
L@WYER [ Valaraukar ]
WWWAiS czyli przygotowania do radosnych skowytów ...
W tej części nikogo nie opluwamy, nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy) - a jeżeli już, to dyskretnie, jesteśmy mili dla siebie (aczkolwiek niekoniecznie),a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata i prasy do jaszczurek ;)
Dysponujemy młodym, dobrze zadbanym łomem i kajdankami obszytymi różowym futerkiem. Ochotnicy proszeni są o zgłoszenie się mailem.
Na zdjęciu... radosne (powiedzmy):> twarze państwa młodych, swiadków i lokalnego GOL-owego rabina ...
Apel do kobiet: więcej wyrozumiałości dla męskich potrzeb
Apel do mężczyzn: więcej wyrozumiałości dla kobiecych potrzeb
Apel do tzw. ludzi NORMALNYCH : ZWARIUJCIE !!!
Apel do ludzi z burakowa: WON JAK NAJDALEJ STĄD!!!
PPS. Obecnie powstały dwa projekty warszawskiego loga, które można podziwiać tu...
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/9/147651127.jpg
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147268783.JPG
... oraz jeden bliżej niesprecyzowany twór, który można podziwiać tutaj ;>>
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147273371.JPG
Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.
Link do poprzednich zapisków alkoholowo-mulatkowych :
Justa__ [ kreska kreska ]
chcialabym wnieść poprawkę do wstepniaka: nie ma żadnych kajdanek :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ale musiałeś dać zdjęcie, na którym jestem w marynarce Misia? ;)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O k***. rodzina Adam(sów)...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER---->eeee...nic juz:PP

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> mamy świadków na to, że jest inaczej - no, chyba, ze się pozbyłaś corpus delcti ...
Małżowinka --> też pytanie ....... chyba, że wolałabyś to -->
Paudyn --> spójrz lepiej w lustro ...... chociaż nie, nie ma to sensu, przecież wampiry i im podobne "NORMALNE" :> się w lustrach nie odbijają ... :P
ILEK --> nie, to nie ...

Justa__ [ kreska kreska ]
mówisz o tych wszystkich nawalonych pijaczynach? oni nic nie pamiętają :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, teraz pomyślą, że ożeniłam się z yagienką... ;)
I nie prowokuj, mężu, bo wkleję Twoje zdjęcie w moich okularkach :> :P
Justa --> ej, ja pamiętam jakieś kajdanki.... :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Liar :::> Dokładnie. A ze się nie odbijają, nie muszą oglądać swoich parszywych oblicz w lustrze, przez co nie mam problemu z prawością, szlachetnością i innymi tego typu bzdurami <z tego miejsca pozdrawiam i przesyłam wyrazy współczucia państwu młodym i reszcie, którzy się odbijają> ;oP

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> NORMALNOŚĆ przez Ciebie przemawia :P ...
Małżowinka --> na Boga NIE !!!!!
Justa --> Ty też nabierasz teraz zwyczaju obrażania wszystkich wkoło ?!? :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> współczucie współczuciem, ale może jakimś prezentem ślubnym byś nas obdarował, co? :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Liar :::> Ja po prostu jestem praktyczny... czego nie można powiedzieć o Was ;>
Gwiazd :::> Nie było mnie na ślubie to i z obowiązku dostarczenia prezentu czuję się zwolniony (praktyczność ponad wszystko) ;>

L@WYER [ Valaraukar ]
Paladyn --> może nie tyle "praktyczy" ile bardziej "przyziemny" :PP
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
...za pól godziny powinnam się pojawić w robocie.
Dlaczego więc wciąż siedzę przed kompem, zamiast ruszyć zad, ubrać się i wyjść?
:)
Idę się powoli szykować do wyjścia... nie ma się co spieszyć... :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Liar :::> Ci, którzy bujają zbyt wysoko, mają twarde, cięzkie i niezwykle traumatyczne lądowanie, ja zaś ponad wszystko cenię sobie święty spokój <no i znów wyszło, że jednak jestem praktyczny c.b.d.o.>

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> co nagle ...
Paudyn --> tiaaaaaa ...... Lekarz kazał przytakiwać :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> czyli [sumując wszystko, co o Tobie powiedziano dzisiejszego ranka] jesteś praktycznym degeneratem i moczymordą - uroczy zestaw :)
Mężu --> toteż właśnie się nie spieszę zbytnio... na razie nie mam się w co ubrać :PP
Yans [ Więzień Wieczności ]
Aby do 17.00 ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Liar :::> Lekarz to komuś innemu przeprowadził badania, do tego wyniki rzucają się w oczy ;o)))P
Gwiazd ::::> Można tak rzecz ująć ;oP

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> tiaaaaaa..... i znowu wracamy do tematu "Bluzeczka" - wiedziałem, że łatwo nie zrezygnujesz ... :D
Paudyn --> ja tam nie twierdziłem kiedykolwiek publicznie ani prywatnie, jakobym był NORMALNY - wręcz przeciwnie, co zresztą widać, :P i z czego jestem zadowolony . A jak wiadomo cała masa ludzi, twierdzących, że są NORMALNI siedzi w Tworkach ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Yans --> nie łam się, bądź dzielny i takie tam.... :)
Paudyn --> pytanie tylko czy to komplement :P
Mężu --> ech, wiedziałam, że to się nie uda... ale będę próbować dalej :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Liar ::::> Można się opierać na róznych autorytetach, jeśli dla kogoś takowym są mieszkańcy Tworek... no cóż, jego sprawa ;>
To też jest rzecz względna, jak to już ładnie ująłem podczas naszej wczorajszej rozmowy ;oP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To drugie zdanie to do Gwiazd :oP

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> względność względnością a NORMALNOŚĆ NORMALNOŚCIĄ -zwłaszcza jeśli się własną NORMALNOŚĆ głosi publicznie i to do tego zupełnie na trzeźwo . Ja autorytetów konkretnych nie mam, więc problemy z nimi związane jakoś mnie specjalnie nie poruszają .
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> ja Ci już wczoraj pisałam coś o względności: jeden lubi mulatki [nawet blond], a drugi blondynki - i to jest dopiero rzecz względna :)
............powinnam iść do roboty............... za 7 minut bedę spóźniona....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER :::> Teoria teorią, a praktyka, praktyką, z tym zawsze był u Ciebie problem ;> Skoro często udowadniasz swe tezy w oparciu o Tworki, znaczy, że musisz je cenić i są dla Ciebie w jakimś stopniu autorytetem ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oj panowie, panowie, a Wy wciąż o tym samym - przestańcie sobie tę normalność/nienormalność udowadniać, idzcie razem na wódkę i będzie spokój... ;)))
...ja na razie spadam do roboty - trzymajcie się ciepło, do zobaczenia jutro na potępieńczym wyciu, a póki co macham łapą i spadam aż do wieczora, który to wieczór wypełniony będzie "Wiedźminem" :D
Giftzwerg [ Konsul ]
Tworki bezwględnie powinny być autorytetem, zważywszy jak wielu jak wielkich ludzi tam przebywa. W każdym razie nadają sie do tego znacznei elpiej niż niejedno tzw. szacowne gremium, o !
A tak w ogóle to shalom :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Oj tam kobieto, dobrze się przed robotą z cięzkimi klientami zaprawić taką wymianą poglądów ;> Chociaż wóda tez moze być ;oD

Misza [ Prefekt ]
Hej Hej - Bawcie się dobrze w nadchodzącym czasie wolnym :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hayabusa ::::> Jedyny problem jest taki, który z nich to ten właściwy autorytet ;oD No, ale takie problemy zostawiam już fanom zakładu ;> ;oD
Misza ::::> Oj będzie zabawa.
W każdym razie ja lecę się uzerać z debilam, narka Wam.

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> 7 minut nikogo jeszcze nie zbawiło ... A może tylko mi się tak wydaje ... :D
Hayabusa --> tiaaaaa, my, plugawe karzełki ........ Zrobiłes koło ?
Misza --> karaoke - to dopiero bedzie pokaz naszych skromnych (hiehiehie) możliwości ...
Paudyn --> cóż, pozostaje pogratulować próbowania - coraz lepiej idzie Ci dorabianie teorii do praktyki - ale cóż bycie NORMALNYM jak widzę na Twoim przykładzie, to ciężki kawałek chleba :P
Co do pisowni mojej xywki - nie denerwuje mnie jej ciągłe przez Ciebie przerabianie - jest to dla mnie o tyle zabawne, że świadczy tylko o Tobie i Twojej kulturze .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
L@WYER :::> Bycie konsultantem info technicznej to dopiero ciezki kawałek chleba ;oD
PS. Sam się kiedyś miałeś nazwać Liar na drugiej ksywce, więc sądziłem, iż zorientujesz się, co i jak ;>
PS. Czyżbyś wziął coś z tego co mówię na poważnie? Bo ja nie...

