Myku [ Junior ]
Heroes III - Gra przez internet - problem
Ostatnio odpalilem sobie HOMMa III i chcialbym pograc przez net, niestety jestem podlaczony do niego przez siec lokalna (switch+router+NEO).
Mam jednak mozliwosc odblokowania portow (podobno przez odblokowanie portow mozna z wewnetrzengo IP zrobic zewnetrzny) ale nie wiem ktore porty mam odblokowac?
Przeszukalem pół internetu zeby znalezc liste tych portow ale jej nie znalazlem. Prosilbym was o jakakolwiek pomoc - z gory dzieki ;-)