
cronotrigger [ Rape Me ]
"Pod Rozbrykanym Nazgulem" dzień 456
"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.
Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.
Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.
To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka – smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.
Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.
I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.

cronotrigger [ Rape Me ]
Menu by Vilya >>>

cronotrigger [ Rape Me ]
Hall of Fame by Hugo>>>>

cronotrigger [ Rape Me ]
Enętrze karczmy by Iarwain >>>
cronotrigger [ Rape Me ]
Drugie wnętrze karczmy by Iarwain >>>>

cronotrigger [ Rape Me ]
Wnętrze by Drak'kan >>>

cronotrigger [ Rape Me ]
i piwo dla wszystkich >>>
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wiedzialm, ze moja grozba podziala :P

cronotrigger [ Rape Me ]
Cody --> jak bym mial zrezygnowac z otworzenia karczmy :)
Krew dla ciebie >>>
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
aha - zapomnialaby - bardzo dziekuje :))

cronotrigger [ Rape Me ]
no dobra ja teraz serio spadam....
jak skoncze czytac to sie na 100% pojawie :D
*Crono zasiadł w kącie i wyjął podniszczony woumin. Powoli zagłębił się w lekturę*
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Crono --> To milego czytania:) ja jestem az nie padne na twarz na klawiature i nie bede musial zwlekac sie do pokoju po 'schodach mordercach' ;))
HolyDeath [ Konsul ]
Odspiewujac litanie czyscilem miecz.
Odpedzalem sen z powiek precz.
Stapalem po ziemi.
Walczylem z Nimi.
Widzialem morze krwi.
Zamknalem drzwi.
Stanalem na sciezce.
Podnioslem rece.
I spytalem - "Coz mi dalej czynic?".
I otrzymalem odpowiedz - "Kladz sie snic".
Posluszny Jemu.
I wiedzac czemu.
Zwalilem sie na loze.
Nic mnie dzis zbudzic nie moze!
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->milo, naprawde milo to czytać:) Uwierz - bede sie starał, żeby się na najbliższym TF-ie pojawić. A jak będzie przekonamy się w lipcu. Fajnie, że trochę się udało nam na gg porozmawiać:)

cronotrigger [ Rape Me ]
Witam z powrotem :).. skonczylem ksiązke.. jutro 2 nowe :)
:D

cronotrigger [ Rape Me ]
Branoc!
snów o podtekście niemoralnym!!!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pirix --> Tez sie ciesze :) tak rzadko udaje mi sie znalezc czas na poGGadanie. LIcze, ze na TFsie sie pojawisz, we will see;)
Holy --> Interesujacy wiersz:]
Crono --> Niemoralnym?o_O Chyba nie masz na mysli niewinnej erotyki :P

cronotrigger [ Rape Me ]
:)... tja.. moza i mialem..
znowu szkola jutro..... a dzis na bierzmowanie..eh..
HolyDeath [ Konsul ]
Juz mam I tom nowego cyklu ksiazek Glena Cook'a - "Zapada cien wszystkich nocy".
Nie powiem ciekawe ale ciut za malo kartek, lektora na gora 1,5 dnia.
Cody---------> Prawdziwy, oddaje wszystkie odczucia chcialem w nim zawrzec :))).
Echhh... kiedy pojade do naszej zatloczonej, wielkiej stolicy? Book, were are you?!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Crono -->
A ja jutro znow praca, ech...Ale przynajmniej moge sobie pospac do 7.30 - burzujstwo ;)))

cronotrigger [ Rape Me ]
ja spie standard do 6.50 :)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->do 7:30?? To faktycznie burżujstwo aż kipi:P Ja codziennie wstawać muszę o 6:45.
HolyDeath [ Konsul ]
Eeeeeeee?... ja musze JUZ o 6:45, wychodzic z domu...

