GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia - STARY

01.12.2004
10:15
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia - STARY

- stopień może zawierać wyłącznie litery, cyfry i znaki " - (myślnik) ! ? " - stopnie nie spełniające wymagań pozostaną do momentu pierwszej zmiany
- zmienić można tylko [ stopień ] niestety nie można zmienić ksywki
- o zmianę stopnia mogą ubiegać się wszyscy mający co najmniej stopień [ Generał ] czyli posiadający 1000 napisanych postów,
- Stopień może mieć do 24 znaków (liczonych ze spacjami), z wyrazami nie dłuższymi niż 15 znaków
- Zarezerwowane do innych celów są stopnie moderator, prefekt, cezar, patrycjusz, gladiator, i wszystkie ich warianty
- stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie

Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym:

[Junior] 1-9 postów
[Legionista] 10 - 49 postów
[Chorąży] 50 - 99 postów
[Centurion] 100 - 199 postów
[Pretorianin] 200 - 499 postów
[Konsul] 500 - 999 postów

(przy generale i powyżej można prosić o zmianę stopnia na wybrany przez siebie)
[Generał] 1000 - 2999 postów
[Senator] 3000 - 5999 postów
[Legend] 6000+ postów

Pracownicy GOLa [Prefekt]
Moderatorzy [Moderator]
Współpracownicy GOLa jeżeli chcą taki stopień [Gladiator]
Osoby wyróżnione z jakiegoś powodu [Patrycjusz]

osoby nie stosujace się do zasad forum otrzymują stopień [ ignoruj mnie ] - w szczególności za pisanie głupot i dopisywanie się do wątków głupich lub łamiących FAQ

[ proszę w tym wątku nie dziękować za przyznanie stopni i nie rozmawiać na inne tematy niż zmiana stopnia ]

[ Proszę nie dopisywać się nie na temat i nie komentować w tym wątku ]


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-13 19:27:18]

01.12.2004
10:25
smile
[2]

artaban [ swamp thing ]

Jeżeli dobrze się domyślam, dlaczego mi nie zmieniono stopnia, to poproszę w takim razie o: [ swamp thing ]. Jeżeli się źle domyślam i pominięto mnie przypadkiem to oczywiście wolałbym tamten :)

01.12.2004
12:11
[3]

ElNinho [ Pretorianin ]

Ja bym Patrycjusza poprosił jesli nie mam jescze :)

01.12.2004
16:55
smile
[4]

S1KoR© [ alkoholik ]

bardzo prosze o zmiane stopnia na [ the master of disaster ]. dziekuje.

01.12.2004
17:00
smile
[5]

White Star [ Soldier ]

[Soldier][Wisła Mistrz]

01.12.2004
17:02
smile
[6]

reds23 [ redsov ]

[ponad stopnie]

01.12.2004
17:04
smile
[7]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Proszę o zmianę stopnia na : [ Mr. Hanky ].

Z góry thx.

01.12.2004
17:05
smile
[8]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

ja bym chcial [Hardstyle Is My Style]

01.12.2004
17:19
smile
[9]

karollus [ parek v rohliku ]

[Wieczny malkontent]

01.12.2004
20:43
[10]

cronotrigger [ Rape Me ]

troche se poczekacie :D

soul --> dzięki za zmiane stopnia (wreszcie :D)

01.12.2004
20:51
[11]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


prosze o zmiane stopnia na [ mK2j ]

01.12.2004
20:54
smile
[12]

techi [ Legend ]

Ech czekam już 2 tygodnie:)

[!ułyt do einm zreib] to jest mój wybrany stopień:)

Z góry dzięki

01.12.2004
21:48
[13]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Prosze o zmiane stopnia 'Czarownik Budyniowy"

01.12.2004
22:31
[14]

Zyga [ Urpianin ]

Proszę o zmianę na Urpianin

02.12.2004
11:31
smile
[15]

hola' [ koniczynka ]

bardzo prosze o zmiane stopnia na [koniczynka_czterolistna]

02.12.2004
11:45
smile
[16]

White Star [ Soldier ]

czemu niema][ w środku?? przeciez niejest za duzo znaków..

02.12.2004
15:40
[17]

Marksman [ Promyk ]


White Star -
- stopień może zawierać wyłącznie litery, cyfry i znaki " - (myślnik) ! ? " - stopnie nie spełniające wymagań pozostaną do momentu pierwszej zmiany

02.12.2004
15:46
smile
[18]

pasta007 [ Centurion ]

Ja bym prosił o zmianę stopnia na [No Bass, No Fun]

02.12.2004
15:54
smile
[19]

Jerryzzz [ Senator ]

pasta007 ---> Masz za malo postow, zebys mogl zmienic stopien.

Moglbym prosic o domyslny [ Generał ] lub, w zaleznosci kiedy to ktos czyta, juz na [ Senator ] ?

02.12.2004
15:55
[20]

cronotrigger [ Rape Me ]

masz ujemny ranking wiec chyba nie mozesz :) ale na domyslny czemu nie :D

03.12.2004
03:48
[21]

Jerryzzz [ Senator ]

cronotrigger ---> Sek w tym, ze ostatnio i z ujemnym zmieniono ranking :] Ale bardzo ladnie prosze Adminow o zmiane na stopien domyslny :)

03.12.2004
21:50
[22]

Yo5H [ spammajster ]

hi

[ Insane Crazy ]

kthx

bye

05.12.2004
15:27
smile
[23]

S1KoR© [ alkoholik ]

chcialem sie tylko zapytac ile trwa zmiana stopnia? bo 3 dni temu prosilem o zmiane i tak z ciekawosci pytam kiedy to nastapi. dzieki.

