Barthez x [ Konsul ]
Jak zagrać w internecie w Pro Evolution Soccer 4 ???
Jak można grać przez internet? Wiem, że należy podać adres IP, ale czy stosuje się go tylko do gry przez LAN, czy można także przez internet? Czy gra może odnaleźć serwery, czy należy podaćadres IP gracza z którym chcę zagrać? Bo uważam, że to trochę bez sensu specjalnie umawiać się z kimś po to żeby zagrać. Czy ktoś zna jakiś adres IP, gdzie można grać z kimś cały czas? Bo podobno redakcja GAME BOX'a sobie nieźle pogrywa, ale nie wiem czy między sobą, czy też w internecie? Dzieki, za odpowiedzi!
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
jezeli tylko masz zewnetrzne IP to nie widze problemu jak tylko rozwiazanie zamieszczone w linku
ta, zawsze trzeba podawac adresy, nic nie wiadomo na temat serwerow konami jak na razie, a wiec trzeba sie umawiac, a ten programik pozwala na to

Barthez x [ Konsul ]
A jak mogę zapisać ilość kasy na koncie po meczu? Bo sytuacja przedstawia się następująco: chcę uzbierać 3000 na możliwość wyboru piłki przed meczem (lub inną rzecz za np. 10000), po meczu dostaję pewną sumę np. 150 (nie wiem dlaczego ale kiedyś dostawałem po 500 a teraz jakoś tak mało), ale kiedy rozgrywam nowy mecz by dostać kolejne 150 i tak dalej by wreszcie uzbierać wymarzone 3000, poprzednie 150 kasuje się i na koncie mam 150. Jak to można zapisać, lub cokolwiek zrobić by uzbierać więcej kasy?
volvo95 [ Legend ]
Tu masz najnowszą wersje tego programu. Jeżeli masz łącze minimum 640k to możesz być hostem , ale jeżeli masz słabsze to pograsz tylko jako client. Jeżeli masz neta poprzez router , to tutaj masz opisane co i jak skonfigurować : https://pes4online.acsv.net/guides/guide6.html
Więcej kasy dostajesz za wygrywanie turniejów, albo np. Master League. W PES Shop mozesz ustawić zeby zapisywało ci stan kasy po każdym meczu ...
Barthez x [ Konsul ]
volvo95 --> Thanks, ale jeśli chodzi o kasę, to w shop'ie mam wszyttko powłączane na "on", a i tak nie zapisuje, o co dokładnie chodzi z tym zapisaniem? Jeśli mógłbyś to jakoś przybliżyć...