
Soulcatcher [ Prefekt ]
Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia - STARY
- stopień może zawierać wyłącznie litery, cyfry i znaki " - (myślnik) ! ? " - stopnie nie spełniające wymagań pozostaną do momentu pierwszej zmiany
- zmienić można tylko [ stopień ] niestety nie można zmienić ksywki
- o zmianę stopnia mogą ubiegać się wszyscy mający co najmniej stopień [ Generał ] czyli posiadający 1000 napisanych postów,
- Stopień może mieć do 24 znaków (liczonych ze spacjami), z wyrazami nie dłuższymi niż 15 znaków
- Zarezerwowane do innych celów są stopnie moderator, prefekt, cezar, patrycjusz, gladiator, i wszystkie ich warianty
- stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie
Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym:
[Junior] 1-9 postów
[Legionista] 10 - 49 postów
[Chorąży] 50 - 99 postów
[Centurion] 100 - 199 postów
[Pretorianin] 200 - 499 postów
[Konsul] 500 - 999 postów
(przy generale i powyżej można prosić o zmianę stopnia na wybrany przez siebie)
[Generał] 1000 - 2999 postów
[Senator] 3000 - 5999 postów
[Legend] 6000+ postów
Pracownicy GOLa [Prefekt]
Moderatorzy [Moderator]
Współpracownicy GOLa jeżeli chcą taki stopień [Gladiator]
Osoby wyróżnione z jakiegoś powodu [Patrycjusz]
osoby nie stosujace się do zasad forum otrzymują stopień [ ignoruj mnie ] - w szczególności za pisanie głupot i dopisywanie się do wątków głupich lub łamiących FAQ
[ proszę w tym wątku nie dziękować za przyznanie stopni i nie rozmawiać na inne tematy niż zmiana stopnia ]
[ Proszę nie dopisywać się nie na temat i nie komentować w tym wątku ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-13 19:27:18]

artaban [ swamp thing ]
Jeżeli dobrze się domyślam, dlaczego mi nie zmieniono stopnia, to poproszę w takim razie o: [ swamp thing ]. Jeżeli się źle domyślam i pominięto mnie przypadkiem to oczywiście wolałbym tamten :)
ElNinho [ Pretorianin ]
Ja bym Patrycjusza poprosił jesli nie mam jescze :)

S1KoR© [ alkoholik ]
bardzo prosze o zmiane stopnia na [ the master of disaster ]. dziekuje.

White Star [ Soldier ]
[Soldier][Wisła Mistrz]

reds23 [ redsov ]
[ponad stopnie]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Proszę o zmianę stopnia na : [ Mr. Hanky ].
Z góry thx.

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
ja bym chcial [Hardstyle Is My Style]

karollus [ parek v rohliku ]
[Wieczny malkontent]
cronotrigger [ Rape Me ]
troche se poczekacie :D
soul --> dzięki za zmiane stopnia (wreszcie :D)
Kuzi2 [ akaDoktor ]
prosze o zmiane stopnia na [ mK2j ]

techi [ Legend ]
Ech czekam już 2 tygodnie:)
[!ułyt do einm zreib] to jest mój wybrany stopień:)
Z góry dzięki
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Prosze o zmiane stopnia 'Czarownik Budyniowy"
Zyga [ Urpianin ]
Proszę o zmianę na Urpianin

hola' [ koniczynka ]
bardzo prosze o zmiane stopnia na [koniczynka_czterolistna]

White Star [ Soldier ]
czemu niema][ w środku?? przeciez niejest za duzo znaków..
Marksman [ Promyk ]
White Star -
- stopień może zawierać wyłącznie litery, cyfry i znaki " - (myślnik) ! ? " - stopnie nie spełniające wymagań pozostaną do momentu pierwszej zmiany

pasta007 [ Centurion ]
Ja bym prosił o zmianę stopnia na [No Bass, No Fun]

Jerryzzz [ Senator ]
pasta007 ---> Masz za malo postow, zebys mogl zmienic stopien.
Moglbym prosic o domyslny [ Generał ] lub, w zaleznosci kiedy to ktos czyta, juz na [ Senator ] ?
cronotrigger [ Rape Me ]
masz ujemny ranking wiec chyba nie mozesz :) ale na domyslny czemu nie :D
Jerryzzz [ Senator ]
cronotrigger ---> Sek w tym, ze ostatnio i z ujemnym zmieniono ranking :] Ale bardzo ladnie prosze Adminow o zmiane na stopien domyslny :)
Yo5H [ spammajster ]
hi
[ Insane Crazy ]
kthx
bye

