
Mc-Muza [ Konsul ]
Znalizione w NECIE - fajna gra
Sami zobaczcie. Mi sie podoba. sory jak było.

Immothep [ Errare humanum est. ]
hehe spoko :)

RealRufus [ F E A R ]
Ciekawe...

Mc-Muza [ Konsul ]
Mój wynik 1035.
Child of Bodom [ Real Madryt ]
Bylo i to dawno. Sama gra fajna:)
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Boże jak to wciąga!!! Bajer!!!
reds23 [ redsov ]
1529 najwiecej ... :C
reds23 [ redsov ]
sorry... 1520 ...
0 blisko 9 ;)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Świetna gra !!!

nie podales [ Pretorianin ]
Zajefajna giera :D
TheAnswer [ Quetzal ]
Fajna
pedziwiatr [ Pretorianin ]
Świetna!
Najwiecej ~4600
A przeciętnie to 1900 wyrzucam :)

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
było ze dwa-trzy miesiące temu. ale gierappa jest wyczesana

snopek9 [ Legend ]
Fojoska giera..juz do niej..wracam..

Wybor [ Battlefield 2 ]
GOOD !!! :D

steward [ Legia Warszawa ]
Bardzo dobra giera

pedziwiatr [ Pretorianin ]
A tu mały dowód na to,że można :)
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
>>> pedziwiatr
Wow! Respect! Ile czasu trenowałeś?
pedziwiatr [ Pretorianin ]
SamFisher-> Dziś zacząłem. ok 100 minut zabawy w sumie.
Ale kiedys, jak grałem w kosza to byłem mordercą dystansowym :)

reds23 [ redsov ]
5175 :D chwilke dzis pogralem ... ale jeszcze chwilke posiedze ... :)
reds23 [ redsov ]
moglo byc lepiej, spalilem na koniec ... :/
techi [ Legend ]
ja jak mam 700 to się ciesze:P Gra dla mnie głupia...
pedziwiatr [ Pretorianin ]
red23-> Ja lubię wyzwania!
reds23 [ redsov ]
jutro sproboje Cie pobic ... dzis juz nie mam sily :]
lo0ol [ Jónior ]
byloooo ;] ye ye

TrzyKawki [ smok trojański ]
Muszę rozesłać do wszystkich znajomych w biurach :-D

kowalskam [ Nightmare ]
Wypasista gierka :)

Regis [ ]
Bylo kiedys - moj rekord wynosil cos kolo 18 000 :) Poszukam screena :P

Regis [ ]
To chyba ten screen - nie znalazlem na dysku, to bezczelnie skopiowalem z mojego postu na GOL-u z watku o tej gierce ktory byl jakis czas temu :P

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Zajefajna gierka
pedziwiatr [ Pretorianin ]
39 trafinonych i 30 pudeł, ale mało serii wrzuciłem.
Ginter !!!! [ Major ]
taka se tam
pedziwiatr [ Pretorianin ]
Regis-> Ale mało mi brakło! Adrenalina tak mnie wykończyła, że teraz chyba pójdę się położyć :)
I podaj link do tego wątku, bym wiedział jak się spisuję wśród GOL-owców. Do elity mi jeszcze daleko. Musiałbym coś koło 200 000 pkt nawrzucać, a rekord ponad 2 mln jest w sferze marzeń!
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
gierka super ale jak wy robicie takie rekordy to nie wiem ;)

BoyLer [ tribunus plebis ]
Świetna gierka!

Regis [ ]
pedziwiatr --> Wpisz w golowej wyszukiwarce "cyrkam" to powinno Ci dwa watki znalezc. Ale nie przypominam sobie by ktos mial tam (procz mnie, oczywiscie ;) ) wiecej niz 6-8k
kun4 [ Konsul ]
orginalny pomysl
VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]
piekne, cudowne, porywajace :D:D:D
szkoda ze mi tak slabo idzie.... ledwo przekraczam 6000....
Zysio [ Konsul ]
1505 za pierwszym razem tuż po wstaniu z łóżka :P Ale papierków tyle na ziemi leży, że hoho :D

Da5id. [ Snufkin ]
Boskie, za pierwszym razem 2025 :)
pedziwiatr [ Pretorianin ]
He, dzis udało się 17220 wyciągnąć. Miałem swietną passę między 1500 a 15000 punktów, poczatek ikońcówka do bani. ale dobre i to :)

rosol007 [ Pretorianin ]
No gierka rzeczywiscie super. Mój rekord 8895:)
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
fajne, za pierwwszym 1098

OBZ [ Legionista ]
Jak na mój pierwszy raz to całkiem nieźle - 1760 pkt. :) Fajne to i wciąga :D

McClanesHungOver [ Konsul ]
Fajna muzyczka na końcu - jak ze starych gierek na NES'a.
mrEdDi [ ShoguN ]
zajefajnista gierka :D spoko mój wynik to jak narazie 990 :D ale musze się poprawić :D

okix [ Ze Francesco ]
Swietnie zrobione :D
1200 za pierwszym razem

Mc-Muza [ Konsul ]
NEW RECORD - 3120

cronotrigger [ Rape Me ]
ale glupie :D

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Całkiem, całkiem...
pedziwiatr [ Pretorianin ]
YeeeeeaaaaaaH!
20825 punktów najwyżej 7 na raz trafiałem, ale za to duzy % rzutów wchodził.
Dotychczas najlepsi byli:
BoyLer 19225
Regis 17450
Teraz ja, jak mi się wydaje, najwięcej z GOL-owców nawrzucałem.
pedziwiatr [ Pretorianin ]
Zapomniałem dowodu
...NathaN... [ The Godfather ]
Mój rekord to 12770
P.S. To jest mój 400. post
pedziwiatr [ Pretorianin ]
Dwa razy na dzień pykam w to. Jestem tutaj chwilowo rekordzistą. Ale sobie dziś sprawiłem dodatkowy prezent na święta!
35335
pedziwiatr [ Pretorianin ]
39090, nie chce mi sie screena wrzucać
halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]
Fajne, ale na dłuższą metę nudne :)

Laios [ Centurion ]
1496 :PPP niemogłem się powstrzymać :)
Świetna gra

Kicab [ ]
pobijcie to hehehhe
jak narazie jestem najleprzy >>>>>>>>>>>>>>
kowal24 [ Widzew Łódź ]
2255 nie jest chyba tak źle. Fajna gierka :)
LooreNz [ Konsul ]
za pierwszym razem 1800 punktów.....nie jest źle
pedziwiatr [ Pretorianin ]
66780
pedziwiatr [ Pretorianin ]
67425
Kicab->. Pokaż drugi wynik podobny, bo jak pomysleć to łatwo np. w photoshopie sobie dopisać jedną lub 2 cyfry...

Gul'dan [ Konsul ]
Super:)

fanfa [ Konsul ]
spox
Ksaiwer_PL [ Junior ]
Zajeb ale tylko 700 ale wrarto się pobawić
Dalamar [ Konsul ]
bylo tez tuz przed swietami :)
pedziwiatr [ Pretorianin ]
116745 i ręka nie wytrzymała:(

techman [ Konsul ]
Nie nawidzę tej gry:P Max ok. 600 punktów:P
viesiek [ hoo-doo ]
2195... wiecej nie dam rady :)

Mago8 [ Pretorianin ]
żeczywiście fajna gra

pedziwiatr [ Pretorianin ]
800 000 i czyste konto. Nie chce mi sie wiecej w to grać! Pobiłbym rekord ¶wiata ~2 000 000 gdybym tylko chciał....