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> hmmmm ..... znamy się już pewien czas - widziałeś, żebym coś wziął do siebie na poważnie ?!? Wzmiankowanej xywki nie mam (inne i tak wszyscy znają) i chwilowo nie zamierzam zakładać ...
Giftzwerg [ Konsul ]
L@WYER-> niestety, nie. Brak dętki, brak kasy na dętkę. Gdyby nie pogoda za oknem, pewnie bym się wściekał i wył.
No nic, za to łeb mi pęka strasznie...

L@WYER [ Valaraukar ]
Giftzwerg --> A łatek nie masz ?!? Wiesz, jak pojechałem, to docisnąłem na tyle mocno, że dojechałem na kwadrat jakieś 15 po 3 . Spałem jakieś 3,5 godziny, więc o pękaniu łba nic mi nie móóóóów :D . O jeżdżeniu w deszczu tym bardziej ....

legrooch [ Legend ]
Misza ==> Hey! Teacher! Leave us kids alone! :))))
Come on for some beer :)
Giftzwerg [ Konsul ]
Właśnie na tym polega ból - łatek też, kuffa, nie mam, skończyły suię niedawno a nie uzupełniłem zapasów. Cóż, później będę coś rzeźbić bo teraz w sumie nawet specjalnie czasu na to nie mam.
Pomału czas spadać....

L@WYER [ Valaraukar ]
Giftzwerg --> mogłeś powiedzieć - ze dwie łatki to mi zostały i wożę je ambitnie w plecaku ... Daj znać na koma, jak będziesz w okolicy Poznańskiej :) - siedzę sobie i klepię w klawiaturę u kumpli w sklepie - łatki czekają ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
co się z tym wątkiem dzieje, ciągle mi znika:((

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> znika bo wszyscy milczą a sam z sobą rozmawił nie będę bo mnie jeszcze KTOŚ :P za wariata :D uzna, więc spada, żeby nie mówic, że dołuje ...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Coś dla mężato-żonatych, dzisiaj naszło mnie na Mleczny klimat ;-)
Justa__ [ kreska kreska ]
własnie wrócilam z zakupów cała przemoczona, pieprzona pogoda :| i przystępuje do instalowania tablicy korkowej na ścianie, trzymajcie kciuki :)

L@WYER [ Valaraukar ]
Echhhhhhhhhh mam świadomość, że muszę wyjść na miasto, a to co widze nie nastraja mnie zbyt optymistycznie ...
Justa --> miłej zabawy ...
Justa__ [ kreska kreska ]
powiedziałam to po to żeby któryś z panów zgłosil się do pomocy... zero pożytku -_____-
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ale cisza...

L@WYER [ Valaraukar ]
Justa --> pryyyyyyyychhhhh
ILEK --> chcesz o tym porozmawiać ?
Justa__ [ kreska kreska ]
ty lepiej nie prychaj i mnie nie denerwuj bo ręka mi się trzesie a musze trafić młotkiem w dziure :>

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Hello Wyspiarze :)
Ja ostatnio rzadko kiedy huśtam się na lince, nie zawsze mam szansę podejrzeć, gdzie i kiedy można Was zaskoczyć. W związku z tym zapytuję grzecznie, czy ktoś mógłby mi podać numer, na który należy wysłać sms-a aktywującego usługę informacji o terminach i miejscach spotkań? I jaki jest miesięczny abonament takiej usługi? :)
Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna :*

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Justa__
moge ci pomóc...
w końcu mamy (www.jar.pl) to w usługach...
wpadnij na AMDERSENA 4
Justa__ [ kreska kreska ]
Mally dzięki ale już sama sobie poradzilam :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Meghan --> należy na np. sobotnim spotkaniu udostępnić numer swojego telefonu komórkowego kilku osobom, a wtedy będziesz niemal automatycznie informowana o terminach i miejscach spotkań naszego kółka wzajemnej adoracji :> .
Yeenny [ Pretorianin ]
Jesus, co za pogoda, co wy narozrabialiście, że niebo się na nas mści?:))

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yeenny
Urodzilem sie....
A potem już było tylko gorzej....

L@WYER [ Valaraukar ]
Yeenny --> nno nie wiem, cóż złego mogła uczynić ekipa złożona z moczymordów, alkoholików i degeneratów - doprawdy, nie mam zielonego pojęcia .

Yeenny [ Pretorianin ]
To powinieneś ten błąd chyba naprawić jakoś, nie wiem jakieś ofiary składać czy cuś...my cierpimy za niewinność...wstydziłbyś się;))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde...zaraz do domku:)))
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->ILEK
jak ci dobrze....
ja nadal siedze.....
i w dodatku musze firme na noc zamykać, bo szefa wywialo....

L@WYER [ Valaraukar ]
Yeenny --> hmmmm, masz na myśli kogoś konkretnego pisząc "ofiary składać" - ewentualnie napisz z kogo :> te ofiary możnaby składać ?
ILEK --> miłej drogi do domu ....... karzełku ...

Yeenny [ Pretorianin ]
MaLLy(R)-->jesteś sam w firmie? Czemu się nie chwalisz, byśmy impreze jakąś skręcili...:PPP

Yeenny [ Pretorianin ]
L@WYER-->z ciebie na przykład, lub z innych osobników twego pokroju:DDD
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Yeenny
Dzyngis (szef) chyba by mnie zabił...
choć przydało by mi sie towarzystwo....

L@WYER [ Valaraukar ]
Yeenny --> et tu Brute, contra me ? A co ja Ci takiego uczyniłem, że mi tak źle życzysz ?
Znam kilka sztuk gnid różnego rodzaju (nie trzeba nawet specjalnie daleko szukać), które można by złożyć w ofierze - choc powiem szczerze, że gdybym był jakimkolwiek bogiem, obraziłbym sie, gdyby mi coś takiego w ofierze złożono ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wróciłam z pracy - przyznam szczerze, że jestem tak zjebana wszystkim tym, co się działo i wyjątkowo długim powrotem do domu przez deszcz, tłok i korki, że nawet nie miałam siły jechac na spotkanie ze znajomymi i "Wiedźminem".
Mam ochotę paść na dywan i tak leżeć :)
Już się zabieram za czytanie wątku, zobaczę co tam żeście naskrobali i jak spędzacie dzień... mam nadzieję, że całkiem przyjemnie?
Justa__ [ kreska kreska ]
ośmielę się dodać że nawet pożytecznie :>

Siwy4444 [ Senator ]
No w to chyba nikt nie uwierzy. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Eeeeee tam, nie wierzę :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Buahaha :) No proszę, Siwy, chyba wykrakałeś :D

Justa__ [ kreska kreska ]
foch...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Mally--->jestes jeszcze??

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ej, Justa, nie obrażaj się, jak tak bardzo Ci zależy, to mogę udawać, że wierzę ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Widzę że minęło Cię traumatyczne przeżycie w postaci oglądania oblicza jednego z bardziej pożądanych machos w kraju. ;)
Justa: No nie rób scen. :*
Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd kiedy to prawda :(
Siwy podpadłeś...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Siwy --> nic straconego, film zalega na dysku u mojego mężczyzny i jak tylko się objawię u niego w chacie, to niechybnie zmuszę go do obejrzenia ze mną ponownie tego arcydzieła polskiej kinematografii ;) W koncu nie mogłabym przecież odmówić sobie takiego pokazu... *wredny uśmieszek*
Justa --> no już dobrze, dobrze. Opowiedz nam jak ciężko dzisiaj pracowałaś, słuchamy.... :P

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Oj przepraszam. Ja też wierzę. Od dzisiaj możemy razem propagować zdrowy styl życia.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Cholera, aż mi głupio - wiele można o moim dniu powiedzieć, ale raczej nie sądzę, żebym mogła go określić mianem "pożytecznie spędzonego".... ;D

yagienka [ pułapka na Misia ]
a ja chyba sobie zagram, STATSIARZE:PPP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja chyba sobie postatsuję, KOMPOWY MANIAKU :PPP
Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd hmm no poszlam do sklepu w tą okropna pogodę, zmoklam, musialam sama dźwigać ciężką tablice korkową, przybić do niej zawieszke i umieścić prosto na ścianie, a potem zrobić obiad dla rodzinki i posprzątać papudze więc mój był pożyteczny :P
Siwy walić zdrowy styl życia :>

