GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dobranoc wszystkim :)

01.11.2004
21:48
smile
[1]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

dobranoc wszystkim :)

ide spac, jutro na 7.10 do szkoly :/ o 5.30 musze wstac :/ i sprawdzian z fizyki na 1 lekcji, padam z nóg, dobranoc wszystkim

01.11.2004
21:51
[2]

Mały Miś [ Konsul ]


pa, nie zapomnij ściąg jutro

01.11.2004
21:51
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

no to czesc :)

01.11.2004
21:52
smile
[4]

Zapruder [ Testament ]

hyhy^^ ja mam gorzej :P jutro 2 sprawdziany[chemia, historia], 9 lekcji na 7:45
Zamiast do łóżka ide skoczyć z okna :]

01.11.2004
21:53
[5]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Bardzo inteligenty wątek :)

Dobranoc.

01.11.2004
22:08
[6]

morrina [ Konsul ]

Dobranoc :) SPij słodko :) i powodzenia na sprawdzianie

01.11.2004
22:10
smile
[7]

kowalskam [ Nightmare ]

Dobranoc :) Ja mam jutro sprawdzian z Histori dyktando z polaka i jeszcze pani będzie mnie pytać :/ i jeszcze kartkówka z Przyrody a temat trudny :/

01.11.2004
22:10
smile
[8]

DiaBLicA_88 [ Pretorianin ]

hehe ja tez mam na 7:15 ale wstaje o 5 :D ale spac jeszcze nie ide :) hehe bay dobranoc kolorowych i slodkich snow ;)

01.11.2004
22:12
smile
[9]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Narciaż , a ręce nad kołderką!

01.11.2004
22:13
[10]

Patrol_wcg [ Konsul ]

A JA IDE JUTRO NA BAJE :P jak sie dowie moja laska ( nauczycielka ) to mnei zabije :P Dobranoc :)

01.11.2004
22:14
[11]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

hehe ja jutro mam na 800 wstaje o 630 ale spac ani mysle hehe sprawdzian z ruskiego a alfabetu nie znam :) niestety ale underground 2 wychodzi nie wtedy kiedy trzeba :D

01.11.2004
22:33
[12]

>Luzer< [ Music Addict ]

Dobranoc
Ale pociesze Cie ,tez mam jutro sprawdzian .Ale to tylko angol to sie jakoś wyciśnie dobrą ocenę

01.11.2004
23:01
smile
[13]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

dobranoc.

A ja mam na 14:00 do roboty... :/

01.11.2004
23:01
smile
[14]

Popielny [ Centurion ]

A ja ma w tym tygodniu sajgon, wiec pozdrowie od was Elvisa:P

01.11.2004
23:04
[15]

lo0ol [ Jónior ]

ide spac, jutro na 8:00 do szkoly :/ o 6:45 musze wstac :/ i pale dostane na 3lekcji, padam z nóg, dobranoc wszystkim

01.11.2004
23:09
[16]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Sygnaturka adekwatna do założonego wątku. :)

01.11.2004
23:17
[17]

reds23 [ redsov ]

narazie ... ja jutro mam lajt ... :p ale pojutrze :/ ...... brrrrrrrrrrrrrrr..... :CCC

01.11.2004
23:17
[18]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Iść jutro do szkoły, czy nie iść...

02.11.2004
00:14
smile
[19]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

ssummoner --> na wszelki wypadek nie idz ;)


Dobranoc, będziemy trzymać kciuki :>

02.11.2004
00:19
smile
[20]

MasterDD [ :-D ]

Pomachajmy dzieciom specjalnej troski :D

pa paaa..... :D

02.11.2004
00:27
smile
[21]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Więc zostaje w domu, ktoś jeszcze?

02.11.2004
05:51
smile
[22]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

MasterDD > dobre, a znasz to >
dzieci specjalnej troski machaja pierwsze :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.