05.12.2004
15:33
[24]

>Luzer< [ Music Addict ]

S1KoR© -> - stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie

06.12.2004
00:54
[25]

CHESTER80 [ no legend ]

Proszę o zmianę stopnia na [Share The Pain]
Z góry dziękuję.

07.12.2004
18:03
smile
[26]

viesiek [ hoo-doo ]

a czy jest możliwość całkowitego skasowania stopnia?? tak żeby nawet nie było znaczków []??? jesli tak to bym poprosił :)

08.12.2004
10:19
smile
[27]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Proszę o zmiane stopnia na [Senator[/]b] .

08.12.2004
10:20
smile
[28]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Eh zrypało sie , za dużo tego liftingu :P Dajcie poprostu Senator (taki jak jest za 3000 postów :) )

08.12.2004
11:05
smile
[29]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Poprosze zmiane stopnia na [Generał dywizji]
Z gory dziekuje

09.12.2004
13:08
[30]

Morbus [ - TRAKER - ]

prosze o zmiane stopnia na -=_TRAKER_=- jesli sie nie da to samo TRAKER chodz wole wariant pierwszy

09.12.2004
14:50
[31]

cioruss [ oko cyklopa ]

proszę o zmiane stopnia na [oko cyklopa]

09.12.2004
20:12
smile
[32]

Marksman [ Promyk ]

poproszę o stopień : [ Kapitalista ]

10.12.2004
12:01
smile
[33]

Kruk [ In Flames ]

Proszę o zmianę stopnia na [ i mean acid ]

10.12.2004
17:01
[34]

bebzoon [ bucydonna ]

proszę o zmianę stiopnia na:
[ ]
dziękuję

10.12.2004
17:36
[35]

White Star [ Soldier ]

eee...to takiego niechce...


prosze o [Soldier] przepraszam za tak szybką zmianę:D

10.12.2004
17:46
[36]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

[Zagłębiak z D.G]

10.12.2004
17:47
[37]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

chce stopien taki jak w moim poprzedmi poscie

10.12.2004
17:52
smile
[38]

cronotrigger [ Rape Me ]

Prosze o zmiane na :::

[A d!yaebl aep arse]

sorry ze tak szybko..ale ... ten bedzie lepsiejszy :P

11.12.2004
21:34
[39]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Prosze o zmiane stopnia na...


[Visca el Barça]

11.12.2004
22:02
smile
[40]

techi [ Legend ]

Doczekam się przed świętami??:) Bo już 3ci tydzień mija;]

12.12.2004
14:36
[41]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Proszę o zmiane na :
[ Nobody Home ]

12.12.2004
23:06
smile
[42]

okix [ Ze Francesco ]

Nooo nareszczie 1000 post
Prosze o zmiane na:
[Ze Francesco]

13.12.2004
14:52
smile
[43]

peners [ SuperNova ]

Ja nie wiem skąd sie tacy ludzie biorą proszę również zwrócić uwage na ksywke autora wątku.

14.12.2004
12:43
[44]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Proszę o zmianę stopnia na:
[Union Aerospace Corp.]

14.12.2004
17:52
smile
[45]

Garbizaur [ CLS ]

Proszę o zmianę stopnia na:


[Gaz do dechy!]

15.12.2004
15:37
smile
[46]

Pvt. Creak [ Criav ]

proszę o zmianę stopnia na:

[ . RIDERS ON THE STORM . ]

16.12.2004
12:17
[47]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

uprzejmie proszę o zmiane stopnia na [give it to me baby!]

16.12.2004
22:38
[48]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Proszę o zmianę na:
[Mówca Umarłych]

16.12.2004
22:50
smile
[49]

HopkinZ [ Senator ]

[ Emreis ]

16.12.2004
22:53
[50]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

[Atomic Rooster]

19.12.2004
13:48
[51]

xanat0s [ Wind of Change ]

Prosze o zmiane na [ Wind of Change ]

21.12.2004
16:42
smile
[52]

arthe[16] [ breakdance ]

Proszę o zmianę stopnia: [breakdance]

21.12.2004
16:50
smile
[53]

L@WYER [ Valaraukar ]


A ja, korzystając z okazji poproszę o zmianę na [ Przepotworny Kapelusznik ] .
Thank you from the mountain ...

21.12.2004
19:16
smile
[54]

geeshu [ Vault Dweller ]

Prosze o zmiane stopnia na: [ Vault Dweller ]
Z gory dziekuje. :)

22.12.2004
19:28
[55]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Proszę o zmiane stopnia na [McLaren F1 Mława]

22.12.2004
19:44
[56]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Prosze o zmiane stopnia na: [ Uber-Ścierwo ]
Dzięki:)

23.12.2004
02:40
smile
[57]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

A ja poproszę o [Karczemny Dymek]

23.12.2004
07:38
[58]

sakhar [ Animus Mundi ]


Witam. Proszę o zmianę stopnia na [Animus Mundi]. Dzięki.

23.12.2004
11:33
[59]

S1KoR© [ alkoholik ]

witam. jako ze dwa tygodnie juz dawno minely to ponownie prosze o zmiane stopnia na [ the master of disaster ]

23.12.2004
14:46
smile
[60]

Mrooofka [ because I want it ]

Prosze o zmiane stopnia na domyślny.. z gory thx :)

23.12.2004
14:52
smile
[61]

techi [ Legend ]

"18.11.2004 | 16:30
techi [ DP PrĄcIsŁaW ] https://www.ziemni.risp.pl/ » edytuj post

Prosze o zmiane stopnia na"
[d:!ułyt do einm zreib]"

No dobra minęło już 5 tygodni a ja nadal mam ten sam stoopien;]
Powtórka:

Prosze o zmianę stopnia na [!ułyt do einm zreib] :)

Zróbcie mi prezent na Święta:)

24.12.2004
14:12
[62]

