Interface [ Legionista ]
phpnuke - help - :(
Chciałem pobawić sie phpnuke (moze w przyszlosci nauczyć jak da rade), więc sciągnałem phpnuke7.3, zalozylem konto na lycosie, aktywowalem na serwie PHP i MySql, odpalilem baze mysql z pliku nuke.sql, przegralem wszystko na serwa do głowngo katalogu .... i pupa, wyskakuje mi taki komunikat:
"There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.
We should be back shortly."
I teraz nie wiem czy to ja mam coś spierniczone czy to na lycosie mają jakiś problem :|
Help bo nie wiem gdzie mam szukać przyczyny :| jestem poczatkujacy :(
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Tlumaczac co jest tu napisane: "Wyglada na to, ze jest problem z serwerem SQL, przepraszamy za te niedogodnosc. Wszystko powinno powrocic do normy w najblizszym czasie" ...czyli ich wina

hotDog [ Outsider ]
No właśnie - poczekaj ze 2 dni i potem napisz to będziemy się głowić dalej :-)
Interface [ Legionista ]
No wiec tak, postawilem Krasnal Serv i tutaj jest podobnie, z tym że:
- jesli wchodze na strone poprzez https://localhost/~test - wyskakuje info z pierwszego postu
ale
- jesli wchodze np na https://localhost/~test/index.php - ładuje sie bez problemu
natomiast na lycosie nadal nie działa, i teraz juz wiem ze to ja coś nakwasiłem :(
Interface [ Legionista ]
I powiedzcie mi jeszcze jedno, zmodyfikowalem troche ta strone i teraz pytanie, bede robił jeszcze raz baze mysql i czy do jej stworzenia uzyc defaultowego pliku nuke.sql z paczki nukephp7.3 czy moze wyeksportowac plik z z tej zmodyfikowane strony i na bazie tego postawic sql i dopiero wgrac na serwa wszystkie pliki
Nie wiem czy ktoś coś z tego zrozumie, ale nie wiedziałem jak to napisac :P