
barteqq [ Konsul ]
problemy z gg i wpkontakt oraz O2 cz.1
postanowilem stworzyc watek na temat gg i innch komunikatorow (poniewaz zauwarzylem ze ktos chcial aby taki watek zaistnial). MOzna u zamieszczac pytania poradyodpowiedzi itp. itd.
licze ze troche tego bedzie :P sam mam problem z gg

Kanon [ Mag Dyżurny ]
To zmień komunikator synku. I popracuj ze słownikiem.
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
hehe
sam masz problem ktorego nie potrafisz rozwiazac, wiec jak zamierzasz pomagac innym?

barteqq [ Konsul ]
jasne fajnie tylko ze gg nie dziela bo niechce mi wyslac na e-maila hasla a poza tym wpkontakt tez mi nie dziala bo tez sie w nim sopalo a do tego gg nie chce stworyc nowego uzytkownika "bo nie moze sie polaczyc z servem"
-> kush nie mowilem ze ja im bede pomagal tylko ktos inny np. ty
->Kanon nie mow do mnie synku TAK

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Dobrze synku.

RealRufus [ F E A R ]
Proponuję stworzyć wątek na temat ortografii - tam by te dzieciaki dały sobie upust...

Dydas [ Konsul ]
RealRufus
<-