GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

phpnuke - help - :(

01.11.2004
23:32
[1]

Interface [ Legionista ]

phpnuke - help - :(

Chciałem pobawić sie phpnuke (moze w przyszlosci nauczyć jak da rade), więc sciągnałem phpnuke7.3, zalozylem konto na lycosie, aktywowalem na serwie PHP i MySql, odpalilem baze mysql z pliku nuke.sql, przegralem wszystko na serwa do głowngo katalogu .... i pupa, wyskakuje mi taki komunikat:

"There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.
We should be back shortly."


I teraz nie wiem czy to ja mam coś spierniczone czy to na lycosie mają jakiś problem :|

Help bo nie wiem gdzie mam szukać przyczyny :| jestem poczatkujacy :(

01.11.2004
23:34
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Tlumaczac co jest tu napisane: "Wyglada na to, ze jest problem z serwerem SQL, przepraszamy za te niedogodnosc. Wszystko powinno powrocic do normy w najblizszym czasie" ...czyli ich wina

02.11.2004
00:00
smile
[3]

hotDog [ Outsider ]

No właśnie - poczekaj ze 2 dni i potem napisz to będziemy się głowić dalej :-)

02.11.2004
01:09
[4]

Interface [ Legionista ]

No wiec tak, postawilem Krasnal Serv i tutaj jest podobnie, z tym że:

- jesli wchodze na strone poprzez https://localhost/~test - wyskakuje info z pierwszego postu
ale
- jesli wchodze np na https://localhost/~test/index.php - ładuje sie bez problemu


natomiast na lycosie nadal nie działa, i teraz juz wiem ze to ja coś nakwasiłem :(

02.11.2004
03:21
[5]

Interface [ Legionista ]

I powiedzcie mi jeszcze jedno, zmodyfikowalem troche ta strone i teraz pytanie, bede robił jeszcze raz baze mysql i czy do jej stworzenia uzyc defaultowego pliku nuke.sql z paczki nukephp7.3 czy moze wyeksportowac plik z z tej zmodyfikowane strony i na bazie tego postawic sql i dopiero wgrac na serwa wszystkie pliki

Nie wiem czy ktoś coś z tego zrozumie, ale nie wiedziałem jak to napisac :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.