GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pro Evolution Soccer 4

01.11.2004
11:42
[1]

Juanhijuan [ Konsul ]

Pro Evolution Soccer 4

Kiedy premiera na PC ?

01.11.2004
11:47
[2]

wysiu [ ]

01.11.2004
12:22
smile
[3]

barteqq [ Konsul ]

troche sobie jeszce poczekasz :P

01.11.2004
12:26
[4]

peners [ SuperNova ]

Trzeba niestety cierpliwie czekać, jak ja tego nie lubie ciągle tylko czekać i czekać.

01.11.2004
12:29
[5]

False [ Drapu drap ]

Oj PeCetowcy moga sie wsciec. Na wszystko musicie czekac. Na GTA, na Pro Evo 4... DObrze ze mam PS2 =)

01.11.2004
12:30
[6]

squallu [ saikano ]

heheh ale bedzie warto poczekac :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.