połapać :P
1)Która według Was taryfa jest najlepsza?? 24,30,36??
2)Który według Was telefon jest najlepszy z bierzącej oferty?? (ja myslę o Simensie C65)
3)Jak dobrze rozumię to np. za Simensa C65 w taryfie MixPlus 24 będę musiał zapłacić 486,78 zł brutto??
Jak niektóre pytania są głupie to SORRY !!! :P :P :P
Glenn [ Konsul ]
odpusc sobie mixplusa, kup normalny abonament
Kune [ TYCHY ]
nie lepiej nowa, jedna IDEA??? :>

Wybor [ Battlefield 2 ]
UP ^
Glenn ----> w grę wchodzi tylko mix !

Wybor [ Battlefield 2 ]
taki malutki UP ^

mrEdDi [ ShoguN ]
właśnie lepiej Jedną idee lub oferte Jedyną w erze! tu i tu masz zajefajne telefonu za 1 zł tylko w erze masz na aobnament a w idei mozesz czy ma byc mix czy na karte czy na abonament :D
TURIN9 [ Pretorianin ]
mix plus to prawie to samo co abonament co miesiac musisz uzupelniac konto wiec to ta jak bys abonament placil tyle ze w abonamencie mozesz przekroczyc konto co oznacza ze mozesz przeplacic a w mix jak CI sie kasa skonczy to nie zadzwonisz, pozatym zobacz po ile tam maja ceny 1,20 poza siec sucks, jak potrzebujesz tel. za 1zl lub bardzo tanio to abonament a jak masz kase teraz na wejsciu to kup tel. w jakims komisie i w prepaidzie jedz, jak bedziesz wydawal 30zl i wiecej na tel. to bierz abonament a jak mniej niz 30zl to na karte, mixa sobie daruj.
mallekith [ Centurion ]
a nie wiecie jak dodac 3 osoby do tych tanich polaczen?