wata_PL [ Konsul ]
problem z regiem w knights
czemu reg nie dziala klikam sing up i nic nie dziala pomocy scioganie i istalacja zajeła mi 7h i zaraz umre ze zlosci pomuzcie plizzzzzzz
wata_PL [ Konsul ]
pomurzcie pomoze ktos ???? nie wiem co ma zrobic moze dacie jaki s inny serwer
Fredmen [ Pretorianin ]
Wytlumacz mi co ci nie dziala i co ci sie dzieje z kompem, bo jak narazie to nie podales konkretow tylko jakies regie nie dziala

legrooch [ Legend ]
I może jaki Knights?
Jaki reg?
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
wata_PL
Skoro gra ściągała Ci się 7h to już możesz odpuścić sobie granie, bo lagi będą za duże, a na przyszłość proponuję KUPIĆ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY
P.S. Zapewne chodzi o Knights Online ;)

Dionin [ Junior ]
też mam problemik.
wyskakuje taka stronka przy próbie rejestracji.
jakaś pomoc???
a może znacie jakieś darmowe servery???
z góry dzięki.
p.s. knightonlineworld
MichUUUs [ Pretorianin ]
mam ten sam problem ale narazie podobno servery bety są wyłączone.... może to jest przyczyna
Fredmen [ Pretorianin ]
Serwery bety sa wlaczone ale nie da sie juz rejstrowac ,moze dlatego ze beda zrobia serwery platne i wtedy sie bedzie dalo rejstrowac.Nie wiem ,zobaczymy pogadamy