GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GeForce 6800GT a RadeonX800 porownanie grafiki

02.11.2004
10:21
smile
[1]

NequliX [ Centurion ]

GeForce 6800GT a RadeonX800 porownanie grafiki

Zna ktos moze strone na ktorej sa przedstawione screeny na ktorych mozna zobaczyc jakosc grafiki tych kart??

02.11.2004
10:22
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Widziałem takie testy na którejś z tych stronek (chyba):

www.benchmark.pl
www.pclab.pl

No i jeszcze znalazłem ciekawe porównianie grafiki w HL2 na różnych kartach graficznych:

https://techreport.com/etc/2004q3/source-engine/index.x?pg=1

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-02 10:32:14]

02.11.2004
10:35
smile
[3]

NequliX [ Centurion ]

Dzieki :D

02.11.2004
10:37
[4]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Tu masz też bardzo dokładną analizę 3DMarku2005, o ile pamiętam ze szczegółowymi screenami porównawczymi:

02.11.2004
12:48
[5]

WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]

Coś ta recka niezbyt uczicwa...
Obejrzałem pierwsze screeny z porównania jakosci obrazu.
I nikt nie raczył tam zauważyć, że po włączeniu AA i Aznizro nawet w obrębie zaznaczonej ramki obraz na x800 jest bardziej szczegółowy niż ten na GF 6800...i stąd pewnie dalej efekt taki jakby monitor wyświetlał więcej nizby mógł :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.