GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ATI Radeon 9600 XT - jakiej dystrybucji???

02.11.2004
12:40
smile
[1]

Paździoch16 [ Chor��y ]

ATI Radeon 9600 XT - jakiej dystrybucji???

Chcę kupić Radeona 9600XT, ale mam problem z wyborem dystrybucji. Nie wiem jaka będzie najlepsza: ASUS, Sapphire, czy może Gigabyte? Mam 700 zł. A może kupię jakąś lepszą kartę niż ATI Radeon 9600 XT 128MB DDR DVI/TV/. Z góry dzięki za pomoc.





AMD Athlon XP 2100+
ATI Radeon 8500LE 128MB DDR
Soltek SL 75DRV-C
2 x 256 MB DDR

02.11.2004
13:20
[2]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

Radek 9600 xt od gigabyte to dobry wybór - najlepszy w tej cenie chyba, że kupisz na allegro jakąś używke to 9700 pro :) który będzie sporo szybszy

02.11.2004
13:27
[3]

stanson_ [ sta-N-son ]

Bez sensu kupować Radeona 9600 XT za 700 zł... Za 490 zł kupujesz Radeona 9600 Pro i po podkręceniu (nawet bez montowania chłodzenia dodatkowego) masz XT (polecam szczególnie Gigabyte)

02.11.2004
14:11
[4]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

stanson_----> w pełni się z tobą zgadzam ale zakłądam zawsze, że dana osoba nie będzie nic kręcić bo jeśli masz zamiar kręcić to kupuj 9500modowalny na 9700 na allegro lub 9600 pro gigabyte w sklepie za jakieś 480-500 zł i kręcisz go na xt spokojowo i super karta za te pieniądze najlepsza !!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.