GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Who is who? Tożsamości GOLasów - part 15

29.11.2004
08:58
smile
[1]

Breguś [ Pretorianin ]

Who is who? Tożsamości GOLasów - part 15

mini wstęp by karollus:
hmm..w ostatnim czasie powstało wieele GOLoturniejów :) Jedni odgadują filmy, drudzy zamieszczone na screenach gry, jeszcze inni bawią się w Paparazzich :)
Ale tego chyba jeszcze nie było.. (mam nadzieję). Zabawa polega na odgadywaniu ksywek
GOLasów na podstawie..a no właśnie :)

-podnicku
-opisu użytkownika i jego GOLowych dokonań
-charakterystycznych cech.. (zachowanie, charakter itp.)
-sygnaturek
-screenów :)
- i wiele innych.....

mini-REGULAMIN

1. Nie wolno formułować obrażliwych zagadek o danym użytkowniku :)
2. Zadajemy zagadki o użytkownikach o stopniu [Pretorianin] i wzwyż.
3. Nie wolno dawać nowej zagadki zanim ktoś nie odgadnie poprzedniej.
4. Jeśli nikt nie zgadnie "o kogo chodzi" autor zagadki podaje rozwiązanie.
5. Zagadki zadajemy po kolei. Osoba która odgadnie poprzednią zagadkę daje następną itd.
6. Listę z wynikami uaktualnia osoba, która zadała rozwiazana zagadkę.
7. Za każdą właściwą odpowiedż: + 1 punkt
8. Nie edytujemy postów
9. Z następną odpowiedzią wstrzymujemy się, aż nasza ostatnia zostanie zweryfikowana
10. Kazdy forumowicz bez wzgledu na plec, orientacje seksualna, rase, religie, kolor wlosow i dlugosc penisa moze sie tu wpisywac
11. Zagadke wpisujemy wytluszczona czcionka- [b ] zagadka [/b ]
12. Mozna zarzadac dokladnego podania ksywki (ze wszystkimi znakami)

RANKING:

1. pasożyt - 45 pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 12 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil___ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),krzynier ,cronotrigger, Paudyn - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, kamicaze, WSWH Dibhala - 2pkt
14. zarith, Gambit, Lechiander, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K - 1pkt

29.11.2004
09:01
smile
[2]

Breguś [ Pretorianin ]

ok, ja zadaje :>

stały bywalec wątku o sadze BG, twórca NtotSC

29.11.2004
09:05
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

Aurelinus

29.11.2004
09:18
smile
[4]

Breguś [ Pretorianin ]

Lechiander +1

1. pasożyt - 45 pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 12 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil___ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),krzynier ,cronotrigger, Paudyn - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, kamicaze, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
14. zarith, Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K - 1pkt

29.11.2004
13:03
[5]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

bawicie się jeszcze tu, czy wszyscy w szkole?

Ja moge dać, jak mu się nie chce

Ma stopień [ R.I.P. ]

29.11.2004
13:04
smile
[6]

Lechiander [ Wardancer ]

Cholera, sorry. Na śmierć zpomniałem...

29.11.2004
13:25
[7]

Kamicaze [ Centurion ]

Jacke?

29.11.2004
13:30
[8]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Kamicaze +1

1. pasożyt - 45 pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 12 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil___ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),krzynier ,cronotrigger, Paudyn,kamicaze - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
14. zarith, Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K - 1pkt

29.11.2004
13:32
[9]

Kamicaze [ Centurion ]

Zawzięcie chce zmienić stopień na [Nie Ignoruj Mnie]

29.11.2004
13:34
[10]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

wystarczy spojżeć w wątek "tu wpisujcie proźby o zmiane stopnia"

DarkStelix

29.11.2004
13:49
smile
[11]

Kamicaze [ Centurion ]

krzynier +1

1. pasożyt - 45 pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 12 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil___ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn,kamicaze - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
14. zarith, Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K - 1pkt

29.11.2004
13:51
[12]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

to będzie proste

Ma stopień [ Sentinel ]


Niczego innego nie mogę wymylić

29.11.2004
13:54
[13]

Kamicaze [ Centurion ]

legrooch ?

