GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośby i pytania do Admina (stary)

15.12.2004
08:24
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Prośby i pytania do Admina (stary)

Przeczytaj uważnie zanim wpiszesz się do tego wątku:
- prośby o zmianę stopnia proszę wpisywać w wątku „Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia”
- uwagi dotyczące działania innych niż forum serwisów GRY-OnLine proszę kierować na emaila [email protected]
- Ludzie posiadający abonamenty uzyskają pomoc pisząc na emaila podanego w Strefie Premium
- W sprawach reklamacji SMSowych piszcie na [email protected]
- Kontakt z adminem forum [email protected] z dopiskiem w temacie "w sprawie forum dyskusyjnego"
- W tym wątku nie dyskutuje się z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum, w tym wątku rozmawia się tylko z prefektami i moderatorami.
- W tym wątku nie żartujemy, nie dowcipkujemy, nie piszemy bez sensu
- wątki i posty edytujemy sobie sami
- moderatorzy nie usuwają błędnych wątków i postów na życzenie czytelników, do tego służy opcja edytuj post.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-01-03 10:53:29

15.12.2004
22:21
smile
[2]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ręce opadają....

15.12.2004
22:35
smile
[3]

okix [ Ze Francesco ]


Jak dlugo mam czekac na zmiane stopnia?(zwykle pytanie, nie narzucam sie) :D

15.12.2004
23:32
smile
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

koleś widać chce zasypać ludzi SPAMEM... Uważam ze to ŹLE.

A co bedzie z wątkiem, zależy już tylko od admina :)

16.12.2004
08:02
[5]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Proszę o usunięcie wątku z lnka, 2 minuty wcześniej pojawił się już taki sam...

16.12.2004
16:22
[6]

ksips [ Generaďż˝ ]

Soul kiedy wyniki konkursow skoki narciarskie i extra klasyka?

16.12.2004
17:02
[7]

okix [ Ze Francesco ]


Bardzo prosze o usuniecie watku. Nie chce zasmiecac forum. przez przypadek 2x zalozylem

16.12.2004
18:35
smile
[8]

Da5id. [ Snufkin ]

Prosze o usunięcie wątku:
https://forum.gracza.pl/s043.asp?ID=3113188&N=1

Powód - kilka minut wcześniej powstał taki sam :)

16.12.2004
19:50
smile
[9]

steward [ Legia Warszawa ]

Piractwo? Do kasacji

16.12.2004
20:16
[10]

eJay [ Gladiator ]


Prosze o skasowanie tego watku, ale bez odjecia punkto w rankingu:) User ten chyba sie zapomnial:) Stara czesc nie przekroczyla jeszcze 30 postow:)

16.12.2004
20:21
smile
[11]

piokos [ ]

Czy stopnie [spamer] i [ignoruj mnie] są dalej przyznawane?
Jeśli nie to dlaczego?

16.12.2004
21:20
[12]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Myśę, że kolega hola' przesadza, w prawie co drugim poście padają wulgaryzmy, kolega założył wątek bo myślał, że cały świat będzie smutny razem z nim...

P.S. Proponuję jakiś tygodniowy banik dla kolegi hola' ... dla nauczki

16.12.2004
21:21
smile
[13]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Soulcatcher ----> Wiem, że Premium to kategoria nie moderowana, ale czy mógłbyś usunąc ten wątek ? Nie potrzebnie się to już rozwija. Bardzo proszę, bo zaczynają sie na mnie prowokacje, ośmieszania, a tego nie chciałem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-16 21:25:46]

16.12.2004
21:24
smile
[14]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Linka nie dodało

17.12.2004
14:29
[15]

snopek9 [ Legend ]


Prosze o skasowanie czesci moich postow z tego watku poniewaz zrobił sie dubel.
Mialem problem z netem kliknolem kilka razy w opublikuj a ze post nie chcial sie zrobic to myslalem ze wszystko jest ok..Jak sie okazalo nie jest ..

17.12.2004
19:48
smile
[16]

steward [ Legia Warszawa ]

Mam pytanie Soulcatcher dlaczego nie mogę przesłać obrazka ? Przez to stoją aż 3 posty... :/ wysyłałem z rozszezeniem .jpg o małej rozdzielczości [zmniejszałem] i ciągle nie wchodziły :/ proszę o skasowanie moich postów z tego tematu :/

18.12.2004
00:25
[17]

Ines [ Ines ]

DO kasacji.

18.12.2004
00:41
smile
[18]

Heart Beat [ Pretorianin ]

Dlaczego GOLas Jogurt Truskawkowy nadal ma ranking -1 skoro parę dni temu w pewnym wątku napisał "spierdalaj"?

18.12.2004
00:56
[19]

Soulcatcher [ Prefekt ]

steward ---> zmiejsz jego rozmiar w kB

Heart Beat ---> ty teraz też napisałeś "spierdalaj" i nie zmniejszono ci rankingu

18.12.2004
00:58
smile
[20]

Heart Beat [ Pretorianin ]

Soulcatcher --> No jeśli tak będziesz się rozdrabniał, to ja dziękuję, ale wolę postać... Chciałem tylko zwrócić uwagę, a zacytowałem ów wyrażenie, bo pzrecież post został skasowany.

18.12.2004
01:58
[21]

gereg [ zajebisty stopień ]


Soul - czy cos juz wiadomo na temat autora 3 milionowego posta? ;-)

18.12.2004
11:03
smile
[22]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

A co się stanie jak Soulcatcher będzie autorem tego posta? Jaka jest wtedy procedura?

18.12.2004
11:52
[23]

bone_man [ Powered by ATI ]

Genialny watek...

18.12.2004
12:03
smile
[24]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Gooz --- > Co Ty tak sie burzysz o te bluzgi, wczesniej tyczylo sie to mnie, ale jak nazwales prefekta pajacem i rzucales kurwami jak ostatnio dostales bana to bylo dobrze tak ?




ps Dajcie makremowi bana za ten watek

18.12.2004
12:05
[25]

Metam [ Pretorianin ]

Prosze o natychmiastowe usuniecie tego watku sa w nim umieszczane zdjecia pornograficzne przez uzytkownika makrem i przy okazji prosze rowniez o usuniecie mu konta :P

18.12.2004
12:16
smile
[26]

Torn [ Merces Letifer ]

Soul - pokasuj tapetki wrzucone ponad normę w konkursie "tapetkowym" i jeszcze zobacz na link do warunków konkursu - u mnie jest licznik mediainter i strona się nie wczytuje (przez co nie wiedziałem, że konkurs został przedłużony :/).

18.12.2004
12:26
smile
[27]

matisf [ X ]

jak wyzej

18.12.2004
12:51
[28]

ksips [ Generaďż˝ ]

Soul czemu nie ma jeszcze konkursu co tygodniowego(dla abonamentow mayclub)?

