GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS czyli przygotowania do radosnych skowytów ...

05.11.2004
12:04
smile
[1]

L@WYER [ Valaraukar ]

WWWAiS czyli przygotowania do radosnych skowytów ...

W tej części nikogo nie opluwamy, nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy) - a jeżeli już, to dyskretnie, jesteśmy mili dla siebie (aczkolwiek niekoniecznie),a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata i prasy do jaszczurek ;)
Dysponujemy młodym, dobrze zadbanym łomem i kajdankami obszytymi różowym futerkiem. Ochotnicy proszeni są o zgłoszenie się mailem.

Na zdjęciu... radosne (powiedzmy):> twarze państwa młodych, swiadków i lokalnego GOL-owego rabina ...

Apel do kobiet: więcej wyrozumiałości dla męskich potrzeb
Apel do mężczyzn: więcej wyrozumiałości dla kobiecych potrzeb
Apel do tzw. ludzi NORMALNYCH : ZWARIUJCIE !!!
Apel do ludzi z burakowa: WON JAK NAJDALEJ STĄD!!!

PPS. Obecnie powstały dwa projekty warszawskiego loga, które można podziwiać tu...
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/9/147651127.jpg
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147268783.JPG
... oraz jeden bliżej niesprecyzowany twór, który można podziwiać tutaj ;>>
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147273371.JPG

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.
Link do poprzednich zapisków alkoholowo-mulatkowych :

05.11.2004
12:07
[2]

Justa__ [ kreska kreska ]

chcialabym wnieść poprawkę do wstepniaka: nie ma żadnych kajdanek :P

05.11.2004
12:08
smile
[3]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ale musiałeś dać zdjęcie, na którym jestem w marynarce Misia? ;)))

05.11.2004
12:10
smile
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O k***. rodzina Adam(sów)...

05.11.2004
12:11
[5]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER---->eeee...nic juz:PP

05.11.2004
12:13
smile
[6]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> mamy świadków na to, że jest inaczej - no, chyba, ze się pozbyłaś corpus delcti ...

Małżowinka --> też pytanie ....... chyba, że wolałabyś to -->

Paudyn --> spójrz lepiej w lustro ...... chociaż nie, nie ma to sensu, przecież wampiry i im podobne "NORMALNE" :> się w lustrach nie odbijają ... :P

ILEK --> nie, to nie ...

05.11.2004
12:15
smile
[7]

Justa__ [ kreska kreska ]

mówisz o tych wszystkich nawalonych pijaczynach? oni nic nie pamiętają :P

05.11.2004
12:16
smile
[8]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, teraz pomyślą, że ożeniłam się z yagienką... ;)

I nie prowokuj, mężu, bo wkleję Twoje zdjęcie w moich okularkach :> :P

Justa --> ej, ja pamiętam jakieś kajdanki.... :>

05.11.2004
12:16
smile
[9]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Liar :::> Dokładnie. A ze się nie odbijają, nie muszą oglądać swoich parszywych oblicz w lustrze, przez co nie mam problemu z prawością, szlachetnością i innymi tego typu bzdurami <z tego miejsca pozdrawiam i przesyłam wyrazy współczucia państwu młodym i reszcie, którzy się odbijają> ;oP

05.11.2004
12:19
smile
[10]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> NORMALNOŚĆ przez Ciebie przemawia :P ...

Małżowinka --> na Boga NIE !!!!!

Justa --> Ty też nabierasz teraz zwyczaju obrażania wszystkich wkoło ?!? :P

05.11.2004
12:19
smile
[11]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> współczucie współczuciem, ale może jakimś prezentem ślubnym byś nas obdarował, co? :>

05.11.2004
12:23
smile
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Liar :::> Ja po prostu jestem praktyczny... czego nie można powiedzieć o Was ;>

Gwiazd :::> Nie było mnie na ślubie to i z obowiązku dostarczenia prezentu czuję się zwolniony (praktyczność ponad wszystko) ;>

05.11.2004
12:25
smile
[13]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paladyn --> może nie tyle "praktyczy" ile bardziej "przyziemny" :PP

05.11.2004
12:28
[14]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...za pól godziny powinnam się pojawić w robocie.
Dlaczego więc wciąż siedzę przed kompem, zamiast ruszyć zad, ubrać się i wyjść?
:)

Idę się powoli szykować do wyjścia... nie ma się co spieszyć... :)

05.11.2004
12:29
smile
[15]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Liar :::> Ci, którzy bujają zbyt wysoko, mają twarde, cięzkie i niezwykle traumatyczne lądowanie, ja zaś ponad wszystko cenię sobie święty spokój <no i znów wyszło, że jednak jestem praktyczny c.b.d.o.>

05.11.2004
12:34
smile
[16]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> co nagle ...

Paudyn --> tiaaaaaa ...... Lekarz kazał przytakiwać :P

05.11.2004
12:37
smile
[17]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> czyli [sumując wszystko, co o Tobie powiedziano dzisiejszego ranka] jesteś praktycznym degeneratem i moczymordą - uroczy zestaw :)

Mężu --> toteż właśnie się nie spieszę zbytnio... na razie nie mam się w co ubrać :PP

05.11.2004
12:39
[18]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Aby do 17.00 ...

05.11.2004
12:39
smile
[19]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Liar :::> Lekarz to komuś innemu przeprowadził badania, do tego wyniki rzucają się w oczy ;o)))P

Gwiazd ::::> Można tak rzecz ująć ;oP

05.11.2004
12:44
smile
[20]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> tiaaaaaa..... i znowu wracamy do tematu "Bluzeczka" - wiedziałem, że łatwo nie zrezygnujesz ... :D

Paudyn --> ja tam nie twierdziłem kiedykolwiek publicznie ani prywatnie, jakobym był NORMALNY - wręcz przeciwnie, co zresztą widać, :P i z czego jestem zadowolony . A jak wiadomo cała masa ludzi, twierdzących, że są NORMALNI siedzi w Tworkach ...

05.11.2004
12:47
smile
[21]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Yans --> nie łam się, bądź dzielny i takie tam.... :)

Paudyn --> pytanie tylko czy to komplement :P

Mężu --> ech, wiedziałam, że to się nie uda... ale będę próbować dalej :P

05.11.2004
12:49
smile
[22]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Liar ::::> Można się opierać na róznych autorytetach, jeśli dla kogoś takowym są mieszkańcy Tworek... no cóż, jego sprawa ;>

To też jest rzecz względna, jak to już ładnie ująłem podczas naszej wczorajszej rozmowy ;oP

05.11.2004
12:50
smile
[23]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To drugie zdanie to do Gwiazd :oP

05.11.2004
12:53
smile
[24]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> względność względnością a NORMALNOŚĆ NORMALNOŚCIĄ -zwłaszcza jeśli się własną NORMALNOŚĆ głosi publicznie i to do tego zupełnie na trzeźwo . Ja autorytetów konkretnych nie mam, więc problemy z nimi związane jakoś mnie specjalnie nie poruszają .

05.11.2004
12:53
[25]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> ja Ci już wczoraj pisałam coś o względności: jeden lubi mulatki [nawet blond], a drugi blondynki - i to jest dopiero rzecz względna :)

............powinnam iść do roboty............... za 7 minut bedę spóźniona....

05.11.2004
12:55
smile
[26]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Teoria teorią, a praktyka, praktyką, z tym zawsze był u Ciebie problem ;> Skoro często udowadniasz swe tezy w oparciu o Tworki, znaczy, że musisz je cenić i są dla Ciebie w jakimś stopniu autorytetem ;oP

05.11.2004
12:59
smile
[27]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oj panowie, panowie, a Wy wciąż o tym samym - przestańcie sobie tę normalność/nienormalność udowadniać, idzcie razem na wódkę i będzie spokój... ;)))

...ja na razie spadam do roboty - trzymajcie się ciepło, do zobaczenia jutro na potępieńczym wyciu, a póki co macham łapą i spadam aż do wieczora, który to wieczór wypełniony będzie "Wiedźminem" :D

05.11.2004
13:00
[28]

Giftzwerg [ Konsul ]


Tworki bezwględnie powinny być autorytetem, zważywszy jak wielu jak wielkich ludzi tam przebywa. W każdym razie nadają sie do tego znacznei elpiej niż niejedno tzw. szacowne gremium, o !


A tak w ogóle to shalom :)

05.11.2004
13:00
smile
[29]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Oj tam kobieto, dobrze się przed robotą z cięzkimi klientami zaprawić taką wymianą poglądów ;> Chociaż wóda tez moze być ;oD

05.11.2004
13:01
smile
[30]

Misza [ Prefekt ]

Hej Hej - Bawcie się dobrze w nadchodzącym czasie wolnym :)))

05.11.2004
13:04
smile
[31]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hayabusa ::::> Jedyny problem jest taki, który z nich to ten właściwy autorytet ;oD No, ale takie problemy zostawiam już fanom zakładu ;> ;oD

Misza ::::> Oj będzie zabawa.

W każdym razie ja lecę się uzerać z debilam, narka Wam.

05.11.2004
13:07
smile
[32]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> 7 minut nikogo jeszcze nie zbawiło ... A może tylko mi się tak wydaje ... :D

Hayabusa --> tiaaaaa, my, plugawe karzełki ........ Zrobiłes koło ?

Misza --> karaoke - to dopiero bedzie pokaz naszych skromnych (hiehiehie) możliwości ...

Paudyn --> cóż, pozostaje pogratulować próbowania - coraz lepiej idzie Ci dorabianie teorii do praktyki - ale cóż bycie NORMALNYM jak widzę na Twoim przykładzie, to ciężki kawałek chleba :P

Co do pisowni mojej xywki - nie denerwuje mnie jej ciągłe przez Ciebie przerabianie - jest to dla mnie o tyle zabawne, że świadczy tylko o Tobie i Twojej kulturze .

05.11.2004
13:12
smile
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

L@WYER :::> Bycie konsultantem info technicznej to dopiero ciezki kawałek chleba ;oD

PS. Sam się kiedyś miałeś nazwać Liar na drugiej ksywce, więc sądziłem, iż zorientujesz się, co i jak ;>

PS. Czyżbyś wziął coś z tego co mówię na poważnie? Bo ja nie...

