GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heroes III - Gra przez internet - problem

01.11.2004
09:46
[1]

Myku [ Junior ]

Heroes III - Gra przez internet - problem

Ostatnio odpalilem sobie HOMMa III i chcialbym pograc przez net, niestety jestem podlaczony do niego przez siec lokalna (switch+router+NEO).

Mam jednak mozliwosc odblokowania portow (podobno przez odblokowanie portow mozna z wewnetrzengo IP zrobic zewnetrzny) ale nie wiem ktore porty mam odblokowac?

Przeszukalem pół internetu zeby znalezc liste tych portow ale jej nie znalazlem. Prosilbym was o jakakolwiek pomoc - z gory dzieki ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.