GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Soundtrack z Rainbow Six'a (częśc pierwsza!!)

01.11.2004
11:32
[1]

peightter [ Pretorianin ]

Soundtrack z Rainbow Six'a (częśc pierwsza!!)

Nie wiem czy ktoś możę wie skąd mogę wziąc Soundtrack z Rainbow Six'a (częśc pierwsza!!) ?
Chodzi mi o pierwszą jaka wogóle wyszła...

01.11.2004
11:34
smile
[2]

Devil's Diner [ Pretorianin ]

Wystarczy wsadzić płytkę z grą do napędu CD-ROM, uruchomić jakiś program rippujący do formatu np. mp3 i działać :)

01.11.2004
12:18
[3]

Verminus [ Prefekt ]

Muzyka z pierwszego R6 jest świetna, jakby wyjęta z filmu Twierdza :)
Ściągnij sobie program Game Audio Player, nie probowałem go na Rainbow, ale powinien to pociągnąć.

01.11.2004
12:23
[4]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Jest dokładnie tak, jak pisze Devil's Diner, wystarczy program do rippowania muzy. Sam mam w ten sposób przygotowane do odsłuchu OSTy z prawie wszystkich R6 (oprócz Raven Shield). Żadne tam Game Audio Playery nie są potrzebne...

01.11.2004
12:33
smile
[5]

squallu [ saikano ]

a przypadkiem muza w rainbow nie jest jako audio zapisana na plycie z gra??

01.11.2004
13:00
smile
[6]

Devil's Diner [ Pretorianin ]

squallu
Oczywiście, że jest.

01.11.2004
13:50
smile
[7]

Verminus [ Prefekt ]

Faktycznie, dopiero teraz odszukałem mojego R6 ze Świata Gier Komputerowych. Muzyka faktycznie jest w audio. Dzięki Gooz' i Devil's Diner!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-11-01 13:51:02]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.