
Soulcatcher [ Prefekt ]
Prośby i pytania do Admina (STARY)
Przeczytaj uważnie zanim wpiszesz się do tego wątku:
- prośby o zmianę stopnia proszę wpisywać w wątku „Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia”
- uwagi dotyczące działania innych niż forum serwisów GRY-OnLine proszę kierować na emaila [email protected]
- Ludzie posiadający abonamenty uzyskają pomoc pisząc na emaila podanego w Strefie Premium
- W sprawach reklamacji SMSowych piszcie na [email protected]
- Kontakt z adminem forum [email protected] z dopiskiem w temacie "w sprawie forum dyskusyjnego"
- W tym wątku nie dyskutuje się z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum, w tym wątku rozmawia się tylko z prefektami i moderatorami.
- W tym wątku nie żartujemy, nie dowcipkujemy, nie piszemy bez sensu
- wątki i posty edytujemy sobie sami
- moderatorzy nie usuwają błędnych wątków i postów na życzenie czytelników, do tego służy opcja edytuj post.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-15 08:23:46]
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Taaa...
White Star [ Soldier ]
hola' ma problem i niemoże sie dostac na forum...i sie pyta czy czasem jest tak ze jedne osoby maja dostep a inne nie..i czym to moze byc spowodowane..
cycu2003 [ Senator ]
ja mam problem dostac sie gdziekolwiek na tym serwisie
volvo95 [ Legend ]
Robiliście coś z GOLem ?? Bo dzisiaj chodzi o wiele gorzej niż wczoraj ...
Hellcat [ Legend ]
Potwierdzam, GOL żółwi niemiłosiernie, i po mojemu problem leży tu: ad2.pl.mediainter.net

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Co się dzieje?
Strony długo się ładują... reklama tylko HL2 jest a za jakiś czas dany dział.
Połowiczny rozpad ;)
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Potrzebuje a do fify 2005
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Sorry, zapomiałem że słówko CD.... jest zablokowane. Potrzebuje gość serialu do fify
Trzepiskor [ SETH ]
Pirat kasacja

Devil's Diner [ Pretorianin ]
Jeśli już uraczycie Nas kasacją wątku z posta Trzepiskora, to możeby tak minusik dla imć Myszoora, za żałosne poniekąd zachowanie?

ultiva2 [ Konsul ]
Czy Wam naprawdę sprawia radość donoszenie?
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
matisf [ X ]
zboczonykutas <- panu dzienkujemy
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Popieram ^^

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
pan zboczonykutas powinien za nicka dostać bana a nie za to,ze załozył wątek...zboczony wątek w kategorii 'erotyka +18'
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
O to nam chodzi :)
Na widły i banem go (kumpel tak pitbula nazwał ) :)
Marksman [ Promyk ]
Jest może jakiś moderator na forum??

WolverineX [ Senator ]
wywalnie tego idiote i usuncie jego post z watku o Half-Life z godziny
15.11.2004 | 01:24 6_biegowy [ Chorąży ]
tutaj tez widze ze sie wladowal. proponuje permanentny ban.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-15 01:44:28]
Tsoushi [ Konsul ]
Prosba o zablokowanie 6_biegowy z powodu /up
a do 6 biegowego najpierw sie po polsku naucz mowic potem odwalaj (moj forum, ten forum- hehehehehe wiesniaku (nie obrazajac przy tym ludzi ze wsi)
WolverineX [ Senator ]
niewiem czy ktos zobaczy moj post ale ja niewidze swoich jak publikuje, tego tez nie zobacze. blad na screenie.
a wszytko to zaczelo sie od tego wiesniaka o ktorym wyzej psize.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Soul ---> nawet nie wiem czy ten post bedzie widoczny, ale w praktycznie każdym wątku wywala mi błąd jak zjeżdżam suwakiem na sam dół... Czyżby to przez tego matoła 6_biegowy (gdyż zawala forum 1000cami wątków....)???? No cóż nie jestem adminem, ale wg.mnie permaBAN. Jeszcze screenik... Któś tak jeszcze ma? ---->

volvo95 [ Legend ]
Wywalcie tego idiote o ksywce 6_biegowy ....
Tutaj też sie wpieprzył :

volvo95 [ Legend ]
Coś sie spieprzyło z forum ... Tak jest z każdym wątkiem -->
W tym wątku na screenie nie widać większości postów ...
viesiek [ hoo-doo ]
cos mu chyba nie odpowiada :/

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Proszę o bana dla tego pana 6_biegowy
Najlepiej zablokujcie mu numer IP :)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Mam taki sam problem jak volvo95 :|

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Ktoś z moderatorów może podać powód, dla którego została zablokowana osoba pisząca pod nickiem Devil's Diner? Facet siedzi i się głowi, o co poszło...

Trzepiskor [ SETH ]
kasacja --pirat

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Zajebistą moderkę tutaj macie. Ludzie przeklinają w wątkach, a Prefekt nawet się tym nie przejmuje. Ba... co gorsza zachowuje się jak pajac... A już w ogóle nikt nie jest w stanie zrozumieć dlaczego Devil's Diner został zbanowany.

matisf [ X ]
pirat?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-15 22:21:45]
wysiu [ ]
Chyba trzeba by sie przyjrzec..

artaban [ swamp thing ]
Popieram wysia, pan _MyszooR_ nie zachowuje się jak na praworządnego i kulturalnego użytkownika forum przystało.
Coy2K [ Veteran ]
poprosimy bana dla myszoora...rzuca przeklenstwami na lewo i prawo, wprowadza nieprzyjemna atmosfere...
Mr Lecter [ Chor��y ]
CZy ten adres nie jest niedozwolony??
Pozatym zachowanie tego użytkownika daje dużo do życzenia...
Kamicaze [ Centurion ]
hmmm...
Kamicaze [ Centurion ]
Za duży obrazek:
Kamicaze [ Centurion ]
zacha, i jeszcze jedno, czy tu zazwalacie na takie rzeczy?
PsSorry że się powtaam

captain_nemo [ Generaďż˝ ]
widze ze admin nie za czesto tu zaglada ale zawsze warto sprobowac - mam takie pytanko - czy mozliwe jest by moj nick zmienic z Captain_Nemo - [wielkie litery] ?
captain_nemo [ Generaďż˝ ]
[pseudo-edit]
[...]z captain_nemo na Captain_Nemo [...]
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Możesz założyć nowy nick. Nie ma możliwości zmiany istniejącego.

