GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośby i pytania do Admina (STARY)

14.11.2004
08:59
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Prośby i pytania do Admina (STARY)

Przeczytaj uważnie zanim wpiszesz się do tego wątku:
- prośby o zmianę stopnia proszę wpisywać w wątku „Tu wpisujcie prośby o zmianę stopnia”
- uwagi dotyczące działania innych niż forum serwisów GRY-OnLine proszę kierować na emaila [email protected]
- Ludzie posiadający abonamenty uzyskają pomoc pisząc na emaila podanego w Strefie Premium
- W sprawach reklamacji SMSowych piszcie na [email protected]
- Kontakt z adminem forum [email protected] z dopiskiem w temacie "w sprawie forum dyskusyjnego"
- W tym wątku nie dyskutuje się z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum, w tym wątku rozmawia się tylko z prefektami i moderatorami.
- W tym wątku nie żartujemy, nie dowcipkujemy, nie piszemy bez sensu
- wątki i posty edytujemy sobie sami
- moderatorzy nie usuwają błędnych wątków i postów na życzenie czytelników, do tego służy opcja edytuj post.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-15 08:23:46]

14.11.2004
09:53
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Taaa...

14.11.2004
10:45
[3]

White Star [ Soldier ]

hola' ma problem i niemoże sie dostac na forum...i sie pyta czy czasem jest tak ze jedne osoby maja dostep a inne nie..i czym to moze byc spowodowane..

14.11.2004
11:04
[4]

cycu2003 [ Senator ]

ja mam problem dostac sie gdziekolwiek na tym serwisie

14.11.2004
11:31
[5]

volvo95 [ Legend ]

Robiliście coś z GOLem ?? Bo dzisiaj chodzi o wiele gorzej niż wczoraj ...

14.11.2004
11:33
[6]

Hellcat [ Legend ]

Potwierdzam, GOL żółwi niemiłosiernie, i po mojemu problem leży tu: ad2.pl.mediainter.net

14.11.2004
11:59
smile
[7]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Co się dzieje?

Strony długo się ładują... reklama tylko HL2 jest a za jakiś czas dany dział.


Połowiczny rozpad ;)

14.11.2004
14:20
[8]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Potrzebuje a do fify 2005

14.11.2004
14:25
[9]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Sorry, zapomiałem że słówko CD.... jest zablokowane. Potrzebuje gość serialu do fify

14.11.2004
17:07
[10]

Trzepiskor [ SETH ]

Pirat kasacja

14.11.2004
17:20
smile
[11]

Devil's Diner [ Pretorianin ]

Jeśli już uraczycie Nas kasacją wątku z posta Trzepiskora, to możeby tak minusik dla imć Myszoora, za żałosne poniekąd zachowanie?

14.11.2004
17:45
smile
[12]

ultiva2 [ Konsul ]

Czy Wam naprawdę sprawia radość donoszenie?
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

14.11.2004
18:24
[13]

matisf [ X ]

zboczonykutas <- panu dzienkujemy

14.11.2004
18:30
[14]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Popieram ^^

14.11.2004
18:33
smile
[15]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

pan zboczonykutas powinien za nicka dostać bana a nie za to,ze załozył wątek...zboczony wątek w kategorii 'erotyka +18'

14.11.2004
18:39
[16]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

O to nam chodzi :)
Na widły i banem go (kumpel tak pitbula nazwał ) :)

15.11.2004
01:19
[17]

Marksman [ Promyk ]

Jest może jakiś moderator na forum??

15.11.2004
01:43
smile
[18]

WolverineX [ Senator ]

wywalnie tego idiote i usuncie jego post z watku o Half-Life z godziny

15.11.2004 | 01:24 6_biegowy [ Chorąży ]


tutaj tez widze ze sie wladowal. proponuje permanentny ban.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-15 01:44:28]

15.11.2004
01:45
[19]

Tsoushi [ Konsul ]

Prosba o zablokowanie 6_biegowy z powodu /up

a do 6 biegowego najpierw sie po polsku naucz mowic potem odwalaj (moj forum, ten forum- hehehehehe wiesniaku (nie obrazajac przy tym ludzi ze wsi)

15.11.2004
01:49
[20]

WolverineX [ Senator ]

niewiem czy ktos zobaczy moj post ale ja niewidze swoich jak publikuje, tego tez nie zobacze. blad na screenie.

a wszytko to zaczelo sie od tego wiesniaka o ktorym wyzej psize.

15.11.2004
04:06
smile
[21]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Soul ---> nawet nie wiem czy ten post bedzie widoczny, ale w praktycznie każdym wątku wywala mi błąd jak zjeżdżam suwakiem na sam dół... Czyżby to przez tego matoła 6_biegowy (gdyż zawala forum 1000cami wątków....)???? No cóż nie jestem adminem, ale wg.mnie permaBAN. Jeszcze screenik... Któś tak jeszcze ma? ---->

15.11.2004
07:04
smile
[22]

volvo95 [ Legend ]

Wywalcie tego idiote o ksywce 6_biegowy ....

Tutaj też sie wpieprzył :

15.11.2004
07:08
smile
[23]

volvo95 [ Legend ]

Coś sie spieprzyło z forum ... Tak jest z każdym wątkiem -->

W tym wątku na screenie nie widać większości postów ...

15.11.2004
07:15
[24]

viesiek [ hoo-doo ]

cos mu chyba nie odpowiada :/

15.11.2004
07:36
smile
[25]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Proszę o bana dla tego pana 6_biegowy

Najlepiej zablokujcie mu numer IP :)

15.11.2004
08:23
smile
[26]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Mam taki sam problem jak volvo95 :|

15.11.2004
17:18
smile
[27]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Ktoś z moderatorów może podać powód, dla którego została zablokowana osoba pisząca pod nickiem Devil's Diner? Facet siedzi i się głowi, o co poszło...

15.11.2004
21:21
smile
[28]

Trzepiskor [ SETH ]

kasacja --pirat

15.11.2004
22:05
smile
[29]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Zajebistą moderkę tutaj macie. Ludzie przeklinają w wątkach, a Prefekt nawet się tym nie przejmuje. Ba... co gorsza zachowuje się jak pajac... A już w ogóle nikt nie jest w stanie zrozumieć dlaczego Devil's Diner został zbanowany.

15.11.2004
22:21
smile
[30]

matisf [ X ]

pirat?


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-15 22:21:45]

16.11.2004
17:29
[31]

wysiu [ ]

Chyba trzeba by sie przyjrzec..

16.11.2004
17:47
smile
[32]

artaban [ swamp thing ]

Popieram wysia, pan _MyszooR_ nie zachowuje się jak na praworządnego i kulturalnego użytkownika forum przystało.

16.11.2004
17:50
[33]

Coy2K [ Veteran ]

poprosimy bana dla myszoora...rzuca przeklenstwami na lewo i prawo, wprowadza nieprzyjemna atmosfere...

16.11.2004
19:17
[34]

Mr Lecter [ Chor��y ]

CZy ten adres nie jest niedozwolony??
Pozatym zachowanie tego użytkownika daje dużo do życzenia...

16.11.2004
21:19
[35]

Kamicaze [ Centurion ]

hmmm...

16.11.2004
21:21
[36]

Kamicaze [ Centurion ]

Za duży obrazek:

16.11.2004
21:25
[37]

Kamicaze [ Centurion ]

zacha, i jeszcze jedno, czy tu zazwalacie na takie rzeczy?