29.11.2004
14:05
smile
[14]

Kamicaze [ Centurion ]

Storm Shadow

29.11.2004
14:59
[15]

Jake [ R.I.P. ]

Od kiedy ja jestem Jacke? No ale...

29.11.2004
15:03
smile
[16]

karollus [ parek v rohliku ]

siedze sobie właśnie na informatyce...

ale nudy !!

29.11.2004
15:21
smile
[17]

TrzyKawki [ smok trojański ]

To też bedzie proste: występuje w puszczy (nie żubr)

29.11.2004
15:25
smile
[18]

presi0 [ Pretorianin ]

E Teady Beer??

29.11.2004
15:27
smile
[19]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Nein :-)

29.11.2004
15:28
[20]

presi0 [ Pretorianin ]

ech nie wiem:/

29.11.2004
15:42
[21]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

łoś

29.11.2004
15:43
smile
[22]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Też dobrze. Ale miałem na myśli Lechiandera :-D Uzasadnienie w jednym ze wstępniaków :-)))

29.11.2004
15:46
[23]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Kamicaze, dobrze+1
1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 12 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
14. zarith, Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K - 1pkt

29.11.2004
15:47
smile
[24]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Ale kto inny dał zagatkę, więc odpowiadajcie na tamto

29.11.2004
16:18
[25]

Soll [ Senator ]

Postarajcie się czasami bardziej niż tylko o Mazia , Gofera czy SULIKA..

29.11.2004
16:34
smile
[26]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Już nikt się nie chce bawić :(

29.11.2004
17:06
[27]

-=chudy=- [ ]


Ktoś daje zagadkę? Ktokolwiek? Jest tu kto? Gnu?

29.11.2004
17:15
[28]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Jak nikt nie daję to niech będę ja.
Ma sygnaturkę, przestrzegającą przed dobrym człowiekiem.

29.11.2004
17:23
smile
[29]

legrooch [ Legend ]

Ja? :>

29.11.2004
17:25
[30]

zarith [ ]

hellmaker

29.11.2004
17:25
[31]

-=chudy=- [ ]


Jakaś podpowiedź? :P

29.11.2004
17:27
[32]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

zarith +1
1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 12 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K - 1pkt

29.11.2004
17:28
[33]

zarith [ ]

everyone can relax....

29.11.2004
17:33
[34]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Gambit

29.11.2004
17:34
[35]

zarith [ ]

meph +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 13 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K - 1pkt

29.11.2004
17:36
[36]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Coś (chyba) trudnego.

1. SlipKnot
2. Goozys[DEA]
3. ....
4. Gooz'

Jaki był trzeci oficjalny nick Gooza?

29.11.2004
17:37
[37]

-=chudy=- [ ]


Goozys>?

29.11.2004
17:39
[38]

-=chudy=- [ ]


Tylko bez tego ">" na końcu :)

29.11.2004
17:40
[39]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Cholera, nie jestem pewien, czy sam się nie pogubiłem.

Ta ksywka nie ma nic wspólnego ze słowem "Gooz" i jest trzójczłonowa.

29.11.2004
17:41
[40]

Kentril [ fechmistrz ]

Gooz' ?

29.11.2004
17:47
smile
[41]

bohun222 [ Pretorianin ]

Co jest kurwa?

29.11.2004
17:49
[42]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie, "co jest kurwa?" poło po nicku Gooz'. :)

Podpowiedź:
Inicjały ksywy to DSS.

29.11.2004
17:50
[43]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

[errata]
"było po nicku"

29.11.2004
17:50
smile
[44]

Hellcat [ Legend ]

Dead Sea Salt :]

29.11.2004
17:52
[45]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Hellcat +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 38 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 13 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat - 1pkt

29.11.2004
20:21
smile
[46]

zarith [ ]

dobra to ja wam coś zadam... proste:)


wielokrotnie banowany mutant

29.11.2004
20:23
[47]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

mutant z krainy oz

29.11.2004
20:23
[48]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan ?

