GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

przedwigilijny WWWAIS - psychiczne przygotowania do wielkiego chlania :)

12.12.2004
14:43
smile
[1]

Justa__ [ kreska kreska ]

przedwigilijny WWWAIS - psychiczne przygotowania do wielkiego chlania :)

dysponujemy: czerwonym łomem, kajdankami z różowym futerkiem, zestawem malego kata- nikt nie wie co w nim się znajduje, podpalaczem i bandą nienormalnych :P

apel do kobiet, meżczyzn,mięsożerców,ludzi z burakowa, morderców świnek: brak

na zdjęciu mikołajkowe prezenty Justki: chłopak świnka i świecący, nie wibrujący długopis :>

wszystkie negatywne komentarze dotyczące zmiany wstępniaka bądź samego wątku prosimy zgłaszać na błękitnej linii tpsa

poprzednia:

12.12.2004
14:51
smile
[2]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

"Psychiczne I FIZYCZNE przygotowania do wielkiego chlania"... ja bym tak to nazwał ;oPPP

12.12.2004
14:54
smile
[3]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja mam postanowienie noworoczne że do końca roku nic nie pije :)))) więc to fizycznie to nie do mnie :P

12.12.2004
14:55
smile
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wcale się temu postanowieniu nie dziwię... hmmm.. ciekawe dlaczego? ;oP

12.12.2004
15:00
[5]

Justa__ [ kreska kreska ]

jakbyś od kilku godzin odkrywal nowe siniaki na swoim ciele to byś wiedział :P

12.12.2004
15:15
smile
[6]

Siwy4444 [ Senator ]

Ale ma latarę! :)

12.12.2004
15:16
[7]

Justa__ [ kreska kreska ]

co mi po podświetleniu? :)

12.12.2004
15:46
smile
[8]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie ma opcji turbo? :)

12.12.2004
15:53
smile
[9]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Spadam do pubu na mecz... po wczorajszym melanżu za dużo piw to ja nie wypiję... przynajmniej ekonomicznie będzie ;oP

12.12.2004
15:53
smile
[10]

Misio-Jedi [ Legend ]

O! Na obrazku jest misio-jedi z mieczem świetlnym !!!

Justa_ ---> Jak masz teraz mieczyk świetlny to przyjmuję cię na padawana !

12.12.2004
16:36
smile
[11]

Yans [ Więzień Wieczności ]

To jest miecz świetlny ???!!! Eeeekhm, no ten tego, ja myślałem o czymś zupełnie innym, tak w pierwszym momencie przynajmniej :-D

12.12.2004
16:42
smile
[12]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy przeciez napisalam że bez wibracji :|

Misio na kogo? :)

Yans nic z tych rzeczy :P

12.12.2004
16:52
smile
[13]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dzień dobry, radosna wysepko, ja właśnie dotarłam do domu... ;))

W kwestii lokalu na 18.12 - wysłaliśmy Hayabusę, żeby podbił serce Italiano swoimi umiejętnościami językowymi i jak zwykle się to udało, Carmello tylko sluchał i kiwał głową :) Mamy załatwioną rezerwację na ekskluzywną imprezę zamkniętą, oczywiście całonocną :) Poinformowaliśmy obsługę, że spodziewana jest duża liczba osob i że w związku z tym potrzeba bardzo dużo piwa, na co się zgodzili. Jednym słowem wszystko jest idealnie :)

Justa, nie chcę słyszeć, że Cię nie będzie na tym spotkaniu, idz się dopisać do listy, bo inaczej świnek dostanie łomot ;>

12.12.2004
16:58
smile
[14]

Justa__ [ kreska kreska ]

zrobiłam to tylko dla mojego dziecka :P

12.12.2004
17:04
smile
[15]

HopkinZ [ Senator ]

Niech prócz piwa też trochę wody dostarczą :).

12.12.2004
17:06
smile
[16]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dla dobra wszystkich dzieci, bo zezłomowałabym każde po kolei... ;>>

12.12.2004
17:07
smile
[17]

Justa__ [ kreska kreska ]

mam tylko jedno :P

12.12.2004
17:12
smile
[18]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Tak? A to paskudztwo ze wstępniaka to nie jakieś dziecko? :>

12.12.2004
17:13
[19]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]


Działa. Kurwa mać, KOMP MI DZIAŁA ! Alleluja i do przodu :)

POmału szykuję się na imprezę 18tego, poza tym robota, robota, robota i odrabianie potężnych zaległości.

12.12.2004
17:16
smile
[20]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Hayabusa Ty jestes pierdolniety od urodzenia?

12.12.2004
17:20
smile
[21]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd nie, mam ich tylko 4 :P piesek z wstepniaka to facet świnka
od lewej: Justynka, Pinky, Świnek i Lis :))

12.12.2004
17:23
smile
[22]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> co to za zbieranina, jakieś to takie puchate i kolorowe... obawiam się, że poza świnką i tym wielkiem królikiem <w sam raz na pasztet! :> nic innego może nie nadawać się do jedzenia... ;>

12.12.2004
17:29
smile
[23]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]


Gwiazd --> a lubisz pasztet ? Coś sie zaimprowizuje ...
Przypomniała mi się dyskusja o ludożerstwie.

p. - > Wo bu shi. A, ni shi yo chun de ren !

12.12.2004
17:31
smile
[24]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oczywiście, że nie lubię pasztetu <w końcu to mięso>, ale poświęcę się, żeby zrobić na złość Juście ;>

12.12.2004
17:35
[25]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]


Rozumiem... a potem, to już z górki, befsztyki i takie tam ;)

OK, pozdrawiam serdecznie i spadam - muszę zająć się paroma sprawamni, choć jak diabli nie mam ochoty.

12.12.2004
17:40
smile
[26]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie, nie, nie, bez przesady, na takie poświęcenie nie jestem jednak gotowa... :)))

12.12.2004
18:12
[27]

artaban [ swamp thing ]

banita --> Ty masz jakiś problem czy tylko wstałeś złą nogą? Jeśli masz jakieś konflikty z kimkolwiek i chciałbyś go zwyzywać - rób to, proszę, prywatnie. Czytanie Twoich wulgaryzmów nie jest ani trochę przyjemne. Nie widzę najmniejszego powodu, dla którego mielibyśmy tu tolerować takie zachowania. Z tego, co wiem, zarzekałeś się, że nie będziesz pisywał na wyspie. Nie znam Cię osobiście, więc mnie to ni ziębi, ni grzeje, ale jeśli masz zamiar wpisywać się tylko po to, żeby kogoś zbluzgać - automatycznie zasługujesz na miano ostatniego kmiota.

Żeby było jasne - kompletnie jest mi obojętne czy tu piszesz czy nie. Ale posty ewidentnie obraźliwe - jak Twój ostatni - kwalifikują się jedynie do piaskownicy. Jeżeli masz zamiar utrzymywać ten ton, jestem w stanie Ci pomóc i zakupić wiaderko oraz grabki. Będziesz miał radochę pod choinką.

12.12.2004
18:44
[28]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Justa
Ten drugi od lewej wyglada jakby calkiem nieźle melanżował. :-)

==>pasożyt
Do czego to było?

12.12.2004
18:51
[29]

legrooch [ Legend ]

banita ==> Oni mają absolutną rację. Wiaderko i kubełek i nauka odzywania się, albo wypad.

12.12.2004
19:08
smile
[30]

yagienka [ pułapka na Misia ]


idziemy (my plus L@WYER i MaLLy) do kina na Immortal 20.45 Multikino, ktoś jest chętny??

12.12.2004
19:18
smile
[31]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> tak to jest, jak się wstępniaka nie czyta ... :D

Hayabusa --> zdolna z Ciebie bestia :P ... Mówiłem Ci, że w książeczce do płyty głównej można wiele pożytecznych informacji znaleźć ... to, że na płyciegłównej też można znaleźć ciekawe rzeczy :> jest inną sprawą ... :D

12.12.2004
19:19
smile
[32]

L@WYER [ Valaraukar ]


legrooch --> tak to jest, jak się wstępniaka nie czyta ... :D

Hayabusa --> zdolna z Ciebie bestia :P ... Mówiłem Ci, że w książeczce do płyty głównej można wiele pożytecznych informacji znaleźć ... to, że na płyciegłównej też można znaleźć ciekawe rzeczy :> jest inną sprawą ... :D

12.12.2004
19:19
smile
[33]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja właśnie przerwałam oglądanie "What lies beneath" zabranego Misiostwu, bo postanowiłam zrobić sobie kolację i przy okazji zajrzałam na forum - na mnie nie liczcie w kwestii kina, nie mam ochoty na jakiekolwiek wyjście - nawet na jakiekolwiek spotkania nie mam ochoty za bardzo - nie czuję się zbyt dobrze, pobolewa mnie głowa i gardło, znając moje szczęście to się zaraz rozłożę, akurat jak jutro miałam mieć wolne i pić, a w sobotę iść na naszą imprezę... łeeeeeeeeeeeeeee.

