GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mid

02.11.2004
00:01
[1]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

mid

jest jakiś program, dzieki ktoremu mozna przerabiac .mp3 na .mid

02.11.2004
00:03
[2]

tomirek [ ]

ten temat pojawia sie na forum srednio raz na tydzien. Uzyj wyszukiwarki

02.11.2004
00:11
[3]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

tomirek ->czyli nie wiesz?!

02.11.2004
01:34
smile
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

programik nazwa sie Audio2Mid albo coś w tym stylu.
i (chyba) jest dostepny na:

ale głowy nie dam,

nawet byś jej nie chciał, bo nie wiesz jak mnie boli :]

a pozatym późno jest i nie chce mi sie szukać... mówie to co pamiętam.

Pzdr. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.