GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jednak warto sie uczyć .

01.11.2004
21:41
smile
[1]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Jednak warto sie uczyć .

Jeżeli ktoś nauczył się juz wszystkiego co w informatyce można sie nauczyć i szuka sobie pracy to czeka na niego fascynująca robota w prężnej i rozwijającej się firmie .

Jeżeli nie, to można podjąć pracę fizyczną w Tesco za 700 zł brutto .


Buahahahaha > LOL

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 21:41:51]

01.11.2004
21:43
smile
[2]

wysiu [ ]

Rotfl, jade do Chorzowa....:)

01.11.2004
21:43
smile
[3]

xanat0s [ Wind of Change ]

Lol, podstawa wynagrodzenia 550 zl... Za tyle to ja moge ulotki rozdawac...

01.11.2004
21:44
smile
[4]

>Luzer< [ Music Addict ]

LOL

01.11.2004
21:45
smile
[5]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

poliglota informatyk - chyba 550 dziennie

01.11.2004
21:46
smile
[6]

tsunami [ PS3 ]

HAHAHAHHA oni chyba zartuja, pewnie zapomnieli o jednym zerze, taki blad mozna wybaczyc ;-)

01.11.2004
21:46
smile
[7]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

LOL wiecej to chyba za kopanie rowów mozna dostać :D

01.11.2004
21:46
smile
[8]

xanat0s [ Wind of Change ]

Baaardzo mnie ciekawi, czy kogos znajda... Jesli mam byc jednak szczery, chyba nikt z takimi referencjami nie zyje...

01.11.2004
21:49
[9]

Vader [ Senator ]

Spokojnie, po prostu zapomnieli dopisać dwóch zer :)

01.11.2004
21:49
smile
[10]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Sprawdziłem i faktycznie w ogłoszeniu jest błąd .













Miało być jeszcze : hiszpańskiego :)))))

01.11.2004
21:51
smile
[11]

oksza [ Senator ]

A mówili mi - ucz się języków - nie słuchałem głupi...

01.11.2004
21:53
smile
[12]

Coy2K [ Veteran ]

no tak...a potem się dziwią że Polacy jadą pracowac za granice :)

01.11.2004
21:54
[13]

Czamber [ Czamberka ]

podstawa wynagrodzenia - to jest to, co dostanie zawsze za miesiąc pracy.. reszta kasy będzie mu sie liczyła za wykonana pracę - za projekty, które zrobi i tak dalej..
coraz więcej firm robi cos takiego.

01.11.2004
21:57
smile
[14]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Czyli , że co musi robic żeby dostać za miesiąc pracy te 550 zł ?. Znaczy się za programowanie, adminowanie , serwis sieci itp jeszcze cos dostanie więcej ?

01.11.2004
22:02
[15]

Czamber [ Czamberka ]

Nie wiem jak to dokładnie jest, należałoby sie zapytać o to pracodawcy.

Ale myślę, że tu chodzi o to, że ta kwotę podstawowa dostaniesz niby zawsze. Ale pracując musisz robic jakieś programy, projekty i tak dalej - za to sa premie, które liczą sie do zarobku. Im więcej zrobisz projektów, tym wiecej zarobisz.

01.11.2004
22:06
[16]

reds23 [ redsov ]

hahahahahahahhahahahahah.................. musze sie dobrze w niemieckim podszkolic a kiedys to sruuu na 20 lat i zuruck ... ;)

01.11.2004
22:06
[17]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Czamber : Tak czy siak kwota jest smieszna.

01.11.2004
22:14
smile
[18]

kowalskam [ Nightmare ]

R
O
T
F
L


01.11.2004
22:24
smile
[19]

zmudix [ palnik ]

BUAHAHAHAHHAHAAH UMARŁEM ZE ŚMIECHU XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

sory za capsa ale nie moge z tego XDDDDDDDDDDDDDDDD

01.11.2004
23:11
smile
[20]

leszo [ Mała Wojna ]

za tyle to mogą zatrudnic gościa do czyszczenia myszek... ciekawe czy nadawca ogłsozenia wogóle wie co te są C++, Java Script czy język rosyjski

01.11.2004
23:52
[21]

hotDog [ Outsider ]

O qfa.... PRZESADZILI ;-))))


a tak na serio, to pewnie jest tak, że dostaje 500zł stałej pensji + stała premia, np. 1000zł, chociaż mogę się mylić :-))

01.11.2004
23:54
smile
[22]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

Żeby spłacić pożyczki za same kursy musiałbym pracować tam z 10 lat, odkładając 90 % zarobków.

BO TO JEST POLSKA, NIE ELEGANCJA FRANCJA... niestety

02.11.2004
00:06
smile
[23]

MasterDD [ :-D ]

Zapomnieli dodac ,ze musi to byc wysoki brunet (nie mniej niz 199 cm), niebieskie oczy, przystojny, elegancki, buty z aligatora, skora z pumy i ferrari do palenia gumy...


Szkoda ,ze nie spelniam tych jakze skromnych kryteriow, bo za te pieniadze to nawet zegarek bym oddal :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.