S1KoR© [ alkoholik ]
chcialem sie tylko zapytac ile trwa zmiana stopnia? bo 3 dni temu prosilem o zmiane i tak z ciekawosci pytam kiedy to nastapi. dzieki.
>Luzer< [ Music Addict ]
S1KoR© -> - stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie
CHESTER80 [ no legend ]
Proszę o zmianę stopnia na [Share The Pain]
Z góry dziękuję.

viesiek [ hoo-doo ]
a czy jest możliwość całkowitego skasowania stopnia?? tak żeby nawet nie było znaczków []??? jesli tak to bym poprosił :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Proszę o zmiane stopnia na [Senator[/]b] .

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Eh zrypało sie , za dużo tego liftingu :P Dajcie poprostu Senator (taki jak jest za 3000 postów :) )

cneyhaz [ Generał dywizji ]
Poprosze zmiane stopnia na [Generał dywizji]
Z gory dziekuje
Morbus [ - TRAKER - ]
prosze o zmiane stopnia na -=_TRAKER_=- jesli sie nie da to samo TRAKER chodz wole wariant pierwszy
cioruss [ oko cyklopa ]
proszę o zmiane stopnia na [oko cyklopa]

Marksman [ Promyk ]
poproszę o stopień : [ Kapitalista ]

Kruk [ In Flames ]
Proszę o zmianę stopnia na [ i mean acid ]
bebzoon [ bucydonna ]
proszę o zmianę stiopnia na:
[ ]
dziękuję
White Star [ Soldier ]
eee...to takiego niechce...
prosze o [Soldier] przepraszam za tak szybką zmianę:D
remwall [ Zagłębiak z DG ]
[Zagłębiak z D.G]
remwall [ Zagłębiak z DG ]
chce stopien taki jak w moim poprzedmi poscie

cronotrigger [ Rape Me ]
Prosze o zmiane na :::
[A d!yaebl aep arse]
sorry ze tak szybko..ale ... ten bedzie lepsiejszy :P
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Prosze o zmiane stopnia na...
[Visca el Barça]

techi [ Legend ]
Doczekam się przed świętami??:) Bo już 3ci tydzień mija;]
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Proszę o zmiane na :
[ Nobody Home ]

okix [ Ze Francesco ]
Nooo nareszczie 1000 post
Prosze o zmiane na:
[Ze Francesco]

peners [ SuperNova ]
Ja nie wiem skąd sie tacy ludzie biorą proszę również zwrócić uwage na ksywke autora wątku.
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Proszę o zmianę stopnia na:
[Union Aerospace Corp.]

Garbizaur [ CLS ]
Proszę o zmianę stopnia na:
[Gaz do dechy!]

Pvt. Creak [ Criav ]
proszę o zmianę stopnia na:
[ . RIDERS ON THE STORM . ]
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
uprzejmie proszę o zmiane stopnia na [give it to me baby!]
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Proszę o zmianę na:
[Mówca Umarłych]

HopkinZ [ Senator ]
[ Emreis ]
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
[Atomic Rooster]
xanat0s [ Wind of Change ]
Prosze o zmiane na [ Wind of Change ]

arthe[16] [ breakdance ]
Proszę o zmianę stopnia: [breakdance]

L@WYER [ Valaraukar ]
A ja, korzystając z okazji poproszę o zmianę na [ Przepotworny Kapelusznik ] .
Thank you from the mountain ...

geeshu [ Vault Dweller ]
Prosze o zmiane stopnia na: [ Vault Dweller ]
Z gory dziekuje. :)
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Proszę o zmiane stopnia na [McLaren F1 Mława]
von Izabelin [ Luftgangsta ]
Prosze o zmiane stopnia na: [ Uber-Ścierwo ]
Dzięki:)

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
A ja poproszę o [Karczemny Dymek]
sakhar [ Animus Mundi ]
Witam. Proszę o zmianę stopnia na [Animus Mundi]. Dzięki.
S1KoR© [ alkoholik ]
witam. jako ze dwa tygodnie juz dawno minely to ponownie prosze o zmiane stopnia na [ the master of disaster ]

