
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Szukam pewnego programu :)
Szukam pewnego programu, ktory zawiera kalendarz i działa w formie przypominacza np. wprowadzam mu, że 5 listopada mam sprawdzian to mi na 3 dni przed podawałby ostrzezenie zebym sie uczył :)
Zna ktos takie programy??

viesiek [ hoo-doo ]
jeśli masz komę to mozesz uzyc Gadu-Gadu :) jest tam taka funkcja jak przypominacz czy cos w ten desen :)

@lb@tros [ Horned Reaper ]
chodziło mi o jakis program na kompa :)

viesiek [ hoo-doo ]
a gadu-gadu nie jest na kompa?? :p

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Jeśli korzystasz z komunikatora Tlen, to posiada on wtyczkę "Reminder", która z pewnością by wystarczyła.
@lb@tros [ Horned Reaper ]
jestem zmeczony... chyba cie wczesniej niezrozumialem ;)

Mnieteq [ SimRacer ]
Jest taki program, nazywa się Alarm Master Plus
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Gooz' --> z tlena nie korzystam :|
Mnieteq --> sciagnalem wlasnie... szkoda tylko ze jest po angielsku :/