cronotrigger [ Rape Me ]
tylko w poniedzialek moge spac do 7.30 .. i tak wstaje o 6 50..z przywyczajenia :D

cronotrigger [ Rape Me ]
ooo poszeperalem tycke w archiwum i znalazlem moj pierwszy post w nazgulu :D
03.08.2002 | 20:03
cronotrigger [ Gwynbleidd ]
Witam wszystkich w ten pochmurny (przynajmniej u mnie) dzień!
hehe :) a wiec bedzie juz ponad 2 lata :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
Pirix --> No mowie, ze burzujstwo;) normalnie musze wtawac 6.20 :// Masakra. I wrocily klopot ze snem, sic! Ale cos na to poradze. Nie mam wyboru, chyba, ze chce znow popasc w anemie, albo cos gorszego o_O
Crono --> Niezle:) Mnie 8 marca wybije 3 roczek na GOLu ;P

cronotrigger [ Rape Me ]
ja bede mila 3 rok na golu... 28 kwietnia :)
jeszcze piatek, poniedizalek, wtorek, wigilia klasowa i FERIE !!! SWIĘTA!! WOLNE!! juhuuuuuu
PS.
tak statsiarsko powiem ze to moj 4500 post :)
HolyDeath [ Konsul ]
Holy starl fachowym ruchem krew z ostrza, spojrzal, zmarszczyl brwi i rzekl:
- Czy liczba postow stanowi o wielkosci czlowieka?
Kacik bitewny (pojawiac sie bedzie kiedy wena zawita w me wysokie [umyslowo] progi):
- Bracie Matielu! Zostawcie dwie drużyny terminatorów z tyłu - nikt nie da nogi z pola bitwy!
- Tak jest, sir!
Zamknęli ich w ciasnym wąwozie? Nie wszystko wiedzą, szlachetni wojacy, drednoty i snajperzy zajdą ich od tyłu, a wtedy... niech Imperator ma ich w opiece...
Z dziennika polowego Kapitana Holy'egoDeatha:
Pośpiech okazał się być złym doradcą - siły Cody rozmieszczone w strategicznych punktach blokują wszelki ruch wojsk. Nie mamy dosyć ciężkiego sprzętu by marnować go tutaj.
Jeżeli główne siły zostaną wycięte w pień, planeta wpadnie w rece wroga.
Skrzydła Imperatora (Wings of the Imperor) nie pozwolą na to.
P.S. Przypominam, ze to kacik fana-amatora. A ksiazka z realiami Warhammera: 40k bedzie jutro wiec...

cronotrigger [ Rape Me ]
HD --> tak tylko powiedzialem ..bo zauwazylem ze mam 4499 postow..
wiedzialem ze ktos bedzie sie mnie czepial :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Crono --> Jeszcze sie nie przyzyczailes ;))))
Holy --> Aaa, tam od razu ala planete...wcale jej nie chcemy. Pojdzmuy na uklad - jesli przyznasz, ze jestem najlepszym Zabojca we wszechswiecie(co i tak wiem, ale milo zawsze t uslyszec;) to wycofam swoje wojska. I nie mieszajmy w to szefostwa :>
HolyDeath [ Konsul ]
Crono--------> All right. Spokojnie, nie ma o co sie klocic nie?
COdy---------> A wiesz, ze zolnierze Imperatora nie paktuja z niewiernymi?
Ale... dobra jestes najlepszym (tfu! tfu! tfu!) zabojca we wszechswiecie.
Aaaaa, czy wspomnialem o snajerach i drednotach? Wcale nie jest tak krytycznie jak sie wydaje
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Holy --> Zawsze twierdzilam, ze religia to niebezpieczna rzecz ;) Wiesz co? Za duzo mam na gliwe, zeby traz armi Szefa pilnowac. Szzerze to lubie pracowac sama, po cichu...Jak sam Smierc. Wiec uwaga!
-Wcofuje wojska! Dalej, wiara! Do domu!i bez zbednych pytac. - A jak Holy bedzie podskawial, to sie sprawe zalatwi MOIMI metodami :]