Mrooofka [ because I want it ]
Prosze o zmiane stopnia na domyślny.. z gory thx :)

techi [ Legend ]
"18.11.2004 | 16:30
techi [ DP PrĄcIsŁaW ] https://www.ziemni.risp.pl/ » edytuj post
Prosze o zmiane stopnia na"
[d:!ułyt do einm zreib]"
No dobra minęło już 5 tygodni a ja nadal mam ten sam stoopien;]
Powtórka:
Prosze o zmianę stopnia na [!ułyt do einm zreib] :)
Zróbcie mi prezent na Święta:)
Aceofbase [ El Mariachi ]
to ja bym jeszcze raz prosił (ostatnio te 2 miechy temu w poprzednim watqu....) na [El Mariachi]
Dziekuje z gory (mam nadzieje ze tym razem bedzie za co ;))
DarkStelix [ Padawan ]
prosze o zmianie stopnia na [Soulcatcher]
von Izabelin [ Luftgangsta ]
Prosze o zmiane stopnia na: [ Uber-Ścierwo ]
Dzięki:)
(ponowiona prosba;)
loosiek [ Arsenal Londyn ]
a ja poprosze o zmiane stapnia na []
Pusto w srodku :)
stanson_ [ sta-N-son ]
proszę o zmianę stopnia na [Pułkownik]
iNfiNity! [ Senator ]
Proszę o zmiane stopnia na [ GTW ]
stanson_ [ sta-N-son ]
MarcelZiom -->
Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym Gry-OnLine:
[Junior] 1-9 postów
[Legionista] 10-49 postów
[Chorąży] 50-99 postów
[Centurion] 100-199 postów
[Pretorianin] 200-499 postów
[Konsul] 500-999 postów
[Generał] 1000-2999 postów
[Senator] 3000-5999 postów
[Legend] 6000+ postów (stopień pogrubiony)
Posiadając stopień [Generał] lub wyższy, można prosić o zmianę treści stopnia (pomiędzy nawiasami: []) na wybraną przez siebie i zaakceptowaną przez Admina
Pracownicy GOLa: [Prefekt]
Moderatorzy: [Moderator]
Współpracownicy GOLa (jeżeli chcą): [Gladiator]
Osoby wyróżnione z jakiegoś niezależnego powodu: [Patrycjusz]
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
to ja sie powtorze
[Atomic Rooster]
Fett [ Avatar ]
prosze o zignorowanie powyższych próśb :P

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Proszę o zmainę stopnia na
[ Knights Of The Realm ]

techi [ Legend ]
jestem obrażony na załogę Gry-Online, bo nei chcecie mi zmienić #$%@#%@# stopnia od prawie 7 tygodni:P

MarcelZiom [ Legionista ]
Ja miałem 50 posty u powinenem mieć wyższy stopień a oni mi zmienili na junior i mam tylko 4 posty.... jest to oszukanie i prosze o zwrócenie mi tych postów każdy powinien byś sprawidliwy
MAROLL [ Legend ]
Prosze wszechmogacego Soulcatchera o zmianę stopnia na [Piętaszek]

techi [ Legend ]
Marcel==> Gdyby kózka nie spamowała, to by postów dużo miała.....
kamehameha [ Centurion ]
Proszę o zmianę kategorii na: "na każdy temat"

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Prosze o zmiane stonia na:
[ Horned Reaper ]
Dziekuje :)
cronotrigger [ Rape Me ]
kamehameha -=-> nie ten wątek
Kruk [ In Flames ]
Solcatcher
Wyżej prosiłem o zmianę na [i mean acid], jak będziesz to robił to zmień mi na pogrubiony [i mean acid], bo wlaśnie przekroczyłem 6000 postów.
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Prosze o zmianę stopnia na [ Pamiętaj ]
..... udanego Sylwka ;)
Marksman [ Promyk ]
Kruk - pogrubiony pow 6000 może być tylko Legend, pozostałe warianty mają normalnie... niestety...
Kruk [ In Flames ]
Marksman
czuję, że jesteś w błędzie :)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
poprosze o [ Łowca Piersi ]
Marksman [ Promyk ]
Kruk - się okaże...
goldenSo [ AnomaliA ]
ładnie prosze o zmiane stopnia na [ Death Killer ]

bebzoon [ bucydonna ]
ponownie proszę o zmianę stopnia (jak 3 tygodnie temu:))
na;
[ ]
thx in advance

piokos [ ]
hmmmm.... wemę ten! - [ Z.P.Z.P.P.F.M. ]
thank you from mountain :)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> ty mendo! :)
Korgan [ łoś ]
ja poproszę o łoś
przemek__ [ PRZEMEK ]
poproszę,
[ PRZEMEK ]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
- stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie ??? Powinno być :- stopnie są zmieniane średnio raz na sześć tygodni
Oczywiście nie chodzi o mnie, ale o innych biedaków, którzy chcieli zmienić stopień 2 miesiące temu :)

