GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Napis na każdym zdjęciu za jednym razem

01.11.2004
09:31
[1]

Zadymiarz [ Pretorianin ]

Napis na każdym zdjęciu za jednym razem

Jak wykonać na każdym zdjęciu napis lub wstawić jakas grafike nei chce m isie kazdej z osobna jechac . Chodzi o to zeby na kazdym zdjeciu sie automatycznie zapisal ten napis
cos takiego jak na screenach gry-online
w rogu jest gry-online.pl
o takie cos mi chodzi zeby an kazdym zdjeciu zrobic od razu za jednym razem...

01.11.2004
09:34
[2]

xywex [ mlask mlask! ]

Irfan View, opcja batch conversion.

01.11.2004
09:35
[3]

Zadymiarz [ Pretorianin ]


xywex dzieki :)
Bo patrzylem w PS 8 CS sie nie da chyba ?

01.11.2004
09:37
[4]

xywex [ mlask mlask! ]

Da się na pewno, ale nie wiem jak, pewnie jakoś makrem. W irfan view jest wszystko czego mi było potrzeba i działa zadowalająco, więc używam jego.

01.11.2004
09:39
[5]

Zadymiarz [ Pretorianin ]


xywex a grafike sie tez da wstawic np w rog a nie tylko napisik ?

01.11.2004
09:41
[6]

donzoolo [ Senator ]

w photoshopie otwierasz jeden jakis plik, zaczynasz nagrywac akcje jaka chcesz, zakanczasz akcje... potem dajesz automatyzacje pliku wsadowego i na wszystkich zdjeciach masz to co na tym jednym !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.