GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zasoby pada

01.11.2004
14:39
smile
[1]

DMR [ Centurion ]

zasoby pada

czy wie ktos co nalezy zrobic, zeby moj pad dzialal? dodaje screeny problemu

01.11.2004
14:39
[2]

DMR [ Centurion ]

2 screen

01.11.2004
14:42
[3]

DMR [ Centurion ]

dodam, ze gdy zmieniam zasoby strzalkami, zadne nie sa poprawne, choc pokazuja sie tylko 3 rozne wartosci

01.11.2004
16:11
smile
[4]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

nikt nie wie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.