
cioruss [ oko cyklopa ]
norton inet security 2002 - problem z otwarciem portow
mam taki dziwny problem,
dzisiaj rano nasz serwer zablokowal porty 25 i 110. jak na zlosc - pocztowe.
probowalem odblowowac je recznie, ale nie moge znalezc dopowiednich zakladek.
programy, adresy ip i uslugi mozna przypisac do fw celem wyznaczenia im odpowiednich praw, ale jak odblokowac same porty?
cioruss [ oko cyklopa ]
up
cioruss [ oko cyklopa ]
ostatnia proba :)