GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

..:: POSTAL 2: Share The Pain MULTIPLAYER sik 3 ::..

10.12.2004
23:54
smile
[1]

CHESTER80 [ no legend ]

..:: POSTAL 2: Share The Pain MULTIPLAYER sik 3 ::..

Do you hate everyone ?

INTRO:

Witamy w świecie okrutnej przemocy, dziwek i ociekających krwią łopat :) W tym wątku umawiamy się na rozgrywki sieciowe i omawiamy sprawy bieżące. Aby pograć z nami, wystarczy mieć polską wersję gry (jest aktualnie jako "pełna wersja" w magazynie PLAY za jedyne 12 zł) oraz oczywiście stałe łącze, najlepiej szybkie. Gramy na moim serwerku o nazwie "chester world poland". W grze można robić wszystko to co w zwykłym Postalu, łącznie z sikaniem :) Jak pokazały pierwsze dni rozgrywek, gra jest genialna i grywalna na maxa ! Zanim zaczniesz grać, przeczytaj uważnie wstępniak oraz sprawdź dostępne w grze opcje i ustawienia klawiszy.

Dostępne tryby gry:

- Deathmatch (klasyczne strzelanie do wszystkiego co się rusza)
- Team Deathmatch (zespołowe strzelanie do wszystkiego co się rusza)
- Przechwycenie (najgenialniejszy tryb w tej grze - przejmowanie zdziry wroga)
- Zdobycie (zbieranie paczek mocy, wygrywa ten kto zdobędzie wszystkie)

Nasze tymczasowe serwery niededykowane:

Nazwa: Chester World Poland
Hasło: BRAK HASŁA (dajmy szanse innym)
Ilość graczy: 10
Admin: Chester
Serwer stoi na łączu 730 kbs (kablówka)

Nazwa: GOLasy :)
Hasło: BRAK HASŁA
Ilość graczy: ?
Admin: Stranger
Serwer stoi na łączu 512 (Neo)

FAQ:

- Co dokładnie trzeba zrobić żeby z wami zagrać ?
- Trzeba zainstalować grę "Postal 2: Share The Pain", kliknąć w "Multiplayer" i odnaleźć serwer "chester world poland" i podłączyć się.

- Jak sprawdzić jaki mam ping ?
- Klawisz F1 odpowiada za statystyki gdzie podano wszelkie potrzebne dane o pingach i innych sprawach związanych z grą. Pod F1 można też zobaczyć aktualne statystyki graczy (fragi itp.)

- Gubię się w tych wersjach Postala, ile jest w końcu tych gier ?
- Więc tak:

1) POSTAL
2) POSTAL PLUS (ulepszona wersja POSTALA)
3) POSTAL 2 (standardowa wersja gry, BEZ MULTIPLAYERA)
4) POSTAL 2: Share The Pain (to samo co POSTAL 2 (+ 2 nowe misje) oraz dodatkowo MULTIPLAYER !!!)
5) POSTAL 2: Apocalypse Weekend (singleplayerowy dodatek do POSTAL 2, wymaga zainstalowanego POSTAL 2: Share The Pain !)

Psychopaci multiplayer'a:

Mephistopheles
Stranger
Piokos
alexej
MAROLL
Junkers
Chester
WolverineX
Yos_sarian
PaWeLoS
Kentril
earthquake
Bigkangoo - Kangoor
Child of Bodom
guzol
DeXX
Ginter!!!!
nie podales

(jeżeli o kimś zapomniałem to dajcie znać !)

Terminarz rozgrywek:

Jak tylko zbiorą się minimum 4 osoby, proszę zgłaszać gotowość w tym wątku, każdy gracz jest mile widziany. Gramy przeważnie popołudniami i wieczorami.
W weekend gramy najwięcej !

Przydatne linki:

Dużo informacji oraz masa plików - www.postalnetwork.org
Mapy do multiplayer'a i inne pliki oraz linki - https://postal2.tk
Oficjalna strona gry - www.gopostal.com

---------------------------------------------------------------------

Uwagi:

Dokładne wyjaśnienie trybu "przechwycenie zdziry":

Tryb ten przypomina stary jak świat - "Capture The Flag", z tym że zamiast flagi, przejmujemy zdzirę wroga (znaną także jako suka). Na ogromnej mapce, są dwie bazy - nasza i wroga. W każdej bazie jest zdzira, która leży sobie słodko na wielkim łożu. Aby wygrać, drużyna musi jak najszybciej i jak najskuteczniej, porwać (przechwycić) zdzirę z bazy wroga. Gracze mogą działać razem (co jest bardzo skuteczne bo jeden porywa zdzirę a reszta go osłania) oraz mogą działać na własną rękę co doprowadza przeważnie do niezłego chaosu na mapie i robi się niezły burdel :) Przejmowanie zdziry wroga, polega na wskoczeniu na łóżko ze zdzirą (w bazie wroga) i wtedy zdzira automatycznie wskakuje na plecy porywacza. Następnie należy jak najszybciej dostarczyć zdzirę do swojej bazy i wskoczyć z nią na łóżko ze zdzirą należącą do naszej drużyny. Wtedy zespół otrzymuje 1 punkt. Często zdaża się że podczas przejmowania zdziry wroga, wróg przejmuje zdzirę która została w naszej bazie. Wtedy zespół dostanie punkt, pod warunkiem że najpierw odzyska swoją własną zdzirę. Często zdaża się że spotykamy na mapie naszą zdzirę na plecach wroga, wtedy należy natychmiast zastrzelić wroga i nasza zdzira automatycznie powróci na swoje miejsce. Taktyka w tym trybie jest dowolna, najlepiej zostawić kogoś do pilnowania swojej zdziry, lub zaminować zdzirę i swoją bazę. O robieniu pułapek na wroga, przeczytać można poniżej. Podczas rozgrywki, polski lektor dokładnie informuje nas o losach obydwu zdzir, naszej i wroga.

Zaminowywanie, pułapki i inne takie...

Aby mieć minę, wystarczy użyć granata ale trzeba wcisnąć PRAWY klawisz myszki. Wtedy otrzymujemy śmiercionośną i skuteczną pułapkę na wroga.
To samo dotyczy także koktajli mołotowa, z których robimy bomby samozapalające.

Ustawienia w grze

Tryb DeathMatch - zwycięża gracz który zdobędzie 10 punktów (nie fragów).
Czas rozgrywki to 18 minut lub 15 minut.