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
krzynier - ja juz od dawna czekam i nic. jak nima tak nima...
goldenSo [ AnomaliA ]
Może jak się ekipa gola obudzi to zrobi prezent noworoczny
Soulcatcher [ Prefekt ]
techi ---> nie dostaniesz takiego stopnia gdyż preferencje seksualne nie mają znaczenia na forum
viesiek [ hoo-doo ]
[ keiseiv ] poproszę
Fett [ Avatar ]
Soul jak jest z pogrubionymi ksywkami ? :)
jeżeli można to chciałbym dostać legenda ;)

Gul'dan [ Konsul ]
Własnie, odpowiedz: jak jest z tymi pogrubionymi ksywkami ? :)
Sandro [ Wymiatacz ]
A czy ja moge miec [ Q-tas ] ????
iNfiNity! [ Senator ]
Link do pirackiego HL2...
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Prosze o zmianę stopnia na [ debil ]

White Star [ Soldier ]
[Soldier II TS Wisła]

The LasT Child [ GoorkA ]
prosze o zmiane stopnia na [GoorkA]
z gory dziekuje
reds23 [ redsov ]
cos nam tych stopni Soul nie chce zmieniac ... :(
White Star [ Soldier ]
ok. może zostac;] jak pisalem był stary jeszcze;]

los Bartos [ 512 ]
prosze o zmiane stopnia na #512

ssummoner [ Nagi Golas ]
Poproszę o bezstopniową wersję. []

Kuzi2 [ akaDoktor ]
wiecie co... ja tez sobie zmienie stopien, lepiej teraz poprosic bo i tak trzseba bedzie dlugo czekac :P
Wiec... prosze o zmiane stopnia na [ akaDoktor ]
loczek82 [ Disco Bear ]
Proszę o zmianę posta na [Knight Online]

Nimeri [ Gladiator ]
Proszę o zmianę stopnia na [ Gladiator ]
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Nimeri --> Przeczytaj pierwszego posta w tym wątku!
"- o zmianę stopnia mogą ubiegać się wszyscy mający co najmniej stopień [ Generał ] czyli posiadający 1000 napisanych postów"

Nimeri [ Gladiator ]
@lb@tros - > Ty mnie tu nie ucz, oka ?
Współpracownicy GOLa jeżeli chcą taki stopień [Gladiator]
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
a ja bym prosil o . ] [ .
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 13:09:22]

Dwalin [ Reggae ]
Poprosze o [ -_-' ]
Z góry dzięki.
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Nimeri --> W takim razie wybacz, mea culpa.

tsunami [ PS3 ]
prosze o zmiane stopnia na [2005]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 15:26:23]

los Bartos [ 512 ]
proszę (jeszcze raz:P) o zmianę na [#512]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Proszę o zmianę stopnia na [Toilet Tantalizer].
Dziękuje z góry.

Crash8462 [ Night Elf ]
Wreszcie 1000 postów. 15 znaków hmmm... to ja poproszę [Bez8462-Kinoman] huh jakos sie wymiescilem, tylko niczego nie pomin jest 15 znakow. Dzieki z gory.

mgk [ Generał - Pacyfista ]
Ja poproszę o zmianę stopnia na [ Generał - Pacyfista ]
dziękuję
eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
1000 postów i poproszę o stopień:
[Poborowy - eMeS]
Z góry thx
Kruk [ In Flames ]
Soulcatcher
Czy po napisaniu powyżej 6 tysięcy postów nie powinienem mieć pogrubionego stopnia? Czy jest tak jak napisał Marksman, że pogrubiony może być tylko LEGEND?
Myślałem, że nie, bo X-Cody i Looz mają pogrubione, a wcale nie LEGEND.
viesiek [ hoo-doo ]
chcem standardowy, czyli Senator jak mi sie zdaje :)

Hellcat [ Legend ]
Kruk
Oni mają za specjalne zasługi tudzież dobre zachowanie :)
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Proszę o zmiane stopnia na: [ Arsenal London ]
Z góry dziękuje !
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
hihi prosze o zmiane na
[Wredne Sępiszcze]
legrooch [ Legend ]
Uprzejmie proszę o usunięcie mojego stopnia. Dziękuję.
Yo5H [ spammajster ]
prosze o opis [ pisz mi yosh ]
dzieki
eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
to jeszcze raz ja.
a kiedy zamierzacie te stopnie zmienić???
[Poborowy - eMeS] to jest to co chcę. Równo 15 znaków:))