Aceofbase [ El Mariachi ]

to ja bym jeszcze raz prosił (ostatnio te 2 miechy temu w poprzednim watqu....) na [El Mariachi]

Dziekuje z gory (mam nadzieje ze tym razem bedzie za co ;))

24.12.2004
14:15
[63]

DarkStelix [ Padawan ]

prosze o zmianie stopnia na [Soulcatcher]

25.12.2004
10:51
[64]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Prosze o zmiane stopnia na: [ Uber-Ścierwo ]
Dzięki:)
(ponowiona prosba;)

25.12.2004
11:14
[65]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

a ja poprosze o zmiane stapnia na []

Pusto w srodku :)

25.12.2004
21:10
[66]

stanson_ [ sta-N-son ]

proszę o zmianę stopnia na [Pułkownik]

26.12.2004
13:21
[67]

iNfiNity! [ Senator ]

Proszę o zmiane stopnia na [ GTW ]

26.12.2004
13:54
[68]

stanson_ [ sta-N-son ]

MarcelZiom -->

Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym Gry-OnLine:
[Junior] 1-9 postów
[Legionista] 10-49 postów
[Chorąży] 50-99 postów
[Centurion] 100-199 postów
[Pretorianin] 200-499 postów
[Konsul] 500-999 postów
[Generał] 1000-2999 postów
[Senator] 3000-5999 postów
[Legend] 6000+ postów (stopień pogrubiony)
Posiadając stopień [Generał] lub wyższy, można prosić o zmianę treści stopnia (pomiędzy nawiasami: []) na wybraną przez siebie i zaakceptowaną przez Admina
Pracownicy GOLa: [Prefekt]
Moderatorzy: [Moderator]
Współpracownicy GOLa (jeżeli chcą): [Gladiator]
Osoby wyróżnione z jakiegoś niezależnego powodu: [Patrycjusz]

26.12.2004
13:57
[69]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]


to ja sie powtorze


[Atomic Rooster]

26.12.2004
14:06
[70]

Fett [ Avatar ]

prosze o zignorowanie powyższych próśb :P

26.12.2004
19:47
smile
[71]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Proszę o zmainę stopnia na

[ Knights Of The Realm ]

26.12.2004
19:48
smile
[72]

techi [ Legend ]

jestem obrażony na załogę Gry-Online, bo nei chcecie mi zmienić #$%@#%@# stopnia od prawie 7 tygodni:P

26.12.2004
20:15
smile
[73]

MarcelZiom [ Legionista ]

Ja miałem 50 posty u powinenem mieć wyższy stopień a oni mi zmienili na junior i mam tylko 4 posty.... jest to oszukanie i prosze o zwrócenie mi tych postów każdy powinien byś sprawidliwy

27.12.2004
20:56
[74]

MAROLL [ Legend ]

Prosze wszechmogacego Soulcatchera o zmianę stopnia na [Piętaszek]

27.12.2004
20:59
smile
[75]

techi [ Legend ]

Marcel==> Gdyby kózka nie spamowała, to by postów dużo miała.....

27.12.2004
20:59
[76]

kamehameha [ Centurion ]

Proszę o zmianę kategorii na: "na każdy temat"

27.12.2004
22:01
smile
[77]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Prosze o zmiane stonia na:

[ Horned Reaper ]


Dziekuje :)

27.12.2004
22:03
[78]

cronotrigger [ Rape Me ]

kamehameha -=-> nie ten wątek

29.12.2004
15:49
[79]

Kruk [ In Flames ]

Solcatcher
Wyżej prosiłem o zmianę na [i mean acid], jak będziesz to robił to zmień mi na pogrubiony [i mean acid], bo wlaśnie przekroczyłem 6000 postów.

29.12.2004
21:12
[80]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Prosze o zmianę stopnia na [ Pamiętaj ]


..... udanego Sylwka ;)

29.12.2004
21:17
[81]

Marksman [ Promyk ]

Kruk - pogrubiony pow 6000 może być tylko Legend, pozostałe warianty mają normalnie... niestety...

29.12.2004
21:32
[82]

Kruk [ In Flames ]

Marksman
czuję, że jesteś w błędzie :)

30.12.2004
19:21
smile
[83]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


poprosze o [ Łowca Piersi ]

30.12.2004
19:28
[84]

Marksman [ Promyk ]

Kruk - się okaże...

30.12.2004
21:09
[85]

goldenSo [ AnomaliA ]

ładnie prosze o zmiane stopnia na [ Death Killer ]

30.12.2004
21:12
smile
[86]

bebzoon [ bucydonna ]

ponownie proszę o zmianę stopnia (jak 3 tygodnie temu:))
na;

[ ]

thx in advance

30.12.2004
22:44
smile
[87]

piokos [ ]

hmmmm.... wemę ten! - [ Z.P.Z.P.P.F.M. ]

thank you from mountain :)

30.12.2004
22:45
smile
[88]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> ty mendo! :)

31.12.2004
18:28
[89]

Korgan [ łoś ]

ja poproszę o łoś

31.12.2004
18:55
[90]

przemek__ [ PRZEMEK ]

poproszę,

[ PRZEMEK ]

31.12.2004
19:19
smile
[91]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

- stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie ??? Powinno być :- stopnie są zmieniane średnio raz na sześć tygodni

Oczywiście nie chodzi o mnie, ale o innych biedaków, którzy chcieli zmienić stopień 2 miesiące temu :)

01.01.2005
08:41
smile
[92]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

krzynier - ja juz od dawna czekam i nic. jak nima tak nima...