Mazio [ Mr.Offtopic ]
a ja bym przeturlał jakąś mokrą wiewiórkę :)))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> zaprawdę, jestem pod wrażeniem, fiu fiu - tylko czemu posprzątać papudze, a nie papugowi, myslałam, że to on?
Przypominam wszystkim, że jutro o 19:30 widzimy się u Misiów na karaoke, obecność obowiązkowa :P Czy ktoś z osób, które jeszcze się nie zadeklarowały, chciałby potwierdzić swoją obecność na tym uroczym spotkaniu? :)
walić zdrowy styl życia - yeah :)

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd on woli jak się używa formy żeńskiej, nie wgłębiając się w szczegóły powiem tylko że ma problemy z tożsamością seksualną :>
Maziu przeturlał? tak to się teraz nazywa? :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie znam się na semantyce...
opisuję stan uczuć Justo ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> poznam go z moim dżamnikiem, to ONA, ale woli formę męską i tylko takiej się używa w rozmowach o dżamniku [aczkolwiek nie wiem czy wynika to z problemów z tożsamością seksualną :D], świetnie by do siebie z papugiem pasowali, nie sądzisz? :>

Siwy4444 [ Senator ]
Nie on jeden z tego co wiem ma takie kłopoty. :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
a mnie się Opera "wali" albo "turla" a Firefox nie chce zainstalować modułu do podpisywania - chyba jednak sobie zagram ZBOCZEŃCY

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd jasne, byle ona dżamnik nie pozwalał jemu papudze :D wchodzić sobie na głowe bo go za przeproszeniem obsra :>
chyba się już pogubilam w rodzajach @_@
Siwy chcesz nam o czymś powiedzieć? :P
Maziu a teraz po polsku powiedz :)

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Boję się. Pewnie nadal jest zły!

Justa__ [ kreska kreska ]
jest, nie ma netu i w ogole chyba okres się zbliża bo nie da się z nim pogadać :(

Mazio [ Mr.Offtopic ]
no wiesz Justo...
bardziej po polsku nie umiem :))
zobacz - yagienka już uciekła... ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> nie bój się, dżamnik nikomu na nic nie pozwala, a od włażenia rodzinie na głowę to właśnie on jest :)
Maziu --> więc może spróbuj wierszem? ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
Maziu widzie widze, ale to nie moja wina :>
Gwiazd oj widze że będzie konflikt interesów - kto komu wejdzie na głowe :D

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Okres błędów i wypaczeń.
edit:
coś mi się nick źle napisał
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-05 20:19:37]
yagienka [ pułapka na Misia ]
widzę, że macie dominujących pupili, zapowiada się ciekawa konfrontacja:)))
Mazio: jeszcze nie, ale za momencik dam dyla
ps. to kto w końcu jutro wyje?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> jeżeli ma być jak w klasycznym związku, to oczywiście ona jemu... tylko kto jest NIĄ, a kto NIM? ;D Ech, ten fascynujący świat zwierzątek... ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
yagienko --> ja nie wyję, ja jedynie pojawię się dla towarzystwa :P
A poza mną zapowiadali się Kermit, Liar, MaLLy i Paudyn, reszta coś kręci i mataczy - jak zwykle.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
masz czego chcesz
na to czekałeś?
znowu się bracie
rozczarowałeś...
musiałbyś chyba
przeżyć lat dwieście
żeby nauczyć się
tego nareszcie
że w życiu lepiej
na nic nie czekać
lepiej od świata
w nogi uciekać
i na pohybel
czniać ideały
skoro gołębie
cokół obsrały...
dziś Gwiazdeczko stać mnie tylko na to...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Ja jutro nie wyje... nawet nie mam pewności ze sie pojawie...
właśnie zauważyłe że pojaiła sie i rozwija u mnie zdolność zwana "zapalenie oskrzeli"
co ze mną będzie dowiem sie jutro...
i napisze czy sie pojawie czy nie....

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
MaLLt\y --> no już dobrze, dobrze, nie pękaj, nie musisz się wykręcać chorobą, żeby nie wyć ;)))
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pardon za przekręcenie ksywki, głupia pomyłka.
Idę poczytać, zajrzę do Was wieczorkiem lub nocą - pozdrówka.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
ja sie nie wykręcam....
ja poprostu czuje początek kataru i ból w klacie.....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jesus, co za pogoda, co wy narozrabialiście, że niebo się na nas mści?:))
To nie my, to tepsa, tym razem rozpieprzyli centralę na kierunku kieleckim...

artaban [ swamp thing ]
Jezusmaria. Obejrzeliśmy właśnie z kumplem tego nieszczęsnego Wiedźmina. Tzn. prawie obejrzeliśmy. Doszliśmy do godziny i 27 minut i zajęło nam to dokładnie 1,25l. Kolejno Premium, Lodowej i Pana Tadeusza. Gdyby nie te dwie minuty to mielibyśmy bardzo równiutką średnią. Blondyna stchórzyła, stąd średnia nie wygląda najgorzej :)
Najśmieszniejsze jest to, że z Gwiazdową byliśmy na tym w kinie (ale ciiiiiii, to tajemnica), jednak po latach (hehe) Wiedźmin wciąż zabija. Kumpel, którego próbowałem uodparniać powtarzając od 2 tygodni, że to najgorszy film, jaki w życiu widziałem i "Klątwa Doliny Węży" to przy nim majstersztyk - klął mnie do dziewiątego pokolenia wstecz. Wg niego "nie dość obrazowo" przedstawiłem klasę filmu. Chyba będę musiał z tym żyć. Ale to on będzie się budził w środku nocy dukając "Zimno mi, wiedźminie" :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zatem i Wy jesteście już skrzywieni...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Widzę, że jednak fakt, że nie zdecydowałam się na "Wiedźmina" mógł być słusznym wyborem...
...ale nie martw się, kochanie, poinformuj Krista, że za tydzień zrobimy kolejne podejście już w komplecie :PPPP :D:D:D
Posiedziałam pod kocem, poczytałam, pojadłam. Humor nadwątlony podłą pogodą i początkami choroby [zabitej w zarodku] wyraźnie się poprawił.
A gdzie Was wszystkich poniosło, co? :>

Justa__ [ kreska kreska ]
obecna :> leze w łożku i ogladam/łam tv, a ktoś myślał że z niego wyjde i będe się mu machać z balkonu pff :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie to nie...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja nie wymacham machania z balkonu i sama też bym nie chciała nikomu machać, z leniwa na to jestem :P

Justa__ [ kreska kreska ]
powiedz to Paudynowi ktoy stał pod balkonem i czekał :D
:PP

yagienka [ pułapka na Misia ]
czy wy tu jutro chcecie urządzić pojekujący śpiewnie lazret, bo jesli tak, to ja się zamykam w pokoju z kompem i gram:PPP
Justa__ [ kreska kreska ]
ktoy = który

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> Zamkniemy się razem (bez podtekstów)... :oPPP
Justa :::> Masz omamy, tam było WŁAŚNIE PRZEJEŻDZAM, a nie WŁAŚNIE STOJĘ... ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> bez serca jesteś, jeszcze się przez Ciebie przeziębił w tym deszczu.... :P
yagienko --> ja nie planuję śpiewać, więc mogę zamknąć się z Tobą i dopingować Cię do gry :D :P

Justa__ [ kreska kreska ]
co za różnica czy stoisz czy przejeżdżasz pod moim balkonem, na jedno wychodzi :P
Gwiazd kocha to wybaczy :DD

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czyli nie wybaczę...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> przykro mi, miejsce w pokoju z yagienką jest już zajęte :PPP
Justa --> ekhem... czy my o czym nie wiemy? A może to tylko ja taka mało spostrzegawcza jestem i jeszcze się nie domyśliłam co tu się nam kroi? ;)) Ale czy w końcu normalny nie ciągnie do normalnego? :P :D

Justa__ [ kreska kreska ]
co innego mówiłeś jak się oświadczałeś :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd ::> No właśnie, jest zajęte... byłem pierwszy, ajm sory ;oD

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
co innego mówiłeś jak się oświadczałeś :P
Przypalałaś coś? :oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Aaaaaaaaaaaaa, w sobotę Was pożenimy, a co! :> :PPP

