GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam pewnego programu :)

01.11.2004
13:54
smile
[1]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Szukam pewnego programu :)

Szukam pewnego programu, ktory zawiera kalendarz i działa w formie przypominacza np. wprowadzam mu, że 5 listopada mam sprawdzian to mi na 3 dni przed podawałby ostrzezenie zebym sie uczył :)

Zna ktos takie programy??

01.11.2004
14:04
smile
[2]

viesiek [ hoo-doo ]

jeśli masz komę to mozesz uzyc Gadu-Gadu :) jest tam taka funkcja jak przypominacz czy cos w ten desen :)

01.11.2004
14:06
smile
[3]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

chodziło mi o jakis program na kompa :)

01.11.2004
14:09
smile
[4]

viesiek [ hoo-doo ]

a gadu-gadu nie jest na kompa?? :p

01.11.2004
14:09
smile
[5]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Jeśli korzystasz z komunikatora Tlen, to posiada on wtyczkę "Reminder", która z pewnością by wystarczyła.

01.11.2004
14:10
[6]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

jestem zmeczony... chyba cie wczesniej niezrozumialem ;)

01.11.2004
14:15
smile
[7]

Mnieteq [ SimRacer ]

Jest taki program, nazywa się Alarm Master Plus

01.11.2004
14:21
[8]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Gooz' --> z tlena nie korzystam :|

Mnieteq --> sciagnalem wlasnie... szkoda tylko ze jest po angielsku :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.