SirGoldi [ Gladiator ]
Nie ma to jak publicznie przyznawać się do złodziejstwa i jeszcze namawiać do niego innych...
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Goldi-->
Uprzedziłeś mnie ;)

Bard_Harrvan [ Pretorianin ]
Ile mi potrzeba postów na pretorianina ???
wysiu [ ]
Bard_Harrvan --> FAQ
zarith [ ]
nie dość że piraci to jeszcze wulgarni
zarith [ ]
ten sam pirat, ten sam problem, chociaz tym razem powstrzymał się o przekleństw (jeszcze?:P)
CHESTER80 [ no legend ]
Nie lubię się tu wpisywać ale mam prośbę o usunięcie jednego posta z wątku o Half-Life 2, który psuje nam wątek (pod względem technicznym). Kolega dał po prostu za długie linka i rozjechał nam wątek.
17.11.2004 | 15:12 [PRGK]dyabel [ Legionista ]
Roman11 -----> How To Make Steam Offline Mode Work
Kamicaze [ Centurion ]
Skoro tamto skasowaliście, powinniście skasować to (chyba)
Kamicaze [ Centurion ]
Nieeee.. Nudzi im się >>>>>>
rav76 [ Konsul ]
robal się nudzi...
Gambit [ le Diable Blanc ]
Z reguły staram się tego nie robić, ale kolega GŁADZIU zaczyna się chyba tu nudzić...zwłaszcza w ostatnich postach.

Belm [ Konsul ]
Za który wątek dostałem -1?
Kamicaze [ Centurion ]
Pewnie ta sama osoba >>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Bigkangoo [ Generaďż˝ ]
Ja mam takie pytanie. Czy jeśli ktoś posiada dwa konta, to czy z jednego konta może przelać GOLE na drugie konto ?
DarkStelix [ Padawan ]
prosze o zmiane topinie na [Nie Ignoruj Mnie] juz 3 raz p-isze i nic
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
użytkownik matek007 zadużo sobie pozwala.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3006809&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3006821&N=1
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
co się stało z moim wątkiem?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3006821&N=1

mortan_battlehammer [ Legend ]
-=]o[=- -> zostal skasowany :)
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
mortan_battlehammer ---> za co?

mortan_battlehammer [ Legend ]
łamał regulamin ,ale dokladnie to nie wiem co ja jestem moderatorem ;)
HopkinZ [ Senator ]
Pytanie do adminów:
czy na forum można publikować posty, które pokazują wady człowieka na przykładzie cytatów wypowiedzi z forum GOLa ?
zarith [ ]
link do rottena
Kamicaze [ Centurion ]
Pan Kaszana5 Poszukuję seriala do NFS u2 w tym wątku
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-19 15:34:50]
xanat0s [ Wind of Change ]
Chyba do kasacji...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-19 18:01:45]
matisf [ X ]
pirat czy ja widzialem pirata ?

xanat0s [ Wind of Change ]
Piratow cos nam sie namnozylo...
Radaar [ Konsul ]
potrzebuje GOLMAX ma miesiac, szczerze mowiac od zaraz. czy moge przelac pieniadze z mBanku? dzis sobota, czy otrzymam kod dzis czy bede musial czekac do poniedzialku, gdyz mBank nie realizuje transakcji w weekendy poza mBank. jak to bedzie, prosze o wyjasnienie.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Radaar ---> natychmiast działa tylko GOLSMS (ale jest bez FTP), GOLMAX zawsze działa z opóźnieniem
Dos Maniak [ Junior ]
Jestem swider naprawde, a ten wątek do usunięcia
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Pirat.

presi0 [ Pretorianin ]
SoulCacther====> Dlaczego nie odpisujesz na moje maile??:(

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Saoucatcher - rozwaz propozycje dana przez jakiegos usera forum o tym zeby kazdy mogl edytowac posty , bardzo przydatna rzecz , posty by o wiele ladniej wygladaly , gdyby kazdy mial mozliwosc edycji postow , a nie tylko ci co wykupili abonament
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Czy jest możliwość odróżniania kolorystycznego albo innego komentarzy dotyczących wiadomości na forum? Chodzi mi o to, żeby od razu było widać, czy komentowany news dotyczy konsol. pc czy czego tam jeszcze. Wchodzę np. na MGS 3 w sklepach, potem w link i dopiero widać, że chodzi tylko o konsole.

zarith [ ]
dobry pomysł. przy tworzeniu wątku automat mógłby dodawać prefix z platformą na przykład (typu: wiadomość (pc): tytuł wiadomości)
Kamicaze [ Centurion ]
Czyżby słowo crack nie było już zablokowane? CD-key też nie, a było
Ps. A niech to, w jednym wyrazie 3 błędy ort.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-22 16:09:44]
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
a cd-key

Jerryzzz [ Senator ]
Strzezcie sie, Soulcatcher wlasnie zalogowal sie na forum ;)

matisf [ X ]
wow HL2 piracą nawet! zgroza!
jackowsky [ JVC ]
W opisie gry Myst IV: Revelation przycisk "Recenzja" jest nieaktywny, pomimo iż recenzja jest.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-23 14:12:09]
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Niejaki Armia prubuje podać w zamian za pomoc link do football manegar 2005 :)
Barthez x [ Konsul ]
Zamówiłem wlaśnie WEG2005, i zamiast potwierdzenia wiadomości na moję skrzynkę przyszedł jakiś błąd. Po chwili zamówiłem ją drugi raz ale teraz nie przychodzi żadna wiadomość w której mógłbym potwierdzić zamówienie. Nadal czekam. Czy ktoś wie co mogę teraz zrobić? Czy mogę to teraz jakoś potwierdzić?
Kamicaze [ Centurion ]
zgłoś to na e-mail gry-online
Mortan [ ]
shabso popisuje się w watkach:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3002037&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2317303&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3024398&N=1
Kamicaze [ Centurion ]
To jest pirat, to słychać, widać, i czuć:

cycu2003 [ Senator ]
A czy moglibyście napisać recenscje i ocenić Deluxe Ski Jump 3 ,
jestem bardzo ciekawy jak postrzega GOL to nową odmianę kultowej(dla niektórych) grę

zuromil [ Człowiek Jazda ]
czemu wszystkie moje posty sa kasowane??? aha prawda bol ze az zal d..e sciska!