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd ja tam nic nie wiem, spytaj Paudyna :)
Paudyn no wiem że mieliśmy nie mówić ale nie wytrzymalam :D
:)))))))))))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Wygląda na to, że masz miejsce w pokoju, bo mnie jak widać, nie będzie...

yagienka [ pułapka na Misia ]
no coż dopingowicze, jedna to jutro ma wysłuchać jakiejś specjalnie dedykowanej wiązanki (a może i wianka) pieśni, a drugie miało zaprezentować scalony układzik choreograficzny, więc mi się tu nie przymilać, tym wspólnym zamykaniem:P)
Justa__ [ kreska kreska ]
mnie też nie wiec musicie żenić się między sobą znowu :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justy nie ma...? Czyli jednak zamykam się z yagienką w pokoju ;>
PS. yagienko, tego kankana zrobię, jak już się tam zamkniemy ;oDDD Takie małe przekupstwo ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oj tam, nie pitolcie, przyjdzie grzecznie pospiewać, to od razu się Wam wesele wyprawi, bo będzie chórek, który odśpiewa coś w tej podniosłej chwili... :P
Justa --> a pierścionek zaręczynowy dostałaś? :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: ty mnie nie strasz, bo jeszcze Misio z tobą zatańczy, a tańczy zupełnie tak jak niejaki Fred F.:)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna :::> Mogę tańczyć i z Misiem, byle znalazło się to miejsce w pokoju ;oD

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ejjjjjjjjjjjjjj, w pokoju miałam siedzieć ja - Paudyn, bądz dżentemenem i odstąp mi to miejsce w pokoju... *chwila namysłu*... komu ja to mówię, za nic nie oddasz... zamawiam łazienkę!!!!!! :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
komu ja to mówię, za nic nie oddasz... zamawiam łazienkę!!!!!! :P
Szybko się uczysz... ;>

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd nie ma żadnego ślubu ani pierścionka, kawaler zostal odrzucony :P wole czarnych :>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Po prostu już wiem jak traktujesz kobiety :PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Po prostu już wiem jak traktujesz kobiety :PPP
No cóż, kiedy wjedziesz między wrony, musisz krakać tak jak one... ;>

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: O ile pamiętam to chyba najbardziej lubisz czarnych bokserów. :P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A wjeżdzaj sobie, wjeżdzaj... :P
A reszta już poszła spać? O tej porze?? W PIĄTEK??!! :O
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy dementuje :P
:*
Gwiazd musze wstać o 6 wiec się ładnie żegnam
dobranoc

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ej blondyna, przecież już sobota...

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Nie lubisz patrzeć na dwóch spoconych czarnych mężczyzn okładających się bezlitośnie po gębach?!
:*
Ja nie śpię. Brnę przez podręcznik.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Podręcznik? Wspólczuję, sam będę pojutrze brnął przez szczegółowy plan pracy magisterskiej i zebrane dane ;>
PS. Idę chyba obejrzeć te filmy od yagienki...

Siwy4444 [ Senator ]
Paudyn: Plan pracy magisterskiej jest czymś na tyle odpychającym, że staram się oddalać ten moment w nieskończoność. Nie mówiąc już o zbieraniu danych.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jeśli się ma do tego ujpierdliwą ma maksa zastępczynię kierownika katedry... ech.. idę oglądać te filmy ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No fakt, sobota, ale szczęśliwi czasu nie liczą, to mnie usprawiedliwia.
Proszę przy mnie nie wymawiać słowa "magisterka". Mam coraz mniej czasu, żeby się obronić, a pracy jak nie było, tak nie ma. Nie potrafię się zmobilizować do pisania :( A do końca grudnia MUSZĘ się obronić... :(

Siwy4444 [ Senator ]
Łomatko! Pozostaje tylko życzyć powodzenia.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oj przyda się, przyda. Chociaż może powinnam liczyć na łaskę boską, bo nic innego nie da rady mi pomóc :P
Trzeba będzie w pewnym momencie przysiąść porządnie przy tej pracy i machnąć ją jakoś... dobrze, że moje studia są idealne do lania wody ;))) Problemem jest tylko zmobilizowanie się do pisania - na razie za nic nie mogę się za magisterkę zabrać...
...no nic, pożyjemy - zobaczymy :)
Siwy4444 [ Senator ]
A co studiujesz jeżeli można wiedzieć?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Można wiedzieć, czemu nie - polonistyka :)

Siwy4444 [ Senator ]
Hehe. Ja dwa budynki obok nie licząc biblioteki. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Świat jednak bywa malutki ;) Pozdrawiam serdecznie kolegę z kampusu :)
A Twój wydział... cóż, dla mnie koszmar, ale ja jestem humanistką i nigdy takich rzeczy nie kumałam ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Ależ mój też humanistyczny. Wydział Prawa i Demoralizacji. ;)
Kampus szczerze mówiąc jest w stanie daleko posuniętego rozkładu. Ciągle coś jest w remoncie albo i rozbiórce, bo tak to chwilami wygląda.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dla mnie prawo nie jest kierunkiem humanistycznym, w ogóle nie jest dla mnie kierunkiem... ;) To jakiś koszmar -chociaż ta "Demoralizacja" budzi w moim sercu jakieś cieplejsze uczucia... ;)
Kampus zawsze się sypał, to i teraz nie wygląda lepiej. Chociaż rozbudowują kiosk z gazetkami, hehe.
Za to do BUW-u dokleili rusztowania wyciągnięte ze środka starej Biblioteki UW, tylko nie wiem co za jełop sobie wymyślił, żeby nadać im ten rozkoszny, jagodowy kolorek, który cudownie kontrastuje ze zwyczajową zielenią BUW-u... :|
A mój wydział zawsze wyglądał jak ruina i nic się w tej kwestii nie zmieniło od lat - poza remontem jednego piętra, które studenci już i tak zdążyli trochę zdewastować ;)
[btw: zabawne... IE od kilku minut pokazuje mi, że GOL padł i nie można się połączyć z serwerem, a pod Operą wszystko chodzi. Czary?]

Siwy4444 [ Senator ]
Hehe. Słyszałem pogłoski, że są łatwiejsze i przystępniejsze kierunki. Szczerze mówiąc to moim marzeniem w tej chwili jest skończyć te studia i chwilę odpocząć.
"IE powiedz nie" jak to się mówi. ;) Ja tego nie używam gdyż się boję skutków.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Moim marzeniem jest w tej chwili skończyć wydział w cholerę i w końcu przestać żyć z wizją magisterki na głową :)
I pomyslec, że gdy jako jedyny eksperymentalny rocznik na studiach musiałam po drodze zrobić licencjat, to narzekałam........ ;)
Co do prawa - nie wiem czy współczuć, czy podziwiać, naprawdę uważam ten kierunek za ciężki [chociaż ma frapujące działy, ale to tylko drobiazgi... no ale ja, jako polonistka z wyboru i zamiłowania, mało który inny kierunek uważam za całkowicie ciekawy dla mej humanistycznej duszy ;)
Tajemnicę dziwnego zachowania IE nadal zgłębiam z pasją, bo nic się nie zmieniło. Nie wiem czemu. Na razie siedzę na Operze, do której z czasem zaczęłam się przyzwyczajać i nie przeszkadza mi aż tak, jak jeszcze jakiś czas temu.

Siwy4444 [ Senator ]
Mam nadzieję że Ci się uda. Daj znać kiedy trzymać kciuki. ;)
Idę trenować przed nieuchronnie zbliżającym się moim rewanżem z B.
Kolorowych snów. Nite!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pewnie, że dam znać, ale na razie się nie zanosi na to, żeby było to szybko ;)
Branoc, miłych snów - może nawet zarazisz się od Paudyna i Ci się jakaś mulatka przyśni ;)
Ja też zaraz sobie pójdę, skoro nikogo tu nie ma.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Bleee.... czuję sie fatalnie, najchętniej bym wcale z łózka nie wychodził i to wcale nie dla tego że chce mi sie sac. A tu muszę zasuwać na Ursynów badać przepływy Smródki :(

L@WYER [ Valaraukar ]
Nie ma to jak powstać z rana, po ciężkiej nocy :> ... Małe pytanko w kwestii formalnej - od której tak właściwie pijemy i śpiewamy :D ?
Shadow --> buuueeeee, nie mają ludkowie jak nazywać tych swoich kanałów ?
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
mój stan sie pogorszył... :(
chyba jednak sie niepojawie....
jesli ktoś czhe mnie nawiedzic to do 13 siedzie w firmie....