‹Ps›Sorry że się powtaam

16.11.2004
21:45
smile
[38]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

widze ze admin nie za czesto tu zaglada ale zawsze warto sprobowac - mam takie pytanko - czy mozliwe jest by moj nick zmienic z Captain_Nemo - [wielkie litery] ?

16.11.2004
21:47
[39]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

[pseudo-edit]
[...]z captain_nemo na Captain_Nemo [...]

16.11.2004
23:07
[40]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Możesz założyć nowy nick. Nie ma możliwości zmiany istniejącego.

17.11.2004
10:31
smile
[41]

SirGoldi [ Gladiator ]

Nie ma to jak publicznie przyznawać się do złodziejstwa i jeszcze namawiać do niego innych...

17.11.2004
10:57
[42]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Goldi-->

Uprzedziłeś mnie ;)

17.11.2004
11:28
smile
[43]

Bard_Harrvan [ Pretorianin ]

Ile mi potrzeba postów na pretorianina ???

17.11.2004
11:29
[44]

wysiu [ ]

Bard_Harrvan --> FAQ

17.11.2004
13:10
[45]

zarith [ ]

nie dość że piraci to jeszcze wulgarni

17.11.2004
13:43
[46]

zarith [ ]

ten sam pirat, ten sam problem, chociaz tym razem powstrzymał się o przekleństw (jeszcze?:P)

17.11.2004
15:18
[47]

CHESTER80 [ no legend ]

Nie lubię się tu wpisywać ale mam prośbę o usunięcie jednego posta z wątku o Half-Life 2, który psuje nam wątek (pod względem technicznym). Kolega dał po prostu za długie linka i rozjechał nam wątek.

17.11.2004 | 15:12 [PRGK]dyabel [ Legionista ]

Roman11 -----> How To Make Steam Offline Mode Work

17.11.2004
17:21
[48]

Kamicaze [ Centurion ]

Skoro tamto skasowaliście, powinniście skasować to (chyba)

17.11.2004
17:35
[49]

Kamicaze [ Centurion ]

Nieeee.. Nudzi im się >>>>>>

18.11.2004
10:19
[50]

rav76 [ Konsul ]

robal się nudzi...

18.11.2004
14:10
[51]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Z reguły staram się tego nie robić, ale kolega GŁADZIU zaczyna się chyba tu nudzić...zwłaszcza w ostatnich postach.

18.11.2004
14:23
smile
[52]

Belm [ Konsul ]

Za który wątek dostałem -1?

18.11.2004
15:33
[53]

Kamicaze [ Centurion ]

Pewnie ta sama osoba >>>>>>>>>>>>>>>>>>>

18.11.2004
15:53
[54]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Ja mam takie pytanie. Czy jeśli ktoś posiada dwa konta, to czy z jednego konta może przelać GOLE na drugie konto ?

18.11.2004
15:58
[55]

DarkStelix [ Padawan ]

prosze o zmiane topinie na [Nie Ignoruj Mnie] juz 3 raz p-isze i nic

18.11.2004
19:20
[56]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

użytkownik matek007 zadużo sobie pozwala.


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3006809&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3006821&N=1

18.11.2004
19:25
[57]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

co się stało z moim wątkiem?


https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3006821&N=1

18.11.2004
19:27
smile
[58]

mortan_battlehammer [ Legend ]

-=]o[=- -> zostal skasowany :)

18.11.2004
19:38
[59]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

mortan_battlehammer ---> za co?

18.11.2004
19:46
smile
[60]

mortan_battlehammer [ Legend ]

łamał regulamin ,ale dokladnie to nie wiem co ja jestem moderatorem ;)

18.11.2004
19:59
[61]

HopkinZ [ Senator ]

Pytanie do adminów:
czy na forum można publikować posty, które pokazują wady człowieka na przykładzie cytatów wypowiedzi z forum GOLa ?

19.11.2004
14:50
[62]

zarith [ ]

link do rottena

19.11.2004
15:34
[63]

Kamicaze [ Centurion ]

Pan Kaszana5 Poszukuję seriala do NFS u2 w tym wątku

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-19 15:34:50]

19.11.2004
18:01
[64]

xanat0s [ Wind of Change ]

Chyba do kasacji...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-19 18:01:45]

19.11.2004
18:11
[65]

matisf [ X ]

pirat czy ja widzialem pirata ?

19.11.2004
18:14
smile
[66]

xanat0s [ Wind of Change ]

Piratow cos nam sie namnozylo...

20.11.2004
15:08
[67]

Radaar [ Konsul ]

potrzebuje GOLMAX ma miesiac, szczerze mowiac od zaraz. czy moge przelac pieniadze z mBanku? dzis sobota, czy otrzymam kod dzis czy bede musial czekac do poniedzialku, gdyz mBank nie realizuje transakcji w weekendy poza mBank. jak to bedzie, prosze o wyjasnienie.

20.11.2004
16:49
[68]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Radaar ---> natychmiast działa tylko GOLSMS (ale jest bez FTP), GOLMAX zawsze działa z opóźnieniem

20.11.2004
17:51
[69]

Dos Maniak [ Junior ]

Jestem swider naprawde, a ten wątek do usunięcia

21.11.2004
09:30
[70]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Pirat.

22.11.2004
11:54
smile
[71]

presi0 [ Pretorianin ]

SoulCacther====> Dlaczego nie odpisujesz na moje maile??:(

22.11.2004
12:18
smile
[72]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Saoucatcher - rozwaz propozycje dana przez jakiegos usera forum o tym zeby kazdy mogl edytowac posty , bardzo przydatna rzecz , posty by o wiele ladniej wygladaly , gdyby kazdy mial mozliwosc edycji postow , a nie tylko ci co wykupili abonament

22.11.2004
15:51
[73]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Czy jest możliwość odróżniania kolorystycznego albo innego komentarzy dotyczących wiadomości na forum? Chodzi mi o to, żeby od razu było widać, czy komentowany news dotyczy konsol. pc czy czego tam jeszcze. Wchodzę np. na MGS 3 w sklepach, potem w link i dopiero widać, że chodzi tylko o konsole.

22.11.2004
15:53
smile
[74]

zarith [ ]

dobry pomysł. przy tworzeniu wątku automat mógłby dodawać prefix z platformą na przykład (typu: wiadomość (pc): tytuł wiadomości)

22.11.2004
16:07
[75]

Kamicaze [ Centurion ]

Czyżby słowo crack nie było już zablokowane? CD-key też nie, a było

Ps. A niech to, w jednym wyrazie 3 błędy ort.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-22 16:09:44]

22.11.2004
16:08
[76]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

a cd-key

22.11.2004
16:09
smile
[77]

Jerryzzz [ Senator ]


Strzezcie sie, Soulcatcher wlasnie zalogowal sie na forum ;)

23.11.2004
00:03
smile
[78]

matisf [ X ]

wow HL2 piracą nawet! zgroza!