05.11.2004
13:13
smile
[34]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> hmmmm ..... znamy się już pewien czas - widziałeś, żebym coś wziął do siebie na poważnie ?!? Wzmiankowanej xywki nie mam (inne i tak wszyscy znają) i chwilowo nie zamierzam zakładać ...

05.11.2004
13:18
[35]

Giftzwerg [ Konsul ]


L@WYER-> niestety, nie. Brak dętki, brak kasy na dętkę. Gdyby nie pogoda za oknem, pewnie bym się wściekał i wył.
No nic, za to łeb mi pęka strasznie...

05.11.2004
13:25
smile
[36]

L@WYER [ Valaraukar ]

Giftzwerg --> A łatek nie masz ?!? Wiesz, jak pojechałem, to docisnąłem na tyle mocno, że dojechałem na kwadrat jakieś 15 po 3 . Spałem jakieś 3,5 godziny, więc o pękaniu łba nic mi nie móóóóów :D . O jeżdżeniu w deszczu tym bardziej ....

05.11.2004
13:39
smile
[37]

legrooch [ Legend ]

Misza ==> Hey! Teacher! Leave us kids alone! :))))

Come on for some beer :)

05.11.2004
13:40
[38]

Giftzwerg [ Konsul ]


Właśnie na tym polega ból - łatek też, kuffa, nie mam, skończyły suię niedawno a nie uzupełniłem zapasów. Cóż, później będę coś rzeźbić bo teraz w sumie nawet specjalnie czasu na to nie mam.
Pomału czas spadać....

05.11.2004
13:43
smile
[39]

L@WYER [ Valaraukar ]

Giftzwerg --> mogłeś powiedzieć - ze dwie łatki to mi zostały i wożę je ambitnie w plecaku ... Daj znać na koma, jak będziesz w okolicy Poznańskiej :) - siedzę sobie i klepię w klawiaturę u kumpli w sklepie - łatki czekają ...

05.11.2004
14:26
smile
[40]

yagienka [ pułapka na Misia ]


co się z tym wątkiem dzieje, ciągle mi znika:((

05.11.2004
14:28
smile
[41]

L@WYER [ Valaraukar ]

yagienka --> znika bo wszyscy milczą a sam z sobą rozmawił nie będę bo mnie jeszcze KTOŚ :P za wariata :D uzna, więc spada, żeby nie mówic, że dołuje ...

05.11.2004
15:20
smile
[42]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Coś dla mężato-żonatych, dzisiaj naszło mnie na Mleczny klimat ;-)

05.11.2004
15:22
[43]

Justa__ [ kreska kreska ]


własnie wrócilam z zakupów cała przemoczona, pieprzona pogoda :| i przystępuje do instalowania tablicy korkowej na ścianie, trzymajcie kciuki :)

05.11.2004
15:27
smile
[44]

L@WYER [ Valaraukar ]

Echhhhhhhhhh mam świadomość, że muszę wyjść na miasto, a to co widze nie nastraja mnie zbyt optymistycznie ...

Justa --> miłej zabawy ...

05.11.2004
15:28
[45]

Justa__ [ kreska kreska ]

powiedziałam to po to żeby któryś z panów zgłosil się do pomocy... zero pożytku -_____-

05.11.2004
15:29
[46]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ale cisza...

05.11.2004
15:30
smile
[47]

L@WYER [ Valaraukar ]

Justa --> pryyyyyyyychhhhh

ILEK --> chcesz o tym porozmawiać ?

05.11.2004
15:37
[48]

Justa__ [ kreska kreska ]

ty lepiej nie prychaj i mnie nie denerwuj bo ręka mi się trzesie a musze trafić młotkiem w dziure :>

05.11.2004
15:45
smile
[49]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Hello Wyspiarze :)

Ja ostatnio rzadko kiedy huśtam się na lince, nie zawsze mam szansę podejrzeć, gdzie i kiedy można Was zaskoczyć. W związku z tym zapytuję grzecznie, czy ktoś mógłby mi podać numer, na który należy wysłać sms-a aktywującego usługę informacji o terminach i miejscach spotkań? I jaki jest miesięczny abonament takiej usługi? :)

Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna :*

05.11.2004
15:45
smile
[50]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Justa__
moge ci pomóc...
w końcu mamy (www.jar.pl) to w usługach...
wpadnij na AMDERSENA 4

05.11.2004
16:39
[51]

Justa__ [ kreska kreska ]


Mally dzięki ale już sama sobie poradzilam :P

05.11.2004
17:03
smile
[52]

L@WYER [ Valaraukar ]

Meghan --> należy na np. sobotnim spotkaniu udostępnić numer swojego telefonu komórkowego kilku osobom, a wtedy będziesz niemal automatycznie informowana o terminach i miejscach spotkań naszego kółka wzajemnej adoracji :> .

05.11.2004
17:09
[53]

Yeenny [ Pretorianin ]

Jesus, co za pogoda, co wy narozrabialiście, że niebo się na nas mści?:))

05.11.2004
17:12
smile
[54]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Yeenny
Urodzilem sie....
A potem już było tylko gorzej....

05.11.2004
17:13
smile
[55]

L@WYER [ Valaraukar ]

Yeenny --> nno nie wiem, cóż złego mogła uczynić ekipa złożona z moczymordów, alkoholików i degeneratów - doprawdy, nie mam zielonego pojęcia .

05.11.2004
17:15
smile
[56]

Yeenny [ Pretorianin ]

To powinieneś ten błąd chyba naprawić jakoś, nie wiem jakieś ofiary składać czy cuś...my cierpimy za niewinność...wstydziłbyś się;))

05.11.2004
17:16
[57]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde...zaraz do domku:)))

05.11.2004
17:20
[58]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->ILEK
jak ci dobrze....
ja nadal siedze.....
i w dodatku musze firme na noc zamykać, bo szefa wywialo....

05.11.2004
17:21
smile
[59]

L@WYER [ Valaraukar ]

Yeenny --> hmmmm, masz na myśli kogoś konkretnego pisząc "ofiary składać" - ewentualnie napisz z kogo :> te ofiary możnaby składać ?

ILEK --> miłej drogi do domu ....... karzełku ...

05.11.2004
17:23
smile
[60]

Yeenny [ Pretorianin ]

MaLLy(R)-->jesteś sam w firmie? Czemu się nie chwalisz, byśmy impreze jakąś skręcili...:PPP

05.11.2004
17:24
smile
[61]

Yeenny [ Pretorianin ]

L@WYER-->z ciebie na przykład, lub z innych osobników twego pokroju:DDD

05.11.2004
17:27
[62]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Yeenny
Dzyngis (szef) chyba by mnie zabił...
choć przydało by mi sie towarzystwo....

05.11.2004
17:37
smile
[63]

L@WYER [ Valaraukar ]

Yeenny --> et tu Brute, contra me ? A co ja Ci takiego uczyniłem, że mi tak źle życzysz ?
Znam kilka sztuk gnid różnego rodzaju (nie trzeba nawet specjalnie daleko szukać), które można by złożyć w ofierze - choc powiem szczerze, że gdybym był jakimkolwiek bogiem, obraziłbym sie, gdyby mi coś takiego w ofierze złożono ...

05.11.2004
19:08
[64]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wróciłam z pracy - przyznam szczerze, że jestem tak zjebana wszystkim tym, co się działo i wyjątkowo długim powrotem do domu przez deszcz, tłok i korki, że nawet nie miałam siły jechac na spotkanie ze znajomymi i "Wiedźminem".
Mam ochotę paść na dywan i tak leżeć :)
Już się zabieram za czytanie wątku, zobaczę co tam żeście naskrobali i jak spędzacie dzień... mam nadzieję, że całkiem przyjemnie?

05.11.2004
19:11
[65]

Justa__ [ kreska kreska ]


ośmielę się dodać że nawet pożytecznie :>

05.11.2004
19:12
smile
[66]

Siwy4444 [ Senator ]

No w to chyba nikt nie uwierzy. :)

05.11.2004
19:12
smile
[67]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Eeeeee tam, nie wierzę :P

05.11.2004
19:13
smile
[68]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Buahaha :) No proszę, Siwy, chyba wykrakałeś :D

05.11.2004
19:13
smile
[69]

Justa__ [ kreska kreska ]


foch...

05.11.2004
19:13
[70]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Mally--->jestes jeszcze??

05.11.2004
19:16
smile
[71]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ej, Justa, nie obrażaj się, jak tak bardzo Ci zależy, to mogę udawać, że wierzę ;)

05.11.2004
19:16
smile
[72]

Siwy4444 [ Senator ]

Gwiazd: Widzę że minęło Cię traumatyczne przeżycie w postaci oglądania oblicza jednego z bardziej pożądanych machos w kraju. ;)

Justa: No nie rób scen. :*

05.11.2004
19:19
[73]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd kiedy to prawda :(

Siwy podpadłeś...

05.11.2004
19:20
smile
[74]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Siwy --> nic straconego, film zalega na dysku u mojego mężczyzny i jak tylko się objawię u niego w chacie, to niechybnie zmuszę go do obejrzenia ze mną ponownie tego arcydzieła polskiej kinematografii ;) W koncu nie mogłabym przecież odmówić sobie takiego pokazu... *wredny uśmieszek*

Justa --> no już dobrze, dobrze. Opowiedz nam jak ciężko dzisiaj pracowałaś, słuchamy.... :P

05.11.2004
19:20
smile
[75]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Oj przepraszam. Ja też wierzę. Od dzisiaj możemy razem propagować zdrowy styl życia.

05.11.2004
19:26
smile
[76]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Cholera, aż mi głupio - wiele można o moim dniu powiedzieć, ale raczej nie sądzę, żebym mogła go określić mianem "pożytecznie spędzonego".... ;D

05.11.2004
19:27
smile
[77]

yagienka [ pułapka na Misia ]


a ja chyba sobie zagram, STATSIARZE:PPP

05.11.2004
19:28
smile
[78]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja chyba sobie postatsuję, KOMPOWY MANIAKU :PPP

05.11.2004
19:29
[79]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd hmm no poszlam do sklepu w tą okropna pogodę, zmoklam, musialam sama dźwigać ciężką tablice korkową, przybić do niej zawieszke i umieścić prosto na ścianie, a potem zrobić obiad dla rodzinki i posprzątać papudze więc mój był pożyteczny :P

Siwy walić zdrowy styl życia :>

05.11.2004
19:30
smile
[80]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

a ja bym przeturlał jakąś mokrą wiewiórkę :)))

05.11.2004
19:40
[81]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> zaprawdę, jestem pod wrażeniem, fiu fiu - tylko czemu posprzątać papudze, a nie papugowi, myslałam, że to on?