01.01.2005
09:34
[93]

goldenSo [ AnomaliA ]

Może jak się ekipa gola obudzi to zrobi prezent noworoczny

01.01.2005
11:30
[94]

Soulcatcher [ Prefekt ]

techi ---> nie dostaniesz takiego stopnia gdyż preferencje seksualne nie mają znaczenia na forum

01.01.2005
12:32
[95]

viesiek [ hoo-doo ]

[ keiseiv ] poproszę

01.01.2005
13:59
[96]

Fett [ Avatar ]

Soul jak jest z pogrubionymi ksywkami ? :)

jeżeli można to chciałbym dostać legenda ;)

01.01.2005
14:00
smile
[97]

Gul'dan [ Konsul ]

Własnie, odpowiedz: jak jest z tymi pogrubionymi ksywkami ? :)

01.01.2005
16:00
[98]

Sandro [ Wymiatacz ]

A czy ja moge miec [ Q-tas ] ????

01.01.2005
16:10
[99]

iNfiNity! [ Senator ]

Link do pirackiego HL2...

01.01.2005
17:19
[100]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Prosze o zmianę stopnia na [ debil ]

01.01.2005
17:48
smile
[101]

White Star [ Soldier ]

[Soldier II TS Wisła]

01.01.2005
17:51
smile
[102]

The LasT Child [ GoorkA ]

prosze o zmiane stopnia na [GoorkA]
z gory dziekuje

01.01.2005
17:51
[103]

reds23 [ redsov ]

cos nam tych stopni Soul nie chce zmieniac ... :(

01.01.2005
18:15
[104]

White Star [ Soldier ]

ok. może zostac;] jak pisalem był stary jeszcze;]

01.01.2005
18:39
smile
[105]

los Bartos [ 512 ]

prosze o zmiane stopnia na #512

01.01.2005
18:49
smile
[106]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Poproszę o bezstopniową wersję. []

01.01.2005
18:54
smile
[107]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


wiecie co... ja tez sobie zmienie stopien, lepiej teraz poprosic bo i tak trzseba bedzie dlugo czekac :P
Wiec... prosze o zmiane stopnia na [ akaDoktor ]

01.01.2005
19:47
[108]

loczek82 [ Disco Bear ]

Proszę o zmianę posta na [Knight Online]

02.01.2005
12:59
smile
[109]

Nimeri [ Gladiator ]

Proszę o zmianę stopnia na [ Gladiator ]

02.01.2005
13:03
[110]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Nimeri --> Przeczytaj pierwszego posta w tym wątku!

"- o zmianę stopnia mogą ubiegać się wszyscy mający co najmniej stopień [ Generał ] czyli posiadający 1000 napisanych postów"

02.01.2005
13:05
smile
[111]

Nimeri [ Gladiator ]

@lb@tros - > Ty mnie tu nie ucz, oka ?

Współpracownicy GOLa jeżeli chcą taki stopień [Gladiator]

02.01.2005
13:10
[112]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

a ja bym prosil o . ] [ .

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 13:09:22]

02.01.2005
15:05
smile
[113]

Dwalin [ Reggae ]

Poprosze o [ -_-' ]
Z góry dzięki.

02.01.2005
15:16
[114]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Nimeri --> W takim razie wybacz, mea culpa.

02.01.2005
15:27
smile
[115]

tsunami [ PS3 ]

prosze o zmiane stopnia na [2005]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 15:26:23]

02.01.2005
15:49
smile
[116]

los Bartos [ 512 ]

proszę (jeszcze raz:P) o zmianę na [#512]

02.01.2005
22:15
smile
[117]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Proszę o zmianę stopnia na [Toilet Tantalizer].
Dziękuje z góry.

02.01.2005
22:44
smile
[118]

Crash8462 [ Night Elf ]

Wreszcie 1000 postów. 15 znaków hmmm... to ja poproszę [Bez8462-Kinoman] huh jakos sie wymiescilem, tylko niczego nie pomin jest 15 znakow. Dzieki z gory.

03.01.2005
14:35
smile
[119]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Ja poproszę o zmianę stopnia na [ Generał - Pacyfista ]
dziękuję

03.01.2005
19:03
[120]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

1000 postów i poproszę o stopień:

[Poborowy - eMeS]

Z góry thx

04.01.2005
15:40
[121]

Kruk [ In Flames ]

Soulcatcher
Czy po napisaniu powyżej 6 tysięcy postów nie powinienem mieć pogrubionego stopnia? Czy jest tak jak napisał Marksman, że pogrubiony może być tylko LEGEND?

Myślałem, że nie, bo X-Cody i Looz mają pogrubione, a wcale nie LEGEND.

04.01.2005
15:53
[122]

viesiek [ hoo-doo ]

chcem standardowy, czyli Senator jak mi sie zdaje :)

04.01.2005
16:24
smile
[123]

Hellcat [ Legend ]

Kruk
Oni mają za specjalne zasługi tudzież dobre zachowanie :)

04.01.2005
19:52
[124]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Proszę o zmiane stopnia na: [ Arsenal London ]

Z góry dziękuje !

04.01.2005
20:31
[125]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

hihi prosze o zmiane na
[Wredne Sępiszcze]

05.01.2005
12:00
[126]

legrooch [ Legend ]

Uprzejmie proszę o usunięcie mojego stopnia. Dziękuję.

05.01.2005
17:30
[127]

Yo5H [ spammajster ]

prosze o opis [ pisz mi yosh ]

dzieki

05.01.2005
17:33
[128]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

to jeszcze raz ja.

a kiedy zamierzacie te stopnie zmienić???

[Poborowy - eMeS] to jest to co chcę. Równo 15 znaków:))

06.01.2005
17:06
smile
[129]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]


Ja serdecznie proszę o zmianę stopnia na [ Stratocaster ]

06.01.2005
17:36
[130]

reds23 [ redsov ]

prosze ponownie o [ponad stopnie]

06.01.2005
17:59
[131]

Adamss [ -betting addiction- ]

Prosze o zmianę stopnia na [ $Hazardzista$ ] .

