GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy CHello Classic już u kogoś ma prametry 1,5Mbit ?

02.11.2004
09:58
smile
[1]

zbm [ Flash Gordon ]

Czy CHello Classic już u kogoś ma prametry 1,5Mbit ?

nie moge wytrzymać wiec musze sie zapytać obecnych na forum chellonautów :)

-u mnie nadal nic sie nie dzieje (z mp3.wp ciągnie 100kb/s , demo NFSU2 ciągnie 99kb/s)
-juz resetowałem modem, wyłączyłem go nawet z sieci na 5 minut i nic

wiec albo w ogóle nie włączyli, albo u mnie nie włączyli, albo nie wiem :|
czy ktoś już zauważyłm zmiany ?
czy ktoś wie/domyśla sie kiedy zmiany na lepsze nastąpią :) ?
i czy juz od wczoraj obowiązuje mnie limit 25gb (mimo iż nie otrzymałem przyspieszenia łącza)

02.11.2004
10:03
smile
[2]

r.ADM [ Pretorianin ]

w srode bedzie

02.11.2004
10:05
smile
[3]

zbm [ Flash Gordon ]

dziękujcie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.