
NequliX [ Centurion ]
GeForce 6800GT a RadeonX800 porownanie grafiki
Zna ktos moze strone na ktorej sa przedstawione screeny na ktorych mozna zobaczyc jakosc grafiki tych kart??
CHESTER80 [ no legend ]
Widziałem takie testy na którejś z tych stronek (chyba):
www.benchmark.pl
www.pclab.pl
No i jeszcze znalazłem ciekawe porównianie grafiki w HL2 na różnych kartach graficznych:
https://techreport.com/etc/2004q3/source-engine/index.x?pg=1
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-02 10:32:14]

NequliX [ Centurion ]
Dzieki :D
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Tu masz też bardzo dokładną analizę 3DMarku2005, o ile pamiętam ze szczegółowymi screenami porównawczymi:
WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Coś ta recka niezbyt uczicwa...
Obejrzałem pierwsze screeny z porównania jakosci obrazu.
I nikt nie raczył tam zauważyć, że po włączeniu AA i Aznizro nawet w obrębie zaznaczonej ramki obraz na x800 jest bardziej szczegółowy niż ten na GF 6800...i stąd pewnie dalej efekt taki jakby monitor wyświetlał więcej nizby mógł :/