
szwejos [ Konsul ]
Forum CM: Archiwum forum CMHQ umarło :/
Nie da się przejść pod starsze, sprzed roku na przykład wątki. Jeszcze niedawno można było wpisać link do wątków z samego początku CMHQ i było wszystko ok. Funkcjonalność forum GOL która jest nieustannnie zmiejszana do nas chyba też w złym tego słowa znaczeniu dotarła. Można się dogrzebać do starych wątków jedynie poprzez pracowite klikanie na dole strony, ale jest to jakieś 200 kart do przewalenia.
Przykład na dole:

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Ostatnio na GOLu pojawiło się Archiwum gdzie są wątki sprzed 6 miesięcy. U nas widać też jest, tylko że łaskawcy zapomnieli dodać link do archiwum :|
Ale możesz te wątpki znaleźć przez forum główne GOLa.