Juanhijuan [ Konsul ]
Pro Evolution Soccer 4
Kiedy premiera na PC ?
wysiu [ ]

barteqq [ Konsul ]
troche sobie jeszce poczekasz :P
peners [ SuperNova ]
Trzeba niestety cierpliwie czekać, jak ja tego nie lubie ciągle tylko czekać i czekać.
False [ Drapu drap ]
Oj PeCetowcy moga sie wsciec. Na wszystko musicie czekac. Na GTA, na Pro Evo 4... DObrze ze mam PS2 =)
squallu [ saikano ]
heheh ale bedzie warto poczekac :)