GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Myszy: Logitech vs. Creative

18.12.2004
17:46
[1]

kun4 [ Konsul ]

Myszy: Logitech vs. Creative

Postanowilem sobie na swieta sprawic mysz, przeszukalem internet i praktycznie tylko creative i Logitech maja porzadne oferty. Mysle tu o:

CREATIVE Mouse Wireless Optical 5000

oraz

Logitech Cordless Optical Mouse OEM

tylko teraz ktora ?


18.12.2004
18:03
smile
[2]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

zapomniales o Microsofcie, ktorego myszy chociaz drogie i co by nie mowic o samej firmie, sa swietne jakosciowo. A myszy Creative-a to ja bym do czolowki nie zaliczal.

18.12.2004
18:11
[3]

TeadyBeeR [ Legend ]

Myszy produkuja tylko dwie firmy. Logitech i Microsoft. Kup jedna z nich i nie bedziesz narzekal.
A co do Creativa to kumpel kupil optyka i byl strasznie niedokladny. Czasami kursor latal gdzie chcial.
Ja na poczatku mialem Microsoftowa mysz z 2 przyciskami(ale za to juz profilowana, co bylo niespotykane w czasach gdy P75 byl nowoscia i high-endowym sprzetem), pozniej Logitecha kulkowekgo z 4 przyciskami i scrollem(dalej dziala) i teraz mam genialnego Logitecha MX510 i moge nim jezdzic po wszystkim a i tak kursor nie skoczy w niekontrolowany sposob.

18.12.2004
18:52
smile
[4]

n2n [ Pielgrzym ]

nie polecam tej myszy Creative'a, mam ja od roku i juz zaczyna mi sie "rozpadac", srebrna farba pokrywajaca mysz zaczyna schodzic a czarna czesc myszy znajdujaca sie z lewej strony zaczyna sie "odklejac"

18.12.2004
21:09
[5]

dubelek [ Junior ]

Logitech, Logitech i tylko Logitech, a przynajmniej dla mnie. Sprzęt robi rewelacyjny, co prawda do najtańszych nienależy, ale niezniszczalny [oczywiście podczas NORMALNEGO użytkowania, rzucanie o ściany pomijam] i dobrze wykonany. Sama w sobie mycha ładna [choć to kwestia gustu] i w rozsądnej cenie. Ja mam MXa 500 i jestem zadowolony bardzo.

18.12.2004
21:28
[6]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Ja mam taką zwykłą myszę optyczną Logitecha, bez żadnych zbędnych dupereli. 2 przyciski i grucha wystarczają mi jako graczowi. Po co Ci jakieś inne przyciski i udziwnienia. Kup sobie zwykłą, bo z autopsji to wynika, że i tak ludzie używają tylko te 2 przyciski i gruchę (scrolla)

18.12.2004
23:50
[7]

ntroot [ Chor��y ]

Creative nie umywa się do Logitecha. Wiem bo mam Creative wireless i Logitecha na kablu oba optyki. Creative jest wrażliwy na podłoże potrafi sam się poruszać :)

18.12.2004
23:59
[8]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Ja mam stareńkiego Microsoft Opticala i w ogóle po nim tych 6 lat nie widać. Działa jak złoto.

Z tych dwóch wymienionych tylko Logitech! Creative są z lekka tandetne - kumpel się pomęczył dwa miesiące i kupił Logitecha.

19.12.2004
00:03
[9]

skrzatman [ SkrZat ]

a co sądzicie o myszce
A4Tech Mysz Navigator Opto 518 (SWOP-80) Combo
mam zamiar ją kupić

19.12.2004
01:41
[10]

Vasago [ spamer ]

skrzatman-->Mam ta mysz. Wlasciwie to bezczelna kopia mx510,ale co mnie to obchodzi. Niech sie Logitech martwi. Mysz dobrze lezy w dloni. Jest precyzyjna. Optyka absolutnie sie nie gubi, niezaleznie od podloza. Dla mnie ma dwa minusy. Klawisze nr 4 i 5 (te na boku) maja troche za duzy skok i chodza zbyt twardo (w sumie bzdura) a 6 i 7 nie sa w pelni programowalne. Naciskasz nr 8 (a4tech nazwal ten klawisz "office switch") i dostajesz liste polecen jakie mozna im przypisac. Z kolei lista ta tworzona jest w glownym menu myszy. Zdecydowanie polecam. Za to cene nie kupisz nic lepszego.

19.12.2004
01:54
[11]

blood [ Killing Is My Business ]

jeszcze raz logitech .... mam mx 500 + steelpada 3s ... cudownie jest

19.12.2004
02:53
[12]

rg [ Zbok Leśny ]

crative i logitech to niesprawiedliwe porownanie... to jakbys porownywal osiagi porsche 911 z fordem fiesta...


jedyne, ktore wg. mnie moga konkurowac z logitechiem sa MS (przynajmniej mychy robia dobre) i ew. jakis razor.

19.12.2004
09:02
[13]

flame [ Generaďż˝ ]

W tej chwili liczą się tylko trzy produkty: IE 4.0,Mx310,Mx510.

19.12.2004
09:48
[14]

kun4 [ Konsul ]

OK, zamoiwilem juz Logitecha, Dzieki wszystkim za rade

19.12.2004
10:08
smile
[15]

Misiak [ Pluszak ]

Logitech, logitech logitech, kocham to cudo.

Mam wlasnie pod reka m-s35, te 4 lata to nic, troche tylko napis sie zatarl, na drugim kompie mam opticala tez logitecha, tego oem za 60 zl (nie pamietam nazwy) to, to i to, wymiata :)
Tak samo klawiatury, mam pod placami wlasnie jakas stara standartowa win 95,- chodzi twardo, nie ergonomiczna etc, a nawet w najtanszym logitechu full wypas, jakos pewna i przetestowana (rzucanie w sciane tez wytrzymuje, nawet ryski) :PP

Pozdrowienia

19.12.2004
10:22
[16]

Kijano [ Konsul ]

A czy Logitech MX 700 to dobra mysz ?

19.12.2004
10:26
[17]

TeadyBeeR [ Legend ]

Logitech nie robi zlych myszy.

19.12.2004
10:37
[18]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Kijano --> dobra, ale MX1000 lepsza :)

19.12.2004
10:43
[19]

kun4 [ Konsul ]

Kijano => to jest podobno Jagura wsród myszy

21.12.2004
17:49
[20]

gulper99 [ Legionista ]

Creative to glośniki a jak myszy to tylko Logitech ;))

21.12.2004
21:38
[21]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Kijano --> Bardzo dobra. Choć niektórym może ciężar przeszkadzać.

09.01.2005
11:45
[22]

Thrud [ Pretorianin ]

ja mam crativa 3000 i zajebiscie mi sie gra w counter strike rece macie zabardzo rozdygotane od trzpania paly
mi tam ta myszk zjebiscie odpowiad tania i brdzo dobra :p

09.01.2005
12:11
[23]

milanista [ Centurion ]

ja od niedawna mam mx310 i jest dobry, ale żeby sie zachwycać? ja nie zauważyłem zwiekszonej precyzji w porównaniu z kulkowym a4techem za 15 złotych, ale może to dlatego że nie gram w fpsy. może chociaż okaże sie wytrzymała i nie będe musiał co rok kupować nowej myszki

09.01.2005
12:14
smile
[24]

ronn [ moralizator ]

Mam myszke Creative i na moje /* skromne */ potrzeby w zupenosci wystarcza. Nie jestem myszofilem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.