29.11.2004
20:23
[49]

zarith [ ]

nie

29.11.2004
20:25
[50]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan jest wielkorotnie banowany :P

29.11.2004
20:26
[51]

zarith [ ]

owszem, ale to nie jest prawidłowa opowiedź

29.11.2004
20:32
smile
[52]

techi [ Legend ]

BIGos:P

29.11.2004
20:33
smile
[53]

zarith [ ]

nieeee.... bigosa w ogóle zbanowali kiedyś?

29.11.2004
20:34
smile
[54]

techi [ Legend ]

Nie wiem, ale pod mutanta podchodzi;]

29.11.2004
20:34
[55]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


zarith -----> ma premium czy nie ta osoba ?
:P

29.11.2004
20:37
[56]

zarith [ ]

nie ma

29.11.2004
20:38
[57]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

to będzie trudno :(

29.11.2004
20:38
[58]

zarith [ ]

w życiu nie jest łatwo:)

29.11.2004
20:39
[59]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


lajf is brótal

:D

29.11.2004
20:41
[60]

Breguś [ Pretorianin ]

Loonatyk

29.11.2004
20:42
[61]

zarith [ ]

nie

podpowiedź: znany również jako maszkotka

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-29 20:43:28]

29.11.2004
20:44
[62]

Breguś [ Pretorianin ]

Suhoj

29.11.2004
20:45
[63]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


hermin ?

29.11.2004
20:46
[64]

zarith [ ]

no nareszcie bregan:) o googlu zapomniałeś?:P

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 13 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio - 6pkt
10. Gangsta_^, techi, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat - 1pkt

29.11.2004
20:53
smile
[65]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Breg, dawaj. :P

29.11.2004
21:03
smile
[66]

Breguś [ Pretorianin ]

sorry, wlasnie ogladam pornola, w ktorym wystepuje moj sasiad :D
haha, wioska na osiedlu jak nie wiem... a wiec:

oaza spokoju

latwe, ale czasu nie mam :P

29.11.2004
21:03
[67]

techi [ Legend ]


Paszczak:)

29.11.2004
21:05
smile
[68]

Breguś [ Pretorianin ]

techi +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 13 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, techi - 6pkt
10. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat - 1pkt

29.11.2004
21:10
[69]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

tehi, szybko

29.11.2004
21:10
smile
[70]

techi [ Legend ]

redaktor w największym czasopiśmie o grach:)

29.11.2004
21:14
[71]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

smuggler

29.11.2004
21:15
smile
[72]

techi [ Legend ]

Meph+ 1:)

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. Soldamn, paściak - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, techi - 6pkt
10. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat - 1pkt

29.11.2004
21:16
[73]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Wielki fan Aliena, jego nick kojarzy się z pewną postacią z gry.

29.11.2004
21:20
[74]

Breguś [ Pretorianin ]


Pr3d4tor

29.11.2004
21:22
[75]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Chodzi o inną postać z gry.

29.11.2004
21:23
smile
[76]

techi [ Legend ]

Gordon Freeman??

29.11.2004
21:25
[77]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Zły gatunek gier podajecie.
Chodzi o skradanki.

29.11.2004
21:27
[78]

techi [ Legend ]

garett??

29.11.2004
21:28
[79]

techi [ Legend ]

garrett:P

29.11.2004
21:29
[80]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

techi +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt t
8. Soldamn, paściak, techi - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
10. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat - 1pkt

29.11.2004
21:31
smile
[81]

techi [ Legend ]

Dobry dzień mam;]

Jego ulubioną tapetą jest tapetka z marychą:)

dokładny nick:)

29.11.2004
21:40
smile
[82]

techi [ Legend ]

Hmm nikogo nie ma:) Podpowiedź ma "rycerza" w statusie :)

29.11.2004
22:03
smile
[83]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

eeee ja często daję takie tapetki :)

*...:::JaRo:::...*

29.11.2004
22:06
smile
[84]

techi [ Legend ]

Jaro +1:)

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt t
8. Soldamn, paściak, techi - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
10. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=- , Stranger, ^Piotrek^ ,xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...* - 1pkt

29.11.2004
22:07
smile
[85]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

O_o

[CD Project ]

29.11.2004
22:08
[86]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

[EDIT]

[ CD projekt ]

29.11.2004
22:10
smile
[87]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Ja spadam.

Dajcie potwierdzenie w linku.

