paw :] [ Pretorianin ]
jakie krzesło????
jakie mam kupić krzesło bo moje mi sie pospuło. chce coś nie plastkikowego bo ostatnio jak sie oparłem to sie oparcie obłamało i nie moge podwyzyc mojego krzesła bo samo jedzie w dół.
myslałem o jakims krzesle jak w biurach ale 1200zł to za dużo.
potrzebuje krzesła które sie nie połamie (nie z plastiku tylko z metalu), wytrzymałe , ładne i za nie wiecej niż 700zł.
ktoś wie co moge kupić???? oczywiście chodzi mi o biurowe krzesło a nie jakieś inne.

Arczens [ Legend ]
W Makro widziałem fajne skorzane krzesła za jakieś 400 zł sam sie do takiego przymierzam bo moje wygląda juz makabrycznie.
paw :] [ Pretorianin ]
do warszawy mam godzine drogi niestety dlatego wole przez neta kupowac. wiekszosc firm przesyłke gratis robi powzej 500zł.

mortan_battlehammer [ Legend ]
jak dla Ciebie to elektryczne, niedługo sie bedziesz pytał czy kupic Snikersa czy Marsa, wez sie uspokój i nie zakladaj debilnych tematów
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 16:06:57]