Z góry thx.

06.01.2005
22:00
[132]

LooreNz [ Konsul ]

No to ja sobie troszke poczekam :D:D ale szczeze to mi to wcale nie jest potrzebne :P

07.01.2005
18:16
[133]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Prosze o zmiane stopnia na [ Real Madryt ].

08.01.2005
12:46
smile
[134]

WolverineX [ Senator ]

Mi Prosze przywrócić domyślny stopień.
Dziekuje

08.01.2005
16:47
[135]

Marksman [ Promyk ]

zostałem podpuszczony

Poproszę o [ Serinkowy adorator ]

09.01.2005
14:43
smile
[136]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

Witam :)
Soul nasz ukochany władco czy mógłbyś zdjąc ze mnie wkońcu klątwę ciążącą juz prawie rok czasu ? Bardzo proszę tym bardziej że została rzucona w chwili uniesienie zupelnie niesłósznie.

Pozdrawiam i życzę wiele pomyślności w nowym roku dla wszystkich adminów oraz userów na Golu :)

09.01.2005
22:39
[137]

Coy2K [ Veteran ]

poprosze o zmiane stopnia na [ Veteran ]

09.01.2005
22:45
smile
[138]

EspenLund [ Live For Speed ]


ej soul zlituj sie nad faloxx`em jak tak ladnie prosi ;]

10.01.2005
15:38
[139]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Proszę o zmiane stopnia na [Duży Stopień]

10.01.2005
15:38
[140]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Proszę o zmiane stopnia na [Duży Stopień]

10.01.2005
16:25
smile
[141]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

[ S.P.Q.R. ]

i wszytko jasne :). Dziekuje.

10.01.2005
23:19
[142]

Silver Fox [ spamer ]


Poprosze o [ Strażnik Czasu ]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-19 19:25:25]

10.01.2005
23:31
smile
[143]

>Luzer< [ Music Addict ]

Silver Fox -> to chyba bedzie rekord? 1000 postów w 10 dni:P

10.01.2005
23:32
[144]

Silver Fox [ spamer ]


Luzer ---> [ proszę w tym wątku nie dziękować za przyznanie stopni i nie rozmawiać na inne tematy niż zmiana stopnia ]

10.01.2005
23:34
smile
[145]

CHESTER80 [ no legend ]

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę stopnia na [chaos theory]
z góry dziękuję

11.01.2005
17:15
smile
[146]

Quicky [ Senator ]

Prosze o zmiane stopnia na

[ 1337 ]

11.01.2005
17:54
[147]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

proszę o stopień [ Vive la BAM!]

jeżeli można to żeby BAM było BAM

12.01.2005
13:55
[148]

Riven [ infamousbutcher ]

Prosze o zmiane stopnia na [ rapture ]

Dziekuje.

12.01.2005
16:00
[149]

viesiek [ hoo-doo ]

jestem bardzo niezdecydowany :p

[ aggro ]

choc zapewne i tak zmienicie na to co pierwsze podałem :/

12.01.2005
23:17
smile
[150]

M'q [ Schattenjager ]


[ tRue lame ]

Dziękuję.

12.01.2005
23:34
smile
[151]

cronotrigger [ Rape Me ]

Proszę o zmianę stopnia na :..:..:

[aep dyabel arse]

13.01.2005
14:22
[152]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Prosze o zmiane stopnia na [Magnat Sieci

13.01.2005
14:36
[153]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Powoli mijają dwa tygodnie, ale ja nic nie mówie.

13.01.2005
19:11
smile
[154]

dudka [ ! szypon ! ]

Proszę o zmianę stopnia na: [...:::Red Devil:::...]


Z góry dziękuję.

13.01.2005
19:20
smile
[155]

Silver Fox [ spamer ]


Jutro mijają 2 tygodnie os ostatniej zmiany stopni

13.01.2005
21:49
[156]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Poproszę o zmianę stopnia na [ The Fish ]
Dziękuje

14.01.2005
13:17
[157]

w o y t e k [ Gavroche ]

[::: Gavroche :::]

14.01.2005
13:45
[158]

w o y t e k [ Gavroche ]

a jeśli nie da rady z dwókropkami to z myślnikami:

[---Gavroche---]

14.01.2005
13:46
[159]

^KoKoT^ [ Konsul ]

kasacja i ban, chyba nie wie co to regulamin

14.01.2005
13:47
[160]

^KoKoT^ [ Konsul ]

upss... przepraszam bardzo, pomylilem watki ;( wybaczcie mi :P

15.01.2005
13:15
[161]

gregol [ Junior ]

[~~~]

15.01.2005
13:16
[162]

gregol [ Junior ]

oczywiscie ladnie prosze o stopien [~~~]

15.01.2005
21:36
[163]

Sandro [ Wymiatacz ]

Ja bym prosil o stopien [ Wymiatacz ]

z gory dziekuje

15.01.2005
21:40
smile
[164]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Proszę o zmiane na :
[Butcher Bay]

Dziękuje :)

15.01.2005
21:41
smile
[165]

dudka [ ! szypon ! ]

Soulcatcher===> mam prośbę: mógłbyś napisać listę dawnych stopni (tych z Generałem od 100 postów)? Chciałbym powspominać dawne czasy...