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Ja mam pytanie: Dlaczego niektórzy mają pogrubiane stopnie ?

Fokus25 [ Pretorianin ]
Ciekawe czy cośrobiliście z GOLem bo działa ********

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
jaro: sluze odpowiedzia.
mozliwosc pierwsza - maja stopien 'legend';
mozliwosc druga: zostali z roznych przyczyn wyroznieni sposrod innych uzytkownikow - publikowali ciekawe posty, udzielali sie w dyskusjach, etc.

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Do moderatorów ---> Bardzo proszę o usunięcie tego wątku ponieważ koleś założył "na ch***" nowy wątek, a stary ma dopiero 100 postów
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-23 19:58:50]
settogo [ Vote 4 TUSK ]
post armii (23.11.2004 | 14:00) zachęca do piractwa
pisze to dlatego, bo gra z serii championship manager jest moja ukochana
Coy2K [ Veteran ]
W_O_D_Z_U troche przegina z tym linkiem...
zarith [ ]
głupie posty, obrażanie
stanson_ [ sta-N-son ]
ktos tu chce oskubać programiste (dotyczy dsj3)
nie kasujcie wątku, tylko posta tego speca
Kamicaze [ Centurion ]
Czyżby jakiś nowa opcja się pojawiła? Jakiś Game star?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-24 16:54:43]
Jerryzzz [ Senator ]
Czy jesli mam minusowy ranking, to czy moge chociaz zmienic stopien na dmyslny? [ Generał ] ?
Kamicaze [ Centurion ]
Idiot Alert
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-24 17:02:57]
Kamicaze [ Centurion ]
Aha, i czemu u mnie nie mieści się w ramce zdanie "Twój abonament wygasa za 0 dni. Możesz go przedłużyć.
Patrz Obrazek>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
ultiva2 [ Konsul ]
Dlaczego nie mogę zaznaczyć kategorii erotyka 18+ ? Po każdym odświeżeniu wątków znika odhaczenie. Mam abonament GolMax i przeglądarkę firefox.
Na screenie to o co mi chodzi a co nie chodzi :)
Mam skończone 18 lat :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-24 18:30:31]

ronn [ moralizator ]
ultiva2 --> bo nie masz 18 lat

hannibal2 [ Legia Warszawa ]
TO normalnie sa jakies jaja
gzegzolka [ Legionista ]
Do adminow portalu:
Nabylem wlasnie WIelka ENcyklopedia Gier 2005 i niesttey program mi nie dziala. Jako, ze niegdzie nie ma podanego e-maila obslugi technicznej pisze tu z prosba o interwencje. Przy probie uruchomienia program wyrzuca mi komunikat, ze mij system nie zawiera obslugi baz danych MS DAO i pyta czy zainstalowac? Podaje rowniez sciezke do niego (katalog install na CD1, plik dao.exe). NIesttey takiego katalogu nie ma na dysku CD1 a sama instalacja DAO (po zgodzie na te opcje) nie dziala.
Program wiec nie dziala z winy producenta/wydawcy. Prosze o pomoc badz podanie namiarow na stosowna pomoc techniczna, bo stracilem juz na instalacje 2 godziny a efektow wciaz brak.
pozdrawiam

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Soul ---> Kiedy zmienisz stopnie!?
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
nie wiem czy to tutaj sie pytac ale czy i kiedy moze powstac poradnika gola do hl2??

Jerryzzz [ Senator ]
Mam minusowy ranking, ale czy moge przynajmniej zmienic stopien na moj domyslny [ Generał ] ?

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Idiot alert

Kleofas [ Junior ]
O 18:36 Mortan nazwał mnie debilem, proszę o zablokowanie jego ksywki. Dziękuję.
Arxel [ SperMan ]
nie wiem czy jest tu jakis admin
jak tak to niech sie odezwie bo nie bede zadawal pytania jak tu nikogo nie ma
Odpowiedź Admina: Zalezy jakie pytania bedziesz zadawal ;)
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-11-25 18:50:38
Arxel [ SperMan ]
czyli tak jak myslalem - nie ma tu nikogo

piokos [ ]
Boże zlituj się nad nami,
czemu nas karzesz takimi imbecylami?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-25 19:22:57]
Jerryzzz [ Senator ]
Prosze o ostrzezenie dla Coya2K. Wyraznie dalem mu do zrozumienia, ze nie zycze sobie odzywania sie do mnie Jureczku/Jurusiu. Mowie powaznie.
Prosze tez o odpowiedz na moje pytanie z 25.11.2004 | 14:38. Dziekuje

CHESTER80 [ no legend ]
Bardzo proszę o skasowanie linku który podałem w poście z 25.11.2004 | 22:23. Link niestety "rozjechał" wątek bo jest ciut za długi. Oczywiście nie wiedziałem że tak się stanie.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
CHESTER80 ---> U mnie wszystko gra (1280x1024;)
listopad [ Legionista ]
prosze o bana lub -pare punktow rankingu dla cainoora za pisanie nie na temat i zgrywanie twardziela w watku https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3034425&N=1
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Kamicaze w tym wątku mnie obraża nazywając mnie debilem, bo wystawiam tyle aukcji na allegro. Niech się nauczy kultury. Chociaż mógł nie wiedzieć że to ja.
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
i jeszcze jedno:

??? [ tomi_boss ]
prosze o BAn dla uzytkownika ET_Martin ktory zalozyl beznadzjeny watek typowo prowokacyjny ===> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3037105&N=1
specjalnie go zalozyl by sie wyzyc i "sie pokazac"
jesli nie ban to chociaz prosze o usuniecie tego beznadzjejnego watku
cronotrigger [ Rape Me ]
prosze jakiegos admina zeby zajrzal do >>>
cos trzeba z tym zrobic...
>Luzer< [ Music Addict ]
Admini chyba na jakąś popijawe poszli :P

eJay [ Gladiator ]
Uzytkownik armia podał klucz do gry, ktory działa:) Mysle, ze jest to sprzeczne z regulaminem (czyn, a nie gra:P).

