
zbm [ Flash Gordon ]
Czy CHello Classic już u kogoś ma prametry 1,5Mbit ?
nie moge wytrzymać wiec musze sie zapytać obecnych na forum chellonautów :)
-u mnie nadal nic sie nie dzieje (z mp3.wp ciągnie 100kb/s , demo NFSU2 ciągnie 99kb/s)
-juz resetowałem modem, wyłączyłem go nawet z sieci na 5 minut i nic
wiec albo w ogóle nie włączyli, albo u mnie nie włączyli, albo nie wiem :|
czy ktoś już zauważyłm zmiany ?
czy ktoś wie/domyśla sie kiedy zmiany na lepsze nastąpią :) ?
i czy juz od wczoraj obowiązuje mnie limit 25gb (mimo iż nie otrzymałem przyspieszenia łącza)

r.ADM [ Pretorianin ]
w srode bedzie

zbm [ Flash Gordon ]
dziękujcie