29.11.2004
22:11
[88]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Fajek :)

29.11.2004
22:17
[89]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

potwierdzenie >>>

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt t
8. Soldamn, paściak, techi - 7 pkt
9. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
10. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
11. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
12. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, Stranger - 3 pkt
13. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
14. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...* - 1pkt


NOWA ZAGADKA, dosc prosta :)
"super gra"
"gra głupia i tyle"
"fajna gierka i super grafa"
"słabiutko gra jest strasznie nudna"
"zajebista gierka a jeszcze na dodatek fajna"

29.11.2004
22:22
[90]

techi [ Legend ]

hermin??

29.11.2004
22:23
smile
[91]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

techi +1

29.11.2004
22:27
smile
[92]

techi [ Legend ]

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 8 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, Stranger - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, zarith - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...* - 1pkt


"Dowódcy bazy:..."
Ma czteroliterowy nick:)

29.11.2004
22:34
smile
[93]

techi [ Legend ]

Ech jest troszkę "rozdarty" :)

29.11.2004
22:35
[94]

zarith [ ]

torn

29.11.2004
22:36
smile
[95]

techi [ Legend ]

zarith +1:)

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 8 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...* - 1pkt

29.11.2004
22:37
smile
[96]

zarith [ ]

ma ten sam link koło xywki co ja:)

29.11.2004
22:39
smile
[97]

techi [ Legend ]

Powiedziałbym, ze ^Piotrek^ ale nie mówie;]

29.11.2004
22:40
smile
[98]

techi [ Legend ]

Tak btw to własnie sie dowiedziałem, ze mam spr z chemii jutro:/ Cholera:/ Musze lecieć:/ Mozę będę póxniej

29.11.2004
22:40
smile
[99]

zarith [ ]

powiedziałbym że techi +1 ale zamiast tego napiszę:P

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...* - 1pkt

30.11.2004
10:39
smile
[100]

Breguś [ Pretorianin ]

od niedawna gladiator, zawsze ulegly i posluszny systemowi

30.11.2004
10:40
[101]

Peterrek [ 420 ]

SirGoldi?

30.11.2004
10:43
[102]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

eJay?

30.11.2004
13:03
[103]

Breguś [ Pretorianin ]

Peterrek +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_ - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,cronotrigger, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek- 1pkt

30.11.2004
14:01
smile
[104]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Jest tu kto?

30.11.2004
15:27
smile
[105]

M0rte [ Pretorianin ]

Upne choc nikogo jeszcze nie zgadłem:/

30.11.2004
15:30
smile
[106]

M0rte [ Pretorianin ]

To ja zadam: Spoczywaj w pokoju (powinno wystarczyć)

30.11.2004
15:36
[107]

cronotrigger [ Rape Me ]

JACK

30.11.2004
15:36
[108]

cronotrigger [ Rape Me ]

sorry chodzilo o

JAKE

30.11.2004
15:39
smile
[109]

M0rte [ Pretorianin ]

Dobrze +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_, cronotrigger - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek- 1pkt

zadawaj

30.11.2004
15:46
[110]

cronotrigger [ Rape Me ]

ok...

‹ SARMATA ›

30.11.2004
15:47
smile
[111]

M0rte [ Pretorianin ]

Yosarian

30.11.2004
15:48
smile
[112]

M0rte [ Pretorianin ]

Lub Zawisza Czarny

30.11.2004
15:48
[113]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

el f??

30.11.2004
15:51
[114]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

tak to na bank el f

30.11.2004
15:53
[115]

cronotrigger [ Rape Me ]

ilek +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_, cronotrigger - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1pkt

30.11.2004
15:54
smile
[116]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

forumowy grabarz watkow...

30.11.2004
15:55
[117]

M0rte [ Pretorianin ]

dagger

30.11.2004
15:56
[118]

M0rte [ Pretorianin ]

Albo SoulCatcher

30.11.2004
15:58
[119]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

M0rte + 1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze_, cronotrigger - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK, M0rte - 1pkt

30.11.2004
15:59
smile
[120]

M0rte [ Pretorianin ]

Ok "pytający człowiek :)" stopien [generał]

30.11.2004
16:00
[121]

cronotrigger [ Rape Me ]

???

