GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie krzesło????

01.11.2004
15:49
[1]

paw :] [ Pretorianin ]

jakie krzesło????

jakie mam kupić krzesło bo moje mi sie pospuło. chce coś nie plastkikowego bo ostatnio jak sie oparłem to sie oparcie obłamało i nie moge podwyzyc mojego krzesła bo samo jedzie w dół.
myslałem o jakims krzesle jak w biurach ale 1200zł to za dużo.
potrzebuje krzesła które sie nie połamie (nie z plastiku tylko z metalu), wytrzymałe , ładne i za nie wiecej niż 700zł.
ktoś wie co moge kupić???? oczywiście chodzi mi o biurowe krzesło a nie jakieś inne.

01.11.2004
15:52
smile
[2]

Arczens [ Legend ]

W Makro widziałem fajne skorzane krzesła za jakieś 400 zł sam sie do takiego przymierzam bo moje wygląda juz makabrycznie.

01.11.2004
16:00
[3]

paw :] [ Pretorianin ]

do warszawy mam godzine drogi niestety dlatego wole przez neta kupowac. wiekszosc firm przesyłke gratis robi powzej 500zł.

01.11.2004
16:03
smile
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

jak dla Ciebie to elektryczne, niedługo sie bedziesz pytał czy kupic Snikersa czy Marsa, wez sie uspokój i nie zakladaj debilnych tematów

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 16:06:57]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.