Przypominam wszystkim, że jutro o 19:30 widzimy się u Misiów na karaoke, obecność obowiązkowa :P Czy ktoś z osób, które jeszcze się nie zadeklarowały, chciałby potwierdzić swoją obecność na tym uroczym spotkaniu? :)

walić zdrowy styl życia - yeah :)

05.11.2004
19:48
smile
[82]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd on woli jak się używa formy żeńskiej, nie wgłębiając się w szczegóły powiem tylko że ma problemy z tożsamością seksualną :>

Maziu przeturlał? tak to się teraz nazywa? :P

05.11.2004
19:51
smile
[83]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie znam się na semantyce...
opisuję stan uczuć Justo ;)

05.11.2004
19:51
smile
[84]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> poznam go z moim dżamnikiem, to ONA, ale woli formę męską i tylko takiej się używa w rozmowach o dżamniku [aczkolwiek nie wiem czy wynika to z problemów z tożsamością seksualną :D], świetnie by do siebie z papugiem pasowali, nie sądzisz? :>

05.11.2004
19:52
smile
[85]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie on jeden z tego co wiem ma takie kłopoty. :P

05.11.2004
20:00
smile
[86]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a mnie się Opera "wali" albo "turla" a Firefox nie chce zainstalować modułu do podpisywania - chyba jednak sobie zagram ZBOCZEŃCY

05.11.2004
20:02
smile
[87]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd jasne, byle ona dżamnik nie pozwalał jemu papudze :D wchodzić sobie na głowe bo go za przeproszeniem obsra :>

chyba się już pogubilam w rodzajach @_@

Siwy chcesz nam o czymś powiedzieć? :P

Maziu a teraz po polsku powiedz :)

05.11.2004
20:03
smile
[88]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Boję się. Pewnie nadal jest zły!

05.11.2004
20:04
smile
[89]

Justa__ [ kreska kreska ]

jest, nie ma netu i w ogole chyba okres się zbliża bo nie da się z nim pogadać :(

05.11.2004
20:05
smile
[90]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

no wiesz Justo...
bardziej po polsku nie umiem :))

zobacz - yagienka już uciekła... ;)

05.11.2004
20:07
smile
[91]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> nie bój się, dżamnik nikomu na nic nie pozwala, a od włażenia rodzinie na głowę to właśnie on jest :)

Maziu --> więc może spróbuj wierszem? ;)

05.11.2004
20:10
smile
[92]

Justa__ [ kreska kreska ]

Maziu widzie widze, ale to nie moja wina :>

Gwiazd oj widze że będzie konflikt interesów - kto komu wejdzie na głowe :D

05.11.2004
20:12
smile
[93]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Okres błędów i wypaczeń.

edit:
coś mi się nick źle napisał

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-05 20:19:37]

05.11.2004
20:15
[94]

yagienka [ pułapka na Misia ]

widzę, że macie dominujących pupili, zapowiada się ciekawa konfrontacja:)))
Mazio: jeszcze nie, ale za momencik dam dyla

ps. to kto w końcu jutro wyje?

05.11.2004
20:15
smile
[95]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> jeżeli ma być jak w klasycznym związku, to oczywiście ona jemu... tylko kto jest NIĄ, a kto NIM? ;D Ech, ten fascynujący świat zwierzątek... ;)

05.11.2004
20:18
smile
[96]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

yagienko --> ja nie wyję, ja jedynie pojawię się dla towarzystwa :P
A poza mną zapowiadali się Kermit, Liar, MaLLy i Paudyn, reszta coś kręci i mataczy - jak zwykle.

05.11.2004
20:29
smile
[97]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

masz czego chcesz
na to czekałeś?
znowu się bracie
rozczarowałeś...
musiałbyś chyba
przeżyć lat dwieście
żeby nauczyć się
tego nareszcie
że w życiu lepiej
na nic nie czekać
lepiej od świata
w nogi uciekać
i na pohybel
czniać ideały
skoro gołębie
cokół obsrały...

dziś Gwiazdeczko stać mnie tylko na to...

05.11.2004
20:32
smile
[98]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Ja jutro nie wyje... nawet nie mam pewności ze sie pojawie...
właśnie zauważyłe że pojaiła sie i rozwija u mnie zdolność zwana "zapalenie oskrzeli"
co ze mną będzie dowiem sie jutro...
i napisze czy sie pojawie czy nie....

05.11.2004
20:37
smile
[99]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

MaLLt\y --> no już dobrze, dobrze, nie pękaj, nie musisz się wykręcać chorobą, żeby nie wyć ;)))

05.11.2004
20:38
[100]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Pardon za przekręcenie ksywki, głupia pomyłka.

Idę poczytać, zajrzę do Was wieczorkiem lub nocą - pozdrówka.

05.11.2004
20:39
[101]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ja sie nie wykręcam....
ja poprostu czuje początek kataru i ból w klacie.....

05.11.2004
22:04
smile
[102]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jesus, co za pogoda, co wy narozrabialiście, że niebo się na nas mści?:))

To nie my, to tepsa, tym razem rozpieprzyli centralę na kierunku kieleckim...

05.11.2004
23:30
smile
[103]

artaban [ swamp thing ]

Jezusmaria. Obejrzeliśmy właśnie z kumplem tego nieszczęsnego Wiedźmina. Tzn. prawie obejrzeliśmy. Doszliśmy do godziny i 27 minut i zajęło nam to dokładnie 1,25l. Kolejno Premium, Lodowej i Pana Tadeusza. Gdyby nie te dwie minuty to mielibyśmy bardzo równiutką średnią. Blondyna stchórzyła, stąd średnia nie wygląda najgorzej :)

Najśmieszniejsze jest to, że z Gwiazdową byliśmy na tym w kinie (ale ciiiiiii, to tajemnica), jednak po latach (hehe) Wiedźmin wciąż zabija. Kumpel, którego próbowałem uodparniać powtarzając od 2 tygodni, że to najgorszy film, jaki w życiu widziałem i "Klątwa Doliny Węży" to przy nim majstersztyk - klął mnie do dziewiątego pokolenia wstecz. Wg niego "nie dość obrazowo" przedstawiłem klasę filmu. Chyba będę musiał z tym żyć. Ale to on będzie się budził w środku nocy dukając "Zimno mi, wiedźminie" :)

05.11.2004
23:36
smile
[104]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zatem i Wy jesteście już skrzywieni...

05.11.2004
23:49
smile
[105]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Widzę, że jednak fakt, że nie zdecydowałam się na "Wiedźmina" mógł być słusznym wyborem...
...ale nie martw się, kochanie, poinformuj Krista, że za tydzień zrobimy kolejne podejście już w komplecie :PPPP :D:D:D

Posiedziałam pod kocem, poczytałam, pojadłam. Humor nadwątlony podłą pogodą i początkami choroby [zabitej w zarodku] wyraźnie się poprawił.
A gdzie Was wszystkich poniosło, co? :>

05.11.2004
23:57
smile
[106]

Justa__ [ kreska kreska ]

obecna :> leze w łożku i ogladam/łam tv, a ktoś myślał że z niego wyjde i będe się mu machać z balkonu pff :P

05.11.2004
23:59
smile
[107]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie to nie...

06.11.2004
00:07
smile
[108]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja nie wymacham machania z balkonu i sama też bym nie chciała nikomu machać, z leniwa na to jestem :P

06.11.2004
00:09
smile
[109]

Justa__ [ kreska kreska ]

powiedz to Paudynowi ktoy stał pod balkonem i czekał :D

:PP

06.11.2004
00:10
smile
[110]

yagienka [ pułapka na Misia ]

czy wy tu jutro chcecie urządzić pojekujący śpiewnie lazret, bo jesli tak, to ja się zamykam w pokoju z kompem i gram:PPP

06.11.2004
00:10
[111]

Justa__ [ kreska kreska ]

ktoy = który

06.11.2004
00:11
smile
[112]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> Zamkniemy się razem (bez podtekstów)... :oPPP

Justa :::> Masz omamy, tam było WŁAŚNIE PRZEJEŻDZAM, a nie WŁAŚNIE STOJĘ... ;>

06.11.2004
00:13
smile
[113]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> bez serca jesteś, jeszcze się przez Ciebie przeziębił w tym deszczu.... :P

yagienko --> ja nie planuję śpiewać, więc mogę zamknąć się z Tobą i dopingować Cię do gry :D :P

06.11.2004
00:16
smile
[114]

Justa__ [ kreska kreska ]

co za różnica czy stoisz czy przejeżdżasz pod moim balkonem, na jedno wychodzi :P

Gwiazd kocha to wybaczy :DD

06.11.2004
00:18
smile
[115]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czyli nie wybaczę...

06.11.2004
00:19
smile
[116]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> przykro mi, miejsce w pokoju z yagienką jest już zajęte :PPP

Justa --> ekhem... czy my o czym nie wiemy? A może to tylko ja taka mało spostrzegawcza jestem i jeszcze się nie domyśliłam co tu się nam kroi? ;)) Ale czy w końcu normalny nie ciągnie do normalnego? :P :D

06.11.2004
00:19
smile
[117]

Justa__ [ kreska kreska ]

co innego mówiłeś jak się oświadczałeś :P

06.11.2004
00:19
smile
[118]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd ::> No właśnie, jest zajęte... byłem pierwszy, ajm sory ;oD

06.11.2004
00:20
smile
[119]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

co innego mówiłeś jak się oświadczałeś :P

Przypalałaś coś? :oP

06.11.2004
00:21
smile
[120]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Aaaaaaaaaaaaa, w sobotę Was pożenimy, a co! :> :PPP

06.11.2004
00:21
smile
[121]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd ja tam nic nie wiem, spytaj Paudyna :)

Paudyn no wiem że mieliśmy nie mówić ale nie wytrzymalam :D
:)))))))))))))

06.11.2004
00:21
smile
[122]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Wygląda na to, że masz miejsce w pokoju, bo mnie jak widać, nie będzie...