cronotrigger [ Rape Me ]
ehhWEEEKEND!!!!! wreszcie..prawdziwy weekend bez zadnego 4godzinnego angielskiego ani 5godzinnego fce..normalny legalny weekend :)
HolyDeath [ Konsul ]
Cody----------> Daj wiedzę ludziom bez wiary, a przemienisz ich w przebiegłe diabły.
Zreszta najgorsi sa fanatycy, zawsze tak sadzilem - ale ujrzalem prawde! Prawda spadla na mnie znienacka i zmusila mnie bym stanal w szeregach tym z ktorymi niegdys walczlem, i rozlewal krew tych, ktorzy byli mymi bracmi! Ide udowodnic zem cos wart!
Ide rozlewac krew!!! KREW DLA KRWAWEGO BOGA!!!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Holy --> Tylko nie zapomnij mi troszke przyniesc! Chcesz buklak? :))
HolyDeath [ Konsul ]
Cody--------> Naturalent, Szasza! Dawwajj! Zreszta radzilbym ci zobaczyc efekt tworzenia sie Krwiopijcy; (poswiecany) gostek upada na kolana, podnosi sie, leci w gore, i wybucha a ekran wprosta zalany jest krwia :)).
Gdyby nie klawiatura PirintScreen=F8 to bym screena pokazal :/.
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->W anemie ani tym bardziej nic gorzego to Ty nam nie popadaj. Jak Ci mija czas? Pewnie odliczasz już dni i godziny do przyjazdu do Polski. Miłego wieczoru i do zobaczenia/pogadania.

cronotrigger [ Rape Me ]
witam.. po wieczornej sesji grania..taaak przyszedlem zobaczyc czy ktos jest....
HolyDeath [ Konsul ]
Jak widac wszyscy zgnieli byli na polu bitwy...
Wszyscy?... chyba jednak nie.

cronotrigger [ Rape Me ]
Witam.. pierwszy raz od bardzo dawna sie wyspalem :D
nie ma to jak 10 godzin snu do 11..eh :D
HolyDeath [ Konsul ]
Ja wstalem juz o 9:00. Wczesnie cos... zew krwii?
Wiem tylko, ze mialem dziwny sen - bylo tam duzo walki i wybuchow. Czyzby wplyw DoWa?
HolyDeath [ Konsul ]
Przygnietliśmy wroga zmasowanym ogniem. W panice uciekał głębiej w kompleks zabudowań wniesiony swymi parszywymi łapami.
Myślałem, że zwycięstwo jest nieuniknione, ale z tyłu usłyszałem krzyki raznionych i kanonady wystrzałów. Wybrawszy drużynę rzuciłem tam posiłki myśląc przy tym; "Pewnie jacyś maruderzy".
Opamiętałem się dopiero gdy usłyszałem krzyki uciekających żołnierzy.
Okazało się, że spora grupa uderzeniowa zaszła nas od tyłu i uderzyła z zaskoczenia.
Po chwili dostaliśmy rozkaz od naczelnego dowódcy:
- Przebić się! - Zawołał. - Zanim nas do szczętu rozgromią!
Przebijaliśmy się więc. Strzelając na boki wdarłem się w szeregi przeciwnika, zabiłem nożem jakiegoś zdrajcę, i wydostałem się z okrążenia.
Niestety 3 drużyna nie miała szans, z tyłu dolatywały do mnie okrzyki:
- Aaaaaarghhh!...
- Ratujcie się!!!
- NIE UTRZYMAM SIĘ!!!
Ale sam ogłupiały, że strachu nie zatrzymałem się. Sam nie pamiętam jak dotarłem do bazy, ale po powrocie, a raczej panicznej ucieczce, otrzymaliśmy rozkaz. - Brońcie dwóch stanowisk ogniowych na południu. Utrzymajcie się tak długo jak zdołacie. - Wydawało się, w dodatku, że burza wisi w powietrzu, jak złowrogi cień...

