
hola' [ koniczynka ]
jaki macie czas na 60 metrow!!! moze nie jestem najgorszy?...
posty przedstawie trenerowi!!!
ja mam 7.4...trener sadzi ze jako prawy pomocnik to jest czas nie najlepszy . na 100 metrow nie biegalem ostatnio, ale mzoe ktos z was jest an tych dystansach dobry
ide na cemetry, chcialbym analizy dokonac i przedstawic trenerowi
pozdrawiam

eJay [ Gladiator ]
Ten wynik jest w miare dobry jak na sportowca. pamietam jak ja w gimnazjum mialem jakies 7,8-8,0...Sportowcem nie jestem, ale wtedy jako tako biegalem jeszcze:)
Vasago [ spamer ]
Trenerze,niech pan chlopa nauczy pilke prosto kopnac,a nie poprawia mu czasu na 60m. Inaczej wyrosnie nam kolejny Marcin Zajac, czy Radek Wroblewski.
Ryslaw [ Patrycjusz ]
hola --> nie wiem, ile masz lat, ale to nie jest zly czas. Pod koniec ogolniaka i na poczatku studiow mialem 6,8 na 60 i 11,2 na 100. Tylko ze wtedy trenowalem plotki.
Poza tym wydaje mi sie, ze prawy pomocnik to przede wszystkim powinien byc wytrzymaly, bo najwiecej biega po boisku (razem z reszta pomocy). Sprinty zostawy napastnikom.
mar-rol [ Konsul ]
no to ja sie wole moim czasem nie chwalić, ale jak na mój gust to masz bardzo dobry czas...

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Ja miałem chyba 8.3 :) więc sie nie przejmuj.

milys [ spamer ]
ja w podstawowce mialem cos ponad 9 sek... ale to dawne czasy byly :)
paw :] [ Pretorianin ]
ja mam 4dni , 23godziny , 34minuty i 21sek. pierwszy czas mam od końca i rekord świata :P
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
7,61 s.
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
I też gram na pomocy, ale akurat strony mi dużej różnicy nie robią.

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Ja miałem z qmplem 7,41 :] Dostaliśmy szósteczki

dHq [ Konsul ]
Hmmm ja chyba jednak sportowcem nie jestem bo najlepszy moj czas to 8,3 ....