Kamicaze [ Centurion ]
Czyżby jakiś błąd?>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
bone_man [ Powered by ATI ]
Smietnik.
- https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3044714&N=1
Tomili_ok szyyybko zaklada nowe tematy.
Jake [ R.I.P. ]
Mamy pirata...

slowik [ Legend ]
kiedys tam bylo mozna wysylac screeny z gier teraz tez to jest aktualne
jesli tak to gdzie to wysylac ??
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Ktoś sie prosi o bana :)
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Przestało mi wyświetlać buźki... takoż w okienku odpowiedzi jak i na samym forum.
Jamkonorek [ Pretorianin ]
co to znacz że ktoś został zbananowany lub ktoś sie prosi o bana, a co to znaczy THX
Coy2K [ Veteran ]
hmm czy to forum jest od takich porad ? :)
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
to chyba skrót od thanx(ks)
Czyli dziękuję
matisf [ X ]
dołączam sie do Coy2K :|

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
dzieki za zyczenia urodzinowe!!!
podp. grish_em_all :)

zarith [ ]
czy można nieco uspokoić zawodnika tsoushi?
matisf [ X ]
prosze o usunięcie mojego postu z 30.11.2004 | 14:23 matisf [X]
link rozwalił wątek sory
zarith -> nie przesadzasz ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-30 14:27:41]

Tsoushi [ Konsul ]
a co? nie mozna swoich opini dodawac? nie ja tu zaczolem obrazac ludzi.

zuromil [ Człowiek Jazda ]
ja mam prosbe a mianowicie czy ktos moze wyprowadzic mojego psa?

Tsoushi [ Konsul ]
Pytanie za co zostal mi ujety punkt? ogolnie dozwolone jest zerowanie ludzi bez zadnych konsekwencji prawnych
zarith [ ]
matisf --> nie przesadzam, wyzwiska znajdują się zdecydowanie po tej złej stronie faq
[edit] są obrazy i obrazy. te yavora nie przekraczaja cienkiej linii za którą autora uważam za buca
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-30 14:49:54]
matisf [ X ]
Niestety autor wątku też obraża ludzi a o nim nic nie wspominasz.
[edit] jak tak to koncze dyskusje :) i zgadzam się z Tobą w 100%
I mam jesszcze jedną prośbę o rozpatrzenie wątku o którym mowa jako prowokacji!
M0rte -> a Ty co robisz :P
EOT z mojej strony
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-30 14:54:29]
Tsoushi [ Konsul ]
przeklenstwa tak zgadzam sie. co innego wyswiska urazajace i dotyczace tylko jednej osoby

ronn [ moralizator ]
.. usuwanie jednego posta z calego watku, do tego podobnego do 20 innych dalej znajdujacych sie w tymze watku, to chyba troche nie na miejscu. Albo usuwamy wszystko co lamie faq, albo nic..

M0rte [ Pretorianin ]
Zarith, Matisf--->>>pozwólcie ze sie wtrace:
W tym wątku nie dyskutuje się z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum, w tym wątku rozmawia się tylko z prefektami i moderatorami.

zuromil [ Człowiek Jazda ]
:| M0rte nie podlizuj sie! zasady sa poto zeby je lamac!

M0rte [ Pretorianin ]
własciwie to powienienem Cię olac ale teraz zrobie wyjatek:/
zuromil--->Moze powiesz to komus innemu w twarz, a??? Co boisz sie??

wysiu [ ]
Proponuje oprocz kasowania postow zuromila z tego watku, zabierac mu tez punkty. Moze sobie wreszcie odpusci te komentarze, a jak nie, to i tak zadna strata dla forum.
M0rte [ Pretorianin ]
Ja równiez uwazam ze za tego typu teksty powinno sie odejmowac punkty:|

zuromil [ Człowiek Jazda ]
M0rte -----> prosze Cie powiedz komu mam cos powiedziec! to powiem!
wysiu ------> w pompie mam te punty a komentowal bede dalej bo jestem na forum!

M0rte [ Pretorianin ]
SoulCatcher wołają Cię...

zuromil [ Człowiek Jazda ]
SoulCatcher ------> mialem CI cos powiedziec wiec mowie a wiec M0rtae sie podlizuje a mnie napawa obrzydzeniem!
M0rte [ Pretorianin ]
To ze napawam Cie obrzydzeniem wcale mnie nie dziwi. W koncu gadasz z pol-martwa czaszka:)
Dobra milcze-----------
zuromil [ Człowiek Jazda ]
ehhh gdyby kozka nie skakala to by miala dżojstik!