Tryb Przechwycenie Zdziry - zwycięża drużyna która 3 razy przejmie zdzirę z bazy wroga. Limit czasowy to 20 minut.

Wszelkie ustawienia w grze mogą ulec zmianie na prośbę graczy, proszę zgłaszać wszelkie problemy i sugestie w postach.

Klawiszologia:

UWAGA ! Klawisz F1 to podstawa ! Pokazuje on aktualne statystyki gry oraz pingi. Jeżeli nie wiesz w jakiej jesteś drużynie (grając w przechwytywanie) wciśnij F1 a wszystkiego się dowiesz.

Screenshoty robimy klawiszem F5

Czat ogólny w grze: B
Czat drużynowy: V
Aktywacja znalezionego przedmiotu: ENTER

Zasady i obyczaje panujące na naszych serwerach:

Pierwszą i ostatnią zasadą którą stosujemy jest... brak zasad :) Tutaj każdy może zostać nazwany cziterem, kamperem, lamą, żydem i komunistą :) Podczas gry można się nawzajem obrażać ale oczywiście trzeba stosować umiar i granicę. Proszę się nie zrażać że w przypadku wygranej, gracze nazwą cię cziterem i gnojkiem, każdy kto wygra jest obrażany i wyzywany, jaka gra takie zasady :) Wszystko oczywiście jest żartem i ma na celu dobrą zabawę. Nie dajemy również banów ani kicków, chyba że osoby z zewnątrz przyjdą i będą nas obrażać, ale grało już z nami kilka osób spoza GOLa i tylko jedna wyleciała za brak posłuszeństwa.

---------------------------------------------------------------------
Link do poprzedniego siku:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 19:45:33]

11.12.2004
00:03
smile
[2]

piokos [ ]

PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ TEGO WĄTKU !!!


11.12.2004
00:28
smile
[3]

WolverineX [ Senator ]

nie spamowac w jakim sesie ??? czy takim ze nie pytac sie kiedy bedzie serwer czy nie okazywac zadowolenia z przeprowadzonej powiedzmy przed chwila rozgrywki formie umieszczenia kilku nastepujacych po sobie screennach przedstawiajacych zasugerowana rozgrywke ???

Ps. rana juz znikla wiec jutro sobie zagramy :) hahahaah

11.12.2004
00:29
smile
[4]

guzol [ LEXUS ]

Witam!

Kiedy się umawiamy na następną "walkę"?

A tu na zalaczonym screenie widac CHESTERA,ktory właśnie płonie.

Chester-> Zapomniałeś o mnie:)

11.12.2004
00:41
smile
[5]

WolverineX [ Senator ]

kto ma jakies milusi tapety z Postala z Dude na swieta ??

11.12.2004
01:03
[6]

piokos [ ]

Wolve => ano w takim sensie, aby nie pisać co kilka minut:
gramy?,
chcę grać,
o której gramy?,
ja mogę teraz,
gracie?,
o której dziś gramy?

jak zaczną tak pisać 3-4 osoby, to się robi śmietnik a nie wątek.

11.12.2004
01:09
[7]

Marksman [ Promyk ]

Wolverine - zapewne chodziło piokosowi o posty typu "pierwszy"... kamperstwo i inne tego typu rzeczy...

11.12.2004
01:10
smile
[8]

Marksman [ Promyk ]

tak to jest jak się nie odświeża... więcej się nie odzywam;/

11.12.2004
02:07
smile
[9]

CHESTER80 [ no legend ]

Marksman --> Wytłumacz mi na czym polega "kamperstwo" na forum dyskusyjnym :)
A pozatym odzywaj się jak najwięcej, każdy nowy psychopata w naszych rozgrywkach, to mocz na nasze serca :) Im więcej graczy tym lepiej, zwłaszcza że nie wszyscy mają czas na granie.

WolverineX --> Jak chodzi o tapety z Postala, to znalazłem tylko kilka, na dodatek na stronie oficjalnej Postala, jak znajdziesz jakieś inne to daj znać.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-11 02:06:33]

11.12.2004
08:52
smile
[10]

Ginter !!!! [ Major ]

o której dzisiaj gramy ?????

11.12.2004
08:56
smile
[11]

nie podales [ Pretorianin ]

Nastepny:P chyba masz napisane w poscie ze gramy popoludniami i wieczorami

11.12.2004
09:00
smile
[12]

CHESTER80 [ no legend ]

Spokojnie panowie, po to założyłem ten wątek żeby właśnie umawiać się na wspólne granie. Oczywiście 10 postów "kiedy gramy" pod rząd, nie jest fajne, ale jak jedna osoba się pyta to wszystko jest okej. Ja mam czas od 15 a może nawet wcześniej i dam wam znać w wątku. Cierpliwości.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-11 09:00:23]

11.12.2004
09:00
[13]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Niewierni! Za to, że graliście w godzinach, w których ja śpię zrzucę samolot na wasze matki!
A tak w ogóle, to zgłaszam pełną gotowość i mobilizację. Mi pasuje od czternastej.

11.12.2004
09:59
smile
[14]

Ginter !!!! [ Major ]

Mephistopheles nie wiesz może na jakich mapach bedziemy grali bo ja wszystkich nie mam

11.12.2004
10:10
smile
[15]

CHESTER80 [ no legend ]

To może ja przypomnę, bo była już o tym mowa w poprzednich częciach...

Oprócz standardowych map DM, gramy również na następujących nowych mapkach:

- AUSCHWITZ
- DOGTOWN
- THE BOX
- CANUCK KAMPER
- X-VideoPalace


Map jest dużo więcej ale na razie gramy na standardowych i tych wyżej wymienionych.

Proszę o ściągnięcie tych nowych map i wrzucenie ich (po rozpakowaniu) do katalogu MAPS.
Jeżeli w czasie ładowania mapy, wystąpi błąd i wyrzuci gracza do Windowsa, to proszę o ponowne włączenie gry i podłączenie się do serwera. W grze jest blad i czasem wywala serwer do pulpitu, ale nie oznacza to ze juz nie gramy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-11 10:11:02]

11.12.2004
10:15
[16]

Ginter !!!! [ Major ]

te mapy znajde na stronach
postal2.tk
www.postalnetwork.org/files/index.shtml?ID=23

11.12.2004
10:28
smile
[17]

Ginter !!!! [ Major ]

up!!!!!!!!!!!