18.12.2004
16:17
smile
[29]

Heart Beat [ Pretorianin ]

mortan_battlehammer --> No właśnie... Zachowywałem sie nieodpowiednio i zostałem za to ukarany (słusznie), więc domagam się by wszystkich traktowano tak samo za te same przewinienia. Proste, prawda?

19.12.2004
13:01
smile
[30]

Betto [ Pretorianin ]


Mam pytanie: kiedy strony federacji będą dzaiłały normalnie?

19.12.2004
13:20
[31]

Elum [ Generaďż˝ ]

No właśnie. U mnie z "Federacją" też dzisiaj kiepsko :/

19.12.2004
17:05
smile
[32]

fifalk [ fifalkowiec ]

czy mozna by juz odwiesic watek o swiatecznym konkursie - 1 czesc? chyba juz niepotrzebnie jest podwieszona, skoro jest drugi watek - kontynuacja...

19.12.2004
17:05
[33]

fifalk [ fifalkowiec ]

*moznaby oczywiscie. sry za orta i 2 post.

19.12.2004
17:47
smile
[34]

pXXq [ Pretorianin ]

mam pewne pytanie...dlaczego mam -4 punkty na rankingu??

19.12.2004
17:49
[35]

HopkinZ [ Senator ]

pXXq---->
ponieważ napisałeś cztery posty w wątku, który został skasowany (ze względu na faq). Tym samym twoje posty też zostały skasowane, a ty masz ranking mniejszy o 4 punkty.

19.12.2004
17:51
smile
[36]

pXXq [ Pretorianin ]

a co ja mam do tego że post został skasowany...przeze mnie chyba nie został

19.12.2004
17:52
[37]

Arxel [ SperMan ]


a czemu ja mam -1?? przed chwila mialem 1 a tu nagle patrze -1
jak co to bylem na watku o bittorrentach i tam moj post zostal skasowany a ja nic nie podawalem(screeny, linki) nic a nic
prosze o wyjasnienie

19.12.2004
17:53
[38]

HopkinZ [ Senator ]

pXXq--->
głupie wątki są kasowane a ich autorzy otrzymują minusowe punkty do rankingu. JAsne,. twoje posty teoretycznie nie łamamły jakoś otwarcie faq ale liczy się sam fakt, że te posty były w takim wątku. Takie rozwiązanie ma na celu większą restrykcję na GOLu, no i teraz:

1) przeczytasz FAQ
2) nie będziesz się dopisywał do głupiego wątku, tym samym nie będziesz go podnosił na top forum, tym samym będzie mniej głupich wątków.

19.12.2004
17:54
smile
[39]

bG.Spook- [ Pretorianin ]

Czy istnieje mozliwosc nieznacznej zmiany mojego nicku ? Konkretnie z "bG.Spook-" na "Spo0k" Niby nic ale jednak :)

19.12.2004
17:56
smile
[40]

pXXq [ Pretorianin ]

HopkinZ -->
Cóż...dzieki za informacje

19.12.2004
18:12
[41]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Mam pytanie:

Czemu mój wątek poświęcony upadkowi "SuprNova" został skasowany? Nie był w zadnym wypadku poruszającym regulamin, ani razu nie wymieniłem prawdziwej nazwy strony, ani razu nie podałem linka, poprostu chciałem dac info ludziom, chcem wyjaśnień dlaczego tak się stało

Odpowiedź Admina: Nazwa strony pojawila sie w poscie. A informowanie piratow o tym, ze nie moga juz z tego zrodla krasc bedzie wlasnie w ten sposob karane.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-19 18:13:11

19.12.2004
18:15
[42]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Do admina-->

"Suprstrona" to jednak nie nazwa serwisu

Odpowiedź Admina: Nie zamierzam prowadzic dluzszej dyskusji. Nazwa tej strony (prawdziwa) pojawila sie w tresci posta a nie w tytule watku. To w zupelnosci wystarczy.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-19 18:15:48

19.12.2004
20:50
smile
[43]

matisf [ X ]

19.12.2004
20:54
[44]

Dalamar [ Konsul ]

to ciekawe - nie widze w regulaminie zadnego punktu zabraniajacego podawania nazwy / linka do strony na ktorej nic nie ma oprocz paru zdan nie lamiacych w zaden sposob polskiego prawa, obrazajacych czyjes uczucia etc. Nie ma jak wolnosc slowa

19.12.2004
20:56
smile
[45]

matisf [ X ]

Dalamar _> oco Ci chodzi

*wychodzi z wątku nie zauważony*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-19 21:03:45]

19.12.2004
21:01
smile
[46]

stanson_ [ sta-N-son ]

Nie podoba mi się decyzja Admina.

Były tysiące wątków na ten temat, kiedy wspomniana strona miała problemy techniczne i jakoś nikt nie reagował w ten sposób. Poza tym zapewne powstanie sporo kolejnych wątków tego typu.

Odpowiedź Admina: Ta zasada zostala zlamana: nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym. Kazdy taki watek, ktory zostanie zauwazony bedzie kasowany a Ci, ktorzy sie dopisali dostana ujemne punkty do rankingu

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-19 21:12:54

19.12.2004
21:02
[47]

Dalamar [ Konsul ]

Admin szybko dziala, wolno mysli :/

19.12.2004
21:09
[48]

Dalamar [ Konsul ]

To znaczy - rozumiem usuniecie watku postu etc - admin nie musi sie tlumaczyc i robi co chce. -

-1 punkt za każdy usunięty post który złamał poniższe Zasady Korzystania z Forum Dyskusyjnego

Szkoda tylko ze ten watek nie lamal zadnej Zasady Korzystania (chyba ze osleplem albo nie umiem czytac ze zrozumieniem), tylko nie podobal sie adminowi. Po co pisac takie rzeczy w regulaminie, skoro jak widac sa i inne okazje do utracenia punktow rankingowych

19.12.2004
21:10
[49]

gereg [ zajebisty stopień ]


Soul - moge prosic o odpowiedz?

19.12.2004
21:16
[50]

stanson_ [ sta-N-son ]

Admin --> ale ten post nie naruszył polskiego prawa... :-) Póki co jeszcze nikomu nie udało się udowodnić, że strona, która jest tematem tej dyskusji propaguje piractwo i jest nielegalna !! !! !!

Odpowiedź Admina: A wystawiane na niej torrenty sa w stu procentach legalne? Jezeli ktos da linka do strony z legalnymi torrentami (np. oprogramowaniem freeware) to taki watek/post nie zostanie skasowany. Forum nie jest sadem i nie bedziemy rozstrzygac czy lamie to polskie/miedzynarodowe prawo czy nie. Takie watki beda natomiast kasowane.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-19 21:18:36

19.12.2004
21:19
smile
[51]

Dalamar [ Konsul ]

Szkoda tylko ze na tych stronach nie ma ZADNYCH torrentow - moze trzeba bylo najpierw sprawdzic?

Odpowiedź Admina: Temat uwazam za zamkniety. Prosze nie dopisywac sie / nie zakladac takich watkow i nie bedzie podobnych problemow.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-19 21:19:41

19.12.2004
21:23
[52]

stanson_ [ sta-N-son ]

OK, już się nie będę kłócił. Wasze Forum - Wasza decyzja.