12.12.2004
19:21
smile
[34]

L@WYER [ Valaraukar ]


legrooch --> tak to jest, jak się wstępniaka nie czyta ... :D

Hayabusa --> zdolna z Ciebie bestia :P ... Mówiłem Ci, że w książeczce do płyty głównej można wiele pożytecznych informacji znaleźć ... to, że na płyciegłównej też można znaleźć ciekawe rzeczy :> jest inną sprawą ... :D
<-- Co do Twojej wypowiedzi po japońsku - cóż, ciężko się nie zgodzić.

12.12.2004
19:23
smile
[35]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...sami poligloci dookoła, pfff, idę gotować makaron, a łeb mnie napieprza coraz bardziej...

12.12.2004
19:27
smile
[36]

L@WYER [ Valaraukar ]


Małżowinka --> hiehiehie - znając lokalny "status quo" i inne "who is whooy :> in WWWAiS" :P można doskonale pojąć co kolega Hayabusa miał na myśli ... Smacznego . I nie zapomnij wyzdrowieć do czasu kolejnego picia :D ...

12.12.2004
19:34
smile
[37]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie mam makaronu, ale mam gorączkę... :|

12.12.2004
20:11
smile
[38]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja zaś mam prezentację do wykończenia... za co niniejszym się zabieram.

12.12.2004
20:24
smile
[39]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita: Nie daj się oszukac! Jak nie dorzucą karnetu do piaskownicy to się nie zgadzaj. :)

12.12.2004
22:38
smile
[40]

legrooch [ Legend ]

L@WYER ==> Powtarzasz się :>

12.12.2004
23:36
smile
[41]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]


L@WYER --> no ba... po prawdzie największym problemem było znalezienie instrukcji. Przewodów nie miałem okazji uruchamiać wcześniej, wolałem uważać niż coś spieprzyć.
Dobra, co nieco mimo wszystko udało się zrobić !

Dobra, tyle na dziś.

yagienka --> aj aj aj... gdybym wiedział, pojawiłbym się. Cóż, pozostaje nadrobić zaległości na własną rękę...

13.12.2004
00:00
smile
[42]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja bez specjalnego zdziwienia stwierdzam, że znowu próbuję się rozchorować. Nawet udało mi się od popołudnia wyhodować całkiem ładną gorączkę. Ponieważ jednak nie mam chwilowo ochoty na chorowanie - zaraz zeżrę jakieś leki i będę trzymać kciuki za szybki powrót do formy ;)))

13.12.2004
01:10
smile
[43]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Jestem na tym samym etapie co Ty. ;)

13.12.2004
10:25
smile
[44]

Yeenny [ Pretorianin ]

Co tu tak cicho? Epidemia jakaś czy co?

Tak już póżno a pobudki jeszcze nie było:(((
Czas to nadrobić:
POOOOOOOOOOOOOOOOOBUDKA

13.12.2004
10:26
smile
[45]

Justa__ [ kreska kreska ]

niektórzy dopiero wstali, spokojnie :)

13.12.2004
10:42
[46]

Yeenny [ Pretorianin ]

Ile można spać? Niedługo południe... :))))

13.12.2004
10:43
[47]

Yeenny [ Pretorianin ]

Ile można spać? Niedługo południe... :)))

13.12.2004
10:49
smile
[48]

Justa__ [ kreska kreska ]

jeszcze dobrze widze, nie trzeba mi powtarzać dwa razy :P
późno poszłam spać więc wcale tak długo nie spałam

13.12.2004
10:50
[49]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja jednak choruję, do tego się nie wyspałam, a teraz czekam z drżeniem serca przez najbliższe 1,5 h czy każą mi iść do pracy. Mam nadzieję, że nie.

13.12.2004
10:53
[50]

Yeenny [ Pretorianin ]

Gwiazd--> nie miałaś się kiedy rozchorować? ale w sobotę będziesz na nogach mam nadzieję, lecz się, lecz...

13.12.2004
10:55
smile
[51]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Litości, jest PONIEDZIAŁEK, do SOBOTY zdążę się wykurować i rozchorować jeszcze kilkanaście razy... ;))

13.12.2004
11:45
smile
[52]

L@WYER [ Valaraukar ]

Witam warszawską ekipę ... Nie ma to jak samemu przeklinać małe :/ przeziębienie we własnym wykonaniu .

legrooch --> przy ciężkich przypadkach trzeba powtarzać, licząc na to, że kiedyś dotrze - no chyba, że trafiasz na przypadek nieuleczalny/kliniczny bądź patologiczny ... :D

Hayabusa --> opowiem Ci przy piwie kiedyś kilka naprawdę wesołych historyjek serwisowych ...

Małżowinka --> to wiemy, nawet osobiście na własnej skórze niektórzy odczuwają ten żałosny fakt, iż mamy poniedziałek ...

13.12.2004
11:50
smile
[53]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Poniedziałek poniedziałkiem - szlag by go trafił, ale przynajmniej nie idę do pracy, a to już plus. Inna sprawa, że chorobę też mógłby szlag trafić, bo przez nią nie pójdę na piwo ;> *wściekłe warczenie*
Przewalam się po łóżku z moją gorączką i kaszlę potępieńczo, a leków w domu oczywiście nie ma, no bo po co.
Zimno mi w stópki - i to pomimo skarpetek... :)
Poszłabym sobie zrobić śniadanie, ale się boję, ze jak otworzę lodówkę, to się okaże, że nie ma w niej nic do jedzenia ;)))

...ach, ach, jakaż ja jestem głęboko nieszczęśliwa ;)))

13.12.2004
12:27
smile
[54]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Witam i o zdrowie pytam ! ;)
Ja tu tylko przelotem bo zaintrygował mnie tytuł wątku o wielkim chlaniu ... ;) uuu...a gdzie to wielkie chlanie bedzie ?? A po zatym moi mili jak głosi tabliczka za moimi plecami to .."Alkochol szkodzi zdrowiu i osobom nietrzeźwym oraz małoletnim nie podajemy alkoholu " ehh ...coś w tym musi być ;) Ale to bez przytku of course -wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiaru ...czego wszystkim zyczę :)
Serdecznie pozdrawiam !

13.12.2004
12:30
smile
[55]

L@WYER [ Valaraukar ]

Dogon --> poniższy link powinien odpowiedziec na Twoje pytania bez większych problemów:

13.12.2004
12:31
smile
[56]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wszelkie informacje co do wielkiego chlania znajdują się w poniższym wątku, zapraszamy, bo będzie się działo, oj będzie :))) --------------->

13.12.2004
12:32
smile
[57]

artaban [ swamp thing ]

Już widzę, że byli szybsi, ale też wrzucę linka, jakby tamci je popsuli :)

13.12.2004
12:33
smile
[58]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Czy ktoś jeszcze chciałby wrzucić tego linka? :>

13.12.2004
12:34
[59]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja nie wrzuce :P

13.12.2004
12:35
smile
[60]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hiehiehiehie ... wyścigowcy sami przesiadują sobie tutaj ...

13.12.2004
12:36
smile
[61]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWA, zaproponowano mi pójście do pracy dzisiaj.....................

13.12.2004
12:38
smile
[62]

L@WYER [ Valaraukar ]

"Zaproponowano" ? Demokratycznie i na ochotnika zapewne jeszcze :> ...

13.12.2004
12:41
smile
[63]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zaproponowano = poinformowano mnie, żebym przyszła....

Gadać się nie chce, kurwakurwakurwa, jestem bez śniadania, chora, zła i brudna, a im się chce nagle, żebym do pracy szła... :/

13.12.2004
12:44
smile
[64]

L@WYER [ Valaraukar ]

Cytując pointę starego dowcipu:
"No i rzuć tu teraz wszystko i rób mu rowerek ..."

13.12.2004
12:49
smile
[65]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Alarm był fałszywy.
Jestem przecież mistrzynią samousprawiedliwienia i kłamstwa.
Jako biedna i chora jednostka nie mogę przecież iść dzisiaj do pracy ;))

To na czym ostatnio skończyliśmy... a, śniadanie... ;)))

13.12.2004
12:50
[66]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pff... masz problemy... mnie po prostu poinformowano pewnego dnia, że 18, gdy miałem mieć wolne i iść na popijawę w MA, przychodzę jednak do pracy ;> Jednak, albo się zamienię, albo "rozchoruję"... ;>

13.12.2004
12:53
smile
[67]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> zamieniaj się albo choruj, bo 18.12. masz być w MA, ewentualnie jestem w stanie pomóc Ci ciężkimi uszkodzeniami ciała, które niewątpiliwie przekonają Twoich przełożonych, że nie jesteś w stanie pojawić się w robocie... no, z pojawieniem się w MA też mógłbyś miec wtedy problem, ale możemy wrócić do pomysłu, że przyciągnę Cię tam za nogę.. ;)))

13.12.2004
12:54
smile
[68]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> chcieć to móc .

Paudyn --> nie odstawiaj Ilka i nie kombinuj ...

13.12.2004
12:56
smile
[69]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To zdecydujcie się, mam kombinować i przychodzić, czy też nie...

