GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problemy z gg i wpkontakt oraz O2 cz.1

01.11.2004
13:20
smile
[1]

barteqq [ Konsul ]

problemy z gg i wpkontakt oraz O2 cz.1

postanowilem stworzyc watek na temat gg i innch komunikatorow (poniewaz zauwarzylem ze ktos chcial aby taki watek zaistnial). MOzna u zamieszczac pytania poradyodpowiedzi itp. itd.
licze ze troche tego bedzie :P sam mam problem z gg

01.11.2004
13:22
smile
[2]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

To zmień komunikator synku. I popracuj ze słownikiem.

01.11.2004
13:25
[3]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

hehe
sam masz problem ktorego nie potrafisz rozwiazac, wiec jak zamierzasz pomagac innym?

01.11.2004
13:36
smile
[4]

barteqq [ Konsul ]

jasne fajnie tylko ze gg nie dziela bo niechce mi wyslac na e-maila hasla a poza tym wpkontakt tez mi nie dziala bo tez sie w nim sopalo a do tego gg nie chce stworyc nowego uzytkownika "bo nie moze sie polaczyc z servem"
-> kush nie mowilem ze ja im bede pomagal tylko ktos inny np. ty
->Kanon nie mow do mnie synku TAK

01.11.2004
13:39
smile
[5]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

Dobrze synku.

01.11.2004
13:43
smile
[6]

RealRufus [ F E A R ]

Proponuję stworzyć wątek na temat ortografii - tam by te dzieciaki dały sobie upust...

01.11.2004
13:57
smile
[7]

Dydas [ Konsul ]

RealRufus
<-

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.