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Ja serdecznie proszę o zmianę stopnia na [ Stratocaster ]
reds23 [ redsov ]
prosze ponownie o [ponad stopnie]
Adamss [ -betting addiction- ]
Prosze o zmianę stopnia na [ $Hazardzista$ ] .
Z góry thx.
LooreNz [ Konsul ]
No to ja sobie troszke poczekam :D:D ale szczeze to mi to wcale nie jest potrzebne :P
Child of Bodom [ Real Madryt ]
Prosze o zmiane stopnia na [ Real Madryt ].

WolverineX [ Senator ]
Mi Prosze przywrócić domyślny stopień.
Dziekuje
Marksman [ Promyk ]
zostałem podpuszczony
Poproszę o [ Serinkowy adorator ]

faloxxx [ Generaďż˝ ]
Witam :)
Soul nasz ukochany władco czy mógłbyś zdjąc ze mnie wkońcu klątwę ciążącą juz prawie rok czasu ? Bardzo proszę tym bardziej że została rzucona w chwili uniesienie zupelnie niesłósznie.
Pozdrawiam i życzę wiele pomyślności w nowym roku dla wszystkich adminów oraz userów na Golu :)
Coy2K [ Veteran ]
poprosze o zmiane stopnia na [ Veteran ]

EspenLund [ Live For Speed ]
ej soul zlituj sie nad faloxx`em jak tak ladnie prosi ;]
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Proszę o zmiane stopnia na [Duży Stopień]
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Proszę o zmiane stopnia na [Duży Stopień]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
[ S.P.Q.R. ]
i wszytko jasne :). Dziekuje.
Silver Fox [ spamer ]
Poprosze o [ Strażnik Czasu ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-19 19:25:25]

>Luzer< [ Music Addict ]
Silver Fox -> to chyba bedzie rekord? 1000 postów w 10 dni:P
Silver Fox [ spamer ]
Luzer ---> [ proszę w tym wątku nie dziękować za przyznanie stopni i nie rozmawiać na inne tematy niż zmiana stopnia ]

CHESTER80 [ no legend ]
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę stopnia na [chaos theory]
z góry dziękuję

Quicky [ Senator ]
Prosze o zmiane stopnia na
[ 1337 ]
eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
proszę o stopień [ Vive la BAM!]
jeżeli można to żeby BAM było BAM
Riven [ infamousbutcher ]
Prosze o zmiane stopnia na [ rapture ]
Dziekuje.
viesiek [ hoo-doo ]
jestem bardzo niezdecydowany :p
[ aggro ]
choc zapewne i tak zmienicie na to co pierwsze podałem :/

M'q [ Schattenjager ]
[ tRue lame ]
Dziękuję.

cronotrigger [ Rape Me ]
Proszę o zmianę stopnia na :..:..:
[aep dyabel arse]
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Prosze o zmiane stopnia na [Magnat Sieci
ssummoner [ Nagi Golas ]
Powoli mijają dwa tygodnie, ale ja nic nie mówie.

dudka [ ! szypon ! ]
Proszę o zmianę stopnia na: [...:::Red Devil:::...]
Z góry dziękuję.

Silver Fox [ spamer ]
Jutro mijają 2 tygodnie os ostatniej zmiany stopni
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Poproszę o zmianę stopnia na [ The Fish ]
Dziękuje
w o y t e k [ Gavroche ]
[::: Gavroche :::]
w o y t e k [ Gavroche ]
a jeśli nie da rady z dwókropkami to z myślnikami:
[---Gavroche---]
^KoKoT^ [ Konsul ]
kasacja i ban, chyba nie wie co to regulamin
^KoKoT^ [ Konsul ]
upss... przepraszam bardzo, pomylilem watki ;( wybaczcie mi :P
gregol [ Junior ]
[~~~]
gregol [ Junior ]
oczywiscie ladnie prosze o stopien [~~~]
Sandro [ Wymiatacz ]
Ja bym prosil o stopien [ Wymiatacz ]
z gory dziekuje