11.12.2004
10:32
smile
[18]

CHESTER80 [ no legend ]

No pewnie ze znajdziesz tam, ja wzialem z tad...

klikasz na POSTAL 2 MULTIPLAYER MAPS

a jak nie ma tam jakiejs mapy to poszukaj na innej stronce z tych co podales.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-11 10:36:13]

11.12.2004
11:03
smile
[19]

Ginter !!!! [ Major ]

dzieki CHESTER80

11.12.2004
11:16
[20]

MAROLL [ Legend ]

POSTAL rule!!

A więc lejemy na siebie od 15 Chester postaraj sie jak najszybciej bo wieje nuda


Ginter!!!--> Z przyjemnoscia cie osikam:))

11.12.2004
11:17
smile
[21]

bone_man [ Powered by ATI ]

Jak tylko nie zapomne, to z checia sie dolacze.

11.12.2004
11:18
[22]

Ginter !!!! [ Major ]

no to zobaczymy MAROLL

11.12.2004
11:19
smile
[23]

Ginter !!!! [ Major ]

a ja cie podpale

11.12.2004
11:20
smile
[24]

nie podales [ Pretorianin ]

widze ze duzo psychopatow sie schodzi ,moze bysmy teraz zagrali

11.12.2004
11:27
[25]

Ginter !!!! [ Major ]

no
MAROLL zakłada serwer

11.12.2004
11:28
[26]

Ginter !!!! [ Major ]

nazwa serwera mierzwa serwer poland

11.12.2004
11:29
[27]

Ginter !!!! [ Major ]

sory mierzwa poland

11.12.2004
11:29
smile
[28]

Ginter !!!! [ Major ]

ale jeszcze nie założył ja powiem kiedy

11.12.2004
12:04
[29]

MAROLL [ Legend ]

Słuchajcie jak zakladam serwa to nikt nie widzi go czmu??

11.12.2004
12:10
smile
[30]

piokos [ ]

Ginter => Dobra powiem wprost, post #2 w tym wątku tyczył się głównie Ciebie, spamerze! Jeśli chcesz z Nami grać, albo zmniejszysz radykalnie zaśmiecanie tego wątku półzdaniami albo poszukaj sobie innego wątku do spamowania. To nie jest Gadu-gadu! A ''upować'' po 10 minutach to możesz swoje wątki.

11.12.2004
12:27
[31]

MAROLL [ Legend ]

Piokos ale mu wyperswadowałeś:)

11.12.2004
13:38
smile
[32]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra, koniec kłótni, pora na headshoty ! :)

GRAMY OD 14:00 !!!

11.12.2004
13:57
smile
[33]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Skoncze sciagac mapy i do Was dolaczam ;]

11.12.2004
14:00
smile
[34]

CHESTER80 [ no legend ]

Fajnie że dziś spotkają się na wirualnym ringu sami wyjadacze, alexej, Meph i ja :) Będzie jatka !

11.12.2004
14:29
[35]

Marksman [ Promyk ]

Chester - kamperstwo na forum - czekanie, aż ktoś założy wątek tylko po to by jak ten się pojawi wpisać w nim posta o treści "pierwszy" - coś takiego...

Co do psychopaty - zagrywałem się w to z półtora roku temu na singlu... i jakoś szło... na multi mam za duży ping...

11.12.2004
14:55
[36]

bone_man [ Powered by ATI ]

Cholera, brakuje mi jakies X-VideoPalace czy cos. Zaraz ja sciagne.

11.12.2004
14:59
[37]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Też tego nie mam. A wydawało mi się, że ściągnąłem wszystkie mapy.

11.12.2004
15:00
smile
[38]

nie podales [ Pretorianin ]

tez nie mam

11.12.2004
15:31
[39]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

zapodajcie linka do tej mapy X-VideoPalace - bedzie na przyszlosc

11.12.2004
15:34
smile
[40]

bone_man [ Powered by ATI ]

Linki do wszystkich map sa we wstepniaku. Po prostu ominelismy te jedna mape.

11.12.2004
18:20
[41]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

fajnie sie grało, pogram jeszcze pozniej jak postawisz znow serv, dopisz mnie tez do listy grajacych (spodobala mi sie giera, bede gral :D)

11.12.2004
19:34
smile
[42]

Ginter !!!! [ Major ]

CHESTER80 jak ty robisz serwer ??????? Bo jak ja robie to nikt go nie widzi??????
Prosze powiedz!!!!!!!!!!

Z góry dziekuje!!!!!!!

11.12.2004
19:45
smile
[43]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Pewnie masz siec LAN i pewnie masz wenetrzne IP. A jak tak jest to nie mozesz stworzyc serva tak, aby inni go widzieli. Proste. Musialbys miec zewnetrzne IP (mozesz blagac admina albo zaplacic adminowi ;p )

11.12.2004
19:50
smile
[44]

Ginter !!!! [ Major ]

ale ja mam modem !!!!!!!"??????????

11.12.2004
19:51
[45]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

To nie masz stalego lacza??? I chcesz zakladac serwer?

11.12.2004
20:02
smile
[46]

nie podales [ Pretorianin ]

ginter-> ale ty madry jestes
Gramy dzisiaj wieczorkiem czy dopiero jutro??

11.12.2004
20:06
[47]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ja sie tez dolączam do gry ale jest jedna sprawa :

gdy chce sie polączyć z serwer ścaiga mi jakieś pliki i późnie pokazuje coś takiego -->

co to moze znaczyć i co zrobić i później nie moge wogóle na niego wejść

11.12.2004
20:08
[48]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Moze probujesz grac z osobami posiadajacymi inna wersje jezykowa gry?

11.12.2004
20:10
[49]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

jak wchodziłem na polski to też tak było

11.12.2004
20:13
[50]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a masz pl wersje, ta z Playa?

11.12.2004
20:17
smile
[51]

nie podales [ Pretorianin ]

U mnie tez tak jest

11.12.2004
20:18
[52]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

tak tą z PLAYA i teraz mi sie udało wejśc na jednego serwa ale póxniej lagi były postaw któs serwer !!!!!!!!

11.12.2004
20:19
[53]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Na serv Chestera tez nie? Sprobuj moze przeinstalowac gre, instalowales jakies dodatki? Mam tu na mysli mapy, mody itp.