Sądzę jednak, że wystarczające byłoby usunięcie adresów stron do torrenrtów z postów, zapowiadała się ciekawa dyskusja.

A tak BTW: skoro te strony zakończyły żywot, to po co kasować posty ich dotyczące? :-P

19.12.2004
21:25
[53]

Dalamar [ Konsul ]

Brawo temat zamkniety - pozwole sobie wkleic zrodlo strony, do ktorej dalem linka

<html>
<body>
<h1>Good-bye</h1>
Thanks to all users, uploaders, mods and donors for helping create the best torrent site on the net, but this is where the road ends for us.
</body>
</html>

Faktycznie, mocno podejrzane. Gratulacje. Zglaszam sie do admina po kare, prosze skasowac ten post to lamie regulamin forum i poprosze - 36 pkt za recydywe.

19.12.2004
21:48
[54]

Heart Beat [ Pretorianin ]

To jeszcze ja wcisnę swoje 5 groszy do sprawy o torrentach. Skoro tak bardzo przeszkadzał Wam wątek będący tematem tejże dyskusji, to w jaki sposób wytłumaczycie się z faktu, iż na łamach tegoż forum macie już 11 część seryjnego wątku o BitTorrencie. Przecież to oczywiste, o czym ów seria traktuje... I to Wam już nie przeszkadza? Bardzo dziwne...

Odpowiedź Admina: Seryjny watek o BitTorrencie jest dokladnie i czesto badany. Wszystkie posty powiazane z szerzeniem piractwa sa z niego kasowane.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-19 21:50:21

19.12.2004
21:50
smile
[55]

stanson_ [ sta-N-son ]

no właśnie... :-)

19.12.2004
22:43
[56]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Witam!
Prosze o skasowanie mego flooda o treści "zUPuje wątek i skromnie zaczęce ponownie do udzielenia odpowidzi na moje pytanka :D" w temacie - Jaki telefon wybrac ??

Nie wiem czemu ale jak kliknąłem na Opublikuj to okno z napisana wiadomościa mi się nie zamknęła, dlatego wziąłem drugi raz powtórzyłem czynność i to samo. Pomyślałem, że cos jestpodejrza to odswierzyłem wąteki zobaczyełm te dwa 'buraczki' ;) :D :P

PS. dopiszcie sie drodzy Moderatorzy albo osoby odwiedzające owy wątek do tamtego (vel wskazanego w linku na dole przeze mnie :D)

Dzięków z góry

20.12.2004
07:54
[57]

Glavi [ Pretorianin ]

Soul --> z niewiadomych mi powodów "zniknął" mój wątek dotyczący stron pisanych w php (tytuł: pomoc z PHP potrzeba (lub coś w tym stylu))
Czy mółbym się dowiedziec dlaczego ??

POzdrawiam

20.12.2004
08:54
[58]

elessar89 [ Pretorianin ]

Soul -> Dlaczego wyszukiwarka obsługuje frazy o minimum trzech znakach?
Gdy wpisuję "U2", muszę dodawać spację...
Wiem - to detal.

20.12.2004
13:44
smile
[59]

S1KoR© [ alkoholik ]

ja chcialbym sie zapytac kiedy mi zmienicie stopien na ten ktory prosilem w watku z 1-wszego grudnia ?chcialbym zaznaczyc ze mamy dzis 20 a ponoc co 2 tygodnie sie to zmienia....

20.12.2004
15:34
smile
[60]

Rah V. Gelert [ Generaďż˝ ]

https://www.gry-online.pl/cm/cm_s043.asp?ID=3105103&N=1

Mozna cos panu wierzbieCm na uspokojenie zaaplikowac ?

20.12.2004
16:07
[61]

Jake [ R.I.P. ]

Wątek do kasacji... Dlaczego? Dajmy na to chociarzby to wypowiedzenie zakładającej:
"13:26
kajojinka_22 [ Centurion ]

kuzi2-->skad wiesz ze kajojinka_"22"musi byc wiekeim??

:D :D :D :D :D:D :D : D :D :D

moj bart jest glupi hahahahahhai wlasnie odok mnie stoi:D :D"

20.12.2004
21:45
[62]

stanson_ [ sta-N-son ]

A ja "pojadę z innej beczki" --> moim zdaniem system przyznawania punktów jest niedopracowany. Dopisałem się do kilku zupełnie normalnych wątków ostatnio, po mnie kilkanaście postów dalej dopisał się jakiś debil, przez którego wątek został skasowany (oczywiście słusznie, nie przeczę). Pytanie tylko, czemu ja na tym straciłem punkty...

Proponuję pokombinować z innym rozwiązaniem...

20.12.2004
21:51
[63]

HopkinZ [ Senator ]

stanson --->
imo, jeżeli wątek jest normalny a ktos napisze w nim głupi post to jedynie post jest kasowany, a nie cały wątek. Wtedy nie ucierpisz na tym. A jeżlei wątek jest denny, a mimo to ludzie się wpisują to wtedy admini "upominają" odjęciem punktów wszystkim.

21.12.2004
08:22
[64]

Glavi [ Pretorianin ]

Soul --> błąd w poprzednim poście, to komputer mi wariował. Wątek jest, sorki

POzdrawiam

21.12.2004
14:53
[65]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

W tym wątku, koleś o ksywce "nie podaleś" daje pornograficzne zdjęcie mikołaja

21.12.2004
16:07
smile
[66]

matisf [ X ]

o_O

21.12.2004
16:35
smile
[67]

matisf [ X ]

21.12.2004
16:37
[68]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Popieram Matisfa :)

21.12.2004
16:48
smile
[69]

MAROLL [ Legend ]

Kasacja chodzi mi o ostatnie dwa posty o wiecie czym:(

21.12.2004
16:50
[70]

MAROLL [ Legend ]

te posty z 15:56 i 16:37 dla jasnosci

21.12.2004
19:48
[71]

zandarus [ Generaďż˝ ]

Uprzjmie proszę o "wykasowanie" czystego pola z mojego postu z 19:39. NIeładnie to wyglada. No i nie wiem z jakiej przyczyny rozjechał sie tak mój post???
Z góry dziekuję.

21.12.2004
19:50
smile
[72]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

i nie potrzebnie się dopisywałem....

21.12.2004
20:48
[73]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Przez przypadek wyslalem post nie tam, gdzie miałem taki zamiar, dlatego prosze moja wypowiedx nt. dysk wykasowac.
Dziekuje slicznie z góry ;)

21.12.2004
20:54
smile
[74]

stanson_ [ sta-N-son ]

A ja ponawiam swoje pytanie: czy nie byłoby warto jakoś zmienić system przyznawania i [w szczególności] odbierania GOLi? Parę razy zdarzyła mi się taka sytuacja, że dopisałem się do całkiem inteligentnego wątku, toczyła się ciekawa dyskusja, po czym nagle wtargnął jakiś matoł, przez którego wypowiedzi wątek musiał być skasowany. A Ci, (między in. ja), którzy sobie wcześniej spokojnie dyskutowali - oberwali...