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
w tym wątku robi się pobojowisko
Odpowiedź Admina: Za taki numer nastepnym razem bedzie IP ban na stale. Wiesz o co chodzi.
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-11-30 18:22:13

krzychuNier [ Legionista ]
Oj soul, przepraszam, poprostu nudziło mi się. Już to się więcej ni powtórzy, obiecuję :):):)
>Luzer< [ Music Addict ]
Kiedy będą przyznawane stopnie? Dwa tygodnie od ostatniej zmiany juz minęły

krzychuNier [ Legionista ]
ehh. Jest jakaś szansa że odblokujesz mi starą ksywkę?
Ja to traktowałem jako żart, i myślałem że i ty to tak przyjmiesz.
Jeszcze raz sorrka.
Odpowiedź Admina: Admini nie maja poczucia humoru ;)
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-11-30 21:25:53

krzychuNier [ Legionista ]
No to teraz będę wiedział, że admini to są smutasy:(

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Ufff BIG THX Za odblokowanie, i obiecuję żę to się nie powtórzy:):):):)
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
dlaczego zawsze gdy wchodzę na forum kategorie wyświetlanych wątków ustawione są standardowo, pomimo iż klikałem "ustaw kategorie" a później "zapisz kategorie"?
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Chyba prowokacja. Miejmy nadzieję:

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mam taką małą prośbę... wiem, że wątki i posty edytujemy sobie sami, ale może jednak ktoś z moderatorów będzie na tyle miły, żeby pomóc wątkowi o Falloucie i zmienić numer części z 209 na 210? Autorowi nowej odsłony kacika zdarzyła się mała obsuwa przy zakładaniu i teraz nas ta cyferka w tytule mocno myli.
Jeżeli nic się nie da w tej sprawie zrobić - to trudno, ale mam cichą nadzieję, ze może jednak...? :)
Odpowiedź Admina: Zrobione. STR
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-01 15:28:26
Jake [ R.I.P. ]
Nie dałoby się coś zrobić z wątkami typu WITAM? Np. kategorie JUNIOR w której przymusowa zakładają wątki użytkownicy do 50 postów? Naprawde byłoby miło...

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Klient chce znaleźc nielegalnie mp3....

M'q [ Schattenjager ]
Stranger thnx.

grzesiek16 [ Feluś ]
wypowiedź stanoson_ z 01.12.2004 | 22:16
może tytuł wątku z lekka nieodpowiedni, ale jego komentarz tym bardziej ...
link na dole
Coy2K [ Veteran ]
LOL :))
grzesiek16 [ Feluś ]
i kolejny, który trafił na niewłaściwe forum ...
Lechiander [ Wardancer ]
Proszę o skasowanie tego watku. Dubel mi wyszedł.
grzesiek16 [ Feluś ]
mam pytanie - czemu wątek o matmie poleciał od razu do kosza ?! przecież nie łamał regulaminu, no nie?
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
no wlasnie - przychylam sie do pytania grzesiek16 - tym bardziej ze rozwiazalem to zadanko....

grzesiek16 [ Feluś ]
jak widać do spełniania próśb o kasowanie, to aż nadto pracowici jesteście - natomiast w udzielaniu odpowiedzi na pytanie, to nikt się nie kwapi ... może zmieńcie tytuł wątku - powinniście wyrzucić "pytania" ...
lo0ol [ Jónior ]
koles 3 razy zalozyl ten sam watek kazdy w innej kategori i ma ciekawy nick
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
-----------------------------------
hmmm mam tego Keylggera ciekawe czy to z encyklopedi :D

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Kolega wyskoczyl z encyklopedii, wolno mu!
artaban [ swamp thing ]
Bez żartów...
m_ax [ Pretorianin ]
A ja mam takie pytanie - czy jak sie w oknie odpowiedzi zaznaczy jakas emotikonke to mozna ja pozniej odznaczyc (chodzi o to ze np chcialem jakas buzke dodac i zaznaczylem ale sie rozmyslilem i juz za cholere sie nie da dodac posta bez emotki)
PS Wiem ze mozna skopowiac co napisalem i otworzyc nowe okienko, powyzsze pytanie czysto z ciekawosci
Mortan [ ]
m_ax ---> tak jak opisales to sie nie da, co najwyzej mozesz wybrac inną emote

Markos [ Konsul ]
Witam!
Pytanie: Czemu nie moge zmienić ustawień ważnych wątków??? Wyskakuje mi komunikat: "Twoje ustawienia ważnych wątków zostały zmienione", a mimo to nic się nie zmieniło.
Dziękuję za odpowiedź.
Toolism [ JCreator ]
ja bym prosił żeby ten wątek wreszcie otrzymał porządną nazwę. Coś w stylu "Donosiciele inc." albo "Donosiciele ltd."

grzesiek16 [ Feluś ]
A ja wciąż czekam na odpowiedź !!!
Soulcatcher [ Prefekt ]
grzesiek16 ---> odpowiedź znajdziesz w Regulaminie Forum
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Soul.. Czemu moje wątki tak się wydłużają?
Przykład:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3052435&N=1
Inny:
Marksman [ Promyk ]
krzynier - wykasuj całą sygnaturkę, jak będzie pusto najedź kursorem (tak jakbyś miał pisać) i trzymaj przez chwilę klawisz delete, wpisz na nowo sygnaturkę... powinno pomóc...

Ragn'or [ Konsul ]
Czy można było by wprowadzić wewnętrzną numerację postów ?

EG2005_7857226 [ Junior ]
dodam,ze wczoraj enycklopedia działała, co mam zrobic?
Soulcatcher [ Prefekt ]
EG2005_7857226 --> napisz na [email protected] to ci pomogą w tej sprawie
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
cd 45, pirat, bana na IP natretowi
The LasT Child [ GoorkA ]
gosc nie potrafi watka zalozyc ani wytlumaczyc o co mu chodzi
ssummoner [ Nagi Golas ]
Bez komentarza:)

piokos [ ]
bana wszystkim, za głupotę

Mortan [ ]
Pomożcie temu panu pany bo szyka seriala do ACDSee
Rewolucjonista [ Konsul ]
O jedno "p" za dużo :P
"Dobra gra zostaje jednak zauważona i pop pewnym czasie"
Soulcatcher [ Prefekt ]
Rewolucjonista ---> dzięki dostajesz 5 GOLi
cronotrigger [ Rape Me ]
wezcie usuncie tego MarcykaZioma...
HopkinZ [ Senator ]
Może jakieś "od górne" upomnienie dla tego pana? Bo zwykłych userów się słuchać nie chce :).
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
HopkinZ ---> może jednak nie karćmy go zbyt mocno. to w końcu junior....
HopkinZ [ Senator ]
]o[--->
mi chdoziło o to aby odpisał mu jakiś admin/modek/prefekt/pogrubiony stopień bo od zwykłych userów nie dociera do niego.

