peightter [ Pretorianin ]
Soundtrack z Rainbow Six'a (częśc pierwsza!!)
Nie wiem czy ktoś możę wie skąd mogę wziąc Soundtrack z Rainbow Six'a (częśc pierwsza!!) ?
Chodzi mi o pierwszą jaka wogóle wyszła...

Devil's Diner [ Pretorianin ]
Wystarczy wsadzić płytkę z grą do napędu CD-ROM, uruchomić jakiś program rippujący do formatu np. mp3 i działać :)
Verminus [ Prefekt ]
Muzyka z pierwszego R6 jest świetna, jakby wyjęta z filmu Twierdza :)
Ściągnij sobie program Game Audio Player, nie probowałem go na Rainbow, ale powinien to pociągnąć.
Gooz' [ Generaďż˝ ]
Jest dokładnie tak, jak pisze Devil's Diner, wystarczy program do rippowania muzy. Sam mam w ten sposób przygotowane do odsłuchu OSTy z prawie wszystkich R6 (oprócz Raven Shield). Żadne tam Game Audio Playery nie są potrzebne...

squallu [ saikano ]
a przypadkiem muza w rainbow nie jest jako audio zapisana na plycie z gra??

Devil's Diner [ Pretorianin ]
squallu
Oczywiście, że jest.

Verminus [ Prefekt ]
Faktycznie, dopiero teraz odszukałem mojego R6 ze Świata Gier Komputerowych. Muzyka faktycznie jest w audio. Dzięki Gooz' i Devil's Diner!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 13:51:02]