30.11.2004
16:01
[122]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

???

30.11.2004
16:01
[123]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

the answer

30.11.2004
16:01
smile
[124]

M0rte [ Pretorianin ]

cronotrigger +1

30.11.2004
16:04
[125]

cronotrigger [ Rape Me ]

wklejaj rANKING...

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander - 2pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK, M0rte - 1pkt




ZAGADKA:

‹wkurzony polak›

30.11.2004
16:06
[126]

M0rte [ Pretorianin ]

podpowiedz pliz

30.11.2004
16:09
[127]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Attyla? ;)

30.11.2004
16:10
[128]

cronotrigger [ Rape Me ]

ma w nicku inicjaly czarodzieja z hogwartu ( tak tego znanego z blizna na glowie)

30.11.2004
16:11
[129]

M0rte [ Pretorianin ]

Arcy HP

30.11.2004
16:11
[130]

cronotrigger [ Rape Me ]

wkurzony polak to przetlumaczony stopien :D

pasciak --> nie

30.11.2004
16:11
[131]

K@mil__ [ Konsul ]

Przychodzi mi do glowy tylko Arcy Hp....

30.11.2004
16:13
[132]

cronotrigger [ Rape Me ]

M0rte +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, M0rte - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1pkt

30.11.2004
16:15
[133]

M0rte [ Pretorianin ]

jest top trendi i cool ( a przynajmniej kiedys miał taki stopien)

30.11.2004
16:22
[134]

K@mil__ [ Konsul ]


Zapomnialem ksywki... moze mala podpowiedz ? :)

30.11.2004
16:30
[135]

M0rte [ Pretorianin ]

teraz jego stopien to [] a kiedys byl nawet spamerem

30.11.2004
16:30
[136]

zarith [ ]

zarith :P

30.11.2004
16:34
smile
[137]

M0rte [ Pretorianin ]

zarith+1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 39 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger, zarith - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, M0rte - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK, zarith - 1pkt


zadawaj panie trendi

30.11.2004
16:36
smile
[138]

zarith [ ]

to było 'trędi'



pytanie proste bo czasu nie mam

sic me servavit apollo

30.11.2004
16:37
[139]

Breguś [ Pretorianin ]


Angelord

30.11.2004
16:38
[140]

M0rte [ Pretorianin ]

Angelord strzał

30.11.2004
16:38
[141]

zarith [ ]

bregan +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 40 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger, - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, M0rte - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK,

30.11.2004
16:40
smile
[142]

Breguś [ Pretorianin ]

chłopak Nutki, kiedy sie z nia poklocil, kazal mi wyzywac ja na innych nickach, kiedy sie pogodzil, wyzwal mnie od idioty :D

30.11.2004
16:42
smile
[143]

M0rte [ Pretorianin ]

eee podpowiedz

30.11.2004
16:43
smile
[144]

Breguś [ Pretorianin ]

kot

30.11.2004
16:45
[145]

M0rte [ Pretorianin ]

Hellcat??

30.11.2004
16:45
smile
[146]

M0rte [ Pretorianin ]

lub tygrysek??

30.11.2004
16:46
smile
[147]

Da5id. [ Snufkin ]

Hellcat

30.11.2004
16:46
smile
[148]

Breguś [ Pretorianin ]

+1 M0rte

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 40 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK,

30.11.2004
16:48
smile
[149]

M0rte [ Pretorianin ]

synonim żula, alkoholika

30.11.2004
16:49
[150]

Breguś [ Pretorianin ]


peeyack

30.11.2004
16:49
[151]

karollus [ parek v rohliku ]

paudyn

30.11.2004
16:50
[152]

M0rte [ Pretorianin ]

zarith--->wybacz popełniłem bład i nie zauwazyłem Cie na liscie:/

30.11.2004
16:50
[153]

karollus [ parek v rohliku ]

paudyn

30.11.2004
16:50
smile
[154]

M0rte [ Pretorianin ]

Bregan--> +1


1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynier, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK,

30.11.2004
16:53
[155]

Breguś [ Pretorianin ]


dobra, niech ktos zada bo ide sobie :P

30.11.2004
16:54
smile
[156]

M0rte [ Pretorianin ]

płonąca kula * (czar min z BG2)


*- to ksywka

30.11.2004
17:07
smile
[157]

Da5id. [ Snufkin ]

Fireball?