11.12.2004
20:27
[54]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]


postala mam od 2 godzin to nic nie instalowałem na serwer chestera nie wszedłem bo go nie ma i dalej mi nie włazi stranger ja sie do ciebie na gg odezwe

11.12.2004
20:39
smile
[55]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Jak będziecie dziś grać to napiszcie!!! :D
Pogram z Wami :D (oczywiście jak chcecie)

W_O_D_Z_U-------> mam ten sam problem :/

11.12.2004
20:40
[56]

Ginter !!!! [ Major ]

kiedy gramy????????

11.12.2004
20:48
[57]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Zalozylem serwer, zapraszam do gry!

11.12.2004
20:49
[58]

nie podales [ Pretorianin ]

a jak sie nazywa??

11.12.2004
20:51
[59]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

GOLasy :)

11.12.2004
22:09
[60]

Ginter !!!! [ Major ]

ale sie lagowało

11.12.2004
22:13
[61]

Ginter !!!! [ Major ]

CHESTER80 nie zapomnij mnie do dodać na liste psychopatów multiplayer

11.12.2004
22:27
smile
[62]

piokos [ ]

Stranger => szkoda że Cię nie było, we dwóch byśmy mieli szanse przeciwko 4 :D =>

btw. świetna mapa :)

12.12.2004
00:31
smile
[63]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Fajowo sie gralo chociaz wymiekam w starciu z takimi twardzielami ;) Chester, pozbierales juz swoje glowy :P ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 00:35:10]

12.12.2004
00:38
[64]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

W końcu porządna walka na łopaty! Łby latały na wszystkie strony, aż miło.

12.12.2004
00:48
smile
[65]

CHESTER80 [ no legend ]

Stranger ---> Taaa.... Ale jak ty to robisz do diabła, możesz zdradzić swoją technikę ?

Mapa "X-Video Palace" RZĄDZI !!! ---->>

12.12.2004
00:50
smile
[66]

CHESTER80 [ no legend ]

12.12.2004
00:53
smile
[67]

CHESTER80 [ no legend ]

Gdzie trzech się bije, tam czwarty sprząta :) --->>

12.12.2004
09:33
[68]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

chester o której dzisiaj gramy

btw. dodajcie mnie do psychopatów GOLA

12.12.2004
09:41
smile
[69]

nie podales [ Pretorianin ]

Sorry ze sie pytam ale musze miec te mapy :p Z jakiej strony moge sciagnac mapy:DM-X-Video-Palce i mpDGT-DOGTOWN

12.12.2004
09:43
[70]

nie podales [ Pretorianin ]

a zapomnialem dodac ze nie ma na https://postal2.tk

12.12.2004
09:50
smile
[71]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

tutaj są ja stąd mam

12.12.2004
10:22
smile
[72]

Ginter !!!! [ Major ]

o której dzisiaj gramy i na jakich mapach

12.12.2004
10:26
[73]

MAROLL [ Legend ]

Pasuje wam po 12 bo do kościoła musze iśc:)

12.12.2004
10:56
smile
[74]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Chester wczoraj mowil ze gramy około 12

12.12.2004
11:00
smile
[75]

Ginter !!!! [ Major ]

o 12:00 mam czas no to pogram razem z wami

12.12.2004
11:03
[76]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ja etz sie dołączam też będe grał o 12

12.12.2004
11:03
[77]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Również od 12 ...

12.12.2004
11:41
smile
[78]

Ginter !!!! [ Major ]

nie wiadomo czy CHESTER80 bedzie miał czas

12.12.2004
11:46
[79]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

mowil ze bedzie mial o 12 ....

12.12.2004
11:49
[80]

nie podales [ Pretorianin ]

chester mam nadzieje ze bedziecie jeszcze o 13 bo ja teraz nie mam czasu musze odrobic lekcje

12.12.2004
11:50
smile
[81]

CHESTER80 [ no legend ]

Tak jak mówiłem, mam czas o 12 i sobie pogramy. Zaczniemy od mapy X-Video bo jest zajebista i chyba wszystkim się podoba. Wczoraj miałem taką śmieszną sytuację, że zachodzę wroga od tyłu, patrzę a on ogląda sobie okładki kaset video ! :)

nie podales --> Spoko, o 13 napewno jeszcze będziemy grać. Wczoraj graliśmy (z małymi przerwami) przez prawie całe popułudnie !

Przypominam po raz kolejny, że trzeba sobie ściągnąć następujące mapki:

- AUSCHWITZ
- DOGTOWN
- THE BOX
- CANUCK KAMPER
- X-VideoPalace

Znaleźć je można na stronkach które są podane w linkach we wstępniaku.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 11:55:32]

12.12.2004
11:57
[82]

Ginter !!!! [ Major ]

CHESTER80 już robisz serwer???????

12.12.2004
11:59
[83]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

To wypróbujemy dziś ten mod na łopaty?

12.12.2004
12:08
smile
[84]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

chester rób tego serwa . nie gram z tym modem bo ja go nie mam i nie chce mi sie z nim grąć a mapy juz posciągałem

12.12.2004
12:42
[85]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Skończy się u mnie defragmentacja, i gram, granie mi pomaga.

12.12.2004
12:49
[86]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Czemu nie ma serwera?

12.12.2004
13:12
smile
[87]

CHESTER80 [ no legend ]

Ogłaszam przerwę do godz: 15 a potem ostro gramy, proszę też ściągnąć sobie moda na łopaty (Zamienia broń na łopaty) ale niech ktoś poda gdzie ten mod można znaleść bo nie mam teraz czasu.

Do zobaczenia o 15.

12.12.2004
13:16
[88]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

12.12.2004
13:20
smile
[89]

nie podales [ Pretorianin ]

i mamy to gdzies wkleic???

12.12.2004
13:24
[90]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Tak.

x:\Program Files\Postal 2 STP\System

x = nazwa dysku

12.12.2004
13:56
[91]

Ginter !!!! [ Major ]

x=nazwa dysku co to znaczy????????

12.12.2004
13:57
smile
[92]

Ginter !!!! [ Major ]

już wiem :sory

12.12.2004
14:00
[93]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

OMFG Oo ......

Gramy?

12.12.2004
14:35
smile
[94]

CHESTER80 [ no legend ]

Okej, wróciłem już. Gramy już za kilka minut, ale GRAMY WYŁĄCZNIE NA SAME ŁOPATY !!! KAŻDY KTO UŻYJE BRONI PALNEJ, ZOSTANIE WYRZUCONY !!!