13.12.2004
12:56
smile
[70]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No pewnie, przecież wiesz, że stwierdzenie "JA CHCĘ"/"JA NIE CHCĘ" jest u mnie święte ;))

Nie płosz Paudyna, przecież napisał, że się zamieni albo rozchoruje, więc na razie się stara, bo mu tak zależy na imprezie z ulubionymi znajomymi ;P ;))) <czyż nie, Paudi? ;)))>

13.12.2004
12:59
smile
[71]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> nie będę Cię publicznie dobijał i pogrążał innym z głoszonych przez Ciebie twierdzeń :P ...

Paudyn --> no kombinuj stary, kombinuj ...

13.12.2004
13:00
[72]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, to kombinuj, to nie kombinuj... i weź się tutaj pytaj o poradę ;> Jak zwykle wszystko muszę robić sam ;oP

13.12.2004
13:03
[73]

Justa__ [ kreska kreska ]

co my ci będziemy gadać, wiesz co masz robić :)

13.12.2004
13:03
smile
[74]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mężu --> to mnie teraz spłoszyłeś, co ja takiego zwykle gadam? :> No chyba, ze masz na myśli moje przewodnie motto życiowe "Strzelanie do ludzi nigdy się nie nudzi" ;)) <wiem, wiem, pewnie nie, ale zamilcz!>

Paudi --> no kurwać, czytać nie umiem czy co? :> Napisałam wyraźnie: "zamieniaj się albo choruj, bo 18.12. masz być w MA" i tego się trzymaj, a tych pierdół, które mój małżonek wypisuje, nawet nie czytaj :P

13.12.2004
13:04
[75]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

wrrrrrrrrrrrr, "czytać nie umiesz" miało być

13.12.2004
13:05
smile
[76]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> zamilczę więc :D ... wszak to milczenie jest złotem ...

Paudyn --> no raczej nie licz, że będziemy za Ciebie do roboty dzwonili i się wykłócali o czas Twojej pracy ...

13.12.2004
13:05
smile
[77]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> To, że Ty nie umiesz, to już inna kwestia ;oPPPP

13.12.2004
13:07
[78]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@wyer--->ilkiem to ty sobie mordy nie wyciaraj...jak bede to bede jak mnie nie bedzie to bede gdzie indziej:PPP

13.12.2004
13:11
smile
[79]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEk --> sorki, ot, taka mała, poranna złość ... Będę Cię ścigał dziś z wieczorka - zaraz zanabędę rzeczone płytki :D .

13.12.2004
13:17
smile
[80]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Właśnie zadzwonił jakiś koleś, który zaczął mi udowadniać, że jest kimś z mojej rodziny, bo pochodzi z jakiejś odnogi rodziny ze strony brata mojego dziadka... yyyyy... zgłupiałam już kompletnie :D A potem wprosił się na jakieś spotkanie do nas do chaty, na co się zgodziłam z zimnym uśmiechem, bo zaproponował taki termin, że i tak mnie wtedy nie będzie w domu, niech się rodzina z nim męczy :D Ja tam nadal nie wiem kto to był ;)))

ILUŚ --> ja już z Tobą rozmawiałam na ten temat, nie wykręcaj się, tylko przyłaź ;>

BTW: może ktoś odebrałby w końcu ILKOWI zdjęcia z Andrzejek? :> Mężu, przyduś go dzisiaj w tej sprawie... :)))

13.12.2004
13:20
smile
[81]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> przydusić mi go ciężko będzie, bo przy nim jak chudopachołek wyglądam ...
Ale postaram się wynegocjować od niego te zdjęcia :D

13.12.2004
13:20
smile
[82]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

"Mężu, przyduś go dzisiaj w tej sprawie" - buahahahahahahah DOBRE

13.12.2004
13:22
[83]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mowa o przyduszaniu PSYCHICZNYM, zboczeńcy... ;>

13.12.2004
13:37
smile
[84]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Misiostwo
odstawilem totalną maniane i zapomiałem zabrac pamieci do pracy...
tak wiec czy możemy presunąc termin na godzinę: po 20... (ok 20.30) ?

druga sprawa:
Misiu oto co nam zostalo z symulacji (jakoś dziwnie mało):
-Flanker 2.5 (4 juz nie ma)
-Eurofighter Typhoon Operation Icebreaker
-Comanche 4

(co sie stalo z resztą??? nie wiem)

13.12.2004
13:40
smile
[85]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> no o fizycznym nie może byc mowy - ILEK nie jest raczej długonoga blondynką - ogólnie jest nie w moim typie - i vis-a-vis :> ... na szczęście ...

ILEK --> trzeba będzie przy okazji obgadać do końca sprawę popijawy po ślubie PEWNYCh wspólnych znajomych ... :D

13.12.2004
13:42
smile
[86]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

sprawę popijawy po ślubie PEWNYCh wspólnych znajomych ... - Paudyn i Justa? ;DDD Akurat moglibyśmy ich w święta ożenić ;))

13.12.2004
13:51
smile
[87]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> to nie są jedyni wspólni znajomi, jakich mamy - to ci sami, którzy żenią się w najbliższe święta, o czym Ci jakiś czas temu wspominałem ...

13.12.2004
13:55
smile
[88]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Przecież wiem, mężu :)
Ja tylko delikatnie <taaaaaaaaaaaaaa....> sugeruję, że skoro święta to taka fajna pora na śluby, to moglibyśmy kogoś jeszcze skojarzyć ;))

13.12.2004
13:56
[89]

Justa__ [ kreska kreska ]

mi się nie chce komentowac tego po raz któryś, zaczynam to ignorować jak Paudyn :)

13.12.2004
13:58
smile
[90]

L@WYER [ Valaraukar ]

Taki ślub w święta, to rzeczywiście wzruszająca rzecz ... aż mi się wątroba kraje na myśl o tem ...
Byłoby co wspominać ...

13.12.2004
14:00
smile
[91]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Toteż znajomi zrobili Ci uprzejmość i zaprosili Cię na swój ślub w święta, zebyś miał co wspominać... ;> :P To miło, że tak się cieszysz z tego powodu... :>

13.12.2004
14:02
[92]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

cale szczescie ze kosciol jest jakies 200 m od mojego bloku:))) moze dojde po pasterkowym pochleju:)))

13.12.2004
14:03
smile
[93]

L@WYER [ Valaraukar ]

Zaproszenie jest zaadresowane "Pan ....:> z rodziną" ... :P

13.12.2004
14:03
[94]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

boli tylko to ze znowu bedzie sie trzeba przeprosic z garniturem:)))

13.12.2004
14:04
smile
[95]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> nie strasz nawet ....

13.12.2004
14:05
smile
[96]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mężu --> z rodziną? Znaczy: idziesz z siostrą? ;)))

ILUŚ --> "pasterkowy pochlej"? Wstydziłbyś się, bezbożniku :P ;)))

13.12.2004
14:10
smile
[97]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> raczej nie bardzo ... o kogo jak o kogo, ale o siostre im nie chodziło ... bynajmniej :P . I od kiedy żeś się taka religijna zrobiła ?!?

13.12.2004
14:12
smile
[98]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No cóż, mężu, skoro chcesz iść z rodzicami zamiast z siostrą... ;)))

13.12.2004
14:16
smile
[99]

L@WYER [ Valaraukar ]

Już widzę radość z jaką by poszli ... w święta mieliby się z domu ruszać ? i to z powodu jakiegoś ślubu ?!? Kombinuj dalej :P ... Wujów i ciotki, że o babci nie wspomnę możesz wyeliminować ...

13.12.2004
14:19
smile
[100]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Biedny Gonzo... jako Twoje dziecko będzie musiał się zaprezentować publicznie na tym ślubie ;)))

13.12.2004
14:20
[101]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Gwiazd---->spokojnie...pod kosciolem pijemy:))

13.12.2004
14:21
smile
[102]

L@WYER [ Valaraukar ]

No wiesz, dziecko jak dziecko, ale jest jeszcze szczęśliwa :> matka :P ...

13.12.2004
14:23
smile
[103]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

ILUŚ --> ufffff, no to mnie uspokoiłeś, tradyckja została zachowana ;))

Mężu --> fascynujące, pojęcia nie mam kto jest jego szczęśliwą matką, ja go jedynie adoptowałam jak już go ze sobą przywlokłeś.. :P Moze powinnam spytać yagienkę, to ona Ci go w końcu wręczyła... hmmmm ;>

13.12.2004
14:24
[104]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->masz gdzie sprawdzic procesor P4 1,7 GHz???

13.12.2004
14:28
[105]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Wróciłem z Krakowa, nawet mnie nie zjedli. Szykuje sie coś ciekawego, albo też coś przegapiłem?

13.12.2004
14:29
smile
[106]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Shadow--->nic sie nie szykuje...do lutego niema zadnych spotkan. 18 grudnia siedzimy w domach:))))

13.12.2004
14:29
smile
[107]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow --> nieeeeeeeee, takie same nudy i bzdury jak zawsze :) Czekamy na 18.12., a do tego czasu pieprzymy bez sensu, jak zwykle zresztą ;))

13.12.2004
14:32
smile
[108]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> no cóż, w tym wypadku pewnie chodziło o matkę przez adopcję :P, ew. o żonę - tu się nie wywiniesz tak łatwo - bo sama jesteś winna faktu, ze mam jedną tylko żonę ...