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Rozmowa na temat piractwa...
ultiva2 [ Konsul ]
Mentor12 --uważam, że przesadzasz. Przeczytaj mój post w wątku na który donosisz z godz 16.56 i zastanów się nad tym co robisz.

Trzepiskor [ SETH ]
Kasacja

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Kasacja
steward [ Legia Warszawa ]
reklama..
Rewolucjonista [ Konsul ]
czy to jest legalne ?

xywex [ mlask mlask! ]
:)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
W tamtym linku osoba podaje link do innego forum o warezach
MAROLL [ Legend ]
Chodzi mi o screena w ulubionych sa stronz z roznzmi warezami
cronotrigger [ Rape Me ]
JEZUS MARIA...
zrobcie cos z tym gosciem..zaklada juz 5 taki watek......
Rewolucjonista [ Konsul ]
no comment

WolverineX [ Senator ]
Soul mam mały problem z położeniem buttona 'Przeglądaj', Sam zobacz o co chodzi na Screenie...
Da się cos z tym zrobić ?
WolverineX [ Senator ]
kurcze....zapomniałem dać screena, sorki. teraz bedzie dobrze :)
cronotrigger [ Rape Me ]
kasacja.. ban...ban ??
Orgel [ Legionista ]
cronotrigger--->ciekawe dla kogo? zobacz jaki numer napsialem ;)

cronotrigger [ Rape Me ]
orgel --> wiesz..wyglada nawet prawdopodobnie....

Orgel [ Legionista ]
cronotrigger--->Jeden wielki lol zobacz sobie początek--> "CHIWA" oj najpierw zobacz potem mow

Orgel [ Legionista ]
aha nie dalem D moze to cie zmylilo ;)

piokos [ ]
makrem obraża małpy, naszych prapra....przodków

viesiek [ hoo-doo ]
czy mi sie wydaje czy ten watek jest w kategorii "przygodowe"???

Ragn'or [ Konsul ]
Czy można było by wprowadzić wewnętrzną numerację postów ?
peners [ SuperNova ]
Nie chce być konfident ale ten wątek do usunięcia

peners [ SuperNova ]
ZA to bym bana dał
Mortan [ ]
15:02 makrem - to z premium jesli mozna to tez usunac
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Soulatcher >Zrób coś z tym gościem o ksywce MarcykZiom . Zakłada bezsensowne wątki, a ten to już jest chyba 20 w tym dniu:

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Czy możliwe jest wprowadzenie edycji tytułu wątku ?
Wielu forumowiczów popełnia błędy ortograficzne , stylistyczne i literowe w tytułach wątków. Wygląda to żałośnie, naraża autora na obciach i dezorientuje młodzież szkolną . A może wprowadzić korektę moderatorską ?
Kamicaze [ Centurion ]
Te dane potrzebne nam są do weryfikacji Twojej tożsamości w wypadku, wylosowania nagrody, wygrania promocji, zakupów w sklepie, przy adresowaniu przesyłek wysyłanych do ciebie pocztą itp
Podczas czytania tego (proces rejestracji) dostrzegłem mały błędzik - ciebie, powinno być z wielkiej litery czyli Cebie
Kamicaze [ Centurion ]
sorry za literówę- Ciebie

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Pan MarcykZiom zachowuje się po kretyńsku, a rabulista mu wtóruje. Może by tak sprawdzić, czy przypadkiem nie mają wspólnego IP? :)

peners [ SuperNova ]
Mam takie pytanie czemu mi są ciągle uwalane pkt rankingu na forum?? Co ja takiego robie wbrew regulaminowi??

piokos [ ]
Panie Admin, niedługo zaleją nas tu wątki "Sprzedam/Kupię/Zamienię" !!!!
Kamel [ Konsul ]
Myśle ze ten wątek łamie regulamin
Dzabba [ Konsul ]
mam problem z zapamietywaniem kategorii. Mimo iz pojawia sie sympatyczny napis 'twoje ustawienia zostaly zapamietane na stale' za kazdym wejsciem na GOLca wszystko sie resetuje i musze ustawiac od nowa.
Sharky [ Generaďż˝ ]
Prowokator Daara:

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Ponawiam prośbę do Sz. P. Adminów o przyjżenie się zachowaniu takich osób jak rabulista i MarcykZiom. Wystarczy zerknąć na ich wątki, aby zobaczyć, że ich egzystencja na tym forum jest pozbawiona głębszego sensu.
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Nie wspomnę już, że MarcykZiom założył przez 3 dni 20 wątków bezsensownych i zachowuję się jak dureń, toteż rabulista pewnie ma dwa konta czyli marcykazioma i rabulistę. Proszę o banana dla tych panów, lub - kilka punktów rankingu. Pozatym w którymś wątku, rabulista wyzywal mnie od głupków i debili, marcykziom to jeszcze popierał. Proszę żebyś wykrył ich IP, i pousuwał ich nędzne konta na forum.

zuromil [ Człowiek Jazda ]
ADMIN ----- chcialbym wiedziec czy w waszej bazie danych jest demo gry Will of Steel? i czy jak bym wykupil ten najtanszy abonament tzn co sie sms-em wysyla to czy mial bym dopstep do sciagania plikow?
Lechiander [ Wardancer ]
zuromil ---> Nie bedziesz miał. Wystarczy poczytać...
wysiu [ ]
A dema tego i tak nie ma.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ehemmm.......
Post:
06.12.2004 | 22:43 KoKoT2003 [ Centurion ]
Imo cały wątek do kaszacji, nie tylko post.... o_O
sprezynka [ Pretorianin ]
Proszę o usunięcie wątku, w którym panowie wklejają bzdurne rozmowy z GG.
https://www.gry-online.pl/cm/cm_s043.asp?ID=3078162&N=1

amarok [ Generaďż˝ ]
mógłbym uzyskać wyjasnienie, o co w tym zdaniu chodzi?
Everquest 2 to gra świetna i jedynie słuszna – każdy kto napisze co innego w tym wątku zostanie ścięty.
czyli co?
jesli napiszę, że ta gra mi się nie podoba i jest do bani, przytaczając logiczne argumenty - to zostane zbanowany?????
a może to wątek reklamowy, bo jeśli tak, to powinno się to znaleźć w innym miejscu...
Cainoor [ Mów mi wuju ]
amarok ---> Na 1 pytanie: tak. Na 2 pytanie: nie.