Mam nadzieję że wszyscy ściągnęli i zamontowali moda na łopaty ? Walke na łopaty zrobiłem na życzenie miłośnika łopat, imć Mephistophelesa :) Myślę że pogramy sobie kilka map tylko na łopaty a potem wrócimy do broni palnej. I jeszcze konkurs na nazwanie urwanie komuś głowy łopatą, no bo jak są headshoty to powinny być też... no właśnie, nagrodą jest obsikanie wszystkich graczy pod rząd :)

GRAMY OD 14:45 !!!

Mod na łopaty ściągamy z linka który podał Mephistopheles kilka postów wyżej. Jak go zamontować też Meph napisał.

12.12.2004
14:37
[95]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Jeśli można, to grajcie na łopaty za jakąś godzinę, bo teraz zajęty jestem, a też bym się chciał załapać.

12.12.2004
14:38
smile
[96]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, w takim razie teraz pogramy sobie normalnie na broń palną.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 14:38:45]

12.12.2004
14:44
[97]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Odpalam Postala ... :>

12.12.2004
14:45
[98]

Ginter !!!! [ Major ]

już gracie /?????

12.12.2004
15:50
smile
[99]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Mam dwa kulfony! :o

12.12.2004
16:12
[100]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

No sam mnie nauczyles jak sie walczy na lopaty :) Czasami mi to wychodzi, czasami nie. Na pewno sa spore szanse jak sie zajdzie przeciwnika od tylu lub chociaz z boku.

12.12.2004
16:42
smile
[101]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

.

12.12.2004
17:27
smile
[102]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hehe, fajnie sie gralo, szczegolnie na Dogtown, tylko jeden zgon :D

12.12.2004
17:29
[103]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Taaaa... Tylko nie zapominaj od kogo był ten zgon.

12.12.2004
17:29
[104]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Oj raz sie zapomnialem ;)

12.12.2004
17:31
smile
[105]

nie podales [ Pretorianin ]

a ja sie przylaczylem kiedy wlasnie konczyliscie cala gre

12.12.2004
17:33
[106]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Trzeba było być wcześniej jak walczyliśmy na łopaty. To była dopiero masakra!
Na zdjęciu niekwestionowany mistrz broni białej, znaczy ja. :D

12.12.2004
17:37
smile
[107]

CHESTER80 [ no legend ]

Grało się wyśmienicie, przez Postala zaniedbałem Countera !
Czas na obrazki z dzisiejszych meczyków...

Ciężko jest grać jak wokoło tyle fajnych rzeczy :) ---->>

12.12.2004
17:38
smile
[108]

CHESTER80 [ no legend ]

A tutaj udało mi się napoić jedengo z was, przez grzeczność nie powiem że to był Stranger :) --->

12.12.2004
17:40
smile
[109]

CHESTER80 [ no legend ]

A to nowy sposób spędzania wolnego czasu przez GOLasów :) --->>

nie podales --> Spokojnie, jeszcze dziś sobie pogramy, myślę że jak będę chętni to koło 22 sobie pogramy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 17:43:07]

12.12.2004
17:45
[110]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Heh, ostatni obrazek wymiata.
Mi udało się tylko coś takiego dorwać. --->

12.12.2004
17:45
smile
[111]

piokos [ ]

Widzę że niezła jatka mnie ominęła :)

12.12.2004
17:46
smile
[112]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos --> Oj tak, żałuj ! Ale jak masz czas o 22 to sobie pogramy.

12.12.2004
17:48
smile
[113]

nie podales [ Pretorianin ]

Po pierwsze:bedziemy jeszcze dzisiaj grac jesli tak to o ktorej godzinie
Po drugie:co to sa pingy
Po trzecie:NIE DA U MNIE SIE ROBIC SCRRENSHOTOW, NACISKAM F5 I NIC, SPRAWDZALEM NAWET W KATALOGU Z GRA W SYSTEMIE ,I NIC TAM NIE BYLO ,CO MA ZROBIC BYM MOGL ROBIC FOTKI
Po czwarte:niezle fotki Chester:-):-):-):-)

12.12.2004
17:50
smile
[114]

piokos [ ]

Postaram się.

Jeszcze pytanko:
ten mutator do Postala "Shovel Fight" to mam go władować tak jak jest do katalogu SYSTEM?
(jak go się rozpakuje to jest katalog z nazwą, i w związku z tym pytanie czy gra znajdzie mi go bez problemu?)

12.12.2004
17:51
[115]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

piokos ---> Nic nie kombinuj, tylko wszystko wrzucasz do systemu i będzie OK.

12.12.2004
17:58
smile
[116]

CHESTER80 [ no legend ]

nie podales --> Ty jesteś Michael23 ? I ile masz w końcu tych nicków bo się gubię :)
A gramy o 22 lub nawet wcześniej, zobacze czy będę miał czas. Szczegóły jak zwykle w wątku. A co do screenów to nie wiem o co chodzi, u mnie normalnie klikam F5 i mam screeny w katalogu SYSTEM. Sprawdź sobie klawisze i zobacz czy masz dobrze ustawione. A PINGI to nie wiem co to jest dokładnie, ale im masz mniejsze tym lepiej. Jak masz powyżej 100 to masz lipę. A jak masz mniej niż 100 to jesteś szczęściarz. Wszystko zależy od łącza jakie posiada gracz oraz od tego czy w czasie gry ma odpalone programy do ściągania (p2p) które skutecznie uniemożliwiają grę. Trzeba je wyłączyć na czas gry. Ważne jest też czy łącze jest dzielone czy nie. Jak masz 512 Neo ale podzielone na 20 osób to nie dziw się że ci tnie (czyli że masz LAGI).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 18:00:59]

12.12.2004
18:49
[117]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Sa chetni do gry? Pytam, bo jakby co moge postawic serwer :)

12.12.2004
18:52
smile
[118]

Kentril [ fechmistrz ]

zawsze do sług oraz zawsze gotowy do boju

12.12.2004
18:53
smile
[119]

Kentril [ fechmistrz ]

aaarght! miało być "usług" grr....

12.12.2004
18:56
[120]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Zapraszam - serwer GOLasy

12.12.2004
19:20
smile
[121]

CHESTER80 [ no legend ]

W trybie "spectate" można fajne fotki robić, na obrazku obok - Stranger na dachu, a pamiętam jego słowa "nie lubię tej mapy" (mowa o mapie DOGTOWN).

