GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[pytanie] konto shell za sms

01.11.2004
14:13
[1]

[MiKu[ [ Chor��y ]

[pytanie] konto shell za sms

Mam takie pytanko! Czy orientuje sie ktos z was, gdzie mozna zalozyc konto shell, koniecznie przez SMS? Licze na szybka odpowiedz!

Z gory dzieki,
[MiKu[

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.