
U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
dobranoc wszystkim :)
ide spac, jutro na 7.10 do szkoly :/ o 5.30 musze wstac :/ i sprawdzian z fizyki na 1 lekcji, padam z nóg, dobranoc wszystkim
Mały Miś [ Konsul ]
pa, nie zapomnij ściąg jutro

Coy2K [ Veteran ]
no to czesc :)

Zapruder [ Testament ]
hyhy^^ ja mam gorzej :P jutro 2 sprawdziany[chemia, historia], 9 lekcji na 7:45
Zamiast do łóżka ide skoczyć z okna :]
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Bardzo inteligenty wątek :)
Dobranoc.
morrina [ Konsul ]
Dobranoc :) SPij słodko :) i powodzenia na sprawdzianie

kowalskam [ Nightmare ]
Dobranoc :) Ja mam jutro sprawdzian z Histori dyktando z polaka i jeszcze pani będzie mnie pytać :/ i jeszcze kartkówka z Przyrody a temat trudny :/

DiaBLicA_88 [ Pretorianin ]
hehe ja tez mam na 7:15 ale wstaje o 5 :D ale spac jeszcze nie ide :) hehe bay dobranoc kolorowych i slodkich snow ;)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Narciaż , a ręce nad kołderką!
Patrol_wcg [ Konsul ]
A JA IDE JUTRO NA BAJE :P jak sie dowie moja laska ( nauczycielka ) to mnei zabije :P Dobranoc :)
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
hehe ja jutro mam na 800 wstaje o 630 ale spac ani mysle hehe sprawdzian z ruskiego a alfabetu nie znam :) niestety ale underground 2 wychodzi nie wtedy kiedy trzeba :D
>Luzer< [ Music Addict ]
Dobranoc
Ale pociesze Cie ,tez mam jutro sprawdzian .Ale to tylko angol to sie jakoś wyciśnie dobrą ocenę

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
dobranoc.
A ja mam na 14:00 do roboty... :/

Popielny [ Centurion ]
A ja ma w tym tygodniu sajgon, wiec pozdrowie od was Elvisa:P
lo0ol [ Jónior ]
ide spac, jutro na 8:00 do szkoly :/ o 6:45 musze wstac :/ i pale dostane na 3lekcji, padam z nóg, dobranoc wszystkim
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Sygnaturka adekwatna do założonego wątku. :)
reds23 [ redsov ]
narazie ... ja jutro mam lajt ... :p ale pojutrze :/ ...... brrrrrrrrrrrrrrr..... :CCC
ssummoner [ Nagi Golas ]
Iść jutro do szkoły, czy nie iść...

Vistorante [ teh_pwnerer ]
ssummoner --> na wszelki wypadek nie idz ;)
Dobranoc, będziemy trzymać kciuki :>

MasterDD [ :-D ]
Pomachajmy dzieciom specjalnej troski :D
pa paaa..... :D

ssummoner [ Nagi Golas ]
Więc zostaje w domu, ktoś jeszcze?

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
MasterDD > dobre, a znasz to >
dzieci specjalnej troski machaja pierwsze :P