30.11.2004
17:08
[158]

K@mil__ [ Konsul ]

Fire_Ball ? Ale to dopiero Legionista....

30.11.2004
17:09
[159]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

*Offtopic*

Morte --> masz rozwalającą średnią ilość postów na dzień :)

30.11.2004
17:12
[160]

M0rte [ Pretorianin ]

Nie nie nie tłumaczcie mi co to znaczy Płonąca Kula!!! Tylko dokonczcie mi Płonąca Kula...

Kurdt--->Chyba nie myslisz ze jestem tu jeden dzien i od razu statsuje. W przeciwnym razie nie znałbym tylu Forumowiczów. Na Forum jestem chyba z 1,5 roku ale bany bany jeszcze raz bany:P

30.11.2004
17:29
[161]

-=chudy=- [ ]


Płonąca Kula Ognia? :P

30.11.2004
17:30
[162]

M0rte [ Pretorianin ]

Nie!!! *bije głową w sciane*

Podpowiedz jest w liscie bywalców na watku o BG

30.11.2004
17:44
[163]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakoś mi tylko Soll pasuje...

Ale sformułowanie zagadki i tak jest chore. ;-))

30.11.2004
18:07
[164]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

podpowiedx daj troche lepszą, bo tak jo formułujesz że szok

30.11.2004
19:10
smile
[165]

Da5id. [ Snufkin ]

M0rte chyba gdzieś zawinął :)

30.11.2004
19:19
[166]

krzychuNier [ Legionista ]

drugą dajcie!!

30.11.2004
19:21
[167]

krzychuNier [ Legionista ]

Ja dam "Doświadczenie to dobry nauczyciel, najpier każe zdać egzamin, a dopiero później uczy"

Trochę zmodyfikowana

30.11.2004
19:22
[168]

MAROLL [ Legend ]

Zgadywaliście już mnie?? Taka egoistyczna uwaga:)

30.11.2004
19:23
[169]

krzychuNier [ Legionista ]

Chyba nie

30.11.2004
19:24
[170]

MAROLL [ Legend ]

Krzynier za co cię zbannowali?? jestem zdziwiony

30.11.2004
19:26
smile
[171]

Da5id. [ Snufkin ]

Lewy Krawiec(łoś)

30.11.2004
19:36
[172]

krzychuNier [ Legionista ]

Da5id. +1


1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, - 6pkt
11. Gangsta_^, krzynchuNier, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK,Da5id.

30.11.2004
19:39
smile
[173]

Da5id. [ Snufkin ]

Będzie proste :)
Zabójca z Liberty City

30.11.2004
19:39
[174]

krzychuNier [ Legionista ]

MAROLL <-- Za to ze założyłem nick : Solulcatcher, i udawałem nim ADMINA

30.11.2004
19:39
[175]

krzychuNier [ Legionista ]

X-Cody

30.11.2004
19:40
smile
[176]

krzychuNier [ Legionista ]

Dajcie za mnie, bo nie mam czasu

30.11.2004
19:42
[177]

cronotrigger [ Rape Me ]

krzychunier --> fajny numer :D

30.11.2004
19:43
[178]

Da5id. [ Snufkin ]

krzychuNier +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 23 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK, Da5id.

30.11.2004
19:51
[179]

Da5id. [ Snufkin ]

Skoro nikt nie chce dać...

Palnik

30.11.2004
19:58
[180]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


zmudix

30.11.2004
20:01
smile
[181]

Da5id. [ Snufkin ]

Prawidłowa odpowiedź Kuzi2 :)

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 24 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK, Da5id.