06.11.2004
00:23
smile
[123]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no coż dopingowicze, jedna to jutro ma wysłuchać jakiejś specjalnie dedykowanej wiązanki (a może i wianka) pieśni, a drugie miało zaprezentować scalony układzik choreograficzny, więc mi się tu nie przymilać, tym wspólnym zamykaniem:P)

06.11.2004
00:23
[124]

Justa__ [ kreska kreska ]

mnie też nie wiec musicie żenić się między sobą znowu :>

06.11.2004
00:24
smile
[125]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justy nie ma...? Czyli jednak zamykam się z yagienką w pokoju ;>

PS. yagienko, tego kankana zrobię, jak już się tam zamkniemy ;oDDD Takie małe przekupstwo ;>

06.11.2004
00:29
smile
[126]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oj tam, nie pitolcie, przyjdzie grzecznie pospiewać, to od razu się Wam wesele wyprawi, bo będzie chórek, który odśpiewa coś w tej podniosłej chwili... :P

Justa --> a pierścionek zaręczynowy dostałaś? :D

06.11.2004
00:29
smile
[127]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn: ty mnie nie strasz, bo jeszcze Misio z tobą zatańczy, a tańczy zupełnie tak jak niejaki Fred F.:)))

06.11.2004
00:30
smile
[128]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna :::> Mogę tańczyć i z Misiem, byle znalazło się to miejsce w pokoju ;oD

06.11.2004
00:33
smile
[129]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ejjjjjjjjjjjjjj, w pokoju miałam siedzieć ja - Paudyn, bądz dżentemenem i odstąp mi to miejsce w pokoju... *chwila namysłu*... komu ja to mówię, za nic nie oddasz... zamawiam łazienkę!!!!!! :P

06.11.2004
00:35
smile
[130]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

komu ja to mówię, za nic nie oddasz... zamawiam łazienkę!!!!!! :P

Szybko się uczysz... ;>

06.11.2004
00:41
smile
[131]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd nie ma żadnego ślubu ani pierścionka, kawaler zostal odrzucony :P wole czarnych :>

06.11.2004
00:43
smile
[132]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Po prostu już wiem jak traktujesz kobiety :PPP

06.11.2004
00:44
smile
[133]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Po prostu już wiem jak traktujesz kobiety :PPP

No cóż, kiedy wjedziesz między wrony, musisz krakać tak jak one... ;>

06.11.2004
00:57
smile
[134]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: O ile pamiętam to chyba najbardziej lubisz czarnych bokserów. :P

06.11.2004
00:57
[135]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A wjeżdzaj sobie, wjeżdzaj... :P

A reszta już poszła spać? O tej porze?? W PIĄTEK??!! :O

06.11.2004
01:01
[136]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy dementuje :P
:*

Gwiazd musze wstać o 6 wiec się ładnie żegnam

dobranoc

06.11.2004
01:02
smile
[137]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ej blondyna, przecież już sobota...

06.11.2004
01:06
smile
[138]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Nie lubisz patrzeć na dwóch spoconych czarnych mężczyzn okładających się bezlitośnie po gębach?!
:*

Ja nie śpię. Brnę przez podręcznik.

06.11.2004
01:08
smile
[139]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Podręcznik? Wspólczuję, sam będę pojutrze brnął przez szczegółowy plan pracy magisterskiej i zebrane dane ;>

PS. Idę chyba obejrzeć te filmy od yagienki...

06.11.2004
01:12
smile
[140]

Siwy4444 [ Senator ]

Paudyn: Plan pracy magisterskiej jest czymś na tyle odpychającym, że staram się oddalać ten moment w nieskończoność. Nie mówiąc już o zbieraniu danych.

06.11.2004
01:16
smile
[141]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jeśli się ma do tego ujpierdliwą ma maksa zastępczynię kierownika katedry... ech.. idę oglądać te filmy ;>

06.11.2004
01:17
smile
[142]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No fakt, sobota, ale szczęśliwi czasu nie liczą, to mnie usprawiedliwia.

Proszę przy mnie nie wymawiać słowa "magisterka". Mam coraz mniej czasu, żeby się obronić, a pracy jak nie było, tak nie ma. Nie potrafię się zmobilizować do pisania :( A do końca grudnia MUSZĘ się obronić... :(

06.11.2004
01:20
smile
[143]

Siwy4444 [ Senator ]

Łomatko! Pozostaje tylko życzyć powodzenia.

06.11.2004
01:24
[144]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oj przyda się, przyda. Chociaż może powinnam liczyć na łaskę boską, bo nic innego nie da rady mi pomóc :P
Trzeba będzie w pewnym momencie przysiąść porządnie przy tej pracy i machnąć ją jakoś... dobrze, że moje studia są idealne do lania wody ;))) Problemem jest tylko zmobilizowanie się do pisania - na razie za nic nie mogę się za magisterkę zabrać...
...no nic, pożyjemy - zobaczymy :)

06.11.2004
01:26
[145]

Siwy4444 [ Senator ]

A co studiujesz jeżeli można wiedzieć?

06.11.2004
01:29
smile
[146]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Można wiedzieć, czemu nie - polonistyka :)

06.11.2004
01:31
smile
[147]

Siwy4444 [ Senator ]

Hehe. Ja dwa budynki obok nie licząc biblioteki. ;)

06.11.2004
01:37
smile
[148]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Świat jednak bywa malutki ;) Pozdrawiam serdecznie kolegę z kampusu :)
A Twój wydział... cóż, dla mnie koszmar, ale ja jestem humanistką i nigdy takich rzeczy nie kumałam ;)

06.11.2004
01:43
smile
[149]

Siwy4444 [ Senator ]

Ależ mój też humanistyczny. Wydział Prawa i Demoralizacji. ;)
Kampus szczerze mówiąc jest w stanie daleko posuniętego rozkładu. Ciągle coś jest w remoncie albo i rozbiórce, bo tak to chwilami wygląda.

06.11.2004
01:52
smile
[150]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dla mnie prawo nie jest kierunkiem humanistycznym, w ogóle nie jest dla mnie kierunkiem... ;) To jakiś koszmar -chociaż ta "Demoralizacja" budzi w moim sercu jakieś cieplejsze uczucia... ;)

Kampus zawsze się sypał, to i teraz nie wygląda lepiej. Chociaż rozbudowują kiosk z gazetkami, hehe.
Za to do BUW-u dokleili rusztowania wyciągnięte ze środka starej Biblioteki UW, tylko nie wiem co za jełop sobie wymyślił, żeby nadać im ten rozkoszny, jagodowy kolorek, który cudownie kontrastuje ze zwyczajową zielenią BUW-u... :|
A mój wydział zawsze wyglądał jak ruina i nic się w tej kwestii nie zmieniło od lat - poza remontem jednego piętra, które studenci już i tak zdążyli trochę zdewastować ;)

[btw: zabawne... IE od kilku minut pokazuje mi, że GOL padł i nie można się połączyć z serwerem, a pod Operą wszystko chodzi. Czary?]

06.11.2004
01:57
smile
[151]

Siwy4444 [ Senator ]

Hehe. Słyszałem pogłoski, że są łatwiejsze i przystępniejsze kierunki. Szczerze mówiąc to moim marzeniem w tej chwili jest skończyć te studia i chwilę odpocząć.

"IE powiedz nie" jak to się mówi. ;) Ja tego nie używam gdyż się boję skutków.

06.11.2004
02:11
smile
[152]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Moim marzeniem jest w tej chwili skończyć wydział w cholerę i w końcu przestać żyć z wizją magisterki na głową :)
I pomyslec, że gdy jako jedyny eksperymentalny rocznik na studiach musiałam po drodze zrobić licencjat, to narzekałam........ ;)

Co do prawa - nie wiem czy współczuć, czy podziwiać, naprawdę uważam ten kierunek za ciężki [chociaż ma frapujące działy, ale to tylko drobiazgi... no ale ja, jako polonistka z wyboru i zamiłowania, mało który inny kierunek uważam za całkowicie ciekawy dla mej humanistycznej duszy ;)

Tajemnicę dziwnego zachowania IE nadal zgłębiam z pasją, bo nic się nie zmieniło. Nie wiem czemu. Na razie siedzę na Operze, do której z czasem zaczęłam się przyzwyczajać i nie przeszkadza mi aż tak, jak jeszcze jakiś czas temu.

06.11.2004
02:25
smile
[153]

Siwy4444 [ Senator ]

Mam nadzieję że Ci się uda. Daj znać kiedy trzymać kciuki. ;)

Idę trenować przed nieuchronnie zbliżającym się moim rewanżem z B.

Kolorowych snów. Nite!

06.11.2004
02:27
smile
[154]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Pewnie, że dam znać, ale na razie się nie zanosi na to, żeby było to szybko ;)

Branoc, miłych snów - może nawet zarazisz się od Paudyna i Ci się jakaś mulatka przyśni ;)
Ja też zaraz sobie pójdę, skoro nikogo tu nie ma.

06.11.2004
08:39
[155]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Bleee.... czuję sie fatalnie, najchętniej bym wcale z łózka nie wychodził i to wcale nie dla tego że chce mi sie sac. A tu muszę zasuwać na Ursynów badać przepływy Smródki :(

06.11.2004
09:58
smile
[156]

L@WYER [ Valaraukar ]

Nie ma to jak powstać z rana, po ciężkiej nocy :> ... Małe pytanko w kwestii formalnej - od której tak właściwie pijemy i śpiewamy :D ?

Shadow --> buuueeeee, nie mają ludkowie jak nazywać tych swoich kanałów ?

06.11.2004
10:06
[157]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

mój stan sie pogorszył... :(
chyba jednak sie niepojawie....
jesli ktoś czhe mnie nawiedzic to do 13 siedzie w firmie....

06.11.2004
10:23
smile
[158]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> wiesz, ja dziś siedzę w innym serwisie komputerowym ...