15.01.2005
23:24
[166]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Proszę o zamianę topnia na [Ramzes VII MiĆki]

17.01.2005
21:22
[167]

goldenSo [ AnomaliA ]

Ładnie proszę o zmiane stopnia na : [Syntetyczna Kupa Łosia]
Dokładnie 20 znaków :)

17.01.2005
21:47
smile
[168]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

Proszę ( poraz kolejny ) o [ Vive la BAM! ]

17.01.2005
22:04
[169]

Silver Fox [ spamer ]


Dwa tygodnie minęły. Czas zmienic stopnie

17.01.2005
22:47
[170]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


prosze o [amator brzoskwinek]

18.01.2005
21:41
smile
[171]

czacha01 [ Junior ]


poproszę o [Viva la CZACHA] z góry dziękuje :)

18.01.2005
21:46
smile
[172]

Kresselack [ Konsul ]

Czacha>>>- o zmianę stopnia mogą ubiegać się wszyscy mający co najmniej stopień [ Generał ] czyli posiadający 1000 napisanych postów, Jak widzisz aby zmienic stopien musisz miec conajmniej 1000 postów

19.01.2005
19:17
smile
[173]

viesiek [ hoo-doo ]

kiedy zmienicie???

19.01.2005
19:24
smile
[174]

piokos [ ]

[ ]

thank you from mountain :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-25 21:16:28]

19.01.2005
19:29
[175]

loczek82 [ Disco Bear ]

Proszę o zmianę stopnia na [Miszcz]

19.01.2005
19:34
[176]

Arxel [ SperMan ]

to ja chce [Dla ciebie Pan Arxel]

dziekuje bardzo :]

19.01.2005
19:37
[177]

Arxel [ SperMan ]

PS. jeszcze 1 pytanie
wiadomo kiedy beda zmiany zatwierdzone??

20.01.2005
17:00
smile
[178]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Poproszę o [ Poszukiwacz Przygód ]

22.01.2005
13:25
smile
[179]

viesiek [ hoo-doo ]

zmieńcie to wreszcie! :/

22.01.2005
20:17
[180]

MAROLL [ Legend ]

ja poprosze z powrotem klasyczny stopień w tej chwili to będzie jeszcze generał:)

22.01.2005
22:58
smile
[181]

zachary2 [ Centurion ]

ja poproszę o [Hans Kloss]
i będzie miło

22.01.2005
22:59
[182]

shadzahar [ Konsul ]

najpierw przeczytaj caly pierwszy post....

22.01.2005
23:01
[183]

zachary2 [ Centurion ]

czytałem i jest mi smutno

22.01.2005
23:30
[184]

DarkStelix [ Padawan ]

Prosze o zmiane stopnia na [Fryzjer Nieczynny]

25.01.2005
21:08
[185]

Okruch [ Liverpool FC ]

No to ja proszę o zmianę na: [Liverpool FC]

25.01.2005
21:13
smile
[186]

HopkinZ [ Senator ]

Proszę o zmianę stopnia na [Gladiator]

25.01.2005
21:36
smile
[187]

hazard [ Pretorianin ]

Do Legend brakuje mi tylko 5872 posty

25.01.2005
21:36
[188]

hazard [ Pretorianin ]

Do Legend brakuje mi tylko 5872 posty

25.01.2005
21:48
smile
[189]

Arxel [ SperMan ]

no zmienilibyscie to w koncu....

26.01.2005
00:08
smile
[190]

Crash8462 [ Night Elf ]

Czekam juz 3 tygodnie na zmiane stopnia, czy kiedys sie doczekam? [Bez8462-Kinoman] - jest 15 znakow !

26.01.2005
11:12
[191]

...NathaN... [ The Godfather ]

Prosze o zmiane na [ Top Gear ]

Między nawiasami a tekstem prosiłbym o 2 spacje.

26.01.2005
12:59
smile
[192]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Prosze o zmiane stopnia na [Żółta Żyrafa]

26.01.2005
17:24
[193]

zbm [ Flash Gordon ]

poprosze o zmiane stopnia na

[ ANBU ]

26.01.2005
17:33
smile
[194]

hilander [ ]

proszę o zmianę stopnia na [Spartan]

z góry dziękuję i pozdrawiam

26.01.2005
18:43
[195]

Soulcatcher [ Prefekt ]

^

26.01.2005
18:49
[196]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Soul-->

A co z moim stopniem?:(

26.01.2005
19:48
smile
[197]

White Star [ Soldier ]

hey!! ja nieporsilem o zmiane na taki stopień...
znaczy sie prosilem, ale pozniej dalem ze moze zostac ten i prosilbym zeby zmienioni na ten co bym do dzisiaj czyli


[Soldier]

26.01.2005
19:52
smile
[198]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

thx Soul za poborowego, ale poprawiłem swoją prośbę i dalej proszę o [Vive La BAM!]

26.01.2005
20:13
smile
[199]

Arxel [ SperMan ]

no i jak juz jest zmienione to zobaczylem gdzie jest blad

ma byc
[Dla Ciebie Pan Arxel]

niby to tylko duze C ale kulture wobec innych trza miec :]
narazie mi sie nie spieszy bo jest ale jak sie zmieni na duze C to bede wdzieczny

26.01.2005
20:23
smile
[200]

Ficket [ BMX ]

Soulcatcher -> Proszę o zmianę stopnia na: [BMX].

26.01.2005
20:26
[201]

viesiek [ hoo-doo ]

dlaczego znów zmieniliscie na to co na poczatku podałem??! później prosiłem o [ aggro ]!!! znowu będe 3 tygodnie czekał... czemu nie zmienicie na to o co ostatnie prosiłem???!

26.01.2005
20:31
smile
[202]

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]

A ja jak będę miał powyżej 999 postów, to zmienie sobie stopien na FlaQ :)
Już niedługo :]

26.01.2005
20:38
[203]

Jałokim [ mniej głupoty ]

to tu sie zmienia stopnie, prawda?

