GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak namówić mamę na PS2?

01.11.2004
10:33
smile
[1]

kowalskam [ Nightmare ]

Jak namówić mamę na PS2?

Jak namówić mamę na PS2?

Mam taki problem nie mam PS2 a bardzo chciałbym mieć tata się zgadza ale mama nie i DUPA :/

Proszę napiszcie co można zrobić by zgodziła się.

01.11.2004
10:33
[2]

bebzoon [ bucydonna ]

obiecać coś ?





01.11.2004
10:34
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

btw - kto wie czy nie wciągnę xboxa dla halo2
też się czaiłem na PS2

01.11.2004
10:34
smile
[4]

kowalskam [ Nightmare ]

...ale co?

01.11.2004
10:35
smile
[5]

piokos [ ]

będzie mogła oglądać te wszystkie filmy co do babskich gazetek dodają :)

01.11.2004
10:35
[6]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Halo 2 moze bedzie na PC (nie jestem pewien - nie czytalem dawno newsow). A Finali itp - nie bedzie :) Wniosek: PS2 :) (ew. poczekac na ps3)

01.11.2004
10:36
[7]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

haaaaaaaa
a ja wczoraj znalazlem ps2
ahahahaa
(odbija mi w tej temperaturze)

01.11.2004
10:36
[8]

kowalskam [ Nightmare ]

Mamy DVD ;(

01.11.2004
10:37
smile
[9]

bebzoon [ bucydonna ]

np;
że się poprawisz :
- rzucisz picie
- onanizm
- zaczniesz się dobrze uczyć
- przytyjesz
- schudniesz
- rzucisz palenie
- zaczniesz palić

to w końcu Twoja mama i sam wiesz najlepiej...

01.11.2004
10:39
smile
[10]

Gary Cooper [ Legionista ]

Obiecaj ze przestaniesz pisac na Golu i wezmiesz sie za nauke, bedzie z pozytkiem dla Ciebie i dla nas :) a Mama Ci kupi konsole :)

01.11.2004
10:40
smile
[11]

merkav [ Aguś ]

Powiedz ze to ci pomoze w nauce :D

01.11.2004
10:40
[12]

kowalskam [ Nightmare ]

bebzoon-----> sprubuje :)

01.11.2004
10:41
[13]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Powiedz, że nie będziesz wydawał na nowe częsci do PC... bo i po co jak masz PS2?

01.11.2004
10:42
[14]

kowalskam [ Nightmare ]

Gary Cooper ---------> genialne ale czy warte tylko by mieć PS2...

01.11.2004
10:43
smile
[15]

Gary Cooper [ Legionista ]

z mojego punktu widzenia tak :)

01.11.2004
10:47
smile
[16]

Arczens [ Legend ]

Z mojego rowiez ;)

01.11.2004
11:12
smile
[17]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Ja już mam wszystko obcykane, jeśli do 8 grudnia nie spieprze ocen i nie bedzie żadnej 1 i 2 to dostaje konsole. Na razie nic nie wskazuje na to żebym to spieprzył ale w każdym razie prosze o wsparcie psychiczne dla mnie

01.11.2004
11:19
[18]

Mikur [ Pretorianin ]

spróbuj pokazać jej że starasz się żeby to mieć, nazbieraj troche kasy (chyba że masz)powinno pomóc. życzę powodzenia!!! pozdro.

01.11.2004
11:23
[19]

False [ Drapu drap ]

Moim zdaniem powinienes teraz wspominac mamie o PS 2 i wziac sie do nauki. Po jakims miesiacu (moze1.5) gdy mama zobaczy, ze takie ladne oceny itp. to wspomnij mamie o PS 2. Powinna sie zlitowac =)

01.11.2004
11:43
smile
[20]

Piotr64 [ Pretorianin ]

Skoro masz po swojej stronie Tatę to masz problem z głowy ;P Namów go na Xboxa ale wcześneij pokaż mu Dead or Alive 3 albo lepiej Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball

01.11.2004
12:01
smile
[21]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

otruj mame

01.11.2004
12:24
[22]

Jozzo [ Konsul ]

Najpierw wydrukuj oswiadczenie, ze sie zgadza, zostaw miejsce na pospis. Przyjdz do niej o 3.30 w nocy i kaz podpisac.

01.11.2004
12:31
[23]

Mr. Beer [ Chor��y ]

kup karabn zabij wszystkich weś se ich kase i se kup :]

01.11.2004
13:06
[24]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

zawin rodzicom kase jak sie ojciec spyta skad masz to powiedz ze od matki i na odwrot

01.11.2004
16:52
smile
[25]

kowalskam [ Nightmare ]

Fantazyoosh, Mr. Beer takie żarty nie są śmieszne :/

01.11.2004
17:09
[26]

MAROLL [ Legend ]

powiedz mamo kup mi PS2 to nowa maszyna która jednocześnie zmywa, prasuje, pierze, puszcza muzykę, i można na niej grać w gry napewno dzięki niej będziesz miała więcej wolnego czasu:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.