GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalizione w NECIE - fajna gra

19.12.2004
23:13
smile
[1]

Mc-Muza [ Konsul ]

Znalizione w NECIE - fajna gra

Sami zobaczcie. Mi sie podoba. sory jak było.

19.12.2004
23:16
smile
[2]

Immothep [ Errare humanum est. ]


hehe spoko :)

19.12.2004
23:18
smile
[3]

RealRufus [ F E A R ]

Ciekawe...

19.12.2004
23:25
smile
[4]

Mc-Muza [ Konsul ]

Mój wynik 1035.

19.12.2004
23:26
[5]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Bylo i to dawno. Sama gra fajna:)

19.12.2004
23:39
[6]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Boże jak to wciąga!!! Bajer!!!

20.12.2004
00:30
[7]

reds23 [ redsov ]

1529 najwiecej ... :C

20.12.2004
00:30
[8]

reds23 [ redsov ]

sorry... 1520 ...

0 blisko 9 ;)

20.12.2004
08:08
smile
[9]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Świetna gra !!!

20.12.2004
08:11
smile
[10]

nie podales [ Pretorianin ]

Zajefajna giera :D

20.12.2004
08:13
[11]

TheAnswer [ Quetzal ]


Fajna

20.12.2004
22:50
[12]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

Świetna!
Najwiecej ~4600
A przeciętnie to 1900 wyrzucam :)

20.12.2004
22:55
smile
[13]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

było ze dwa-trzy miesiące temu. ale gierappa jest wyczesana

20.12.2004
22:58
smile
[14]

snopek9 [ Legend ]


Fojoska giera..juz do niej..wracam..

20.12.2004
23:11
smile
[15]

Wybor [ Battlefield 2 ]

GOOD !!! :D

20.12.2004
23:17
smile
[16]

steward [ Legia Warszawa ]

Bardzo dobra giera

21.12.2004
01:01
smile
[17]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

A tu mały dowód na to,że można :)

21.12.2004
01:06
[18]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

>>> pedziwiatr

Wow! Respect! Ile czasu trenowałeś?

21.12.2004
01:14
[19]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

SamFisher-> Dziś zacząłem. ok 100 minut zabawy w sumie.
Ale kiedys, jak grałem w kosza to byłem mordercą dystansowym :)

21.12.2004
01:17
smile
[20]

reds23 [ redsov ]

5175 :D chwilke dzis pogralem ... ale jeszcze chwilke posiedze ... :)

21.12.2004
01:35
[21]

reds23 [ redsov ]

moglo byc lepiej, spalilem na koniec ... :/

21.12.2004
01:36
[22]

techi [ Legend ]

ja jak mam 700 to się ciesze:P Gra dla mnie głupia...

21.12.2004
01:57
[23]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

red23-> Ja lubię wyzwania!

21.12.2004
01:59
[24]

reds23 [ redsov ]

jutro sproboje Cie pobic ... dzis juz nie mam sily :]

21.12.2004
07:15
[25]

lo0ol [ Jónior ]

byloooo ;] ye ye

21.12.2004
07:30
smile
[26]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Muszę rozesłać do wszystkich znajomych w biurach :-D

21.12.2004
08:32
smile
[27]

kowalskam [ Nightmare ]

Wypasista gierka :)

21.12.2004
08:51
smile
[28]

Regis [ ]

Bylo kiedys - moj rekord wynosil cos kolo 18 000 :) Poszukam screena :P

21.12.2004
08:53
smile
[29]

Regis [ ]

To chyba ten screen - nie znalazlem na dysku, to bezczelnie skopiowalem z mojego postu na GOL-u z watku o tej gierce ktory byl jakis czas temu :P

21.12.2004
08:54
smile
[30]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Zajefajna gierka

21.12.2004
15:32
[31]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

39 trafinonych i 30 pudeł, ale mało serii wrzuciłem.

21.12.2004
15:37
[32]

Ginter !!!! [ Major ]

taka se tam

21.12.2004
16:16
[33]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

Regis-> Ale mało mi brakło! Adrenalina tak mnie wykończyła, że teraz chyba pójdę się położyć :)

I podaj link do tego wątku, bym wiedział jak się spisuję wśród GOL-owców. Do elity mi jeszcze daleko. Musiałbym coś koło 200 000 pkt nawrzucać, a rekord ponad 2 mln jest w sferze marzeń!

21.12.2004
16:18
[34]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

gierka super ale jak wy robicie takie rekordy to nie wiem ;)

21.12.2004
16:59
smile
[35]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Świetna gierka!

22.12.2004
09:20
smile
[36]

Regis [ ]

pedziwiatr --> Wpisz w golowej wyszukiwarce "cyrkam" to powinno Ci dwa watki znalezc. Ale nie przypominam sobie by ktos mial tam (procz mnie, oczywiscie ;) ) wiecej niz 6-8k

22.12.2004
10:02
[37]

kun4 [ Konsul ]

orginalny pomysl

22.12.2004
10:17
[38]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

piekne, cudowne, porywajace :D:D:D
szkoda ze mi tak slabo idzie.... ledwo przekraczam 6000....