Więc prosiłbym upirzejmmie o zmniejszenie stopnia mojej głupoty.

z góry dziekuje

26.01.2005
22:36
[204]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Jało-->

Od 1000 postów;)

UPnę jeszcze wątek

26.01.2005
23:23
[205]

Silver Fox [ spamer ]

Wspaniale że zmieniliście

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 23:34:04]

26.01.2005
23:34
[206]

snopek9 [ Legend ]

Poprosze o zmiane na :

[ Po Prostu Snopek !!! ]

26.01.2005
23:36
[207]

snopek9 [ Legend ]

Przepraszam ...

[ Po prostu Snopek !!! ]

26.01.2005
23:38
smile
[208]

zbm [ Flash Gordon ]

łącze sie w podziekowaniach z przedmówcą:)

wyjątkowo mi sie udało , jakoże czekałem raptem pare godzin a nie 3 tygodnie
(grunt to dobrze sie wkrecic :P )

jeszcze raz dziekuje

27.01.2005
11:57
[209]

goldenSo [ AnomaliA ]

@Soulcatcher
Czy moge się zapytać czemu mój stopień niezostał zmieniony?

27.01.2005
14:09
smile
[210]

loczek82 [ Disco Bear ]

Proszę o zmianę stopnia na [Master Blaster]

Z góry dzięki.

27.01.2005
15:39
smile
[211]

dudka [ ! szypon ! ]

Mam zapytanie: dlaczego w moim stopniu nie uwzględniliście kropek i dwukropków?


Chciałem mieć [...:::Red Devil:::...] a otrzymałem [ Red Devil ]

27.01.2005
15:43
[212]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Poprosze na [Quizzers Legend]

27.01.2005
15:46
smile
[213]

Szenk [ Master of Blaster ]

loczek ---> A czemu chcesz mieć taki stopień?
Przecież on brzydki jest :D

27.01.2005
16:04
[214]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

dudka-->

- stopień może zawierać wyłącznie litery, cyfry i znaki " - (myślnik) ! ? "

27.01.2005
16:06
[215]

Judith [ Gladiator ]

A ja poproszę Gladiatora :)

27.01.2005
18:20
smile
[216]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Mam pytanko:ile będzie trzeba czekać aby ktos zmienil mi stopień?

27.01.2005
18:21
smile
[217]

xanat0s [ Wind of Change ]

"- stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie"

27.01.2005
20:39
smile
[218]

Arxel [ SperMan ]

no ta pierwsza zmiana to tylko tak przez to ze nie wiedzialem co dac wiec teraz chcce i poczekam na

[ SperMan ] a jezeli ma byc Men przez e to prosze dac bo ja sam do konca nie wiem

27.01.2005
23:31
[219]

Goozys[DEA] [ Virus ]

[ re-Born ]

... z zachowaniem spacji.

28.01.2005
15:27
[220]

K@mil [ Wirnik ]


Prosze o zmiane stopnia na [ Senator ]

Jesli z jakiegos powodu jest to niemozliwe, poprosze o [ Major ]

28.01.2005
15:30
smile
[221]

techi [ Legend ]

Proszę na zmianę stopopnia na [Odbanowany Wędrowiec] 20 znaków:)

28.01.2005
15:36
[222]

hola' [ koniczynka ]

ja prosze o zmiane stopnia na " nidecker_polska"

28.01.2005
15:46
[223]

kurzew [ Demon Driver ]

Prosze o zmiane stopnia na [ Demon Driver ]

28.01.2005
16:02
[224]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Poprosze o zmiane stopnia na [H.A.R.M.]

Z góry thx

28.01.2005
17:27
[225]

Gotman [ Paladyn ]

Osoby wyróżnione z jakiegoś powodu [Patrycjusz]
Jak mam to rozumieć??? Co trzeba zrobić???

28.01.2005
17:30
smile
[226]

L@WYER [ Valaraukar ]

Gotman --> Soul napisał kiedys, że jeśli ktoś chce mieć subnicka [ Patrycjusz ], to musi zapłacić mu skromną sumkę 10000 złotych .

29.01.2005
14:22
smile
[227]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

A ja poprosze o [muszu ty geniuszu] Z góry dziekuje

29.01.2005
14:24
[228]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

ponawiam prośbe o stopień:

[ debil ]

29.01.2005
14:26
smile
[229]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Gotman>>>A za wyboldowanie 5000 pln

29.01.2005
18:27
[230]

Toolism [ JCreator ]

poprosiłbym o zmianę mojego stopnia na [ JCreator ]

29.01.2005
18:54
smile
[231]

bebzoon [ bucydonna ]

proszę o zmianę stopnia na:

[ [ ] ]

thx in advance

30.01.2005
15:26
[232]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

proszę o zmianę stopnia na:

[ buc ]

z gory thx

31.01.2005
21:24
smile
[233]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

A ja poproszę o

[Cogito ergo sum]

Z dołu dziękuję ;)

01.02.2005
00:29
[234]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Poproszę o zmianę stopnia na [Capo Di Tutti Capi].

01.02.2005
01:36
smile
[235]

cronotrigger [ Rape Me ]

Prosze o zmiane stopnia na [--Gwynbleidd--]

Thx from the Mountain :P

01.02.2005
04:52
smile
[236]

Jałokim [ mniej głupoty ]

czemu nei chcecie zmienić stopnia Jogurtowi Truskawkowemu na "dbil"?? W końcu to chodzi nie o stopień jego inteligencji (lub jej braku), a o kapele o tejże nazwie <lol>
Prawda Dżogurt? :))))

01.02.2005
05:40
[237]

iKzIvaeEr [ l33t ]

To niech sobie zmieni na The Bill ;]

01.02.2005
12:51
smile
[238]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Jało-->

Jak zwykle masz rację, jak na to wpadłeś? :)

01.02.2005
13:44
[239]

xkxtx [ KBR ]

prosze o zmiane stopnia na [ Red Bull ]

01.02.2005
13:55
smile
[240]

Pvt. Creak [ Criav ]

serdecznie proszę o zmianę stopnia na

[ aka. Criav ]

01.02.2005
14:27
smile
[241]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a niech tam...poprosze o [Plugawy Karzełek]

01.02.2005
14:34
[242]

viesiek [ hoo-doo ]

poprosze
[ brat mojego brata ]

thank you from the mountain

02.02.2005
23:36
[243]

Kumavan [ child of KoRn ]

proszę o [ I shot the Sherif ]

dzięki.