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> wiesz, ja dziś siedzę w innym serwisie komputerowym ...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Jesli bym nie obiecał szefowi ze sie dzis zjawie to by mnie nawet dzwigiem z wyra nie uniesli...
(po drodze mało nie zemdlałem...)
RATUNKU!!!
Zastanawiam sie jak ja wróce do domu...
Nie ma ktoś z was samochodu ???
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> sorki, mam tylko bicykl w pomieszczeniu obok ... A zmotoryzowani najprawdopodobniej jeszcze śpią ...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
i tak musze tu siedziec do 13...
moge poczekac...
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> czasami tylko to zostaje - siedzieć i czekać ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
jeszcze tylko 2 h....
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> a my tu mamy siedzieć do 14tej ... Piwo nam w tym pomaga ...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
piwo to by mnie teraz zabiło....
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> po kilku inteligętnych klientach, nam tylko poprawiło humory - poza tym, coś trzeba było na śniadanko wchłonąć ...

kardynał Armand Richelieu [ Legionista ]
piwo to by mnie teraz zabiło....
Za takie bluźnierstwo będziesz się synu w piekle smażył. Dzień sądu ostatecznego nadejdzie...

L@WYER [ Valaraukar ]
kardynał Armand Richelieu --> wybacz mu kardynale, gdyż zachorzał i nie wie cóż czyni i mówi .
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->kardynał Armand Richelieu
w stanie w którym sie znajduję, jakikolwiek alkochol, a zwłaszcza zimny, jest dla mnie zabójczy...
jeszcze 1 h...
był szef przelotem i go ochrzanilem ze nie dba o pracowników...
legrooch [ Legend ]
Dziś nas nie będzie. Pretensje do Yeenny. :)
Pozdrawiam
Legrooch

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> a ogrzewania to wy tam nie macie ?!? Musisz być baaaaardzo chory =-> ALKOHOL :>
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
trafileś w samo sedno...
oszcedza na ogrzewaniu, a ja to płace swoim zdrowiem...
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> a nie myślałeś o poincie starego jak świat dowcipu - " Tu nie ma co mysleć, tu trzeba sp...dalać !" ?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Smródka zbadana, wyobraźcie sobie, ze jest scieki powoduję zanieczyszenie wód. NIesłychane :P
L@wyer-->oficjalnie to sie nazywa potok Służewski, ale z miejscowych mało kto tak mówi :D
MALLy-->trzeba było krzyczeć w inny sposób, bo akurat smaochodem byłem w pobliżu. I tez czuje sie fatalnie.
Nie wiem czy sie pojawie, bo na razie naturalnie i bez starania growluję... i wszystko mnie boli. Ale jakby to od której i gdzie?

L@WYER [ Valaraukar ]
Shadowmage --> o 19.30 u Misiostwwa . Co do ścieku i jego nazwy - jakoś się nie dziwię ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
potok imielinski cale moje życie nazywany "smródką"...
mało tego
niewiele osób wie że jego oficjalna nazwa to "potok imieliński"
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
jeszcze 15 min...
podrzuci mnie ktoś na ursynów ???

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> sorry, ale na mnie nie licz - i nie to, że nie chcę ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
wiem ty nie masz czym....
L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> nawet bagażnika nie mam na Sunray-u ...
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->L@WYER
zawsze zostaje rama...
ale jeśli mam wybierac pomiedzy tym a ZTM to wole ZTM...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
L@wyer-->na ramie :D

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> dlaczego Ci się nie dziwię ?
Shadowmage --> odpada - nie jest długonogą blondynką ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
...................wstałam właśnie :)
Uwielbiam takie poranki, podczas których można odespać kilka poprzednich dni :)
I chociaż widzę w sieci mojego męża [cześć, mężu :)], to jakoś nie sądzę, żeby zrobił mi śniadanie do łóżka, więc sama muszę zwleć swoje zaspana zwłoki i udać się do kuchni..... ;)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
koniec tej mordowni....
uzbrajam system alarmowy i lece do domu....

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->e tam, idź dalej spać, śniadanie zjesz wieczorem na imprezie :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> no bez przesadyzmu - rzuć teraz wszystko i rób jej śniadanie ...
MaLLy(R) --> miłego leczenia się w domu .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadow --> nic z tego, mogę nie zjeść kolacji, ale śniadanie obowiązkowo musi być :)
Mężu --> *surowe spojrzenie* Leniuch! :> Wcale o żonę nie dbasz :P
MaLLy --> życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
Przygotowałam sobie mój ulubiony zestaw śniadaniowy: świeżutki chlebek z ziołowo-czosnkowym serem kozim, a do tego ciemne winogrona na zakąskę i niegazowana woda mineralna do picia. Pyyyyyyycha... :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->wszystko pięknie, ale gdzie w tym zestawie jest mięso? :D A u mnie jest odwrotnie, bez sniadania da sie życ, ale na kolacje trzeba sie napchac - przeciez przez cała noc nic sie nie je - musiałbym robic nocne wyprawy do lodówki :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> jak już napisałem - rzuć teraz wszystko i rób jej śniadanie - jeszcze czego !
Burżujstwo i tyle - są tacy, co na śniadanie mieli piwo i czispy paprykowe. Pocieszam się tym, że koło 14tej zjeżdżam do mojego adwokata, a tam sobie coś przyzwoitego skonsumuję .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadow --> mięsa nie ma, to jest SMACZNY zestaw śniadaniowy :P Od takich rzeczy z rana to Wy jesteście, nie ja :)
Nocne wyprawy do lodówki to u mnie standard, bo zwykle nie jadam obiadów, po przyjściu do domu wciągam jakąś kolację, po czym po kilku godzinach znowu robię się głodna, więc udaję się do kuchni, gdzie np. o 02:00 zaczynam smażyć naleśniki :D
Mężu --> śniadania nie, bluzeczek nie - ech, ciężkie to moje życie.
A Twój zestaw śniadaniowy byłby rewelacyjny gdyby nie te chipsy - nienawidzę paprykowych ;)

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> były pikantne ... A co ja mam powiedzieć o moim życiu ?
BTW - co można powiedzieć o ludziach siędzących w odległości =/- 7 metrów od siebie (w zasięgu głosu) i piszących do siebie na gg (nawet jeśli są to komentarze o klientach) ?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mężu --> na tak, ale Ty masz przynajmniej fajną żonę :PPP
Pikantne? pikantnych wręcz nienawidzę podwójnie ;)
A co można powiedzieć o ludziach, ktorzy w jednej chacie, siedząc w odległości dwóch pokojów od siebie, porozumiewają się przez gg? A tak wyglądają czasem wieczory kiedy Kermit u mnie pomieszkuje w wakacje :D Po prostu nie chce nam się do siebie wrzeszczeć przez całą chatę. Zdarzało się nam spotykac w kuchni, brać jedzenie i rozchodzić do różnych pomieszczeń ze słowami "Jak czegoś będziesz chciał/chciała, to jestem na gg" ;)
Jednym słowem - mnie sytacja WCALE nie dziwi :)
Widzę, że obsada dzisiejszej imprezy zaczyna się nam wykruszać... tak myslę, że nie zrobić na złość wszystkim chorym i nie przenieść karaoke na przyszły tydzień, kiedy już nikt nie będzie mógł się wykręcić? :>

L@WYER [ Valaraukar ]
W przyszłym tygodniu (o ile gospodarze nie uznają tego za przegięcie, bądź nie stwierdzą, że przegięciem jest samo karaoke) można by to powtórzyć ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja na ich miejscu bym tak uznała.... zresztą nawet nie będąc na ich miejscu tak pewnie uznam :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Wszystko wyj aśni :> się dziś wieczorem ... W sumie może to zależeć od tego, co i kto zaśpiewa/zawyje/zaskowyczy ... :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja nadal planuję się gdzieś zabarykadować, żeby nie występować i nie słyszeć Waszych potępieńczych jęków :P
A pogoda paskudna, brrrr, aż się z domu ruszać nie chce... jak Ty, mój mężu drogi, możesz na rowerze się przemieszczać w takie zimno? :|

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> oj mogę, mogę ... A jak to rozgrzewa ... W kwestii potępieńczych jęków - poczekamy aż Ty zaczniesz śpiewać ... jak nie zapomne, przyniosę z sobą mikrofon (o ile działa) :> ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mam nadzieję, że zapomnisz.... ;>
Rozgrzewa? Pfff. Znam kilka rzeczy, które rozgrzewają o wiele lepiej i nie wymagają odmrażania sobie tyłka na mrozie....
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, co oznacza wyraz w tytule wątku, o który spytałem, tudzież dlaczego dotyczy czasu teraźniejszego? Zasady j. polskiego się zmieniły, czy jak?