12.12.2004
19:22
smile
[122]

CHESTER80 [ no legend ]

I jeszcze raz Stranger na dachu --->>

12.12.2004
19:22
smile
[123]

CHESTER80 [ no legend ]

A tu Kentril który czai się na Strangera --->>

12.12.2004
19:52
[124]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Sorry guys, ze musialem zakonczyc pojedynek, ale to znowu wina Neo :/

CHESTER80 --> Juz ja lubie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 19:52:13]

12.12.2004
19:53
smile
[125]

CHESTER80 [ no legend ]

Wcale nie ! To chyba moja wina bo jak wlazłem to się pojawiły pingi rzędu 4000 !
Dodam jeszcze że nie mam odpalonych żadnych p2p w tej chwili. Może Autocom "gryzie się" z NEO ? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 19:58:25]

12.12.2004
19:54
[126]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

No nie wiem... jak mozesz to zaloz pozniej gre, ja i tak musze leciec. Bede moze po 23:00

12.12.2004
19:55
[127]

CHESTER80 [ no legend ]

Super, to widzimy się o 23, będziemy na pewno grać, a przynajmniej mam taką nadzieję.

12.12.2004
19:56
[128]

nie podales [ Pretorianin ]

chester wlacz serwer a propos tak to ja jestem Michael23

12.12.2004
19:56
[129]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

To raczej wina Neo, bo wczesniej gralismy na RedLight i pozostali tez mieli dosc wysokie pingi (ponad 100)

12.12.2004
19:58
smile
[130]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra, miałem robić coś pożytecznego ale kolejny raz przegrywam z moją słabością do grania z wami :)

Serwer stawiam o 20:10, możecie teraz zrobić sobie coś do picia, zjeść kolację albo... wysikać się :)

Stranger --> No tak, ale jak wszedłem to nie mogłem wogóle grać a F1 pokazywał u wszystkich ping na poziomie 4000 !

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 19:59:08]

12.12.2004
20:02
[131]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Przeczyscic myszki i klawiatury ;)

12.12.2004
20:03
smile
[132]

nie podales [ Pretorianin ]

chester musze ci podziekowac za to co mi poradziles z tymi screenshotami miales racje w utawieniach mialem ze sreenshoty robie F9, ale juz przestawilem na F5 jeszcze raz DZIEKI

12.12.2004
20:04
[133]

Kentril [ fechmistrz ]

ha! a ja zrobie coś nowatorskiego i się umyję:)

12.12.2004
20:05
smile
[134]

CHESTER80 [ no legend ]

he he he

nie podales aka Michael23 ---> Spoko, kasę prześlij na sms o treści "suka" na nr. 666-666-666 :)

Kentril --> LOL

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 20:04:41]

12.12.2004
20:11
smile
[135]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

juz jest 20:10 :D

12.12.2004
20:59
[136]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

senk ju za gre, dzisiaj sie juz chyba nie wyrobie chociaz moze wpadne jeszcze na chwile po 23:00

12.12.2004
21:44
[137]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

grało sie wyjefajnie, 2 tym ostatnim trybie wygrałem nawet 2 razy pod rząd :D

12.12.2004
21:54
smile
[138]

CHESTER80 [ no legend ]

Grało się supcio ale przy okazji wyszedł niezły LOL z tą samą mapą ale dużo lepszą i większą (mowa o miasteczku z bazooką na dachu). A tryb "zbieraj paczki" będziemy wałkować regularnie a najlepiej w dużm gronie, wyobrażacie sobie 10 osób goniących jedną osobę z paczkami ? Masakra ! :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-12 21:55:36]

12.12.2004
21:55
smile
[139]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

To dzięki moim okrzykom <lol2>

12.12.2004
21:56
[140]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

CHESTER80 --> Na czym wlasciwie ten tryb z paczkami polega? W ogole go nie znam...

12.12.2004
21:58
smile
[141]

CHESTER80 [ no legend ]

Na mapie są porozrzucane paczki z kasą. Wygra ten kto zbierze je wszystkie i nie da się zabić. Jak zabijesz osobe z paczkami to oczywiście jesteś górą i na ciebie polują gracze itd, itd...

12.12.2004
21:59
[142]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

A te paczki po zabiciu osoby, ktore je ma rozsypuja sie po okolicy (tak jak inne przedmioty) czy automatycznie sie je zdobywa? Sa jakos pozaznaczane czy trzeba ich szukac?

12.12.2004
22:01
[143]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Cholera. Nie było mnie, jak grali w zdobycie.
Ale przynajmniej w tym tygodniu będę miał więcej czasu, niż w poprzednim, więc jeszcze się załapię.

12.12.2004
22:01
smile
[144]

CHESTER80 [ no legend ]

Rozsypują się obok zabitego gracza więc bez problemu je przejmujesz. A paczki widać dobrze na radarku który każdy gracz ma dołączony automatycznie w prawym, dolnym rogu ekranu. Paczki są zaznaczone jako złote gwiazki a gracze jako białe i czerwone rybki (czerwone oznacza że dany gracz ma przy sobie inne paczki).

12.12.2004
22:01
[145]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

rozsypują sie wokól zwłok i masz radar gdzie leża

12.12.2004
22:02
[146]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Stranger ---> Wypadają jak wszystko inne, a zaznaczone są na radzarze, który jest włączony przez cały czas.

13.12.2004
00:59
[147]

WolverineX [ Senator ]

no dobra czy cos jak mnie nie bylo cos mnie omineło ??? ciekawego ?? nowego czy psycholowacie krwawego.