ILEK --> mały error, bo minimum programowe w cenniku jakim obecnie dysponuję to PROC INTEL P4 2.4 GHz 478/533/1024/BOX Prescott za 400 netto lub PROC INTEL CELERON 2.0 GHz 478/400/128 BOX za 211 netto ...

13.12.2004
14:37
[109]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER--->ja sie pytam czy masz gdzie taki procek sprawdzic czy chodzi...

13.12.2004
14:37
smile
[110]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mogę Ci pozwolić na szybki ślub z jakąś inną panną, żebyś ją sobie zabrał jako osobę towarzyszącą na to uroczyste wydarzenie.... ;))

13.12.2004
14:46
smile
[111]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> z czystej mściwości nie dam się chwilowo w żadne dodatkowe małżeństwo wmanewrować - jakbym miał mało problemów z jedną żoną :P - przy drugiej, moja wątroba zapewne by nie przetrwała zbyt długo ...

ILEK --> na baardzo upartego :> - tak ...

13.12.2004
14:50
[112]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mężu --> Twoja druga małżonka mogłaby być abstynentką ;)))

Wiecie, wyszlam na moment z dżamnikiem i aż mnie zmroziło - jest wściekle zimno :| Jak dobrze, że jednak dzisiaj nigdzie nie wychodzę, bo pewnie bym nie znalazła w sobie tyle silnej woli, żeby się zmusić do wyjścia z ciepłej chaty.
Znowu mam gorączkę... chyba pójdę się zaraz położyć, bo coraz bardziej mnie rozkłada to choróbsko :/

13.12.2004
14:56
smile
[113]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> abstynentka hahahaha ... już ja to widzę ... jaka kobieta wyszłaby za mnie na trzeźwo ?!? :P
Co do aury - Ty masz chyba gorączkę, wcale nie jest tak zimno jak Ci się wydaje ...

13.12.2004
14:58
smile
[114]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->nie marudź, dzis jest ciepło :D Nawet bardzo ciepło :P


Skoro nic ciekawego sie nie wydarzyło, to przynajmniej dobrze, że mnie nie było :P

13.12.2004
14:59
smile
[115]

Justa__ [ kreska kreska ]

Shadow, Paudi cię zdradził z innym, ale o tym niech sam ci opowie jak będzie :)

13.12.2004
15:03
[116]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Czy Was pogięło, przecież jest zimno jak jasna cholera, zmarzłam spacerując z dżamnikiem, a miałam na sobie dwa swetry i kożuszek... A gorączkę mam swoją drogą i caly czas rośnie, ale jeszcze nie zaczęłam majaczyć ;)

13.12.2004
15:08
smile
[117]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gwiazdeczka
Musi byc cieplo skoro ja mimo swojej choroby wylazlem przed zakład w samym swetrze...
A jestem zmarźlakiem.

13.12.2004
15:08
smile
[118]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->no własnie, nie majaczysz... to dziwne w Twoim przypadku, chora musisz być poważnie :P

Justa-->niech zdradza, nie jestem zazdrosny :P W końcu jest Twoim korniszonkiem :P

13.12.2004
15:10
smile
[119]

Justa__ [ kreska kreska ]

kogo chcesz oszukać? zazdrość przez ciebie przemawia, juz widze jak ci dym uszami szedł kiedy pisałeś o "korniszonku" :P

13.12.2004
15:11
smile
[120]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No i wychodzi na to, że dzisiaj jest całkiem ciepło, to tylko mnie pogięło przez tę chorobę i mam inne wyczucie temperatury... ;))
I tak Wam nie wierzę :P
Zimno jest i tyle.

13.12.2004
15:12
smile
[121]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde nastepnym razem zostawie lezaca na chodniku...

13.12.2004
15:16
[122]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Justa-->to jakaś pomyłka, wielbicielem Paudyna jest Ilek, a ja to jedynie towar zastępczy, który broni się jak moze przed stałym związkiem :P

13.12.2004
15:19
smile
[123]

Justa__ [ kreska kreska ]

Shadow ja juz nic nie mówie na ten temat...

13.12.2004
15:20
smile
[124]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow, ale to, jak się zwykle przytulasz do Paudyna, wskazywałoby na to, że łączą Was jednak jakieś bliższe związki :P

13.12.2004
15:21
smile
[125]

L@WYER [ Valaraukar ]

Jak to już kiedyś napisałem - nic, tylko ruja i poróbstwo wciąż tutaj są preferowane ...

Małżowinka--> pogięta bywasz nawet (na) zdrowo :P ...

13.12.2004
15:25
smile
[126]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To u nas rodzinne... ;>

A ta ruja i poróbstwo to przez ILKA, Paudyna i Shadowa, w końcu to oni się przytulają albo miziają na drążku... ewentualnie też przez Justę, bo się domagała wibracji w świecącym długopisie :P

13.12.2004
15:25
[127]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd--->dementuję :D To on przytula sie do mnie, jest bardzo zaborczy i ciezko sie od niego uwolnić :P

Widzieliście jaki uroczy kalendarz reklamowy wydano? ---->

13.12.2004
15:29
smile
[128]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd prosze mnie nie mieszać do gejowskiego trio :P

13.12.2004
15:30
smile
[129]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> a ja myślałem, że rodzinny jest u nas przede wszystkim alkoholizm ... inne odchyłki nie są przeciez aż tak preferowane ...

13.12.2004
15:33
smile
[130]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow --> aaaaaaaaaaaaa! Masz tego więcej? U mnie w robocie wiszą skany tego cuda na ścianie pokoju grafików, kiedyś cała redakcja kwiczała radośnie widząc te zdjęcia :)) I jakoś obiecywałam sobie, że poszukam sobie tego, ale zapominam... :)
A co Paudyna - to niestety, ale nie wierzymy Ci, bo materiał dowodowy jasno pokazuje, że się nie tylko nie bronisz, ale jeszcze sam się do niego czule lepisz :P

Justa --> nie mieszam Cię do gejowskiego trio, o Tobie i Twoich preferencjach napisałam oddzielnie, żeby się wyróżniały :P

Mężu --> też, też... u nas dużo rzeczy jest rodzinnych ;))

13.12.2004
15:36
[131]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Justa-->tak, wiemy że wolicz... marynaty :P

Gwiazd-->bitte sehr :)

13.12.2004
15:37
smile
[132]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Jucha---->sama tego chcialas...japa

13.12.2004
15:37
[133]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->materiał dowodowy został sfabrykowany, W dodatku sfabrykowany moim aparatem :P

13.12.2004
15:39
smile
[134]

Justa__ [ kreska kreska ]

Shadow płacą ci coś za reklamowanie trumien czy tak sobie wrzucasz? :P

Gwiazd jakbyś nie wiedziala że wibracje są ważne :)

13.12.2004
15:41
smile
[135]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oooo, ta ostatnia blondynka w dżinsach doprowadziła nas do ataku smiechu w robocie... :) Czekałam, aż ją wkleisz :D
A z tym materiałem dowodowym to jawne oszczerstwo, niczego nie fabrykowano, to sama prawda, w końcu byłam wtedy paparazzim i udało mi się strzelić fotę w takim intymnym momencie :P

Justa --> oj wiem, wiem, zawsze mam je w końcu włączone... w komórce ;))

13.12.2004
15:42
smile
[136]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Justa-->Gwiazd mi płaci :P

13.12.2004
15:42
smile
[137]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> ano nie da się temu zaprzeczyć ... ale nie wywlekaj tego na światło dzienne - przynajmniej na razie - w razie rozwodu wszyscy będa mieli masę niespodziewanek :> ...
W kwestii reklam - miałaś coś zamieścić w temacie Gwiezdnych Wojen ...

13.12.2004
15:45
[138]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->Ty tylku udajesz, ze nie potrafisz sie moim aparatem posługiwać, by póxnej nie być o nic podejrzaną. Ale ja Cię przejrzałem ! :D

Niestety ostatnia trumna, wiecej nie posiadam.

13.12.2004
15:48
smile
[139]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mężu --> nie mam zamiaru niczego wywlekac, jeszcze te wredne jednostki podsłuchają i będą mnie szantażować :)

O tym rozmawialiśmy w sobotę w MA, kilka osób już to widziało --->

Shadow --> cholera, wydało się :D I tak naprawdę to tylko udawałam ostatnio, że go rozładowałam, tak naprawdę poczekałam, az poczuliście się bezpiecznie i robiłam kompromitujące zdjęcia ;D
Dzięki za trumny, zabija mnie ten pomysł, wyślę grafikom i dyrektorowi artystycznemu na maila, bo mieli tylko wydruki, a pewnie chcieliby to mieć na dysku, może następną sesję mody zaaranżuje się w takiej scenerii ;))

13.12.2004
15:54
smile
[140]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> thx za picturę :> ... co do wywlekania - Bogu dźwięki ... nie-daj-Bóg mogłabyś wywlec na światło dzienne smutny fakt, że mam nieczyste sumienie tu i ówdzie :DDD i mogłabyś mnie skompromitować (ale miałabyś uciechę, no nie :P ? ) ...