06.11.2004
10:27
smile
[159]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

Jesli bym nie obiecał szefowi ze sie dzis zjawie to by mnie nawet dzwigiem z wyra nie uniesli...
(po drodze mało nie zemdlałem...)

RATUNKU!!!
Zastanawiam sie jak ja wróce do domu...
Nie ma ktoś z was samochodu ???

06.11.2004
10:30
[160]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> sorki, mam tylko bicykl w pomieszczeniu obok ... A zmotoryzowani najprawdopodobniej jeszcze śpią ...

06.11.2004
10:33
smile
[161]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

i tak musze tu siedziec do 13...
moge poczekac...

06.11.2004
10:35
[162]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> czasami tylko to zostaje - siedzieć i czekać ...

06.11.2004
11:06
[163]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

jeszcze tylko 2 h....

06.11.2004
11:10
[164]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> a my tu mamy siedzieć do 14tej ... Piwo nam w tym pomaga ...

06.11.2004
11:12
smile
[165]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

piwo to by mnie teraz zabiło....

06.11.2004
11:15
[166]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> po kilku inteligętnych klientach, nam tylko poprawiło humory - poza tym, coś trzeba było na śniadanko wchłonąć ...

06.11.2004
11:36
smile
[167]

kardynał Armand Richelieu [ Legionista ]

piwo to by mnie teraz zabiło....

Za takie bluźnierstwo będziesz się synu w piekle smażył. Dzień sądu ostatecznego nadejdzie...

06.11.2004
11:41
smile
[168]

L@WYER [ Valaraukar ]

kardynał Armand Richelieu --> wybacz mu kardynale, gdyż zachorzał i nie wie cóż czyni i mówi .

06.11.2004
12:12
[169]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->kardynał Armand Richelieu
w stanie w którym sie znajduję, jakikolwiek alkochol, a zwłaszcza zimny, jest dla mnie zabójczy...



jeszcze 1 h...
był szef przelotem i go ochrzanilem ze nie dba o pracowników...

06.11.2004
12:18
[170]

legrooch [ Legend ]

Dziś nas nie będzie. Pretensje do Yeenny. :)

Pozdrawiam
Legrooch

06.11.2004
12:19
smile
[171]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> a ogrzewania to wy tam nie macie ?!? Musisz być baaaaardzo chory =-> ALKOHOL :>

06.11.2004
12:29
[172]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
trafileś w samo sedno...
oszcedza na ogrzewaniu, a ja to płace swoim zdrowiem...

06.11.2004
12:34
[173]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> a nie myślałeś o poincie starego jak świat dowcipu - " Tu nie ma co mysleć, tu trzeba sp...dalać !" ?

06.11.2004
12:35
[174]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Smródka zbadana, wyobraźcie sobie, ze jest scieki powoduję zanieczyszenie wód. NIesłychane :P

L@wyer-->oficjalnie to sie nazywa potok Służewski, ale z miejscowych mało kto tak mówi :D

MALLy-->trzeba było krzyczeć w inny sposób, bo akurat smaochodem byłem w pobliżu. I tez czuje sie fatalnie.

Nie wiem czy sie pojawie, bo na razie naturalnie i bez starania growluję... i wszystko mnie boli. Ale jakby to od której i gdzie?

06.11.2004
12:40
smile
[175]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadowmage --> o 19.30 u Misiostwwa . Co do ścieku i jego nazwy - jakoś się nie dziwię ...

06.11.2004
12:45
[176]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

potok imielinski cale moje życie nazywany "smródką"...
mało tego
niewiele osób wie że jego oficjalna nazwa to "potok imieliński"

06.11.2004
12:47
[177]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

jeszcze 15 min...
podrzuci mnie ktoś na ursynów ???

06.11.2004
12:49
smile
[178]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> sorry, ale na mnie nie licz - i nie to, że nie chcę ...

06.11.2004
12:50
[179]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
wiem ty nie masz czym....

06.11.2004
12:51
[180]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> nawet bagażnika nie mam na Sunray-u ...

06.11.2004
12:53
[181]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->L@WYER
zawsze zostaje rama...
ale jeśli mam wybierac pomiedzy tym a ZTM to wole ZTM...

06.11.2004
12:53
[182]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

L@wyer-->na ramie :D

06.11.2004
12:55
smile
[183]

L@WYER [ Valaraukar ]

MaLLy(R) --> dlaczego Ci się nie dziwię ?

Shadowmage --> odpada - nie jest długonogą blondynką ...

06.11.2004
13:02
smile
[184]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...................wstałam właśnie :)
Uwielbiam takie poranki, podczas których można odespać kilka poprzednich dni :)
I chociaż widzę w sieci mojego męża [cześć, mężu :)], to jakoś nie sądzę, żeby zrobił mi śniadanie do łóżka, więc sama muszę zwleć swoje zaspana zwłoki i udać się do kuchni..... ;)

06.11.2004
13:02
[185]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

koniec tej mordowni....
uzbrajam system alarmowy i lece do domu....

06.11.2004
13:03
smile
[186]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->e tam, idź dalej spać, śniadanie zjesz wieczorem na imprezie :P

06.11.2004
13:07
smile
[187]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> no bez przesadyzmu - rzuć teraz wszystko i rób jej śniadanie ...

MaLLy(R) --> miłego leczenia się w domu .

06.11.2004
13:11
smile
[188]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow --> nic z tego, mogę nie zjeść kolacji, ale śniadanie obowiązkowo musi być :)

Mężu --> *surowe spojrzenie* Leniuch! :> Wcale o żonę nie dbasz :P

MaLLy --> życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Przygotowałam sobie mój ulubiony zestaw śniadaniowy: świeżutki chlebek z ziołowo-czosnkowym serem kozim, a do tego ciemne winogrona na zakąskę i niegazowana woda mineralna do picia. Pyyyyyyycha... :)

06.11.2004
13:12
[189]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->wszystko pięknie, ale gdzie w tym zestawie jest mięso? :D A u mnie jest odwrotnie, bez sniadania da sie życ, ale na kolacje trzeba sie napchac - przeciez przez cała noc nic sie nie je - musiałbym robic nocne wyprawy do lodówki :P

06.11.2004
13:15
smile
[190]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> jak już napisałem - rzuć teraz wszystko i rób jej śniadanie - jeszcze czego !
Burżujstwo i tyle - są tacy, co na śniadanie mieli piwo i czispy paprykowe. Pocieszam się tym, że koło 14tej zjeżdżam do mojego adwokata, a tam sobie coś przyzwoitego skonsumuję .

06.11.2004
13:19
smile
[191]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow --> mięsa nie ma, to jest SMACZNY zestaw śniadaniowy :P Od takich rzeczy z rana to Wy jesteście, nie ja :)
Nocne wyprawy do lodówki to u mnie standard, bo zwykle nie jadam obiadów, po przyjściu do domu wciągam jakąś kolację, po czym po kilku godzinach znowu robię się głodna, więc udaję się do kuchni, gdzie np. o 02:00 zaczynam smażyć naleśniki :D

Mężu --> śniadania nie, bluzeczek nie - ech, ciężkie to moje życie.
A Twój zestaw śniadaniowy byłby rewelacyjny gdyby nie te chipsy - nienawidzę paprykowych ;)

06.11.2004
13:22
smile
[192]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> były pikantne ... A co ja mam powiedzieć o moim życiu ?

BTW - co można powiedzieć o ludziach siędzących w odległości =/- 7 metrów od siebie (w zasięgu głosu) i piszących do siebie na gg (nawet jeśli są to komentarze o klientach) ?

06.11.2004
13:29
smile
[193]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mężu --> na tak, ale Ty masz przynajmniej fajną żonę :PPP
Pikantne? pikantnych wręcz nienawidzę podwójnie ;)

A co można powiedzieć o ludziach, ktorzy w jednej chacie, siedząc w odległości dwóch pokojów od siebie, porozumiewają się przez gg? A tak wyglądają czasem wieczory kiedy Kermit u mnie pomieszkuje w wakacje :D Po prostu nie chce nam się do siebie wrzeszczeć przez całą chatę. Zdarzało się nam spotykac w kuchni, brać jedzenie i rozchodzić do różnych pomieszczeń ze słowami "Jak czegoś będziesz chciał/chciała, to jestem na gg" ;)
Jednym słowem - mnie sytacja WCALE nie dziwi :)

Widzę, że obsada dzisiejszej imprezy zaczyna się nam wykruszać... tak myslę, że nie zrobić na złość wszystkim chorym i nie przenieść karaoke na przyszły tydzień, kiedy już nikt nie będzie mógł się wykręcić? :>

06.11.2004
13:31
smile
[194]

L@WYER [ Valaraukar ]

W przyszłym tygodniu (o ile gospodarze nie uznają tego za przegięcie, bądź nie stwierdzą, że przegięciem jest samo karaoke) można by to powtórzyć ...

06.11.2004
13:34
smile
[195]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja na ich miejscu bym tak uznała.... zresztą nawet nie będąc na ich miejscu tak pewnie uznam :P

06.11.2004
13:37
smile
[196]

L@WYER [ Valaraukar ]

Wszystko wyj aśni :> się dziś wieczorem ... W sumie może to zależeć od tego, co i kto zaśpiewa/zawyje/zaskowyczy ... :P

06.11.2004
13:43
smile
[197]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja nadal planuję się gdzieś zabarykadować, żeby nie występować i nie słyszeć Waszych potępieńczych jęków :P

A pogoda paskudna, brrrr, aż się z domu ruszać nie chce... jak Ty, mój mężu drogi, możesz na rowerze się przemieszczać w takie zimno? :|

06.11.2004
13:45
smile
[198]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> oj mogę, mogę ... A jak to rozgrzewa ... W kwestii potępieńczych jęków - poczekamy aż Ty zaczniesz śpiewać ... jak nie zapomne, przyniosę z sobą mikrofon (o ile działa) :> ...

06.11.2004
13:48
smile
[199]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mam nadzieję, że zapomnisz.... ;>
Rozgrzewa? Pfff. Znam kilka rzeczy, które rozgrzewają o wiele lepiej i nie wymagają odmrażania sobie tyłka na mrozie....