21.12.2004
20:56
[75]

>Luzer< [ Music Addict ]

To nie są gole tylko ranking, ale zgadzam sie

21.12.2004
21:00
smile
[76]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

O_o dzieków za szybką reakcję :D
To jesze przy okazji prosilbym o naprawienie linku odnośnie warunków Świątecznego Konkursu ERA

21.12.2004
21:25
[77]

stanson_ [ sta-N-son ]

>Luzer< --> dzieki za poprawkę, pokrzaczyło mi się :)

22.12.2004
10:23
smile
[78]

matisf [ X ]

Cofam pytanie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-22 11:19:24]

22.12.2004
15:31
smile
[79]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]


pirat dvd

22.12.2004
16:14
[80]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Mamy sieć, taką sobie. Akurat tak się złożyło, że w kilku z kolegami mamy własne konta tutaj, każdy sobie pisze, mamy jeden wspólny IP.

Mam takie pytanie:
Czy jak będziemy w kilku odpowiadać, to czy odopowiedź jedengo z nas nie skasuje odpowiedzi drugiego?

22.12.2004
16:16
[81]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

[EDIT]
Chodzi mi o "Plebiscyt na Najpopularniejszą Grę Roku 2004"

22.12.2004
16:25
smile
[82]

matisf [ X ]

dołączam sie do pytania Milka ?

22.12.2004
18:16
smile
[83]

K@io [ Legionista ]

przeczytalem jakies info na www.thematrixonline.com i byl tam jakis watek o polakach i bardzo chcialbym wiedziec o co chodzi.

22.12.2004
19:01
smile
[84]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

22.12.2004
19:24
[85]

Coy2K [ Veteran ]

zawsze sie znajdzie jakis przypał ...

22.12.2004
19:31
[86]

bone_man [ Powered by ATI ]


22.12.2004
19:31
[87]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Za dużo się napił gość...

22.12.2004
19:31
[88]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


bone_man ---> To jest dowcip. Jest w kategorii dowcipy :P

22.12.2004
19:34
[89]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

głupi dowcip

22.12.2004
20:38
smile
[90]

Ines [ Ines ]

Moze by tak mozna juz "odwiesic" czesc pierwsza watku Świąteczny Konkurs ERA, skoro macie juz czesc druga?

22.12.2004
21:34
[91]

bone_man [ Powered by ATI ]

Mozna cos zrobic z tym panem?
Notorycznie zaklada watki o tych badziewnych dlugopisach.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3135218&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3135202&N=1

22.12.2004
21:48
[92]

Mnieteq [ SimRacer ]

ja też chciałbym o tych długopisach - gosciu jest normalnie beszczelny...

22.12.2004
22:06
smile
[93]

nie podales [ Pretorianin ]

Chłopak zle trafil

22.12.2004
22:16
smile
[94]

Api15 [ Konsul ]

sorry że głupio pytam ale jak mozna wykasować wątek bo nie chcąco mi się dwa zrobiły

22.12.2004
22:18
[95]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Api15 ---> Nie przejmuj się. Taka drobna pomyłka nie ma znaczenia.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-22 22:17:25]

23.12.2004
14:11
smile
[96]

piokos [ ]

w tym wątku hola obraża golowiczów a mi po punktach jedziecie ??? dziwne zwyczaje.

23.12.2004
16:00
smile
[97]

soze [ sick off it all ]

przesadzil.....


""Kur*a ja pier**** do wszystkich takich juniorów : IDZCIE SIĘ JEBA* Z PSEM A NIE ŚMIECIE FORUM DO KUR*Y JĘDZY ufff odrazu lżej""

23.12.2004
16:02
smile
[98]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Życze Wam drodzy Admini i Moderatorzy wieeeelu prezentów pod choinke --->

23.12.2004
16:12
[99]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Soul-- mógłbyś na święta podarować Holi ten wybryk na forum

23.12.2004
16:23
smile
[100]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

.a

23.12.2004
16:34
smile
[101]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]


A w ramach swiątecznego spamowania :
Składam życzenia wesołych świąt i wsiego najlepszego .

23.12.2004
16:56
smile
[102]

lez [ Konsul ]


wedlug mnie do kasacji

23.12.2004
20:43
[103]

ultiva2 [ Konsul ]

Mam problem z konkursem Gra na medal. Otóż chodzi o to ,że nie mogę się tam w ogóle zalogować. Posiadam abonament GolMax i tu loguję się bez problemów, a na stronie https://www.granamedal.pl/glosowanie.asp nie mogę się zalogować czy to używając firefoxa czy IE 6? Na tamtejszym forum też nie mogę dodać żadnego posta.
Używam tego samego loginu i hasła co tu. O co chodzi?

23.12.2004
21:58
smile
[104]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

kolega czegoś szuka?

Moze bana :>

23.12.2004
22:00
smile
[105]

stanson_ [ sta-N-son ]

bym mu z chęcią coś "przyjemnego" odpisał, ale wiem, że zaraz to skasujecie, a nie chce miec -1 :-)

23.12.2004
22:08
[106]

stanson_ [ sta-N-son ]

kolejny, któremu bym z chęcią odpisał.

Ale nie chce być "ujemny" :-)

23.12.2004
22:09
[107]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

komentarz zbedny...

23.12.2004
22:10
[108]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Nastepny piracik

Tylko nie dajcie minusa drugiemu osobnikowi :>

23.12.2004
22:13
[109]

stanson_ [ sta-N-son ]

DiabloManiak -> ten co odpisał już dostał minusa, dlatego trzeba uważać.

Parę razy odpisałem debilom i mam za to piękny ranking...

Napisałem kilka postów w tej sprawie, ale pozostały bez odpowiedzi...

23.12.2004
22:21
[110]

stanson_ [ sta-N-son ]

czy nie byłoby warto jakoś zmienić system przyznawania i [w szczególności] odbierania GOLi? Parę razy zdarzyła mi się taka sytuacja, że dopisałem się do całkiem inteligentnego wątku, toczyła się ciekawa dyskusja, po czym nagle wtargnął jakiś matoł, przez którego wypowiedzi wątek musiał być skasowany. A Ci, (między in. ja), którzy sobie wcześniej spokojnie dyskutowali - oberwali...

Uprzejmie proszę o odp.

23.12.2004
22:22
[111]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Statnson -> nie zawsze tracisz punkty za skasowane posty kilka mi skasowali a ranking się nie zmniejszył :>

23.12.2004
23:37
[112]

gofer [ ]

Donoszę sam na siebie :)))

Joke, po prostu chciałem się zapytać, czy wątek nie łamie regulaminu? Jeśli tak, to ok, wyedytuję, albo wykasujcie, rozumiem, temat drażliwy...