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> też znam :> co najmniej kilka ... W kwestii postarania się - zobaczymy, zobaczymy ...
Paudyn --> ROTFL & LOL
Za chwile stąd spadam, a że nie wiem, czy będę miał jeszcze kontakt z netem, to w razie czego - do wieczora wszystkim .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
ROTFL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Paudyn --> koleś dał Ci odpowiedz: Paudyn ---> napisane jest w tytule posta, nei widzisz?? ....... położył mnie ten wątek na ziemi, kwiczę właśnie z radości....
Powiedzcie, to jest w sporcie? Bo jak tak, to błogosławię swoją decyzję o odwieszeniu tej kategorii.....
Mężu -- > trzymaj się ciepło i do wieczora.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Coś mi się zdaje, że słowo "ówczesny" będzie kolejnym, po "bynajmniej" oraz "dywagować", przykładem na pseudointelektualizm większości osobników naszego społeczeństwa ;> Nie ważne, że nie znam znaczenia, ale za to jak to brzmi ;>

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Blee, dostałem dreszczy, czuję si paskudnie. Idę pod kołdrę...
Paudyn-->"uwczesna piłka nożna" troche mi polepszyła samopoczucie :D
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> nie zapominaj o tak skomplikowanych słowach jak "transcendentalny" albo "kaloryfer".... brrr, sorry, ale mam alergię na idiotów.
Pozdrawiam w przerwie pomiędzy malowaniem paznokci a obiadem.

L@WYER [ Valaraukar ]
Hiehiehie, jednak dorwałem się do netu ... Nie ma to jak pyszne gołąbki na obiadek - jak doda się jeszcze do nich butelkę piwka :> , to czego chcieć więcej . Jedynie co może popsuć mi w tej chwili humor, to pewna możliwość wystąpienia opadów atmosferycznych ....

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Moja szalona rodzina przygotowała dziś na obiad rekina, z kim ja mieszkam.... ;)
Piwa w okolicy nie zaobserwowano, ale nadrobię to wieczorem, podczas którego planuję sobie odbić fakt, że wczoraj ominęło mnie picie na "Wiedźminie"....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gołąbki mogę jeść, ale po rozwinieciu z tej paskudnej kapusty ;>

L@WYER [ Valaraukar ]
Paudyn --> nie wiesz co tracisz - z wyrąbanym sosem pikantnym - po prostu niebo w gębie . A piwko do tego było wręcz genialne .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Gołąbki mogę jeść - po wyjęciu z nich tego paskudnego nadzienia...
...Paudyn, może zrobimy gołąbkowy tandem - ja zjadam kapustę, a ty nadzienie? :D
Chociaż nie, wolę inny podział - Ty zjadasz gołąbki, a ja biorę piwo! :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wiem, że nic nie tracę, od małego rozwijam to badziewie ;oP
Tandem może być, a alkohol i tak każdy zawsze przynosi we własnym zakresie, więc możesz je sobie blondyna brać, w końcu, co przyniesiesz, to Twoje ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie, nie, nie, Paudynku, nie zrozumiałes..... :) Kompletnie nie zrozumiałes... ale przynieś dzisiaj wieczorem piwko do Misiów, to Ci pokażę na czym to przejęcie Twojego piwa polega :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Jeście oboje chorzy - gołąbki z miękiem są PYSZNE !!! Piwo jest ich wręcz naturalny uzupełnieniem płynnym i nec plus ultra . Kombinatorzy się znaleźli ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No cholera, odezwał się ten, co nie jest chory... :P
Aż mężu, jedz sobie do woli swoje gołąbki, bylebym tylko ja nie musiała tego paskudztwa robić i byleby dla mnie dodatkowe piwo było... bo gołąbków nie jadam, ale w ramach towarzyszenia Ci przy konsumpcji, mogę z Toba popijać [rodzinne obiady to piękna rzecz :P].
A, tylko jedna rzecz - nic z mięskiem nie jest pyszne!
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
[edit studencki]
aż mężu = ależ mężu

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> herezje jakieś kobieto wygadujesz ... mięsko jest doskonałym źródłem protein, których żadne badziewne półprodukty sojowe ani inny brokułowy szajs :P nie są w stanie zastąpić . Piwo pijemy nawet bez konsumpcji produktów stałych, o rodzinnych obiadkach nie będę wspominał nawet ze zgrozy, jak na myśl o nich mnie ogarnęła ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Eeeee tam, proteiny, bełkot jakiś, nie lubię protein... ;)
A od brokułów się odklep, są pyszne!
Co do piwa bez konsumpcji, to zgłaszam protest - zdarza się nam pochłaniać przy okazji spiekanki! Ciężko to co prawda nazwać rodzinnym obiadem, ale każdy ma takiego męża i taki obiad, na jaki sobie zasłużył... :PPP [innego obiadu bym zresztą nie chciała, bo jeszcze - o zgrozo! - byłby z mięsem??? :O]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yummy...

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> eeeee tam głupoty wypisujesz - brokułów na trzeźwo (ani "pod wpływem") nie da się jeść ... Nie to pyszne mięsko ...
Spiekanki jemy zazwyczaj zaczynając picie a potem pijemy na czczo :D - poza tym nie mów za dużo o tym co się dzieje za zamkniętymi drzwiami dzieje - inni będą za dużo wiedzieli ... Co co kwestii zasłużenia - co i komu zrobiłem, że zasłużyłem sobie na taką żonę jak Ty ?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> łeeeeeeeeeeeeeee, czyje to szczątki? :|
Męż --> e tam, za zamkniętymi drzwiami, a jak na imprezie szliśmy do łóżka, to się jakoś nie chowaliśmy..... ;D
A żonę dostałes w uznaniu jakichś nieznanych mi bliżej zasług, ale takich pięknych, inteligentnych, skromnych i długonogich blondynek nie dostaje się za nic :PP ;DD

L@WYER [ Valaraukar ]
Małżowinka --> prrrryyyyych ... (w kwestii zasług :P) . Co do chodzenia do łóżka - od PEWNEJ pamiętnej :> imprezy wszyscy wiedzieli, że do łóżka zdaża nam się czasami chodzić (a czasami nawet pełznąć) . Po zawarciu związku małżeńskiego wszyscy uznali to za standard :> . Ale o pewnych rzeczach wszyscy nie muszą wiedzieć.
BTW --> Twoja skromna i samokrytyczna samoocena po prostu rzuca mnie na kolana ...
Ja stąd muszę zjeżdżać :> - w sensie dosłownym - obiecałem pomóc pewnemu :D kumplowi przy łataniu dętki rowerowej :) - i muszę volens nolens teraz zaiwaniać na Wilanów.
Tak więc życzę miłego wieczora tym, którzy nie zaszczycą nas swoim towarzystwem na wieczornej imprezie, a tym, z którymi mam się spotkać mówię "do miłego" .

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Twoja skromna i samokrytyczna samoocena po prostu rzuca mnie na kolana ... - uczę się od Ciebie, mężu :>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Przypomniało mi się, więc przypomnę też tym, którzy może tu zajrzą przed przybyciem do Misiów, że jeżeli mamy zamiar konsumować spiekanki, to wypadałoby odciążyć trochę gospodarzy i przybyć z jakimiś kawałkami szczątków, które skonsumujemy :P
.......................ząb mnie boli...................... :(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
.......................ząb mnie boli...................... :(
Za mało mięsa...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Niewątpliwie, panie doktorze...
[btw: rotfl!]

Misio-Jedi [ Legend ]
To o której będzieta ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wyjade o 18.44, czyli na miejscu powinienem być tuż przed 19.30.

