GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

norton inet security 2002 - problem z otwarciem portow

02.11.2004
11:19
smile
[1]

cioruss [ oko cyklopa ]

norton inet security 2002 - problem z otwarciem portow

mam taki dziwny problem,

dzisiaj rano nasz serwer zablokowal porty 25 i 110. jak na zlosc - pocztowe.
probowalem odblowowac je recznie, ale nie moge znalezc dopowiednich zakladek.

programy, adresy ip i uslugi mozna przypisac do fw celem wyznaczenia im odpowiednich praw, ale jak odblokowac same porty?

02.11.2004
12:43
[2]

cioruss [ oko cyklopa ]

up

02.11.2004
14:49
[3]

cioruss [ oko cyklopa ]

ostatnia proba :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.