03.02.2005
20:28
[244]

Coolabor [ Poseł ]

prosze o stopien: [hello! anybody home?]

04.02.2005
00:46
[245]

Hellcat [ Legend ]

Proszę o zmianę stopnia na:

[ New Jersey Devil ]

Z góry dziękuje :)

04.02.2005
02:00
[246]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Jeśli [ debil ] nie pasuje to prosze o [ postobij ], a jeśli i to nie pasuje to proszę [ bez owoców ]

05.02.2005
01:18
smile
[247]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Proszę o zmianę stopnia adekwatną do mojego aktualnego statusu, tj ex-gladiator lub powrót do standardowej formy :)

05.02.2005
13:08
smile
[248]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ja poprosze o [ Inteligentny Trol ]


z góry thx

05.02.2005
14:43
smile
[249]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Tysięczny post :P
Poproszę o "[ SoaD Fan ]"
Dziękuję.

05.02.2005
15:03
[250]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Proszę o zmiane stopnia na [!KrzychPol!]

06.02.2005
21:00
[251]

goldenSo [ AnomaliA ]

proszę o zmiane stopnia na : [Leń Etatowy]

06.02.2005
21:49
smile
[252]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

ja poproszę [kozakiewicz]

dziękuję

06.02.2005
22:19
smile
[253]

karollus [ parek v rohliku ]

[z krainy Wapniaków]

07.02.2005
15:32
smile
[254]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

prosze o taki stopien [ Biedronkers ] z gory DZIEKUJE

07.02.2005
17:12
[255]

peanut [ kriegsmaschine ]

gdyby ktos z moderatorow znalazl czas, poprosze o zmiane obecnego stopnia na: [ kriegsmaschine ] (14liter). dzieki.

08.02.2005
01:55
smile
[256]

darek_dragon [ 42 ]

Proszę o zmianę stopnia na [ ^-^ ] przy najbliższej okazji. Z góry dziękuję.

08.02.2005
02:57
smile
[257]

oskarm [ Future Combat System ]

Proszę o zmianę na: [Future Combat System]

08.02.2005
20:42
smile
[258]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Proszę o zmianę stopnia na [ Lamuch ]

Z góry dziękuje

09.02.2005
12:52
[259]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

prosze o zmiane stopnia na :

[Badacz Ściółek]

09.02.2005
12:54
smile
[260]

Regis [ ]

Poprosze o zmiane na :

[]

Czyli bez zadnego opisu w srodku (ew. moze byc jedna spacja, jesli cos MUSI byc)
Dzięks ;)

09.02.2005
12:56
[261]

steward [ Legia Warszawa ]

Uprzejmie proszę o zmianę stopnia na:

[Narew Ostrołęka]

dziękuję.

09.02.2005
16:16
[262]

gregol [ Junior ]

calkiem o [ Junior ] prosze :)

09.02.2005
16:23
[263]

Psycho_Mantis [ MGS Fan ]

[ MGS Fan ]

09.02.2005
17:02
smile
[264]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

Zmiana poprosze o [!!! Uznam Soldier !!!]

Z góry dziękuje

09.02.2005
17:05
[265]

HopkinZ [ Senator ]

Proszę o zmianę stopnia na [Senator]

09.02.2005
20:30
smile
[266]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Proszę o zmianę stopnia na [ Magbet ]. Z góry thx.

09.02.2005
21:13
smile
[267]

*emerald* [ zakręcona ]

proszę o zmianę stopnia na [zakręcona]

dziękuję :)

10.02.2005
17:11
[268]

iNfiNity! [ Senator ]

proszę ładnie i grzecznie o zmianę na

[ Soprano Addict ]

10.02.2005
17:38
smile
[269]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

i jeszcze jedna prośba o:

[ Viva la BAM! ] jeżeli nie można to:

[ The Jackass ]

prosze o zachowanie spacji

10.02.2005
19:27
[270]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

[EDIT]

Proszę o zmianę stopnia na [ Makbet ]

11.02.2005
11:15
smile
[271]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

ja bym chcial miec [-=KOCHAM ANIE=-]
ps. to moj 1000 post :D

11.02.2005
13:50
[272]

loczek82 [ Disco Bear ]

Proszę o zmianę stopnia na [ Disco Bear ]

Zachować spacje proszę.

Z góry dzięki.

11.02.2005
13:57
smile
[273]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

zmieniłem zdanie, teraz poproszę o [muszu ty geniuszu]

Z góry dzieki

11.02.2005
15:47
[274]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Ile jeszcze będę musiał czekac :( Minęło już 14 dni )
Przypominam
[ Quizzers Legend ]

11.02.2005
22:33
[275]

lo0ol [ Jónior ]

prosze o zmiane stopnia na
[ Jónior ]

12.02.2005
00:27
[276]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

prosze o zmiane stopnia [MolvaniN], dzieki z gory

13.02.2005
13:54
smile
[277]

EspenLund [ Live For Speed ]

[Jedi Master]

Dziękuje :)

13.02.2005
15:34
smile
[278]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Serdecznie dziękuje za przyznanie mi stopnia, wreszcie się doczekałem :)

proszę w tym wątku nie dziękować za przyznanie stopni
Btw. Dlaczego mamy nie dziękować?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.