13.12.2004
15:58
smile
[141]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->przeciez tym wszyscy wiedzą, cóż to za kompromitacja niby miała by być? Byłaby, jakby Twoja połowica powiedziala, ze masz sumienie czyste jak kryształ :P

13.12.2004
15:59
smile
[142]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Neeeeeeeeeeeee, jakoś nie mogłabym Cię skompromitować, bo byłoby rozwód i straciłabym fajną miejscówkę do picia - no i do kogo bym dzwoniła w dni wolne od pracy z pijackimi propozycjami? ;))

Skonsumowałam zupę pomidorową z makaronem <nienawidzę zup, a już pomidorowej wyjątkowo, ale przynajmniej była ciepła i jadalna, a ja głodna> i zastanawiam się czy by się nie oddalić do łóżka albo przynajmniej pod koc... poczytałabym sobie coś, chociaż z tą gorączką to nic mi się nie chce....

13.12.2004
16:02
smile
[143]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> no mogłaś nie wspominać o tych pijackich propozycjach - co sobie czytelnicy naszego wątku o nas pomyślą ... :P

Shadowmage --> tego nie powie, bo wie o kilka rzeczy za dużo ... i to mnie przeraża :> .

13.12.2004
16:08
smile
[144]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Gwiazd ---> A ja lubię pomidorową i właśnie dziś taką mam w planach na obiadek :)
Przy okazji potwierdzam, że w sobotę przybędę, martwi mnie tylko, że zamówiłaś lokal z dużą ilością piwa, a nie ma nawet wzmianki o winie... Ostatnio zabrakło i białego, i czerwonego, a nie było zbyt wielu pijących. Zaczynam się bać, że jedna tajniacka butelka to będzie za mało ;)

Shadow ---> Te reklamy przypomniały mi pewne ogłoszenie w gazecie, które dawno temu pokazywali w Pajacykach. Treść brzmiała: Posezonowa wyprzedaż trumien :D Zwłaszcza w świetle tego kalendarza, ciężko powiedzieć, kiedy jest PO sezonie :>

13.12.2004
16:12
smile
[145]

L@WYER [ Valaraukar ]

Meghan --> nie przejmuj się w okollicy są wódopoje całodobowe i zawsze będzie można jakby co wyskoczyć i coś znienacka zanabyć ...

13.12.2004
16:14
smile
[146]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Megan --> męcz legroocha, jeżeli ktokolwiek do soboty będzie jeszcze ewentualnie coś załatwiał w MA, to może ewentualnie on i mógłby właścicielom przekazać Twoje obawy w kwestii wina. A tajniacka butelka to swoją drogą... ;))
btw: Ty ponoć jakoś rozmnożona miałaś przybyć, jak to będzie?

W kwestii reklam - jeszcze jedno cudo, które mi się finezją wykonania kojarzy z tymi trumnami Shadowa <ha, cóż za skrót myślowy ;))>

Hmmm, konsultacja z termometrem ujawniła, że gorączka odeszła. Ha.

13.12.2004
16:20
[147]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dementuję, to nie moje trumny. Jak mam ładniejsze :D W końcu muszę gdzieś przechowywać zapasy dla moich ghuli :D

L@wyer-->trzeba było skrytym być :P

Meghan--> :D

13.12.2004
16:24
smile
[148]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadowmage --> jak się ciągle pije, to czasami jest ze skrytością może być ciężko ... A jeśli pijesz sam z siebie, a żona przy okazji każdej wizyty przynosi Ci piwo, to już w ogóle mozna stracić poczucie rzeczywistości a wtedy o palnięcie jakies głupoty nietrudno - i później może się to zemścić ... :D

13.12.2004
16:27
smile
[149]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

żona przy okazji każdej wizyty przynosi Ci piwo - no przestań, bo oni jeszcze uwierzą, że ja taka dobra jestem... ;))

Idę pocztać czy cokolwiek innego porobić, ale zaraz mi tyłek odpadnie od siedzenia przed kompem....

13.12.2004
16:31
[150]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Gwiazd ---> Czy przyjdę rozmnożona, to wyjdzie w praniu (czyli gdzieś tak około czwartku ;)), ale jedna dodatkowa osoba przy takim składzie to ujdzie w tłoku :)
Co do konsultacji z termometrem, to weź pod uwagę, że przy bardzo wysokiej temperaturze możesz widzieć różne rzeczy - w tym niską temperaturę ;P

Shadow ---> Rozumiem, że to zainteresowanie trumnami nie było przypadkowe? ;)

13.12.2004
16:32
smile
[151]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> no muszę się przecież wytłumaczyć jakoś z tego, że ciągle piję - niedajBóg :D uwierzą, że mam niewierygodnie ogromne zapasy finansowe, które utrzymują mnie na powierzchni wódy ...
A to, że/czy jesteś dobra (dobre sobie, ciekawe dla kogo :> ), to już zupełnie inna para gumofilcy(ów) ...

13.12.2004
16:34
smile
[152]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Meghan-->oczywisćie, ze nie przypadkowe :))

L@wyer-->ale mas oddaną małoznkę, choć sam o tym zaprzecza. Zaczynam podejrzewać, że ani ty, ani Gwiazd nie jesteście tak źli, jakbyście chcieli. Zawiodłem się :P

13.12.2004
16:36
[153]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

<mnie już tu nie ma, poszłam poczytać...
...chyba jestem uzależniona od odruchu ostatniego odświeżenia>

13.12.2004
16:43
smile
[154]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadowmage --> wiesz, wyciągasz mylne wnioski - w ramach wzajemnej złośliwości oskarżamy się wzajemnie o czynienie Bóg-wie-jakiego dobra, tylko po to, aby pogrążyć współmałżonka w oczach innych - rzeczywistość jest o wiele bardziej okrutna ... :P

13.12.2004
18:36
smile
[155]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja też uwielbiam pomidorową, więc jakby ktoś miał z nią problem, chętnie zjem ;oD

Shadow :::> Subtelniejszych lasek do tych zdjęć nie mogli wybrać...? Poza jedną, same takie blachary... ;oPP

13.12.2004
18:40
smile
[156]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->fakt, mulatki ani azjatki to nie są :P

L@wyer-->sam sobie przeczysz, albo też jak zwykle nic nie rozumiem ;p

13.12.2004
18:49
smile
[157]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> I być nie muszą... wybierający powinni jednak posiadać odrobinę smaku i gustownego wyrafinowania ;>

13.12.2004
18:57
smile
[158]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Czepaicie się szczegółów, panowie, ta w dżinsach to jest nawet wystarczająco spieczona na solarce, żeby robić za jasną mulatkę :P

Idę oglądać jakiś film, właśnie nie mogę się do końca zdecydować co obejrzeć, ale na pewno będzie to wieczorek filmowy.

A, jeszcze jedno: Paudyn, mogę Ci oddać mój cały przydział zupy pomidorowej :P

13.12.2004
18:58
smile
[159]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Ok, kiedy mam wpaść na zupkę?

13.12.2004
19:03
smile
[160]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Przyniosę Ci na spotkanie w słoiku :P

13.12.2004
19:25
smile
[161]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Do tego czasu to skwaśnieje, więc chyba podziękuję...

13.12.2004
19:50
smile
[162]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Jak paudyn nie chce pomidorówki, to ja zjem. Jak się bedzie odpowiednio przechowywać, to będize w sam raz :D

13.12.2004
20:34
[163]

yagienka [ pułapka na Misia ]

1. faktycznie panienki od trumienek dresiarskie, a powinny być chociaż dębowe;)
2. pomidorowa ok. ale z ryżem i bez śmietany:P
3. w Łodzi jest zimniej, więc nie narzekać:P
4. co do Waszego potwornego dziecka, to kto wie ale może my nie Misiostwo ale kukułkostwo:D
5. na przyszlość, czy moglibyście pod moją nieobecność MNIEJ PISAĆ DO DIASKA WRRRR

13.12.2004
21:03
smile
[164]

L@WYER [ Valaraukar ]

No cóż, udało mi się wydobyć zdjęcia od pewnego Plugawego Karzełka :> . Przy najbliższej okazji nie omieszkam ich zamieścić ...

13.12.2004
21:09
smile
[165]

artaban [ swamp thing ]

Znalazłem stronę firmy trudniącej się szacowną sztuką wyrobu trumien oraz dochodową sztuką wydawania kalendarzy z panienkami. Kalendarz na 2003 jest dość lightowy. Chyba po jego sukcesie wypuścili 2004 - trochę ostrzejszy. A od 2005 (przykład obok) chyba postanowili być Pirrellim i robić kalendarze tematyczne. Temat na 2005 - kobiety pracujące. Każda ma jakiś młotek, szlifierkę czy inny łom. Porażające :)

13.12.2004
23:03
smile
[166]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Twarz tej panienki niczym u zombie, tudzież po niezłym joincie...

13.12.2004
23:04
smile
[167]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Spędziłam wieczór oglądając "Almost famous", gorączkując i podjadając sałątkę z czerwonej fasolki... kalendarze z panienkami urocze, może powinniśmy pomyśleć nad wydaniem jakiegoś naszego wwwaisowskiego kalendarza, aczkolwiek może niekoniecznie na trumnach... ;>

13.12.2004
23:37
smile
[168]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmm... no problemo, pewnie z tych zdjęć imprezowych dało by się zrobić kilka niezłych kalendarzy...

13.12.2004
23:39
smile
[169]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Tjaa.... ale te z Tobą i ILKIEM/Shadowem to będą musiały być sprzedawane spod lady... :P

13.12.2004
23:40
smile
[170]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wiesz... takie sprzedają się najlepiej...

13.12.2004
23:41
smile
[171]

artaban [ swamp thing ]

O, Paudyn. Jak na stronce z trunienkami (trumnami i panienkami) znalazłem TO (zdjęcie obok), to od razu pomyślałem o tobie :) Szkoda, że producent włoski, a nie np. wyspiarski :)

13.12.2004
23:41
smile
[172]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ok, to może zrobimy Wam jakąs sesyjkę jak się miziacie na drążku? :>
Gustowne skórzane ubranka i takie tam... no wiesz ;)))

13.12.2004
23:42
smile
[173]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Kermit --> rotfl :D

13.12.2004
23:43
smile
[174]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

kermit :::> Jak znadziesz trumnę w barwach MU, biorę natychmiast.

13.12.2004
23:47
smile
[175]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudi --> a planujesz niedługo zejście? ;> Zawsze możemy Ci sami przemalować jakiś wybrany model ;)))

13.12.2004
23:58
smile
[176]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Planuję się zabezpieczyć ;>

14.12.2004
00:05
smile
[177]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No tak, zabiezbieczenie ważna rzecz, dobrze, że jesteś odpowiedzialny i o tym myślisz... ;))

14.12.2004
00:05
[178]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

WRRRR, zabezpieczenie, wrrr.

14.12.2004
00:09
smile
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

UUpppsss... wyszło na to, że jestem dojrzały ;oDDD

14.12.2004
00:18
smile
[180]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Powiedziałam "odpowiedzialny", nie "dojrzały" <mężczyźni zawsze ponoć są dziećmi, ewentualnie stają się dużymi dziećmi :P>, a zresztą to i tak nie dojrzałość, tylko normalność... ;))

Chociaż jak to ładnie brzmi: "dojrzały korniszonek/pomidorek"... przemyslimy to ;))

14.12.2004
00:21
smile
[181]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Odpowiedzialność to cecha dojrzałości i często nie ma nic wspólnego z wiekiem, więc gadaj zdrów ;o) Zresztą wolę być normalny bez wpadki, niż nienormalny z wpadką... ;oDDD

14.12.2004
00:24
smile
[182]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zresztą wolę być normalny bez wpadki, niż nienormalny z wpadką... ;oDDD - to ja już wiem skąd to dziecko męża się wzięło... ;D

I w ten sposób z rozmowy o trumnach znowu zeszliśmy na jedno... ;)))

14.12.2004
00:26
smile
[183]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Co wy z tymi trumnami tak? Kermit sie zarzekał ze mam spac na karimatce ...

:PPP

14.12.2004
00:26
smile
[184]

Justa__ [ kreska kreska ]

Paudyn!

14.12.2004
00:30
smile
[185]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Męża...? Przecież to WASZE dziecko ;> Już się wypierasz? ;oP

Justa :::> Hakuj hakuj ;oPPP

14.12.2004
00:32
smile
[186]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> przecież to już tłumaczyłam kilka razy: ja go tylko adoptowałam, a skąd go mój mąż przywlókł, to ja nie wiem.... ;)))

peeyack --> wiesz, chciał Cię zaskoczyć :P

14.12.2004
00:35
smile
[187]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Poczekamy, zobaczymy, co na to Twój mężuś ;>

14.12.2004
00:37
smile
[188]

Justa__ [ kreska kreska ]

dobra, kłamałam :))

14.12.2004
00:38
smile
[189]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ustaliliśmy już <w tym wątku nawet i to dzisiaj>, że jestem jedynie matką przez adopcję, czytaj czasem ten wątek.. :P

14.12.2004
00:44
smile
[190]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: :*

14.12.2004
00:47
[191]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy moze wpadniecie z piszem w sobote, bedzie dużo nieznanych osób tak jak chcieliście i nie będziecie się źle czuli ani musieli sie bać :)
:*

14.12.2004
00:49
smile
[192]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie wiem. Jeżeli już to raczej sam wpadnę, aczkolwiek zbyt wcześnie żebym mógł powiedzieć coś konkretnego.
:)

14.12.2004
00:51
smile
[193]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Czesc Siwy :)

pozdrawiam gejów z wwwaisu (tych co się ujawnili ofkorz) :*

14.12.2004
00:51
[194]

Justa__ [ kreska kreska ]


byłoby miło wreszcie cię poznać :)

14.12.2004
00:52
smile
[195]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: No już się znamy przecież chyba prawie. :*
:)

Banita: Hello! Masz dodatek? Gra się o wiele lepiej. :)

14.12.2004
00:53
smile
[196]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy nie mówie o nr tylko o normalnym spotkaniu :>

14.12.2004
00:55
smile
[197]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Siwy---->dodatek? aaa mowisz o tej na boku? caly czas ta sama, a przyszla małzonka nic sie nie domysla <hihi>

14.12.2004
00:57
smile
[198]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwi(a)zd ::::> Naprawdę nie mam na to siły ;>

14.12.2004
00:57
smile
[199]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy, Banite zafascynowały te plastikowe lalki które sie wyginają w kazda strone i zamowil sobie dwie od razu, jedna to przyszla zona a druga jest na boku, za dlugo przebywał w krainie hello kitty :)

14.12.2004
00:58
[200]

Jerryzzz [ Senator ]

Dobry wieczor, moge puscic baka? :P

14.12.2004
01:02
smile
[201]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Siwy---->Justa jest od kilku dni zazdrosna ze przegladam sobie ta oferte, i mnie za kare juz nie dopuszcza :)
do kompa oczywiscie :P


Jerryz----> nie ma tu stalych bywalcow teraz , wiec raczej nie :)

14.12.2004
01:03
smile
[202]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Okey. Chciałbym wpaść, ale jeszcze nie wiem czy się uda. Zobaczymy.
Niech ON się nauczy odróżniać kolory. To będzie pierwszy krok do odróżniania która pigułka rano a która wieczorem. :)

Banita: Nie, ani przyszla ani zeszła się nie domyślają. :)

14.12.2004
01:04
smile
[203]

Justa__ [ kreska kreska ]

Banitas masz Charliego, niech on teraz z tobą siedzi :P

Siwy trzymam kciuki :)

14.12.2004
01:06
smile
[204]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: :*

Banita: Rodzice też nie wiedzą. ;)

14.12.2004
01:07
smile
[205]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa ---->no jest niekompletny, bo cos ukrecilas mu ostatnio :P

Siwy--->o zeszłej ONA jeszce nie wie, mam jej dopiero powiedziec kolo kwietnia:)

14.12.2004
01:10
smile
[206]

Justa__ [ kreska kreska ]

nic nie ukradłam, sprawdź pierścien, moze tam masz :P

14.12.2004
01:19
smile
[207]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: W tytule to chyba powinno być psychiatryczne przygotowania. :)

14.12.2004
01:21
smile
[208]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Siwy---->pamietasz na kogo masz uwazac?:)

14.12.2004
01:33
smile
[209]

Siwy4444 [ Senator ]

Zapomniałem, ale sądzę że życzliwi ludzie mi przypomną. :)

14.12.2004
01:36
[210]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy przypomne ci tylko przyjdź :)

14.12.2004
01:38
smile
[211]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Siwy--->przyjdz przyjdz Justa sie Ciebie nie moze doczekac jak widzisz:) na pewno nie bedziesz zawiedziony btw niedyskretne pytanie- ktora bys wybral kaori czy angele ?:)

14.12.2004
01:42
smile
[212]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita: No postaram się przyjść chociaż jestem z natury wstydliwy. Nie wybiorę bez fotek! Nie wkręcaj mnie. :)

14.12.2004
01:44
smile
[213]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


SIwy----> my pleasure, chociaz ryzykuje teraz miesiecznym postem :)

angela

14.12.2004
01:46
smile
[214]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


or kaori? sam sie bije z myslami?:)

14.12.2004
01:49
smile
[215]

Siwy4444 [ Senator ]

A można je czesać?