06.11.2004
13:49
[200]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, co oznacza wyraz w tytule wątku, o który spytałem, tudzież dlaczego dotyczy czasu teraźniejszego? Zasady j. polskiego się zmieniły, czy jak?

06.11.2004
13:53
smile
[201]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> też znam :> co najmniej kilka ... W kwestii postarania się - zobaczymy, zobaczymy ...

Paudyn --> ROTFL & LOL

Za chwile stąd spadam, a że nie wiem, czy będę miał jeszcze kontakt z netem, to w razie czego - do wieczora wszystkim .

06.11.2004
13:56
smile
[202]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

ROTFL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Paudyn --> koleś dał Ci odpowiedz: Paudyn ---> napisane jest w tytule posta, nei widzisz?? ....... położył mnie ten wątek na ziemi, kwiczę właśnie z radości....

Powiedzcie, to jest w sporcie? Bo jak tak, to błogosławię swoją decyzję o odwieszeniu tej kategorii.....

Mężu -- > trzymaj się ciepło i do wieczora.

06.11.2004
14:14
smile
[203]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Coś mi się zdaje, że słowo "ówczesny" będzie kolejnym, po "bynajmniej" oraz "dywagować", przykładem na pseudointelektualizm większości osobników naszego społeczeństwa ;> Nie ważne, że nie znam znaczenia, ale za to jak to brzmi ;>

06.11.2004
14:58
smile
[204]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Blee, dostałem dreszczy, czuję si paskudnie. Idę pod kołdrę...

Paudyn-->"uwczesna piłka nożna" troche mi polepszyła samopoczucie :D

06.11.2004
15:25
[205]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> nie zapominaj o tak skomplikowanych słowach jak "transcendentalny" albo "kaloryfer".... brrr, sorry, ale mam alergię na idiotów.

Pozdrawiam w przerwie pomiędzy malowaniem paznokci a obiadem.

06.11.2004
15:40
smile
[206]

L@WYER [ Valaraukar ]

Hiehiehie, jednak dorwałem się do netu ... Nie ma to jak pyszne gołąbki na obiadek - jak doda się jeszcze do nich butelkę piwka :> , to czego chcieć więcej . Jedynie co może popsuć mi w tej chwili humor, to pewna możliwość wystąpienia opadów atmosferycznych ....

06.11.2004
15:45
smile
[207]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Moja szalona rodzina przygotowała dziś na obiad rekina, z kim ja mieszkam.... ;)
Piwa w okolicy nie zaobserwowano, ale nadrobię to wieczorem, podczas którego planuję sobie odbić fakt, że wczoraj ominęło mnie picie na "Wiedźminie"....

06.11.2004
15:46
smile
[208]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gołąbki mogę jeść, ale po rozwinieciu z tej paskudnej kapusty ;>

06.11.2004
15:50
smile
[209]

L@WYER [ Valaraukar ]

Paudyn --> nie wiesz co tracisz - z wyrąbanym sosem pikantnym - po prostu niebo w gębie . A piwko do tego było wręcz genialne .

06.11.2004
15:51
smile
[210]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Gołąbki mogę jeść - po wyjęciu z nich tego paskudnego nadzienia...

...Paudyn, może zrobimy gołąbkowy tandem - ja zjadam kapustę, a ty nadzienie? :D
Chociaż nie, wolę inny podział - Ty zjadasz gołąbki, a ja biorę piwo! :D

06.11.2004
15:55
smile
[211]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wiem, że nic nie tracę, od małego rozwijam to badziewie ;oP

Tandem może być, a alkohol i tak każdy zawsze przynosi we własnym zakresie, więc możesz je sobie blondyna brać, w końcu, co przyniesiesz, to Twoje ;>

06.11.2004
15:58
smile
[212]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie, nie, nie, Paudynku, nie zrozumiałes..... :) Kompletnie nie zrozumiałes... ale przynieś dzisiaj wieczorem piwko do Misiów, to Ci pokażę na czym to przejęcie Twojego piwa polega :P

06.11.2004
16:01
smile
[213]

L@WYER [ Valaraukar ]

Jeście oboje chorzy - gołąbki z miękiem są PYSZNE !!! Piwo jest ich wręcz naturalny uzupełnieniem płynnym i nec plus ultra . Kombinatorzy się znaleźli ...

06.11.2004
16:07
smile
[214]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No cholera, odezwał się ten, co nie jest chory... :P

Aż mężu, jedz sobie do woli swoje gołąbki, bylebym tylko ja nie musiała tego paskudztwa robić i byleby dla mnie dodatkowe piwo było... bo gołąbków nie jadam, ale w ramach towarzyszenia Ci przy konsumpcji, mogę z Toba popijać [rodzinne obiady to piękna rzecz :P].

A, tylko jedna rzecz - nic z mięskiem nie jest pyszne!

06.11.2004
16:08
[215]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

[edit studencki]
aż mężu = ależ mężu

06.11.2004
16:13
smile
[216]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> herezje jakieś kobieto wygadujesz ... mięsko jest doskonałym źródłem protein, których żadne badziewne półprodukty sojowe ani inny brokułowy szajs :P nie są w stanie zastąpić . Piwo pijemy nawet bez konsumpcji produktów stałych, o rodzinnych obiadkach nie będę wspominał nawet ze zgrozy, jak na myśl o nich mnie ogarnęła ...

06.11.2004
16:18
smile
[217]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Eeeee tam, proteiny, bełkot jakiś, nie lubię protein... ;)
A od brokułów się odklep, są pyszne!

Co do piwa bez konsumpcji, to zgłaszam protest - zdarza się nam pochłaniać przy okazji spiekanki! Ciężko to co prawda nazwać rodzinnym obiadem, ale każdy ma takiego męża i taki obiad, na jaki sobie zasłużył... :PPP [innego obiadu bym zresztą nie chciała, bo jeszcze - o zgrozo! - byłby z mięsem??? :O]

06.11.2004
16:31
smile
[218]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yummy...

06.11.2004
16:32
smile
[219]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> eeeee tam głupoty wypisujesz - brokułów na trzeźwo (ani "pod wpływem") nie da się jeść ... Nie to pyszne mięsko ...
Spiekanki jemy zazwyczaj zaczynając picie a potem pijemy na czczo :D - poza tym nie mów za dużo o tym co się dzieje za zamkniętymi drzwiami dzieje - inni będą za dużo wiedzieli ... Co co kwestii zasłużenia - co i komu zrobiłem, że zasłużyłem sobie na taką żonę jak Ty ?

06.11.2004
16:36
smile
[220]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> łeeeeeeeeeeeeeee, czyje to szczątki? :|

Męż --> e tam, za zamkniętymi drzwiami, a jak na imprezie szliśmy do łóżka, to się jakoś nie chowaliśmy..... ;D
A żonę dostałes w uznaniu jakichś nieznanych mi bliżej zasług, ale takich pięknych, inteligentnych, skromnych i długonogich blondynek nie dostaje się za nic :PP ;DD

06.11.2004
16:52
smile
[221]

L@WYER [ Valaraukar ]

Małżowinka --> prrrryyyyych ... (w kwestii zasług :P) . Co do chodzenia do łóżka - od PEWNEJ pamiętnej :> imprezy wszyscy wiedzieli, że do łóżka zdaża nam się czasami chodzić (a czasami nawet pełznąć) . Po zawarciu związku małżeńskiego wszyscy uznali to za standard :> . Ale o pewnych rzeczach wszyscy nie muszą wiedzieć.
BTW --> Twoja skromna i samokrytyczna samoocena po prostu rzuca mnie na kolana ...

Ja stąd muszę zjeżdżać :> - w sensie dosłownym - obiecałem pomóc pewnemu :D kumplowi przy łataniu dętki rowerowej :) - i muszę volens nolens teraz zaiwaniać na Wilanów.
Tak więc życzę miłego wieczora tym, którzy nie zaszczycą nas swoim towarzystwem na wieczornej imprezie, a tym, z którymi mam się spotkać mówię "do miłego" .

06.11.2004
17:15
smile
[222]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Twoja skromna i samokrytyczna samoocena po prostu rzuca mnie na kolana ... - uczę się od Ciebie, mężu :>

06.11.2004
17:24
smile
[223]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Przypomniało mi się, więc przypomnę też tym, którzy może tu zajrzą przed przybyciem do Misiów, że jeżeli mamy zamiar konsumować spiekanki, to wypadałoby odciążyć trochę gospodarzy i przybyć z jakimiś kawałkami szczątków, które skonsumujemy :P

.......................ząb mnie boli...................... :(

06.11.2004
17:40
smile
[224]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

.......................ząb mnie boli...................... :(

Za mało mięsa...

06.11.2004
17:49
smile
[225]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Niewątpliwie, panie doktorze...

[btw: rotfl!]

06.11.2004
18:07
smile
[226]

Misio-Jedi [ Legend ]


To o której będzieta ?

06.11.2004
18:09
smile
[227]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wyjade o 18.44, czyli na miejscu powinienem być tuż przed 19.30.

06.11.2004
18:09
smile
[228]

Siwy4444 [ Senator ]

Będziecie zjadali wołu? :)

06.11.2004
22:55
smile
[229]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Życzę miłej zabawy !@

07.11.2004
00:01
[230]

Justa__ [ kreska kreska ]

wszyscy nadal wyją u misiostwa?

głowa mnie boli :|

07.11.2004
01:00
[231]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nie wszyscy:PP

07.11.2004
01:28
smile
[232]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale żeśmy się nawyli...

07.11.2004
03:07
smile
[233]

wielki GONZO [ Chor��y ]

No cóż, na wstępie, korzystając z okazji pragnę podziękować gospodarzom, dzięki którym cała impreza miała miejsce. Następnie pragnę podźwiękować miłym gościom :) , dzięki którym zabawa (że o wyciu nie wspomnę) była setna. Na koniec (last, not least) podziękuję koledze Hayabusie, z którym po objechaniu Okęcia, Służewca, Ursynowa i kawałka Wilanowa a następnie dojeździe do jego domu popijamy ...... powiedzmy herbatę(dlaczego na spodzie kubka, w którym mam tą hmmmm .... herbatę, znajduje się orzełek ze swastyką, to ja naprawdę nie wiem ), tocząc "takie męskie rozmowy, o życiu i śmierci" - z przyczyn technicznych i obiektywnych jajecznicy rano nie będzie :D .