Siwy4444 [ Senator ]
Będziecie zjadali wołu? :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Życzę miłej zabawy !@
Justa__ [ kreska kreska ]
wszyscy nadal wyją u misiostwa?
głowa mnie boli :|
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
nie wszyscy:PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ale żeśmy się nawyli...

wielki GONZO [ Chor��y ]
No cóż, na wstępie, korzystając z okazji pragnę podziękować gospodarzom, dzięki którym cała impreza miała miejsce. Następnie pragnę podźwiękować miłym gościom :) , dzięki którym zabawa (że o wyciu nie wspomnę) była setna. Na koniec (last, not least) podziękuję koledze Hayabusie, z którym po objechaniu Okęcia, Służewca, Ursynowa i kawałka Wilanowa a następnie dojeździe do jego domu popijamy ...... powiedzmy herbatę(dlaczego na spodzie kubka, w którym mam tą hmmmm .... herbatę, znajduje się orzełek ze swastyką, to ja naprawdę nie wiem ), tocząc "takie męskie rozmowy, o życiu i śmierci" - z przyczyn technicznych i obiektywnych jajecznicy rano nie będzie :D .
Paudyn --> :D jak wszyscy diabli, nieprawdaż ?

von Munchhausen [ Legionista ]
Wyliśmy wspaniale, w dwu i wielogłosie, wyjątkowo zgodnie i do rytmu. Zdaje się, że urzekliśmy też sąsiadów, bo nie przybyli by wypominać nam zakłócanie ciszy nocnej ( choć na drugiej półkuli, jako żywo, panuje przecież dzień! ). Dyskutowaliśmy też żywo o mniejszościach umysłowych , zorganizowanych gorzej lub troszkę lepiej ( Trygław ).
Byłoby błędem nie pozdrowić też gospodarzy - bez cienia wątpliwości, bez Nich ta impreza byłaby czymś innym i zapewne mało interesującym. Jesli chodzi o resztę uczestników - było rewelacyjnie, a momentami nawet podniośle i w ogóle, kultura przez F z kreską i rz oraz takie tam tamości...
Potem trzasnęliśmy się na Okęcie, minęliśmy terminal i okrężną drogą [przez Ursynów trafiliśmy pod dach, gdzie teraz w towarzystwie M. Moebiusa dyskutujemy przy tzw herbacie, pitej z wielgachnych kubków ze swastyką ( jakiekolwiek podobieństwo sytuacji do czegokolwiek przypadkowo zamierzone ).
A wszystko to szczera i obiektywna ( mam tu obiektyw szerokokątny to i prawda obiektywna ) PRAWDA :)

Justa__ [ kreska kreska ]
pobudkaaaaaaaa!
to w końcu kto i co śpiewał i czemu przyjechala policja? :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
W imieniu gospodarzy chciałbym serdecznie podziękowac przeuroczym gościom za przybycie i uświetnienie sobotniego wieczoru. Na szczególne uznanie zasługuje niewątpliwa kultura muzyczna zgromadzonych, która dzięki nadzwyczajnemu poziomowi ekspresji, a nawet emisji mogła jeno wzbudzić podziw, a nawet niekłamaną zazdrość otoczenia.
Ps. kto włączył deszcz???

L@WYER [ Valaraukar ]
yagienka --> nie wiem, ale gdybym wiedział, to bym zastrzelił ....
Jakby mało tego badziewia było, to te jardolone buce z idei mi telefon ocięły, więc jakby co to łapać mnie pod domowym lub gadu .
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
mam prośbę...
piszcie mniej, oczy mnie bolą a ty tyle textu do czytania....
(ps odczuwam poprawa moich warunków zdrowotnych)

L@WYER [ Valaraukar ]
MaLLy(R) --> nie ma to jak wygrzać się w spokoju w chałupie ... A co do bólu oczu - nie trzeba było tyle denaturatu pić ... :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie mam humoru, nie mam nastroju, może to pogoda, może coś więcej.
Uprzejmie informuję, że przechodzę w stan odizolowania od ludzi i świata, żeby samą siebie uporządkować.
Jak się poprawi, to mnie przywieje znowu.
Na razie źle.
Znik.

yagienka [ pułapka na Misia ]
stan złych klastrów bez zmian, czyli 4
tempo pracy kompa niezadowalajace
a my nic tylko zgrywamy i zgrywamy nasze skarby z dysku co by ich nagly szlag nie trafił
pogoda oraz wcześnie zapadająca ciemnica doprowadzają mnie do szału w stylu zombi, co objawia się snuciem i pojękiwaniem
i to by było na tyle

legrooch [ Legend ]
yagi ==> Co się dzieje? Jaki program pokazał wam 4 badblocki?

yagienka [ pułapka na Misia ]
sypie sie wszystko, co drugi restart kompa wyskakuje błąd w exploratorze i co zrozumiałe wszystko siada, a co do dysku to przy restarcie winda wykryła, że coś jej się na f nie podoba i ozdnaczyła 4 klastry jako be... zdaje się że trzeba będzie postawić systemik od początku:(( a co do dysku nie wiemy, czy nie posypie się dalej, więc mimo błędów i innych hec staramy się to i owo pozgrywać

Siwy4444 [ Senator ]
A ja właśnie wróciłem z wielkiej mocy koncertu. Było super.
\o/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja włąśnie wróciłem z wielkiej mocy pogaduszek z klientami neo... było siuper ;oP Kilku z nich mnie jak zwykle powaliło swoją mocą obsługi kompa ;oD
Giftzwerg [ Konsul ]
Wszystko pięknie i ładnie... nie musze jutro tak strasznie wczesnie wstawać ale i tak czuję przez skórę że to będzie ciężki i długi dzień.
Na szczęście będzie kto miał wyprowadizć psa w ciągu dnia. I żeby nie było samych narzekań, miałem dziś całkiem udany dzień, mimo wszystko. Jeśli mimo to nie cieszę się za bardzo to jest to po prostu wpływ tego wszystkiego za oknem.
Ale to mija...
i tym optymistycznym akcentem :)

legrooch [ Legend ]
yagi ==> Ściągnijcie sobie jakoś program HDD Regenerator. Jest olbrzymia szansa, że te bad blocki to tylko pic na wodę. Słowo! Osobiście sprawdziłem :) Program jest dosowy i trzeba przygotować tylko dyskietkę. A najprawdopodobniej przez to sypie się reszta.

yagienka [ pułapka na Misia ]
ale to nie dysk systemowy się wali, tylko drugi oddzielny i to w sensie fizycznym, więc chyba nie powinno się, aż tak krzaczyć, obawiam się, że znów taktowanie nam siada (jakiś czas temu też się sypało i po restarcie okazało się, że trzeba podkrecenie zminiejszyć), czyli ogólnie życie-srycie
a HDD regenerator wypróbujemy, dzięki:))

legrooch [ Legend ]
yagi ==> Warto!
Mnie na 40MB bad blocków odratował 18.
BTW> Trzymać kciuki :) Yeenny właśnie ma egzam na prawko :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch--->kurde nastepna?? to ja juz niewiem jak ja bede sie po warszawie przemieszczal?? w piatek moja kolezanka z pracy zdala i na mokotowie juz sie niemam zamiaru poruszac pieszo:)))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->ale jako ze kolezance przepowiedzialem ze zda (podchodzila 2-gi raz) to Yeenny przepowiem ze niezda...obleje manewry:PPPP (moze jazde po luku:)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Za nią, czy za siebie...?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Trzymać kciuki :)
Za nią, czy za siebie...?

legrooch [ Legend ]
Ale wy jesteście kuźwa dowcipni!
Mnie już włosy siwieją jak pomyślę o przyszłości, a wy sobie tu jaja robicie... :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mnie już włosy siwieją
I słusznie, w końcu to nie my będziemy jej pożyczać samochód ;o)

legrooch [ Legend ]
Chyba mówisz o rowerze :>
Ale tak poważnie, to póki co teorii nie oblała, więc jest już lepiej.
Zobaczymy za ok godzinę co z manewrami.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Strach się bać... ;oP Na Bemowo przez najbliższy roczek niech się nie zapuszcza :o)

Justa__ [ kreska kreska ]
trzymam trzymam, a wy prości ludzie zamknac buzie :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
japa
Justa__ [ kreska kreska ]
niektórzy nigdy się nie nauczą
pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa moze ja mu przetlumacze jak się do kobiet powinien odzywać?
:* :*
Justa__ [ kreska kreska ]
ty juz lepiej nikomu nic nie tlumacz, dam sobie rade :P
Siwy jest? aż dwa buziaki mu dajesz :|

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
o dzieki Justa...juz myslalem ze sie z tego nie wywine i Banita bedzie mi cos tlumaczyl...
legrooch [ Legend ]
Widzę że superhonorowiec znów tu wpadł :) Śmieszy mnie ten człowiek. Zero godności. Jak Wałęsa.
Yeenny zdała :)
Nie wiem czy to dobrze, czy źle, bo teraz będą obawy o własne życie ;)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
dzieki bogu jestem chory i z domu niewychodze.....