S1KoR© [ alkoholik ]
mam pytanie, dlaczego nie moge sobie watku podwiesic ? naciskam zeby podwiesil, pojawia sie komunikat ze "ustawienia waznych watkow zostaly zapamietane czy tam zmienione, nie wazne" w kazdym razie wyskakuje, a watek sie nie podwiesza ?! jak by co to mam IE 5.50

Szenk [ Master of Blaster ]
S1koR@ ---> powyrzucaj sobie ciasteczka i tymczasowe pliki internetowe :)

wysiu [ ]
S1KoR© -->
1. Wyczysc cookiesy.
2. Zainstaluj jakas niemuzealna przegladarke:)
S1KoR© [ alkoholik ]
hmm...ciacha wywalilem, tymczasowe(...) tez, historie itd i dalej nie dziala...ale o dziwo kategorie jak sobie poustawiam, i zapisze to dzialaja normalnie, tylko mam wlasnie problem z podwieszaniem
wysiu---> ten zabytek, to z przymusu...musze to miec bo cokolwiek innego instalne, od razu bledy sie robia ale to nie o to chodzi...i tak za miesiac kompa zmieniam, chodzi mi tylko o to zeby teraz sobie podwiesic, a nie moge x_X
Kamicaze [ Centurion ]
wooow, widze nowa ozdoba jest, bardzo ładne są te gwiazdki :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
heheh :) koleś sie sam o bana prosi :)
HopkinZ [ Senator ]
Pnawiam pytanie:
czy na forum można tak otwarcie przytaczać czyjes wypowiedzi, mając na celu pokazanie w pełnej okazałości wypowiedzi "typowego usera" roku 2004? Chce zaznaczyć, iż wypowiedzi te są miejscami dosyć osmieszające dla autora.
Reasumując: czy można po prostu założyć wątek, który jawnie by wyśmiewał ludzką głupotę poprzez zamieszczanie cytatów wypowiedzi z forum GOLa?
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Proszę o usunięcie mojego postu "07.12.2004 21:23" (ostatniego) z wątku o Vampire - Bloodlines, ponieważ nie dodał się cały i co tu dużo mówić brak w nim treści.
Dzabba [ Konsul ]
06.12.2004 | 09:51 Dzabba [ Konsul ]
mam problem z zapamietywaniem kategorii. Mimo iz pojawia sie sympatyczny napis 'twoje ustawienia zostaly zapamietane na stale' za kazdym wejsciem na GOLca wszystko sie resetuje i musze ustawiac od nowa.
dziekuje, wszystko juz dziala jak nalezy :)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Prosze o zbanowanie downa o nazwie lecram2. On już przegina pałe. To już nie pierwszy raz.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3083714&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3083705&N=1

lez [ Konsul ]
No coment!
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Prosze o wyjasnienia, dlaczego moj watek zniknal. W ktorym punkcie naruszal regulamin ?
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Prosze o kasacje tego watku. Zarith ma racje, jest na to zbyt wczesnie. Przepraszam za zamieszanie.
zuromil [ Człowiek Jazda ]
wsiem ze to nie tutaj [powie4nienm to pisac ale prosil bym o adres do internetowego antywirusa bo jest pilne na chama! gretz

mr. Spark [ Konsul ]
Mam prośbe do adminów. Zróbcie coś tymi juniorami co zakłdają bezsensowne wątki. Niech juniorzy nie mogą zakłdać wątków dopóki nie osiągną wyższej rangi...........
Marksman [ Promyk ]
mr. Spark - kolejny Krzyżowiec w przegranej sprawie...
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Nie zbyt zachwycające słownictwo >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
I jeszcze jedno, czemu mój powyższy post się tak rozjechał?? Nie robiłem spacji!
Marksman [ Promyk ]
Krzynier - posty na forum są justowane - wyrównywane do brzegów...
stanson_ [ sta-N-son ]
IDIOT
stanson_ [ sta-N-son ]
stanson_ [ sta-N-son ]
P.S. wybuliłem za tą grę i się wkurzam jak widzę coś takiego. Programista odwalił kawałek dobrej roboty, należy mu się. Niech kolega sobie poszyka gdzie indziej kodu, ale przynajmniej nie tu.
Orlando [ Reservoir Dog ]
Zbędny wątek...
lo0ol [ Jónior ]
moj post sie nie dodal i mam -1 pkt ;[ napisze wersje miej wulgarna
----------------------------
Wlasnie ktos zalozyl watek "czy wiele jest takich stron jak ta" wszedlem bo nie wiedzialem co to jest ... i nagle zlapalem pelno wirow system mi sie uszkodzil, troche plikow skasowanych ... nie moge teraz znalezc tego watku ani nie pamietam nicka tego typa ;[ strona polegala na otworzeniu wieluuuuuuuuuu okienek IE naraz ;[
PROSZE O BANA DLA NIEGO JAK BY KTOS WIEDZIAL KTO TO ;[
cronotrigger [ Rape Me ]
ehhhh
bone_man [ Powered by ATI ]
Kasacja.