Paudyn --> :D jak wszyscy diabli, nieprawdaż ?

07.11.2004
03:17
smile
[234]

von Munchhausen [ Legionista ]


Wyliśmy wspaniale, w dwu i wielogłosie, wyjątkowo zgodnie i do rytmu. Zdaje się, że urzekliśmy też sąsiadów, bo nie przybyli by wypominać nam zakłócanie ciszy nocnej ( choć na drugiej półkuli, jako żywo, panuje przecież dzień! ). Dyskutowaliśmy też żywo o mniejszościach umysłowych , zorganizowanych gorzej lub troszkę lepiej ( Trygław ).
Byłoby błędem nie pozdrowić też gospodarzy - bez cienia wątpliwości, bez Nich ta impreza byłaby czymś innym i zapewne mało interesującym. Jesli chodzi o resztę uczestników - było rewelacyjnie, a momentami nawet podniośle i w ogóle, kultura przez F z kreską i rz oraz takie tam tamości...

Potem trzasnęliśmy się na Okęcie, minęliśmy terminal i okrężną drogą [przez Ursynów trafiliśmy pod dach, gdzie teraz w towarzystwie M. Moebiusa dyskutujemy przy tzw herbacie, pitej z wielgachnych kubków ze swastyką ( jakiekolwiek podobieństwo sytuacji do czegokolwiek przypadkowo zamierzone ).

A wszystko to szczera i obiektywna ( mam tu obiektyw szerokokątny to i prawda obiektywna ) PRAWDA :)

07.11.2004
10:30
smile
[235]

Justa__ [ kreska kreska ]

pobudkaaaaaaaa!
to w końcu kto i co śpiewał i czemu przyjechala policja? :P

07.11.2004
13:21
smile
[236]

yagienka [ pułapka na Misia ]

W imieniu gospodarzy chciałbym serdecznie podziękowac przeuroczym gościom za przybycie i uświetnienie sobotniego wieczoru. Na szczególne uznanie zasługuje niewątpliwa kultura muzyczna zgromadzonych, która dzięki nadzwyczajnemu poziomowi ekspresji, a nawet emisji mogła jeno wzbudzić podziw, a nawet niekłamaną zazdrość otoczenia.

Ps. kto włączył deszcz???

07.11.2004
15:45
smile
[237]

L@WYER [ Valaraukar ]


yagienka --> nie wiem, ale gdybym wiedział, to bym zastrzelił ....

Jakby mało tego badziewia było, to te jardolone buce z idei mi telefon ocięły, więc jakby co to łapać mnie pod domowym lub gadu .

07.11.2004
16:28
[238]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

mam prośbę...
piszcie mniej, oczy mnie bolą a ty tyle textu do czytania....
(ps odczuwam poprawa moich warunków zdrowotnych)

07.11.2004
16:30
smile
[239]

L@WYER [ Valaraukar ]


MaLLy(R) --> nie ma to jak wygrzać się w spokoju w chałupie ... A co do bólu oczu - nie trzeba było tyle denaturatu pić ... :D

07.11.2004
16:35
smile
[240]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie mam humoru, nie mam nastroju, może to pogoda, może coś więcej.
Uprzejmie informuję, że przechodzę w stan odizolowania od ludzi i świata, żeby samą siebie uporządkować.
Jak się poprawi, to mnie przywieje znowu.
Na razie źle.
Znik.

07.11.2004
18:33
smile
[241]

yagienka [ pułapka na Misia ]

stan złych klastrów bez zmian, czyli 4
tempo pracy kompa niezadowalajace
a my nic tylko zgrywamy i zgrywamy nasze skarby z dysku co by ich nagly szlag nie trafił
pogoda oraz wcześnie zapadająca ciemnica doprowadzają mnie do szału w stylu zombi, co objawia się snuciem i pojękiwaniem
i to by było na tyle

07.11.2004
22:21
smile
[242]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> Co się dzieje? Jaki program pokazał wam 4 badblocki?

07.11.2004
22:52
smile
[243]

yagienka [ pułapka na Misia ]

sypie sie wszystko, co drugi restart kompa wyskakuje błąd w exploratorze i co zrozumiałe wszystko siada, a co do dysku to przy restarcie winda wykryła, że coś jej się na f nie podoba i ozdnaczyła 4 klastry jako be... zdaje się że trzeba będzie postawić systemik od początku:(( a co do dysku nie wiemy, czy nie posypie się dalej, więc mimo błędów i innych hec staramy się to i owo pozgrywać

08.11.2004
01:01
smile
[244]

Siwy4444 [ Senator ]

A ja właśnie wróciłem z wielkiej mocy koncertu. Było super.
\o/

08.11.2004
01:05
smile
[245]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja włąśnie wróciłem z wielkiej mocy pogaduszek z klientami neo... było siuper ;oP Kilku z nich mnie jak zwykle powaliło swoją mocą obsługi kompa ;oD

08.11.2004
01:52
[246]

Giftzwerg [ Konsul ]


Wszystko pięknie i ładnie... nie musze jutro tak strasznie wczesnie wstawać ale i tak czuję przez skórę że to będzie ciężki i długi dzień.
Na szczęście będzie kto miał wyprowadizć psa w ciągu dnia. I żeby nie było samych narzekań, miałem dziś całkiem udany dzień, mimo wszystko. Jeśli mimo to nie cieszę się za bardzo to jest to po prostu wpływ tego wszystkiego za oknem.
Ale to mija...
i tym optymistycznym akcentem :)

08.11.2004
08:53
smile
[247]

legrooch [ Legend ]


yagi ==> Ściągnijcie sobie jakoś program HDD Regenerator. Jest olbrzymia szansa, że te bad blocki to tylko pic na wodę. Słowo! Osobiście sprawdziłem :) Program jest dosowy i trzeba przygotować tylko dyskietkę. A najprawdopodobniej przez to sypie się reszta.

08.11.2004
10:03
smile
[248]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ale to nie dysk systemowy się wali, tylko drugi oddzielny i to w sensie fizycznym, więc chyba nie powinno się, aż tak krzaczyć, obawiam się, że znów taktowanie nam siada (jakiś czas temu też się sypało i po restarcie okazało się, że trzeba podkrecenie zminiejszyć), czyli ogólnie życie-srycie

a HDD regenerator wypróbujemy, dzięki:))

08.11.2004
10:21
smile
[249]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> Warto!
Mnie na 40MB bad blocków odratował 18.

BTW> Trzymać kciuki :) Yeenny właśnie ma egzam na prawko :)

08.11.2004
10:23
[250]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch--->kurde nastepna?? to ja juz niewiem jak ja bede sie po warszawie przemieszczal?? w piatek moja kolezanka z pracy zdala i na mokotowie juz sie niemam zamiaru poruszac pieszo:)))

08.11.2004
10:25
smile
[251]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->ale jako ze kolezance przepowiedzialem ze zda (podchodzila 2-gi raz) to Yeenny przepowiem ze niezda...obleje manewry:PPPP (moze jazde po luku:)))

08.11.2004
10:42
smile
[252]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Za nią, czy za siebie...?

08.11.2004
10:43
smile
[253]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Trzymać kciuki :)

Za nią, czy za siebie...?

08.11.2004
10:45
smile
[254]

legrooch [ Legend ]

Ale wy jesteście kuźwa dowcipni!
Mnie już włosy siwieją jak pomyślę o przyszłości, a wy sobie tu jaja robicie... :/

08.11.2004
10:47
smile
[255]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mnie już włosy siwieją

I słusznie, w końcu to nie my będziemy jej pożyczać samochód ;o)

08.11.2004
10:49
smile
[256]

legrooch [ Legend ]

Chyba mówisz o rowerze :>
Ale tak poważnie, to póki co teorii nie oblała, więc jest już lepiej.
Zobaczymy za ok godzinę co z manewrami.

08.11.2004
10:52
smile
[257]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Strach się bać... ;oP Na Bemowo przez najbliższy roczek niech się nie zapuszcza :o)

08.11.2004
11:23
smile
[258]

Justa__ [ kreska kreska ]

trzymam trzymam, a wy prości ludzie zamknac buzie :P

08.11.2004
11:29
[259]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

japa

08.11.2004
11:36
[260]

Justa__ [ kreska kreska ]

niektórzy nigdy się nie nauczą

08.11.2004
11:50
[261]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa moze ja mu przetlumacze jak się do kobiet powinien odzywać?

:* :*

08.11.2004
12:01
[262]

Justa__ [ kreska kreska ]

ty juz lepiej nikomu nic nie tlumacz, dam sobie rade :P
Siwy jest? aż dwa buziaki mu dajesz :|

08.11.2004
12:04
smile
[263]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

o dzieki Justa...juz myslalem ze sie z tego nie wywine i Banita bedzie mi cos tlumaczyl...

08.11.2004
12:10
[264]

legrooch [ Legend ]

Widzę że superhonorowiec znów tu wpadł :) Śmieszy mnie ten człowiek. Zero godności. Jak Wałęsa.

Yeenny zdała :)
Nie wiem czy to dobrze, czy źle, bo teraz będą obawy o własne życie ;)

08.11.2004
13:29
smile
[265]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

dzieki bogu jestem chory i z domu niewychodze.....

08.11.2004
14:31
smile
[266]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: :*

08.11.2004
16:40
[267]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

co tu nagle tak cicho ???