cronotrigger [ Rape Me ]
o HD.. myslalem ze nikogo nie ma....... :D
ehh.. ale przestooj
HolyDeath [ Konsul ]
crono, sam sie zastanawialem kto mogl przetrwac ostatnia czystke...
Dzieki, ze sie ujawniles *ciach, klak, brzdek*.
Here can be only one!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
Ja tylko na chwilke, as usual...Znow mam roboty po uszy, musze przelew zrobic a nie wiem czy mam dzis fakultet czy nie, bo babka cos niejasno mowila i teraz musze do niej dzwonic. heh.
Ale i tak juz sie nie moge doczekac czwartku :))))
Pirix --> Jasne, ze odliczam :D co lepsze, juz za 5 dni bede w swoim domku :)) (liczac z czasem podrozy;)
Holy --> Szkoda ;>

cronotrigger [ Rape Me ]
jeszcze tylkko... jutro do szkoly.. potem wigilia i WOLNE!!! juhu
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Jeszcze jutro do pracy, sroda wolna, potem czwartek praca i o 7pm bussss! :D
hehe. Ik ga naar Polen :))))
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witam wszystkich!!!
Cody---->Czy ostatnie zdanie w Twoim poście z 20.12.2004 | 16:44 oznacza: Wracam/Jadę do Polski? Albo coś w tym stylu?
Dla mnie święta zaczynają się w środę o 10:00, kiedy to wyjdę z ostatniego przed świętami wykładu:) A do tego czasu to jutro: Mechanika Teoretyczna "A" - konwersatorium, Mechanika Teoretyczna "A" - wykład, Pracownia fizyczna 1 - Optyka - laboratorium oraz Programowanie obiektowe - laboratorium. I jeszce w środę wykładzik z Programowania obiektowego i święta, święta, święta...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pirix --> Dokladnie "ja jade do Polski" :) A na przyklad "Ik zul zijn in Polen " ja bde w Polsce :) W sumie holenderski jest prosty, tylko ze milobyloby miec jakiekolwiek podstawy:P
Nietoprki dla Ciebie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-20 21:24:51]

cronotrigger [ Rape Me ]
juutro wigilia klasowa...... a poteam.... wolne.........az do 3 stycznia.. potem 12 dni szkoly iii wolne....przez 14 dni a potem....bleeeeeeeeeeeeeee
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Crono --> Pociesz sie, ze ja mam wole od jutra wieczorem(liczac z podroza) do 7(kiedy wracam) a potem dopiero w czerwcu. I pzrez 6 mesicy bede sie z tym durnym dzieciakiem musiala uzerac, ale t i tak juz bedzie z gorki ;))
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->nieprzejmuj sie - ten czas szybko minie:D
Od 4 godzin mam przerwe świąteczną - szkoda, że upłynie pod znakiem nauki:(
HolyDeath [ Konsul ]
Oooooo...
Cos sie ruszylo, poprzednio sadzilem, ze was dopadla martwica mozgu (blehh).
No, ale kiedy was nie bylo ja zamowilem Battle for the Middle Earth i...
I wlasnie zmasowanym atakiem (szykowalem wojska, dozbrajalem) zdobylem przed chwila Edoras :]]].
Tylko jak sie kampania skonczy to nie bedzie za wiele czasu mi zabierac, (bo multi jest slaby i niedopracowany). Long live Adun!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pirix --> Ja sie nie przejmuje :) tylko chce, zeby Crono tez sie nie pztejmowal:P Mma nadziej, ze Ci wszystko dobrze pojdzie:)
aha - Ari Was wymisiakowal w zeszla sobote ode mnie?
Holy --> Mnie to nie dopada, raczej moje ofiary :P
No, ale teraz zycze Wam Erotycnych Snow i jaazzdaaaaaa do Polski!!! :DD
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody---->nie wiem, nie było mnie w sobote na spotkaniu - miałem sporo roboty i nie udało mi się pojechać:( Ale dzięki za misiaki!

cronotrigger [ Rape Me ]
:) Jazda Jazda Jazda biała gwiazda :P
no jak ja sie ciesz..ide pograc w countera :)
HolyDeath [ Konsul ]
Cody----> Ciesze sie - ale one (ofiary) nie maja z czego :))).