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Proszę o zmiane na :
[Butcher Bay]
Dziękuje :)

dudka [ ! szypon ! ]
Soulcatcher===> mam prośbę: mógłbyś napisać listę dawnych stopni (tych z Generałem od 100 postów)? Chciałbym powspominać dawne czasy...
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Proszę o zamianę topnia na [Ramzes VII MiĆki]
goldenSo [ AnomaliA ]
Ładnie proszę o zmiane stopnia na : [Syntetyczna Kupa Łosia]
Dokładnie 20 znaków :)

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
Proszę ( poraz kolejny ) o [ Vive la BAM! ]
Silver Fox [ spamer ]
Dwa tygodnie minęły. Czas zmienic stopnie
pasożyt [ amator brzoskwinek ]
prosze o [amator brzoskwinek]

czacha01 [ Junior ]
poproszę o [Viva la CZACHA] z góry dziękuje :)

Kresselack [ Konsul ]
Czacha>>>- o zmianę stopnia mogą ubiegać się wszyscy mający co najmniej stopień [ Generał ] czyli posiadający 1000 napisanych postów, Jak widzisz aby zmienic stopien musisz miec conajmniej 1000 postów

viesiek [ hoo-doo ]
kiedy zmienicie???

piokos [ ]
[ ]
thank you from mountain :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-25 21:16:28]
loczek82 [ Disco Bear ]
Proszę o zmianę stopnia na [Miszcz]
Arxel [ SperMan ]
to ja chce [Dla ciebie Pan Arxel]
dziekuje bardzo :]
Arxel [ SperMan ]
PS. jeszcze 1 pytanie
wiadomo kiedy beda zmiany zatwierdzone??

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]
Poproszę o [ Poszukiwacz Przygód ]

viesiek [ hoo-doo ]
zmieńcie to wreszcie! :/
MAROLL [ Legend ]
ja poprosze z powrotem klasyczny stopień w tej chwili to będzie jeszcze generał:)

zachary2 [ Centurion ]
ja poproszę o [Hans Kloss]
i będzie miło
shadzahar [ Konsul ]
najpierw przeczytaj caly pierwszy post....
zachary2 [ Centurion ]
czytałem i jest mi smutno
DarkStelix [ Padawan ]
Prosze o zmiane stopnia na [Fryzjer Nieczynny]
Okruch [ Liverpool FC ]
No to ja proszę o zmianę na: [Liverpool FC]

HopkinZ [ Senator ]
Proszę o zmianę stopnia na [Gladiator]

hazard [ Pretorianin ]
Do Legend brakuje mi tylko 5872 posty
hazard [ Pretorianin ]
Do Legend brakuje mi tylko 5872 posty

Arxel [ SperMan ]
no zmienilibyscie to w koncu....

Crash8462 [ Night Elf ]
Czekam juz 3 tygodnie na zmiane stopnia, czy kiedys sie doczekam? [Bez8462-Kinoman] - jest 15 znakow !
...NathaN... [ The Godfather ]
Prosze o zmiane na [ Top Gear ]
Między nawiasami a tekstem prosiłbym o 2 spacje.

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]
Prosze o zmiane stopnia na [Żółta Żyrafa]
zbm [ Flash Gordon ]
poprosze o zmiane stopnia na
[ ANBU ]

hilander [ ]
proszę o zmianę stopnia na [Spartan]
z góry dziękuję i pozdrawiam
Soulcatcher [ Prefekt ]
^
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Soul-->
A co z moim stopniem?:(

White Star [ Soldier ]
hey!! ja nieporsilem o zmiane na taki stopień...
znaczy sie prosilem, ale pozniej dalem ze moze zostac ten i prosilbym zeby zmienioni na ten co bym do dzisiaj czyli
[Soldier]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
thx Soul za poborowego, ale poprawiłem swoją prośbę i dalej proszę o [Vive La BAM!]

Arxel [ SperMan ]
no i jak juz jest zmienione to zobaczylem gdzie jest blad
ma byc
[Dla Ciebie Pan Arxel]
niby to tylko duze C ale kulture wobec innych trza miec :]
narazie mi sie nie spieszy bo jest ale jak sie zmieni na duze C to bede wdzieczny

Ficket [ BMX ]
Soulcatcher -> Proszę o zmianę stopnia na: [BMX].
viesiek [ hoo-doo ]
dlaczego znów zmieniliscie na to co na poczatku podałem??! później prosiłem o [ aggro ]!!! znowu będe 3 tygodnie czekał... czemu nie zmienicie na to o co ostatnie prosiłem???!