23.11.2004
14:10
[79]

jackowsky [ JVC ]

W opisie gry Myst IV: Revelation przycisk "Recenzja" jest nieaktywny, pomimo iż recenzja jest.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-23 14:12:09]

23.11.2004
14:16
[80]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Niejaki Armia prubuje podać w zamian za pomoc link do football manegar 2005 :)

23.11.2004
17:19
[81]

Barthez x [ Konsul ]

Zamówiłem wlaśnie WEG2005, i zamiast potwierdzenia wiadomości na moję skrzynkę przyszedł jakiś błąd. Po chwili zamówiłem ją drugi raz ale teraz nie przychodzi żadna wiadomość w której mógłbym potwierdzić zamówienie. Nadal czekam. Czy ktoś wie co mogę teraz zrobić? Czy mogę to teraz jakoś potwierdzić?

23.11.2004
17:32
[82]

Kamicaze [ Centurion ]

zgłoś to na e-mail gry-online

23.11.2004
18:22
[83]

Mortan [ ]

shabso popisuje się w watkach:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3002037&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2317303&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3024398&N=1

23.11.2004
18:31
[84]

Kamicaze [ Centurion ]

To jest pirat, to słychać, widać, i czuć:

23.11.2004
19:16
smile
[85]

cycu2003 [ Senator ]

A czy moglibyście napisać recenscje i ocenić Deluxe Ski Jump 3 ,
jestem bardzo ciekawy jak postrzega GOL to nową odmianę kultowej(dla niektórych) grę

23.11.2004
19:19
smile
[86]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

czemu wszystkie moje posty sa kasowane??? aha prawda bol ze az zal d..e sciska!

23.11.2004
19:20
smile
[87]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Ja mam pytanie: Dlaczego niektórzy mają pogrubiane stopnie ?

23.11.2004
19:43
smile
[88]

Fokus25 [ Pretorianin ]

Ciekawe czy cośrobiliście z GOLem bo działa ********

23.11.2004
19:44
smile
[89]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

jaro: sluze odpowiedzia.
mozliwosc pierwsza - maja stopien 'legend';
mozliwosc druga: zostali z roznych przyczyn wyroznieni sposrod innych uzytkownikow - publikowali ciekawe posty, udzielali sie w dyskusjach, etc.

23.11.2004
19:57
smile
[90]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Do moderatorów ---> Bardzo proszę o usunięcie tego wątku ponieważ koleś założył "na ch***" nowy wątek, a stary ma dopiero 100 postów


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-23 19:58:50]

23.11.2004
20:40
[91]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

post armii (23.11.2004 | 14:00) zachęca do piractwa

pisze to dlatego, bo gra z serii championship manager jest moja ukochana

23.11.2004
20:54
[92]

Coy2K [ Veteran ]

W_O_D_Z_U troche przegina z tym linkiem...

23.11.2004
21:31
[93]

zarith [ ]

głupie posty, obrażanie

24.11.2004
00:11
[94]

stanson_ [ sta-N-son ]

ktos tu chce oskubać programiste (dotyczy dsj3)

nie kasujcie wątku, tylko posta tego speca

24.11.2004
15:00
[95]

Kamicaze [ Centurion ]

Czyżby jakiś nowa opcja się pojawiła? Jakiś Game star?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-24 16:54:43]

24.11.2004
15:02
[96]

Jerryzzz [ Senator ]

Czy jesli mam minusowy ranking, to czy moge chociaz zmienic stopien na dmyslny? [ Generał ] ?

24.11.2004
17:02
[97]

Kamicaze [ Centurion ]

Idiot Alert

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-24 17:02:57]

24.11.2004
17:09
[98]

Kamicaze [ Centurion ]

Aha, i czemu u mnie nie mieści się w ramce zdanie "Twój abonament wygasa za 0 dni. Możesz go przedłużyć.

Patrz Obrazek>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

24.11.2004
18:25
[99]

ultiva2 [ Konsul ]

Dlaczego nie mogę zaznaczyć kategorii erotyka 18+ ? Po każdym odświeżeniu wątków znika odhaczenie. Mam abonament GolMax i przeglądarkę firefox.
Na screenie to o co mi chodzi a co nie chodzi :)



Mam skończone 18 lat :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-24 18:30:31]

24.11.2004
18:28
smile
[100]

ronn [ moralizator ]

ultiva2 --> bo nie masz 18 lat

24.11.2004
21:49
smile
[101]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

TO normalnie sa jakies jaja

24.11.2004
21:55
[102]

gzegzolka [ Legionista ]

Do adminow portalu:

Nabylem wlasnie WIelka ENcyklopedia Gier 2005 i niesttey program mi nie dziala. Jako, ze niegdzie nie ma podanego e-maila obslugi technicznej pisze tu z prosba o interwencje. Przy probie uruchomienia program wyrzuca mi komunikat, ze mij system nie zawiera obslugi baz danych MS DAO i pyta czy zainstalowac? Podaje rowniez sciezke do niego (katalog install na CD1, plik dao.exe). NIesttey takiego katalogu nie ma na dysku CD1 a sama instalacja DAO (po zgodzie na te opcje) nie dziala.

Program wiec nie dziala z winy producenta/wydawcy. Prosze o pomoc badz podanie namiarow na stosowna pomoc techniczna, bo stracilem juz na instalacje 2 godziny a efektow wciaz brak.

pozdrawiam

24.11.2004
21:59
smile
[103]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Soul ---> Kiedy zmienisz stopnie!?

25.11.2004
14:36
[104]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

nie wiem czy to tutaj sie pytac ale czy i kiedy moze powstac poradnika gola do hl2??

25.11.2004
14:38
smile
[105]

Jerryzzz [ Senator ]

Mam minusowy ranking, ale czy moge przynajmniej zmienic stopien na moj domyslny [ Generał ] ?

25.11.2004
18:25
smile
[106]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Idiot alert

25.11.2004
18:43
smile
[107]

Kleofas [ Junior ]

O 18:36 Mortan nazwał mnie debilem, proszę o zablokowanie jego ksywki. Dziękuję.

25.11.2004
18:49
[108]

Arxel [ SperMan ]

nie wiem czy jest tu jakis admin

jak tak to niech sie odezwie bo nie bede zadawal pytania jak tu nikogo nie ma

Odpowiedź Admina: Zalezy jakie pytania bedziesz zadawal ;)

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-11-25 18:50:38

25.11.2004
19:15
[109]

Arxel [ SperMan ]

czyli tak jak myslalem - nie ma tu nikogo

25.11.2004
19:17
smile
[110]

piokos [ ]

Boże zlituj się nad nami,
czemu nas karzesz takimi imbecylami?


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-25 19:22:57]

25.11.2004
20:12
[111]

Jerryzzz [ Senator ]

Prosze o ostrzezenie dla Coya2K. Wyraznie dalem mu do zrozumienia, ze nie zycze sobie odzywania sie do mnie Jureczku/Jurusiu. Mowie powaznie.

Prosze tez o odpowiedz na moje pytanie z 25.11.2004 | 14:38. Dziekuje

26.11.2004
00:28
smile
[112]

CHESTER80 [ no legend ]

Bardzo proszę o skasowanie linku który podałem w poście z 25.11.2004 | 22:23. Link niestety "rozjechał" wątek bo jest ciut za długi. Oczywiście nie wiedziałem że tak się stanie.

26.11.2004
00:37
smile
[113]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

CHESTER80 ---> U mnie wszystko gra (1280x1024;)

26.11.2004
01:09
[114]

listopad [ Legionista ]

prosze o bana lub -pare punktow rankingu dla cainoora za pisanie nie na temat i zgrywanie twardziela w watku https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3034425&N=1

26.11.2004
20:10
[115]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Kamicaze w tym wątku mnie obraża nazywając mnie debilem, bo wystawiam tyle aukcji na allegro. Niech się nauczy kultury. Chociaż mógł nie wiedzieć że to ja.

26.11.2004
20:29
[116]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

i jeszcze jedno:

27.11.2004
13:55
smile
[117]

??? [ tomi_boss ]

prosze o BAn dla uzytkownika ET_Martin ktory zalozyl beznadzjeny watek typowo prowokacyjny ===> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3037105&N=1

specjalnie go zalozyl by sie wyzyc i "sie pokazac"

jesli nie ban to chociaz prosze o usuniecie tego beznadzjejnego watku

27.11.2004
22:59
[118]

cronotrigger [ Rape Me ]

prosze jakiegos admina zeby zajrzal do >>>

cos trzeba z tym zrobic...

27.11.2004
23:44
[119]

>Luzer< [ Music Addict ]

Admini chyba na jakąś popijawe poszli :P

28.11.2004
13:09
smile
[120]

eJay [ Gladiator ]


Uzytkownik armia podał klucz do gry, ktory działa:) Mysle, ze jest to sprzeczne z regulaminem (czyn, a nie gra:P).

28.11.2004
13:42
smile
[121]

Kamicaze [ Centurion ]

Czyżby jakiś błąd?>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

28.11.2004
16:33
[122]

bone_man [ Powered by ATI ]

Smietnik.

- https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3044714&N=1

Tomili_ok szyyybko zaklada nowe tematy.

28.11.2004
18:36
[123]

Jake [ R.I.P. ]

Mamy pirata...

28.11.2004
22:15
smile
[124]

slowik [ Legend ]

kiedys tam bylo mozna wysylac screeny z gier teraz tez to jest aktualne

jesli tak to gdzie to wysylac ??

29.11.2004
11:14
[125]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Ktoś sie prosi o bana :)

29.11.2004
14:06
[126]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Przestało mi wyświetlać buźki... takoż w okienku odpowiedzi jak i na samym forum.

29.11.2004
14:37
[127]

Jamkonorek [ Pretorianin ]

co to znacz że ktoś został zbananowany lub ktoś sie prosi o bana, a co to znaczy THX

29.11.2004
15:06
[128]

Coy2K [ Veteran ]

hmm czy to forum jest od takich porad ? :)

29.11.2004
15:50
[129]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

to chyba skrót od thanx(ks)
Czyli dziękuję

29.11.2004
15:54
[130]

matisf [ X ]

dołączam sie do Coy2K :|

30.11.2004
09:22
smile
[131]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

dzieki za zyczenia urodzinowe!!!
podp. grish_em_all :)

30.11.2004
14:12
smile
[132]

zarith [ ]

czy można nieco uspokoić zawodnika tsoushi?

30.11.2004
14:26
[133]

matisf [ X ]

prosze o usunięcie mojego postu z 30.11.2004 | 14:23 matisf [X]
link rozwalił wątek sory


zarith -> nie przesadzasz ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-30 14:27:41]

30.11.2004
14:27
smile
[134]

Tsoushi [ Konsul ]

a co? nie mozna swoich opini dodawac? nie ja tu zaczolem obrazac ludzi.

30.11.2004
14:34
smile
[135]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

ja mam prosbe a mianowicie czy ktos moze wyprowadzic mojego psa?

30.11.2004
14:47
smile
[136]

Tsoushi [ Konsul ]

Pytanie za co zostal mi ujety punkt? ogolnie dozwolone jest zerowanie ludzi bez zadnych konsekwencji prawnych

30.11.2004
14:47
[137]

zarith [ ]

matisf --> nie przesadzam, wyzwiska znajdują się zdecydowanie po tej złej stronie faq

[edit] są obrazy i obrazy. te yavora nie przekraczaja cienkiej linii za którą autora uważam za buca

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-30 14:49:54]

30.11.2004
14:49
[138]

matisf [ X ]

Niestety autor wątku też obraża ludzi a o nim nic nie wspominasz.

[edit] jak tak to koncze dyskusje :) i zgadzam się z Tobą w 100%


I mam jesszcze jedną prośbę o rozpatrzenie wątku o którym mowa jako prowokacji!


M0rte -> a Ty co robisz :P

EOT z mojej strony

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-30 14:54:29]

30.11.2004
14:50
[139]

Tsoushi [ Konsul ]

przeklenstwa tak zgadzam sie. co innego wyswiska urazajace i dotyczace tylko jednej osoby

30.11.2004
14:51
smile
[140]

ronn [ moralizator ]

.. usuwanie jednego posta z calego watku, do tego podobnego do 20 innych dalej znajdujacych sie w tymze watku, to chyba troche nie na miejscu. Albo usuwamy wszystko co lamie faq, albo nic..

30.11.2004
14:53
smile
[141]

M0rte [ Pretorianin ]

Zarith, Matisf--->>>pozwólcie ze sie wtrace:
W tym wątku nie dyskutuje się z innymi forumowiczami, macie do tego całe forum, w tym wątku rozmawia się tylko z prefektami i moderatorami.

30.11.2004
14:55
smile
[142]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

:| M0rte nie podlizuj sie! zasady sa poto zeby je lamac!

30.11.2004
14:57
smile
[143]

M0rte [ Pretorianin ]

własciwie to powienienem Cię olac ale teraz zrobie wyjatek:/

zuromil--->Moze powiesz to komus innemu w twarz, a??? Co boisz sie??

30.11.2004
14:57
smile
[144]

wysiu [ ]

Proponuje oprocz kasowania postow zuromila z tego watku, zabierac mu tez punkty. Moze sobie wreszcie odpusci te komentarze, a jak nie, to i tak zadna strata dla forum.

30.11.2004
15:02
[145]

M0rte [ Pretorianin ]

Ja równiez uwazam ze za tego typu teksty powinno sie odejmowac punkty:|

30.11.2004
15:03
smile
[146]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

M0rte -----> prosze Cie powiedz komu mam cos powiedziec! to powiem!

wysiu ------> w pompie mam te punty a komentowal bede dalej bo jestem na forum!

30.11.2004
15:05
smile
[147]

M0rte [ Pretorianin ]

SoulCatcher wołają Cię...

30.11.2004
15:16
smile
[148]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

SoulCatcher ------> mialem CI cos powiedziec wiec mowie a wiec M0rtae sie podlizuje a mnie napawa obrzydzeniem!

30.11.2004
15:18
[149]

M0rte [ Pretorianin ]

To ze napawam Cie obrzydzeniem wcale mnie nie dziwi. W koncu gadasz z pol-martwa czaszka:)

Dobra milcze-----------

30.11.2004
15:20
[150]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

ehhh gdyby kozka nie skakala to by miala dżojstik!

30.11.2004
16:10
smile
[151]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

w tym wątku robi się pobojowisko

Odpowiedź Admina: Za taki numer nastepnym razem bedzie IP ban na stale. Wiesz o co chodzi.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-11-30 18:22:13

30.11.2004
18:38
smile
[152]

krzychuNier [ Legionista ]

Oj soul, przepraszam, poprostu nudziło mi się. Już to się więcej ni powtórzy, obiecuję :):):)

30.11.2004
18:48
[153]

>Luzer< [ Music Addict ]

Kiedy będą przyznawane stopnie? Dwa tygodnie od ostatniej zmiany juz minęły

30.11.2004
21:24
smile
[154]

krzychuNier [ Legionista ]

ehh. Jest jakaś szansa że odblokujesz mi starą ksywkę?
Ja to traktowałem jako żart, i myślałem że i ty to tak przyjmiesz.
Jeszcze raz sorrka.

Odpowiedź Admina: Admini nie maja poczucia humoru ;)

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-11-30 21:25:53

30.11.2004
22:05
smile
[155]

krzychuNier [ Legionista ]

No to teraz będę wiedział, że admini to są smutasy:(

30.11.2004
22:09
smile
[156]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Ufff BIG THX Za odblokowanie, i obiecuję żę to się nie powtórzy:):):):)

30.11.2004
22:19
[157]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

dlaczego zawsze gdy wchodzę na forum kategorie wyświetlanych wątków ustawione są standardowo, pomimo iż klikałem "ustaw kategorie" a później "zapisz kategorie"?

30.11.2004
23:52
[158]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Chyba prowokacja. Miejmy nadzieję:

01.12.2004
00:12
smile
[159]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mam taką małą prośbę... wiem, że wątki i posty edytujemy sobie sami, ale może jednak ktoś z moderatorów będzie na tyle miły, żeby pomóc wątkowi o Falloucie i zmienić numer części z 209 na 210? Autorowi nowej odsłony kacika zdarzyła się mała obsuwa przy zakładaniu i teraz nas ta cyferka w tytule mocno myli.
Jeżeli nic się nie da w tej sprawie zrobić - to trudno, ale mam cichą nadzieję, ze może jednak...? :)

Odpowiedź Admina: Zrobione. STR

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-01 15:28:26

01.12.2004
15:23
[160]

Jake [ R.I.P. ]

Nie dałoby się coś zrobić z wątkami typu WITAM? Np. kategorie JUNIOR w której przymusowa zakładają wątki użytkownicy do 50 postów? Naprawde byłoby miło...

01.12.2004
15:44
smile
[161]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Klient chce znaleźc nielegalnie mp3....

01.12.2004
15:47
smile
[162]

M'q [ Schattenjager ]


Stranger thnx.

01.12.2004
22:22
smile
[163]

grzesiek16 [ Feluś ]


wypowiedź stanoson_ z 01.12.2004 | 22:16

może tytuł wątku z lekka nieodpowiedni, ale jego komentarz tym bardziej ...

link na dole

01.12.2004
22:23
[164]

Coy2K [ Veteran ]

LOL :))

01.12.2004
22:23
[165]

grzesiek16 [ Feluś ]


i kolejny, który trafił na niewłaściwe forum ...

01.12.2004
22:30
[166]

Lechiander [ Wardancer ]

Proszę o skasowanie tego watku. Dubel mi wyszedł.

01.12.2004
22:33
[167]

grzesiek16 [ Feluś ]


mam pytanie - czemu wątek o matmie poleciał od razu do kosza ?! przecież nie łamał regulaminu, no nie?

01.12.2004
22:40
[168]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

no wlasnie - przychylam sie do pytania grzesiek16 - tym bardziej ze rozwiazalem to zadanko....

01.12.2004
22:44
smile
[169]

grzesiek16 [ Feluś ]

jak widać do spełniania próśb o kasowanie, to aż nadto pracowici jesteście - natomiast w udzielaniu odpowiedzi na pytanie, to nikt się nie kwapi ... może zmieńcie tytuł wątku - powinniście wyrzucić "pytania" ...

02.12.2004
07:23
[170]

lo0ol [ Jónior ]

koles 3 razy zalozyl ten sam watek kazdy w innej kategori i ma ciekawy nick
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
-----------------------------------
hmmm mam tego Keylggera ciekawe czy to z encyklopedi :D

02.12.2004
07:26
smile
[171]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Kolega wyskoczyl z encyklopedii, wolno mu!

02.12.2004
08:58
[172]

artaban [ swamp thing ]

Bez żartów...

02.12.2004
13:25
[173]

m_ax [ Pretorianin ]

A ja mam takie pytanie - czy jak sie w oknie odpowiedzi zaznaczy jakas emotikonke to mozna ja pozniej odznaczyc (chodzi o to ze np chcialem jakas buzke dodac i zaznaczylem ale sie rozmyslilem i juz za cholere sie nie da dodac posta bez emotki)
PS Wiem ze mozna skopowiac co napisalem i otworzyc nowe okienko, powyzsze pytanie czysto z ciekawosci

02.12.2004
14:09
[174]

Mortan [ ]

m_ax ---> tak jak opisales to sie nie da, co najwyzej mozesz wybrac inną emote

02.12.2004
18:09
smile
[175]

Markos [ Konsul ]

Witam!
Pytanie: Czemu nie moge zmienić ustawień ważnych wątków??? Wyskakuje mi komunikat: "Twoje ustawienia ważnych wątków zostały zmienione", a mimo to nic się nie zmieniło.
Dziękuję za odpowiedź.

02.12.2004
18:12
[176]

Toolism [ JCreator ]

ja bym prosił żeby ten wątek wreszcie otrzymał porządną nazwę. Coś w stylu "Donosiciele inc." albo "Donosiciele ltd."

02.12.2004
18:17
smile
[177]

grzesiek16 [ Feluś ]

A ja wciąż czekam na odpowiedź !!!

02.12.2004
18:21
[178]

Soulcatcher [ Prefekt ]

grzesiek16 ---> odpowiedź znajdziesz w Regulaminie Forum

02.12.2004
21:44
[179]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Soul.. Czemu moje wątki tak się wydłużają?

Przykład:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3052435&N=1
Inny:

02.12.2004
22:08
[180]

Marksman [ Promyk ]

krzynier - wykasuj całą sygnaturkę, jak będzie pusto najedź kursorem (tak jakbyś miał pisać) i trzymaj przez chwilę klawisz delete, wpisz na nowo sygnaturkę... powinno pomóc...

02.12.2004
22:22
smile
[181]

Ragn'or [ Konsul ]

Czy można było by wprowadzić wewnętrzną numerację postów ?

03.12.2004
13:05
smile
[182]

EG2005_7857226 [ Junior ]

dodam,ze wczoraj enycklopedia działała, co mam zrobic?

03.12.2004
13:24
[183]

Soulcatcher [ Prefekt ]

EG2005_7857226 --> napisz na [email protected] to ci pomogą w tej sprawie

03.12.2004
20:32
[184]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

cd 45, pirat, bana na IP natretowi

03.12.2004
20:39
[185]

The LasT Child [ GoorkA ]

gosc nie potrafi watka zalozyc ani wytlumaczyc o co mu chodzi

04.12.2004
00:57
[186]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Bez komentarza:)

04.12.2004
01:03
smile
[187]

piokos [ ]

bana wszystkim, za głupotę

04.12.2004
01:50
smile
[188]

Mortan [ ]

Pomożcie temu panu pany bo szyka seriala do ACDSee

04.12.2004
13:22
[189]

Rewolucjonista [ Konsul ]

O jedno "p" za dużo :P

"Dobra gra zostaje jednak zauważona i pop pewnym czasie"

04.12.2004
13:40
[190]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Rewolucjonista ---> dzięki dostajesz 5 GOLi

04.12.2004
15:58
[191]

cronotrigger [ Rape Me ]

wezcie usuncie tego MarcykaZioma...

04.12.2004
16:29
[192]

HopkinZ [ Senator ]

Może jakieś "od górne" upomnienie dla tego pana? Bo zwykłych userów się słuchać nie chce :).

04.12.2004
16:33
[193]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

HopkinZ ---> może jednak nie karćmy go zbyt mocno. to w końcu junior....

04.12.2004
16:38
[194]

HopkinZ [ Senator ]

]o[--->
mi chdoziło o to aby odpisał mu jakiś admin/modek/prefekt/pogrubiony stopień bo od zwykłych userów nie dociera do niego.

04.12.2004
16:40
smile
[195]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Rozmowa na temat piractwa...

04.12.2004
17:01
[196]

ultiva2 [ Konsul ]

Mentor12 --uważam, że przesadzasz. Przeczytaj mój post w wątku na który donosisz z godz 16.56 i zastanów się nad tym co robisz.

04.12.2004
17:50
smile
[197]

Trzepiskor [ SETH ]

Kasacja

04.12.2004
17:59
smile
[198]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Kasacja

04.12.2004
17:59
[199]

steward [ Legia Warszawa ]

reklama..

04.12.2004
18:00
[200]

Rewolucjonista [ Konsul ]

czy to jest legalne ?

04.12.2004
18:00
smile
[201]

xywex [ mlask mlask! ]

:)

04.12.2004
18:01
[202]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


W tamtym linku osoba podaje link do innego forum o warezach

04.12.2004
18:21
[203]

MAROLL [ Legend ]

Chodzi mi o screena w ulubionych sa stronz z roznzmi warezami

04.12.2004
18:25
[204]

cronotrigger [ Rape Me ]

JEZUS MARIA...

zrobcie cos z tym gosciem..zaklada juz 5 taki watek......

04.12.2004
20:54
[205]

Rewolucjonista [ Konsul ]

no comment

04.12.2004
21:05
smile
[206]

WolverineX [ Senator ]

Soul mam mały problem z położeniem buttona 'Przeglądaj', Sam zobacz o co chodzi na Screenie...

Da się cos z tym zrobić ?

04.12.2004
21:05
[207]

WolverineX [ Senator ]

kurcze....zapomniałem dać screena, sorki. teraz bedzie dobrze :)

04.12.2004
21:47
[208]

cronotrigger [ Rape Me ]

kasacja.. ban...ban ??

04.12.2004
21:58
[209]

Orgel [ Legionista ]

cronotrigger--->ciekawe dla kogo? zobacz jaki numer napsialem ;)

04.12.2004
21:59
smile
[210]

cronotrigger [ Rape Me ]

orgel --> wiesz..wyglada nawet prawdopodobnie....

04.12.2004
22:04
smile
[211]

Orgel [ Legionista ]

cronotrigger--->Jeden wielki lol zobacz sobie początek--> "CHIWA" oj najpierw zobacz potem mow

04.12.2004
22:05
smile
[212]

Orgel [ Legionista ]

aha nie dalem D moze to cie zmylilo ;)

05.12.2004
00:49
smile
[213]

piokos [ ]

makrem obraża małpy, naszych prapra....przodków

05.12.2004
11:12
smile
[214]

viesiek [ hoo-doo ]

czy mi sie wydaje czy ten watek jest w kategorii "przygodowe"???

05.12.2004
11:40
smile
[215]

Ragn'or [ Konsul ]

Czy można było by wprowadzić wewnętrzną numerację postów ?

05.12.2004
11:41
[216]

peners [ SuperNova ]

Nie chce być konfident ale ten wątek do usunięcia

05.12.2004
11:54
smile
[217]

peners [ SuperNova ]

ZA to bym bana dał

05.12.2004
15:07
[218]

Mortan [ ]

15:02 makrem - to z premium jesli mozna to tez usunac

05.12.2004
19:22
[219]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Soulatcher >Zrób coś z tym gościem o ksywce MarcykZiom . Zakłada bezsensowne wątki, a ten to już jest chyba 20 w tym dniu:

05.12.2004
20:04
smile
[220]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Czy możliwe jest wprowadzenie edycji tytułu wątku ?

Wielu forumowiczów popełnia błędy ortograficzne , stylistyczne i literowe w tytułach wątków. Wygląda to żałośnie, naraża autora na obciach i dezorientuje młodzież szkolną . A może wprowadzić korektę moderatorską ?

05.12.2004
20:12
[221]

Kamicaze [ Centurion ]

Te dane potrzebne nam są do weryfikacji Twojej tożsamości w wypadku, wylosowania nagrody, wygrania promocji, zakupów w sklepie, przy adresowaniu przesyłek wysyłanych do ciebie pocztą itp

Podczas czytania tego (proces rejestracji) dostrzegłem mały błędzik - ciebie, powinno być z wielkiej litery czyli Cebie

05.12.2004
20:13
[222]

Kamicaze [ Centurion ]

sorry za literówę- Ciebie

05.12.2004
20:22
smile
[223]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Pan MarcykZiom zachowuje się po kretyńsku, a rabulista mu wtóruje. Może by tak sprawdzić, czy przypadkiem nie mają wspólnego IP? :)

05.12.2004
21:54
smile
[224]

peners [ SuperNova ]

Mam takie pytanie czemu mi są ciągle uwalane pkt rankingu na forum?? Co ja takiego robie wbrew regulaminowi??

05.12.2004
21:55
smile
[225]

piokos [ ]

Panie Admin, niedługo zaleją nas tu wątki "Sprzedam/Kupię/Zamienię" !!!!

06.12.2004
09:45
[226]

Kamel [ Konsul ]

Myśle ze ten wątek łamie regulamin

06.12.2004
09:51
[227]

Dzabba [ Konsul ]

mam problem z zapamietywaniem kategorii. Mimo iz pojawia sie sympatyczny napis 'twoje ustawienia zostaly zapamietane na stale' za kazdym wejsciem na GOLca wszystko sie resetuje i musze ustawiac od nowa.

06.12.2004
13:36
[228]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Prowokator Daara:

06.12.2004
14:05
smile
[229]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Ponawiam prośbę do Sz. P. Adminów o przyjżenie się zachowaniu takich osób jak rabulista i MarcykZiom. Wystarczy zerknąć na ich wątki, aby zobaczyć, że ich egzystencja na tym forum jest pozbawiona głębszego sensu.

06.12.2004
14:14
[230]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Nie wspomnę już, że MarcykZiom założył przez 3 dni 20 wątków bezsensownych i zachowuję się jak dureń, toteż rabulista pewnie ma dwa konta czyli marcykazioma i rabulistę. Proszę o banana dla tych panów, lub - kilka punktów rankingu. Pozatym w którymś wątku, rabulista wyzywal mnie od głupków i debili, marcykziom to jeszcze popierał. Proszę żebyś wykrył ich IP, i pousuwał ich nędzne konta na forum.

06.12.2004
15:13
smile
[231]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

ADMIN ----- chcialbym wiedziec czy w waszej bazie danych jest demo gry Will of Steel? i czy jak bym wykupil ten najtanszy abonament tzn co sie sms-em wysyla to czy mial bym dopstep do sciagania plikow?

06.12.2004
15:15
[232]

Lechiander [ Wardancer ]

zuromil ---> Nie bedziesz miał. Wystarczy poczytać...

06.12.2004
15:16
[233]

wysiu [ ]

A dema tego i tak nie ma.

07.12.2004
00:02
smile
[234]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ehemmm.......

Post:
06.12.2004 | 22:43 KoKoT2003 [ Centurion ]

Imo cały wątek do kaszacji, nie tylko post.... o_O

07.12.2004
01:27
[235]

sprezynka [ Pretorianin ]

Proszę o usunięcie wątku, w którym panowie wklejają bzdurne rozmowy z GG.

https://www.gry-online.pl/cm/cm_s043.asp?ID=3078162&N=1

07.12.2004
11:25
smile
[236]

amarok [ Generaďż˝ ]


mógłbym uzyskać wyjasnienie, o co w tym zdaniu chodzi?
Everquest 2 to gra świetna i jedynie słuszna – każdy kto napisze co innego w tym wątku zostanie ścięty.

czyli co?
jesli napiszę, że ta gra mi się nie podoba i jest do bani, przytaczając logiczne argumenty - to zostane zbanowany?????
a może to wątek reklamowy, bo jeśli tak, to powinno się to znaleźć w innym miejscu...

07.12.2004
13:36
[237]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

amarok ---> Na 1 pytanie: tak. Na 2 pytanie: nie.

07.12.2004
14:26
smile
[238]

S1KoR© [ alkoholik ]

mam pytanie, dlaczego nie moge sobie watku podwiesic ? naciskam zeby podwiesil, pojawia sie komunikat ze "ustawienia waznych watkow zostaly zapamietane czy tam zmienione, nie wazne" w kazdym razie wyskakuje, a watek sie nie podwiesza ?! jak by co to mam IE 5.50

07.12.2004
14:28
smile
[239]

Szenk [ Master of Blaster ]

S1koR@ ---> powyrzucaj sobie ciasteczka i tymczasowe pliki internetowe :)

07.12.2004
14:29
smile
[240]

wysiu [ ]

S1KoR© -->
1. Wyczysc cookiesy.
2. Zainstaluj jakas niemuzealna przegladarke:)

07.12.2004
14:33
[241]

S1KoR© [ alkoholik ]

hmm...ciacha wywalilem, tymczasowe(...) tez, historie itd i dalej nie dziala...ale o dziwo kategorie jak sobie poustawiam, i zapisze to dzialaja normalnie, tylko mam wlasnie problem z podwieszaniem

wysiu---> ten zabytek, to z przymusu...musze to miec bo cokolwiek innego instalne, od razu bledy sie robia ale to nie o to chodzi...i tak za miesiac kompa zmieniam, chodzi mi tylko o to zeby teraz sobie podwiesic, a nie moge x_X

07.12.2004
17:28
[242]

Kamicaze [ Centurion ]

wooow, widze nowa ozdoba jest, bardzo ładne są te gwiazdki :)

07.12.2004
19:58
smile
[243]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

heheh :) koleś sie sam o bana prosi :)

07.12.2004
21:29
[244]

HopkinZ [ Senator ]

Pnawiam pytanie:

czy na forum można tak otwarcie przytaczać czyjes wypowiedzi, mając na celu pokazanie w pełnej okazałości wypowiedzi "typowego usera" roku 2004? Chce zaznaczyć, iż wypowiedzi te są miejscami dosyć osmieszające dla autora.

Reasumując: czy można po prostu założyć wątek, który jawnie by wyśmiewał ludzką głupotę poprzez zamieszczanie cytatów wypowiedzi z forum GOLa?

07.12.2004
21:41
[245]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Proszę o usunięcie mojego postu "07.12.2004 21:23" (ostatniego) z wątku o Vampire - Bloodlines, ponieważ nie dodał się cały i co tu dużo mówić brak w nim treści.

08.12.2004
10:24
[246]

Dzabba [ Konsul ]

06.12.2004 | 09:51 Dzabba [ Konsul ]

mam problem z zapamietywaniem kategorii. Mimo iz pojawia sie sympatyczny napis 'twoje ustawienia zostaly zapamietane na stale' za kazdym wejsciem na GOLca wszystko sie resetuje i musze ustawiac od nowa.



dziekuje, wszystko juz dziala jak nalezy :)

08.12.2004
17:14
[247]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Prosze o zbanowanie downa o nazwie lecram2. On już przegina pałe. To już nie pierwszy raz.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3083714&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3083705&N=1

08.12.2004
17:19
smile
[248]

lez [ Konsul ]


No coment!

08.12.2004
17:21
[249]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Prosze o wyjasnienia, dlaczego moj watek zniknal. W ktorym punkcie naruszal regulamin ?

08.12.2004
18:22
[250]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Prosze o kasacje tego watku. Zarith ma racje, jest na to zbyt wczesnie. Przepraszam za zamieszanie.

08.12.2004
18:38
[251]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

wsiem ze to nie tutaj [powie4nienm to pisac ale prosil bym o adres do internetowego antywirusa bo jest pilne na chama! gretz

08.12.2004
20:23
smile
[252]

mr. Spark [ Konsul ]

Mam prośbe do adminów. Zróbcie coś tymi juniorami co zakłdają bezsensowne wątki. Niech juniorzy nie mogą zakłdać wątków dopóki nie osiągną wyższej rangi...........

08.12.2004
20:43
[253]

Marksman [ Promyk ]

mr. Spark - kolejny Krzyżowiec w przegranej sprawie...

09.12.2004
16:08
[254]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Nie zbyt zachwycające słownictwo >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

09.12.2004
16:10
[255]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

I jeszcze jedno, czemu mój powyższy post się tak rozjechał?? Nie robiłem spacji!

09.12.2004
18:05
[256]

Marksman [ Promyk ]


Krzynier - posty na forum są justowane - wyrównywane do brzegów...

09.12.2004
20:23
[257]

stanson_ [ sta-N-son ]

IDIOT

09.12.2004
20:38
[258]

stanson_ [ sta-N-son ]

09.12.2004
20:41
[259]

stanson_ [ sta-N-son ]

P.S. wybuliłem za tą grę i się wkurzam jak widzę coś takiego. Programista odwalił kawałek dobrej roboty, należy mu się. Niech kolega sobie poszyka gdzie indziej kodu, ale przynajmniej nie tu.

09.12.2004
21:24
[260]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Zbędny wątek...

09.12.2004
21:43
[261]

lo0ol [ Jónior ]

moj post sie nie dodal i mam -1 pkt ;[ napisze wersje miej wulgarna
----------------------------
Wlasnie ktos zalozyl watek "czy wiele jest takich stron jak ta" wszedlem bo nie wiedzialem co to jest ... i nagle zlapalem pelno wirow system mi sie uszkodzil, troche plikow skasowanych ... nie moge teraz znalezc tego watku ani nie pamietam nicka tego typa ;[ strona polegala na otworzeniu wieluuuuuuuuuu okienek IE naraz ;[
PROSZE O BANA DLA NIEGO JAK BY KTOS WIEDZIAL KTO TO ;[

09.12.2004
22:37
[262]

cronotrigger [ Rape Me ]

ehhhh

10.12.2004
13:09
[263]

bone_man [ Powered by ATI ]

Kasacja.

10.12.2004
19:04
smile
[264]

Rellik [ Kuciland seeker ]

prosze o wykasowanie mojego posta z "Swiątecznego konkursu Ery".. Prosile o to juz tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3082662&N=1 ale wątpie żeby Misza sie tym zaintereswoał. Z góry dziękuję Soulowi.

