GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

radio samochodowe Red Star RCD -60

12.11.2004
11:33
smile
[1]

czesterek [ Konsul ]

radio samochodowe Red Star RCD -60

Witam,

Mam pytanko czy jest ktos na tym forum "szczęsliwym" posiadaczem tego cuda;)
Jeśli tak to jak sie sprawuje, i takie tam...

Nie piszcie że badziew, kup Sony, JVC czy jakieś inne na które mnie poprostu nie stać, a i w pierdzielka nie bede wkładał sprzętu droższego niż on sam

Pozdrawiam

30.12.2004
16:47
[2]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

kup sobie lepiej do tego pierdzidelka radio z "biedronki" ostatnio byly takie cudenka w promocji za 300 zl i odtwarzaly nawet mp3 jako kieras w DCK moge ci jeszcze jakies zalatwic po starej dobrej znajomosci, a sa to radyjka naprawde dobrej jakosci :)))

pzdr

03.01.2005
13:06
smile
[3]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

chcesz to ci zalatwie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.