13.12.2004
12:16
[148]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Pod sam koniec juz niestety nie. Wskoczylem na chwile, ale mialem ping 400-500... Nie dalo sie grac :( A nikogo innego (oprocz Chestera ofkoz) juz nie bylo.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-13 12:15:22]

13.12.2004
14:53
smile
[149]

CHESTER80 [ no legend ]

No i mamy nowy tydzień i w Postala czas najwyższy pograć :) Oczami wyobraźni widzę już co się będzie działo w święta, kiedy kochana telewizja zapoda nam "mega-shity" pokroju "Akademi Policyjnej 7", "Titanica", "Na Wspólnej - Making Off" czy "Klan - special christmas edtion" :)

UWAGA !!! Proszę wszystkich psychopatów, o ściągnięcie nowej mapki do trybu "przechwycenie zdziry", mapka nazywa się "FACEREDUX PT" i rozgrywa się w kosmosie a na dodatek jest w klimatach kultowego "Unreal Tournamenta" ! Mam nadzieję że zdzira w kosmosie przypadnie wam do gustu, wczoraj testowaliśmy mapę ze Strangerem, ale miał straszne lagi i musiał opuścić mapę :(
Mapka jest idealna dla miłośników kampingu :)


Dajcie znać jak będziecie gotowi do gry, od teraz gramy najpierw w zdzire, potem w paczki a na końcu w DM i Łopatowy DM, niezapominajmy też o TM. Jest tego trochę... :)

MAPKA JEST TUTAJ:

13.12.2004
14:55
[150]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Chester --> jaki jest limit na tej mapie FACEREDUX PT? Bo nie jest za duza... mysle, ze 3 na 3 to absolutne maximum

13.12.2004
15:01
smile
[151]

CHESTER80 [ no legend ]

Stranger --> Nie wiem bo nic nie piszą na ten temat, ale myślę że masz rację z tym 3 x 3. Zresztą jak zwykle wszystko wyjdzie w graniu :)

Wiecie jaka jest najpopularniejsza mapka ściągana z PostalNetwork ?

X-Video Palace - ciekawe dlaczego.... :)))

A na obrazku Chester w kosmosie :) --->>

13.12.2004
15:39
[152]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Ja moge grac jakby co...

13.12.2004
16:08
smile
[153]

CHESTER80 [ no legend ]

Child of Bodom ---> Spoko, ja mam czas na grę od 16:25 więc napewno sobie zagramy. Mam też nadzieję że dołączą do nas inni. Pewno wszyscy jeszcze siedzą w szkole :)

Kurcze, niewiedziałem że do Postala jest taki ogrom różnych map i modów ! Znalazłem i przetestowałem jeszcze kilka mapek do DM i najciekawsze są takie (moim zdaniem):

-LEGO LAND - https://www.postalnetwork.org/files/file.shtml?ID=173
-DECK16-REDUX - https://www.postalnetwork.org/files/file.shtml?ID=221
-Theater - https://www.postalnetwork.org/files/file.shtml?ID=189

Fajnie że zmiksowali Postala z Unreal'em Tournament'em :) Bardzo proszę wszysytkich zainteresowanych, o ściągnięcie tych wszystkich mapek które wymieniłem teraz i w poprzednim poście. Mapy wrzucany tradycyjnie do folderu "MAPS" (rozpakowane oczywiście) a mapkę DECK16-REDUX rozpakowujemy i szukamy w jej katalogach pliku z końcówką .fuk a następnie tradycjnie wrzucamy do MAPS.

13.12.2004
16:12
smile
[154]

cronotrigger [ Rape Me ]

witam.. w sumie przed chwila sobie kupilem tego POSTALA 2... i musze powiwdziec ze fajna gra..

moge z wami zagrac?? uprzedzam ze jestem strasznie slaby w strzelanki :) ( ale łopatą nawet niezle mi idze :P)

o ktorej gracie?
musze scignac se jakby co jakies mapki??

13.12.2004
16:14
[155]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Ożesz ty!
Facing Worlds aka Face to moja ulubiona mapa z UT. Wspaniale zresztą odnowiona w UT2k4. Nie mogę się doczekać.

13.12.2004
16:29
smile
[156]

CHESTER80 [ no legend ]

Panowie, przykro mi ale nie mam teraz czasu, spróbujcie postawić swój serwer, ja będę dopiero wieczorem.

13.12.2004
17:50
smile
[157]

Ginter !!!! [ Major ]

no to o której gramy ????????? :(

13.12.2004
19:04
smile
[158]

CHESTER80 [ no legend ]

No, właśnie wróciłem i mam trochę czasu, gramy od 19:15 !!!

cronotrigger --> Witamy serdecznie ! Do grania z nami musisz ściągnąć nowe mapki, oto ich spis:

X-VideoPalace
The Box
Auschwitz
DOGTOWN
Theater
LegoLand
Deck16-Redux
Face-Redux

Nowe mapki znajdziesz tutaj - https://www.postalnetwork.org/files/index.shtml?ID=23

Reszte mapek każdy ma na stałe w grze, chyba napisałem ci wszystkie nowe na jakich gramy a jak jakąś pominąłem to później podamy. Mapki wrzucasz do katalogu MAPS, oczywiście po uprzednim rozpakowaniu. Mapy z tytułem REDUX należy też rozpakować i poszukać w katalogach jedynego pliku który jest właśnie mapką i skopiować go trzeba do MAPS. To tyle, miłej gry, zerowego pingu i wielu fragów. Aha, i jak wygrasz to nieprzejmuj się że wszyscy nazwą cię cziterem, lamą i kamperem, my już tak mamy :)

Nowe mapy są tu:

13.12.2004
19:08
smile
[159]

cronotrigger [ Rape Me ]

troche tego jest..
zaraz se posciagam :)

13.12.2004
19:14
smile
[160]

CHESTER80 [ no legend ]

cronotrigger --> Spoko, ściągaj i wchodź do gry !

Textury prawie tak samo idealne jak w HL2 ! :) ---->>

13.12.2004
19:19
[161]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

To gramy :) ?

13.12.2004
19:20
smile
[162]

cronotrigger [ Rape Me ]

jeszcze mi x-video i the box zostaly..ehhh
ciekawe jak bardzo bedziem i se cielo...

13.12.2004
19:21
[163]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Kurde, nie mam tej mapki co wybrales :/ I gdzie sie ja wrzuca, bo do Maps na pewno nie?!

[edit]Chester, daj inna mape, bo ta zabawa z instalowaniem tego moda juz mnie wk***ia :(
[edit2] tej Tauataya nikt chyba nie ma...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-13 19:27:40]

13.12.2004
19:37
[164]

Kentril [ fechmistrz ]

na bliźniacze topory Clangeddina! Tych nowych mapek na pewno cie pociągne za kadencji Kwaśniewskiego:(

13.12.2004
19:40
smile
[165]

cronotrigger [ Rape Me ]

jest juz serwer??
bo jakos nie widze...??????