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: :*
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
co tu nagle tak cicho ???
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
przyszedl jakis typek...zaplul pol watku jakimis smiesznymi gwiazdkami (bez obrazy Gwiazd:)) i co ja bede sie odzywal:))))
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy nie mnie tylko jemu, ostatnio skarżyl się że mu nie dajesz :P

Siwy4444 [ Senator ]
Zawsze się na coś skarży. Demencja + andropauza. :)

Justa__ [ kreska kreska ]
widzisz co ja muszę znosić :>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa----->moze teraz o zaletach napiszesz?:P
:* :*

yagienka [ pułapka na Misia ]
przypominam, że to niewłaściwa kategoria na pisanie o zadach i waletach no i nie ma jeszcze 22.00

Justa__ [ kreska kreska ]
nie stwierdzono...? :P
yagienka chyba ci się przestawiły literki :>

Yeenny [ Pretorianin ]
Witam wszystkich:))))))
Jak już wiecie zdałam dziś egzamin, będę nieskromna i powiem że czekam na gratulacje...:>

Siwy4444 [ Senator ]
Yeenny: Kongratulacje!
Justa: Znowu się droczy. ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
GRATULACJE
też kiedys zdałam i....nie prowadzę, to nie dla mnie

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
GRATULACJE!!
A ja jak dobrze pójdzie, to jutro wieczorem będę na czysto ze wszystkim co musze zrobić w celach naukowo-zarobkowych. Na razie znikam.
PS Nadal jestem chory :(

legrooch [ Legend ]
Siwy ==> Jeszcze będziesz je odwoływać :> (gratulacje :>>>)
Trzymajcie się :) Mam nadzieję, że przy pierwszej lepszej okoliczności nowy kierowca coś postawi :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Yeenny :::> Kiedy flacha?

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy tak to się teraz nazywa? powiedz to moim siniakom :>
Yeenny gratulacje, trzeba za to wypić, oczywiście osoby które w ciebie wątpiły nie powinny liczyć na darmowe piwko :PP

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa nie dosc ze cham , to jeszcze wszystkim chcesz wmowic ze damski bokser?
Siwy---->lepiej cwicz w pk dziadu , zeby nie bylo znowu plamy starcze:P

Justa__ [ kreska kreska ]
to nie będzie trudne biorąc pod uwage to że wszystkich chcesz tłuc :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mnie też chciał lać ostatnio jeden z moich telefonicznych klientów... powiedział:
Tak to spokojnie opanowanym tonem proponuje mi pan wymianę modemu, ale podczas rozmowie w cztery oczy inaczej by to wyglądało
No cóz, faktycznie, pewnie inaczej by śpiewał...

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justynko nie wszystkich , nie wszystkich , tylko zakompleksionych bucow i młotkow :P
:* :*

Siwy4444 [ Senator ]
Banita: Czekam na nowy netcode. Plamy nie było. Grałem do końca i nie stchórzyłem. :P
Justa: Kiedyś się na Ciebie zamachnie i umrze ze starości. :)

Justa__ [ kreska kreska ]
B widzisz co robisz, Siwy się przestraszył i już mi nawet buziaków nie daje :|
Siwy aż tak powolny nie jest :)
biedny Paudyn, fala w pracy :>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Paudyn--->a wracajac do tematu- jest jakakolwiek mozliwosc wyprobowania neostrady na miesiac na przyklad? pytam sie Ciebie jako oczywiscie experta :>
Siwy----> powiedzmy ze był remis....<rotfl> a co do Justy , to sie mylisz, nieraz sie zamachiwałem, i ..niestety dalej zyje :)
Justa no i tak ma byc, w ogole sie dziwie , ze po tych pogrozkach na gygy jeszce odwazyl sie tu wpisac :P

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: :*
B. : No to teraz będzie remis ze wskazaniem na mnie. :P

Justa__ [ kreska kreska ]
robal żebym ja się nie zamachnęla...
Siwy :* gracie o to co zwykle? który ostatnio robił striptiz? :P

Siwy4444 [ Senator ]
Nie możemy grać o striptiz. ON przychodzi nago.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
pasożyt :::> Kiedyś była taka promocja, ale obecnie, jak mi wiadomo, już jej nie ma. Za to podpisując ofertę na czas określony (12 miechów) masz zestaw startowy za złotówkę, tudzież w drugiej promocji (jakieś jebane zdrapki w media marktach wprowadzili), dwa pierwsze miechy za 1 zeta miesięcznie, ale tu oczywiście bulisz za zestaw normalną cenę. Generalnie odsyłam zawsze klientów na 0-801-321-123, czyli infolinię zamówieniową neo i pakietów internetowych ;oP

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy to juz wiem czemu mi tez każe, wymyśla jakieś głupie zasady i jak gramy w karty to mi zimno :>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Siwy---->tez bys chodzil nago jakbys mial co pokazywac :P
Justa tylko jest mala roznica, bo Ci nie trzeba kazac w zadne karty zeby Ci zimno bylo...:P :*
Paudyn--->a dzieki, bo chcialem wyprobowac ten neoshit, ale juz slyszalem ze jak jest kabel po slupie to nie ma sensu chyba :/

Siwy4444 [ Senator ]
Dobrze że są jakiekolwiek zasady. Niektórzy żadnych zasad nie uznają.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
pasożyt :::> Dobrze słyszałeś, Zresztą juz el Fowi na wątku gdzies pisałe, że neo po słupach to spore ryzyko.. zła pogoda. neo znika...

Justa__ [ kreska kreska ]
no czasami jest mi zimno kiedy nie gramy w karty i co? :P

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Wniosek taki że nie potafi rozgrzać kobiety. :)
B. : A niby co miałbym pokazywać? :P

Justa__ [ kreska kreska ]
już taki z niego zimny drań :P

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa no napisz lepiej Siwemu jak to jest z tym rozgrzewaniem...:P :*
Siwy----->no nic...wlasnie o to chodzi biedaku ze nic...:)
Paudyn---->i z czego sie smiejesz, to byla moja ostatnia nadzieja :/ :>

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Lepiej nie pisz. Nie chcemy chyba robić MU wstydu. :*
B. : Uff, na szczęście. Już myślełem że znaki wysyłasz. ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
pasożyt :::> Swiatłowodów w Bielsku nie ma? O_o
Swoją drogą dziś miałem telefon miesiąca... przygotowano linię na dobre nazwisko, na dobrej ulicy pod dobrym nr mieszkania... ale nie w tym mieście ;oDDDD Coraz bardziej podoba mi się na tej infolinii....

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy dostaje od niego elektryczny koc :)
wygrałam! klaniaj się! :PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Może nie tyle światłowodów, co okablowania pod ziemią...
PS. Jucha, załóż nową część ;oD
Justa__ [ kreska kreska ]
wow Paudyn mi pozwolił! momento :D

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa jestes boska <kłania sie kleka i całuje po nogach> :P < info dla wszystkich- a to dlatego ze ukradla mi posta z kocem :P > :*
Paudyn--->a to mowisz ze to niezaleznie ciągną druu yy swiatlowody ? a jesli ja mam telefon na drucie to oni mi chyba specjalnie nie pociagna swiatlowoda ?;>
[edit] no u nas chyba jest, ale do mnie jest drutem:/
Siwy---->a tego to nie zrozumialem .....;>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jeszcze byś się poskarżyła i niejaki pasożyt posiniaczyłby mnie ;>>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Paudyn---->mozesz spac spokojnie, Ciebie akurat lubie ;>
Justa nie masz byc o co zazdrosna, nie bij prosze ....:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
pasożyt :::> Zawsze możesz się wywiedzieć, jak to funkcjonuje u innych na tym samym osiedlu.

Justa__ [ kreska kreska ]
skarze się tylko mojemy przyjacielowy Soulcatcherowi
Justa__ [ kreska kreska ]
mojemy przyjacielowy = mojemu przyjacielowi :D

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: To się nazywa praca nad techniką. ;)
B.: Moze i dobrze. Jeszcze byś zaczął wysyłać. :)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa no juz nie od dzisiaj wiadomo ze bardzo lubisz u niego sie zwierzac :|
Paudyn ----> u mnie to na slowo internet sasiedzi robią wielkie oczy, niczym Justa kiedy ma zainstalowac jakis program :>>> aaa nie bij Justaaaa:P

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Paudyn---->opis Justy mowi chyba wszystko co sadzi o moim poscie :>
Justa ruchaj sie szybciej wszyscy czekają :/

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
pasożyt :::> Nie mów, że jesteś jedynym cywilizowanym osobnikiem na osiedlu ;>
Swoją drogą mi się już od Juch dostało, jak mi pojechała, tak jeszcze się do mnie nie odzywa ;oP
Justa__ [ kreska kreska ]
nowa: