GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LEGACY OF KAIN - DEFIANCE (klub miłośników)

17.11.2004
00:29
[1]

Arvik [ Junior ]

LEGACY OF KAIN - DEFIANCE (klub miłośników)

Dla mnie wszystkie gry tej serii są wyjątkowe. Nikt mi nie wmówi ich wad. Ponieważ rękopęsuje je atmosfera klimat unikatowość świat. Gra mało znana a moim zdaniem lepsza niz okrzykniete słynne RPG. Ta seria na nikim nie zrzynała swoich pomysłów, raczej inni ją naśladowali nieudolnie wydając różne shity takie jak Blood Rayne. Legacy of Kain to nie czarno białe postacie. To nie prosta i banalna fabuła. chętnie sobie z kimś pogadam bowiem wierze że ta gra przyciąga inteligętne osoby moje gg 5266793. Wiem dużo o serii. Znam pobierznie historie. Mogę mniej więcej streścić ale nie obiecuję rewelacji. znam za to pare rewelacyjnych stron gdzie są opisane wszystkie ery. Oraz postacie we wszystkich seriach. Jeśli ktoś zna inne wyjątkowe tytuły i chce się pochwalić niech da znać na forum. Ja mogę polecić Powrót Gallena, serie final fantazy- ta seria to obok LEGACY OF KAIN DIAMENCIK, nie kazdy musi jednak lubic final fantazy, z rpg to nieorginalne Fallout 1 i 2 , tactics juz nie. Osobiscie uwazam ze rpg to kompromis między grą przygodową a grą gdzie się zabija dla rozwoju i nie każdemu to wychodzi co od razu widać osobiscie wole przygodówki gdyż są lepiej dopracowane fabułowo. Może to z powodu takich tytułów jak IceWinD Dale się zraziłem. No więc pisać jeszcze raz pisać

17.11.2004
00:31
[2]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

apisk

17.11.2004
16:25
smile
[3]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

"rękopęsuje"???? Hyhyhy, genialne.
"Ta seria na nikim nie zrzynała swoich pomysłów..."- Czy to na pewno po polsku jest? Chyba coś tu nie gra.

02.05.2005
12:12
[4]

killer_tm [ Legionista ]

może i nie, ale LoK RULEZ :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.