13.12.2004
20:58
smile
[166]

nie podales [ Pretorianin ]

wie ktos moze dlaczego nie moze mi sie zaladowac w poscie sreen z tej gry??(nie bedzie mnie w tym tygodniu w sieci ,mam duzo klasowek ale w piatek juz bede:-)

13.12.2004
21:09
[167]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zajebiscie sie gralo ta druga zdzirowa mapke :) senk ju za gre :)

13.12.2004
21:23
smile
[168]

cronotrigger [ Rape Me ]

hehe slaby jestem tragicznie... :/

ale gralo sie fajnie..

jutro tez moze se pogram
cya!

14.12.2004
00:22
smile
[169]

CHESTER80 [ no legend ]

13.12.2004 | 19:21 Stranger [Gry-OnLine] [ Nieznajomy ]

Kurde, nie mam tej mapki co wybrales :/ I gdzie sie ja wrzuca, bo do Maps na pewno nie?!

[edit]Chester, daj inna mape, bo ta zabawa z instalowaniem tego moda juz mnie wk***ia :(
[edit2] tej Tauataya nikt chyba nie ma...


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

13.12.2004 | 19:37 Kentril [ fechmistrz ]

na bliźniacze topory Clangeddina! Tych nowych mapek na pewno cie pociągne za kadencji Kwaśniewskiego:(


************************************************************************

he he, odnoszę wrażenie że macie dosyć moich ciągłych próśb o ściąganie nowych map :) A o jakim modzie mówiłeś Stranger, bo wszystko jak na razie instaluje się bezproblemowo do katalogu MAPS, tylko Unrealowe mody mają jakieś katalogi z których trzeba skopiować plik z mapą i tyle.

Mam dobrą wiadomość, jeszcze tylko jedną mapę musiecie sobie ściągnąć i zamontować, jak chcecie grać oczywiście, nie zmuszam nikogo do ściągania :) Chodzi mi o rewelacyjną moim skromnym zdaniem, mapkę do zdziry, nazywa się ona "Tautaya" i jest ogromna ! Na mapie mamy jakby dwa Empiki odzielone sporą przestrzenią miasta, wszędzie są zakamarki, schody, wiadukty, jest też superowy parking podziemny, autobusy i snajperka. Myślę że pogramy sobie dziś na tej mapce. Trenowałem trochę z botami i możliwości na tej mapie jest mnóstwo. A co do botów to są tragiczne ale przynajmniej nie strzelają do swoich ludzi, co zdarza się nagminnie w mojej prawdziwej drużynie :) Wczoraj naprzykład, niejaki "Dioznizy" strzelał do nas jak do kaczek i nie dał sobie wytłumaczyć że jest z nami w drużynie. Generalnie trzeba by ustalić jakieś stałe składy drużn bo dochodzi do przegięć że 4 najlepsze osoby walczą przeciwko jeden słabszej. Dobrze że Stranger oświecił nas w kwesti zmiany składu drużyn w trakcie gry w zdzire bo inaczej było by cienko. Ale tym zajmiemy się w przyszłości jak będą na forum wszyscy psychole :) Koniec przekazu i życzę miłego ściągania nowych map :)

A grało się dzisiaj wyśmienicie...

Stranger --> mówiąc "druga zdzirowa mapka" miałeś na myśli "zdzirę w kosmosie" ?

cronotrigger --> Cieszymy się że z nami grasz, i że się nie poddajesz. Wiele osób (mówię ogólnie o grach multiplayerowych) pogra sobie 5 minut i po zaliczeniu kilku zgonów wyłącza grę mówiąc "ale gówno, nie gram już w to więcej". Ja tak miałem z Counterem, minęło sporo czasu zanim zacząłem sobie radzić i rozwalać przeciwnków. Trening czyni mistrza jak mówie stare przysłowie. Im więcej grasz tym jesteś lepszy, zobaczysz że za jakiś czas będziesz nam zapodawał headshoty z częstotliwością co 5 sekund :)

14.12.2004
00:28
[170]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Nie, tą z domkami na wzgórzach, Piquant bodajze

a co do tej 1szej mapy, o ktorej marudzilem - w rarze byl tylko plik .pmod, dalem go do katalogu Maps i nie rozpoznalo... nie wiem gdzie jeszcze mozna go wrzucic :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-14 00:29:24]

14.12.2004
00:35
smile
[171]

CHESTER80 [ no legend ]

Tego >pmoda< rozpakowujesz gdzieś na dysk i masz takie różne katalogi puste i z katalogu "MAPS" wyjmujesz właśnie tą mapkę (plik FUK) i normalnie wrzucasz tam gdzie inne mapy, to MAPS w katalogu z grą. Ja tak zrobiłem i wszystko działa.

14.12.2004
00:38
[172]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ale czym sie pmoda rozpakowuje???

[edit] juz mam Tautaya :) moge grac, bede poznawal mapke na biezaco :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-14 00:38:45]

14.12.2004
00:40
[173]

CHESTER80 [ no legend ]

Aha ! No zapomniałem że nie każdy ma na stałe programy rozpakowywujące w Total Commanderze :) W sumie nie wiem jaki to programik odpowiada za to bo mi automatycznie otwiera ten plik pmod, oczywiście po rozpakowaniu go z zip'a tego co się ściągnęło.

14.12.2004
00:41
[174]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Kurde mam WinRAR-a 3.30 i nie da sie :)

14.12.2004
00:42
smile
[175]

CHESTER80 [ no legend ]

Spoko, mądry Stranger znalazł rozwiązanie :) Może teraz sobie chwilkę pobiegamy po mieście ? :) Zapraszam do siebie :)

14.12.2004
00:43
[176]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Teraz nie za bardzo moge, bo ssam rozne wazne rzeczy i lacze jest max obciazone :(

14.12.2004
00:44
smile
[177]

CHESTER80 [ no legend ]

Chwila ! To w końcu masz już tą mapę zamontowaną czy na razie ściągnąłeś tylko ?

14.12.2004
00:46
[178]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Tautaya juz przekopiowalem do Maps, ale jeszcze nie testowalem. Tak jak mowie, bede ja dopiero badal na zywo, moze jutro wpadne :)

14.12.2004
00:48
smile
[179]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra, już wszystko jasne. W takim razie do zobaczenia w wolnym czasie !

14.12.2004
13:10
[180]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Chester --> zabralem Ci czwarty sik ;))

NOWY WĄTEK:

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.