GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z regiem w knights

01.11.2004
20:52
[1]

wata_PL [ Konsul ]

problem z regiem w knights

czemu reg nie dziala klikam sing up i nic nie dziala pomocy scioganie i istalacja zajeła mi 7h i zaraz umre ze zlosci pomuzcie plizzzzzzz

01.11.2004
21:07
[2]

wata_PL [ Konsul ]

pomurzcie pomoze ktos ???? nie wiem co ma zrobic moze dacie jaki s inny serwer

01.11.2004
23:17
[3]

Fredmen [ Pretorianin ]

Wytlumacz mi co ci nie dziala i co ci sie dzieje z kompem, bo jak narazie to nie podales konkretow tylko jakies regie nie dziala

02.11.2004
09:30
smile
[4]

legrooch [ Legend ]

I może jaki Knights?
Jaki reg?

02.11.2004
09:51
[5]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

wata_PL

Skoro gra ściągała Ci się 7h to już możesz odpuścić sobie granie, bo lagi będą za duże, a na przyszłość proponuję KUPIĆ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY


P.S. Zapewne chodzi o Knights Online ;)

02.11.2004
10:59
smile
[6]

Dionin [ Junior ]

też mam problemik.
wyskakuje taka stronka przy próbie rejestracji.
jakaś pomoc???
a może znacie jakieś darmowe servery???

z góry dzięki.

p.s. knightonlineworld

02.11.2004
11:33
[7]

MichUUUs [ Pretorianin ]

mam ten sam problem ale narazie podobno servery bety są wyłączone.... może to jest przyczyna

02.11.2004
13:38
[8]

Fredmen [ Pretorianin ]

Serwery bety sa wlaczone ale nie da sie juz rejstrowac ,moze dlatego ze beda zrobia serwery platne i wtedy sie bedzie dalo rejstrowac.Nie wiem ,zobaczymy pogadamy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.