cronotrigger [ Rape Me ]
Wigilia :)
Wesolutkich Świąt wszystkim życze :D
sarenka [ Senator ]
Wpadłam złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia.... spokojnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia.
Pozdrawiam
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pirix --> Nie ma za co :)
Holy --> no baaa ;P
Crono --> :)
A Wam wszytkim Wesolych Swiat zycze! Juz z Poslki i juz po wigilii :))))))))
Łiiiiiiiiii:P

cronotrigger [ Rape Me ]
Ja też po Wigilii :)
i jeszcze raz spokojnych świąt!!! i zajebistego nowego roku :)
ide spac...za duz ozjadlem (jak zawsze na wigili)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ja tez ide spac :)
Chociaz mowie to juz od godziny chyba ...;))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-25 11:17:08]

HolyDeath [ Konsul ]
Troche sie spoznilem... No i bylem po prostu zablokowany (krewni.)
Wesoly Swiat wam nie zycze - za pozno.
Przez trzy dni z rzedu kladlem sie spac po 24...

cronotrigger [ Rape Me ]
Hej :)
wróciłem z POznania ;)
aha i jeszcze jedno wazne
miloby bylo gdyby nikt nie zakladal nowej czesci.. ja chcialbym zalozyc nastepna czesc w sylwestra- nowy rok :) [ mam nadzieje ze do tego czasu dociagneimy do setki]

cronotrigger [ Rape Me ]
zagląda ktoś jeszcze?? :P
wreszcie w domku przed komputerem.,..ide grac

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Witka.
Mam nadzieje, że święta upłynęły Wam w rodzinnej, ciepłej i serdecznej atmosferze, Mikołaj zaś nie okazał się skąpcem ;>
Ja z konieczności święta spędziłem poza domem, ale okazało się to zdecydowanie najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć ;o)
cronotrigger [ Rape Me ]
siema Paudyn.... wlasciwe to cie juz nie ma.....
dzisaj caly dzien przed kompem..ide chyba poczytac ksiazke...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
Nie mialam ostatnio czasu na netowanie. Tak bardzo chce wykorzystac kazda chwilke tutaj, ze nie wiem, za co sie brac:<

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
crono ::::> Ano nie ma. Praca na pełny etat i studia dzienne (wraz z pisaniem pracy magisterskej) robią swoje.
Cody :::> Bardzo prawdopodobne, że w marcu pójdę w Twoje ślady i wyemigruję, tyle, że do Jukeju ;o) Z jednej strony ogromna chęć wyjazdu, z drugiej ogromny żal pozostawiania tylu nowych ludzi w pracy. Nawet fajnie rozwijającej się znajomości z pewną damą nie ma sensu pogłebiać przez emigrację... ech, i tak źle i tak nie dobrze...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Paudyn --> Takie jest zycie, ech. Ja pojechalam w sumie tez, zeby zapomniec o jednym gosciu, ale jakos nie dziala.
Przygoda sie skonczyla, teraz juz wcale nie chce tam warcac, ale nie mam wyboru:((
Za dlugo i za bardzo sama :<
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Eru, co z Wami?
Tyle razy o tej godzinie jeszze mozna bylo dyskusje prowadzic, a dzis cisza ;)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->Moze wszyscy święta odsypiają i na Sylwestra zbierają siły?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pirix --> Moze :) Ja w kazdym razie mam zawalone, bo w czwartek jedziemy z Pelle do Binii, a dzis mamy mini-spotkanie Irakowskiej KB :) Niestety bez Kisi, bo jest u rodziny.
A teraz ja ide ogladac kamerki :))
Nietoperki!

cronotrigger [ Rape Me ]
:)..ja o 2 grzecznie.....nie w sumie nie spalem..ale czytalem...
:) a teraz pora pograc na komputerze :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Teraz to ja wychodze;) ale bede potem. Dzis w nocy mnie nie bedzie, bo mamy z Pelle mala imprezke:))
cronotrigger [ Rape Me ]
normalnie HD mnie zesloscil.. co ma znaczyc ta karczma???