14.12.2004
01:51
smile
[216]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


jesli myslimy o tym samym ...tak :)

14.12.2004
01:54
smile
[217]

Siwy4444 [ Senator ]

Muszę się zastanowić ale chyba ta pierwsza. Tylko nozdrza ma jakieś takieś dziwne. :)

14.12.2004
01:55
smile
[218]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


dobra ja juz nic nie pisze bo Justa zazdrosna ze az parapet gryzie ;(

14.12.2004
02:06
smile
[219]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja jej się nie dziwię. Panny naprawdę urodziwe. :)

14.12.2004
02:19
smile
[220]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


ONA to moze trzymac na szafie Alvareza z jego Dzordzem, a ja biedny nie moge sobie nawet z ciekawosci sobie poprzegladac ehh kobiety :/

14.12.2004
11:52
smile
[221]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No wiecie co?! Żebym ja musiała Was budzić? Wstawać, lenie... POBUDKA!!! :D

Z pewnym niepokojem rejestruję fakt, że z dnia na dzień jestem coraz bardziej chora. W niedzielę było źle, wczoraj podniosła mi się gorączka i doszedł kaszelek, a dzisiaj próbuję się zasmarkać na amen. W tym tempie do soboty wyhoduję sobie przecudnej urody zapalenie płuc albo inne świństwo... :|

Idę do pracy, niestety <ble>, a wieczorem uczę dziecko <ble>.
Trzymajcie za mnie kciuki ;))

14.12.2004
12:20
smile
[222]

Yeenny [ Pretorianin ]

Gwiazd--> a mówiłam ci wczoraj żebyś się leczyła...nabijałaś się że, do soboty kilka razy się rozchorujesz i wyzdrowiejesz, a tu lipa...a nie mówiłam :PP

14.12.2004
12:35
smile
[223]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Do cholery, przecież się leczę, naprawdę się staram, nawet w poniedziałek nie poszłam na piwo!!!! :D

14.12.2004
12:54
smile
[224]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

aaaaa juz niedlugo sylwester!! ale urobie sobie miche to jest koniec!

14.12.2004
15:23
smile
[225]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ale tu pusto... usto usto sto sto o o o...
o aż echo sie roznosi... osi osi si...

14.12.2004
15:44
[226]

legrooch [ Legend ]

Co niektórzy po awarii łącza (pożar w tym samym budynku) dopiero dziś dotarli w robocie do netu :)

14.12.2004
16:20
smile
[227]

L@WYER [ Valaraukar ]

A niektórym trafił się dzień z jakąkolwiek racą i nie dość, że ciągle siedzą (i będą siedzieli do późna :> ) rzeźbiąc w cudzych komputerach to jeszcze muszą latać po mieście na bicyklu ...
Zarabiać na rodzinne (i nie tylko) picie wszakże trzeba ... :D

14.12.2004
16:35
smile
[228]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

WRRRRRR!
Nastawiłam się psychicznie na siedzenie w robocie do wieczora, potem uczenie do późnej nocy, a potem leżenie w łóżku i chorowanie. A tu DUPA.
Zwolnili nas wcześniej z roboty - o 20:00 OBOWIĄZKOWE urodziny naczelnej w jednym z modnych warszawskich klubów - zaraz mnie trafi SZLAG albo inna CHOLERA, jestem zła, głodna, niewyspana i do tego za jakiś czas uczę dziecko, a każą mi wyglądać ODŚWIĘTNIE, zrzucić się na cholerne KWIATKI i równie cholerny PREZENT i udać się <może jeszcze Z UŚMIECHEM?!> na tę cholerną uroczystość.
KREW mnie zalewa.
Kurwakurwakurwakurwamać.

14.12.2004
16:37
[229]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hmmm... nie ma to jak "miła, sympatyczna i dobrowolna" imprezka ...

14.12.2004
16:40
smile
[230]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

PIEPRZĘ miłe, sympatyczne i dobrowolne imprezki Z PRACY, jest naprawdę niewąsko ZŁA i równie mocno CHORA, bezpłatne jedzenie i alkohol nie robią na mnie wrażenia, na obcasach NA PEWNO nie pójdę, zupełnie inaczej planowałam ten wieczór i NIE CHCE mi się iśc na snobistyczną, pustą i nudną imprezę!
Ja rozumiem: Wigilia w robocie - ok, życzeia dla szefowej - ok, nawet wino z prezesem z okazji Mikołajek ok, ale nie przesadzajmy z tą integracją....

14.12.2004
16:48
[231]

L@WYER [ Valaraukar ]

To ktoż był tak miły, i stwierdził, że wszyscy idziecie "na ochotnika" ? Trąci to, lekko mówiąc jakimiś spędami socjalistycznymi ...

14.12.2004
16:49
[232]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

bez przesady...

14.12.2004
16:52
smile
[233]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK --> i ty mówisz o przesadzaniu ?!?

14.12.2004
16:53
[234]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a co...ja tam lubie takie imprezki:))

14.12.2004
16:53
smile
[235]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jak to kto? To powszechnie wiadomo i koniec. Na imprezy robione przez szefową chodzi się całą redakcją i nie ma wykrętów - zespól to zespół. Jak byłam tylko zwykła stażystką, to sobie mogłam bimbać, ale ponieważ mam teraz umowę, to obowiązuje mnie takie samo podejście jak resztę i mam się zjawić. Amen, koniec, kropka. Asystenka naczelnej bardzo tego pilnuje.

Robię sobie spaghetti, bo nic innego nie ma w domu do jedzenia... i chyba odwołam dziecko z korków, bo obłędu można dostać z tym wszystkim....

14.12.2004
17:02
[236]

L@WYER [ Valaraukar ]

Za grzyba nie mogę pojąć - jakim cudem jest to obowiązkowe - może dlatego, że większa część pracowników doszłaby do wniosku, że nie ma sensu się tam pojawiać ? Ni cholery nie widzę sensownego wyjaśnienia ...

ILEK --> ty lubisz wszystkie imprezki - tam gdzie można pochlać za darmo tym bardziej ... :P

14.12.2004
17:08
smile
[237]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER--->naprawde niemam pojecia o czym mowisz...

14.12.2004
17:15
[238]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja też tego nie rozumiem, ale tak jest - szefowa sobie zażyczyła, żeby cały zespól był na imprezie i nie ma żadnych wykrętów, z nią się nie dyskutuje, bo jest w redakcji bogiem. Zresztą czy naprawdę musisz mnie dobijać tymi pytaniami? Ja też uważam, że to absurdalne i jeżeli ktoś czuje potrzebę świętowania z naczelną, to idzie, a jak nie chce/nie może, to nie. Ale w redakcji panują inne zasady i jest jak jest, w związku z czym muszę się tam zabrać, a ochoty na to nie mam WCALE.

I jeszcze poparzyłam sobie cały jęzor gorącym makaronem, wrrr.
btw: w tym tygodniu nie będę miała jakiegokolwiek dnia wolnego <zawsze był to czwartek>, skandal :P Inna sprawa, że w przyszłym tygodniu będę pewnie miała wolne od wtorku... :) <chociaż we wtorek jest Wigilia w robocie... następne cudne święto... robimy sałatki, ciasta i kupujemy alkohol... brrrr... ja się przekręcę... pieprzona integracja...>

14.12.2004
17:19
smile
[239]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> czarno widzę Twoje ozdrowienie do soboty ... :>

ILEK --> - Aaależ jasne ...
- Serio ?
- NIE !

BTW. Trzeba będzie się zgadać konkretniej co do picia "poślubnego", hiehiehie ....

14.12.2004
17:27
[240]

Justa__ [ kreska kreska ]

L@wyer przyciśnij Paudyna zeby właczył ftpa i wrzuć zdjecia :>

14.12.2004
17:27
[241]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja w ogóle nie widzę swojego ozdrownienia do soboty, jutro pewnie nie pójdę na aerobik, tylko będę cały wieczor uczyć tych, których miałam uczyć dzisiaj, a w czwartek i piątek mam normalne dyżury w robocie, więc znowu będę kończyć około 21 - 22... :|
Załamka.
Mam oczywiście gorączkę... inna sprawa, że dzięki tej gorączce planuję się urwać z imprezy max. o 22, a reszta niech udaje, że dalej się dobrze bawi....

14.12.2004
17:31
[242]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> Nic, tylko pogratulować ...

Jucha --> w tej chwili nie mam zdjęć przy sobie .

14.12.2004
17:36
[243]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie, mężu - nic, tylko się powiesić... dajcie mi 1,5 m sznura, żebym mogła godnie skończyć... :|

Przełożyłam dzisiejsze korepetycje, bo chyba bym się przekręciła ucząc przed imprezą na drugim końcu miasta.

14.12.2004
17:39
[244]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> jakby co daj znać, lub zrób odpowiedni zapis w testamencie - taki sznurek po wisielcu podobno przynosi szczęście .... :P

14.12.2004
17:41
smile
[245]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie oszukuj, przecież ja Cię znam, jeżeli naprawdę Ci się zachce takiego sznurka, to sam mnie powiesisz, żeby go uzyskać ;))) :P

Zastanawiam się jakaś ilość darmowego alkoholu ukoi mój ból związany z faktem, że tak mi popsuto wieczór... ;))

14.12.2004
17:43
smile
[246]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> cholercia ... wydało się ...
Co do ilości alkoholu, to cóż, wszystko zależy od tego jaki to alkohol ...

