
czesterek [ Konsul ]
radio samochodowe Red Star RCD -60
Witam,
Mam pytanko czy jest ktos na tym forum "szczęsliwym" posiadaczem tego cuda;)
Jeśli tak to jak sie sprawuje, i takie tam...
Nie piszcie że badziew, kup Sony, JVC czy jakieś inne na które mnie poprostu nie stać, a i w pierdzielka nie bede wkładał sprzętu droższego niż on sam
Pozdrawiam
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
kup sobie lepiej do tego pierdzidelka radio z "biedronki" ostatnio byly takie cudenka w promocji za 300 zl i odtwarzaly nawet mp3 jako kieras w DCK moge ci jeszcze jakies zalatwic po starej dobrej znajomosci, a sa to radyjka naprawde dobrej jakosci :)))
pzdr

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
chcesz to ci zalatwie :)