HolyDeath [ Konsul ]
cronotrigger------> Podobno narkotyki degraduja mozg juz po 2/3 latach. Ale ty jestes wyjatkiem!
Wystarczyly 3 miechy by doprowadzic twoj mozg (?!) do stanu calkowitego rozkladu (dlatego uzywasz tyle czosnku? Vide profesor Quirrel i 1 tom Harry'ego Pottera).
Nadajesz sie do Wojska Polskiego - tam tez biora tepe, bezmozgie i posluszne oszolomy.
P.S. Watek ow zalozyl FremenButcher (czyli moj brat) a tego mu zabronic nie moge.
Slepy widzi jakim stylem kto pisze. Jezeli nie chcesz przyjac do wiadomosci, ze to sa dwie rozne osoby - to zyj w swoim swiecie zludzen!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
HD :::> Bez obrazy, ale jak czytam te posty z podpisanymi cytatami, to obstawiałbym, że to Ty coś jarałeś ;oPPP
PS. Jaka karczma i jaki wątek...?
Cody :::> Oj, wiem coś na ten temat. Przy poprzednim wyjeżdzie też miałem za zadanie zapomnieć... niestety od czasu do czasu i tak wszystko powracało jak bumerang. Dziś też powraca, ale już z zupełnie innej perspktywy. Teraz naprawdę cieszę się, że było tak, a nie inaczej. Ileż ja się dzięki temu nauczyłem... Jeśli zaś wyjadę, zrobię to bez znajomych (poprzednim razem było ich 3), więc też będę dłuuugo samotny :o) Trzeba nieco odpocząć ;o)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Aaaa już znalazłem... widzę, że powstało zamiesanie, niczym podczas tworzenia karczmy buraczanej, która miała nazwę łudząco podobną do naszej, więc sądziliśmy, że to polewka z nas (Internetowego Klanu Samurajów X)

HolyDeath [ Konsul ]
Bez obrazy, ale jak czytam te posty z podpisanymi cytatami, to obstawiałbym, że to Ty coś jarałeś ;oPPP
Taaaakkk... Polska dla debilnych polakow nadciaga? Czas sie z kraju wynosic.
Aaaa już znalazłem... widzę, że powstało zamiesanie, niczym podczas tworzenia karczmy buraczanej, która miała nazwę łudząco podobną do naszej
A wiesz, ze miedzy "Pod rozbrykanym KUCYKIEM" a "Pod rozbrykanym NAZGULEM" roznica jest ogromna?
Wiesz co mnie dziwi? Czlowiek pisze prawde - i nie wierza mu, tak moze byc tylko w Polsce...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taaaakkk... Polska dla debilnych polakow nadciaga? Czas sie z kraju wynosic.
Dokładnie tak. Już od jakiegoś czasu kołace mi po głowie myśl o emigracji po zakończeniu studiów.
Owa ogromna różnica zaś, to rzecz względna. Poza tym histeryzujesz, jak przeważająca większość naszych rodaków.
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->czyli Sylwester w Binii? Tak? To życzę udanego zarówno spotkanie irakowskiego jak i zabawy w Binii.

HolyDeath [ Konsul ]
Pauadyn---------> Ja nie histeryzuje. - Po prostu stwierdzam spokojnie fakt.

cronotrigger [ Rape Me ]
tak tak ten twoj slynny brat
a ja zakupilem sobie HL2 i teraz pykam sobie w CS Source :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Paudyn --> Bywa, ale coz zrobic. Mnie tez jedynie pozostaje zapomniec. Chociaz jakos nie wychodzi, to i tak jestem dobrej mysli - spotka sie w koncu to, czego sie chce :)
Pirix --> Hannon le i nawzajem. Ty idziesz na impreze do Manii? Ogladalam dzis z Pelle film z listopada, Eru;P ale bossski byl tej zjazd:) NAwet moje listy zostaly uwiecznione:P i mina mONY, kiedy pzreczytala ;)))
Starsznie mi sie milo ogladalo:)
Aaaaa, musze sie pochwalic - kupilam sobie kamere cyfrawa :)))))) Sony DCR-HC18E.

