GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kilka pytać do MixPlus :)

20.12.2004
21:30
smile
[1]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Kilka pytać do MixPlus :)

No właśnie mam kilka pytać do Was w sprawie taryfy MixPlus w sieci Plus GSM
Szukałem informacji na www.plusgsm.pl ale sie nie mogę połapać :P

1)Która według Was taryfa jest najlepsza?? 24,30,36??
2)Który według Was telefon jest najlepszy z bierzącej oferty?? (ja myslę o Simensie C65)
3)Jak dobrze rozumię to np. za Simensa C65 w taryfie MixPlus 24 będę musiał zapłacić 486,78 zł brutto??

Jak niektóre pytania są głupie to SORRY !!! :P :P :P

20.12.2004
22:37
[2]

Glenn [ Konsul ]


odpusc sobie mixplusa, kup normalny abonament

20.12.2004
23:14
[3]

Kune [ TYCHY ]

nie lepiej nowa, jedna IDEA??? :>

20.12.2004
23:16
smile
[4]

Wybor [ Battlefield 2 ]

UP ^
Glenn ----> w grę wchodzi tylko mix !

22.12.2004
22:39
smile
[5]

Wybor [ Battlefield 2 ]

taki malutki UP ^

22.12.2004
22:58
smile
[6]

mrEdDi [ ShoguN ]

właśnie lepiej Jedną idee lub oferte Jedyną w erze! tu i tu masz zajefajne telefonu za 1 zł tylko w erze masz na aobnament a w idei mozesz czy ma byc mix czy na karte czy na abonament :D

22.12.2004
23:11
[7]

TURIN9 [ Pretorianin ]

mix plus to prawie to samo co abonament co miesiac musisz uzupelniac konto wiec to ta jak bys abonament placil tyle ze w abonamencie mozesz przekroczyc konto co oznacza ze mozesz przeplacic a w mix jak CI sie kasa skonczy to nie zadzwonisz, pozatym zobacz po ile tam maja ceny 1,20 poza siec sucks, jak potrzebujesz tel. za 1zl lub bardzo tanio to abonament a jak masz kase teraz na wejsciu to kup tel. w jakims komisie i w prepaidzie jedz, jak bedziesz wydawal 30zl i wiecej na tel. to bierz abonament a jak mniej niz 30zl to na karte, mixa sobie daruj.

06.01.2005
14:19
[8]

mallekith [ Centurion ]

a nie wiecie jak dodac 3 osoby do tych tanich polaczen?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.