11.12.2004
09:30
[265]

Betto [ Pretorianin ]


do kasacji

11.12.2004
12:58
smile
[266]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

ludzie się nigdy nie nauczą, że my tu nie popieramy piractwa :

11.12.2004
14:04
[267]

Rellik [ Kuciland seeker ]

Nie wiem jakim cudem ale widze dwa identyczne wątki.. Nawet treściowo :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898&N=1

Linki podobne.. Wwyskoczyl jedne i ten sam, jedne pod drugim gdy w wyszukaj wpisalem "pytania"

Na screenie zaznaczylem wykrzyknikami czerwonymi.. Moze banalny blad no ale informuje

11.12.2004
14:04
[268]

Rellik [ Kuciland seeker ]

Nie wiem jakim cudem ale widze dwa identyczne wątki.. Nawet treściowo :
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3068898&N=1

Linki podobne.. Wwyskoczyl jedne i ten sam, jedne pod drugim gdy w wyszukaj wpisalem "pytania"

Na screenie zaznaczylem wykrzyknikami czerwonymi.. Moze banalny blad no ale informuje

11.12.2004
21:22
[269]

cronotrigger [ Rape Me ]

no comments:::

11.12.2004
21:24
[270]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Soul ---> Czy mi sie zdaje czy słowa , CD-KEY i A są już odblokowane?

BTW. Przydałby się nowy wątek

11.12.2004
21:25
smile
[271]

cronotrigger [ Rape Me ]

mentor --> sadzac po tym ze drugie slowo ci obcielo..znaczy ze nie jest odblokowane :D

11.12.2004
23:06
smile
[272]

cronotrigger [ Rape Me ]

wezcie usuncie..tego goscia..

11.12.2004
23:07
[273]

hohner111 [ DragonHeart ]

bardzo bym prosił o zrobienie krzywdy Panu o xywce DŻENTELMEN bo dżentelmenem to on napewno nie jest :)

https://allegro.pl/show_item.php?item=37052731

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3095799&N=1

11.12.2004
23:09
smile
[274]

cronotrigger [ Rape Me ]

ostatnie posty wymiataja.. ban jak nic..

Soul -=-> załóż nowy wątek :D

11.12.2004
23:22
[275]

dziku86 [ The Cure ]

ja rowniez przychylam sie, popieram prosbe cronotrigger'a i hohner111

12.12.2004
10:24
[276]

MAROLL [ Legend ]

Czy to aby nielegalny wątek BAN!

13.12.2004
18:37
smile
[277]

Hellcat [ Legend ]

Podejrzewam iż wątek "Świąteczny Konkurs ERA" można już spokojnie odwiesić :)

13.12.2004
18:44
[278]

Arxel [ SperMan ]


kasacja

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3102014&N=1

13.12.2004
18:45
[279]

gereg [ zajebisty stopień ]


Hellcat - nikt nic nie bedzie odwieszal ;-P

13.12.2004
18:46
[280]

Hellcat [ Legend ]

Mówie o części I :)
II może zostać :)

13.12.2004
18:55
[281]

Soll [ Senator ]

Ten wątek zrobil sie troche przydlugawy .. 280 postow to juz sporo i troche sie wczytuje .. mozna prosic o zalozenie nowego?

14.12.2004
07:55
[282]

kastore [ Troll Slayer ]

Prosze o usunuięcie linka z posta, albo i całego posta :

14.12.2004 | 01:27 przemax1991 [ Legionista ]
PS zajrzyjcie tu :)

w wątku poniżej

14.12.2004
12:00
smile
[283]

grzesiek16 [ Feluś ]

popieram kastore - za coś takiego powinien się należyć ban !!!!!!

14.12.2004
13:13
smile
[284]

Heart Beat [ Pretorianin ]

Temat jaki by nie był i co zawierał nie usprawiedliwa zachowania imć Jogurta, który ostatnimi czasy aż nadto pozwala sobie na forum. Należy się -1...

14.12.2004
17:47
smile
[285]

peightter:-) [ Legionista ]

Co muszę zrobić by odblokowano mi konto? login : peightter

????

14.12.2004
18:19
[286]

peightter:-) [ Legionista ]

Dostane kiedys odpowiedz?

Odpowiedź Admina:Nie usuwamy raz nadanych blokad ksywek i blokad numerów IP nadanych czytelnikom łamiącym zasady tego forum.

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-14 19:05:05

14.12.2004
18:36
[287]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

peightter :) >Podaj jeszcze hasło :D:P

14.12.2004
22:45
smile
[288]

matisf [ X ]

pirat?

14.12.2004
22:49
[289]

Soulcatcher [ Prefekt ]

matisf ---> co jest złego w kupowaniu tanich gier ?

14.12.2004
22:51
smile
[290]

matisf [ X ]

Wiesz co, hmm trochu za tanie co? 5zl? bez przesady...
Ale skoro chcesz mu dac szanse że ktos mu orginała za taką kwote sprzeda to ok i nie było sprawy!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-14 22:51:15]

14.12.2004
23:15
[291]

Coy2K [ Veteran ]

Zakazana chyba naprawde powinna byc zakazana

15.12.2004
02:46
[292]

Betto [ Pretorianin ]


do kasacji

15.12.2004
02:53
[293]

Tsoushi [ Konsul ]

Odrazowego bana na to powyzej <rzyga>

15.12.2004
03:01
smile
[294]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Soul ---> proszę Cię, załóż nowy wątek, bo żeby tu cokolwiek napisać (a.k.a zakablować :>) to trzeba już w cholipcie sie naczekać :) Dzieki za zrozumienie :)

Pozdrawiam,

Kam1kaze

15.12.2004
03:35
smile
[295]

Ragn'or [ Konsul ]

Mam wrażenie,że Komisja Śledcza to przy Was "Mały Pikuś";)
(to taki żart oczywiście;) )-Wy jesteście szybsi w orzekaniu winy.

A tak przy okazji: czy można byłoby wprowadzić numerację wewnętrzną postów?Ułatwiło by to wyszukiwanie czyjejś wypowiedzi.
Dla przykładu: pan X w poscie 153 powiedział to czy tamto.

15.12.2004
09:04
[296]

sakhar [ Animus Mundi ]

Odnoszę dziwne wrażenie, że przestrzeganie zasad regulaminu jest wybiórcze. Jak nagminne jest np. łamanie postanowienia o nie uzywaniu wulgaryzmów, nawet w formie skrótów, to nie wspomnę (a jak często sobie forumowicze do oczu skaczą nie przebierając w słowach), natomiast za wpisanie się w tzw. zakazany wątek od razu lecą punkciki. Albo zatem traktujemy wszystkich jednakowo albo nie rżniemy głupa i nie robimy z forum folwarku zwierzęcego z równymi i równiejszymi.
Przy okazji - widzę, że admini nie muszą się specjalnie wysilać z kontrolą forum - zawsze się bowiem znajdzie ktoś, kto "uprzejmie doniesie" - niektórzy nawet popadają w przesadę w tropieniu nieprawomyślnych wątków i postów (może wykazują czujnośc proletariacką??)

15.12.2004
10:13
[297]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

sakhar ---> Na tym forum są równi i równiejsi i tak było zawsze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.