30.11.2004
20:10
[182]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Nevolje

30.11.2004
20:13
[183]

Da5id. [ Snufkin ]

J0lo

30.11.2004
20:16
[184]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Da5id. +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 24 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, Da5id. - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1 pkt

30.11.2004
20:18
smile
[185]

Da5id. [ Snufkin ]

Wymyślcie za mnie, bo nie mam czasu ;)

30.11.2004
21:17
[186]

krzychuNier [ Legionista ]

let's save, kupo!
roses are red /violets are blue/all of my base/are belong to you

30.11.2004
21:31
smile
[187]

Da5id. [ Snufkin ]

zarith

30.11.2004
21:49
smile
[188]

krzychuNier [ Legionista ]

Dapięćid. +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 24 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, zarith - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte,da5id. - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1 pkt

30.11.2004
21:50
[189]

cronotrigger [ Rape Me ]

krzychuNier ---> raczej chodzi w niku Da5id o Dafiveid.. czyli cos w stylu David :D

30.11.2004
21:51
smile
[190]

Da5id. [ Snufkin ]

Wrzućcie coś za mnie bo ide spać ;)
Dobranoc państwu! :)

30.11.2004
21:59
smile
[191]

krzychuNier [ Legionista ]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez autora przed jej opublikowaniem

30.11.2004
22:09
smile
[192]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Soulcatcher :)

30.11.2004
22:11
[193]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Nie.

Odblokował mnie, ładnie go prosiłem

30.11.2004
22:12
[194]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Daj podpowiedź :)

30.11.2004
22:12
[195]

zarith [ ]

trzykawki

30.11.2004
22:13
[196]

Lechiander [ Wardancer ]

TrzyKawki

30.11.2004
22:27
[197]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Zarith+1
Weź liste zamnie zmień, bo nie mam czasu

30.11.2004
22:47
[198]

zarith [ ]

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 24 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman, - 15 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger, zarith - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte,da5id. - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1 pkt


lepiej być smutnym sokratesem niż wesołą świnią

30.11.2004
23:14
[199]

Marksman [ Promyk ]


Vader

01.12.2004
00:48
smile
[200]

zarith [ ]

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 24 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman - 16 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger, zarith - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś),,, Paudyn, Stranger,M0rte,da5id. - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1 pkt

01.12.2004
00:49
[201]

Marksman [ Promyk ]

"rzuć w nią truskawką"

01.12.2004
00:50
[202]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

kompoholik

01.12.2004
00:57
[203]

Marksman [ Promyk ]

Paudyn +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 24 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman - 16 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, Mazio, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger, zarith - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, Paudyn - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś), Stranger,M0rte,da5id. - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1 pkt

01.12.2004
00:59
[204]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmm... niech będzie coś takiego (nie wiem, czy było :oP)

Nie lada wycierpiał się za młodu...

Wiem, prościzna ;o))

01.12.2004
01:00
smile
[205]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

werter

01.12.2004
01:01
smile
[206]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mazio +1

1. Pasożyt - 45pkt
2. Breguś - 41 pkt
3. Kuzi2 - 24 pkt
4. Kompo - 17 pkt
5. Marksman - 16 pkt
6. Mephistopheles - 14 pkt
7. Esqualante - 11 pkt
8. techi - 9 pkt
9. Soldamn, paściak, Mazio - 7 pkt
10. VinEze, bohun222, karollus, krzynchuNier - 6pkt
11. Gangsta_^, cronotrigger, zarith - 5 pkt
12. Mentor12, BIGos, K@mil__, kamicaze, Paudyn - 4 pkt
13. Xazaxus, Lewy Krawiec(łoś), Stranger,M0rte,da5id. - 3 pkt
14. Kentril, wysiu, White Star, -=chudy=-, ^Piotrek^, xanat0s, WSWH Dibhala, Lechiander, - 2 pkt
15. Gambit, >Luzer<,goldenSo, Genzo, Filevandrel, KaM1kAzE™, Mortan, Kurdt, legrooch, Conroy, Fett, Coy2K, Hellcat, *...:::JaRo:::...*, Peterrek, ILEK - 1 pkt

01.12.2004
01:02
smile
[207]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

znany przemytnik

01.12.2004
01:02
[208]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Smuggler

01.12.2004
01:03
[209]

Marksman [ Promyk ]

nowy wątek:

01.12.2004
01:03
[210]

Marksman [ Promyk ]

smuggler... odpowiadać jeszcze w tym...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.