Piotreek [ Junior ]
Obróbka filmów(klipów)
Mam problem, bo chce zrobić klip z gry. Program do zrzucania obrazu mam (Fraps). No ale zrzucając obraz w plik wychodzi że, np. 27 sekund zajmuje 225mb. To jest pierwszy problem. A drugi to: próbowałem coś wykombinować w Windows Movie Maker. Zapisałem ten klip, odpalam go a tam cyferki w rogu takie same jak nagrywałem obraz. Może wiecie jak si pozbyć ich? Albo ktoś zna lepszy ( i łatwiejszy) program?