08.11.2004
16:41
[268]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

przyszedl jakis typek...zaplul pol watku jakimis smiesznymi gwiazdkami (bez obrazy Gwiazd:)) i co ja bede sie odzywal:))))

08.11.2004
16:51
[269]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy nie mnie tylko jemu, ostatnio skarżyl się że mu nie dajesz :P

08.11.2004
17:06
smile
[270]

Siwy4444 [ Senator ]

Zawsze się na coś skarży. Demencja + andropauza. :)

08.11.2004
17:10
smile
[271]

Justa__ [ kreska kreska ]

widzisz co ja muszę znosić :>

08.11.2004
17:14
smile
[272]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa----->moze teraz o zaletach napiszesz?:P
:* :*

08.11.2004
17:46
smile
[273]

yagienka [ pułapka na Misia ]

przypominam, że to niewłaściwa kategoria na pisanie o zadach i waletach no i nie ma jeszcze 22.00

08.11.2004
17:50
smile
[274]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie stwierdzono...? :P

yagienka chyba ci się przestawiły literki :>

08.11.2004
18:38
smile
[275]

Yeenny [ Pretorianin ]

Witam wszystkich:))))))

Jak już wiecie zdałam dziś egzamin, będę nieskromna i powiem że czekam na gratulacje...:>

08.11.2004
18:41
smile
[276]

Siwy4444 [ Senator ]

Yeenny: Kongratulacje!

Justa: Znowu się droczy. ;)

08.11.2004
18:59
smile
[277]

yagienka [ pułapka na Misia ]

GRATULACJE
też kiedys zdałam i....nie prowadzę, to nie dla mnie

08.11.2004
19:16
smile
[278]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

GRATULACJE!!

A ja jak dobrze pójdzie, to jutro wieczorem będę na czysto ze wszystkim co musze zrobić w celach naukowo-zarobkowych. Na razie znikam.

PS Nadal jestem chory :(

08.11.2004
22:46
smile
[279]

legrooch [ Legend ]


Siwy ==> Jeszcze będziesz je odwoływać :> (gratulacje :>>>)

Trzymajcie się :) Mam nadzieję, że przy pierwszej lepszej okoliczności nowy kierowca coś postawi :>

08.11.2004
23:08
smile
[280]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Yeenny :::> Kiedy flacha?

08.11.2004
23:45
smile
[281]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy tak to się teraz nazywa? powiedz to moim siniakom :>

Yeenny gratulacje, trzeba za to wypić, oczywiście osoby które w ciebie wątpiły nie powinny liczyć na darmowe piwko :PP

09.11.2004
00:03
smile
[282]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa nie dosc ze cham , to jeszcze wszystkim chcesz wmowic ze damski bokser?

Siwy---->lepiej cwicz w pk dziadu , zeby nie bylo znowu plamy starcze:P

09.11.2004
00:06
smile
[283]

Justa__ [ kreska kreska ]

to nie będzie trudne biorąc pod uwage to że wszystkich chcesz tłuc :P

09.11.2004
00:09
smile
[284]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mnie też chciał lać ostatnio jeden z moich telefonicznych klientów... powiedział:

Tak to spokojnie opanowanym tonem proponuje mi pan wymianę modemu, ale podczas rozmowie w cztery oczy inaczej by to wyglądało

No cóz, faktycznie, pewnie inaczej by śpiewał...

09.11.2004
00:10
smile
[285]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justynko nie wszystkich , nie wszystkich , tylko zakompleksionych bucow i młotkow :P
:* :*

09.11.2004
00:12
smile
[286]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita: Czekam na nowy netcode. Plamy nie było. Grałem do końca i nie stchórzyłem. :P

Justa: Kiedyś się na Ciebie zamachnie i umrze ze starości. :)

09.11.2004
00:15
smile
[287]

Justa__ [ kreska kreska ]

B widzisz co robisz, Siwy się przestraszył i już mi nawet buziaków nie daje :|

Siwy aż tak powolny nie jest :)

biedny Paudyn, fala w pracy :>

09.11.2004
00:17
smile
[288]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Paudyn--->a wracajac do tematu- jest jakakolwiek mozliwosc wyprobowania neostrady na miesiac na przyklad? pytam sie Ciebie jako oczywiscie experta :>


Siwy----> powiedzmy ze był remis....<rotfl> a co do Justy , to sie mylisz, nieraz sie zamachiwałem, i ..niestety dalej zyje :)

Justa no i tak ma byc, w ogole sie dziwie , ze po tych pogrozkach na gygy jeszce odwazyl sie tu wpisac :P

09.11.2004
00:20
smile
[289]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: :*

B. : No to teraz będzie remis ze wskazaniem na mnie. :P

09.11.2004
00:23
smile
[290]

Justa__ [ kreska kreska ]

robal żebym ja się nie zamachnęla...

Siwy :* gracie o to co zwykle? który ostatnio robił striptiz? :P


09.11.2004
00:27
smile
[291]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie możemy grać o striptiz. ON przychodzi nago.

09.11.2004
00:27
smile
[292]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

pasożyt :::> Kiedyś była taka promocja, ale obecnie, jak mi wiadomo, już jej nie ma. Za to podpisując ofertę na czas określony (12 miechów) masz zestaw startowy za złotówkę, tudzież w drugiej promocji (jakieś jebane zdrapki w media marktach wprowadzili), dwa pierwsze miechy za 1 zeta miesięcznie, ale tu oczywiście bulisz za zestaw normalną cenę. Generalnie odsyłam zawsze klientów na 0-801-321-123, czyli infolinię zamówieniową neo i pakietów internetowych ;oP

09.11.2004
00:29
smile
[293]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy to juz wiem czemu mi tez każe, wymyśla jakieś głupie zasady i jak gramy w karty to mi zimno :>

09.11.2004
00:32
smile
[294]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Siwy---->tez bys chodzil nago jakbys mial co pokazywac :P


Justa tylko jest mala roznica, bo Ci nie trzeba kazac w zadne karty zeby Ci zimno bylo...:P :*

Paudyn--->a dzieki, bo chcialem wyprobowac ten neoshit, ale juz slyszalem ze jak jest kabel po slupie to nie ma sensu chyba :/

09.11.2004
00:34
smile
[295]

Siwy4444 [ Senator ]

Dobrze że są jakiekolwiek zasady. Niektórzy żadnych zasad nie uznają.

09.11.2004
00:34
smile
[296]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

pasożyt :::> Dobrze słyszałeś, Zresztą juz el Fowi na wątku gdzies pisałe, że neo po słupach to spore ryzyko.. zła pogoda. neo znika...

09.11.2004
00:37
smile
[297]

Justa__ [ kreska kreska ]

no czasami jest mi zimno kiedy nie gramy w karty i co? :P

09.11.2004
00:39
smile
[298]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Wniosek taki że nie potafi rozgrzać kobiety. :)

B. : A niby co miałbym pokazywać? :P

09.11.2004
00:41
smile
[299]

Justa__ [ kreska kreska ]

już taki z niego zimny drań :P

09.11.2004
00:43
smile
[300]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa no napisz lepiej Siwemu jak to jest z tym rozgrzewaniem...:P :*

Siwy----->no nic...wlasnie o to chodzi biedaku ze nic...:)

Paudyn---->i z czego sie smiejesz, to byla moja ostatnia nadzieja :/ :>

09.11.2004
00:45
smile
[301]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: Lepiej nie pisz. Nie chcemy chyba robić MU wstydu. :*

B. : Uff, na szczęście. Już myślełem że znaki wysyłasz. ;)

09.11.2004
00:46
smile
[302]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

pasożyt :::> Swiatłowodów w Bielsku nie ma? O_o

Swoją drogą dziś miałem telefon miesiąca... przygotowano linię na dobre nazwisko, na dobrej ulicy pod dobrym nr mieszkania... ale nie w tym mieście ;oDDDD Coraz bardziej podoba mi się na tej infolinii....

09.11.2004
00:46
smile
[303]

Justa__ [ kreska kreska ]

Siwy dostaje od niego elektryczny koc :)

wygrałam! klaniaj się! :PP

09.11.2004
00:48
smile
[304]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Może nie tyle światłowodów, co okablowania pod ziemią...

PS. Jucha, załóż nową część ;oD

09.11.2004
00:50
[305]

Justa__ [ kreska kreska ]


wow Paudyn mi pozwolił! momento :D

09.11.2004
00:52
smile
[306]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa jestes boska <kłania sie kleka i całuje po nogach> :P < info dla wszystkich- a to dlatego ze ukradla mi posta z kocem :P > :*

Paudyn--->a to mowisz ze to niezaleznie ciągną druu yy swiatlowody ? a jesli ja mam telefon na drucie to oni mi chyba specjalnie nie pociagna swiatlowoda ?;>
[edit] no u nas chyba jest, ale do mnie jest drutem:/

Siwy---->a tego to nie zrozumialem .....;>

09.11.2004
00:52
smile
[307]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jeszcze byś się poskarżyła i niejaki pasożyt posiniaczyłby mnie ;>>

09.11.2004
00:55
smile
[308]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Paudyn---->mozesz spac spokojnie, Ciebie akurat lubie ;>

Justa nie masz byc o co zazdrosna, nie bij prosze ....:)

09.11.2004
00:56
smile
[309]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

pasożyt :::> Zawsze możesz się wywiedzieć, jak to funkcjonuje u innych na tym samym osiedlu.

09.11.2004
00:56
smile
[310]

Justa__ [ kreska kreska ]

skarze się tylko mojemy przyjacielowy Soulcatcherowi

09.11.2004
00:57
[311]

Justa__ [ kreska kreska ]

mojemy przyjacielowy = mojemu przyjacielowi :D

09.11.2004
00:58
smile
[312]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa: To się nazywa praca nad techniką. ;)

B.: Moze i dobrze. Jeszcze byś zaczął wysyłać. :)

09.11.2004
01:00
smile
[313]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa no juz nie od dzisiaj wiadomo ze bardzo lubisz u niego sie zwierzac :|


Paudyn ----> u mnie to na slowo internet sasiedzi robią wielkie oczy, niczym Justa kiedy ma zainstalowac jakis program :>>> aaa nie bij Justaaaa:P

09.11.2004
01:06
smile
[314]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Paudyn---->opis Justy mowi chyba wszystko co sadzi o moim poscie :>

Justa ruchaj sie szybciej wszyscy czekają :/

09.11.2004
01:08
smile
[315]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

pasożyt :::> Nie mów, że jesteś jedynym cywilizowanym osobnikiem na osiedlu ;>

Swoją drogą mi się już od Juch dostało, jak mi pojechała, tak jeszcze się do mnie nie odzywa ;oP

09.11.2004
01:09
[316]

Justa__ [ kreska kreska ]

nowa:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.