HolyDeath [ Konsul ]
No, no. :))) Chyba to byl komplement?
Zreszta... ucinam *ciach* dyskusje na ten temat - nie musze nikogo przekonywac. :PPP
A tym bardziej Ciebie mosci Mucko.
cronotrigger [ Rape Me ]
Mucko ?? chodzilo o Mućkę ???
jak tak to chyba byl komplement :)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->nie, ja ide na Sylwestra do koleżanki z roku na kameralna imprezkę w gronie znajomych. Bardzo dziękujemy za Twe listy:) I gratuluję zakupu.
HolyDeath [ Konsul ]
Tak chodzilo o Mućkę, czyli - Mucko = Mućko.
To nie byl komplement. :))) To byla prawda, rzucona prosto w... hmmmm... pyszczek? :DDD

HolyDeath [ Konsul ]
A teraz cos specjalnego... nie postukuj mi tu tak niecierpliwie kopytkiem, bo to sie zle dla Ciebie skonczy!
[...] gotów jestem ratować cię i ocalić od zguby, nieuchronnej, jeśli nie zwrócisz z obranej na swoje nieszczęście drogi. Wierz mi, tylko ja mogę ci teraz pomóc. [...]
[Saruman, Tom II: Dwie Wieże, Księga III, rozdział 9 - Zdobycze wojenne, str. 235, wersy 6-80]
FremenButcher [ Pretorianin ]
Cronotrigger----->Czlowieku daj se na wstrzymanie!! Wlasnie wszedlem dzisiaj na forum no i widze twoje posty! Przestan mnie nazywac HD! Bo to nie on wymyslil te karczme tylko ja.
Zreszta widac roznice pomiedzy postami gdyz jego sa troche bardziej ekhm.... kontrowersyjne.
No i nie wymyslam takich glupot jak on.
Wiec przestan mnie czlowieku nazywac HD bo to mnie troche irytuje, albo nie udzielaj sie na tych watkach co ja ok?
Jedyna okolicznosc ktora nas ze soba wiaze to braterstwo no i oczywiscie jeden komputer.
cronotrigger [ Rape Me ]
geeezz... dobra dobra.....
FremenButcher [ Pretorianin ]
???????????????????????????????????????
O co ci chodzi?
To chyba byla proba zlekcewazenia mnie?
Opuszczam ten watek i raczej predko nie wroce.

adamis [ Konsul ]
Ale macie problemy :PP
HolyDeath [ Konsul ]
adam(is)-----------> Nie Ciebie ta dyskusja dotyczy, i nic tu do powiedzenia nie masz, czyli - tam sa drzwi, a to moja noga. *Kopniak* Luuuuuuuppp.
crono------------> A juz zamierzalem postawic na tobie krzyzyk. Moze jeszcze jest nadzieja?

cronotrigger [ Rape Me ]
HD --> nadzieja jest..niech bedzie..wiecej sie nie bede czepial...
fakt faktem ...ehhh..no wlasnie
:D
Szczesliwego Nowego Roku !!!!! all

HolyDeath [ Konsul ]
cronotrigger--------> Gloria! Prawda zwyciezyla! (Nie wierzylem... chlip... NIECH ZYJE! HURRA!) Ale dowiedzialem sie, z zaufanych zrodel, ze lubisz sport?
Jezeli tak... to... postawie ten krzyzyk jednak.
I uwazaj... przechodzac przez ulice...

cronotrigger [ Rape Me ]
HD --> to fajnie
ale wiece juz minela godzina 0:00
Życzę wszytkim nazgulowiczom szczęscia miłosci i radosci w nowym roku 2005 :)
Żeby był lepszy niż ten który minął :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wszystkim Nazgulom, tym małym i tym dużym, zyczę wszystkiego najlepsiejszczego w Nowym Roku. Dużo zdrówka i radości... jednym słowem, a raczej dwoma: spełnienia marzeń.