[edit]
rozumiem, może jakaś odpowiedź moderatora? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-23 23:41:43]

24.12.2004
09:13
[113]

Arxel [ SperMan ]

ja by m prosil o skasowanie wszystkich moich postow ze wszystkich czesci Babble - za darmo z netu na stacjonarne
nie bede dawal linkow bo to prosto znalezc wystarczy wpisac babble
tzn podalbym ale teraz spiesze sie kupic prezenty
wiec prosze o wykasowanie jak najszybciej
aha tylko czy moglibyscie nie kasowac ostatniego postu w czesci 5
z goty thx

24.12.2004
10:12
smile
[114]

Ginter !!!! [ Major ]

chciałem sie spytac dlaczego nie dostałem +1 ranking na forum

24.12.2004
11:15
[115]

Trzepiskor [ SETH ]

Kasacja

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3140427&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3140428&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3140489&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3140488&N=1
wszystkie watki zalozone przez tego samego goscia na ten sam temat

24.12.2004
16:59
smile
[116]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Proszę o usunięcie tego wątku

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3141818&N=1

się rąbnąłem w numeracji :)

25.12.2004
11:05
[117]

HopkinZ [ Senator ]

To i ja złożę sargę, bo w tym wątku zaczyna się robić nieświąteczna atmosfera :D

25.12.2004
12:39
[118]

Trzepiskor [ SETH ]

Kasacja.

25.12.2004
18:25
[119]

iNfiNity! [ Senator ]

Pirat.

25.12.2004
18:26
smile
[120]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

głupek...

25.12.2004
23:29
smile
[121]

Mogur [ Konsul ]


Jestem okix...i mam pytanie...dlaczego nie moge sie zalogowac na moje konto??? pisze mi ze zle wpisuje login lub haslo, a przeciez nie moge sie pomylic jak od 1,5 roku caly czas to sam wpisuje.
Moze dostalem bana??

25.12.2004
23:49
[122]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

okix ---> może wyłącz caps lock'a ? Albo ktoś z twojej sieci dostał bana i na tobie też się to odbija...

ja dzisiaj miałem podobny przypadek do twojego, tylko z hasłem do GG... sie zesztresowałem niepotrzebinie... caps lock rozwiązał sprawę.

25.12.2004
23:53
smile
[123]

Marksman [ Promyk ]

okox - wyślij sobie hasło na maila... może miałeś włam... i ktoś pozmieniał, ale wtedy już go nie odzyskasz bo pewnie maila też zmienił... albo przestawiła Ci się klawiatura na niemiecką (jeśli masz XP - to się zdarza)

26.12.2004
00:01
[124]

>Luzer< [ Music Addict ]

A przypadkiem ban nie blokuje tylko pisania postów? Bo ja chyba sie logowalem na zablokowanej xwce

26.12.2004
00:05
smile
[125]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Luzer ---> nie wiem czy blokuje, bo jeszcze nigdy bana nie dostałem :] (co oczywiście nie oznacza ze proszę o niego :>)

okix ---> jeszcze jedno mi się nasuwa: może coś z ciasteczkami nie gra? wydelejtuj je i zobacz czy bedzie działać. :)

26.12.2004
00:07
[126]

Marksman [ Promyk ]

Kamyk - jak masz bana możesz się logować na takiej ksywce... sprawdzone...

26.12.2004
00:20
smile
[127]

Mogur [ Konsul ]

Wszystko wpisuje poprawnie...jak wpisalem maila zeby mi przyslali to dostalem wlasnie login i haslo do tego konta z ktorego pisze. Ja nawet nie wiedzialem ze mam 2 konta :P

26.12.2004
00:24
[128]

Marksman [ Promyk ]

okix - z tego wynika, że ktoś zmienił Ci maila i podprowadził konto...

26.12.2004
00:26
[129]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ksywka nie jest zbanowana... sprobuj moze uzyc opcji podeslania na maila zapomnianego hasla

26.12.2004
00:27
[130]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

poczekajmy na Soula.
Myślę ze teraz tylko on może tu pomóc.

26.12.2004
00:28
smile
[131]

Mogur [ Konsul ]

Ale admin moze sprawdzic z jakiego ip sie ktos logowal na moje konto i zobaczyc na jaki mail zostalo to zmienione...prawda?

26.12.2004
00:30
[132]

Lucky Luck [ Moderator ]

Napisz jakiego miałeś maila podanego w danych poprzedniej ksywki.

Takie rzeczy załatwiaj na maila.

26.12.2004
02:09
[133]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Ni moge zamieszczac obrazkow. Co jest grane?

26.12.2004
02:10
[134]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Obrazki to oczywiscie jpg.

26.12.2004
02:11
[135]

Dabster [ Byle do przodu... ]

No tak, zapomnialem opisac dokladniej. Podaje sciezke do obrazka, post zostaje opublikowany, ale obrazka i tak nie ma.

26.12.2004
09:49
[136]

Jake [ R.I.P. ]

Wątek nie na miejscu a przyajmniej nie w tej kategori... No i ludzie, NA ŚWIĘTA?

26.12.2004
09:53
[137]

goldenSo [ AnomaliA ]

Koleś ma jakieś problemy emocjonalne

26.12.2004
13:57
[138]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

moderatorzy nie usuwają błędnych wątków i postów na życzenie czytelników, do tego służy opcja edytuj post

wiem, ale jesli adminie masz dobra a nie przymuszona wole, to prosze skasuj powtarzajace sie moje posty z tegoz wątku:

26.12.2004
14:01
[139]

Fett [ Avatar ]

maciek_ssi to sie czasami zdarza i tak w oczy nie razi, znowu nie wymagaj przeciez od moderatorów wszystkiego. Oni by sie tutaj zesrali z nadmiaru roboty :) (sorry)

26.12.2004
14:22
smile
[140]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Mam pytanie:musiałem sie jeszcze raz zajestrowac bo pod tamtym nickiem"nie podales" nie moglem pisac zadnych postów i zadnych zakladac watkow bo cos takiego sie pojawialo:
Nieznany/Zakazany uzytkownik lub pomyliłeś sie podczas wpisywania hasla
Prosze o wyjasnienie tego
Z GORY THX

26.12.2004
14:29
[141]

stanson_ [ sta-N-son ]

dostałeś po prostu bana za jakąś głupote, którąś napisałeś. Zdarza się :-)

26.12.2004
14:45
smile
[142]

Heart Beat [ Pretorianin ]

Pytanie za 100 punktów. Idea z wizytówkami jest nadal rozwijana czy już poległa w gruzach?

26.12.2004
19:43
smile
[143]

volve16 [ Konsul ]

Kurcze, pierwszy raz chyba bede pisal tutaj na kogos i w dodatku zmieni mi sie fajna liczba postow(666), ale koles tam przesadza:

26.12.2004
20:06
[144]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Heart Beat ---> jest rozwijana, ale najpierw mamy inne ciekawe rzeczy

26.12.2004
20:18
[145]

Coy2K [ Veteran ]

mialem siedziec cicho, ale kolega WindowsXP dzisiaj juz przegina...caly dzien robi burdy, syf, obraza innych, a teraz nawet nazywa "cipa" ...