22.12.2004
10:28
[39]

Zysio [ Konsul ]

1505 za pierwszym razem tuż po wstaniu z łóżka :P Ale papierków tyle na ziemi leży, że hoho :D

22.12.2004
11:17
smile
[40]

Da5id. [ Snufkin ]

Boskie, za pierwszym razem 2025 :)

22.12.2004
16:27
[41]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

He, dzis udało się 17220 wyciągnąć. Miałem swietną passę między 1500 a 15000 punktów, poczatek ikońcówka do bani. ale dobre i to :)

22.12.2004
19:39
smile
[42]

rosol007 [ Pretorianin ]


No gierka rzeczywiscie super. Mój rekord 8895:)

22.12.2004
19:41
[43]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

fajne, za pierwwszym 1098

22.12.2004
19:46
smile
[44]

OBZ [ Legionista ]

Jak na mój pierwszy raz to całkiem nieźle - 1760 pkt. :) Fajne to i wciąga :D

22.12.2004
19:50
smile
[45]

McClanesHungOver [ Konsul ]

Fajna muzyczka na końcu - jak ze starych gierek na NES'a.

22.12.2004
21:37
[46]

mrEdDi [ ShoguN ]

zajefajnista gierka :D spoko mój wynik to jak narazie 990 :D ale musze się poprawić :D

22.12.2004
21:49
smile
[47]

okix [ Ze Francesco ]


Swietnie zrobione :D
1200 za pierwszym razem

22.12.2004
22:33
smile
[48]

Mc-Muza [ Konsul ]

NEW RECORD - 3120

22.12.2004
22:39
smile
[49]

cronotrigger [ Rape Me ]

ale glupie :D

22.12.2004
22:43
smile
[50]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Całkiem, całkiem...

22.12.2004
22:58
[51]

pedziwiatr [ Pretorianin ]


YeeeeeaaaaaaH!

20825 punktów najwyżej 7 na raz trafiałem, ale za to duzy % rzutów wchodził.

Dotychczas najlepsi byli:
BoyLer 19225
Regis 17450
Teraz ja, jak mi się wydaje, najwięcej z GOL-owców nawrzucałem.

22.12.2004
22:59
[52]

pedziwiatr [ Pretorianin ]


Zapomniałem dowodu

23.12.2004
21:22
[53]

...NathaN... [ The Godfather ]

Mój rekord to 12770

P.S. To jest mój 400. post

25.12.2004
18:42
[54]

pedziwiatr [ Pretorianin ]


Dwa razy na dzień pykam w to. Jestem tutaj chwilowo rekordzistą. Ale sobie dziś sprawiłem dodatkowy prezent na święta!
35335

26.12.2004
20:41
[55]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

39090, nie chce mi sie screena wrzucać

26.12.2004
20:52
[56]

halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]

Fajne, ale na dłuższą metę nudne :)

02.01.2005
22:17
smile
[57]

Laios [ Centurion ]

1496 :PPP niemogłem się powstrzymać :)


Świetna gra

02.01.2005
22:44
smile
[58]

Kicab [ ]

pobijcie to hehehhe
jak narazie jestem najleprzy >>>>>>>>>>>>>>

02.01.2005
23:04
[59]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

2255 nie jest chyba tak źle. Fajna gierka :)

02.01.2005
23:07
[60]

LooreNz [ Konsul ]

za pierwszym razem 1800 punktów.....nie jest źle

03.01.2005
16:37
[61]

pedziwiatr [ Pretorianin ]


66780

03.01.2005
16:39
[62]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

67425
Kicab->. Pokaż drugi wynik podobny, bo jak pomysleć to łatwo np. w photoshopie sobie dopisać jedną lub 2 cyfry...

03.01.2005
16:43
smile
[63]

Gul'dan [ Konsul ]

Super:)

03.01.2005
17:14
smile
[64]

fanfa [ Konsul ]

spox

03.01.2005
22:03
[65]

Ksaiwer_PL [ Junior ]

Zajeb ale tylko 700 ale wrarto się pobawić

03.01.2005
22:06
[66]

Dalamar [ Konsul ]

bylo tez tuz przed swietami :)

04.01.2005
01:28
[67]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

116745 i ręka nie wytrzymała:(

04.01.2005
01:37
smile
[68]

techman [ Konsul ]

Nie nawidzę tej gry:P Max ok. 600 punktów:P

04.01.2005
07:41
[69]

viesiek [ hoo-doo ]

2195... wiecej nie dam rady :)

04.01.2005
07:56
smile
[70]

Mago8 [ Pretorianin ]

żeczywiście fajna gra

07.01.2005
09:26
smile
[71]

pedziwiatr [ Pretorianin ]

800 000 i czyste konto. Nie chce mi sie wiecej w to grać! Pobiłbym rekord ¶wiata ~2 000 000 gdybym tylko chciał....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.