cronotrigger [ Rape Me ]
to se dzisaj do 13 30 pospalem :)..
cos mi lacze laguje...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
Juz po sylwestrze i łiiii, z jednej strony fajnie, a z drugeij zonk pozjazdowy, bo z KB niegdy niefajnie sie rozstawac:(
Pirix --> Mam nadzieje, ze dobrze sie bawiles :) W 4-miescie bylo super :D
Ide odespac :)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->o tak, bawiłem się bardzo dobrze - niech o tym zaświadczy chociażby godzina powrotu do domu - zbliżała się 8:00 a droga od koleżanki, u której była impreza, do domu zajeła może z 15 minut:) Cieszę się, że w 4-mieście było fajnie - widziałem pierwsze fotki i pierwsze wrażenia sophrosyne po pierwszym spotkaniu z KB. Była zadowolona. A zonk minie prędzej czy później - pociesz się, że przecież będą następne zjazdy.

stempień [ Legionista ]
hej co jest z wami kto ma gry oline to powiecie cie mi esli ktos ma jakis link

Gul'dan [ Konsul ]
Hmm sadzac po wstepniaku nie jestem jedynym Orkiem :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pirix --> No to sie ciesze :) wiem, ze zonk szybko minie, ale wiesz jak to jest ...W piatek znow tam jade, grr, az mi sie zyc odechciewa:/
Gul'dan --> Z tego wynika ;) Niestety Mysza coraz rzadziej do nas zaglada - brak czasu? Ech, co to sie porobilo z naszym Nazgulem.

HolyDeath [ Konsul ]
Cody---------> Wlasciwiej byloby stwierdzic, ze nie zaglada wcale.
Gul'dan------> Eeeee?... Ostatnio brak gosci a przez te drzwi niejednego trupa wynoszono,gdy klocil sie z barmanem o cene, probujac wszczac burde, od czasu gdy... Ale o takich rzeczach glosno sie nie mowi, zreszta, lepiej nie mowic o tym w ogole. - Grunt, ze Nagulowa ochrona jest skuteczna i cicha. ;))) A barman umie, niestety, liczyc monety. :DDD
Ostatnio glowna sala jest jednak pusta wiec... - Barman. B a r m a n. BARMAN! (Ci ktorzy grali w Jedi Knight wiedza o co chodzi. :))))
Podajcie piwo dla goscia, no i dla mnie! - Plac(z)e za nas obu!

Gul'dan [ Konsul ]
Mysza zaglada zadko, a to chyba jedyny "ork". A bez orka nedza okrutna w Karczmie. Na szczescie zjawiłem sie ja!:D Zaraz(ok za godzinke:P) wymysle dalsza czesc wierszyko-wstepniaka :D
Death-->która czesc??
HolyDeath [ Konsul ]
Gul'dan------------> Kazdy ork, ktorego przylapie w czasie trwania mych obowiazkow, dostaje kulke w leb. Tu nic ci nie grozi. ;)))
To jest czesc, chyba, 456. Nastepna wiec jest 457 i zaklada ja wierny przyjaciel, darow Ziemi i piwa, cronotrigger.
Nie sluchaj go - za dlugo siedzial w piwnicznym skladziku. :DDD
Ostatnio jednak dochodzi do siebie (po sylwestrze).
P.S. O co dokladniej chodzilo ci w tym pytaniu?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Gul'dan --> Miło nam, ze sie pojawiles i mamy nadzieje, ze zasymilujesz sie z otoczeniem :) Ale wstapniak na razie pozostanie nie zmieniony. Wybacza, ale za krotko z nami jestes; kazda z osob we wetspaniaku dlugo pracowala, zeby zajac tam miejsce - moze Tobie tez sie uda. Zycze Ci tego :)
A na rozluznienie dobra Krew ;))
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wybcz Crono :) Nie moglam dluzej czekac.
Podąrzajmy za Mistrzem w dzien jego urodzin :)