26.12.2004 | 19:31
WindowsXP [ Pretorianin ]

Jak można być taką cipą, żeby słowo, które znajduje się w temacie wątku wciąż pisać z rażącym błędem?!

26.12.2004
22:27
smile
[146]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Wasza stronka trochę mi szwankuje na kompie z PIII 800Mhz i Neostradą 128mb/s. Otóż podczas wklepywania posta, albo nowego wątku po jego włożeniu okno z edycją jego się nie zamyka. To prowadzi do tego że czasami po kilka razy tworzę ten sam post. Czy jest jakiś sposób naprawienia tego???

27.12.2004
10:15
smile
[147]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Moglibyście upomnieć Dziarmagę że forum CM to nie bazar ?

27.12.2004
10:42
[148]

Pvt. Creak [ Criav ]

MarcelZiom już chyba niewytrzymuje naszej obecności :P

27.12.2004
10:48
smile
[149]

Pvt. Creak [ Criav ]

Api troszkę rozjechał wątek :/ można by usunąć jego post?

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3148596&N=1

27.12.2004
14:36
smile
[150]

Gul'dan [ Konsul ]

IDIOT Alert

27.12.2004
18:06
[151]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Nie dość ze idiota to jeszcze pirat...

27.12.2004
18:08
[152]

eJay [ Gladiator ]


reklama innego serwisu o grach:

27.12.2004
18:15
[153]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Kolega loosers założył wątek, pouczyłem go trochę w nim, wątek poleciał a ja straciłem az 3 punkty w rankingu, co jest?

Odpowiedź Admina: Na przyszlosc proponuje nie dopisywac sie do watkow, przy ktorych jest duze prawdopodobienstwo, ze zostana skasowane.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-27 19:54:13

27.12.2004
20:19
[154]

goldenSo [ AnomaliA ]

wątek do usunięcie
powód : zostały założone takie 2

27.12.2004
21:49
smile
[155]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

może jakaś mała reprymenda dla juniorka?


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3152514&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3152460&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3152474&N=1

27.12.2004
23:31
[156]

Vebso [ Legionista ]

Ja bym się przyjrzał słownnictwu na tym wątku, bo coś o paniach spod latarnii i innych słychać:

27.12.2004 | 23:22
27.12.2004 | 23:07
27.12.2004 | 23:06
27.12.2004 | 22:09
27.12.2004 | 21:48

28.12.2004
07:14
[157]

goldenSo [ AnomaliA ]

Nawet jeśli zgodne z regulaminem to zła kategoria

28.12.2004
11:34
[158]

Garbizaur [ CLS ]

Kolejny śmieć... :-/

28.12.2004
15:35
[159]

gacek [ Litzmannstadt ]

Proszeo zmianę kategori na każdy temat, przez nieuwagę zaznaczyłęm niewłaściwą :(

28.12.2004
20:10
[160]

xanat0s [ Wind of Change ]

Prosi o linki do warezow...

28.12.2004
20:15
[161]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Teraz ja doniose na kogoś :)

Szukam spolszczenia do Pasjanasa :D

Gra wychodzi w wersji PL

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-28 20:15:51]

28.12.2004
21:05
[162]

goldenSo [ AnomaliA ]

Przemyślenia religijne ok , ale niejest to premium

28.12.2004
21:13
[163]

goldenSo [ AnomaliA ]

Zła kategoria

28.12.2004
22:13
smile
[164]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Piracik :>

29.12.2004
10:22
smile
[165]

Mogur [ Konsul ]

Jak dlugo mam czekac na odzyskanie mojego konta??
Napisalem juz maila zeby o wszystkim powiadomic Admina, dostalem tylko jedna odpowiedz i na tym sie sprawa zakonczyla. :(

okix

29.12.2004
20:03
smile
[166]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Prosimy o skasowanie nastepujacych watkow:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3162712&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3162635&N=1

29.12.2004
20:06
[167]

Rewolucjonista [ Konsul ]

Czy moglibyscie zrobic osobna kategorie dla quizów, albo kazaz wrzucic to do kategori 'dowcipy' albo 'z Inetu' ? Ostatnio dużo tego powstało i denerwują mnie (pewnie wielu innych tez) juz te watki i chialbym, zeby byly gdzies schowane.

29.12.2004
20:09
smile
[168]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Zdaje sobie sprawe, ze nia kasujecie blednych watkow, ale ja jedynie chcialem sie usprawiedliwic - bylo spore zamieszanie i nie chcacy zalozylem kolejny watek. A za jego usuniecie bylbym dozgonnie wdzieczny.

Takze Loonatykowi znowu nie odbija okres dojrzewania, a jedynie drobne niezgodności :]

29.12.2004
20:09
smile
[169]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

A i prosze o skasowanie jeszcze tego watku
Rewolucjonista--->Wlasnie przed chwila podalem aby skasowal admin

29.12.2004
20:16
[170]

Gul'dan [ Konsul ]

- moderatorzy nie usuwają błędnych wątków i postów na życzenie czytelników, do tego służy opcja edytuj post.

29.12.2004
20:18
[171]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Gul'dan-->Chyba wiem tylko ze zapomnialem napisac to co ^Loonatyk^

29.12.2004
20:24
[172]

Fett [ Avatar ]

ja mam takie skromne pytanko w żadnym stopniu nie przypomnajace prosby itd. .... :D Co trzeba zrobić żeby sobie zasłużyc na pogrubioną ksywke ?

29.12.2004
20:28
smile
[173]

Gul'dan [ Konsul ]

No właśnie. Wiele osób pomaga innym a tylko nieliczni mają pogrubiony. Dlaczego??

29.12.2004
20:28
[174]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Fett - 6000 postow miec trzeba :]

29.12.2004
20:34
[175]

Fett [ Avatar ]

Gul`dan - wiesz, tak patrze sobie ile ty postów nabijasz i już chyba wiem czemu te 6000 postów nie wystarcza

29.12.2004
21:22
[176]

Gul'dan [ Konsul ]

Fett-->Stary i co sie czepiasz??? Zajrzyj na watek BG tam znajdziesz odpowiedz na pytanie: Dlaczego on jest tak krótko na Forum i statsuje?

29.12.2004
22:57
smile
[177]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Czy już nie można "podwieszać" wybranych wątków, tak aby zawsze były pierwsze?

29.12.2004
23:16
[178]

Fett [ Avatar ]

Guldan nie czepiam sie

Viti - naturalnie że mozna, usun cookies, powinno pomoc

29.12.2004
23:21
[179]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

A ja mam pytanie z innej beczki: czy kiedykolwiek zostały zwrócone komuś odjęte punkty?

29.12.2004
23:35
[180]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Jogurt Truskawkowy --> Nie, nie jest to w ogole mozliwe :)

30.12.2004
12:02
[181]

Fett [ Avatar ]

mam taką prośbe. Mógłby ktoś poprawić część z 259 na 261 bo sie pomyliłem w kopiowaniu :)

30.12.2004
12:14
[182]

Fett [ Avatar ]

dziękuję ;)

30.12.2004
13:29
[183]

Rewolucjonista [ Konsul ]

...

30.12.2004
13:32
[184]

-=chudy=- [ ]

coś z tą użytkowniczką czas najwyższy zrobić...

30.12.2004
13:34
smile
[185]

leszo [ Mała Wojna ]

również proszę o interewencję w sprawie użytkownika z powyższech linków...

30.12.2004
17:18
smile
[186]

Marek z Lechem [ Konsul ]

HEY!
Dlaczego zostal usuniety moj watek? "heh...Nie wiem co o tym myslec..." (czy jakos tak), kategoria: z Inetu.

30.12.2004
17:46
[187]

Marksman [ Promyk ]


30.12.2004
18:13
smile
[188]

Marek z Lechem [ Konsul ]

No to moze inaczej:
Watek zaczynal sie odnosnikiem do strony www.milosierdzieboze.com zalozonej przez prowokatora, badz jakiegos oszoloma. Nie wiem, moze ktos z moderatorow uznal ze obraza to czyjes uczucia religijne, a moze po prostu ktorys z moderatorow stwierdzil ze nieodpowiednia jest nazwa, lub kategoria watku. Tak czy inaczej watek zostal usuniety po dwoch godzinach swojego istnienia i chcialbym znac powod, bo jesli nic nie stoi na przeszkodzie, to ja bym chetnie zalozyl nowy watek o tej samej tematyce. Najpierw prosilbym jednak o jakies wyjasnienie, nie chcialbym dostac bana za recydywe:).

30.12.2004
19:38
smile
[189]

Marek z Lechem [ Konsul ]

No super! Moglby ktos, dla przyzwoitosci zwyklej, odpowiedziec na pytanie...

30.12.2004
19:42
[190]

Peterrek [ 420 ]

Wycinek z regulaminu forum:

(..)- nie wolno poza kategorią Premium zakładać wątków poruszających w dowolnej formie tematykę religii, orientacji seksualnej(..)

Wydaje mi się, że to wszystko wyjaśnia.

30.12.2004
20:00
smile
[191]

Marek z Lechem [ Konsul ]

...........czyli..... jesli chce rozmawiac na pewne tematy...... to musze zaplacic..........Jeeezuu[oops! *wrzuca poslusznie dwa zlote do skarbonki*]

Dobra, dziex nie wypowiadam sie juz wiecej...

30.12.2004
20:09
[192]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


BANOWAC TAKICH JUNIORÓW!!!!!!!!!!!!!!!

30.12.2004
20:25
[193]

loczek82 [ Disco Bear ]

Proszę o skasowanie wątku

https://gry-online.pl/s043.asp?ID=3167811&N=1

Bez sensu rozmowa

30.12.2004
21:06
smile
[194]

Arxel [ SperMan ]

mam wykupione MayClub a nie moge wlaczyc kategorii erotyka - czemu?? prosze o szybka odp

30.12.2004
21:20
[195]

matisf [ X ]

A masz 18+?

30.12.2004
21:23
smile
[196]

techman [ Konsul ]

Mam pytanie: Mój drugi użytkownik-techi został chyba lekko zbanowany;] raczej mnie to dziwi, bo mam +19 w rankingu(2 pkt mi ktoś odjął.....) Nie robiłem niczego złego,a tu mi nagle piszę, ze uzytkownik nieznany/zakazany lub pomyliłeś się w wprowadzaniu hasła(niemoliwe, bo się logowałem parę razy;])
Help:)

30.12.2004
21:27
smile
[197]

Arxel [ SperMan ]


nie mam ale zaraz bede mial :DDDD

30.12.2004
22:32
[198]

goldenSo [ AnomaliA ]

Kiedy nastąpi zmiana rang na forum?
Ostatnia była na początku miesiąca o ile dobrze się orientuje

30.12.2004
23:26
[199]

Vebso [ Legionista ]

Niech ich ktoś zabije - stary i nieaktualny wątek podnoszą nic do tego nie wnosząc:

30.12.2004
23:33
smile
[200]

Fett [ Avatar ]

konfident jeden :P Nie wiem co CI przeszkadza ten watek, pośmiac się mozna jakas rozrywke wporwadza na forum

30.12.2004
23:38
[201]

Vebso [ Legionista ]

Fett - spójrz na datę pierwszego posta - autor i tak tego nie przeczyta

30.12.2004
23:42
[202]

Fett [ Avatar ]

ale się pośmiejemy. Pamietam jak ktoś chyba dwa lata temu podbił wątek z przed roku gdzie ktoś się żegnałz wszystkimi ze odchodiz. Nagle wszyscy sie po roku zaczęli żegnać z tym chłopakiem :)

31.12.2004
08:43
smile
[203]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Takie statsiarstwo na forum CM :((

31.12.2004
09:08
smile
[204]

sprezynka [ Pretorianin ]

Do kasacji, głupiemu się nudziło

31.12.2004
10:48
[205]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Hmm... czyzby piractwo?:)

31.12.2004
13:31
smile
[206]

techman [ Konsul ]

Ja bym jednak chciał wiedzieć na jak długo ten ban jest:P

31.12.2004
15:02
[207]

Marksman [ Promyk ]

techi - na wieki wieków

31.12.2004
19:48
[208]

pajkul [ Konsul ]

gosc widze dobrze sie bawi

31.12.2004
19:59
smile
[209]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Proponuje, by wreszcie ktoś upoważniony zmienił forumowiczom stopnie. Z okazji Sylwestra na przykład. Oczywiście tylko tym, którzy się wpisali i poprosili w odpowiednim wątku. Zawsze się tyle czeka?

31.12.2004
19:59
[210]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Proponuje, by wreszcie ktoś upoważniony zmienił forumowiczom stopnie. Z okazji Sylwestra na przykład. Oczywiście tylko tym, którzy się wpisali i poprosili w odpowiednim wątku. Zawsze się tyle czeka?

01.01.2005
11:13
[211]

Gul'dan [ Konsul ]

Hmmm...Mam pytanko do Adminów: Dlaczego gdy ktoś poprosi o edycje lub usuniecie posta, Wy tego nie robicie???Wiem wiem samodzielnie edytujemy posty. W takim razie dlaczego Fettowi pomogliście???

I jeszcze cuś: Czy istnieje możliwość odbanowania mojej starej ksywki Presio??? CZ mozecie zrobic mi taki prezent noworoczny???;>

01.01.2005
13:23
smile
[212]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

01.01.2005
14:10
[213]

TheAnswer [ Quetzal ]


Proszę o usunięcie tego wątku bo widzę że się pomysł nie spodobał

01.01.2005
14:18
smile
[214]

Gul'dan [ Konsul ]

To jest to o czym mówilem wczesniej...

- wątki i posty edytujemy sobie sami

01.01.2005
17:08
[215]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

kolega podał linka do HL2

01.01.2005
18:21
[216]

The LasT Child [ GoorkA ]

gosc chce chyba zrobic komus nie mila niespodzianke...

01.01.2005
21:06
[217]

krzysztoff_ [ Legionista ]

Nie wiem czy tylko u mnie, może robi sie to inaczej:) ale nie da sie podwiesić wątku, żeby był ciagle na wierzchu. Coś źle robie?

01.01.2005
21:20
[218]

loczek82 [ Disco Bear ]

Mółbyś dodać opcję "zmień stopień" w panelu "moje gry-online". Znacznie ułatwiło by nam to zmienianie stopni. Poza tym można by było wprowadzić jakieś nowe style forum ;)

01.01.2005
21:35
[219]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Ale ja jestem podły i donoszę...

01.01.2005
21:48
smile
[220]

dudka [ ! szypon ! ]

Zauważyłem że jeden z golowiczów zakłada podwójne wątki.

02.01.2005
02:14
[221]

impresja. [ Chor��y ]

Proszę o usunięcie mojego watku: "WYMARZONY sylwester- czas na podsumowanie!". Obrażając innego uzytkownika naruszyłam regulamin tego forum. Wątek ten nie jest godzien uwagi reszty forumowiczów.

02.01.2005
02:17
[222]

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]

Proszę o usunięcie mojego watku: "WYMARZONY sylwester- czas na podsumowanie!". Obrażając innego uzytkownika naruszyłam regulamin tego forum. Wątek ten nie jest godzien uwagi reszty forumowiczów.

02.01.2005
11:02
[223]

Trzepiskor [ SETH ]

Proponuje kasacje.

02.01.2005
11:55
[224]

White Star [ Soldier ]

prosze o wykasowanie mojego watka ...::: Gra Futbolowa:::...

powod: zła nazwa watka;] prosiłbym jak najszybciej to zrobic zebym mogl zalozyc nowy poprawiony;]

02.01.2005
14:50
smile
[225]

pajkul [ Konsul ]

Drogi Soulcatcherze, UWAŻAM, ŻE WĄTKI Z SERII "JAK POCIESZYĆ DZIEWCZYNĘ" POWINNY ZNAJDOWAĆ SIĘ W KATEGORII 'EROTYKA 18+', PONIEWAŻ ZAWIERA ZDJECIA PORNOGRAFICZNE I KLIMATY EROTYCZNE.

02.01.2005
15:32
[226]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

jakiś gość na dole się wypytuje o możliwość nielegalnej gry w CS, a później mnie obraża
podaję to tylko dla zasady :)

02.01.2005
16:38
[227]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

,,co to ma byc?? cenzura?? ocipieli czy co?''

i wogle caly temat eh...

02.01.2005
16:49
[228]

Jake [ R.I.P. ]

mam pytanie... Wiem że było już czesto zadawane ale nie widziałem odpowiedzi. Czy nie można wprowadzić pewnej modernizacji na forum, a mianowicie takiego ograniczenia... Juniorzy nie zakładają wątków, a Legioniści, powiedzmy jeden dziennie góra? Byłoby o wiele milej i "czyściej" na forum.

02.01.2005
16:50
[229]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Jake:

- niektórzy rejestrują się po to, żeby o coś spytać
- niektórzy natrzaskają 10 głupich postów np. w karczmie i i tak założą wątek. (chociaż trzaskanie postów w karczmach to niegłupi pomysł, bo tam i tak wszystko jedno, co się pisze).

02.01.2005
16:55
[230]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Proszę o usunięcie mojego wątku bo przez pomyłkę założyłem dwa takie same.

02.01.2005
16:56
[231]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

gladius--> Wszystko jedno mowisz? Taki z ciebie znawca karczm? A ja ci gwarantuje, ze sa takie karczmy, w ktorych nawet kiedy wzniesiesz sie na wyzyny swojego intelektu, to i tak bedzie cie mozna potraktowac jedynie z lekkim usmiechem. Przykro mi, panie znawco.

02.01.2005
16:57
[232]

Jake [ R.I.P. ]

Gladius---> Masz racje, ale sam przyznasz że coś z tym trzeba zrobić... Wątki typu :"cześć" czy nicki "vazelina75" nie powinny się na tym forum znajdować. Jesli nie zaczniemy temu przeciwdziałać to forum padnie... Ono już traci swoją klasę, jaką miało jeszcze 1,5 roku temu.

02.01.2005
17:04
smile
[233]

bebzoon [ bucydonna ]

rothon --> DOWODY !!!

02.01.2005
17:17
[234]

Jake [ R.I.P. ]

bebzoon---> Ja moge podać. Zapraszam do karczmy Dziurawy Kocioł. Tam pisze się o wszystkim ale postów od tak sobie nie ponabijasz. Taki dowód powinien wystarczyć. Posty czasami są krótkie ale jakąś treść istotną zawierają.

02.01.2005
19:04
[235]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Stranger czy mogłbyś odpowiedzieć na moje pytanie tutaj bo tamtego wątku już nie ma?

02.01.2005
20:54
[236]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Koledze tomeckiemu już się chyba znudziło na forum.

02.01.2005
20:55
[237]

Marksman [ Promyk ]

tomecki - spamer na dole

02.01.2005
20:56
[238]

Gul'dan [ Konsul ]

zgadzam sie z Marksmanem

02.01.2005
21:10
smile
[239]

Straszny_Ninja [ Pretorianin ]

Mam taką małą prośbę, bynajmniej nie ze złośliwości, ale czy można puścić z dymem wątek "haj potrzebuję gry online !!!". Przepraszam, ale to IDIOTYZM !!!

03.01.2005
09:27
[240]

Solesar [ Konsul ]

Soulcatcher--> Tak sie rozgladalem po tych Grach Online i zauwazylem pewien mankament ..
W kazdym jednym nowym okienku , czy to na stronie forum czy watkach jest napisane 2000-2004
Czyzby firma dzialala tylko i wylacznie do tego roku , jest to dzialanie calowe ? A moze drobne niedopatrzenie .. Kilka dni temu zdaje sie powitalismy rok 2005 ;) Screen wyjsni co mam na mysli.

03.01.2005
09:29
[241]

M'q [ Schattenjager ]


@lb@tros, lub ktoś jego pokroju znowu szaleje:

03.01.2005
09:32
smile
[242]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

M'q --> Wypraszam to sobie....

03.01.2005
09:36
[243]

M'q [ Schattenjager ]


Huh? :| Wpadłeś kolego wczoraj, zachciało się głupków robić z GOLowiczów, a jak Stranger cie zdemaskował to oczwywiście próbowałeś zachować twarz.... bo to brat/siostra/ciocia/chomik... wszyscy tylko nie ty... ile razy już takie coś słyszałem....

03.01.2005
09:37
[244]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

A mam ci udownic ze bylo innaczej? teraz mam przerwe ale pozniej napisze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.