jagged_alliahdnbedffds [ Konsul ]
A ja jak będę miał powyżej 999 postów, to zmienie sobie stopien na FlaQ :)
Już niedługo :]
Jałokim [ mniej głupoty ]
to tu sie zmienia stopnie, prawda?
Więc prosiłbym upirzejmmie o zmniejszenie stopnia mojej głupoty.
z góry dziekuje
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Jało-->
Od 1000 postów;)
UPnę jeszcze wątek
Silver Fox [ spamer ]
Wspaniale że zmieniliście
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-26 23:34:04]
snopek9 [ Legend ]
Poprosze o zmiane na :
[ Po Prostu Snopek !!! ]
snopek9 [ Legend ]
Przepraszam ...
[ Po prostu Snopek !!! ]

zbm [ Flash Gordon ]
łącze sie w podziekowaniach z przedmówcą:)
wyjątkowo mi sie udało , jakoże czekałem raptem pare godzin a nie 3 tygodnie
(grunt to dobrze sie wkrecic :P )
jeszcze raz dziekuje
goldenSo [ AnomaliA ]
@Soulcatcher
Czy moge się zapytać czemu mój stopień niezostał zmieniony?

loczek82 [ Disco Bear ]
Proszę o zmianę stopnia na [Master Blaster]
Z góry dzięki.

dudka [ ! szypon ! ]
Mam zapytanie: dlaczego w moim stopniu nie uwzględniliście kropek i dwukropków?
Chciałem mieć [...:::Red Devil:::...] a otrzymałem [ Red Devil ]
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Poprosze na [Quizzers Legend]

Szenk [ Master of Blaster ]
loczek ---> A czemu chcesz mieć taki stopień?
Przecież on brzydki jest :D
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
dudka-->
- stopień może zawierać wyłącznie litery, cyfry i znaki " - (myślnik) ! ? "
Judith [ Gladiator ]
A ja poproszę Gladiatora :)

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Mam pytanko:ile będzie trzeba czekać aby ktos zmienil mi stopień?

xanat0s [ Wind of Change ]
"- stopnie są zmieniane średnio raz na dwa tygodnie"

Arxel [ SperMan ]
no ta pierwsza zmiana to tylko tak przez to ze nie wiedzialem co dac wiec teraz chcce i poczekam na
[ SperMan ] a jezeli ma byc Men przez e to prosze dac bo ja sam do konca nie wiem
Goozys[DEA] [ Virus ]
[ re-Born ]
... z zachowaniem spacji.
K@mil [ Wirnik ]
Prosze o zmiane stopnia na [ Senator ]
Jesli z jakiegos powodu jest to niemozliwe, poprosze o [ Major ]

techi [ Legend ]
Proszę na zmianę stopopnia na [Odbanowany Wędrowiec] 20 znaków:)
hola' [ koniczynka ]
ja prosze o zmiane stopnia na " nidecker_polska"
kurzew [ Demon Driver ]
Prosze o zmiane stopnia na [ Demon Driver ]
Orlando [ Reservoir Dog ]
Poprosze o zmiane stopnia na [H.A.R.M.]
Z góry thx
Gotman [ Paladyn ]
Osoby wyróżnione z jakiegoś powodu [Patrycjusz]
Jak mam to rozumieć??? Co trzeba zrobić???

L@WYER [ Valaraukar ]
Gotman --> Soul napisał kiedys, że jeśli ktoś chce mieć subnicka [ Patrycjusz ], to musi zapłacić mu skromną sumkę 10000 złotych .

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
A ja poprosze o [muszu ty geniuszu] Z góry dziekuje
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
ponawiam prośbe o stopień:
[ debil ]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Gotman>>>A za wyboldowanie 5000 pln
Toolism [ JCreator ]
poprosiłbym o zmianę mojego stopnia na [ JCreator ]

bebzoon [ bucydonna ]
proszę o zmianę stopnia na:
[ [ ] ]
thx in advance
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
proszę o zmianę stopnia na:
[ buc ]
z gory thx

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
A ja poproszę o
[Cogito ergo sum]
Z dołu dziękuję ;)
Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Poproszę o zmianę stopnia na [Capo Di Tutti Capi].

cronotrigger [ Rape Me ]
Prosze o zmiane stopnia na [--Gwynbleidd--]
Thx from the Mountain :P

Jałokim [ mniej głupoty ]
czemu nei chcecie zmienić stopnia Jogurtowi Truskawkowemu na "dbil"?? W końcu to chodzi nie o stopień jego inteligencji (lub jej braku), a o kapele o tejże nazwie <lol>
Prawda Dżogurt? :))))
iKzIvaeEr [ l33t ]
To niech sobie zmieni na The Bill ;]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Jało-->
Jak zwykle masz rację, jak na to wpadłeś? :)
xkxtx [ KBR ]
prosze o zmiane stopnia na [ Red Bull ]

Pvt. Creak [ Criav ]
serdecznie proszę o zmianę stopnia na
[ aka. Criav ]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a niech tam...poprosze o [Plugawy Karzełek]
viesiek [ hoo-doo ]
poprosze
[ brat mojego brata ]
thank you from the mountain
Kumavan [ child of KoRn ]
proszę o [ I shot the Sherif ]
dzięki.
Coolabor [ Poseł ]
prosze o stopien: [hello! anybody home?]
Hellcat [ Legend ]
Proszę o zmianę stopnia na:
[ New Jersey Devil ]
Z góry dziękuje :)
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Jeśli [ debil ] nie pasuje to prosze o [ postobij ], a jeśli i to nie pasuje to proszę [ bez owoców ]

Zodiac [ ex-gladiator ]
Proszę o zmianę stopnia adekwatną do mojego aktualnego statusu, tj ex-gladiator lub powrót do standardowej formy :)

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
ja poprosze o [ Inteligentny Trol ]
z góry thx

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Tysięczny post :P
Poproszę o "[ SoaD Fan ]"
Dziękuję.
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Proszę o zmiane stopnia na [!KrzychPol!]
goldenSo [ AnomaliA ]
proszę o zmiane stopnia na : [Leń Etatowy]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
ja poproszę [kozakiewicz]
dziękuję

karollus [ parek v rohliku ]
[z krainy Wapniaków]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
prosze o taki stopien [ Biedronkers ] z gory DZIEKUJE
peanut [ kriegsmaschine ]
gdyby ktos z moderatorow znalazl czas, poprosze o zmiane obecnego stopnia na: [ kriegsmaschine ] (14liter). dzieki.

darek_dragon [ 42 ]
Proszę o zmianę stopnia na [ ^-^ ] przy najbliższej okazji. Z góry dziękuję.

oskarm [ Future Combat System ]
Proszę o zmianę na: [Future Combat System]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Proszę o zmianę stopnia na [ Lamuch ]
Z góry dziękuje
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
prosze o zmiane stopnia na :
[Badacz Ściółek]

Regis [ ]
Poprosze o zmiane na :
[]
Czyli bez zadnego opisu w srodku (ew. moze byc jedna spacja, jesli cos MUSI byc)
Dzięks ;)
steward [ Legia Warszawa ]
Uprzejmie proszę o zmianę stopnia na:
[Narew Ostrołęka]
dziękuję.
gregol [ Junior ]
calkiem o [ Junior ] prosze :)
Psycho_Mantis [ MGS Fan ]
[ MGS Fan ]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
Zmiana poprosze o [!!! Uznam Soldier !!!]
Z góry dziękuje
HopkinZ [ Senator ]
Proszę o zmianę stopnia na [Senator]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Proszę o zmianę stopnia na [ Magbet ]. Z góry thx.

*emerald* [ zakręcona ]
proszę o zmianę stopnia na [zakręcona]
dziękuję :)
iNfiNity! [ Senator ]
proszę ładnie i grzecznie o zmianę na
[ Soprano Addict ]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
i jeszcze jedna prośba o:
[ Viva la BAM! ] jeżeli nie można to:
[ The Jackass ]
prosze o zachowanie spacji
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
[EDIT]
Proszę o zmianę stopnia na [ Makbet ]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
ja bym chcial miec [-=KOCHAM ANIE=-]
ps. to moj 1000 post :D
loczek82 [ Disco Bear ]
Proszę o zmianę stopnia na [ Disco Bear ]
Zachować spacje proszę.
Z góry dzięki.

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
zmieniłem zdanie, teraz poproszę o [muszu ty geniuszu]
Z góry dzieki
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Ile jeszcze będę musiał czekac :( Minęło już 14 dni )
Przypominam
[ Quizzers Legend ]
lo0ol [ Jónior ]
prosze o zmiane stopnia na
[ Jónior ]
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
prosze o zmiane stopnia [MolvaniN], dzieki z gory

EspenLund [ Live For Speed ]
[Jedi Master]
Dziękuje :)

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Serdecznie dziękuje za przyznanie mi stopnia, wreszcie się doczekałem :)
proszę w tym wątku nie dziękować za przyznanie stopni
Btw. Dlaczego mamy nie dziękować?