Rellik [ Kuciland seeker ]
prosze o wykasowanie mojego posta z "Swiątecznego konkursu Ery".. Prosile o to juz tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3082662&N=1 ale wątpie żeby Misza sie tym zaintereswoał. Z góry dziękuję Soulowi.
Betto [ Pretorianin ]
do kasacji

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
ludzie się nigdy nie nauczą, że my tu nie popieramy piractwa :
Rellik [ Kuciland seeker ]
Nie wiem jakim cudem ale widze dwa identyczne wątki.. Nawet treściowo :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898&N=1
Linki podobne.. Wwyskoczyl jedne i ten sam, jedne pod drugim gdy w wyszukaj wpisalem "pytania"
Na screenie zaznaczylem wykrzyknikami czerwonymi.. Moze banalny blad no ale informuje
Rellik [ Kuciland seeker ]
Nie wiem jakim cudem ale widze dwa identyczne wątki.. Nawet treściowo :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898&N=1
Linki podobne.. Wwyskoczyl jedne i ten sam, jedne pod drugim gdy w wyszukaj wpisalem "pytania"
Na screenie zaznaczylem wykrzyknikami czerwonymi.. Moze banalny blad no ale informuje
cronotrigger [ Rape Me ]
no comments:::
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Soul ---> Czy mi sie zdaje czy słowa , CD-KEY i A są już odblokowane?
BTW. Przydałby się nowy wątek

cronotrigger [ Rape Me ]
mentor --> sadzac po tym ze drugie slowo ci obcielo..znaczy ze nie jest odblokowane :D

cronotrigger [ Rape Me ]
wezcie usuncie..tego goscia..
hohner111 [ DragonHeart ]
bardzo bym prosił o zrobienie krzywdy Panu o xywce DŻENTELMEN bo dżentelmenem to on napewno nie jest :)
https://allegro.pl/show_item.php?item=37052731
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3095799&N=1

cronotrigger [ Rape Me ]
ostatnie posty wymiataja.. ban jak nic..
Soul -=-> załóż nowy wątek :D
dziku86 [ The Cure ]
ja rowniez przychylam sie, popieram prosbe cronotrigger'a i hohner111
MAROLL [ Legend ]
Czy to aby nielegalny wątek BAN!

Hellcat [ Legend ]
Podejrzewam iż wątek "Świąteczny Konkurs ERA" można już spokojnie odwiesić :)
Arxel [ SperMan ]
kasacja
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3102014&N=1
gereg [ zajebisty stopień ]
Hellcat - nikt nic nie bedzie odwieszal ;-P
Hellcat [ Legend ]
Mówie o części I :)
II może zostać :)
Soll [ Senator ]
Ten wątek zrobil sie troche przydlugawy .. 280 postow to juz sporo i troche sie wczytuje .. mozna prosic o zalozenie nowego?
kastore [ Troll Slayer ]
Prosze o usunuięcie linka z posta, albo i całego posta :
14.12.2004 | 01:27 przemax1991 [ Legionista ]
PS zajrzyjcie tu :)
w wątku poniżej

grzesiek16 [ Feluś ]
popieram kastore - za coś takiego powinien się należyć ban !!!!!!

Heart Beat [ Pretorianin ]
Temat jaki by nie był i co zawierał nie usprawiedliwa zachowania imć Jogurta, który ostatnimi czasy aż nadto pozwala sobie na forum. Należy się -1...

peightter:-) [ Legionista ]
Co muszę zrobić by odblokowano mi konto? login : peightter
????
peightter:-) [ Legionista ]
Dostane kiedys odpowiedz?
Odpowiedź Admina:Nie usuwamy raz nadanych blokad ksywek i blokad numerów IP nadanych czytelnikom łamiącym zasady tego forum.
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-14 19:05:05
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
peightter :) >Podaj jeszcze hasło :D:P

matisf [ X ]
pirat?
Soulcatcher [ Prefekt ]
matisf ---> co jest złego w kupowaniu tanich gier ?

matisf [ X ]
Wiesz co, hmm trochu za tanie co? 5zl? bez przesady...
Ale skoro chcesz mu dac szanse że ktos mu orginała za taką kwote sprzeda to ok i nie było sprawy!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-14 22:51:15]
Coy2K [ Veteran ]
Zakazana chyba naprawde powinna byc zakazana
Betto [ Pretorianin ]
do kasacji
Tsoushi [ Konsul ]
Odrazowego bana na to powyzej <rzyga>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Soul ---> proszę Cię, załóż nowy wątek, bo żeby tu cokolwiek napisać (a.k.a zakablować :>) to trzeba już w cholipcie sie naczekać :) Dzieki za zrozumienie :)
Pozdrawiam,
Kam1kaze

Ragn'or [ Konsul ]
Mam wrażenie,że Komisja Śledcza to przy Was "Mały Pikuś";)
(to taki żart oczywiście;) )-Wy jesteście szybsi w orzekaniu winy.
A tak przy okazji: czy można byłoby wprowadzić numerację wewnętrzną postów?Ułatwiło by to wyszukiwanie czyjejś wypowiedzi.
Dla przykładu: pan X w poscie 153 powiedział to czy tamto.
sakhar [ Animus Mundi ]
Odnoszę dziwne wrażenie, że przestrzeganie zasad regulaminu jest wybiórcze. Jak nagminne jest np. łamanie postanowienia o nie uzywaniu wulgaryzmów, nawet w formie skrótów, to nie wspomnę (a jak często sobie forumowicze do oczu skaczą nie przebierając w słowach), natomiast za wpisanie się w tzw. zakazany wątek od razu lecą punkciki. Albo zatem traktujemy wszystkich jednakowo albo nie rżniemy głupa i nie robimy z forum folwarku zwierzęcego z równymi i równiejszymi.
Przy okazji - widzę, że admini nie muszą się specjalnie wysilać z kontrolą forum - zawsze się bowiem znajdzie ktoś, kto "uprzejmie doniesie" - niektórzy nawet popadają w przesadę w tropieniu nieprawomyślnych wątków i postów (może wykazują czujnośc proletariacką??)
Cainoor [ Mów mi wuju ]
sakhar ---> Na tym forum są równi i równiejsi i tak było zawsze.