GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Deluxe Ski Jump 3

17.12.2004
21:26
[1]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Deluxe Ski Jump 3

Witam. Mam pewne pytanko dotyczące w.w. gry. Otóż da się ustawić jakoś w opcjach by nie oglądać skoków komputera? Bo na dłuższą metę staje się to trochę żenujące. Nie moge tego nigdzie znaleść, dlatego tutaj zwracam się o pomoc. Z góry dzięki. Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

17.12.2004
21:48
[2]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

^uP

17.12.2004
22:02
[3]

~Kaps~ [ Centurion ]

taa no niestety mam ten sam problem ale obawiam sie ze sie nie da tego ustawic ja gram narazie sam ze sobą tzn poprawiam rekordy.moze wyjdzie jakis patch z tym albo latka ale watpie.

17.12.2004
22:07
[4]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

No nieeeee....no to producenci spalili na całej mecie. Ale się zawiodłem...a już mi się ta gra zaczęła podobać:(

17.12.2004
22:14
[5]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

A skąd tą giere zassać? :>

17.12.2004
22:26
[6]

FAZZI [ Pretorianin ]

Juz jest od jakiegos czasu nowa wersja poprawiajaca kilka bledow a w tym dodajac mozliwosc wyloczenia skokow przeciwnikow.

17.12.2004
22:27
[7]

~Kaps~ [ Centurion ]

poszukaj tu jest gdzies demo potem wystarczy magiczna rejestracja i pelna wersja gry jest =)

23.12.2004
10:52
[8]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Tyle że stary kod nie działa. Gwint kanada.

23.12.2004
11:02
[9]

FAZZI [ Pretorianin ]

elemeledudek --> da sie zrobic zeby dzialal ;)

23.12.2004
11:43
smile
[10]

Mc-Muza [ Konsul ]

A da sie zrobic pełną wersje bez wydawania 40 zł na rejestracje ???

23.12.2004
11:44
smile
[11]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Nie żeby mnie to interesowało, nie nie nie, w ogóle i w żadnym wypadku, ale jak to zrobić??

23.12.2004
11:49
smile
[12]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

Karl_o------> mam ten sam problem to jest zenujace ogladac tyle tych skoków...
Fazzi--------> a skąd mozna zassac ta nowa wersje?????

23.12.2004
12:06
[13]

Ginter !!!! [ Major ]

nieeee mmmmmmmmożżżżżżżnnnnnaaa

23.12.2004
12:13
[14]

guzol [ LEXUS ]

Tak więc:

Rozwiązanie powyzszego problemu, jest prostsze niz sie wydaje, tzn. ściagamy najnowsza wersje DSJ3(v.11). Po uruchomieniu cieszymy się najnowsza wersją gry, jak i mozliwoscia nie ogladania skaczacych przeciwników. DSJ3.11 sciagamy z oficjalnej strony produktu(www.mediamond.fi)

Pozdrawiam.

23.12.2004
12:13
smile
[15]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

W wersji 3.xx nie da się wyłączyć (nie pamiętam dokładnie jaka to była wersja). Musicie mieć najnowszą wersję, która ma mniej bugów - w niej da się wyłączyć skoki przeciwnika.

23.12.2004
12:15
smile
[16]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Sorry za post powyżej, nie czytałem całego tematu :/ Sposób na rejestrację jest, ale chyba na tym forum nie można podawać takich rzeczy.

23.12.2004
12:21
smile
[17]

mrEdDi [ ShoguN ]

hehe a juz jest pełna wersja DSJ'ota 3 bo ja widzialenm tylko beta w necie a jak jest pełna zapodajcie linka żeby zasiorbać":D

23.12.2004
12:33
[18]

Mc-Muza [ Konsul ]

mrEdDi - za pełna trzeba zapłacić 40 zł ;]

23.12.2004
12:40
smile
[19]

Mc-Muza [ Konsul ]

SORKI zże sie potarzam -*=JEST COS TAKIEGO JAK DO DSJ3 ???=*- który udostempnia wszystkei skocznie i zawodników.

23.12.2004
12:44
smile
[20]

mrEdDi [ ShoguN ]

to musi być jakiś do tego żeby nie trzeba było płacić

05.01.2005
14:24
[21]

art.pl [ Konsul ]

a moze ktos powie jak sie skacze bo sie ciaglw wywracam a skoko to raczej spadek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.