14.12.2004
17:50
smile
[247]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Pewnie wino, w końcu to elegancka i kulturalna redakcja pisma dla pań i tu się nie chleje piwa :P [btw: na firmową Wigilię przygotowano listę, na której każda osoba z redakcji miała zaznaczyć co przyniesie - na razie zapowiada się trochę śledzia, dużo ciast, mnóóóóóóóóstwo wina i trochę piwa... bezalkoholowego :D]

14.12.2004
17:55
smile
[248]

L@WYER [ Valaraukar ]

Allah akbar :> - "elegancka i kulturalna" ... To może i wino też poWINNO (hiehiehie) być bezalkoholowe ... Swoją drogą - już sama nazwa "piwo bezalkoholowe" trąci na milę (co najmniej) jakimś niezdrowym zboczeniem, żeby nie pisać normalnością ... Jak nisko trzeba upaść, żeby pić coś takiego ?
BTW - pozdrów przy okazj pewnego wspólnego znajomego ;) - opowiesz mi później jaką miał minę - niech i ja się pośmieję ...

14.12.2004
18:02
[249]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No fakt, piwo bezalkoholowe to nie piwo, to jakiś dowcip. Pociesz się, że nikt nas nigdy z takim czymś w ręku nie widział ;))

Jeżeli gdzieś na siebie wpadniemy, to przekażę.

14.12.2004
18:07
smile
[250]

L@WYER [ Valaraukar ]

Nawet więcej - nie widział i nie zobaczy :D ... Aż tak nisko nie upadliśmy !

Jakby co żegnam wszystkich i spadam bawić się z kolejnym, cudzym komputerem . Do miłego .

14.12.2004
18:16
smile
[251]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja bym w tym momencie wolała bawić się cudzym kompem niż tam iśc.... :|

14.12.2004
18:32
smile
[252]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, widzę, że tylko narzekanie i narzekanie... darowałem więc sobie czytanie wypocin i z góry ostrzegam, że mogę być nie w temacie ;oPP

PS. Ja tam wreszcie zobaczyłem na oczy swojego promotora ;oD

14.12.2004
18:40
[253]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No cholera, pewnie, że narzekanie. A co, mam się cieszyć? Ty się cieszysz jak Cię wysyłają bez uprzedzenia na szkolenia? Ja też bym się nie cieszyła, więc nic dziwnego, ze mi się ten pomysł na wieczór nie podoba... :)

14.12.2004
18:46
smile
[254]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Juz miałem trzy szkolenia, pomimo że miałem tego dnia mieć "ustawowo" wolne... takie czasy.

14.12.2004
18:51
[255]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Żyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycie.
Dupnie tak czy inaczej.
Pilnuj, żeby Ci nie wpychnęli żadnego szkolenia na 18.12. ;>

Chyba powinnam się powoli zbierać... :|

14.12.2004
18:52
smile
[256]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Na ten dzień, jakby co, po prostu mówię, że nie przychodzę do roboty, bo mam chora matkę...

14.12.2004
19:19
smile
[257]

Siwy4444 [ Senator ]

Plan iście diaboliczny. :)

14.12.2004
20:54
smile
[258]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Czesc Siwy!
Justy nie ma, ale mi napisala w smsie ze mam Cie pozdrowic -> :*
:)

14.12.2004
20:56
smile
[259]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie wierzę! Niech mi napisze. :)

14.12.2004
21:36
smile
[260]

Justa__ [ kreska kreska ]


i dobrze że nie wierzysz bo ja nic nie pisałam :P

14.12.2004
21:40
smile
[261]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


ktos sugeruje ze ja sam z wlasnej inicjatywy dalem buziaka Siwemu? sory nie jestem [...] :P

14.12.2004
21:45
smile
[262]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie musisz się dłużej ukrywać, tutaj wszyscy się przyznali, na pewno znajdziesz przyjaciela :P

14.12.2004
21:49
smile
[263]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


z tego co wiem tu juz wszyscy pozajmowani

14.12.2004
22:53
smile
[264]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz chyba jeszcze wolny. :P

14.12.2004
23:11
smile
[265]

legrooch [ Legend ]

Banita ==> Ta kwestia geji mnie się również tyczy?

14.12.2004
23:22
smile
[266]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O kurde! Znów będzie fajt!!! <biegnie po colę i popcorn>

14.12.2004
23:27
smile
[267]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Siwy---->z tego co wiem , masz nieaktualne informacje ...:)

14.12.2004
23:30
smile
[268]

Justa__ [ kreska kreska ]

Paudyn nic nie będzie bo panowie zmądrzeli prawda? :P

14.12.2004
23:30
[269]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]


Witam tradycyjnie.
Gwiazd - > ja jakoś oparłem się chorobie, jak dotąd. Mam inne zmiartwienia, ale czuję że 18 będzie wreszcie DOBRZE. Kuffa naprawdę potrzeba mi odpoczynku, osobliwie psychicznego.

Pozdrawiam wszystkich. Do pracy, do pracy, do pracy....

14.12.2004
23:32
smile
[270]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> No jasne :oPPP

14.12.2004
23:33
smile
[271]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa nie wchodz miedzy wodke a zakaske

14.12.2004
23:36
[272]

Justa__ [ kreska kreska ]


jak sobie życzysz

14.12.2004
23:36
smile
[273]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Odszczekuję wszsytko o firmowych impreach <hik!>, było cudownie <hik!>, dużo wina <hik!>.. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeech :)))

14.12.2004
23:37
smile
[274]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zmienna... jak to kobieta...

14.12.2004
23:41
smile
[275]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To nie ma nic wspólnego z byciem kobietą, to ta ilość wina mnie przekonała... ;))))

14.12.2004
23:44
smile
[276]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pewnie za dużo go nie było trzeba,...

14.12.2004
23:45
smile
[277]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie wiem, nie liczyłam tych kieliszków :P

14.12.2004
23:49
smile
[278]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Fakt, lilczy się jakość, nie ilość...

14.12.2004
23:51
smile
[279]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jakościowo i ilościowo było naprawdę dobre ;)))
Zazdrościsz, co? :P

15.12.2004
03:00
smile
[280]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Z tym, co mam na zdjęciu...? Wolne żarty...

15.12.2004
07:19
smile
[281]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Podnosić zwłoki !!!
Paudyn: upijasz/upajasz się obrazkami?

15.12.2004
10:53
smile
[282]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Upijam się alkoholem... co do upajania się... cóż, mulatek Ci u nas niedostatek.. ;oP

15.12.2004
11:07
smile
[283]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie spać, pisać! Nawet ja już wstałam, więc Wy tym bardziej powinniście być na nogach... ;)

15.12.2004
11:11
smile
[284]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

... i jestesmy...

15.12.2004
11:12
smile
[285]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Gwiazd ====> czyżby już zdrowa ?

15.12.2004
11:21
smile
[286]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nieeeeeeeeeeeeeeeeee, absolutnie nie zdrowa, wczoraj <wracając z winnej imprezki> hasałam sobie radośnie bez kaptura, upierając się, ze jest mi ciepło, w związku z czym teraz mam potworny katar i wróciła wciąż niewyleczona choroba.. :)))

15.12.2004
11:25
smile
[287]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

... a na starość zatoki Cię chwycą...

15.12.2004
11:27
[288]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Z zatokami to ja mam, niestet, już teraz problemy. Z różnych powodów, przy których częste przeziębienia akurat nie są najważniejszymi.

Chyba pójdę po śniadanie.... chociaż nie chce mi się z łóżka wstawać... :)))

15.12.2004
11:31
[289]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Popros o pizze... z dostawą do łóżka... ;]]]

15.12.2004
11:31
smile
[290]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Paudyn ====> na starość, to babeczki co innego chwyta ;-)

15.12.2004
11:35
smile
[291]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> no doooooooooooooobra... pizzę do łóżka raz poproszę! Tylko pamiętaj, że lubię taką z czterema rodzajami sera!

15.12.2004
11:37
smile
[292]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Oj... chyba się nie doczekasz:PPPP

Yans :::> W sumie... ;o))

15.12.2004
11:38
smile
[293]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wobec tego oddalam się po sniadanie - godnie, acz wkurzona! :P

15.12.2004
11:40
smile
[294]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Spoko, jak Ci się ciśnenie podniesie, od razu nabierzesz rozpędu...

15.12.2004
11:40
smile
[295]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mam wyjątkowo niskie ciśnienie, więc jak mi skoczy, to akurat osiągnę podręcznikową wartość ciśnienia prawidłowego :P

15.12.2004
11:43
smile
[296]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No tak, ale proporcjonalnie i tak dostaniesz "kopa"... a jak nie, po prostu kupa na rozpęd..

15.12.2004
11:46
smile
[297]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Sam sobie daj kupa na rozpęd :P

I zakładaj powoli nową, bo ta mi się już dławi przy przewijaniu :P

15.12.2004
11:48
smile
[298]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie potrzebuję ;>>>

Ok, zaraz założę...

15.12.2004
11:48
smile
[299]

Siwy4444 [ Senator ]

Zatoki... jak ja ich nie lubię.

15.12.2004
11:59
[300]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wypad z baru... ;>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.